پرداخت‌های میلیونی به مدافعین حرم کذب است

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پرداخت‌های میلیونی به مدافعین حرم کذب است

[/HR]معاون حقوقی و امور مجلس سپاه گفت: کسانی را که برای دفاع از حرمین اعزام می‌کنیم، حقوقی را می‌گیرند که در تهران دریافت می‌کنند؛ طرح سخنانی مبنی بر پرداخت حقوق میلیونی به مدافعین حرم، حرف‌هایی بی ربط است.

[/HR]
سردار محمدرضا یزدی معاون حقوقی و امور مجلس سپاه با اشاره به صحبت‌هایی که در خصوص پرداخت حقوق میلیونی به مدافعین حرم مطرح می‌شود، اظهار داشت: حضور رزمندگان ما برای انجام فعالیت مستشاری در عراق و سوریه، به درخواست مسئولان این کشورها صورت می‌گیرد؛ یعنی اعزام‌هایی که برای فعالیت مستشاری در این کشورها انجام می‌شود برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) بوده، و این هم بنا به درخواست مسئولان کشورهای مورد اشاره است.

وی افزود: بنابر این کسانی را که اعزام می‌کنیم، حقوقی را می‌گیرند که در تهران دریافت می‌کنند و مبلغ اضافه‌ای به آنها پرداخت نمی‌شود؛ ضمن اینکه تعداد زیادی از این عزیزان بدون اینکه حقوقی هم بگیرند، داوطلبانه در دفاع از حرمین حضور می‌یابند؛ لذا طرح سخنانی مبنی بر پرداخت حقوق میلیونی به مدافعین حرم، حرف‌هایی بی ربط است؛ که عده‌ای نیز به این شایعه دامن می‌زنند.

سردار یزدی ادامه داد: از سوی دیگر هر کس چنین ادعایی دارد، آیا حاضر است برای دریافت یک میلیون تومان یک انگشت خود را قطع کند؟ پس مقایسه کردن تلاش‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان ما با مزدوران تکفیری، صهیونیستی و آمریکایی، نهایت بی انصافی در حق این عزیزان است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا اقدامات صورت گرفته برای شناساندن و معرفی تلاش‌های مدافعین حرم بسیار ناچیز است، بیان داشت: این اقدام باید توسط فعالان فرهنگی و رسانه‌ها صورت گیرد؛ اما با این وجود ما هم نتوانستیم حق مطلب را در رابطه با مجاهدت مدافعین حرم انجام دهیم؛ به عبارت دیگر در تبیین حرکت این مدافعان اهل بیت(ع) و در ارزش‌گذاری حرکت آنها کم‌توجهی کردیم؛ که امیدواریم بعد از این موضوع با دقت بیشتری پی‌گیری شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

اولندش حرف یک میلیون نیست حرف بالای دوازده میلیون هست :Cheshmak: دوما اگه این مبلغ رو هم بگیرن حق حلالشون باشه و نوش جونشون

خدا همشونو حفظ کنه

هر کسی نمیتونه بره و مدافع حرم شه این کار جرات میخواد

با سلام

اصلا هرچی هم بگیرن نوش جونشون، هرکی هم حرف داره بسم الله بره ببینم با چقدر جونشو کف دست میزاره بعضی ها همه مسائل رو مادی میبنن عشق به اهل بیت را با هیچ پولی نمیشه مقایسه کرد

فریاد سکوت;774516 نوشت:
اولندش حرف یک میلیون نیست حرف بالای دوازده میلیون هست :Cheshmak: دوما اگه این مبلغ رو هم بگیرن حق حلالشون باشه و نوش جونشون

خدا همشونو حفظ کنه

هر کسی نمیتونه بره و مدافع حرم شه این کار جرات میخواد

yalda solimani;774518 نوشت:
با سلام

اصلا هرچی هم بگیرن نوش جونشون، هرکی هم حرف داره بسم الله بره ببینم با چقدر جونشو کف دست میزاره بعضی ها همه مسائل رو مادی میبنن عشق به اهل بیت را با هیچ پولی نمیشه مقایسه کرد

[=arial]اخه بحث اینجاس که نمیگرین آخه
وقتی نمیگرین

هیشکدوم از اینها با اجبار نمیرن بلکه از روی اختیار و از روی عشق و علاقه به شهادت!
اینا دنیارو بوسیدن گذاشتن کنار به عشق چیزای دیگه ای!
اونوقت میخوان به فکر حقوقش باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا نمیدونم چطور میتونن پشت سر مردایی حرف بزنن که مردونگی رو ثابت کردن!!
کسایی که چنین شایعاتی درست میکنن امثال همونایی هستن که زمان جنگ به بهونه های مختلف خودشونو پشت جبهه مشغول کرده بودن و بعدا مدعی شدن!!!
ان شالله که هم خودشون هم خانواده هاشون اجر واقعی شونو از دست بی بی زینب (س) بگیرن چون اصلا با حساب کتاب دنیایی این چیزا جور درنمیاد ...
اونایی که این حرفا رو میزنن دلم میخواد بدونم جونتونو در ازای چند میلیون حاضرین بدین؟؟؟
کسایی که با امام حسین موندن به خاطر پول نبود به خاطر عشق بود!
کسایی که زمان جنگ رفتن جنگیدن چه شهدا چه جانبازان چه ایثارگران هیشکدوم به خاطر پول نرفتن،اتفاقا اینجور جاهاست که فرق بین حرف و عمل مشخص میشه!!!
حالام نوبت مدافعین حرم رسیده که ثابت کنن مردای امروز باز ادامه دهنده همون راه دیروزن ....
خوشا به سعادتشون ....

Amir938;774523 نوشت:
[=arial]اخه بحث اینجاس که نمیگرین آخه
وقتی نمیگرین

با سلام و عرض ادب

وقتی ما نمی توانیم چشم در چشم کسی نظر مخالفمان را بگوییم، به این معنی نیست که یک نفر درست و نفر دیگر اشتباه می گوید. بحث کردن در چنین مواردی مثل این است که از چند نفر بپرسیم زیباترین رنگ رنگین کمان کدام است؟ مسلم است که بعضی ها آبی را ترجیح می دهند در صورتی که بقیه قرمز را می پسندند. این موضوع بستگی به نوع افراد دارد. همه ما نظرات مختلفی در مورد پیرامون مان داریم.خاتمه داده به بحث به معنی پایان بخشیدن به یک بحث یا دور شدن از آن برای متقاعد کردن طرف مقابل نیست. بلکه با این کار به دیگران می گویید که شما از احترام خاصی برخور دارید و با احترام به طرف مقابل اجازه ادامه دادن به صحبت هایش را می دهید. حتی دو نفر که همدیگر را دوست دارند نسبت به موارد گوناگون نظرات مختلفی دارند و با هم اختلاف نظر دارند که حتی بعضی از این موارد را نمی توان تغییر داد. خاتمه دادن بحث و کوتاه آمدن به این معنی است که طبیعی است که ما با هم اختلاف نظر داشته باشیم و همیشه این اختلاف نظرهاست که پیشنهادات جدیدی را در زندگی به افراد می دهد.

ترگل;774529 نوشت:
واقعا نمیدونم چطور میتونن پشت سر مردایی حرف بزنن که مردونگی رو ثابت کردن!!
کسایی که چنین شایعاتی درست میکنن امثال همونایی هستن که زمان جنگ به بهونه های مختلف خودشونو پشت جبهه مشغول کرده بودن و بعدا مدعی شدن!!!
ان شالله که هم خودشون هم خانواده هاشون اجر واقعی شونو از دست بی بی زینب (س) بگیرن چون اصلا با حساب کتاب دنیایی این چیزا جور درنمیاد ...
اونایی که این حرفا رو میزنن دلم میخواد بدونم جونتونو در ازای چند میلیون حاضرین بدین؟؟؟

دست روی زخم دل من گذاشتید خواهر گرامی. دیروز ابتدا در محل کار و بعد هم توی فضای اینترنت به مواردی برخوردم که خواستم درموردش در سایت مطلب بنویسم ولی از ناراحتی بی خیال شدم

تو محل کار صحبت از آتش زدن سفارت عربستان شده بود که دو تا از همکارا می گفتن کار ایران خیلی زشت و به دور از دموکراسی بود! اینکه کار نادرستی بود که شکی نیست ، اما جوری میگفتن انگار که ایران به یه کشور مظلوم و بی گناه حمله کرده بود. من ازشون سؤال پرسیدم که کار ایران بدتره یا حملهء عربستان به یمن؟ کار ایران بدتره یا حملهء آمریکا به عراق و افغانستان؟ و......
یعنی جوری از آمریکا دفاع کردن که یه لحظه شک کردم نکنه آمریکایی هستن! می گفتن باید قبول کنیم که آمریکا قدرت برتر جهانه و ما هم اگر میخوایم پیشرفت کنیم باید تسلیم این قدرت باشیم تا یه سهمی هم به ما بده!!! :Gig:

توی اینترنت هم یه سایت درمورد شبکه GEM و مسائل پشت پرده اون نوشته بود. اومده بودن زیر مطلب کامنت گذاشته بودن که:

آقا اینا رو ولش کن ، کِی قیمت گوجه و پیاز ارزون میشه؟!
بابا ولمون کن بذار سریال ترکی ببینیم حال کنیم
حالا یعنی خودتون خیلی خوبید که به عوامل زحمت کش این شبکه توهین میکنید؟!

یکی از کامنت ها که دیگه فوق العاده عجیب بود که نمیدونستم بخندم یا گریه کنم! نوشته بود:

ما مسلمان هستیم. در شأن یک مسلمان نیست که به دیگران تهمت بزند و خطاهای آنها را افشا کند. غیبت در اسلام حرام است!!! :Moteajeb!:

طرف میشینه شبکهء با مدیریت آمریکایی و با سریال های پر از بی بند و باری و پوشش های ناجور و تصاویر غیر اخلاقی رو نگاه میکنه بعد در دفاع از این مفسدین میگه غیبت در اسلام حرامه! بابا مسلمونیت تو حلق نتانیاهو!

سلام

من فقط همینقدر میدونم که

هر روز صبح با صدای زنگ ساعت از خواب برا نماز بیدار میشم نه توپ و تیر .

هر روز خدا رو شکر , خونه و خانوادمو میبینم سالمو شاد. نه دزدیده شدن ,نه سرشون بریده شده , نه کسی اتیششون زده , نه خونمون خراب شده

و و و و و و

این نعمت امنیت رو مدیون کیا هستیم؟

یک میلیارد هم در ماه بدهند بهشون ( که اصلا کاری ندارم شایعه هست یا نه ) نوش جونشون از شیر مادرشون هم حالاتر باشه براشون.

خدایا شکرت

*به خواب راحتی تن میدهم چون

مدافع حرمی در کربلا جون میدهد , جون *

[="Purple"]

Reza-D;774553 نوشت:
دست روی زخم دل من گذاشتید خواهر گرامی. دیروز ابتدا در محل کار و بعد هم توی فضای اینترنت به مواردی برخوردم که خواستم درموردش در سایت مطلب بنویسم ولی از ناراحتی بی خیال شدم

تو محل کار صحبت از آتش زدن سفارت عربستان شده بود که دو تا از همکارا می گفتن کار ایران خیلی زشت و به دور از دموکراسی بود! اینکه کار نادرستی بود که شکی نیست ، اما جوری میگفتن انگار که ایران به یه کشور مظلوم و بی گناه حمله کرده بود. من ازشون سؤال پرسیدم که کار ایران بدتره یا حملهء عربستان به یمن؟ کار ایران بدتره یا حملهء آمریکا به عراق و افغانستان؟ و......
یعنی جوری از آمریکا دفاع کردن که یه لحظه شک کردم نکنه آمریکایی هستن! می گفتن باید قبول کنیم که آمریکا قدرت برتر جهانه و ما هم اگر میخوایم پیشرفت کنیم باید تسلیم این قدرت باشیم تا یه سهمی هم به ما بده!!!

توی اینترنت هم یه سایت درمورد شبکه GEM و مسائل پشت پرده اون نوشته بود. اومده بودن زیر مطلب کامنت گذاشته بودن که:
آقا اینا رو ولش کن ، کِی قیمت گوجه و پیاز ارزون میشه؟!
بابا ولمون کن بذار سریال ترکی ببینیم حال کنیم
حالا یعنی خودتون خیلی خوبید که به عوامل زحمت کش این شبکه توهین میکنید؟!

یکی از کامنت ها که دیگه فوق العاده عجیب بود که نمیدونستم بخندم یا گریه کنم! نوشته بود:
ما مسلمان هستیم. در شأن یک مسلمان نیست که به دیگران تهمت بزند و خطاهای آنها را افشا کند. غیبت در اسلام حرام است!!!

طرف میشینه شبکهء با مدیریت آمریکایی و با سریال های پر از بی بند و باری و پوشش های ناجور و تصاویر غیر اخلاقی رو نگاه میکنه بعد در دفاع از این مفسدین میگه غیبت در اسلام حرامه! بابا مسلمونیت تو حلق نتانیاهو!

آه از مردم خواب زده ی جامعه ما ...
باز اینا خوبه ...
من موارد بدتری دیدم:hey::hey::hey:
کسایی که واقعا از هر لحاظ شخصیت خوبی دارن ولی ...

واقعا چرا تااین حد غرب زدگی؟؟؟چرا تااین حد غفلت؟؟؟
انگار همه چیزتوی اونور دنیا خوبه و اینور خراب!
انگار هرکاری اونوریا کنن درسته و اینوریا غلط!
چرا به کسایی که دشمنی شونو آشکارا و پنهانی ادامه میدن انقدررر امیدوارن؟؟؟
چرا علی زمانه شون رو تنها میزارن؟؟

کی قراره این مردم بیدار شن الله اعلم ...
فقط امیدوارم این سخن امام علی (ع) اتفاق نیفته " کسي که در وقت ياري رهبرش در خواب باشد، زير لگد دشمن بيدار مي شود"

[/]

ترگل;774580 نوشت:
آه از مردم خواب زده ی جامعه ما ...

روح سبز;774576 نوشت:
این نعمت امنیت رو مدیون کیا هستیم؟

من منکر مشکلات شدید در جامعه نیستم. مشکلاتی که خیلی از اوها به غرب هم ارتباط نداره و به دلیل سوء مدیریت داخلی هست. می دونم یک سری از داخل دارن تیشه به ریشه مردم و نظام میزنن. میدونم آقازاده هایی هستن که کیسه کیسه دارن دارایی مملکت رو به غارت می برن. و میدونم که شما دوستان هم اینها رو می دونید و شدیداً انتقاد دارید

اما حرف ما سر اینه که چرا بعضی ها مباحث رو با هم قاطی می کنن؟! مشکلات فرهنگی جامعه و سوء مدیریت داخلی که توجیهی برای تایید ظالم های خارجی و خائن های شبکه های ماهواره ای نیست

من فکر می کنم امتحان سختی پیش رو داریم. یه زمانی همه می گفتن: مهدی بیا مهدی بیا
اما الان خدا داره میسنجه که کدومها واقعاً خواهان امام مهدی(عج) هستیم. امام رو انتخاب می کنیم یا دنیا رو؟

برای مردممون خیلی میترسم. خیلی زیاد.....

[="Purple"]

Reza-D;774586 نوشت:
یک سری از داخل دارن تیشه به ریشه مردم و نظام میزنن

البته به جای شیر حیوان دیگه ایم گذاشتین گذاشتین :ok:[/]

این هم از ان حرف هاست

مثل ما فرزندان شاهد که مردم بهمون میگن بچه سهمیه ای و استخدامی مفت قبول میشی و هزاران حرف که هیچ کدوم واقعیت نداره

ولی کسی نگفت من که پسرم هیچ وقت بابام ندیدم و یک روز بعد از تولدم بابام شهید شده چه روزگاری گذرونده و حال و احوالش چی بوده و چی شده

.........................................................................................................

من خودم عاشق اینم مدافع حرم بشم پولش برای شما همه چی برای شما

فقط قبولی اعمالم که مهر امام حسین بر پیشانیم بخوره در قبر و روز قیامت کافیه :ok:

دوست عزیز تمامی این افکار ریشه انگلیسی داره جز کذب چیزی نیست

یک مثال شما حاضری بهت بگن 500 میلیون بهت میدیم فبلان خیابون برو الان کشته میشی میری هرگز

مدافعین حرم عاشق امام حسین هستن و بی بی زینب

اگر مرهم زخم هاي همسران و فرزندان اين شهيدان نيستيم اگر همدلي و هم زباني نميكنيم لااقل نمك به زخم اين عزيزان نپاشيم.
زخم زبان به همسران و فرزندان شهيد و يتيم و حتي بعضا غريب!!!
واقعا دارم نااميد ميشم از بعضي هموطنان!
زن و فرزند و آسايش و امنيت رو رها كردن براي پول؟!
فيلم مستندي كه در اين لينك هست رو نگاه كنيد بعد از پول درباره ي شهداي مدافع حرم صحبت كنيد.

http://www.askdin.com/group149-discussion2158-2.html#gmessage101710

وداع فرزند 4 ساله با بابای مدافع حرم

یک پسر باباش تکیه گاهش او وقت شما میخوای با پول جبران بشه ؟؟؟

ایا به نظر خودت میشه ؟؟؟ مدافعین حرم نیگاه کن همه جوون و زن و بچه دارن چه چیزی باعث شده میرن شهید میشن یک عشق که من و بقیه درکش نمیکنیم

چرا چون سرشار از گناهیم