صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تماشای فیلم های خارجی با شوهر

نوشته
    27
    حضور
    1 روز 4 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    101

تماشای فیلم های خارجی با شوهر

سلام
    من جدیدا با یه مشکلی مواجه شدم که هر چی فکر میکنم راهکاری براش پیدا نمیکنم
    چند ماهی هست که نامزد کردم.نامزدم از نظر مذهبی و اخلاقی همونیه که میخاستم...
    ولی یه مشکلی که وجود داره اینه که گاهی که با هم فیلم میبینیم ، در خلال فیلم های خارجی همونطور که میدونید بازیگران زن بعضا با لباس های نامناسبی هستن...
    وقتی که نامزدم این صحنه ها رو میبینه حس خیلی بدی به من دست میده...
    بهش که نگاه میکنم خیلی عادی داره به فیلم نگاه میکنه ولی من نمیتونم بپذیرم که بدن زن دیگه ای رو ببینه...
    حس میکنم داره بهم خیانت میشه
    نمیدونم اینکه این موضوع رو به روش بیارم کار بدیه یا نه؟ بهش بگم که دوس ندارم ببینی و منعش کنم از دیدن و یا عادی برخورد کنم تا حساس نشه؟
    میترسم بهش بگم، اونوقت دیگه با من فیلم نبیینه، تنهایی ببینه....
    البته اینطورم نیست که خیلی فیلم ببینه...اونجوری که خودش میگه ماهی یکی دوبار..اونم فیلم های جنگی و معمایی ولی بالاخره فیلم خارجی خالی از اینجور صحنه ها نیست
    لطفا راهنماییم کنید که چطور باید برخورد کنم

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 16 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58289

با نام و یاد دوست

تماشای فیلم های خارجی با شوهر

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 10

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

سلام و عرض ادب خدمت شما و همه بزرگواراني كه اين بحث را مي بينند و يا در بحث شركت مي كنند.
    بهار طبيعت و يادآور رستاخيز بر همه مبارك
    مي گفت در فيس بوك فردي حسابي شلوغش كرده بود كه ورود در فيس بوك با استفاده از فيلتر شكن حرام است. فردي به او نوشته بود شما با قند شكن وارد فيس بوك شديد؟
    بزرگوار قصد جسارت محضر شما ندارم ولي ما نوعا گرفتار اين عيب هستيم عيب هاي ديگران را قلمبه سلمبه تر مي بينيم. به هر حال همين ذهنيت ممكن است براي شوهر شما باشد كه مثلا نكند شما به مردان در آن فيلم ها طور ديگري نگاه مي كنيد.
    واقعا ممكن است شوهر شما آن قدر غرق در ماجراجويي و هيجان و مبارزه ها شوند كه اين نكاتي كه شما فرمودند حاشيه باشد و با تذكر شما حساس تر شوند.
    به جاي نگراني و تذكر مستقيم برنامه بريزيد از فيلم هاي مفيد و شرع پسند استفاده كنيد و معنويت خانواده را با مطالعه، نماز اول وقت، مذاكرات و مباحثه هاي ديني ( اعتقادي، اخلاقي و فقهي) بالا ببريد.
    نيز صفات مثبت شوهرتان را كه زياد هم است تحسين كنيد و تقويت. خودتان هم روي همين صفات متمركز شويد.

نقد فيلم
    درباره فيلم هايي كه با هم ديده ايد نقد و تحليل فني و محتوايي داشته باشيد و فوايد و آسيب هاي احتمالي را بر خودتان و ايشان بحث و گفتگو كنيد.

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 13

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,310
    حضور
    40 روز 12 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    3698

با سلام

به نظر من این مساله رو بهش بگید البته یه حس بدی نسبت بهتون پیدا میکنه نمیشه گفت نفرت ولی چیزی کمتر از اون سعی کنید جای اون فیلم هارو خودتون پرکنید تا شوهرتون تمایلی به اینجور چیزا پیدا نکنه زیاد لباس پوشیده توی خونه نپوشید فک کنم شوهرتون برای تحریک
    فیلمها این کار رو میکنه بهتره با عشوه های زنانه و پوشیدن لباس های باز شوهرتون رو تحریک کنید. هر چقدر از خودتون بی میلی و سردی نشون بدید بیشتر میره سمت فیلمهای به قول شما......ضمنا یك رفتار زمانی قابل بررسی و مجازات است كه تكرار شود. اگر تنها یك‌بار احساس كردید كه همسرتان با نگاهی كه از نظر شما ناپسند است به فرد دیگری در فیلمها چشم دوخته، در موردش قضاوت نكنید. اما ممكن است این توصیه شما را به دام دیگری بیندازد، پس مراقب باشید! افرادی كه برای نخستین بار با چنین رفتاری از سوی همسرشان روبه‌رو می‌شوند، ابتدا دچار تردید می‌شوند و برای اینكه تردید‌شان به یقین تبدیل شود، هر نگاه و رفتار همسرشان را زیر ذره‌بین قرار می‌دهند و نسبت به او حساس می‌شوند. باید بدانید این حساسیت‌ها به رفع مشكل كمك نخواهد كرد بلكه باعث اضطراب بیشتر و گاهی بیماری وسواس و بدبینی می‌شود. این رفتار‌ها نه‌تنها به‌خود شما آسیب می‌زند بلكه طرف مقابل‌تان را هم دچار تنش می‌كند و ممكن است كه در آینده این تنش به تكرار رفتار ناشایست تبدیل شود.
    فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

9. صلوات ها 2

نوشته
    407
    حضور
    20 روز 2 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    872

نظر من اینه:
    همسر شما اگه همچین هدفی از دیدن فیلم داشته باشه، می تونه از اینترنت که امروزه با گسترش تکنولوژی بیشتر شده کلی فیلم و تصاویر پورن ببینه، پس واکنش نشون دادن بی فایده ست اگر هم همچین هدفی نداشته باشه که اینکار باعث ایجاد شدن حساسیت میشه
    به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم
    کجـــــا این سر انجــــام بد داشتیم
    "حکیم فردوسی"

11. صلوات ها 3

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,192
    حضور
    144 روز 10 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44194

حیا و غیرت در محیط خانواده هم باید جریان داشته باشه
    با عادی شدن اینجور مسائل کم کم حیا و غیرت کمرنگ خواهد شد . . .

از خانواده ی مذهبی ( به مذهب اشاره کردید از این لحاظ میگم ) انتظارات زیاد هست.

چقدر بی تفاوت شده ایم و برخی مسائل عادی شده اند !
    مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

13. صلوات ها 3

نوشته
    3,077
    حضور
    81 روز 15 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3766

فیلم را برای چه میسازند؟ برای تاثیر گذاری.
    مگر میشود فیلم ان هم از نوع خارجی بسازند و از نمادهای جنسی یا تحریک کننده میل جنسی استفاده نشود؟
    مگر میشود انسان لذت نبرد؟ اصلا میسازند تا لذت ببرند.

حال چنانکه این دیدن فیلم حرام باشد در ابتدا باید خودتان نگاه نکنید. حتی اگر تنها برای شما حرام باشد و برای شوهرتان حرام نباشد.
    اگر این فیلم ها با اخلاق دینی و رشد معنوی و جهاد نفس سازگار نیستند باز هم اولین گام را باید خودتان بردارید و نگاه نکنید.
    چون جهاد با نفس واجب است اگر نباشد مستحب که هست.
    اما اگر شوهر شما کمبود عاطفی و جنسی دارد شما باید نقش خود را بدانید. به هر صورت در دنیای ما، ظواهر شهوت زیاد شده است.
    اما چه باید کرد با کسانی که حریص هستند ؟
    به هر حال اگر ایرادی به شوهر باشد در همین بعد حرمت و اخلاق است.
    ویرایش توسط و طاها : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ در ساعت ۱۵:۲۲

15. صلوات ها 4

علاقه
    ❤خدا و ائمه تنها کسایین که دارم❤
    نوشته
    734
    حضور
    36 روز 9 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2995

سلام دوست عزیز

شما توضیح ندادید منظورتون از ملاک های مذهبی و اخلاقیتون چه میزان هست که ما متوجه بشیم همسرتون که این ملاک ها رو دارا هستند یعنی چه میزان مذهبی می باشن

ولی خب اینجور که از نوشته هاتون میشه فهمید منظور شما فیلمایی نیست که از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش میشه (هرچند اونا هم بعضا مشکلاتی داره)

خب خواهر من چرا میشینید این فیلما رو کنار هم می بینید؟ یعنی کلا چرا می بینید؟ بالاخره خواه ناخواه زیاد دیدن چیزی سلایق رو هم ممکنه عوض کنه

با شیوه های زنانه و زیرکانه مانع از تماشای این فیلم ها بشید و البته حتما جایگزینی رو کنارش داشته باشید که خدایی نکرده دوباره جذب این فیلم ها نشید( منظروم از جایگزین حتما فیلم و رسانه تصویری نیست هرچیزی می تونه باشه)
    بگــــــذآر تمـــآم دنیا بد وبیرآهه بگویند!

به خــــــودت...

به چـــــــــــآدرت...

به سیـآه بودنش...

می ارزد به یک لبخند رضآیت مـــــــــــــدی فاطمـــــه(س)

17. صلوات ها 4

نوشته
    1,108
    حضور
    19 روز 9 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19
    صلوات
    11413

نقل قول نوشته اصلی توسط سـردرگـم نمایش پست ها
    سلام من جدیدا با یه مشکلی مواجه شدم که هر چی فکر میکنم راهکاری براش پیدا نمیکنم چند ماهی هست که نامزد کردم.نامزدم از نظر مذهبی و اخلاقی همونیه که میخاستم... ولی یه مشکلی که وجود داره اینه که گاهی که با هم فیلم میبینیم ، در خلال فیلم های خارجی همونطور که میدونید بازیگران زن بعضا با لباس های نامناسبی هستن... وقتی که نامزدم این صحنه ها رو میبینه حس خیلی بدی به من دست میده... بهش که نگاه میکنم خیلی عادی داره به فیلم نگاه میکنه ولی من نمیتونم بپذیرم که بدن زن دیگه ای رو ببینه... حس میکنم داره بهم خیانت میشه نمیدونم اینکه این موضوع رو به روش بیارم کار بدیه یا نه؟ بهش بگم که دوس ندارم ببینی و منعش کنم از دیدن و یا عادی برخورد کنم تا حساس نشه؟ میترسم بهش بگم، اونوقت دیگه با من فیلم نبیینه، تنهایی ببینه.... البته اینطورم نیست که خیلی فیلم ببینه...اونجوری که خودش میگه ماهی یکی دوبار..اونم فیلم های جنگی و معمایی ولی بالاخره فیلم خارجی خالی از اینجور صحنه ها نیست لطفا راهنماییم کنید که چطور باید برخورد کنم
    بسم الله الرحمن الرحیم...خیلی حساس نشید،این یه دوره ست که میگذره....مطمین باشید همسرتون بخاطر کیفیت فیلم و ساختش هست که اونا رو میبینه ،نه بخاطر خانم هاش...تا از فضای مجردی در بیاد و بیاد توی فضای متاهلی کمی طول میکشه....حساسش نکنید،من هم یک دوره ای میدیدم ،اما الان تلوزیون هم نگاه نمیکنم،یعنی فقط اخبار.....توی زندگیتون حتما سعی کنید یه استاد اخلاق دارای سن داشته باشید و متصل به او باشید..برای معنویت خودتون و همسرتون برنامه داشتید و از خدا بخواید تا اینو برش داره....هرگز سعی نکنید مردتون رو مستقیم تغییر بدید...

19. صلوات ها 2

نوشته
    27
    حضور
    1 روز 4 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    101

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda solimani نمایش پست ها
    سعی کنید جای اون فیلم هارو خودتون پرکنید تا شوهرتون تمایلی به اینجور چیزا پیدا نکنه زیاد لباس پوشیده توی خونه نپوشید فک کنم شوهرتون برای تحریک فیلمها این کار رو میکنه
    ما هنوز ازدواج نکردیم...نامزدیم...فاصله کیلومتریه زیادی هم با هم داریم...اینکه برای تحریک این فیلم ها رو میبینه یه چیزیه که خیلی دور از ذهنه درمورد نامزد من ...من حس خودم برام شرایط رو سخت کرده.حس بدی دارم که همچین صحنه هایی رو ببینه.یه بارم غیر مستقیم این موضوع رو بهش گفتم.گفت چون در خلال فیلم هست، خیلی به حاشیه تبدیل میشه این موضوع.ولی من دلم نمیخاد همین حاشیه هم وجود داشته باشه.میترسم بهش بگم نبین، خودش تنهایی ببینه
    نقل قول نوشته اصلی توسط و طاها نمایش پست ها
    اگر این فیلم ها با اخلاق دینی و رشد معنوی و جهاد نفس سازگار نیستند باز هم اولین گام را باید خودتان بردارید و نگاه نکنید.
    خب من که خودم زیاد فیلم خارجی دوست ندارم.به خاطر نامزدم میبینم.اگه من نبینم خب اون خودش تنهایی میبینه

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۱/۲۰, ۰۸:۱۳ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری