4 سال زحماتم به باد رفت، لعنت بر این شهوت

تب‌های اولیه

17 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
4 سال زحماتم به باد رفت، لعنت بر این شهوت

سلام حرف انسانهاست، نه ما. پس بدون سلام شروع میکنم.
آخرین باری که خودم انجامش دادم 4 سال و چند ماه پیش بود.
دیگه همیشه و همیشه تو خواب محتلم میشدم و تمام. 4 سالی میشد که خودم رو نگه داشته بودم تا این روز لعنتی رسید.

بعضی وقتها تو یه مواقعی شهوتی میشدم اما هیچ وقت تا ارضا شدن ادامه پیدا نمیکرد. تو این 4 سال حداقل 4 بار توبه کردم که دیگه فیلم های محرک نبینم اما هربار توبه شکستم تا اینکه امروز پی به حیوان بودن خودم بردم.
امروز اونقدر شهوت به سراغم اومد که در بیداری محتلم شدم.
تو این چهار سال هروقت تو فیلمها چشمم به اندام زن ها می افتاد از اینکه با قصد بهشون نیگاه کنم عذاب میکشدیم و تا امروز همیشه سعی میکردم که دیگه به اینجور فیلم ها نیگاه نکنم اما امروز هم نگاه شهوت آمیز داشتم و هم ....
از خودم بدم میاد. جلوی آینه یه سگ میبینم، یه خوک یه حیوان که از گناهش اصلا عذاب وجدان نگرفته.
شاید باورتون نشه اما اصلا مثل دفعه های پیش عذاب وجدان ندارم اما حس یک انسان خطاکار رو هم ندارم بلکه خودم رو مثل یک حیوان میدونم.
احساس میکنم خنده داره که باز برم در خونش و توبه کنم؟
احساس میکنم بهم نیشخند میزنه وقتی میگم ببخش :Ghamgin:
متنفرم از خودم.یه بدبخت پر ادعا که جز خاک برسری چیز دیگه ای از دنیا نمیدونه
من همونی ام که روزی در مقابل پیشنهاد زن ها مقاومت میکرد و حالا نمیتونه چشمش رو به روی عکس زن ها ببنده!!!!
یه بدبخت بیچاره که همه او رو چشم پاک میدونن اما خودش میدونه که چقدر کثیفه

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

سلام و عرض ادب خدمت شما برادر بزرگوارم! اول از اين كه با اين تأخير پاسخ شما را مي دهم عذرخواهي مي كنم. تصور نمي كردم اين سؤال را پاسخ نداده باشم كه امروز همكارم لطف كردند و تذكر دادند. با خواندن نامه شما متأثر شده ام از خواندن اين همه توهين به شخصت خودتان. اگر بسيجيان در جنگ تحميلي به تك هاي دشمن فكر كردند و هميشه آمار تلفات را مي گرفتند محال بود كه پيروز شوند. دشمن با حمايت همه جانبه كشورهاي بيگانه برخوردار بود و جوانان ايراني به جز همت بالا، رهبري مقتدر، ايمان به خداوند، والدين و همسران و يا فرزنداني غيور چيزي نداشتند. نه اين كه بگويم كه نبايد به خاطر گناه احساس بدي داشته باشيد نه، هرگز قصدم اين نيست، ولي مي دانم كه اگر احساس گناه متورم شود قطعا شيطان و نفس اماره در آن مي دمند تا اين كه به حدي برسيد كه خود را پليد بدانيد. اين امر بسيار خطرناك است. مرحله بعد اين است كه ديگر با گناهان احساس بدي مانند گذشته نخواهيد داشت چه طور؟ بزرگوار به قول مشتي ها ركب خوردي همان طور كه دشمن در جنگ احد مسلمانان غفلت زده را دور زد اين جا شيطان و نفس اماره دارند شما را دور مي زنند يعني كار مي كنند كه در گام اول احساس گناه شديد كنيد گام دوم در اين احساس مثبت آن قدر مي دمند تا بزرگ و بزرگ و بزرگ تر شود و شما نتوانيد اقيانوس رحمت و غفران الهي و مژده هايي كه به گنهكاران داده است را ببينيد گام سوم خودتان را كه دور ديديد پليد مي شماريد گام چهارم شعار آب كه از سر گذشت چه يك وجب چه صد وجب مي دهيد يعني مي گوييد من كه پليدم چه فرقي مي كند كه كه ديگر چه گناهي بكنم؟ من كه بخشيده نمي شود. گام پنجم: رفع احساس گناه و عذاب وجدان و احساس ارزشمندي است و اين يعني كيش و مات شدن در مصاف نفس. دقت كنيد دقت كنيد شما جواني هستيد كه بيش از چهار سال مقاومت و پايداري كرديد و مدل افتخار نزد ملائكه دريافت كرده ايد. يادتان بماند كه براي هر مقاومت و موفقيتي و تلاشي كه مي كرديد خداوند نزد فرشتگان مقربش به خود مي باليد و افتخار مي كرد به شما. بنابراين برگرديد و گذشته موفق خود را ببينيد. در مسير مبارزه با نفس اگر زمين خورديد مأيوس نشويد دروازه باني موفق است كه در ايام تمرين اگر احيانا گلي خورد خودش را نمي بازد. تحليل و بررسي مي كند، فيلم خودرا بازنگري مي كند، سخنان مربي را مرور مي كند به نرمش و تمرينات خود بيشتر اهميت مي دهد. خواب و غذاي كافي اش را تنظيم مي كند. اگر اين دروازه بان بازي هاي متعددي را كه موفق بوده در نظر نگيرد و به يك يا چند باخت متمركز كند و با آنها خيال پردازي كند خود را مي بازد و هنوز بازي شروع نشده است باخته است. بنابراين قوي باشيد، بر تجارب مثبت گذشته تأكيد و تمركز كنيد. اگر جاي از روي غفلت زمين خورديد دستتان را بگذاريد در دست ائمه يا علي بگوييد با توسل به انها بلند شويد هرگر شخصيت تان را كه گوهر روح الهي در ان است پليد نخوانيد بلكه فلان رفتار را در فلان موقعيت بد بدانيد. از حمت خداوند هرگز نااميد نباشيد سوره زمر آيه 53 را بخوانيد و با ترجمه ياد داشت كنيد و همراه خود داشته باشيد و پيوسته زمزمه كنيد. هم و غم و انرژي تان را براي ازدواجي آسان ولي روشمند متكي به همتايي ها متمركز كنيد. به ياد داشته باشيد خداوند مانند زن عقيمي كه بعد از مدتي منتظر فرزند بوده و با باردار شدن شاد مي شود از برگشت انسان هاي گناهكار شاد مي شود و توبه كننده را بسيار دوست مي دارد. مكر شيطان و نفس اماره را كم نگيريد. اين وسوسه هاي مأيوس كننده پي در پي ريز مانند قطره هايي است كه مي تواند سد ايمان را بكشند

باسلام* خدا میدونم هر کاستی هست از بنده است میدونم در هر لحظه صدا میزنی که کجایی دور نشو اما چه کنیم، بنده است فراموش میکند * هنوز دور نشده اید برگردید * امان از این دشمن قسم خورده * یاد کرکس میفتم منتظر است تا ببیند ناتوان شدی تا ضربه آخر را بزند * هر چه قدر خود را ناتوان نشان دهی خوشحالتر میشه* ولی نگران نباشید خدا حواسش هست شما دور نشوید از همینجا برگردید* الله یارتان موفق و سر فراز ****

سلام قابل توجه مسئولین
وام ازدواج 3 میلیون
[SPOILER]
الف - شرايط عمومی متقاضيان تسهيلات ازدواج

1- دارا بودن تابعيت کشور جمهوری اسلامی ايران .

2- به هر يک از زوجـــين مــبلغ 30 ميليون ريال تسهيلات ازدواج تعلق می‌گيرد.

تبصره 1 : کليه شهروندان ايرانی خارج از کشور که گواهی ازدواج آنـها توسط سفارت جمهوری اسلامی ايران در خارج از کشور صادر شده ، قادر به ثبت نام بوده و گواهی ازدواج آنها که ممهور به مهر کنسولگری ايران در کشور مذکور می‌باشد به عنوان سند ازدواج تلقی می‌گردد .

تبصره 2 : اقرارنامه ازدواج يا هر مدرک مشابه که در ساير اديان رسمی توسط مراکز اقليت‌های دينی در داخل کشور مورد تاييد قرار گيرد معادل عقدنامه تلقی گرديده و اين متقاضيان نيز قادر به ثبت نام خواهند بود .

3- دارا بودن کارت ملی ( موقت يا دايم ) و کد پستی محل سکونت متقاضی .

4- تسهيلات قرض الحسنه ازدواج فقط يکبار به متقاضيان پرداخت می‌شود .

5- متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند .

ب - مدارک مورد نياز

1- اصل و کپی سند ازدواج .

2- اصل و کپی کليه صفحات شناسنامه‌های زوجين .

3- اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنين .

4- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دايم ) زوجين .

5- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دايم ) ضامن .

6- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجين .

7- کد رهگيری ده رقمی دريافتی از سايت پس از مرحله ثبت نام .

پ- شرايط ضامنين (يکي از موارد ذيل به تشخيص بانک مربوطه)

تبصره 1 : اعمال شرایط ذیـل منوط به تشخیص مسئول بانک و با تـوجه به سوابق بانکی و اهلیت مشتری تعیین خواهد شد .

1- چنانـچه متقاضي دريافت تسـهيلات ازدواج ، کارمند رسمي يا پيماني دولت ، نيروي نظامي و انتظامي ، نـهـادها و مـوسسات عمومي (نظير شهرداري‌ و بنياد ، کميته امداد ، هـلال احمر) باشد ، ارائه گواهي تـعهد کسر اقساط از سازمان مربوطه به همراه ارائه فـيش حقوق و حکم کارگزيني ، و در صورتيکه مانده حقوق نامبرده کفايت نمايد ، نيازي به اخذ ضامن نمي‌باشد .

2- ضمانت يک نفر کارمند رسمي ، پيماني ، بازنشسته دولت ، نــيروي نظامي و انتظامي ، نـــهـادها و مـوسسات عمومي (نظيرشهرداري‌ و بنياد ، کميته امداد ، هلال احمر) ، کارگر يا کارمند شرکت‌هاي توليدي صنعتي بزرگ و فعال ، با ارائـه آخرين فيش حقوقي و حکم کارگزيني و ...

3- ضمانت يک نفر کاسب داراي پروانه کسب که در زمان اعطاي تسهيلات داراي فعاليت اقتصادي داير باشد .

4- ضمانت يک نفر دارنده حساب جاري فعال و خوش حساب که به تاييد و تشخيص شعبه پرداخت کننده رسيده باشد .

5- در مورد متقاضيان تسهيلات در مناطق روستايي ، ضمانت يک نفر ساکن روستا که اهليت و صلاحيت وي توسط شوراي اسلامي روستا تاييد شود (ممهور به مهر شورا) .

ج- روش ثبت نام

کليه متقاضيان وام ازدواج که واجد شرايط فوق می‌باشند ، ابتدا بايد از طريق همين سايت ثبت نـام کرده و فرم مربوطه را تکميل نمايند که در صورت موفقيت آمیِز بودن مراحل ثبت نام ، يک کد رهگيری ده رقمی که کاملا محرمانه بوده و مربوط به متقاضی می‌باشد ، به شخص ثبت نام کننده داده می‌شود

متقاضيان موظف هستند جهت اطلاع از وضعيت ثبت نام خود و هـمچنين نام شعبه مربوطه جهت مراجعه براي اخذ وام ازدواج، به همين سايت مراجعه کرده و در صورتيکه شعبه عامل اعطاي وام براي متقاضي تعيين شده باشد بايد با در دست داشتن مدارک مورد نياز، ظرف مدت زمانی که از طرف سايت اعلام می‌گردد ، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و نسبت به اتمام مراحل اخذ وام اقدام نمايند . بديـهی است در صورت عدم مــــراجعه متقاضيان در زمـان تعيين شده ، ثبت نـام آنهاکان لم يکن تلقی می‌گردد .

د- مدت بازپرداخت تسهيلات و کارمزد

- مدت بازپرداخت تسهيلات 36ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسيد اولين قسط ، يک ماه پس از پرداخت تسهيلات مزبور می‌باشد .

- نرخ کارمزد تسهيلات قرض الحسنه ازدواج 4درصد تعيين می‌گردد .

و- دستور العمل اجرايي پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج ايثارگران

ماده 1- تسهيلات موضوع اين دستور العمل از محل منابع قرض الحسنه بانکهاي عامل و به ميزان دو برابر تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي افراد عادي پرداخت مي شود.

ماده 2- متقاضي ايثارگری مي تواند در سامانه ازدواج ثبت نام نمايد که همانند ساير متقاضيان ازدواج، ازدواج اول وي بوده و حداکثر از تاريخ وقوع عقد تا پايان سال بعد نسبت به ثبت نام در سامانه ازدواج اقدام نمايد.

ماده 3- با توجه به ماده (50) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران، افراد ايثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد مي باشند.

ماده 4- متقاضيان موضوع اين دستور العمل مي بايد علاوه بر مدارک مورد درخواست بانک، نسبت به اخذ و ارائه معرفي نامه از بنياد شهيد و امور ايثارگران مبني بر انطباق وضعيت متقاضي با اشخاص موضوع ماده 50 قانون جامع ايثارگران نيز به بانک عامل اقدام نمايند.

ماده 5- مدت بازپرداخت تسهيلات موصوف، همانند ساير متقاضيان حداکثر 3 سال (36 ماه) مي باشد.

ماده 6- پرداخت تسهيلات موضوع اين دستورالعمل از زمان ابلاغ مصوبه قابل اجرا می باشد.

ماده 7- رعايت ساير شرايط و ضوابط اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي اين تسهيلات الزامي مي باشد.

[/SPOILER]
وام خودرو 25 میلیون
هزینه ازدواج ساده+ اجاره منزل 50 میلیون
اوضاع روحی و روانی جوانان مملکت
[SPOILER] http://www.askdin.com/showthread.php?t=54240&p=785976&viewfull=1#post785976[/SPOILER]

دست بر هم زند طبیب ظریف
چون حرف بیند اوفتاد حریف
خانه از پاى بند ویران است
خواجه در بند نقش ایوان است

سلام
اولا برو خدا را شکر کن که عصبانی میشوی
اما بترس از اینکه بیتفاوتی در تو نفوذ کند و خدای نکرده دلت نشکند.اینکه عصبانی میشوی خوب است اما اگر به گریه منتهی شود درست میشود.گریه و شکستن دل تو را از سنگ شدن در حالت غضب نجات میدهد. و الا پیامدهای ناخوشایندی را تجربه خواهی کرد که حاصل سنگ شدن قلب و احساس تو خواهد بود. حتی ممکن است به کفر بینجامد.

دوما اگر قصدت توبه کردن است و مرد راهی باید ازدواج کنی.پس در مسیر چهار سال گذشته باید به فکر ازدواج و مقدماتش میبودی. و اگر نبودی فریب شیطان را خورده ای.

سوما 90 درصد انچه جوانان میگویند مانع ازدواج است، نفسشان است.نفست را زمین بزن و لگد مالش کن. ازدواج اسان است.ازدواج دائم امکان دارد حتی اگر چند سال در عقد باشی.
اگر هم ممکن نبود متعه اما با اطلاع خانواده.اگر بعد از طی مراحل نتوانستی و باز توبه شکستی حتی بعد از ازدواج یک راهی هست و ان این است که شما میروید پیش قاضی و تقاضای تعزیز میکنید و کمی شلاق میخورید. و هربار توبه شکستی این روال را ادامه میدهید.

منم از 10 سالگی به گناه خود ارضایی مبتلا شدم چند ماه پیش بخاطر مشکلات روانی رفتم پیش روانپزشک یسری قرص داد که کلا حسم نسبت به زنا از بین رفت نمونش نظر یکی از کاربرا در مورد یکی از قرصایی که من میندازم

نقل قول:
من الان سرترالین مصرف میکنم به خاطر افسردگی شدید و متاسفانه سرد شدم،قبلا گرم بودم خیلی ناراحتم کرده،میخوام سیتالوپرا ممصرف کنم چون عارضش کمترهستش وخاصیت تسکین دهندگی داره،نورتریپتیلین 50 هم مصرف میکنم ،الان من دارم بازجب های سروتونینی رو با سه حلقه ای ها مصرف میکنم

http://www.askdin.com/thread54314.html#post790189

البته حواست باشد برای ازدواج خودت را جهنمی نکنی یا در معرضش قرار ندهی با مهریه بالا.

با سلام

شهوت مثل یک آتش میمونه اگر به آتش آب بدهید میمیرد و یا حداقل کم میشود اما اگر به آتش هیزم خشک برسانید شعله ور میشود گاهی آنقدر شعله میدواند که دامان صاحب شعله را هم میگیرد و میسوزاند مثالش هم آنقدر زیاد است که هر روزی که به قسمت حوادث هر روزنامه نگاهی بیاندازید نمونه های بارزی خواهید دید که فلان شخص به علت تعارض به دادگاه منتقل شد یا مگر علت به شهادت رساندن حضرت علی (علیه السلام) چیزی به جز یک شهوت بود...! اما مگر شهوت هم از آفریده های خدا نیست؟ حال باید چه کرد؟ با یک مثال ادامه میدهم حتما شما مریض شده اید و دکتر رژیم خاص غذایی را به شما داده تا خوب شوید!و گاهی برای بعضی از بیماری ها دکتر میگوید که شما از الان تا فردا صبح نباید آب بخورید تا ما بتوانیم شما را درمان کرده و سلامتی را به شما بازگردانیم! در ساعات اولیه شما اصلا تشنگی را احساس نمیکنید و اگر هم احساس تشنگی کنید اصلا به روی خودتان نمی آورید
چند ساعت بعد شما تشنه تر میشوید به خودتان میگویید چه کنم که چاره ای جز تحمل ندارم و بالاخره پس از تحمل تشنگی صبح میشود و شما سلامتی خود را به دست می آورید
اما اگر بخواهید تمام شب را بیدار بمانید و به تشنگی و آب فکر کنید ابتدا به خودتان میگویید یک لیوان که عیبی ندارد و تا به خودتان بیایید میبینید صبح شده در حالی که لیوان ها آب نوشیده اید و کار از کار گذشته و دیگر نمیتوانید سلامتیتان را به دست بیاورید قضیه شهوت هم همین تشنگی است و شما باید مدتی تحمل کنید تا صبح شما هم فرا رسد...!
اما گاهی اشخاص آنچنان به آتش شهوتشان هیزم رسانده اند که کم مانده خودشان هم در این آتش بسوزند در این گونه موارد باید با تدبر و برنامه ریزی دقیق گام به گام پیش رفت تا بتوان کم کم بر این غول شیطانی خودساخته پیروز شد.
سخت است؟
بله من هم میدانم سخت است اما اینهمه شهوت ساخته خود توست و همان طور که این را ساخته ای میتوانی نابودش کنی اما به مرور زمان نه یک شبه!
نشدنی است؟
با این موافق نیستم.اگر بخواهی میشود
نمیتوانم؟
مشکل کسی که میگوید نمیتوانم این است که روز اول که به سن بلوغ یا قبل از آن رسیده بود به خودش میگفت یک عکس که عیبی ندارد یا یک نگاه که به جایی نمیرسد و همین یک یک ها بوده که چنین غول شیطانی ساخته که شما را به نمیتوانم کشانده همان طور که روز اول با یک یک شروع کردی امروز هم باید با یک قدم یک قدم برگردی باید قطره قطره آب بر سر این شهوت افسار گریخته بریزی.نباید از عظمتش و از وسوسه های هر لحظه ایش بترسی. برای اینکه یک مقدمه در راه محار شهوت گفته باشم و ما بقی را در کتاب های مربوطه بخوانید این را میگویم که: بهترین خنثی گر وسوسه های شهوانی نماز است پس از آن از دیدن صحنه های تحریک کننده جنسی خودداری کنید و سعی کنید فکرتان مال شما باشد نه شما مال فکرتان سعی کنید شما به ذهنتان بگویید که باید به چه فکر کند و به چه فکر نکند نه برعکس

موفق و کامکار باشید

سلام

چرا ما يا افراط يا تفريط ميكينم ؟!

كجا دين اسلام اينقدر سخت گرفته ؟!

همواره راهي هست ، پس هيچگاه فرد مومن نا اميد نميشود .

خیر البریه;790718 نوشت:
سلام

چرا ما يا افراط يا تفريط ميكينم ؟!

كجا دين اسلام اينقدر سخت گرفته ؟!

همواره راهي هست ، پس هيچگاه فرد مومن نا اميد نميشود .

وقتی خدای عالم در اداره کردن این عالم مونده فقط یک احمق نا امید نمی شه نه یک مومن.

انتخاب اول;790724 نوشت:
وقتی خدای عالم در اداره کردن این عالم مونده فقط یک احمق نا امید نمی شه نه یک مومن.

انتخاب اول گرامی

این جمله شما مسیر بحث را تغییر خواهد داد
لطفا اگر دلیلی بر گفته خود یا سوال و اشکالی در این زمینه دارید در بخش مربوط به آن بصورت ایجاد تاپیک مجزا وارد بحث شوید
ممنون از همکاری شما

لطفا کاربران محترم جهت پاسخگویی به این نقل قول از مسیر بحث خارج نشوند .
با تشکر

با سلام و درود

همیشه راه اشتباه تاوان داره و برخی موارد در زندگی هستند جبران ناپذیر من جمله عمر گرانمایه
این در تمام پدیدهای طبیعی هم جریان داره

بر فرض مثال :

جویباری که میتونه به سمت دریا هم منتهی بشه و بر اثر هر دلیلی بره سمت برکه ای نیم متری مطمئنا خشک خواهد شد ! چون راه رو اشتباه رفته !

راهش این هست هر جایی که الان قرار دارید بپیچید جاده اسفالت ! و یک کار جدیدی رو شروع کنید و توبه واقعی کنید

هنوز هم تکرارش می کنم. خاک بر سر این زندگی کوفتی
دیگه نمی دونم چیکار کنم
چشمم که به هر زنی میوفته شهوتی میشم و از کوره در میرم
وقتی سعی می کنم به زنا نگا نکنم بدتر میشه
بدجوری این زنای آرایشکرده تحریکم میکنن و اصلا دست خوم نیست
دستتتون درد نکنه برای جواباتون اما بعد یه ماه هنوز آدم نشدم

ههههههههععععععععیییییییییی

مشخصه چه فرمی زندگی کردی!
فقط از خدا می خوام که زودتر شرایط ازدواجت رو محیا گنه وگرنه ممکنه بازم تکرار بشه

من بدجوری در دامش افتادم!

احساس می کنم نمازهام هزارتا یکی قبول نمیشه
هزار بار توبه می کنم و دوباره توبه میشکنم
الان که به قول آقای حامی به گذشتم نگاه می کنم و فیلم رو فلش بک می زنم می بینم خیلی اشتباها کردم
خیلییییییی

خسته شدم از قوه ی شهوت
حاااالم رو به هم میزنه کثافت

سلام علیکم و رحمه الله

heyvan;797088 نوشت:
هنوز هم تکرارش می کنم. خاک بر سر این زندگی کوفتی
دیگه نمی دونم چیکار کنم
چشمم که به هر زنی میوفته شهوتی میشم و از کوره در میرم
وقتی سعی می کنم به زنا نگا نکنم بدتر میشه
بدجوری این زنای آرایشکرده تحریکم میکنن و اصلا دست خوم نیست
دستتتون درد نکنه برای جواباتون اما بعد یه ماه هنوز آدم نشدم

خود ارضایی 3 مرحله داره
1-فکر و اندیشه اولیه برای انجام خودارضایی : یعنی لحظه ای که شما به صورت آنی تصمیم می گیرید این کار رو بکنید. این مرحله مهمترین مرحله هستش به دو دلیل:
الف: مهمترین اهرم برای اینکه استمنا نکنید اینه که وارد این مرحله نشوید و از جهتی ساده ترین هم هستش , چون هنوز شهوتی نشده اید..
ببین برادر...زمانی که هنوز شهوتی نیستی, باید حواست باشه که یک اژدهای هفت سر کنار دستت خوابیده و اگر بیدار بشه, کارت تمومه....
امیدوارم منظورم رو بگیری,
الآن شما دوران طلایی رو گذروندی و تو برزخی...
الآن به عجز خودت رسیدی و یقین داری که از پس این اژدها برنمیایی...
پس باید مراقب باشی بیدار نشه...!
با چی شهوتی میشی؟؟؟؟فیلم, موزیک, عکس,تو خیابون . با چشم چرونی...خاطرات...من نمیدونم برادر....فقط خودت می دونی,
آدم هست با فیلم شهوتی نمیشه ولی تو خیابون بوی عطر یه جنس مخالف بالا و پائینش میکنه...
آدم هست با صدا...
آدم هست با یک صحنه ای که سالها پیش دیده و یه عمر به هوای اون....
آدم هست با دست دادن یا لمس جنس مخالف...(مثلا تو تاکسی بدن به بدن..)
آدم هست با محرم خودش تحریک میشه...
اینو فقط و فقط خودت میدونی....
پس باید قبل از اینکه جرقه اول بخوره تو مغزت, مراقب باشی قدم اشتباه برنداری تا اون غول شهوت بیدار نشه...
ب: دلیل دوم اهمیت مرحله یک اینه که اگه کسی بتونه از ادامه کار خودداری کنه, همین مرحله هستش, یعنی ساده ترین راه همینه و دردو مرحله بعد هم نه اینکه نشه, ولی مشکل تره!
2-مرحله دوم اینه که حرکت می کنید به سمت انجام : در این مرحله برگشت خیلی مشکله و اگر هم بشه, موقتی هستش و فقط ممکنه کمی به تاخیر بیفته...در این مرحله اگر اگه بتونی یه هو جو اطرافتو عوض کن, از خونه بزن بیرون, به یه دوست زنگ بزن...احتمال داره یهو حالت عوض شه...
3- مرحله سوم : مرحله انجام هستش که خیلی سخت میشه دست بکشی ولی شدنیه...گاهی در نیمه راه ممکنه یه تاخیر بندازی و شهوت فروکش کنه...اگه بتونی در این مرحله یاد خدا بیفتی و ...
------------
چندتا کار هم هست که بکنی خوبه:
1-همیشه غذا رو ترش بخور و حداقل یک پیاله ترشی با غذا میل کن ولی تند نباشه (غذا هم خیلی چرب و چیلی نخور)
2-ورزش دویدن را روزی نیم ساعت انجام بده
3-شب تا حسابی اسیر خواب نشدی , نرو تو رختخواب
4- خیلی مهم: سعی کن تنها تو خونه نمونی....این در واقع در قبل از مرحله اول هستش یعنی ممکنه شهوتی نیستی و قصد نداری کاری کنی ولی همینکه اطرافیان از خونه بیرون میرن, یهویی اون آقا غوله بیدار میشه..بنابراین تا دیدی اینطور میخواد بشه شما زودتر از خونه بزن بیرون
5-سرزنش خوب نیست, حرمت خودتو نگهدار..توهین نکن به خودت...شما آقایی پسر@};- ولی محکم و قوی باش...
6-هیچوقت نگو تا آخر عمر دیگه استمنا نمیکنم, فقط کافیه هر روز صبح با خودت عهد کنی که امروز نمیکنی!

موضوع قفل شده است