دیگه خسته شدم!

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دیگه خسته شدم!

سلام من نوجوان 16 ساله ای هستم که تقریبا آخرت ،نماز و... درک کرده ام دیگه هیچی از این دنیا نمی خواهم فقط می خواهم به خدا برسم. می خواهم بزنم بروم توی خط حوزه سفیران اما خسته شده ام از گناه و 1 سال برای دیپلم گرفتنم مونده و نمی تونم به نظرتون این درسته که از سفیران رو ول کنم و برم بلند مدت؟

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

adroit;792669 نوشت:
سلام من نوجوان 16 ساله ای هستم که تقریبا آخرت ،نماز و... درک کرده ام دیگه هیچی از این دنیا نمی خواهم فقط می خواهم به خدا برسم. می خواهم بزنم بروم توی خط حوزه سفیران اما خسته شده ام از گناه و 1 سال برای دیپلم گرفتنم مونده و نمی تونم به نظرتون این درسته که از سفیران رو ول کنم و برم بلند مدت؟

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی
از این که سوال خود را با در میان گذاشتید بسیار متشکرم امیدوارم نکاتی را که خدمتتون عرض میکنم راهگشا باشد
1.در مورد گناه دقت نمایید و اسباب انجام گناه و زمینه های گناه را انجام ندهید و سعی نمایید با راهکارهای مناسب که در مورد هر گناه به صورت جداگانه و مشترک وجود دارد آن را ترک نمایید.
2.بدانید که حوزه علمیه همچون واکسن نیست که بتواند به صورت جبری شما را از گناه دور نماید تنها در حوزه فضای رسیدن به معنویت بیشترو تهذیب نفس وجود دارد و همچنین زمینه انجام گناه نیز کمتر وجود دارد.
3.در مورد انتخاب حوزه سفیران یا بلندمدت بستگی به هدف شما دارد چرا که هریک از آنها اهداف خاص خود را دارد.اگر هدف شما در حوزه های بلند مدت نیز محقق می شود اشکالی ندارد که وارد حوزه های بلند مدت شوید.
در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

موضوع قفل شده است