صفحه 1 از 15 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وسواس در احکام : به مي سجاده رنگين كن گرت پير مغان گويد

نوشته
    54
    حضور
    4 روز 6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    111

غمگین وسواس در احکام : به مي سجاده رنگين كن گرت پير مغان گويد

سلام خواهش می کنم عاجزانه در خواست می کنم کمکم کنین
    من تا حدودای چهل صفحه از کتاب بی خیال در مانی رو خوندم حالا خواهش می کنم به داد دل من برسین
    میخام باهاتون راحت صحبت کنم من احساس می کنم شیطان درون من رخنه کرده به نوعی چشام و گوشامو کور و کر کرده از هرکی راهنمایی خواستم همه به من گفتن بی اعتنا باش بی خیال باش دستور خدا برای همچین افرادی بی خیالیه ولی انگار نه انگار گوش من بدهکار نیستینی با وجود اینکه به درستی حرف اطرافیانم اعتقاد دارم انگار یک میرویی از درون نمیذاره که من به حرفشون گوش کنم و خودمو از این وضع نجات بدم!
    خواهش می کنم به چن تا از افکاری که داره منو نابود می کنه گوش بدین و به من راهکار بدین!
    روی میز تلویزیون و خود تلویزیون ما خون ریخته بود بعد من اینو با یه دستمال برطرف کردم حالا هر چن روز روی اونا گرد و خاک میشینه مکافات من از اونجا شروع میشه که میخام اونجا رو گردگیری کنم مامانم میگه با یه دستمال خیس بکش که گردو خاکا بچسبه بهش حالا من همش میترسم که این گردو خاکا بیاد بریزه روی فرشی که جلوی تلویزیونه و ما با پای خیس از اونجا رد شیم و پامون نجس بشه واقعا اعصابم خورد شده!!
    یا اینکه من قبلاها خیلی با آرامش میرفتم حموم و غسل می کردم ولی یه افکاری اومد تو ذهن من که تو حموم واقعا مخم کار نمی کنه من قبل از غسل شامپو و صابون میزنم وقتی از حموم میام بیرون روی پوست دستم روی قسمت ساق دستم یه سفیدکایی میزنه که وقتی روشون دست می کشم مثل پودر میریزه من مقلد آقای خامنه ای هستم ایشون می گن در صورتی که صابون جرم داشته باشه مانع وضو هستش حالا این امد به ذهنم که نکنه اینا جرم صابونه زنگ زدم به دفتر ایشون و یه آقایی گفتن نخیر شما غسلتونو بکنین و اینا جرم نیست و چیکار دارین که جرم چیه حالا این فکر همش منو اذیت می کنه که نکنه اون آقا اشتباه جواب منو داده نکنه غسلای من درست نباشه علاوه براین من تو اینترنت خوندم که یه نفر مقلد آقای سیستانی بود و پرسیده بود اون سفیده هایی که روی ناخن بعد از حموم میبنده و با دست برطرف میشه آیا مانع غسله و ایشون گفته بودن بله ولی باز وقتی از دفتر رهبری پرسبدم گفتن به کناره ناخن چه کار دارین غسل بکنین بیاین بیرون حالا دارم یوونه میشم میگم نکنه اشتباه گفته یا اینکه اینا واقعا مانعه همینجور وقتی که یه جایی زخم میشه و روش میبنده ایشون گفتن که پاکه در صورتی که تو اینترنت نآشته بود اگه آبکشی نکنین اون روئه نجسه ر توروخدا کمکم کنین حالم خیلی بده همش فک می کنم اون آقا اشتباه گفته توروخدا به من بگین من چکار کنم نسبت به اون گردوخاک نسبت به این خیالا تازه یه عالمه دیگه از این افکار تو ذهن من هستش دیگه خسته شدم واقعا خسته شدم از شکل و قیافه افتادم ریزش مو پیدا کردم این افکار داره منو از پا درمیاره هردفعه یه موضوع جدید یه فکر پوچ و اذیت کننده دیگه توروخدا راهنماییم کنین!

2. صلوات ها 3

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58319

با نام و یاد دوست

وسواس در احکام : به مي سجاده رنگين كن گرت پير مغان گويد

کارشناس بحث: استاد حامی
    ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ در ساعت ۲۲:۵۹

5. صلوات ها 5

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 43 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام بر شما
    ممنون از اعتمادتون
    ازخواندن سخنان شما متأثر شدم مي دونم كه حال خوبي نداريد و از اين وضعيت به شدت به هم ريخته ايد و حال و روز خوبي نداريد
    بزرگوار قبل از پاسخ لطف كنيد با دقت به پرسش هاي بنده پاسخ دهيد
    سن؟
    تحصيلات؟
    متأهل يا مجرد؟
    برنامه زندگي؟
    در خانواده كسي وسواس دارد؟
    اضطراب يعني چه؟ چند نشانه براش بيان كنيد؟
    تا حالا با مشاور فقهي تماس داشته ايد؟ چند بار حدودا؟
    با مشاور روان شناس چه طور؟
    دارويي مصرف مي كنيد؟
    من را به عنوان كارشناس قبول داريد؟
    حاضريد به سخنان خوب گوش كنيد و بعد عمل كنيد؟

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 2

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 43 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام بر شما
    خب واقعا بنده نمي دانستم اينجا مطلب گذاشته ايد و اي كاش با پيام خصوصي به من خبر داده بوديد يا با واسطه به من پيام مي داديد.

فرموديد حدود 50 صفحه از كتاب بي خيال درماني را خوانده ايد
    اين 50 صفحه هيچ فايده اي هم براتون داشت؟
    اگر بله كدام قسمت
    اگر نه چه طور؟

9. صلوات ها 2

نوشته
    54
    حضور
    4 روز 6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    111

وقتی میخوندم آرامش می گرفتم تا حدودی که آدم باید بی خیال باشه تا زندگیش راحت بگذره ولی بعدش که میومدم رو افکار خودم عذاب وجدان ولم نمیکرد البته تا حدود دو سه تاشو بی خیال میشدم ولی بقیشو نمیتونستمقسمت خاصی نبود هم گفته های سما هم تجربه های دیگران تا حدودی تاثیر داشت
    میخاستم اهمیت بدم ولی می گفتم اینا که نمیدونن زندگی من چجوریه حساسیت من نسبت به مسائل چجوریه گاها شده نجاست مثل اون میزمونو که گفتم دیدم ولی نمیتونم بی خیال باشم

11. صلوات ها 2

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 43 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

بازم از اين كه منتظر مانديد تا تاپيك باز شد عذرخواهي مي كنم
    راستش شرايط شما براي بنده كاملا محسوس است و درك مي كنم چون تجربه هايي از اين كار را داشته ام. مي خواهي هم بي خيال شوي انگاري عذاب وجدان داري و هي نفست بهت ميگه كارت درست نيست
    تا حالا براي كمك به خودتون از چه شيوه هايي كمك گرفته ايد؟
    چه كارهايي كه مي كني آرامشتون بيشتر يا كمي بيشتر ميشه؟

13. صلوات ها 3

نوشته
    54
    حضور
    4 روز 6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    111

خواهش می کنم
    ممنون که منو درک می کنین
    همش با خودم میگم تا یقین به نجاست چیزی ندارم اون چیز پاکه و اینکه هی اینجا نجسه و اونجا نجسه مذخرفه حدودا ده دیقه آرامش میگیرم و بی خیال میشم ولی باز شروع میشه میگه تو از کجا میدونی پاکه مثل همون لباسشویی که گفتم یا همون میز و اون قطره آب
    باز هی میگم ائمه ما اینطوری بودن تا یقین نمیکردن اهمیت نمیدادن فکر کنم داستان اون سک و کاسه ماست که تو زمان امام صادق بوده رو شنیدین میخام از اون الهام بگیرم ولی انگار نه انگار انقد منو اذیت می کنه که دیگه کم میارم دلشوره و اضطراب به من حمله می کنه

15. صلوات

نوشته
    54
    حضور
    4 روز 6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    111

مامانم بابام دیگه از ددست من کلافه شدن به طوری مامانم از رو فشار هی برام دعاهای بدبد می کنه هی منو لعنت می کنه خودمم دیگه داغون شدم دلم نمیخاد اذیتشون کنم
    هی میگم تا یقین نداری بی خیال باش بعد میگم بابا یقین دارم با چشم خودم دیدم خونو یا اون لباسی که نجس به بول بود!!
    بعد میگم لباسه رو یقین داری درو لاستیک لباسشویی رو که یقین نداری بعد با خودم میگم مگه میشه اونا نجس نشده باشه!!
    تا دلتتون بخاد از این افکار تو ذهنمه حتی وقتی میخام واسه کسی بازگو کنم یا بنویسم بهم فشار میاد میگم مردم کجای کارن و من کجا!!

17. صلوات ها 2

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 43 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

1- شعري برايتان ارسال مي كنم(پيام خصوصي)
    2- تلاش كنيد در دفتر مخصوصي با استفاده از چند رنگ يادداشتش كنيد.
    و بعد حفظش كنيد
    اگر جايي از ان براي تام نامفهوم بود را فردا بفرماييد
    فردا منتظر نتيجه هستم
    3- من اعتماد كنيد
    تا فردا نگران پاك و نجسي نباشيد

4-(بگيد به گردن كارشناس و مراجع)
    5- اگر چيزي تو ذهنتون وسوسه كرد بگيد الان اداره تعطيله برويد بعد بياييد
    مثل اداره هاي ما باهش برخورد كنيد اين قدر اين اتاق و اون اتاق بفرستيدش تا
    اجدادش بياييد جلوي چشمش
    ..

6- خداي مهربونم براي كفار هم مهربونه چه برسه به من كه عاشق حضرت زهرا سلام عليها هستم گل سر سيد دو جهان
    (هر موقع خسته شديد با اين جملات خودتان را شارژ كنيد)

منتظرم گزارش دهيد
    موفق باشيد

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ در ساعت ۰۰:۱۱

19. صلوات ها 4

نوشته
    54
    حضور
    4 روز 6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    111

ممنونشما گفتید منند عرف متدینان رفتار کنیم خب مادر من میدونه اونلباس به بول نجس بوده یا اینکه روی اون میز خون ریخته ولی میگه چون من در توانم. نیست پس ولش می کنم و بیشتر از این نمیتونم خودمو زجر بدم حالا من چکار کنم هر جفتمون میدونیم نجسه ولی مامانم بی خیالش شده و میگه نشاالله که پاکه آیا منم مثل اون باشم؟

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری