خیرو شر وعرفان یا..

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خیرو شر وعرفان یا..

من با یک مشکل ذهنی در رابطه با دعا وعرفان یا... مواجه شده ام.
چند وقت پیش که یه موضوعی خیلی حالم رو گرفته بود حس کردم حال خوبی به من دست داده دوتادعا کردم یکی اینکه خدا جهت ازدواج برام دلسوزی کن یکی اینکه خدا میخوام عاشقت بشم

بهر تقدیر با یه بنده خدایی که قبلا باهاش آشنا شده بودم و به نظر آدم مومنی هم میومد( (البته خبلی تمایلی به هم نداشتیم یعنی قضیه ازدواجمون منتفی شده بود هم از طرف من وهم از طرف اون دختر خانوم

خیلی هم نمیشناختمش چون از طریق اینترنت آشنا شده بودیم
بطور تصادفی تو اینترنت تماس برقرارکردیم
خلاصه پس از یکی دوتا ایمیل حس کردم که عاشقش شدم بدون اینکه جاذبه جنسی برام داشته باشه
دختره که قبول نمیکنه
ولی من دنبال دعام رفتم
حس عرفا رو گرفتم
نمازم رو سر وقت میخونم
این حس هم جالبه برام واز خلوت با خدا لذت میبرم هم میترسم
خلاصه فکر میکنم باید با اون دختره ازدواج کنم واین حس عرفانی من مربوط به اون میشه
انگار یه موقع هایی هم یه چیزایی بهم الهام میشه
ولی قسم هم خوردم دیگه به اون دخترخانوم التماس نکنم تا خدا به دلش بندازه
حالا سوال من:
این قضیه خیره یا شره
بهر حال این قضیه فکرم رو مشغول کرده وحالم خوب نیست
از طرفی هم خودم رو لایق عاشق خدا بودن نمیدونم ومیترسم
مثلا بی اعتنایی دختره رو مثل عذاب جهنم میدیدم که خدا بهت بی اعتنایی میکنه ومقصر هم خودتی و..
ولی تو خیر و شرش موندم
مشاوره گفته چون دختره بهت جواب رد داده میخوای فتح قله کنی و...
احتمالا دختره اصلا بدرد تو نمیخوره
ولی فکر میکنم که دختره اهل عرفان وو اینا باشه
من کاملا گیجم نمیدونم چیکار کنم
اصلا هم دلم نمیخواد دعامو پس بگیرم
میتونید کمکم کنید؟

به نظر من بی خیالش شو
اگه واقعا میخوای خوشبخت بشی بسپر به خانوادت تا یه دختر خوب برات پیدا کنند ...
ازدواج اینترنتی و دوستی و .... اینا رو ول کن

مسافرزندگی;26420 نوشت:

[=times new roman]من با یک مشکل ذهنی در رابطه با دعا وعرفان یا... مواجه شده ام.....[=times new roman] [=times new roman]اصلا هم دلم نمیخواد دعامو پس بگیرم [=times new roman]میتونید کمکم کنید؟

من هم با نظر sshr موافقم متأسفانه نفوذ شيطان در انسان بسيار بيش از آني است كه خود فكر مي كند و چنان مرز بين عرفان و عشق زميني را به هم مي پيچد كه تصميم گيري در مواقع حساس براي انسان دينمدار فوق العاده مشكل مي شود از مسير طبيعي حركت كن ، وسوسه آنرا از ذهنت دور كن ، سعي كن سرگرمي ديگري براي خودت مهيا كني ، خيلي مواظب شيطان باش شوخي نيست صحبت يك عمر است كه تكرار پذير نيست .
موفق باشي
موضوع قفل شده است