صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,197
    حضور
    143 روز 19 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93052

*•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران

*•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانجمعيتي كه پشتوانه اش خداست شكست ندارد .امام خميني(ره)*•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران
    موضوعات و پرسمان
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایراننگرش مسؤولین و دولت مردان ...
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران آیا ما به هدفی که از انقلاب کردن داشتیم رسیدیم؟
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانچرا انقلاب ما پیروز شد،انقلاب های عربی نه؟
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران متن پيام مقام معظم رهبري به جوانان اروپا و آمريکا
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانانقلاب اسلامی ایران ღ▬◄ انقلاب ما انفجار نور بود
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایراناولین بار چه کسی گفت مرگ بر شاه؟
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانانقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانانقلاب از زبان یار قدیمی امام
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران نقش حوزه علمیه در انقلاب اسلامی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران دامان پرگهر(مادران و انقلاب)
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانعاشورای حسینی سرچشمه انقلاب اسلامی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران مبنای انقلاب اسلامی در قرآن کریم
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران مقایسه انقلاب امام حسین (ع)با انقلاب امام خمینی (ره)
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانمطهري شهيد از انقلاب ايران مي گويد:
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانروز شمار وقایع انقلاب اسلامی 1357
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانپرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران انقلاب سفید شاه و ملت، چرایی، چگونگی و سرانجام؟
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانمتن خير مقدم بازگشت امام خمينى به ايران
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران روحانیت و مبارزه با استبداد پهلوی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانتاثیرات جهانی انقلاب اسلامی
    فرهنگی و رسانه مذهبی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران دوربین انقلابی ✰• انقلاب اسلامــی به روایت تصویر ✰•
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران مجموعه سروده ها و اشعار انقلابی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران دانلود نماهنگ مرگ بر آمریکا اثر حامد زمانی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانسرودهای صوتی کودکانه ویژه دهه فجر
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران پیامک فجر ایمان
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران گنجینه صوتی انقلاب
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران دانلود سخنرانی های امام خمینی (ره)
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران تصاویر و پوسترهای گرافیکی ویژه دهه ی فجر
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران روزگار لاله ها - تصاویری پر از خاطره
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران فایل تصویری سخنان امام در مورد پیروزی انقلاب اسلامی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایرانبسیار محرمانه - فایل صوتی دادگاه امیرعباس هویدا
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران دانلود مستند صراط-با رویکرد انقلاب و راهی که آمده ایم (به مناسبت دهه فجر)
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران فلش حماسی -انقلابی
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران کتاب امام آمد
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران کتاب «مفاسد رژيم خاندان پهلوي» جلد 1 و 2
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران کد پلیر آنلاین نواهای انقلابی برای وبلاگ ویژه دهه فجر
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ویژه نامه سال 1388
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ویژه نامه سال 1389
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ویژه نامه سال 1390
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ویژه نامه سال 1391
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ویژه نامه سال 1392
    *•✿☫ شمیم بهار ☫✿•*ویژه نامه سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ویژه نامه سال 1393

دانلود صوت

2. صلوات ها 10

3.  

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,197
    حضور
    143 روز 19 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93052

امام خمینی (ره)
    پيروزي نهايي وقتي است كه اسلام، به همه ابعاد و به همه احكامش در ايران پياده شود؛
    وپيروزي بالاتر آن كه در همه اقطار عالم، اسلام حكومت كند .اسلام مايه سعادت بشر است.

5. صلوات ها 10

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,310
    حضور
    40 روز 12 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    3698

بسم‌الله الرحمن الرحیم

نهال نوپایی که 36 سال پیش توسط حضرت روح‌الله موسوی خمینی(قدس) در زمین پربرکت کشور پهناور ایران غرس شد، حالا با رهبری داهیانه حضرت سیدعلی حسینی خامنه‌ای(دامت برکاته) به درخت تنومندی تبدیل شده است که دیگر امروزه نه تنها بر محدوده جغرافیایی میهن عزیزمان سایه افکنده، بلکه دیگر کشورهای محور مقاومت نیز از برکات این درخت تنومند بهره می‌گیرند.
    حال که در دهه چهارم عمر ثمره انقلاب اسلامی به‌سر می‌بریم، با پذیرش مشکلات، فتنه‌ها، دشمنی‌‎ها و سنگ‌اندازی‌ها، به وجود چنین نظام پویایی می‌بالیم و بیش از گذشته، تلاش خود را معطوف به حفظ دستاوردهای معمار انقلاب می‌نماییم.
    فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

7. صلوات ها 8

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,193
    حضور
    144 روز 11 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44197

بسم الله الرحمن الرحیم

با شروع دهه فجر، خاطرات این ملّت از این بیست سال گذشته تکرار می‌شود و
    چقدر خوب است که این خاطرات و این حوادث، به‌وسیله آگاهان، موبه‌مو به نسل جدید منعکس‌ شود

سخنان مقام معظّم رهبری، در مناسبت‌های مختلف؛

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

9. صلوات ها 7

علاقه
    خداجونم , همسر عزیزم(seyyed_ali) ، دختر نازم (ریحانه سادات)
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

هوا دلپذیر شد، گل از خاک بردمید
    پرستو به بازگشت زد نغمه امید
    به جوش آمدست خون درون رگ گیاه
    بهار خجسته‌فال خرامان رسد ز راه
    بهار خجسته‌فال خرامان رسد ز راه
    به خویشان، به دوستان، به یاران آشنا
    به مردان تیزخشم که پیکار می‌کنند
    به آنان که با قلم تباهی دهر را
    به چشم جهانیان پدیدار می‌کنند
    بهاران خجسته باد، بهاران خجسته باد
    و این بند بندگی، و این بار فقر و جهل
    به سرتاسر جهان، به هر صورتی که هست
    نگون و گسسته باد، نگون و گسسته باد
    به خویشان، به دوستان، به یاران آشنا
    به مردان تیزخشم که پیکار می‌کنند
    به آنان که با قلم تباهی دهر را
    به چشم جهانیان پدیدار می‌کنند
    بهاران خجسته باد، بهاران خجسته باد

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    خيالت از زمين راحت، كه حتي روز روشن نيست.
    كسي اينجا نميبينه، كه دنيا زير چشماته , يه عمره يادمون رفته، زمين دار مكافاته
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم
    خدايا وقت برگشتن، يه كم با من مدارا كن ,شنيدم گرمه آغوشت اگه ميشه منم جا كن...

11. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم

13. صلوات ها 6

علاقه
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست

15. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست

17. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

نبض نگاه‏ها تند می‏زد؛ امّا زمان در آستانه ‏ی توقف بود.
    تمام چشم‏ها، آسمان را دور می‏زدند؛ تا همای سعادت بر سریرِ صداقت، فرود آید. انتظار دیرینه ‏ی نگاه‏ها، هرگونه تأخیر را قبول نداشت و تاریخ، در انتظار جشنی به وسعت آزادی بود.
    او می‏آمد؛ تا جاده ‏های سبز، آماده‏ی تماشا شوند؛ تماشای بهار، تماشای روزهای بی‏غبار.
    او می‏آمد؛ از فراز ابرها، سرشار از نور و لبریز از عشق؛ آمدنش نوید آزادی بود؛ نوید روزهای آفتابی، نوید پنجره‏های باز باز باز …

وقتی او نبود، خورشید اشتیاق نورافشانی نداشت و پنجره‏ ها از تماشا محروم بودند.
    روزگار، روزگارِ تارهای سیاه بود؛ تنیده بر قامت آزادی. اهریمن، مشاطه ‏وار، خود را در آیینه ‏ی «کورش» به تماشا ایستاده بود؛ آیینه‏ ای که قامت‏های حقیر را، هیچ‏گاه تحمّل نمی‏کرد.
    یاران آفتاب، در سیاه‏چال‏ها به دنبال روزنه ‏ای بودند که نگاه سبز خود را به آن عادت بدهند و مردان حماسه و عشق، در انتظار فرصتی، تا شور حسینی علیه ‏السلام را در قیام خمینی رحمه ‏الله تجلّی بخشند.
    …انتظارها به سرآمده بود و «فرودگاه مهرآباد»، سرشار از تبسّمِ عشق و ترنّم مِهر، به قدم‏های آفتاب بوسه می‏زد.
    عطر گل‏های سرخ، با سرودهای سبز آمیخته شده بود. چشمه‏ ها، جاری، درختان، بهاری و پرستوها، محو بی‏قراری بودند. آن‏چه از نگاه‏ها می‏تراوید، امید بود و شادی، صداقت و اشتیاق.
    دست‏ها بوی گل می‏داد و دل‏ها بوی خدا.
    هرکس به آسانی می‏توانست پنجره را باز کند و آزادی را با تمام وجود لمس نماید.
    امام رحمه ‏الله به «استقلال» و «آزادی»، عظمت بخشید؛ تا در کنار «جمهوری ‏اسلامی»، نشان دهنده ‏ی آرمانی‏ترین مکتب انسان باشند.
    خاطره ‏ی حضورش، مقدس‏ترین تصویر انقلاب در قاب دل‏هاست.
    یاد آن گرامی‏ترین، گرامی باد.

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست

19. صلوات ها 5

نوشته
    8,022
    حضور
    192 روز 9 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    28749

خوش آمد گل از آن خوشتر نباشد
    از آن زیبا تر و خو بتر نباشد
    مبارک باد بر دشت و چمن گل
    چو گل اندر جهان دلبر نباشد

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری