صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,197
    حضور
    143 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93051

✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)

✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)اَلسَلامُ عَلَیک یا فاطِمَة الزَّهراءِ یابِنتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَینِ الرَّسوُلِ ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) پرسمان و موضوعات :
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) زندگينامه حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) فاطمه سلام الله عليها از ديدگاه قرآن
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) احادیث درباره فضائل حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) اسرار نامهای حضرت فاطمه سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) حضرت زهرا سلام الله علیها دقيقا كي به دنيا آمد قبل بعثت يا بعد بعثت؟
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) حجاب فاطمه زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) از فاطمه زهرا سلام الله علیها آموخته ام
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) یک هدیه از حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برای شما
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) نماز و دعای مخصوص حضرت زهرا سلام الله علیها جهت گشایش در همّ و غمّ
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) نخستین کلام حضرت زهرا سلام الله علیها در بهشت
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) پیله ی دختران دیروز - پروانه ی مادران فردا
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) جایگاه پدر در دستان مادر
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) 7 درس زندگي از سيره فاطمي
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) رفع شبهه در مورد سادات
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) سيادت از كجا آغاز شد؟
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)فاطمه (سلام الله علیها)و نقل حدیث از پیامبر(ص)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)چگونه حضرت زهرا(س) الگوى امام‌زمان(عج) است؟
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)مقام علمی حضرت فاطمه زهرا(س) چگونه است?
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)نگاهی کوتاه به برخی از القاب دختر پیامبر (سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)علت نام‏گذاری دختر پیغمبر(ص) به فاطمه(س)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)نامهای پرمعنای فاطمه(سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)نام و لقب‏ های دختر پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)تفسیر نام حضرت فاطمه(سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)معنای زهرا(سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)فرهنگ القاب حضرت فاطمه(سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) فرهنگی و رسانه مذهبی:
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)فاطمه مسلکان عصر خمینی(ره) - عاشق ترین زنان دنیا
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) یک شاخه گل هدیه به مادر شهید
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) دانلود کتاب - حضرت فاطمه سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) سرای احمد امشب رشک طور است
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) اشعار و متون ادبی در مدح ولادت یاس نبی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) پیامک ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) به بهانه روز مادر و زن
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)ساخت فوتوکلیپ زندگانی بانوی دو عالم(سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) تصاویری زیبا ویژه ولادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) تصاویری متحرک و زیبا ویژه تبریک روز زن و روز مادر
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) تصاویری از صلوات خاصه حضرت زهرا(س)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) مولودی و سرود ویژه ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) داستان صوتی زندگی حضرت زهـــرا (سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) دانلود 55کلیپ صوتی فاطمی+ پلیر اختصاصی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)عنایت عجیب حضرت زهرا (سلام الله علیها) به جوان گناهکار - فایل صوتی زیبا
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)مصحف فاطمه(سلام الله علیها) چگونه نوشته شد؟ - صــوتــی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)ازدواج در سیره فاطمی- ازخواستگاری تاآغاز زندگی مشترک حضرت زهرا- صـوتی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)دانلود صوتی زیارت حضرت زهرا (سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)دانلود صوتی صلوات حضرت زهرا (سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)دانلود صوتی تسبیحات حضرت زهرا (سلام الله علیها)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)داستان صوتی تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) نرم افزار:
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) کتاب اجرایی قصیده سیب بر دیوان جبرئیل -تولید انجمن گفتگوی دینی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) آلبوم صوتی ویژه میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)نرم افزار هاي رايانه و موبايل مرتبط با حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)نرم افزار در حریم کوثر
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)نرم افزار جامع حضرت زهرا صدیقه طاهره (سلام الله علیها) * ویژه اندروید*
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) طرح هدیه صلوات به حضرت زهرا سلام الله علیها
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) سرویس ارسال کارت پستال صوتی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) موضوعات :
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) امام خمینی رحمة الله علیه در کلام ایه الله بهجت رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) نامه عاشقانه حضرت امام رحمة الله علیه به همسرشان
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) كرامت زن در اسلام و غرب مورد ‌پژوهي تطبيقي امام خميني رحمة الله علیه و فمينيسم
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) در محضر امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)پنج نما از زن آرمانی در مکتب خمینی(ره)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)خاطرات شيرين حضرت امام خميني رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)خاطرات امام خامنه ای از حضرت امام خمینی(ره)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) امام خمینی (ره) از دیدگاه شخصیت های جهان
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) چه کسي نخستین بار لقب 'امام' را براي امام خمینی به کار برد؟
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) اخلاق انقلابی امام خمینی (ره)
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) امام راحل از منظر مقام معظم رهبری
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) فرهنگی و نرم افزار :
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) آرامگاه بی نام و نشان مادر امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) خاطراتی شیرین از زندگی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) خاطره ای از روز تولد امام خمینی رحمة الله علیه و نامگذاری ایشان
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) اشعار امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) تصاوير زيبا و والپييرهاي بياد ماندني از پير جماران
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) عکسی که جان صدها عراقی را نجات داد
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) کرامت نا گفته ای از امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) دانلود سخنرانی های امام خمینی رحمة الله علیه بنیان گذار انقلاب اسلامی
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) سخنرانی مرحوم شیخ احمد کافی در مورد امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) دانلود کتاب با موضوع امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) مكتب امام(ره) در بیانات رهبر انقلاب + دانلود فایل پاورپوینت
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) کتاب چهل حدیث امام خمینی رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) نرم افزار موبايل دانستنيهاي امام خميني رحمة الله علیه
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) ویژه نامه سال 1389
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) ویژه نامه سال 1390
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) ویژه نامه سال 1391
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره)ویژه نامه سال 1392
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) ویژه نامه سال 1393
    ✿.¸.• مادر گل‌های بهشتی •.¸.✿ویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و امام خمینی (ره) ویژه نامه سال 1394

دانلود صوت

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,197
    حضور
    143 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93051

دعای نیمه شب عرشیان به کار آمد
    جواب حسرت ِ شب های انتظار آمد
    برای دیدن خورشید در مدینه شبی
    زمین دو مرتبه با آسمان کنار آمد
    شبی که قابله در حیرت از نظاره ی ماه
    به سوی شخص پیمیر به افتخار آمد
    شبی که آینه ها رنگ آفتاب گرفت
    شبی که گمشده ای از دل غبار آمد
    کویر خشک و زمستانی بیابان هم
    به یمن مقدم او سبز شد ... بهار آمد
    رسیده جلوه ی جذاب سوره ی کوثر
    که روشن است به نورش نگاه پیغمبر
    بدون دیدن او آسمان نشانه نداشت
    کسی که هیچ نیازی به عطر و شانه نداشت
    کسی که باغ ِ دل آرای قلب پیغمیر
    بدون لطف خداوندی اش جوانه نداشت
    به غیر گوشه ی قلب پیامبر این زن
    در آسمان و زمین هیچ گوشه خانه نداشت
    کسی که موقع بخشش شبیه باران بود
    که غیر مظلومان با کسی میانه نداشت
    علی به غیر از او در تمام زندگی اش
    به هیچ آینه ای لطف عاشقانه نداشت
    همیشه در همه ی لحظه ها موافق اوست
    علی که عشق جهانی ست پاک عاشق اوست

5. صلوات ها 9

شادی92 آنلاین نیست. همکار اجرایی مهدویت و آخر الزمان و معاد شناسی

علاقه
    شعر- مطالب مذهبی و علمی - طنز
    نوشته
    1,591
    حضور
    24 روز 13 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    9909

امام سجاد علیه السلام فرمودند؛
    واما حق مادرت برتو، این است که بدانی اووتورا در جایی حمل کرده است که هیچ کس ، دیگری را حمل نمی کند و از میوه ی دلش به تو داد که احدی به دیگری نمی دهد ...
    ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿
    میزان الحکمة، ج14، ص7095

کـــاش بیـــטּ ایـــטּ دستهـــاے رو بـــ ه آسمـــاטּ

آرزوے دیرینـــ ه زمیـــטּ مستجـــاب شـــود

اللّهـُــمَّ عَجـِّــل لِوَلیـِّــکَ الفَـــرَجَ

7. صلوات ها 7

علاقه
    نوشته
    1,591
    حضور
    24 روز 13 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    9909

دعای خیر مادر قرص زیر زبانیست
    وقتی که
    روزگار قلبت را به درد آورده است ....

9. صلوات ها 6

علاقه
    نوشته
    1,591
    حضور
    24 روز 13 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    9909

از دامن زن مرد به معراج می رود....

11. صلوات ها 6

علاقه
    تفسیر - علوم قرآنی - شعر - ترجمه -نویسندگی
    نوشته
    838
    حضور
    272 روز 2 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    3269

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام علیکم و رحمه الله
    میلاد بانوی عرشی صفت
    صدیقه طاهره فاطمه زهراء سلام الله علیها
    بر همگان مبارک

تقدیم به آن بانوی کرامت و کوثر رحمت

««من کی ام؟»»

من کی ام؟ شمع شبستان علی
    من کی ام؟ نور دو چشمان ولی

من کی ام؟ آلاله رب جلیل
    من کی ام؟ دردانه پور خلیل

من کی ام؟ انسیه حورای او
    من کی ام؟ سیمینه عذرای او

من کی ام؟مفهوم ختم المرسلین
    من کی ام؟ دست خدا در آستین

من کی ام؟ مام دو نور عالَمِین
    من کی ام؟ اُم دو شمس مشرقین

من کی ام؟ آیاتی از انوار او
    من کی ام؟ قربانی ظلم عدو

من کی ام؟ آن بانوی عرشی صفت
    من کی ام؟ آن بضعه حوری صفت

من کی ام؟ آن بضعه خیر و شرف
    من کی ام؟ هم گوهری اندر صدف

من کی ام؟ نوری ز بام سرمدم
    من کی ام؟ بابی به گنج رحمتم

من کی ام؟ هم شیعه گیرم در برم
    من کی ام؟ بر هر جهانی سرورم

من کی ام؟ آن لؤلؤِ لالایِ حق
    من كی ام؟ نور خدا اندر شفق

ز.الحسینی

ویرایش توسط یا عالی : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ در ساعت ۰۱:۲۰
    ترسانم ،ترسان...

از آن دمي كه... امواج خروشان زندگی ، وجودم را به صخره های شيطانی خود
    در هم كوبد
    و من... در رسيدن به ساحل آرامش تو سكان هدايتم را درغیر جویم

اين نفس هر لحظه فرياد حبيبا ميزند**این سر اندر غمزه ات راه طبیبا می زند
    این سخن در پردهء اسرار می ماند که دل**بی سرود عشق تو ذکر مسیحا می زند

"ز.الحسینی"

13. صلوات ها 7

علاقه
    ....
    نوشته
    109
    حضور
    4 روز 5 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    246

چه گویم در مقام تو , تو ای روح اهورایی , تو نور چشم خورشیدی تو زهرایی , تو زهرایی . . .به یاد می آورم لحظه های فراز را که : صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را ، به یاد می آورم مادرم را . . .
    http://www.aparat.com/v/h987F

استاد نزار القطری
    تصویر قشنگی است که در صحنه ی محشرما دور حسینیم و بهشت است که مات است

15. صلوات ها 6

علاقه
    دین، کتاب، طبیعت
    نوشته
    23,588
    حضور
    63 روز 5 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    33504

از خانواده فاطمی تا خانواده امروزی

این هنرنمایی بانوی طهارت است که می تواند گرسنگی را برای خود و فرزندانش تحمل کند اما لب به شکایت و نیاز نگشاید؛ در عین اینکه می دانیم شوهر او علی مرتضی علیه السلام نیز اندکی در وظایف خود سستی نکرده است.

زندگی فاطمه زهراء و علی مرتضی علیهما السلام پر از نکات کاربردی در زندگی ماست که اگر در دوستی خود صادق باشیم، روز به روز به آنان شبیه می شویم. هیچکس مدعی نیست که در تقوا و علم و فضایل به گرد پای اهل بیت علیهم السلام برسد اما می تواند اندکی از صفات آنان را در وجود خود زنده نگه دارد. در اینجا می خواهیم با تمرکز بر شیوه سخن گفتن زوجین با یکدیگر، به سراغ سخنان فاطمه زهراء و علی مرتضی علیهما السلام برویم. (1)
    به زیبایی صدا زدن یکدیگر

آنگونه که فاطمه زهراء علیهما السلام همسر خود را خطاب می کند و سخن می گوید، پر است از زیبایی و بزرگ منشی و احترام: «یا اباالحسن انی لاستحیی من الهی ان اکلف نفسک ما لا تقدر علیه»؛ ای ابا الحسن از خدایم حیا می کنم که تو را به کاری که در توان نداری مکلف کنم.
    نمونه دیگر مربوط به وداع آن بانو با همسر خویش در روزهای آخر عمر است که سخنان نغز و زیبا در قالب شعر بیان شده است:
    ابكنی ان بكیت یا خیر هاد و اسبل الدمع فهو یوم الفراق
    یا قرین البتول اوصیك بالنسل فقد اصبحا حلیفا اشتیاق ...
    ...
    بر منت گریه نما گر خواهی
    رهنما اشکها ریز بدین روز جدایی
    ای تو همراه بتول، سفارش هر دم
    بهر نسلم که صفایند و گرامی همدم
    حضرت فاطمه علیهاالسلام شوهر خویش را گاه با کنیه "ابا الحسن" و گاه "پسر عمو" صدا می زدند. ما نیز همسر خود را با نامهای دلپسند و در عین حال با معنا و کریمانه صدا بزنیم.
    توجه به معنای واقعی کلمات

ارتباط زن و شوهر با سخن گفتن و مشورت کردن انجام می شود اما لازم نیست که برای هر کاری از قبل مشورت کرد. در یک خانواده متعالی زن و شوهر همیشه برای یکدیگر یک فضای همراهی ذخیره دارند که در مواقع غیرمنتظره باعث هماهنگی آنها می شود

ما در زندگی عادی کلمات را بدون توجه معنای اصلی و با قدری مسامحه و گاه اشتباه به کار می بریم اما منظور یکدیگر را می فهمیم. اما خاندان وحی علیهم السلام اینگونه نبودند و به جملات و تک تک کلمات خود توجه کافی می نمودند و آن را با نیت و قصد به کار می بردند.
    مثلا به کاربرد کلمه "بانوی آزاد" در مکالمه زیر دقت کنید. این مکالمه بعد از حادثه سقیفه اتفاق افتاده است. روزی امام علی علیه السلام وارد منزل شد و فرمود: «أَیَّتُهَا الْحُرَّةُ فُلَانٌ وَ فُلَانٌ بِالْبَابِ یُرِیدَانِ أَنْ یُسَلِّمَا عَلَیْكِ فَمَا تَرَیْن»؛ ای بانوی آزاد، خلیفه و عمر در پشت درب خانه، منتظر اجازه ی ورود می باشند، تا نظر شما چه باشد؟
    حضرت زهرا علیهاالسلام در برابر شوهر فرمود: "خانه، خانه ی توست. این بانوی آزاد همسرت. هر آنچه خواهی کن."
    تلفیقی از حکمت و زیبایی و گرمی

بنابراین یکی از هنرهایی که از حضرت زهراء علیها السلام می آموزیم آن است که می توان در عین محبت و گرمابخشی به خانواده، به لحن و ادبیات خود نیز توجه کنیم و همچنین سخنان حکمت آمیز بزنیم.
    به عنوان نمونه، روزی گرسنه ای درب منزل حضرت امیر علیه السلام را كوبید و تقاضای كمك كرد. امام علی علیه السلام در قالب شعری زیبا، نیازمندی آن گرسنه ی بینوا را به حضرت زهرا علیها السلام بازگو فرمود تا اگر امكان دارد، كمك مناسبی شود، حضرت زهرا علیها السلام با شعر، پاسخ مثبت خود را داد :
    أمرك سمع یا ابن عم و طاعة ما بی من لؤم و لا وضاعة
    غذیت باللب و بالبراعة أرجو إذا أشبعت من مجاعة
    أن ألحق الأخیار و الجماعة و أدخل الجنة فی شفاعة
    ای عموزاد به فرمانت نهم من طاعت
    به تو هیچم نبود سرزنش، ملامت
    هم اکنون دهم بینوا را طعام
    و زنده دلم هر دمی و مدام
    که با خوشدلان می کنندم قرین
    شفاعت شده رو کنم بر برین
    و این جریان کمک کردن و سردون شعر جدید در روزهای آینده نیز اتفاق افتاد.
    به نیکی یاد کردن

یکی از روشهای نیکوی زندگی آن است که زن و شوهر از یکدیگر به خوبی یاد کنند و حتی در هنگامی که طرف مقابل حضور ندارد از او به نیکی یاد کنند. بعد از ازدواج با حضرت علی علیه السلام، پیامبر صلی الله علیه و آله از فاطمه علیها السلام پرسیدند: همسرت را چگونه یافتی؟ ایشان پاسخ داد: بابا جان، بهترین شوهر.
    هماهنگی زن و شوهر

ارتباط زن و شوهر با سخن گفتن و مشورت کردن انجام می شود اما لازم نیست که برای هر کاری از قبل مشورت کرد. در یک خانواده متعالی زن و شوهر همیشه برای یکدیگر یک فضای همراهی ذخیره دارند که در مواقع غیرمنتظره باعث هماهنگی آنها می شود. مثلا به قضیه زیر توجه کنید:
    مرد گرسنه ای در مسجد مدینه بپا خاست و گفت، ای مسلمانان! از گرسنگی به تنگ آمده ام، مرا مهمان كنید. پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله فرمود :چه كسی این مرد را امشب مهمان می كند؟ حضرت علی علیه السلام فرمود: من یا رسول الله !كمی بعد وارد منزل شد و از فاطمه ی زهرا علیهاالسلام پرسید: آیا غذایی در منزل داریم؟ مهمان گرسنه آورده ام. حضرت زهرا علیهاالسلام فرمود :در خانه ما غذایی نیست، مگر به اندازه خوراك دختر بچه اما امشب ایثار می نماییم و گرسنگی را تحمل می كنیم.
    کانون گرم خانه

همسران حتی در حین انجام کارهای خود می توانند فضای خانه را با سخنان خود لطیف و پر از محبت کنند. حضرت فاطمه با امام حسن علیهما السلام بازی می کرد و شعری می خواند:
    أَشْبِهْ أَبَاكَ یَا حَسَنُ وَ اخْلَعْ عَنِ الْحَقِّ الرَّسَنَ
    وَ اعْبُدْ إِلَهاً ذَا مِنَنٍ وَ لَا تُوَالِ ذَا الْإِحَن
    پدر را تو مانند شو یا حسن
    و حق را تو ریسمانها برفکن
    و دلدار صاحب نعم را پرست
    و صاحب کینه نده دست دست
    و آنگاه كه امام حسین علیه السلام را بر روی دست نوازش می كرد، می فرمود:
    انت شبیه بابی لست شبیها بعلی
    حسین جان تو به پدرم شباهت داری و به علی شبیه نیستی.
    امام علی علیه السلام سخنان فاطمه علیها السلام را می شنید و لبخند می زد.
    احترام به بینش و نظرات همسر

این هنرنمایی بانوی طهارت است که می تواند گرسنگی را برای خود و فرزندانش تحمل کند اما لب به شکایت و نیاز نگشاید؛ در عین اینکه می دانیم شوهر او علی مرتضی علیه السلام نیز اندکی در وظایف خود سستی نکرده است

در بسیاری اوقات همسران با توجه به رای و درایت خود یک روش کار را انتخاب می کنند که اگر این تصمیم جزو حرامهای الهی نباشد، مناسب است که همسران آن را به دیده احترام بنگرند. مثلا گریه های حضرت فاطمه علیها السلام بعد از پیامبر صلی الله علیه و آله یکی از این تصمیمهاست که نه از روی احساسات بی خرد بلکه در عین حکمت و فایده انجام می شد.
    حضرت علی علیه السلام به فاطمه زهراء علیها السلام خبر دادند که برخی از مردم از گریه های شبانه روزی ایشان گلایه دارند و می گویند: فاطمه یا شب گریه کند یا روز.
    حضرت فاطمه علیها السلام اینگونه جواب داد :"یا ابا الحسن، چقدر اندك است، ماندن من در میان مردم و چقدر نزدیك است، زمان پنهان شدن من از جمعشان. سوگند به خدا هرگز سكوت نمی كنم، نه در شب و نه در روز، گریه های مداوم را تعطیل نمی نمایم.
    حضرت علی علیه السلام فرمود: آنطور که می پسندی عمل كن!
    سپس برای فاطمه علیها السلام سرپناهی درست كرد تا به گریه های خود ادامه دهد و آن بانو ضمن عزاداری به روشنگریهای سیاسی می پرداختند (که به آن مکان "بیت الاحزان" می گویند).
    احساسات و زبان را در کنترل نگه داریم

زن و شوهر در قبال هم حقوق و وظایفی دارند اما در خانواده متعالی هر یک از زوجین به وظایف خود عمل می کنند و در عین حال مراعات طرف مقابل را می کنند تا بخاطر کاری که در توان ندارد دچار زحمت نشود.
    روزی حضرت امیر به فاطمه زهراء علیهما السلام فرمود که: چرا اطلاع ندادی که در خانه غذا نداریم؟ بانوی کرامت فرمود: رسول خدا صلی الله علیه و آله مرا نهی فرمود كه چیزی از تو درخواست نمایم و به من سفارش فرمود :چیزی از پسر عمویت درخواست مكن، اگر چیزی برای تو آورد بپذیر و الا تو درخواست چیزی نداشته باش.
    این هنرنمایی بانوی طهارت است که می تواند گرسنگی را برای خود و فرزندانش تحمل کند اما لب به شکایت و نیاز نگشاید؛ در عین اینکه می دانیم شوهر او علی مرتضی علیه السلام نیز اندکی در وظایف خود سستی نکرده است.
    پی نوشت:
    1. احادیث این نوشتار از کتاب "فرهنگ سخنان حضرت فاطمه زهرا علیها السلام" تالیف مرحوم محمد دشتی انتخاب شده اند.

17. صلوات ها 4

علاقه
    دین، کتاب، طبیعت
    نوشته
    23,588
    حضور
    63 روز 5 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    33504

همسرداری را از فاطمه علیهاالسلام بیاموزیم

خانواده کوچکترین و از جهاتی مهمترین بخش هر جامعه است که در صورتی که در مسیر صحیح تربیتی حرکت کند، آثار و برکاتش شامل حال همه جامعه می شود و اگر خدای نکرده در مسیر نادرست باشد آثار مخرب آن شامل حال همه جامعه خواهد شد.

مطالعه تاریخ زندگی فاطمه زهرا سلام الله علیها به عنوان یک انسان کامل و الگوی زن مسلمان - با وجود حیات کوتاهشان - درسهای فراوانی برای خانواده های ما به ویژه بانوان محترم دارد و جامعه ما همیشه نیاز مبرمی به شنیدن و یادآوری آنها داشته و دارد.
    هنگامی که در زمینه رفتارشناسی حضرت زهرا سلام الله علیها با معیار نکات "خانوادگی" مطالعه می کنیم، مطالب موجود در منابع حداقل در چهار سطح قابل بررسی و مطالعه است:
    رفتار با پدر، رفتار با همسر، رفتار با فرزندان، و رفتار با بستگان و خویشان نسبی و سببی.
    از آنجا که پرداختن به تمام این بخشها و ذکر روایات و شواهد تاریخی آن در حد یک مقاله نیست، ناچار موضوع رفتار با همسر و به تعبیر دیگر «همسرداری فاطمی» را محور قرار داده و به سراغ منابع تاریخی می رویم. امید است که این نوشته کوتاه برای خوانندگان محترم به ویژه بانوان گرامی مفید باشد.
    وصال دو خورشید در آسمان نبوی

بانوی بزرگ اسلام بنا بر فرمایش کلینی و مشهور علمای شیعه (1) در سال پنجم هجری در مکه مکرمه به دنیا آمد. عقد ایشان با حضرت علی علیه السلام در سال دوم هجری بوده و چند ماه بعد - به نظر برخی محققان ده ماه بعد (2) - ازدواج کرده اند. حضرت فاطمه زهرا حدود نه سال همسر آقا امیرالمؤمنین علیهماالسلام بودند و از حضرت مولا چهار فرزند به دنیا آوردند: حسن و حسین و زینب و امّ کلثوم (3)؛ و البته طفلی هم داشتند که به شهادت رسید و به دنیا نیامد.
    این مدت کوتاه و پرحادثه گزارشات چندی درباره موضوع مورد توجه ما وجود دارد که بازخوانی آن می تواند جالب و مفید باشد. ما در چند محور گزارشات تاریخی را ذکر می کنیم.
    اظهار محبت و احترام به همسر

خانواده کوچکترین و از جهاتی مهمترین بخش هر جامعه است که در صورتی که در مسیر صحیح تربیتی حرکت کند، آثار و برکاتش شامل حال همه جامعه می شود و اگر خدای نکرده در مسیر نادرست باشد آثار مخرب آن شامل حال همه جامعه خواهد شد

از نقلهای تاریخی روشن می شود که این اصل مهم در زندگی آن بزرگواران مورد توجه بوده است. صرف محبت و احترام قلبی برای تداوم گرمی و نشاط خانواده کافی نیست بلکه بیان خوبی ها و کمالات همسر تاثیر شایسته ای دارد. فاطمه زهرا علیهاالسلام به گونه های مختلف به بیان محبت و احترام نسبت به همسرش می پرداخت. از جمله در محضر پدرش، حضرت علی علیه السلام را بهترین یاور و بهترین همسر می خواند. (4)
    اطاعت از همسر

هنگامی که حادثه تلخ سقیفه اتفاق افتاد، سران حکومت جدید برای دلجویی و شاید جلب نظر افکار عمومی مسلمانان تصمیم گرفتند از حضرت زهرا علیهاالسلام دلجویی کرده و با رفتن به ملاقات ایشان فضا را تلطیف نمایند اما حضرت صدیقه کبری علیهاالسلام برای ابراز خشم و ناراحتی خود از آنها اجازه ملاقات نمی دادند تا اینکه آنها به حضرت امیر علیه السلام متوسل شده و خواستند تا فاطمه زهرا علیهاالسلام را راضی کنند. امام علیه السلام بدون اینکه فشاری به همسرشان بیاورند قضیه را مطرح کردند؛ تعبیر دختر گرامی رسول خدا صلی الله علیه و آله این است که: « البیت بیتک و الحرة زوجتک افعل ما تشاء» منزل منزل شما و من همسرتان هستم هر کار مایل هستید انجام دهید. (5)
    پرهیز از ناراحت کردن همسر

در گزارشات تاریخی آمده است که حضرت علی علیه السلام فرمودند: «فاطمه هیچ گاه مرا ناراحت نکرده و از درخواستم سرپیچی نکرده است» و البته این مطلب متقابل بوده است چرا که امام علیه السلام در ادامه می فرمایند: «من هم هیچ گاه او را خشمگین نکرده و به کاری وادار نکردم.» (6) لذا برخی از نقلها که گزارش موردی اختلاف میان آنها است که با پادرمیانی رسول خدا صلی الله علیه و آله مشکل حل شده است علاوه بر ضعف سند با نقلهای دیگر از جمله موردی که آوردیم، ناسازگار است.
    تحمل مشکلات اقتصادی

صرف محبت و احترام قلبی برای تداوم گرمی و نشاط خانواده کافی نیست بلکه بیان خوبی ها و کمالات همسر تاثیر شایسته ای دارد. فاطمه زهرا علیهاالسلام به گونه های مختلف به بیان محبت و احترام نسبت به همسرش می پرداخت. از جمله در محضر پدرش، حضرت علی علیه السلام را بهترین یاور و بهترین همسر می خواند

کمبود امکانات از ویژگیهای بارز تاریخ صدر اسلام و به ویژه زندگی خانواده فاطمه علیهاالسلام بود (7) حتی برخی زنان قریش به ایشان به خاطر ازدواج با مردی فقیر طعنه زدند،(8) اما در هیچ جا گلایه ای از این بابت نداشتند و بنابر برخی گزارشات با نخ ریسی برای دیگران به اقتصاد خانواده کمک هم می کردند. (9)
    در تاریخ آمده که روزی حضرت امیر به فاطمه زهرا علیهماالسلام گفتند آیا غذایی داری تا از گرسنگی در بیایم. ایشان نفی کردند و گفتند: «آنچه در منزل بوده به شما و فرزندانم دادم و خودم از غذای موجود استفاده نکردم.» امام علیه السلام گفتند: چرا به من اطلاع ندادید تا دنبال غذا بروم. حضرت علیهاالسلام گفتند: «یا ابالحسن انی لَأستحیی من الهی أن اکلف نفسک ما لاتقدر علیه» (10) ؛ ای ابالحسن! [در زبان عربی نام بردن با کنیه ادب و احترام را می رساند] من از خدای خودم خجالت می کشم که شما را به کاری که نمی توانید انجام دهید مکلف کنم.
    یعنی من که از وضعیت شما و شرایط جامعه با خبرم، چرا با درخواست خودم فشار بیشتری را به شما وارد آورم.
    آراستگی برای همسر

بنا به برخی گزارشات، حضرت زهرا علیهاالسلام از نوع خاصی عطر و مشک استفاده می کرده است.
    (11)
    غمی جاودانه از هجران یار

هر یک از این مطالب نیازمند شرح و توضیح بیشتر است که در اینجا مجالش نیست. امید است خوانندگان محترم با تامل در آن به نکات مفیدی دست یابند.
    در هر حال طبیعی است که مولای متقیان علیه السلام با از دست دادن چنین همسر بزرگوار و با کمالاتی چه اندازه دچار اندوه باشند. به ویژه که شاهد ستم دیدنشان هم بودند. از همین رو بود که پس از تدفین غریبانه زهرایش با رسول خدا صلی الله علیه و آله زمزمه کرد: «امانتی که به من سپرده بودی، بازگشت و به صاحبش رسید. از این پس اندوه من جاودانه و شبهایم بیداری خواهد بود تا آن روزی که خدا برایم همنشینی با شما را در خانه ای که هستید برگزیند.» (12)
    پی نوشت:
    1 - برای مطالعه: موسوعة التاریخ الاسلامی1/346؛ معروف در تاریخ اهل سنت، ولادت آن حضرت پنج سال پیش از بعثت رسول خدا صلی الله علیه و آله است.
    2 - همان2/99. نویسنده احتمال می دهد که این فاصله به جهت رسیدن ایشان به بلوغ شرایط مناسب جسمی بوده است.
    3 - درباره اینکه حضرت امّ کلثوم شخصیت مستقلی است و یا اینکه کنیه حضرت زینب علیهاالسلام است بحثی وجود دارد ولی به اعتقاد اکثر تاریخ پژوهان ایشان فرزند کوچکتر خانواده امیر المومنین علیه السلام بودند و حق هم همین نظر است.
    4 - بحارالانوار43/117.
    5 - بحارالانوار28/303. مصادر متعددی با ا ندک اختلافی این قضیه را گزارش کردند که ذکر آنها و توجه به اختلافات میان گزارشها در این مجال نمی گنجد.
    6 -مناقب خوارزمی/353- کشف الغمه1/373
    7 - مسند احمد1/104- طبقات ابن سعد8/25.
    8 - ارشاد مفید1/36.
    9 -امالی صدوق329- مناقب خوارزمی268.
    10 -بحارالانوار37/103 منبع اصلی حدیث کشف الغمة اربلی است.
    11 - امالی طوسی41.
    12 - نهج البلاغه خطبه202.

19. صلوات ها 3

علاقه
    نوشته
    1,591
    حضور
    24 روز 13 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    9909

جبریل به عرش نقش کوثر زده است
    طوبی گل تسبیح به پیکر زده است

از خانه ی کوچک محمد امشب
    خورشید زمین و آسمان سر زده است . . .

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری