وهابي متدين به زن خودش : دوست مرا شير بده وإلاّ طلاق !!

تب‌های اولیه

33 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
وهابي متدين به زن خودش : دوست مرا شير بده وإلاّ طلاق !!

شيخ شمس الدين بوروبي يكي از مشهورترين رجال افتاء كشور الجزاير اعلام كرد كه يك خانم به او از شوهرش شكايت كرده به دليل اين كه شوهرش او را تهديد كرده است كه اكر دوست مرا شير ندهي طلاقت ميكنم .

شيخ بوروبي اضافه ميكند : جندين مورد درباره اين فتوى (تحريم با جندبار شير خوردن) داشتيم كه مؤثرترينش در نفس من اين حالت بود كه اين زن با حالت كريه ميكفت كه شوهر وهابي متدينش به او دستور داد كه به دوستش شير دهد تا با هم محرم شوند ودوستش بتواند ماه رمضان را با آنها در يك خانه بكذراند وآن زن هم خيلي منفعل ومتاثر شده بود . واشاره داشته است كه اكر به دوستم شير ندهي تو را طلاق ميدهم .

منبع : روزنامه : الخليج الإماراتية ، عدد 10333 - 21/شعبان/1428 - 3/9/2007م

شيخ شمس الدين بوروبي

از جمله سندهای در کتب اهل سنت که آمد!!!

به صحيح مسلم مراجعه نماييد و ببينيد كه
قضيه محرم شدن مرد بزرگ با خوردن شير زن، توسط عائشه ام المؤمنين وارد شده است . صحيح مسلم ج 4 ص 169 ح 3495 كتاب الرضاع باب رضاعة الكبير، مراجعه نماييد
احمد بن حنبل و ديگر بزرگان اهل سنت نوشته اند:
... فبذلك كانت عايشه تأمر بنات أخواتها وبنات أخوتها أن يرضعن من أحبت عايشه أن يراها ويدخل عليه وإن كان كبيرا خمس رضعات ثمّ يدخل عليها. وأبت أم سلمة وسائر ازواج النبى صلى‏الله‏عليه‏و‏سلم أن يدخلن عليهن بتلك الرضاعة أحدا من الناس حتى يرضع في المهد...»
از اين رو عايشه يعنى هر كس را كه دوست داشت وارد بر او شود همچون محرمى با او نشست و برخاست نموده و خود را از او نپوشاند، به دختر برادر و يا دختر خواهرش دستور مى‏داد كه او را شير دهد! البته ساير زنهاى پيامبر صلى‏الله‏عليه‏و‏آله از اين كار ابا مى‏نمودند.
مسند احمد حنبل، ج 6، ص 271، سنن أبى داود، ج 2، ص 223، كتاب النكاح، باب فيمن حرم به، ح 2061.
المجموع نووي ج 18 ص 212 فتح الباري ج 9 ص 114، المغني لابن قدامة ج 9 202 .
ما اين مطالب را از صحاح اهل سنت نقل کرده ايم ؛ اگر واقعا اينها جسارت باشد ، صاحبان اين صحاح و راويان آنها هستند .

اصل روايت ارضاع کبير در صحيح مسلم آمده است و مسلم در کتاب خويش بابي به اين نام دارد !!!
بَاب رِضَاعَةِ الْكَبِيرِ
1453 حدثنا عَمْرٌو النَّاقِدُ وبن أبي عُمَرَ قالا حدثنا سُفْيَانُ بن عُيَيْنَةَ عن عبد الرحمن بن الْقَاسِمِ عن أبيه عن عَائِشَةَ قالت جَاءَتْ سَهْلَةُ بِنْتُ سُهَيْلٍ إلى النبي صلى الله عليه وسلم فقالت يا رَسُولَ اللَّهِ إني أري في وَجْهِ أبي حُذَيْفَةَ من دُخُولِ سَالِمٍ وهو حَلِيفُهُ فقال النبي صلى الله عليه وسلم ارضعيه قالت وَكَيْفَ أُرْضِعُهُ وهو رَجُلٌ كَبِيرٌ فَتَبَسَّمَ رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم وقال قد عَلِمْتُ أَنَّهُ رَجُلٌ كَبِيرٌ زَادَ عَمْرٌو في حَدِيثِهِ وكان قد شَهِدَ بَدْرًا وفي رِوَايَةِ بن أبي عُمَرَ فَضَحِكَ رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم
صحيح مسلم ج 2 ص 1076، اسم المؤلف: مسلم بن الحجاج أبو الحسين القشيري النيسابوري الوفاة: 261 ، دار النشر : دار إحياء التراث العربي - بيروت ، تحقيق : محمد فؤاد عبد الباقي
اما روايتي که مي گويد عائشه دستور مي داد که دختران خواهر و برادرش چنين کنند در سنن ابي داود آمده است و الباني (بخاري معاصر به ادعاي وهابيون) نيز اين روايت را صحيح مي داند :
2061 حدثنا أَحْمَدُ بن صَالِحٍ ثنا عَنْبَسَةُ حدثني يُونُسُ عن بن شِهَابٍ حدثني عُرْوَةُ بن الزُّبَيْرِ عن عَائِشَةَ زَوْجِ النبي صلى الله عليه وسلم وَأُمِّ سَلَمَةَ أَنَّ أَبَا حُذَيْفَةَ بن عُتْبَةَ بن رَبِيعَةَ بن عبد شَمْسٍ كان تبني سَالِمًا وَأَنْكَحَهُ ابْنَةَ أَخِيهِ هِنْدَ بِنْتَ الْوَلِيدِ بن عُتْبَةَ بن رَبِيعَةَ وهو مَوْلًى لِامْرَأَةٍ من الْأَنْصَارِ كما تَبَنَّى رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم زَيْدًا وكان من تَبَنَّى رَجُلًا في الْجَاهِلِيَّةِ دَعَاهُ الناس إليه وَوُرِّثَ مِيرَاثَهُ حتى أَنْزَلَ الله سُبْحَانَهُ وَتَعَالَى في ذلك ) ادْعُوهُمْ لِآبَائِهِمْ ( إلى قَوْلِهِ ) فَإِخْوَانُكُمْ في الدِّينِ وَمَوَالِيكُمْ ( فَرُدُّوا إلى آبَائِهِمْ فَمَنْ لم يُعْلَمْ له أَبٌ كان مَوْلًى وَأَخًا في الدِّينِ فَجَاءَتْ سَهْلَةُ بِنْتُ سُهَيْلِ بن عَمْرٍو الْقُرَشِيِّ ثُمَّ الْعَامِرِيِّ وهى امْرَأَةُ أبي حُذَيْفَةَ فقالت يا رَسُولَ اللَّهِ إِنَّا كنا نَرَى سَالِمًا وَلَدًا وكان يَأْوِي مَعِي وَمَعَ أبي حُذَيْفَةَ في بَيْتٍ وَاحِدٍ وَيَرَانِي فُضْلًا وقد أَنْزَلَ الله عز وجل فِيهِمْ ما قد عَلِمْتَ فَكَيْفَ تَرَى فيه فقال لها النبي صلى الله عليه وسلم أَرْضِعِيهِ فَأَرْضَعَتْهُ خَمْسَ رَضَعَاتٍ فَكَانَ بِمَنْزِلَةِ وَلَدِهَا من الرَّضَاعَةِ فَبِذَلِكَ كانت عَائِشَةُ رضي الله عنها تَأْمُرُ بَنَاتِ أَخَوَاتِهَا وَبَنَاتِ إِخْوَتِهَا أَنْ يُرْضِعْنَ من أَحَبَّتْ عَائِشَةُ أَنْ يَرَاهَا وَيَدْخُلَ عليها وَإِنْ كان كَبِيرًا خَمْسَ رَضَعَاتٍ ثُمَّ يَدْخُلُ عليها وَأَبَتْ أُمُّ سَلَمَةَ وَسَائِرُ أَزْوَاجِ النبي صلى الله عليه وسلم أَنْ يُدْخِلْنَ عَلَيْهِنَّ بِتِلْكَ الرَّضَاعَةِ أَحَدًا من الناس حتى يَرْضَعَ في الْمَهْدِ وَقُلْنَ لِعَائِشَةَ والله ما نَدْرِي لَعَلَّهَا كانت رُخْصَةً من النبي صلى الله عليه وسلم لِسَالِمٍ دُونَ الناس
سنن أبي داود ج 2 ص 223 ، اسم المؤلف: سليمان بن الأشعث أبو داود السجستاني الأزدي الوفاة: 275 ، دار النشر : دار الفكر - - ، تحقيق : محمد محيي الدين عبد الحميد
الباني اين روايت را در صحيح ابي داود ش 1815 تصحيح کرده است .

موفق باشيد

[="Black"]عجب شیر توشیری[/]

غلامعلی نوری;25523 نوشت:
عجب شیر توشیری

نگو عجب شیر تو شیری
بگو عجب حلال تو حلالی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا نه عجب حلال تو حرامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عجب خواهر ممان داداشی خاله امه >>>>>>>>

چه احکام متقن و زیبائی ****

یاوران منجی;103194 نوشت:
نگو عجب شیر تو شیری
بگو عجب حلال تو حلالی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا نه عجب حلال تو حرامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عجب خواهر ممان داداشی خاله امه >>>>>>>>

چه احکام متقن و زیبائی ****

با سلام
بله
وقتی از اهل بیت جداشدند و گفتند کتاب خدا برای ما کافی است از قران هم جدا شدند چون رسول خدا ص فرمودند : از قرآن وعترت پیروی کنید وبعد فرمودند این دو از هم جدا نمی شوند تا در روز قیامت برمن وارد شوند .
.
پس هر کس که گفت ما اهل بیت را نمی خواهیم قرآن را هم رها کرده است.
بعد نتیجه اش این می شود که شیر توشیر می شود ویک نفر هم در کودکی مامان دارد وهم بزرگ که می شود یک مامان دیگر پیدا میکند.
برادران اهل سنت مصری ما با اینکه خیلی به شیعه نزدیکند ودر محبت اهل بیت غوغا میکنند وبه زیارت راس الحسین وزینبیه در قاهره می روند. ولی با این حرفهای عجیب وغریب علمایشان هم از طرف اقلیت ده درصدی مسیحی مصری در فشارند هم از طرف شیعه.
در یکی از سایت های مسیحی عربی درمصر بنام منتدیات کنیسه همین موضوع را با آب و تاب نقل کرده ونمی دونید چه معرکه ای گرفته وبعد هم یک نقاشی کشیده که یک آ قا .....
می دونید چقدر آبرو ریز برای اسلامه؟
اسلامی که به خانم ها اینطور می گوید:

[indent]اى همسران پيامبر شما مانند هيچ يك از زنان [ديگر] نيستيد اگر سر پروا داريد پس به ناز سخن مگوييد تا آنكه در دلش بيمارى است طمع ورزد و گفتارى شايسته گوييد ( احزاب ۳۲)

حال ببینید فاصله این آیه بااین حرفها چقدر است.

شیر خوردن مردان /؟؟؟؟؟

یعنی اسلام این قدر بی منطق است؟؟؟؟؟؟؟
بله اسلامی که از خانه اهل بیت بیرون نیاید همین است.اصلا اسلام نیست.
شیر بی یال ودم است.

[/indent]

یوسف;103198 نوشت:
اسلامی که از خانه اهل بیت بیرون نیاید همین است

ببخشید از چه موقعی عایشه جزء اهل بیت (ع) بوده اند؟

به نظر من هر چند نقش منفی عایشه در زمان حضرت علی(ع) و امام حسن(ع) و کارهای زشتی که از او سرزده بر هیچکس پنهان نیست اما به نظر من(البته صرفا نظر شخصی من است) این گونه سند سازی ها شاید از طرف علمای اهل سنت است و صرفا ادعاهایی است که اثباتش مشکله.

رضا;25486 نوشت:
شيخ بوروبي اضافه ميكند : جندين مورد درباره اين فتوى (تحريم با جندبار شير خوردن) داشتيم كه مؤثرترينش در نفس من اين حالت بود كه اين زن با حالت كريه ميكفت كه شوهر وهابي متدينش به او دستور داد كه به دوستش شير دهد تا با هم محرم شوند ودوستش بتواند ماه رمضان را با آنها در يك خانه بكذراند وآن زن هم خيلي منفعل ومتاثر شده بود . واشاره داشته است كه اكر به دوستم شير ندهي تو را طلاق ميدهم .

سلام
قشری گری سلفی ها دیگه خیلی مفتضح شده است
موفق در کشف مذهب حق

میثم;103284 نوشت:
به نظر من هر چند نقش منفی عایشه در زمان حضرت علی(ع) و امام حسن(ع) و کارهای زشتی که از او سرزده بر هیچکس پنهان نیست اما به نظر من(البته صرفا نظر شخصی من است) این گونه سند سازی ها شاید از طرف علمای اهل سنت است و صرفا ادعاهایی است که اثباتش مشکله.

با سلام خدمت دوستان عزیزم:Gol:
به نظر من که هیچ چیزی از عایشه بعید نیست!

رضا;25486 نوشت:
[=century gothic]شيخ شمس الدين بوروبي يكي از مشهورترين رجال افتاء كشور الجزاير اعلام كرد كه يك خانم به او از شوهرش شكايت كرده به دليل اين كه شوهرش او را تهديد كرده است كه اكر دوست مرا شير ندهي طلاقت ميكنم .

منبع : روزنامه : الخليج الإماراتية ، عدد 10333 - 21/شعبان/1428 - 3/9/2007م

شيخ شمس الدين بوروبي

تجاوز پدر ایرانی سنگدل به دختر 10 ساله اش

یک پدر سنگدل به دختر سه ماهه اش در تاکستان تجاوز کرد

فیلم امام جماعت تویسرکان با همسر یکی از کارکنان ستاد نماز جمعه
اینو لینک نمیذارم خودتون تو Youtubeبگردید ریخته.

که متاسفانه همه اینها شیعه بودن.

اگه ادامه بدین چیزهای بیشتری میزارم

خاتون مهر;103202 نوشت:

با سلام

بنده عرض کردم این چیزی که از زبان عایشه نقل شده اسلام نیست واسلام را باید در خانه اهل بیت جستجو کرد .

و در مورد اینکه عایشه وزنان پیامبر جزو اهل بیت نیستند دلایل زیادی در دست است مثل حدیث مباهله حدیث کساء

مثلا حدیث کسا در بسیاری از صحاح اهل سنت روایت شده ودلالت بر این دارد که اهل بیت پیامبر ص حضرت علی ع وفاطمه وامام حسن وامام حسین هستند. ودر همین جریان است که آیه تطهیر نازل می شودو این آیه دلالت بر تطهیر آنان دارد.
(( إنما يريد الله ليذهب عنكم الرجس أهل البيت ويطهركم تطهيراً ))
به عنوان نمونه:
حاكم در المستدرك على الصحيحين 3 / 147 ـ 148, واین حدیث ومانند آن تصریح دارد بر اینکه اهل بیت چه کسانی هستند .
صحاح دیگر اهل سنت که این موضوع را روایت کرده اند:
صحيح مسلم 7 / 130,
السنن الكبرى للبيهقي 2 / 149 و 150 و 152,
تفسير الطبري 22/ 5 و 6 و 7، تفسير ابن كثير 3 / 483 و 485,
جامع الأصول 10 / 100 و 101 ـ 102,
تيسير الوصول 3 / 297,
الدر المنثور 5 / 198 و 199, صحيح الترمذي 12 / 85 و 13/ 248 و 249, المستدرك على الصحيحين 2 / 416,
مجمع الزوائد 9 / 167, مشكل الآثار 1 / 334 و 335, مسند احمد 4 / 170, تاريخ بغداد 9 / 126,
تفسير الثعالبي 3 / 228, تهذيب التهذيب 2 / 297,
الرياض النضرة 2 / 248.
وآیا اینکه زنان پیامبر جزو اهل بیت هستند :
ام سلمه که از زنان پاک سیرت پیامبر ص بود،می گوید همان زمان که پیامبر اهل بیت خود را زیر کساء قرار دادند و آیه تطهیر نازل شده من سرم را داخل خانه کردم وگفتم من هم با شما هستم ؟
حضرت فرمودند ، تو اهل خیر ونجات هستی مسند أحمد 6 / 292 ( یعنی ایشان را جزو اهل بیت ندانستند.)
ودر روایت دیگر ام سلم می گوید گفتم یا رسول الله آیا من هم جزو اهل بیت هستم؟ حضرت فرمودند تو اهل خیر هستی ولی آنان اهل بیت من هستند.
المستدرك على الصحيحين 2 / 416) .

در روایت دیگراز ام سلم نقل شده که من عبا را بلند کردم تا داخل شوم پس حضرت عبا را از دست من کشیدند(مانع شدند) وفرمودند تو اهل خیر هستی.
مسند أحمد 6 / 323,

الدر المنثور 5 / 198, مشكل الآثار 1 / 233,
تيسير الوصول 3 / 297,
جامع الأصول 10 / 100,
تـفـسيـر الطبري 22 / 7
مسلم در صحیحش در جریان نقل حدیث غدیر که بسیار دست وپا شکسته نقل میکند روایت می کند :که یکی از اصحاب از زید ابن ارقم می پرسد آیا زنان پیامبر جزو اهل بیت هستند؟
زید ابن ارقم می گوید نه بخدا زن چند مدتی با شوهرش زندگی می کند (وگاه ) شویش او را طلاق می دهد وبه سوی قوم خویش باز می گردد. واهل بیت پیامبر کسانی هستند که از وجود خود حضرتند وصدقه بر آنان حرام است.
صحيح مسلم 7 / 33).

خاتون مهر;103202 نوشت:

سرکار خانوم ببخشید مامان شما جزء اهل بیت پدر شما نیست؟

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
چرا فکر میکنی عایشه باید اهل بیت باشه؟؟؟؟؟
من واقعا جواب این سوال رو نمی دونم
چرا شما فکر میکنید عایشه جزو عترت پیامبر
من به بحث کاری ندارم
خواهش میکنم جواب منو بدون جبهه گیری بدید
از حالا تشکر

در باب اینکه آیا همسران پیامبر جزء اهل بیت ایشان میباشند یا خیر جواب منفی کاملا خنده دار است. مگر میشود زن انسان جزء اهل بیت او نباشد.
خداوند در سوره احزاب آیه 6 میفرماید:

النَّبِيُّ أَوْلَي‏ بِالْمُؤْمِنِينَ مِنْ أَنفُسِهِمْ وَأَزْوَاجُهُ أُمَّهَاتُهُمْ ...
پیامبر نسبت به مومنان از خودشان سزاوارتر است، و همسران او مادران آنها (مومنان) محسوب می شوند ...

البته اینهم سند درستش از قران که دیگه حرفی باقی نمونده باشه:

يَا نِسَاءَ النَّبِيِّ لَسْتُنَّ کَأَحَدٍ مِنَ النِّسَاءِ إِنِ اتَّقَيْتُنَّ فَلاَ تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَيَطْمَعَ الَّذِي فِي قَلْبِهِ مَرَضٌ وَقُلْنَ قَوْلاَ مَعْرُوفا (32)
ای همسران پیامبر! شما همچون یکی از زنان معمولی نیستید اگر تقوا پیشه کنید، پس به گونه ای هوس انگیز سخن نگویید که بیماردلان در شما طمع کنند، و سخن شایسته بگویید.

وَقَرْنَ فِي بُيُوتِکُنَّ وَلاَ تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِيَّةِ الْأُولَي‏ وَأَقِمْنَ الصَّلاَةَ وَآتِينَ الزَّکَاةَ وَأَطِعْنَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنکُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَکُمْ تَطْهِيرا (33)

و در خانه های خود بمانید، و همچون دوران جاهلیت نخستین (در میان مردم) ظاهر نشوید، و نماز را برپا دارید، و زکات را بپردازید، و خدا و رسولش را اطاعت کنید، خداوند فقط می خواهد پلیدی و گناه را از شما اهل بیت دور کند و کاملا شما را پاک سازد.

در مورد حدیث کسا هم تو همین یکی دو روزه داستانش رو تو یه تاپیک مجزا براتون میزارم تا روشن بشید قضیه چی بوده.

شما دارید اهل بیت نبوت را با اهل بیت خانه مخلوط می کنید و نتیجه می گیرید در صورتی که از هم جدا هستند

hoomanb;103489 نوشت:
شما دارید اهل بیت نبوت را با اهل بیت خانه مخلوط می کنید و نتیجه می گیرید در صورتی که از هم جدا هستند

مثل اینکه شما آیه رو خوب متوجه نشدی ایه خطاب به همسران پیامبر است که در خانه او زندگی میکردند نه حسن و حسین و فاطمه و علی که خونه اشون جای دیگه ای بود...!!!

یا نِسَاءَ النَّبِيِّ لَسْتُنَّ کَأَحَدٍ مِنَ النِّسَاءِ إِنِ اتَّقَيْتُنَّ فَلاَ تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَيَطْمَعَ الَّذِي فِي قَلْبِهِ مَرَضٌ وَقُلْنَ قَوْلاَ مَعْرُوفا (32)
ای همسران پیامبر! شما همچون یکی از زنان معمولی نیستید اگر تقوا پیشه کنید، پس به گونه ای هوس انگیز سخن نگویید که بیماردلان در شما طمع کنند، و سخن شایسته بگویید.

وَقَرْنَ فِي بُيُوتِکُنَّ وَلاَ تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِيَّةِ الْأُولَي‏ وَأَقِمْنَ الصَّلاَةَ وَآتِينَ الزَّکَاةَ وَأَطِعْنَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنکُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَکُمْ تَطْهِيرا (33)

و در خانه های خود بمانید، و همچون دوران جاهلیت نخستین (در میان مردم) ظاهر نشوید، و نماز را برپا دارید، و زکات را بپردازید، و خدا و رسولش را اطاعت کنید، خداوند فقط می خواهد پلیدی و گناه را از شما اهل بیت دور کند و کاملا شما را پاک سازد.

hoomanb;103489 نوشت:

بابا تو رو به خدا قطعش کنید. نزارید یه ملتی بهتون بخندند

رضا;25488 نوشت:
از جمله سندهای در کتب اهل سنت که آمد!!!

به صحيح مسلم مراجعه نماييد و ببينيد كه
قضيه محرم شدن مرد بزرگ با خوردن شير زن، توسط عائشه ام المؤمنين وارد شده است . صحيح مسلم ج 4 ص 169 ح 3495 كتاب الرضاع باب رضاعة الكبير، مراجعه نماييد
احمد بن حنبل و ديگر بزرگان اهل سنت نوشته اند:
... فبذلك كانت عايشه تأمر بنات أخواتها وبنات أخوتها أن يرضعن من أحبت عايشه أن يراها ويدخل عليه وإن كان كبيرا خمس رضعات ثمّ يدخل عليها. وأبت أم سلمة وسائر ازواج النبى صلى‏الله‏عليه‏و‏سلم أن يدخلن عليهن بتلك الرضاعة أحدا من الناس حتى يرضع في المهد...»
از اين رو عايشه يعنى هر كس را كه دوست داشت وارد بر او شود همچون محرمى با او نشست و برخاست نموده و خود را از او نپوشاند، به دختر برادر و يا دختر خواهرش دستور مى‏داد كه او را شير دهد! البته ساير زنهاى پيامبر صلى‏الله‏عليه‏و‏آله از اين كار ابا مى‏نمودند.
مسند احمد حنبل، ج 6، ص 271، سنن أبى داود، ج 2، ص 223، كتاب النكاح، باب فيمن حرم به، ح 2061.
المجموع نووي ج 18 ص 212 فتح الباري ج 9 ص 114، المغني لابن قدامة ج 9 202 .
ما اين مطالب را از صحاح اهل سنت نقل کرده ايم ؛ اگر واقعا اينها جسارت باشد ، صاحبان اين صحاح و راويان آنها هستند .

آقا رضا درست نیست که آدم پشت سر مادر خودش این حرف ها رو بزنه

النَّبِيُّ أَوْلَي‏ بِالْمُؤْمِنِينَ مِنْ أَنفُسِهِمْ وَأَزْوَاجُهُ أُمَّهَاتُهُمْ ...
پیامبر نسبت به مومنان از خودشان سزاوارتر است، و همسران او مادران آنها (مومنان) محسوب می شوند ...

اون دنیا جواب پیامبرو چی میدی برادر...

ye mosalman;103481 نوشت:

ربطی نداره...
پیامبر خودشون فرمودن منظور از اهله بیتشون چه کسانی هستن و این دلیل نمیشه ما کسی را به گمان خودمون وارده اهل بیته پیامبر (ص) کنیم!!!!

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
گذشته از مسائل بغرنج وشیطنت آمیز تضاد و تقابل بین فرق وادیان

ظاهراً این اعمال خاصّه یک فرقه یا مذهب یا قوانین مملکتی نیست بلکه در سراسر تاریخ امتداد داشته و دارد و در آینده هم بعید نیست.
گاهاً انسانهایی برای دست یابی به مُراد خود با عقایدشان دچار پارادوکس می شوند
برای چنین کامیابی هایی و رام کردن وجدان خود و موجه بودن در نزد افکار عمومی بدنبال بندها و تبصر ه هایی در قوانین اصلی می گردند تا مَفَرّی به خواست خود پیدا کنند و .....
نمونه آن فرارهای مالیاتی افراد در کشورهای مختلف
ترفندهای مختلف بعضی از وکلای مدافع جهت رهایی موکلانشان از مجازاتهای قانونی
عفب عقب راندن خودرومان برای رهایی از مسیر یکطرفه خیابان
حلال کردن ثروت های نامشروع با ترفند مثلاً پرداخت خمس و در جوامع امروز خلل های قانونی به قصد پولشویی

توجیه دزدی های رابین هود بواسطه کمک به فقرا
دروغ های مصلحتی
استفاده نابجا از بعضی از احکام نادر دین مثل تقیه یا اصطلاحی که الآن فراموش کردم دروغ گویی هایی با لباس راستگویی
اجرای احکام ناموسی توسط افراد خانواده

این موارد از کوچک و بزرگ جهت موجه کردن اعمال غیر قانونی و عرف اجتماع که ما در فرهنگ کشورمان از آن به عنوان کلاه شرعی یاد می کنیم بی سابقه نیست

این موارد چرا پیش می آید؟
همه موارد حرص و آز نیست
همه موارد نابکاری انسانها نیست
شاید برآوردن احتیاجات به روز ما؛ نیازمند به تجدید نظر در وضع قوانین کهن شود.
اگر خیابانی را در قدیم به سبب شدت مراجعان ساختمان اداری واقع در آن محل یکطرفه اعلام کرده بودند؛ حال که زمانه موجب توسعه آن اداره شده و دیگر آن اداره از آن خیابان منتقل شده و آن شدت تردد دیگر در خیابان وجود ندارد تا کی آن خیابان باید یک طرفه بماند؟
این چنین است که در جوامع مدرن نیاز به دموکراسی و قوای مستقل مقننه ، قضاییه و مجریه لازم است
تا با استناد بر رای و خواست مردم و استقلال ذاتی خود حوائج مردم را برآورند وخلل های قانونی را ترمیم کنند . مفری برای احیاء و پیشرفت جامعه خود باشند

لطفا از این منظر به عنوان تاپیک نگاه کنید

راجع به کل مسئله ذهن متحیر و منحرفی مانند من این شیر خوردن را بلا واسطه متصور میشود ولی با قدری انصاف اگر این مراسم شیرخوری با واسطه دوشیدن شیر و استفاده از ظرف مثل شیشه پستانک لیوان یا استکان باشد کمی از وقاحت مسئله می کاهد

متشکرم

Ye Mosalman;103470 نوشت:
تجاوز پدر ایرانی سنگدل به دختر 10 ساله اش یک پدر سنگدل به دختر سه ماهه اش در تاکستان تجاوز کرد فیلم امام جماعت تویسرکان با همسر یکی از کارکنان ستاد نماز جمعه اینو لینک نمیذارم خودتون تو Youtubeبگردید ریخته. که متاسفانه همه اینها شیعه بودن.

با سلام:Gol:
جناب مسلمان!!!

هیچ کجا از کتابه شیعیان این کار ها را توصیه نکرده و کسانی که این کار ها را انجام میدن فقط اسم شیعه را یدک میکشن !

چرا شما همه بحث ها رو قاطی میکنی؟؟؟؟!!!

رضا;25488 نوشت:
به صحيح مسلم مراجعه نماييد و ببينيد كه قضيه محرم شدن مرد بزرگ با خوردن شير زن، توسط عائشه ام المؤمنين وارد شده است . صحيح مسلم ج 4 ص 169 ح 3495 كتاب الرضاع باب رضاعة الكبير، مراجعه نماييد

اما در کتاب سنی ها و وهابی ها این حرف ها وارد شده!!!!

ما اینجا نیومدیم تا کارهای احمقانه ی کسانی که فقط یک اسم به یدک میکشند را بررسی کنیم بلکه در این تاپیک داریم مسائل وارد شده به کتب اهل سنت و وهابیت را بررسی میکنیم!!!!

ye mosalman;103506 نوشت:
آقا رضا درست نیست که آدم پشت سر مادر خودش این حرف ها رو بزنه خداوند در سوره احزاب آیه 6 میفرماید: النَّبِيُّ أَوْلَي‏ بِالْمُؤْمِنِينَ مِنْ أَنفُسِهِمْ وَأَزْوَاجُهُ أُمَّهَاتُهُمْ ... پیامبر نسبت به مومنان از خودشان سزاوارتر است، و همسران او مادران آنها (مومنان) محسوب می شوند ... اون دنیا جواب پیامبرو چی میدی برادر...

این حرف آقا رضا نیست
این حرف اقا مسلم نیشابوری است!
چرا صحاحتون رو هم قبول ندارید؟
حرف ما هم که هیچی
پس چی رو قبو ل دارید؟
دینتون رو از کجا میارید؟
از کی میگیرید؟

hedi;103552 نوشت:
نقل نوشته اصلی توسط : Ye mosalman تجاوز پدر ایرانی سنگدل به دختر 10 ساله اش یک پدر سنگدل به دختر سه ماهه اش در تاکستان تجاوز کرد فیلم امام جماعت تویسرکان با همسر یکی از کارکنان ستاد نماز جمعه اینو لینک نمیذارم خودتون تو youtubeبگردید ریخته.

آدم خوبه که یک خورده عاقل باشه آگر خواست خدایی نکرده دروغ بگه یک چیزی بگه که مردم باورشون بشه
دختر سه ماهه هم ...........داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! این حرف از اون حرفایی است که بیشتر شمارو متهم می کنه به درو غ گویی تا دیگران رو به خلاف

Ye Mosalman;103506 نوشت:
آقا رضا درست نیست که آدم پشت سر مادر خودش این حرف ها رو بزنه

اون دنیا جواب پیامبرو چی میدی برادر...

[=Verdana]با سلام
[=Verdana]اولا اگر ایرادی است به علمای خودتان رجوع کنید و صحیح مسلم را از خاک بیرون آورده و محاکمه کنید
گویا دوستان در خواب قرار دارند؟
[=Verdana]دوم [=Verdana]کدام مادر!!؟[=Verdana]عجله نکنید پیاده شوید باهم برویم؟!![=Verdana]
گویا دوستان در خواب قرار دارند؟
شما اول برداری را ثابت کن بعد بعد ادعای ارث کن

از کجای این آیه نتیجه گرفتید که عایشه ام المومنین است؟

[=Verdana]خداوند در قرآن كريم به صراحت همسران رسول خدا صلى الله عليه وآله را مادران مؤمنان معرفى كرده است، آن جا كه مي‌فرمايد:
النَّبِيُّ أَوْلى‏ بِالْمُؤْمِنينَ مِنْ أَنْفُسِهِمْ وَأَزْواجُهُ أُمَّهاتُهُمْ. الأحزاب/6 .
پيامبر نسبت به مؤمنان از خودشان سزاوارتر است و همسران او مادران آنها [مؤمنان‏] محسوب مى‏شوند.
اين كه همسران رسول خدا مادران مؤمنان هستند، امرى است قطعى و از ويژگي‌هاى رسول خدا صلى الله عليه وآله است ؛ اما سؤالى كه اين جا پيش مي‌آيد اين است كه «ام المؤمنين» بودن به چه معنا است و چه احكامى بر آن مترتب مي‌شود؟
بديهى است كه تشبيه آنان به مادران، تشبيه به برخى از آثار مادرى است و شامل همه آثار آن نشده و تمام احكام، حقوق و ضوابطى كه بر مادر واقعى هر فرد حكمفرما و جارى است، شامل آنان نمي‌شود؛ از جمله محرميت طرفينى، ارث بردن از يكديگر، ازدواج با دخترى كه از همسر قبلى دارد و ...
واضح است كه كسى نمي‌تواند ادعا كند كه همسران پيامبر با همه مؤمنان محرم هستند و تمام احكام و آثار محرميت بين آن‌ها برقرار است و نيز نمي‌تواند ادعا كند كه مؤمنان از همسران پيامبر ارث مي‌برند و آن‌ها نيز از تمام مؤمنان ارث خواهند برد و ...
تنها اثرى كه با روايات و شواهد تاريخى قطعى ثابت شده است، حرمت ازدواج با خود آن‌ها بعد از رسول خدا صلى الله عليه وآله است.
مقاتل بن سليمان كه از قديمي‌ترين تفسيرپردازان اهل سنت به شمار مي‌رود، در شأن نزول آيه 53 سوره احزاب «وَما كانَ لَكُمْ أَنْ تُؤْذُوا رَسُولَ اللَّهِ وَلا أَنْ تَنْكِحُوا أَزْواجَهُ مِنْ بَعْدِهِ أَبَداً إِنَّ ذلِكُمْ كانَ عِنْدَ اللَّهِ عَظيماً» مي‌نويسد:
فقال طلحة بن عبيد الله القرشي من بني تيم بن مرة : ينهانا محمد أن ندخل على بنات عمنا ، يعني عائشة ، رضي الله عنها ، وهما من بني تيم بن مرة ، ثم قال في نفسه : والله ، لئن مات محمد وأنا حي لأتزوجن عائشة، فأنزل الله تعالى في قول طلحة بن عبيد الله «وَما كانَ لَكُمْ أَنْ تُؤْذُوا رَسُولَ اللَّهِ وَلا أَنْ تَنْكِحُوا أَزْواجَهُ مِنْ بَعْدِهِ أَبَداً إِنَّ ذلِكُمْ كانَ عِنْدَ اللَّهِ عَظيماً» لأن الله جعل نساء النبي صلى الله عليه وسلم على المؤمنين في الحرمة كأمهاتهم . فمن ثم عظم الله تزويجهن على المؤمنين.
طلحة بن عبيد الله قرشى از بنى تيم گفت : محمد ما را از اين كه به نزد دختر عمويمان يعنى عائشه رويم ! - طلحه و عائشه هر دو از بنى‌تيم بودند- سپس در دل خويش گفت : قسم به‌خدا اگر محمد بميرد و من زنده باشم ، با عائشه ازدواج مى‌كنم .
به همين سبب خداوند اين آيه را نازل كرد كه «شما حق نداريد كه رسول خدا را آزار دهيد و حق نداريد كه بعد از او با همسرانش ازدواج كنيد كه اين كار در نزد خداوند (گناه) بزرگى است» .
زيرا خداوند همسران رسول خدا (ص)‌ را در حرمت ازدواج مانند مادرانشان قرار داده است و به همين سبب خدا ازدواج با آنان را گناه كبيره براى مومنان دانسته است .:Sham:
الأزدي البلخي، أبو الحسن مقاتل بن سليمان بن بشير (متوفاي150هـ) ، تفسير مقاتل بن سليمان، ج 3، ص 53 ، تحقيق : أحمد فريد ، ناشر : دار الكتب العلمية - لبنان/ بيروت ، الطبعة : الأولى ، 1424هـ - 2003م .

[=verdana]و أبومظفر سمعانى مي‌نويسد:
وقوله : «ما كانَ لَكُمْ أَنْ تُؤْذُوا رَسُولَ اللَّهِ» قال أهل التفسير : لما نزلت آية الحجاب ومنع الرجال من الدخول في بيوت النبي ، قال رجل من الصحابة : ما بالنا نمنع من الدخول على بنات أعمامنا ، والله لئن حدث أمر لأتزوجن عائشة ، والأكثرون على أن القائل لهذا طلحة بن عبيد الله ، وكان من رهط أبي بكر الصديق .
اهل تفسير گفته‌اند كه وقتى آيه حجاب نازل شد و مردان از ورود به خانه رسول خدا (ص) منع شدند ، يكى از صحابه گفت : چه شده است كه ما را از وارد شدن به دختران عموى‌مان ، باز مى‌دارند ؟
قسم به خدا اگر اتفاقى افتاد (رسول خدا مرد) با عائشه ازدواج مى‌كنم .
[=verdana]يشتر علما بر اين عقيده‌اند كه گوينده اين سخن ، طلحة بن عبيد الله بوده است كه از قبيله ابو‌بكر بود .
السمعاني، ابوالمظفر منصور بن محمد بن عبد الجبار (متوفاي489هـ)، تفسير القرآن، ج 4، ص 301 ، تحقيق: ياسر بن إبراهيم و غنيم بن عباس بن غنيم، ناشر: دار الوطن - الرياض - السعودية، الطبعة: الأولى، 1418هـ- 1997م.

ابن أبوحاتم رازى در تفسير خود سه روايت در اين باره نقل كرده است:
. 17763 عن ابن عباس رضي الله ، عنه في قوله : وما كان لكم ان تؤذوا رسول الله . . . قال : نزلت في رجل هم ان يتزوج بعض نساء النبي صلى الله عليه وسلم بعده ، قال سفيان : ذكروا انها عائشة رضي الله ، عنها .
17764 عن عبد الرحمن بن زيد بن اسلم قال : بلغ النبي صلى الله عليه وسلم ان رجلا يقول : ان توفي رسول الله صلى الله عليه وسلم تزوجت فلانة من بعده ، فكان ذلك يؤذي النبي صلى الله عليه وسلم فنزل القران وما كان لكم ان تؤذوا رسول الله.
17765 عن السدى رضي الله ، عنه قال : بلغنا ان طلحة بن عبيد الله قال : ايحجبنا محمد ، عن بنات عمنا ، ويتزوج نسائنا من بعدنا لئن حدث به حدث لنتزوجن نساءه من بعده . فنزلت هذه الاية
از ابن عباس روايت شده است كه در مورد آيه «وما كان لكم أن توذوا...» گفت : در مورد مردى نازل شد كه مى‌خواست با بعد از رحلت رسول خدا (ص) يكى از همسران آن حضرت ازدواج كند .
سفيان گفته است كه چنين مى‌گويند كه آن زن عائشه بوده است !
از عبد الرحمن بن زيد بن اسلم روايت شده است كه گفت : به پيامبر (ص) خبر رسيد كه مردى مى‌گويد : اگر پيامبر از دنيا رفت من بعد از او با فلان زن ازدواج مى‌كنم !
سخن او سبب آزار رسول خدا (ص) شد ؛ و اين آيه نازل گرديد كه «وما كان لكم أن توذوا...»
از سدى از عبد الرحمن بن زيد روايت شده است كه به ما خبر رسيد كه طلحة بن عبيد الله گفت : آيا محمد بين ما و دختران عمو‌مان پرده قرار مى‌دهد ؟ و خود بعد از مردن ما با همسران ما ازدواج مى‌كند ؟
قسم به خدا اگر براى او اتفاقى افتاد ، بعد از او با همسرانش ازدواج خواهيم كرد .
به همين سبب اين آيه نازل شد !:Sham:
إبي أبي حاتم الرازي، عبد الرحمن بن محمد بن إدريس (متوفاي327هـ)، تفسير ابن أبي حاتم، ج 10، ص 3150 ، تحقيق: أسعد محمد الطيب، ناشر: المكتبة العصرية - صيدا.

• و قرطبى مفسير شهير و پرآوازه سنى مي‌نويسد:

وقال القشيري أبو نصر عبد الرحمن : قال بن عباس قال رجل من سادات قريش من العشرة الذين كانوا مع رسول الله صلى الله عليه وسلم على حراء في نفسه لو توفي رسول الله صلى الله عليه وسلم لتزوجت عائشة وهي بنت عمي قال مقاتل : هو طلحة بن عبيد الله ... وقال بن عطية : روي أنها نزلت بسبب أن بعض الصحابة قال : لو مات رسول الله (ص) لتزوجت عائشة فبلغ ذلك رسول الله (ص) فتأذى به هكذا كنى عنه بن عباس ببعض الصحابة وحكى مكي عن معمر أنه قال : هو طلحة بن عبيد الله
ابن عباس گفته است كه يكى از بزرگان قريش از ده نفرى كه با رسول خدا (ص) در غار حراء بودند در دل خويش گفت : اگر پيامبر از دنيا برود ، با عائشه كه دختر عموى من است ازدواج مى‌كنم ! مقاتل مى گويد : او طلحة بن عبيد الله است
ابن عطيه نيز گفته است : روايت شده است كه اين آيه در مورد يكى از صحابه نازل شد كه گفت : اگر رسول خدا بميرد ، با عائشه ازدواج مى‌كنم !
اين خبر به رسول خدا (ص) رسيد ! و آن حضرت نيز بدين سبب آزرده شد .
در اين روايت ابن عباس با كنايه گفته است يكى از صحابه ولى مكى از معمر روايت كرده است كه او گفته است «طلحة بن عبيد الله»
الأنصاري القرطبي، ابوعبد الله محمد بن أحمد (متوفاي671هـ)، الجامع لأحكام القرآن، ج 14، ص 228 ، ناشر: دار الشعب – القاهرة.

ديگر دانشمندان و مفسران اهل سنت نيز بر اين مطلب تصريح كرده‌اند كه ما فقط به ذكر نام و آدرس كتاب آن‌ها اكتفا مي‌كنيم:

الزهري، محمد بن سعد بن منيع ابوعبدالله البصري (متوفاي230هـ)، الطبقات الكبرى، ج 8، ص 201 ، ناشر: دار صادر – بيروت؛

البلاذري، أحمد بن يحيي بن جابر (متوفاي279هـ)، أنساب الأشراف، ج 3، ص 201 ، طبق برنامه الجامع الكبير؛

السمرقندي، نصر بن محمد بن أحمد ابوالليث (متوفاي367 هـ)، تفسير السمرقندي المسمي بحر العلوم، ج 3، ص 66 ، تحقيق: د. محمود مطرجي، ناشر: دار الفكر – بيروت؛

البغوي، الحسين بن مسعود (متوفاي516هـ)، تفسير البغوي، ج 3، ص 541 ، تحقيق: خالد عبد الرحمن العك، ناشر: دار المعرفة – بيروت؛

الأندلسي، ابومحمد عبد الحق بن غالب بن عطية (متوفاي546هـ)، المحرر الوجيز في تفسير الكتاب العزيز، ج 4، ص 396 ، تحقيق: عبد السلام عبد الشافي محمد، ناشر: دار الكتب العلمية - لبنان، الطبعة: الاولى، 1413هـ- 1993م؛

إبن العربي، ابوبكر محمد بن عبد الله (متوفاي543هـ)، أحكام القرآن، ج 3، ص 617 ، تحقيق: محمد عبد القادر عطا، ناشر: دار الفكر للطباعة والنشر – لبنان؛

ابن الجوزي، جمال الدين ابوالفرج عبد الرحمن بن علي بن محمد (متوفاي 597 هـ)، زاد المسير في علم التفسير، ج 6، ص 416 ، ناشر: المكتب الإسلامي - بيروت، الطبعة: الثالثة، 1404هـ؛

الرازي الشافعي، فخر الدين محمد بن عمر التميمي (متوفاي604هـ)، التفسير الكبير أو مفاتيح الغيب، ج 25، ص 416 ، ناشر: دار الكتب العلمية - بيروت، الطبعة: الأولى، 1421هـ - 2000م؛

الزيلعي، عبدالله بن يوسف ابومحمد الحنفي (متوفاي762هـ)، تخريج الأحاديث والآثار الواقعة في تفسير الكشاف للزمخشري، ج 3، ص 128 ، تحقيق: عبد الله بن عبد الرحمن السعد، ناشر: دار ابن خزيمة - الرياض، الطبعة: الأولى، 1414هـ؛

العيني الغيتابي الحنفي، بدر الدين ابومحمد محمود بن أحمد (متوفاي 855هـ)، عمدة القاري شرح صحيح البخاري، ج 19، ص 121 ، ناشر: دار إحياء التراث العربي – بيروت؛

الأنصاري الشافعي ، أبويحيى زكريا (متوفاي926هـ) ، أسنى المطالب في شرح روض الطالب ، ج 3، ص 102، تحقيق : د . محمد محمد تامر ، ناشر : دار الكتب العلمية - بيروت ، الطبعة : الأولى ، 1422 هـ - 2000

أبو القاسم خلف بن عبد الملك بن بشكوال (متوفاي578هـ) ، غوامض الأسماء المبهمة الواقعة في متون الأحاديث المسندة ، ج 11، ص 711ـ712 ، تحقيق : د. عز الدين علي السيد , محمد كمال الدين عز الدين، ناشر : عالم الكتب - بيروت ، الطبعة : الأولى ، 1407هـ

اين حكم در قدم نخست به منظور احترام نهادن به زنان پيامبر است؛ چرا كه آن‌ها منسوب به پيامبر بودند و در ميان مردم از احترام خاصى برخوردار بودند و از طرف ديگر احترام نهادن به خود پيامبر اسلام و موهبتى است كه خداوند به آن حضرت كرده است؛
زيرا با سخنانى كه اصحاب گفتند و براى ازدواج با همسران آن حضرت نقشه كشيدند‌، قلب نازنين پيام‌آور خدا شكست و خداوند به منظور تسكين قلب آن حضرت ، اين حكم را وضع فرمودند ؛ چنانچه علاء الدين الخازن در اين باره مي‌نويسد:

وهذا من إعلام تعظيم الله لرسوله الله صلى الله عليه وسلم , وإيجاب حرمته حياً وميتاً وإعلامه بذلك مما طيب نفسه وسر قلبه واستفرغ شكره فإن من الناس من تفرط غيرته على حرمه حتى يتمنى لها الموت قبله لئلا تنكح بعده .

اين اعلام بزرگداشت خداوند براى رسول خدا (ص) و واجب كردن حرمت ايشان در زندگى و بعد از مرگ است .

اعلام اين مطلب ، سبب شادى دل آن حضرت و سرور ايشان و شكر تمام ايشان شد ؛ زيرا در ميان مردم كسانى هستند كه غيرت فراوان بر خانواده خويش داشته و آرزو دارند كه همسرش قبل از او بميرد تا مبادا بعد از او ازدواج نكند !

البغدادي الشهير بالخازن، علاء الدين علي بن محمد بن إبراهيم (متوفاي725هـ )، تفسير الخازن المسمي لباب التأويل في معاني التنزيل، ج 5، ص 273 ، ناشر: دار الفكر - بيروت / لبنان - 1399هـ ـ 1979م.
همچنين ممكن بود كه ازدواج با يكى از همسران پيامبر زمينه برخى از سوء استفاده‌ها و توطئه‌ها را فراهم سازد و دشمنان و كينه‌توزان با استفاده از موقعيت آن‌ها به مقاسد سياسى و اهداف دنيوى خود بينديشند؛ چنانچه برخى همانند عبد الله بن زبير با استفاده از نسبتى كه با عائشه داشت، به بسيارى از مقاصد سياسى و دنيوى خود رسيد ؛ از اين رو خداوند ازدواج با آنان را بر همگان ممنوع اعلام كرد .

ye mosalman;103481 نوشت:

اگر پدرکسی اهل بیتش را معلوم کرده باشد و همسر خود را جزو اهل بیت ندانسته باشد باز هم همسر جزء اهل بیت است؟؟

ye mosalman;103485 نوشت:
در باب اینکه آیا همسران پیامبر جزء اهل بیت ایشان میباشند یا خیر جواب منفی کاملا خنده دار است. مگر میشود زن انسان جزء اهل بیت او نباشد.

بله می شود اگر خود پیامبر آنان را خارج کرده باشد
فرزند انسان جز اهل بیت هست یانه؟ طبیعی است که جواب مثبت باشد ولی خداوند به صراحت فرزند نوح رااز اهل بیت ایشان جدا می کند و می فرماید انه لیس من اهلک پس می شود کسی که به طور طبیعی جز اهل بیت انسان است به دلایلی از اهل بیت بودن بیرون برود
لطفا به این ادرس پست 4و 5 مراجعه فرمایید
http://www.askdin.com/thread20315.html

ye mosalman;103470 نوشت:
تجاوز پدر ایرانی سنگدل به دختر 10 ساله اش

یک پدر سنگدل به دختر سه ماهه اش در تاکستان تجاوز کرد

فیلم امام جماعت تویسرکان با همسر یکی از کارکنان ستاد نماز جمعه
اینو لینک نمیذارم خودتون تو youtubeبگردید ریخته.

که متاسفانه همه اینها شیعه بودن.

اگه ادامه بدین چیزهای بیشتری میزارم

سلام

عبدالزهرا که جواب دادند.

من هم همون حرف ها رو تکرار کی کنم.

کسانی که دست به همچین اعمالی می زنند ، از طریق علما یا کتاب های شیعیان توجیه نمی شند.

بلکه از طریق شیطان خودشون رو توجیه می کنند.

اما کتاب های سنی ها مشکل زیاد داره. و مخصوصا احادیثی که از عایشه ام المومنین نقل می کنند. شاید هم خود عایشه نگفته باشه ، ولی خوب از قول او نقل می شه. خیلی شاخ دار هست و شبیه کتاب های یهودی ها خلاصه ، اون قدری که من می دونم.

بابک 113;237783 نوشت:
بلکه از طریق شیطان خودشون رو توجیه می کنند.

با عرض معذرت از جضور جمع

جناب یک مسلمان چه کسی را تهدید میکنید ؟

آن پدر شیعه و آن روحانی نما زنا کرده اند و زنا در مذهب تشیع جرم است و حدش مشخص

وهابیها که رضاء کبیر مصرف میکنند :khaneh:
انجامش در مذهبشان واجب است جرم بحساب نمی آید و ارثیه ایست از طرف اسلاف امویشان.

جواب این را چه میدهید؟

آقا این همه ذکر دشمنان اهل بیت علیهم السلام را کردید...
بابا یه لعنت الله هم بغلش میذاشتید دیگه...
لـعن شـهـدیـسـت که از عهد الـسـت
خــوش تــر از آن نـچـشـیـدم عسلی
هــمــه گـوئــیــم بــه آوای جــــلـــی
لـــعــنــت الله عـلــی خـصم علی ع !

بعضي از علماي اهل سنت مي‌گويند آيه تطهير، در رابطه با زنان پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) است. دليل شيعه که مي‌گويد اين آيه در رابطه با اهلبيت (عليهم السلام) است، چيست؟

دليل ما در صحيح مسلم، ج7، ص130، حديث6414 است که خود عايشه مي‌گويد:وقتي آيه شريفه نازل شد:إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَ يُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا (سوره احزاب/آيه33)

رسول اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم)، علي و فاطمه و حسن و حسين را زير عباي يماني قرار داد و فرمود:هؤلاء اهل بيتي.

اين، نشانگر اين است که اگر غير از اينها، اهل بيت پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) بودند، پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) قطعا آنها را زير عباي خود قرار مي داد.

همچنين ترمذي در صحيح خود، ج5، ص328 آورده است و الباني مي‌گويد روايت صحيح است. ام المومنين، ام سلمه مي‌گويد:وقتي که آيه تطهير نازل شد، پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم)، علي و فاطمه و حسن و حسين را زير عباي خود قرار داد، رفتم جلو و عرض کردم:و أنا معهم يا رسول الله؟ قال: أنت على مكانك و أنت إلى خير.آيا من هم جزء اهلبيت هستم. حضرت فرمود: خير، ولي تو هم آدم خوبي هستي.در کتاب صحيح مسلم که از زيد بن أرقم صحابي نقل مي‌کنند که از او پرسيدند:مراد از اهلبیت چيست و آيا زنان پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) هم جزء اهل بيت هستند يا خير؟ايشان فرمود:لاٰ و أيم الله ان المرأة تكون مع الرجل العصر من الدهر، ثم يطلقها فترجع إلى أبيها و قومها.زن با شوهرش يک عمر زندگي مي‌کند و سپس آن مرد، آن زن را طلاق مي‌دهد و آن زن، نزد پدر و قومش مي رود.
اگر از اهلبيت بود، ديگر نمي‌شود او را از اهلبيت جدا کرد.صحيح مسلم، ج7، ص123

موضوع قفل شده است