جمع بندی مشاهده شعار ضد اسلامی و فرهنگی ؛ وظیفه چیست؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مشاهده شعار ضد اسلامی و فرهنگی ؛ وظیفه چیست؟

با عرض سلام خدمت کارشناسان محترم و بزرگواران
در نزدیکی محل تحصیل من چنین شعاری بر دیوار بزرگ نوشته شده است(با عرض معذرت مجبور به نقل هستم):شاهین نجفی ما باتیم!...
(اگر در مورد این شخص شاهین نجفی اطلاع ندارید کمی تحقیق کنید)
در عین حال در طرف دیگر دیوار نوشته شده است:مرگ بر شاه!!
دو جمله تضاد نوشته شده اند یکی ضد فرهنگی و اسلامی و دیگری ...
من حق دارم شعار اول را با اسپری مخصوص پاک کنم؟چون با اینکه ان منطقه پایگاه های بسیج و ..... دارد کاری انجام نداده اند...
(توجه داشته باشید این خواننده:(شاهین نجفی)به شدت به دین اسلام و پیامبران و اعتقادات ما توهین کرده و طبق حکم شرعی رسمی مراجع محکوم به اعدام است و در حال حاضر در کشور دیگری زندگی میکند و فعالیت خود را ادامه میدهد و جوانان ما را به خرابی کشانده است...)
حکم این مورد چیست؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

seyedmiran;768207 نوشت:
با عرض سلام خدمت کارشناسان محترم و بزرگواران
در نزدیکی محل تحصیل من چنین شعاری بر دیوار بزرگ نوشته شده است(با عرض معذرت مجبور به نقل هستم):شاهین نجفی ما باتیم!...
(اگر در مورد این شخص شاهین نجفی اطلاع ندارید کمی تحقیق کنید)
در عین حال در طرف دیگر دیوار نوشته شده است:مرگ بر شاه!!
دو جمله تضاد نوشته شده اند یکی ضد فرهنگی و اسلامی و دیگری ...
من حق دارم شعار اول را با اسپری مخصوص پاک کنم؟چون با اینکه ان منطقه پایگاه های بسیج و ..... دارد کاری انجام نداده اند...
(توجه داشته باشید این خواننده:(شاهین نجفی)به شدت به دین اسلام و پیامبران و اعتقادات ما توهین کرده و طبق حکم شرعی رسمی مراجع محکوم به اعدام است و در حال حاضر در کشور دیگری زندگی میکند و فعالیت خود را ادامه میدهد و جوانان ما را به خرابی کشانده است...)
حکم این مورد چیست؟

سلام علیکم

در این موارد باید به مسئولین مربوطه در این زمینه اطلاع دهید تا آن را امحاء کنند .

موضوع قفل شده است