⋘ نرم افزار اندرویدی گنجينه انجمن گفتگوی دینی ⋙ نرم افزار اندرويدي بال باشيم نه وبال

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
⋘ نرم افزار اندرویدی گنجينه انجمن گفتگوی دینی ⋙ نرم افزار اندرويدي بال باشيم نه وبال

نرم افزار گنجينه اندرويدي انجمن گفتگوي ديني

ضمن عرض تبريک و گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي ، به همت گروه نرم افزاري انجمن گفتگوي ديني ، نرم افزار گنجينه اندرويدي آماده دريافت مي باشد
با اين نرم افزار اندرويدي نيازي به دريافت نرم افزارهاي اندرويدي متفاوت از مجموعه نرم افزارهاي انجمن گفتگوي ديني را نخواهيد داشت و هر نرم افزار جديدي که به اين مجموعه اضافه گردد ، از طريق همين برنامه به شما اطلاع رساني شده و بدون نياز به تغيير و آپديت برنامه ، آن را در گنجينه مشاهده و دريافت خواهيد کرد.

امکانات:
نصب يک نرم افزار به جاي چندين نرم افزار
امکان مطالعه راحت و آسان در دستگاههاي اندرويدي
سازگار با تمام نسخه هاي سيستم عامل اندرويد
امکان ريز و درشت کردن خطوط جهت مطالعه آسان
حجم بسيار کم برنامه ها
امکان رفتن به صفحات بعدي مطالعه بدون نياز به بازگشت به فهرست
امکان اشتراک گذاري مطالب در تمام شبکه هاي اجتماعي
و ...

از همکاري جناب مهدی مدير محترم انجمن نرم افزار ، مدير محترم فرهنگي و مدير محترم محتوايي نرم افزارها در توليد و نهايي سازي اين مجموعه سپاسگزاري مي نمايم.

فایل: 

از جناب مهندس گل لیلا و سایر همکاران محترم که دستی در تولید این نرم افزار وزین داشته اند تشکر میکنم
انشاالله کاربران محترم علاوه بر استفاده ، در ترویج و نشر این نرم افزار در فضای مجازی ما را یاری نمایند.

با سلام و عرض ادب
بنده هم از جناب گل ليلا و همكاران دست اندركار جهت توليد اين نرم افزار بسيار كارآمد و مورد نياز سايت تشكر ميكنم .
جناب گل ليلا عليرغم مشغله هاي بسياري كه داشتند - وهرچند با كمك همكاران اما بيشتر بار توليد نرم افزار بر دوش ايشان بوده - اين نرم افزار عالي با كارآمد بسيار بالا را براي سايت تدارك ديدند و از خود به يادگار گذاشتند . مطمئنا حاصل تلاش ايشان سالها مورد استفاده كاربران قرار خواهد گرفت و نرم افزارها و كتب سايت را پوشش خواهد داد . اجرشان با قرآن كريم .

سلام و عرض ادب
ضمن تبریک و تهنیت سالگشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و گرامی داشت یاد امام خمینی رحمه الله و شهدای عزیز
یک بار دیگر شاهد اثری کم نظیر از همکاران مخلص و خادمان دین و اهل بیت علیهم السلام انجمن گفتگوی دینی هستیم

نرم افزار گنجینه تجمیع کننده تمام نرم افزارهای اندرویدی انجمن گفتگوی دینی خواهد بود و دست رسی به نرم افزارهای اندرویدی را برای کاربران به مراتب آسان می نماید

لازم می دانم از تمام همکاران و دوستان عزیزی که در این اثر فاخر نقش داشتند به ویژه از مدیران محترم و توانمند انجمن ها جناب گلا لیلا ، مدیر محترم فرهنگی ، برادر خوبم جناب مهدی، مدیر محترم محتوایی نرم افزارها و سایر همکاران تشکر و قدر دانی نمایم و ان شا الله خداوند این صدقه و حسنه جاریه را به کرمش و به درگاهش از دوستان قبول نماید

ارادتمند شما

امیرخانی

:goleroz::roz::goleroz::roz::goleroz::roz::goleroz::roz::goleroz::roz::goleroz::roz::goleroz::roz::goleroz::roz:

سلام بر شما
امروز متوجه شدم كه گنجينه رونمايي شده
شايد به اين علت دير متوجه شدم كه مدتي سايت مشكل داشت و به سختي كارهاي خودمون را هم انجام مي داديم
ولي به هر حال لازم مي دونم از زحمات جناب گل ليلا و جناب آقا مهدي صميمانه تشكر كنم.
براي ايشان آرزوي سلامتي و موفقيت بيشتر دارم.:Gol:
يك سؤال
اگر بخواهيم نرم افزارها را به طور جداگانه مثلا در قسمتي از همين سايت بارگذاري يا ايميل كنيم چه كنيم؟
مثلا براي دانشجويان تربيت بدني مي خواهم احكام ورزش را بفرستم چگونه مي تونم اين كار رو بكنم؟

سلام علیکم باعرض ادب و احترام به محضر شما بزرگوارن و تقدیر و سپاس از این اثر ارزشمندتان،اجرکم عندالله ببخشید بنده فایل را دانلود کردم اما باز نمیکند! هم با موبایل دانلود کردم و هم با تبلت،چندین بار هم دانلود کردم اما متاسفانه باز نمیشود! میشود بفرمایید مشکل از کجاست؟ باتشکر یازهرا(س)

[="Tahoma"][="Navy"]

حامی;789896 نوشت:
اگر بخواهيم نرم افزارها را به طور جداگانه مثلا در قسمتي از همين سايت بارگذاري يا ايميل كنيم چه كنيم؟
مثلا براي دانشجويان تربيت بدني مي خواهم احكام ورزش را بفرستم چگونه مي تونم اين كار رو بكنم؟

سلام
فعلا همه نرم افزارها در قالب گنجينه قابل دريافت و رويت هستند و بايد گنجينه رو براشون بفرستيد
در سال جديد اگر توفيق شد مجزا سازي برخي کارهاي شاخص رو در دستور کار خواهيم داشت ان شاء الله

یارب;790102 نوشت:
سلام علیکم باعرض ادب و احترام به محضر شما بزرگوارن و تقدیر و سپاس از این اثر ارزشمندتان،اجرکم عندالله ببخشید بنده فایل را دانلود کردم اما باز نمیکند! هم با موبایل دانلود کردم و هم با تبلت،چندین بار هم دانلود کردم اما متاسفانه باز نمیشود! میشود بفرمایید مشکل از کجاست؟ باتشکر یازهرا(س)

بهتره از بازار دريافت کنيد و وقتي با گوشي از غير بازار دانلود مي کنيد بايد به فايل منيجر گوشي رفته و در فولدر download برنامه رو يافته و نصب کنيد

يا علي:Gol:[/]

گل ليلا;790475 نوشت:
[="Tahoma"][="Navy"]سلامبهتره از بازار دريافت کنيد و وقتي با گوشي از غير بازار دانلود مي کنيد بايد به فايل منيجر گوشي رفته و در فولدر download برنامه رو يافته و نصب کنيديا علي:Gol:
سلام علیکم///باتشکر از راهنماییتان///بنده از بازار هم دانلود کردم باز نمیکند،نصب شد اما وقتی اجرا را میزنم مجدد میرود صفحه بازار!!!نمیدانم مشکلش کجاست! در فولدر دانلود ها است اما باز نمیکند!!!یازهرا(س)

نرم افزار اندرويدي ورزش و نشاط
فهرست منابع
مقدمه
1- احكام
آيات عظام امام/ خامنه اي/ مكارم / سيستاني/ صافي گلپايگاني/ نوري همداني/ وحيد/ مظاهري/ سبحاني/ بهجت / تبريزي/ فاضل /
2- باشگاه خودكنترلي
3- مسابقه،
4-
لطيفه هاي ورزشي
5-
داستان
6-
پرسش و پاسخ
7-
معرفي كتاب

تذكر

براي دريافت مطالب نرم افزار ياد شده و نرم‌افزارهاي اندرويدي «احكام روان شناختي»، «نيش‌ها و نوش‌ها»، «بال باشيم نه و بال» و « احكام طلبگي» و....به اين آدرس رجوع كنيد:

دريافت نرم افزار از گنجينه

نرم افزار اندرويدي
بال باشيم نه وبال
(عايق هاي تبليغي و باورهاي غلط درباره طلبگي)

در این نرم افزار بخش هاي زير را خواهیم خواند:الف) عايق هاي تبليغي
•اخلاق و عرفان
•تبلیغ و ارشاد دینی
•اقتصادی
•خانوادگی
•سیاسی
•شأن و زی طلبگی
•تحصیل و پژوهش
ب) تسهيلگرهاي تبليغي
تحفه هاي عرشي
زندگي معنوي
الف) مهارت هاي زندگي
ب) در محضر آيت الله بهجت
لطيفه هاي طلبه پسند

«

علم بدون عمل »

امام على علیه السلام:

[=Traditional Arabic]العِلمُ بِلا عَمَلٍ وَبالٌ، العَمَلُ بِلا عِلمٍ ضَلالٌ؛
علمِ بدون عمل وبال است؛ عملِ بدون علم، گمراهى است.
غرر الحکم: ح1587؛ علم و حکمت در قرآن و حدیث، ص864

[="Tahoma"][="DarkGreen"]نرم افزار احکام روان شناختی

فهرست مطالب نرم افزار
نرم افزار احکام روان شناختی (تعامل روان شناسی با فقه) از عناوین کلی زیر تشکیل شده است:
1. جوانان و نوجوانان
2. ازدواج
3. همسران
4. فرزند پروری
5. بانوان
6. علم و پژوهش
7. مسائل و اختلالات روان شناختی
8. مشکلات و اختلالات جنسی
9. وسواس
10. روان شناسی قضایی و جنایی
11. سایر موارد
12. مشاوره مذهبي
13. معرفي منبع

[/]

نرم افزار احكام طلبگي
فهرست مطالب
مقدمه
تقلید
اخلاق و عرفان
تبلیغ و ارشاد دینی
تحصیل و پژوهش
خمس
بانوان
خانواده
شأن و زی طلبگی،
شهریه
نماز( جماعت، استيجاري)
بیماری
سایر موارد
مشاوره احكام شرعي

نرم افزار نيش‌ها و نوش‌ها

بخش‌هاي نرم افزار نيش‌ها و نوش‌ها

مقدمه

1- مصرع اول (خانم ها): شامل نكات و هشداري‌هاي روان شناختي براي زن و دختران نوجوان و جوان است.
زير بخش هاي اين قسمت:‌

الف) ازدواج،
ب) ازدواج مدت دار،
ج) دام ها و دانه ها،
د) زندگي زناشويي،
هـ) مشكلات زنان بيوه

2- مصرع دوم (آقايان): شامل نكات و هشداري‌هاي روان شناختي براي مردان و پسران نوجوان و جوان است.

الف) قبل از ازدواج،
ب) ازدواج،
ج) خانواده،
د) گناهان

3- بيت كامل (خانواده): شامل نكات تربيتي و هشداري‌هاي روان شناختي براي زن و شوهر با هم است.

الف) قبل و حين ازدواج،
ب) ارتباط زن وشوهر،
ج) فرزندپروري،
د) آيين بهتر زيستن

نرم افزار اندرویدی 365 نکته تربیتی

فهرست

فصل اول:
فروردین

اردیبهشت
خرداد

فصل دوم:

تیر

مرداد
شهریور
فصل سوم:
مهر
آبان
آذر

فصل چهارم:
دی
بهمن
اسغند

تذكر

براي دريافت مطالب نرم افزار ياد شده و نرم‌افزارهاي اندرويدي «احكام روان شناختي»، «نيش‌ها و نوش‌ها»، «بال باشيم نه و بال» و « احكام طلبگي» و....به اين آدرس رجوع كنيد: