اگه یه سیب بیفته روی سرت چه کار می کنی؟!

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد جاذبه زمین را کشف کرد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد فکر کرد که چقدر بدشانس است و آن جا را برای همیشه ترک کرد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد آن سیب را نقاشی کرد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد مُرد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد سیب را با لذت خورد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد توشه ای از علم سیب بر ذهن گذاشت و عصاره ای شفابخش ساخت برای اثبات توانگری خویش در آن چه مردم معجزه ی طب می نامیدند.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد گفت: این سیب توطئه خصمانه دشمنان من است و رفت تا انتقام بگیرد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد با تنها رمقی که از فرط گرسنگی در دستانش جاری بود، سیب را در جیب نهاد برای روز مبادا!
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد سفری کرد به دل ذرات نهان سیب تا فلسفه ی جهان را در آگاهی از پیوند ذرات آن بیابد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد رفت تا سخاوت درخت را با دوستانش تقسیم کند.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد گفت: من هم مثل تو از ریشه و خانواده ام وامانده ام و آن یگانه سیب، همدم یک عصرگاه آن مرد تنها شد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد سیب را خاک کرد تا نگاه بدبینانه دیگران طراوت سیب را پژمرده نکند.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و او اندیشید که چه دنیای کینه توزی که حتی درخت را به جنگ با آدمی برمی انگیزد و آن درخت را قطع کرد.
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد شعری درباره یک سیب نوشت: زندگی یک سیب است، گاز باید زد با پوست...

این سیبی که شما کشیدی چون نرسیده است که قابل خوردن نیست :khandeh!:

ehsan24;26111 نوشت:
این سیبی که شما کشیدی چون نرسیده است که قابل خوردن نیست :khandeh!:

اين سيب ، سيب سبزه ، خيلي ترش و خوشمزه است .هميشه هم رنگش سبزه .

گمنام;26108 نوشت:

سلام
خب احتمالات زیاده
شاید بی هوش بشم
شاید بی هوش نشم و وقتی سیب خورد تازه بفهمم نیوتن چی کشید
شاید گرسنه باشم و سیب رو بخورم
شایدبعدها یادش باعث خندم بشه
شاید یاد مرگ بیفتم..
شایدم فقط بوش کنم و بگم همه که زدن تو هم بزن....
راستی یکی از دوستان مرگ رو به میوه رسیده تشبیه کرد
گفت انسان وقتی توی این دنیاست مثل میوه نا رس میمونه
و وقتی کامل میرسه وقت رفتنشه چون اگه بیشتر بمونه
مثل میوه ای که اگه زیاد رو شاخه بمونه ..میگنده!
مثل بچه ای که اگه بیشتر از 9ماه بمونه تو شکم مادر....
پس نتیجه میگیریم مرگ افتادن سیب از درخته.
نتیجه میگیریم هرکی سیب تو سرش بخوره یه چیزایی میفهمه
مثل نیوتن!
از این به بعد پاتوق رو میندازیم زیر درخت سیب:Gol:

[="darkred"]
می گویم همه از خاکند وبه خاک باز می گردند[/]

یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد شعری درباره یک سیب نوشت: زندگی یک سیب است، گاز باید زد با پوست...

گمنام;157388 نوشت:

اگه منظورتون اینه که یاد چی می افتم که باید بگم یاد خیلی چیزا مثل :
سیبی که آدم از حوا خواست بچینه تا بهش ثابت کنه اونو بیشتر از موندن تو بهشت دوست داره !:Moteajeb!::hamdel:
سیبی که جذابیت نیوتون باعث شد تا بیوفته و نیوتون جاذبه زمین رو باهاش کشف کنه .:Gig::Moteajeb!::ok:
سیبی که استیو جابز گاز زد تا همونجور که مزه سیب داشت ذائقه استیو متحول می کرد اونم دنیای تکنولوژی رو متحول کنه .:hamdel::ok:

سیبی که توی دستمه و الام باید شروع به گاز زدنش کنم .!!:Nishkhand::Moteajeb!::Gig:

:hamdel::hamdel::Gol::hamdel::Gol::Gol:

سلام
من سیب دوست دارم.
اگر بدونم سیب از درختی افتاده که مال مردم نیست،در پی شستشوی آن بر می آیم و به شدت و با خوشحالی تمام ان را میخورم،قبل از اینکه کسی ازم بگیرتش:khandeh!:

گمنام;26108 نوشت:
یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد جاذبه زمین را کشف کرد. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد فکر کرد که چقدر بدشانس است و آن جا را برای همیشه ترک کرد. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد آن سیب را نقاشی کرد. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد مُرد. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد سیب را با لذت خورد. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد توشه ای از علم سیب بر ذهن گذاشت و عصاره ای شفابخش ساخت برای اثبات توانگری خویش در آن چه مردم معجزه ی طب می نامیدند. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد گفت: این سیب توطئه خصمانه دشمنان من است و رفت تا انتقام بگیرد. یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد با تنها رمقی که از فرط گرسنگی در دستانش جاری بود، سیب را در جیب نهاد برای روز مبادا! یه روز یه سیب از روی درخت افتاد روی سر یه مرد، و آن مرد سفری کرد به دل ذرات نهان سیب تا فلسفه ی جهان را در آگاهی از پیوند ذرات آن بیابد.

چون سیب قصه ی شما همش افتاد رو سر مردا پس من نظری ندارم :Nishkhand:

بنام خدا.

سلام:Mohabbat:،

بستگی داره سیب از چه مکانی به سر بنده برخورد کنه،
اگه دلیل مادی و دنیایی برای افتادن وجود نداشته باشه به این فکر میکنم که چیکار کردم که الان باید سیب به سر من برخورد کنه:Gig:،

اول خوب نگاش میکنم
بررسی میکنم ازکجا واز طرف کی اومده بعدش حسابی بوش میکنم وبعد می برمش به مهمانی معده محترم

هیچ کارش نمیکنم. میذارم راهشو خودش ادامه بده.:khandeh!:

حیف که نیوتن قانون جاذبه زمین رو کشف کرد، وگرنه وقتی می افتاد رو سرم حتما من کشفش میکردم. شانس که نداریم دیر به دنیا اومدیم!:khandeh!:

موضوع قفل شده است