جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 6 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

°•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب

°•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجباَلسلامُ علیکَ یااَبا جَعفَرٍ یامُحَمَّدَ بنَ عَلِیٍّ اَیُّهَا الباقِرُ یَابنَ رَسوُلِ اللّهِ °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب پرسمان و موضوعات :
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب زندگی اجمالی امام باقر (ع)
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب تولد و زندگینامه امام باقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب پیشوای پنجم حضرت امام محمد باقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب *باقر * آن سرچشمه سیال فیض سرمدی
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب پرسش و پاسخ – طاووس یمانی – امام باقرعلیه‌السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب پنج درس آموزنده از امام باقر (علیه السلام )
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب فضایل امام محمد باقرعلیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب امام باقر(علیه السلام) میراثی عظیم
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب توصیه های امام محمد بـاقــر(سلام الله علیه) به شیعیان
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب چهل حدیث گهربار از امام باقر (علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب محاجّه امام باقر با دشمن امیرالمؤمنین علیهما السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب نقش امام باقر (عليه السلام) در پيشرفت مكتب علمي تشيع
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب مناظره امام باقر(ع) با عبدا... بن نافع ..
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب باقر العلوم به چه معناست؟
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب حدیث امام باقر (ع) پیرامون نظریه داروین
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب «امام باقر علیه السلام» بالاترین شخصیت تاریخ
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب مسئوليت هاي شيعه در آئينه كلام امام باقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب درسی از مکتب امام باقر
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب تحلیل اوضاع شیعه از منظر امام باقر(ع)
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب راههای كنترل خشم و غضب از نگاه امام باقر (علیه السلام)
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب امام باقرعلیه السلام از منظر ائمه حدیث اهل سنت
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ارزش باور نکردنی صدقه در ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب نماز جمعه ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب کلیدِقفلِ ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب سوالاتی در مورد ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب گرفتن محاسن و حرکت دادن انگشت سبابه در دعا رجب ؟
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب اعمال جايگزين روزه در ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب فرازهای حیرت انگیز دعای ولی عصر در ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب نکاتی درباره‏ی دعای رجبیه
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به معتكفین
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب فرهنگی و نرم افزار :
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب★ ♪♪ ★ هفتمین شماره مجله صوتی اسک دین ★ ♪♪ ★ سلام بر هلال رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب كتاب موبايل چهل حديث امام باقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجباشعار و پیامک ویژه ولادت امام محمدباقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب جویباری از بهشت - به مناسبت حلول ماه مبارک رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب أیــن الرجبیون ؟؟؟
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجبلیلة الرغائب یا شب آرزوها - هرچی آرزوی خوبه مال تو...
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب اعتكاف - سه روز اعتكاف .... خوش به حال معتکفین
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب اعتکاف مکتب خود سازی
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب مسافرین محترم...! اینجا آسمان مکه است... - دل نوشته ای زیبا از یک فرشته
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب تصاویر و احادیثی زیبا از امام محمد باقرعلیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب نوای میلاد (مولودی) - ولادت امام محمد باقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب دانلود سخنرانی زیبا و آموزنده -امام محمد باقر علیه السلام
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب این الرجبیون - صوتی های ویژه حلول ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجبهرچی آرزوی خوبه مال تو - فایل های صوتی لیلة الرغائب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب دانلود صوتی دعای روزانه ماه رجب - يا مَنْ اَرْجُوهُ لِكُلِّ خَيْر
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب فلش میلاد امام باقر علیه السلام...یاوجیها عندالله
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب نرم افزار چهل داستان و چهل حدیث امام باقر علیه السلام - تولید اسک دین
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب سرویس ارسال کارت پستال صوتی برای دوستان
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجبویژه نامه سال 1389 - ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجبویژه نامه سال 1389 - ماه صفر
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجبویژه نامه سال 1390 - ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ویژه نامه سال 1390 - ماه صفر
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ویژه نامه سال 1391 - ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ویژه نامه سال 1391 - ماه صفر
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ویژه نامه سال 1392 - ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ویژه نامه سال 1393 - ماه رجب
    °•✿~ فصل عاشقی ~✿•°ویژه نامه میلاد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب ویژه نامه سال 1394

دانلود صوت

2. صلوات ها 6

3. انجمن گفتگوی دینی

انجمن کفتگوی دینی

لیست موضوعات جهت اطلاع رسانی

لیست موضوعات تصادفی این انجمن:

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 6 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

عشق آمد و مقابل من دفتری گشود
    مرغ دلم بهانه گرفت و پری گشود
    بال و پری زدم به بلندای آسمان
    از لطف خود خدای کریمان دری گشود
    احرام سرخ بر تن من بود و ناگهان
    دیدم که روبه روم در اخضری گشود
    در آن طرف تمامی عالم بهشت بود
    یک لحظه نور، پرده زیباتری گشود
    بر روی دیدگان پر از التماس من
    باری تعال چهره یک سروری گشود
    به به چه سروری که مَلَک مست بوی او
    جمعی ز انبیاء همه مبهوت روی او
    نامش محمد است و لقب باقرالعلوم
    عالِم ترین رجال عرب باقرالعلوم
    در روز اولي که قدم در جهان گذاشت
    گردیده است فخر رجب، باقرالعلوم
    تا اینکه می برم به زبان نام اطهرش
    شیرین شود دهان چو رطب؛ باقرالعلوم
    تابنده تر ز او نبود کس میان روز
    زیباترین ستاره شب باقرالعلوم

5. صلوات ها 7

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,310
    حضور
    40 روز 12 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    3701

تولد امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه رجب برهمه شیعیان مبارک باد

ماه رجب فصل روئیدن جوانه های عاشقانه زیستن
    و ماه شست و شوی دل و جان از زنگارهای گناه و غفلت،
    و آماده شدن برای ورود به ضیافت الله اعظم است.
    حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.

ویرایش توسط yalda solimani : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ در ساعت ۲۱:۵۵
    فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

7. صلوات ها 6

علاقه
    خداجونم , همسر عزیزم(seyyed_ali) ، دختر نازم (ریحانه سادات)
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

عطر لبخند خدا پیچید در دنیای من

پنجمین خورشید تا گل کرد در شب های من
    آیه ای نازل شد از سمت بلوغ آسمان
    روشنی پاشید بر آیینه ی سیمای من
    فصل وصل آمد، زمین پُر شد ز بوی ناب عشق
    جلوه گر شد از مدینه، ماه من، مولای من
    عصمتی روشن تبسّم کرد بر روی زمین
    حضرت حق گفت: «او نوری ست با امضای من»
    وارث بوی بهشت است و خِرَد میراث اوست
    سیب شیرینی ست او از شاخه ی طوبای من
    قاف غیرت، بحر حیرت، کهکشان حکمت ست
    باقر نور است، بشنو از لبش آوای من
    فصل لبخند گل پنجم، امام باقرست
    پنجمین خورشید، زد لبخند بر دنیای من
    تشنه ی یک جلوه از خورشید سیمای توأم
    ای طلوع پنجمین! ای حجّت فردای من

شاعر: رضا اسماعیلی

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    خيالت از زمين راحت، كه حتي روز روشن نيست.
    كسي اينجا نميبينه، كه دنيا زير چشماته , يه عمره يادمون رفته، زمين دار مكافاته
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم
    خدايا وقت برگشتن، يه كم با من مدارا كن ,شنيدم گرمه آغوشت اگه ميشه منم جا كن...

9. صلوات ها 6

شادی92 آنلاین نیست. همکار اجرایی مهدویت و آخر الزمان و معاد شناسی

علاقه
    شعر- مطالب مذهبی و علمی - طنز
    نوشته
    1,591
    حضور
    24 روز 13 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    9912

بهشت رحمت صفاى جنت
    بهار طوبى جمال یزدان
    امام باقر كه فیض وافر
    دهد كلامش به علم و عرفان

میلادش بر همه مبارک و خجسته باد

کـــاش بیـــטּ ایـــטּ دستهـــاے رو بـــ ه آسمـــاטּ

آرزوے دیرینـــ ه زمیـــטּ مستجـــاب شـــود

اللّهـُــمَّ عَجـِّــل لِوَلیـِّــکَ الفَـــرَجَ

11. صلوات ها 6

شادی92 آنلاین نیست. همکار اجرایی مهدویت و آخر الزمان و معاد شناسی

علاقه
    شعر- مطالب مذهبی و علمی - طنز
    نوشته
    1,591
    حضور
    24 روز 13 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    9912

امام باقر (علیه السلام)
    خوبى دنیا جز نیکى با برادران و آشنایان چیزى نیست.
    بحارالانوار، ج 46، ص 290
    ✿✿*•.¸¸.•* ✿ ✿✿*•.¸¸.•* ✿✿✿*• ✿✿

کـــاش بیـــטּ ایـــטּ دستهـــاے رو بـــ ه آسمـــاטּ

آرزوے دیرینـــ ه زمیـــטּ مستجـــاب شـــود

اللّهـُــمَّ عَجـِّــل لِوَلیـِّــکَ الفَـــرَجَ

13. صلوات ها 4

علاقه
    ....
    نوشته
    109
    حضور
    4 روز 5 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    246

http://www.aparat.com/v/rtcV8

◆₪۩ ولادت باسعادت امام محمد باقر(ع)مبارک۩₪◆

◆₪۩ اى باقر العلوم كه هنگام مكرمت۩
    باشد هزار حاتم طایى گداى تو۩
    پنجم ولى و حجت خلاق عالمى۩
    لوح دل است مهر به مهر و ولاى تو۩
    میلاد امام محمد باقر علیه السلام مبارک باد۩₪◆
    http://www.aparat.com/v/rtcV8
    تصویر قشنگی است که در صحنه ی محشرما دور حسینیم و بهشت است که مات است

15. صلوات ها 3

نوشته
    8,049
    حضور
    192 روز 18 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    28784

رجب ماه ولایت باز گردید
    بهار دیگری آغاز گردید
    سپهر آفرینش ناز تر شد
    که با مهر علی دمساز گردید

ویرایش توسط صادق : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ در ساعت ۱۷:۵۲

17. صلوات ها 4

نوشته
    6,731
    حضور
    109 روز 14 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    4
    گالری
    1583
    صلوات
    37600

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

19. صلوات ها 2

علاقه
    خداجونم , همسر عزیزم(seyyed_ali) ، دختر نازم (ریحانه سادات)
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

مبارک باشد آمدن ماهی که

اولین روزش باقری

سومینش نقوی

دهمینش تقوی

سیزدهمینش علوی

نیمه اش زینبی و

بیست و هفتمش محمدی

صلوات

ویرایش توسط سیده طاهره : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ در ساعت ۱۴:۲۰

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    خيالت از زمين راحت، كه حتي روز روشن نيست.
    كسي اينجا نميبينه، كه دنيا زير چشماته , يه عمره يادمون رفته، زمين دار مكافاته
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم
    خدايا وقت برگشتن، يه كم با من مدارا كن ,شنيدم گرمه آغوشت اگه ميشه منم جا كن...

21. صلوات ها 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری