فوران شهوت (راهی جز خودکشی برایم باقی نمانده)

تب‌های اولیه

55 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فوران شهوت (راهی جز خودکشی برایم باقی نمانده)

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
بنده 23 ساله و دانشجوی ترم آخر هستم.
از 13 سالگی گرفتار اعتیاد به فیلم های مستهجن و خودارضایی شده ام. به هر دری می زنم نمی توانم ازدواج کنم. پدر و مادرم وسع مالی کمک به مرا ندارند. کاری که بتوانم با آن خرج زندگی را درآورم پیدا نکردم. حتی کاری که با آن بتوانم یک پنجم خرج زندگی را درآورم پیدا نکردم.
دیگه از فشار شهوت خسته شدم. حتی خودارضایی هم مرا دیگه راضی نمی کند. خدا از من رو گردانده.همچنین اهل بیت هم رو گرداندند.
می خواهم خودم را خلاص کنم از این دنیا. همه می گویند صبر کن ولی من نمی توانم صبر کنم. دیگه نمی تونم صبر کنم. دنبال ازدواج موقت هم رفته ام ولی چیزی گیرم نیامد.
اون دنیا هم اگر خدا خواست عذابم کند بهش می گم دیگه نمی خواستم گناه کنم شاید دلیل مرا برای خودکشی قبول کند.
شما بگویید من چه کار کنم؟ راهی برای ارضا شهوت غیر از خودرضایی و ازدواج دائم و موقت بگویید تا انجام بدم. وگرنه باید خودکشی کنم. دیگه نمی تونم تحمل کنم رفقام یکی یکی ازدواج می کنند و من در حالی که نیاز مبرم دارم نمی توانم. آیاراهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟ فقط یک چیز بگید تا خلاص بشم. فکر می کنم راهی جز خودکشی برام نمونده. دیگه نمی تونم تحمل کنم.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

سلام بر شما دوست بزرگوار
براي بنده و هر انساني خواندن اين نامه ها از اقشار مختلف جوانان چه آقا پسر باشند و چه دختر خانم بسيار تلخ و تأثر آور است. افراد زيادي از فشار شهوت گله مي كنند بنده نمي دانم خداوند چگونه مي خواهد با مسؤولان دولت، افراد مال دار كه دستشان به خير نمي رود، افرادي كه حتي واسطه نمي شوند، مردم كه تشريفات و رسومات غلط را توليد و ترويج مي كنند، روحانيون و اساتيد دانشگاه كه براي تسهيل ازدواج قدم بر نمي دارند يا قلمي نمي زنند و والدين و خويشاوندان و خود جوانان كه همت ضعيفي دارند چه برخوردي خواهد كرد. در امر ازدواج همه و همه بايد دست به دست هم بدهند تا غول تشريفات و بت رسومات غلط شكسته شود.
ولي بزرگوار اگر مثلا ويروسي در كشور فراگير شد يا گرد و غبار و دودهاي سمي شهرها را فراگرفت و ديگران اقدامي نكردند ما هم نبايد منتظر بنشينيم و اقدامي نكنيم. قبول دارم مشكلات بي كاري هست به نظر بنده مي توان با كاستن تشريفات ازدواج و زندگي و فعاليت عروس و داماد زندگي را شروع كرد. چون همين قدر كه تنهايي براي پسران مشكل ساز است در برابر دختران مجردي هم هستند كه نياز به شوهر دارند. البته اغلب جوانان ما و خانواده ها به تشريفات ازدواج دامن مي زنند. در حالي كه هم خانواده دختر و هم خانواده پسر بايد از بار زائد تشريفات زندگي بزنند و انتظاراتشان را متناسب با درآمد و شأن خانوادگي به خصوص شرايط دختر و پسر تنظيم كنند. و تا حد امكان زير بال و پر انها را بگيرند تا زندگي خود را شروع كنند و به تدريج رشد كنند. وقتي پسر از دختر و خانواده اش بي رحمانه جهيزيه سنگين بخواهد و خانواده دختر هم بي رحمانه از پسري كه شغل پردرآمدي ندارد، مسكن و شغل خوب و ماشين و برگزاري مراسم ازدواج با رسومات سنگين بخواهد مشخص است كه ازدواج به تأخير مي افتد و كمر والدين زير با قرض و وام خم مي شود.

نسخه شفابخش
بله شهوت صددرصد قبول دارم كه قوي ترين غريزه است ولي اين طور نيست كه اگر شرايط ازدواج دائم نباشد نشود با شيوه هايي كه دين گفته است مانند كم خوري، ورزش، عفاف (ديداري، شنيداري، تخيلي و..)، ازدواج موقت و... نتواند مهارش كرد. اگر بگوييم به غير از شيوه هايي كه دين گفته نسخه اي بدهيد. خب اين مانند اين است كه برويم نزد پزشك و بگوييم نسخه اي بپيچ كه با شرايط بنده همخواني داشته باشد. گاهي تهيه نسخه پزشك براي بيمار كمرشكن است ولي چاره اي نيست و بايد فراهم كند و نبايد نسبت به يافتن آن اهمالكاري كند.

نكته اي روان شناختي
1- افراد زيادي چه دختر و چه پسر در شرايط شما هستند.
2- خود شما جوان هستيد و توانايي هاي خود را در يافتن شغل و شكستن بت تشريفات زائد ازدواج و مبارزه با عادت بد خودارضايي و رهايي از استرس و غم كم نگيريد.
3-ورزش، ارتباط با افراد بلند همت، آشتي كردن با دين و انجام دستورات ديني، ارتباط با عالمان وارسته (يا آثار علمي و ديجيتالي آنان)، تفريح و گردش در طبيعت، يافتن دوستان معنوي و استمرار ارتباط با آنها نقش مهمي در شادكامي زندگي دارد.
4- فراموش نكنيد شما يك «مرد» هستيد نبايد در سختي هاي زندگي خودتان را ببازيد. شما در زندگي زناشويي هم كه شروع كنيد با مشكلات از سنخ ديگري روبه روي مي شويد و بايد تكيه گاه همسر و فرزندان حتي والدين پيرتان شويد بنابراين قوي باشيد و شيوه رويارويي با مشكلات را ياد بگيريد همين مشورت كردن شما براي همين مشكلي و شنيدن راهكارهاي منطقي در اين سؤال يكي از كارهاي پخته و خوب شما است
4- بسياري از افراد كه به خودارضايي و مسائل پورنوگرافي اعتياد پيدا مي كنند مشكل اضطراب هم دارند پيشنهاد مي كنم قبل از اين كه به ازدواج فكر كنيد براي بررسي مشكل اضطراب و تعديل نيروي جنسي از روان پزشك حاذقي كمك بگيريد. منتظر گزارش شما بعد از رجوع به متخصص هستيم.
5- دوست من يادمان نرود خداوند حكيم است و متناسب با توانايي و امكانات ما از ما تكليف مي خواهد بي ترديد حال شما را مي داند. اين طور نيست كه خداوند عطش شكنجه و عذاب ما را داشته باشد بنابراين با توكل بر خدا به جاي تمركز بر شكست ها با اميد به خدا به توانايي ها و موفقيت هاي خود تمركز كنيد مانند كودكي كه به سختي تمرين سخن گفتن مي كنند و يا كلمه يك كلمه سخن مي گويد و يا در شروع راه رفتن از خوردن زمين سرد نمي شود و آن قدر تمرين راه رفتن را انجام مي دهد كه بالاخره موفق مي شود.
6- براي شما دوست بزرگوارم و همه جواناني كه شرايط شما را دارند دعا مي كنيم.

پاسخ بنده به دوست ديگرمان در پيام خصوصي كه مشكلي مشابه به مشكل شما داشت و از اين كه ائمه و خدا او را كمك نكرده اند گله و شكايت داشت. نيز گله داشت چرا امام زمان به او كمك نمي كند در حالي امام علي به جواني كه مشكل خودارضايي داشت كمك كرد تا ازدواج كند و..

حامی;767785 نوشت:
سلام دوست بزرگوارم
حق داريد بناليد از شهوت كه قوي ترين غريزه است از سويي تحريكات زياد شده و از سويي تشريفات سرسام آور ازدواج بالا رفته و ازدواج ها به تأخير افتاده است. امتحانات زندگي متفاوت است هر كسي به شيوه اي امتحان مي شود يكي با فقر و ناداري يك با ثروت يكي با شهوت و ديگري با سردي جنسي و افسردگي و يا ناباروري و... ولي دنيا براساس نظام علّي و معلولي است يعني بايد هم توسل كرد و تدبير. هم عقل معاد را به كار انداخت و هم از عقل معاش كمك گرفت.
آيا افرادي (فقير يا ثروتمند) كه خدا را باور ندارند اصلا ازدواج نمي كنند؟!
اگر قرار بود كه هميشه خداوند با معجزه كارها را حل كند حضرت يعقوب و يوسف و پيامبر خاتم و نوح و..اين قدر اذيت نمي شدند. امام حسين و علي اصغر با آن وضع شهيد نمي شدند.ما هم بايد در كنار دعا تلاش كنيم و از فكرمان و مشورت و حمايت اطرفيان كمك بگيريم اين طوري نيست كه همه جوانان ديندار و يا طلبه ها هم شرايط مالي خوبي داشته باشند و زود ازدواج كنند بنده خودم تا سن حدود سي سالگي شرايط ازدواج را نداشتم برخي از دوستانم بالاتر از سي سال بودند كه ازدواج كردند.شرايط دختران از اين هم بدتر است چون دختران بايد منتظر بنشينند تا خواستگاري سراغشان برود بنده و دوستانم با حداقل امكانات ازدواج كرديم. طوري بود كه براي اقوام ازدواج ما عجيب بود اين قدر ساده. ولي مگر قرار است ما براي دل مردم زندگي كنيم؟
هميشه هم شرايط حكومت اسلامي مهيا نبوده كه ائمه به جواناني كه شهوتشان زياد است و مجرد اند بتوانند كمك مالي كنند. جواناني نزد پيامبر امدن و از شدت شهوت شكايت كردند و گفتم مي ترسيم ايمانمان را بر باد دهيم پيامبر فرمودند روزه بگيريديا قرآن مي فرمايد كسي كه شرايط ازدواج را ندارد عفاف بورزد بنابراين دوست بزرگوار مطمئن باشيد خدا شما را مي بنيد شما حركت كنيد خدا هم به حركت شما بركت مي دهد. گاهي ما خودمان با تشريفات مشكل را بيشتر مي كنيم يا سراغ خانواده هايي مي رويم كه انتظارات بالايي دارند. ولي مطمئن باشيد هستند دختران زيادي كه حاضرند با حداقل ازدواج كنند ولي جوانان هم نبايد از آنها انتظار جهيزيه زياد داشته باشد مدتي قبل فرزند يكي از روحانيون ازدواج كرد ولي همسرش اصلا جهيزيه هم نداشت يعني زندگي را با صفر شروع كردند

طاهر;766932 نوشت:
آیاراهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟ فقط یک چیز بگید تا خلاص بشم. فکر می کنم راهی جز خودکشی برام نمونده. دیگه نمی تونم تحمل کنم.

البته بنده اعتقاد دارم كه تا جايي كه مي شود بايد شرايط ازدواج را فراهم كرد ولي واقعا اگر شرايط ازدواج يك فردي فراهم نباشد و نتواند ازدواج كند مي توانيم راه ازدواج موقت براي او بسته اعلام كنيم و بگوييد كه اين فكر نباش؟
ما يا دينداريم
يا بي دين
اگر دين دار باشيم
كه دين نسخه هاي براي مديريت شهوت پيچيده و البته صد در صد دين و اخلاق با هوسراني و تنوع طلبي موافق نيست ولي ديني كه گفته در بيابان اگر در حال اضطرار هستيد مي توانيد گوشت مردار را براي زنده مانده بخورد نمي گويد براي كنترل فشار شهوت ديوانه كنند در حد سد جوع و خاموش كردن التهاب جنسي از موارد شرعي مانند ازدواج موقت كمك بگيريد؟ ( من كه جرأت ندارم به پاي دين چيزي ببندم هر كس دارد خودش مي داند)

اگر بي دين باشيم
جداي از حساب و كتاب اخرت اين همه فشار شهوت و عذاب وجدان معنا به دليل ديدن فيلم و خودارضايي معنا ندارد. شكر خدا اين بزرگواران مسائل را راحت حل كرده اند
1- در مدارس ابتدايي آموزش ارتباط دختر و پسر مي دهند
2- در مدارس راهنمايي آموزش عشق بدون سكس مي دهند
3- از دبيرستان به بالا آموزش سكس بدون بارداري مي دهند
(عجبا برخي از روشنفكران ما اين مسأله را از تمدن مي دانند ولي ازدواج موقت كه تعهدات متعددي دارد و هرج و مرج نيست را نشانه تحجر و متأسفانه برخي از خانم ها و آقايان ديندار ما بدون كه بفهمند اين روشنفكران چرا اين طوري با ازدواج موقت مخالف هستند و ته ته سخنانشان تجويز ارتباط آزاد با نامحرم است از اينان سفت و سخت حمايت مي كنند)

برخي مي گويند نه اين نه آن.
خب مگر فشار شهوت ها يك جور است
مگر شرايط روحي انسان ها مثل هم هست؟
مگر يك خانم كه عاطفه اش ابتدا و شهوتش مؤخر است مي تواند بفهمد كه شهوت چه پدري در مي آورد از پسر ديندار كه اين قدر راحت در همه حال با ازدواج موقت مخالفت مي كند؟!!!

اگر همه خانم ها مي توانستند بفهمند شهوت چه مي كند با پسر مجرد كه اين قدر با آب و لعاب نزد انها ظاهر نمي شدند حداقل افرادي كه وجدان دارند (حالا كاري به دين هم نداشته باشيم)
يا برخي خانم ها و دخترخانم به عنوان اين كه فرزندم است يا برادرم است با هر لباسي در منزل نزد پسر محرم مجرد ظاهر نمي شدند ( اگر بنده مشاور بگويم كه خانم يا خواهر محترم همين لباس چسبان شما ذهن پسر يا برادرتان مجردتان را داغون مي كند از من طلب كار مي شوند كه شما چي فكر كرديد درباره بردار ما يا پسر ما؟ ولي من نمي دانم حرف شما را قبول كنم يا شكايت همين جوان هاي مجرد را؟

[="Tahoma"][="DarkGreen"]به نظر بنده اگر كسي صرفا به خاطر شهوت كارش به جايي رسيده كه به خاطر همسر نداشتن به خودكشي فكر مي كند بايد بگويم كه سخت بيراهه مي رويد
خودكشي چرا؟
چرا با يك اقدام نابخردانه آخرت پايدار و جاويد خود را خراب كنيد
چرا عمري خانواده خود را داغدار كنيد؟
چرا به ازدواج دائم با كسي كه با حداقل امكانات زندگي با تو بسازد فكر نكني؟
چرا به ازدواج موقت فكر نكني كه خداوند شرعا راهش را براي تو باز گذاشته و حتما مقابل تو هم خانم بيوه اي هست كه به امر نياز داشته باشد ( اگر نبود كه حكم خدا بي خود بود ما نمي پذيريم استاد عاقلي بگويد كلاس تعطيل است و قصدي نداشته باشد چگونه مي گويم خداوند حكيم حكمي داده است و قصدي نداشته يا مصداقي براي حكمش در خارج نباشد؟!)
بنابراين
اگر فشار شهوت جواني در حدي است ممكن است به گناه زنا بيفتد كاري كند كه مرجع تقليدش گفته است هر كس به مرجع تقليدش رجوع كند نه به گفته هاي بقال محل و حتي من مشاور ...
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]بنده مي توانم سخناني بنويسم كه زير پستم پر از صلوات شود
ولي صلوات حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف مرا بس:Nishkhand:
[/]

[="#008000"][/]

حامی;767793 نوشت:
[="Tahoma"][="DarkGreen"]بنده مي توانم سخناني بنويسم كه زير پستم پر از صلوات شود
[/]

حامی جون
من سیب زمینیم اینجا؟؟؟؟
همه پستاتو صلوات میزنم!!!!!!
ناشکری نکن

سلام
واقعا در اینجور کارها پدرو مادر بیشتر مقصر هستند چون اصلا نمی دانند که فرزندشون مشغول به چه کارهایی هست و چه می کند !
نه آگاهی و نه هیچ !!

طاهر;766932 نوشت:
آیاراهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟
سلام و عرض ادب به همه کسانی که در این زمینه احساس مسئولیت می کنند، به نظرم شاید راه حلی وجود داشته باشد همچنان که داروهایی برای افزایش غریزه جنسی وجود دارد شاید داروهایی هم برای کاهش این غریزه وجود داشته باشه از دکترها و داروسازان سایت (جناب مهرانت و ..) سوال کنید.

اکثر پسرای دهه هفتاد همین بد بختی رو دارن مثه این اقا مثه من مثه...

به نظر من اولین قدمی که ایشون می تونن بردارن اینه که احساس گناه رو کنار بذارن اینطوری راحت تر می تونن فکر کنن و تصمیم بگیرن.

یک راه بهتوم پیشنهاد می دم و آن خرید یک کیسه بوکس هستند و هروقت فشار بهتون اومد فشارخودتون رو روی کیسه بوکس خالی کنید. از کلاس های رزمی هم می توانید استفاده کنید.

طاهر;766932 نوشت:
با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

با سلام به پرسشگر گرامی

در وجود آدمی نیروهای متنوعی هست که در کنار هم نیاز هست که انسان رو به سعادت برسونند

زمانی این امر امکان پذیر هست که این نیروها جای خود و در حالت تعادل باشند !

.
شما متاسفانه آمدی و تمرکز کردی روی این غریزه که قطعا یکی از نقاط سقوط انسان هست اگر صحیح مدیریت نشود !

نیروی غریزه کل زندگی نیست بلکه صرفا یه نیرو ر وجود انسان هست و با اراده ای قوی چنان میتوان این نیرو رو رام کرد که صداش هم در نیاد !

.

اون شیر ، سلطان جنگل به اون گندگی و درندگی رو رام می کنند ===> پس انسان بسیار قوی تر از این حرف هاست که افسارش رو بده دست غریزه سرکش !

.
.

1. پیشنهادم این هست که سعی کن خودت رو کشف کنی و استعدادها و نقاط قوت خودت رو بشناس
و کاری که برایت جذابیت دارد مشغول کن خودت رو

2. در جمع ها فعالیتت رو بیشتر کن

3. مسجد برو و منبر بزرگان دین استفاده کن

و . . .

زندگی جذابیت ها و شیرینی ها شگرفی دارد . . .
غریزه کل زندگی نیست

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

تنهایـی;767795 نوشت:
سلام
واقعا در اینجور کارها پدرو مادر بیشتر مقصر هستند چون اصلا نمی دانند که فرزندشون مشغول به چه کارهایی هست و چه می کند !
نه آگاهی و نه هیچ !!

سلام
يكي از روان پزشكان مي گفت: من ليست نمراتم را زده ام به ديوار اتاق مطالعه ام تا فرزندانم ببينند بنده بيست دارم زير ده هم دارم
تره به تخمش ميره ابولي به باباش
متأسفانه والدين گمشده آروزها و خواسته هاي دست نيافتني خود را در فرزندان جستجو مي كنند
يكي از آشنايان دو وقتي همسر يك شب بيمارستان بستري شده بود زار زار گريه مي كرد و نگران بود كه نكنه تنها شود
ولي او و همشرش به رحمانه مانع ازدواج دختر و پسرش شدند با اين كه آنها با زبان بي زباني مي گفتند ما به شريك زندگي نياز داريم آنها مي گفتند اصلا صحبت از ازدواج در منزل ما ممنوع. اين مانع تحصيل است
الان كه تا نزديك موفقيت تحصيلي رسيده اند قبل از رسيدن به قله فرزندانشان افسرده شده و بي انگيزه براي ادامه تحصيل:Ghamgin:
اين قانون ساده است چرا ما نمي توانيم بفهميم
....
يكي از روحانيون اقوام به فرزند مجردش مي گفت : اگر نياز به ازدواج داشتي به بنده بگو هر طور شده شرايط ازدواج برايت فراهم مي كنم و براي شروع زندگي هم با ما باش ولي جداگانه. ان شاالله كه خدا هم كمكت مي كند و رشد مي كني
نمي خواهم فرداي قيامت به من بگويي تو در امر ازدواج اهمالكاري كردي
جالب است بدانيد ايشان درآمد ماهيانه اش با يارانه حدود هشصد تومان يا هشصد و پنجاه تومان است يك پسر مجرد دارد، سه داماد و يك پسر متأهل دارد.
الان هم راهي مشهد است يك كاروان ثبت نام كرده بودند با اتوبوس بروند با مبلغ كم. ايشان و همسرشان مي گفتند برويد با سختي هم كه باشد ارزش دارد هر چند محل اساكن حسينه باشد ولي خيلي از اقوام كه چندين ميليون در آمد دارند و به هواپيما مي خواهند بروند و هتل خوب بروند و سوغات آنچناني بروند 10-15 سال است نرفته ام پابوس امام رضا. ولي ايشان بارها و بارها رفته اند گاهي با ماشين خود، زماني با هواپيما و...[/]

ابوالبرکات;767813 نوشت:
یک راه بهتوم پیشنهاد می دم و آن خرید یک کیسه بوکس هستند و هروقت فشار بهتون اومد فشارخودتون رو روی کیسه بوکس خالی کنید. از کلاس های رزمی هم می توانید استفاده کنید.

بله فشار بسياري از شهوات با كيسه بوكس و ورزش تا حدودي تعديل مي شود
ولي براي همه اين طور نيست راه معقول تخليه شهوت از راه فيزيولوژيكي و شرعي است و بايد بر اين راه متمركز شد[/]

ابوالفضل;767814 نوشت:
زندگی جذابیت ها و شیرینی ها شگرفی دارد . . .
غریزه کل زندگی نیست

سلام بر شما
نكاتي خوبي فرموديد
غريزه كل زندگي نيست ولي وقتي قوي باشد و شديد روي كل زندگي اثر مي گذارد بايد با مشورت با كارشناسان دين و روان شناسان متدين هرفرد مجردي متناسب با حال و شرايط خود راهش را بيابد[/]

[="Tahoma"][="Black"]

[=B Mitra]اراده انسان

[=B Mitra]خداوند به ما اراده داده است. اين را بايد به خود القا كنيم. شيطان لحظه به لحظه به ما القا مي كند كه اراده نداريم و نفس راحت طلب ما هم زير آن را مهر و امضا مي كند ولي خداوند خالق ما چيزي ديگري در دفتر چه راهنماي ما نوشته كه اي بنده من تو جانشين من هستي. امام صادق (عليه السلام) فرمودند اگر تصميم جدي باشد و موتورش روشن شود بدنه جسم ما نيز به اين موتور حركت مي كند
قال الصادق (عليه السلام): ما ضَعُفَ بَدَنٌ عَمّا قَويَت عَلَيهِ النِّـيَّةُ؛
اگر اراده قوى باشد، هيچ بدنى براى انجام دادن كار، ناتوان نيست.[1]

[=B Mitra]قدرت اراده[=B Mitra]
آيت الله مكارم شيرازي در كتاب مشكلات جنسي جوانان نوشته اند: شخصي به امام صادق (عليه السلام) گفت: فلاني انحراف جنسي دارد و مي گويد دست خودم نيست
امام فرمودند: در جمع هم اين كار را مي كند؟
او گفت: هرگز
امام فرمودند: همين كه با خودكنترلي خودش در جلوي جمع اين كار را نمي كند پس مشخص مي شود كه اراده دارد.
....
اگر اين پيام ياري بخش بالا را با تمام وجودمان درك كنيم و به خداوند رحمان كه طبيب و رفيق و خالق و هستي بخش ما است اعتماد كنيم از زمين عادات كنده مي شويم.
بله هر كاري زحمت دارد
بايد براي رسيدن به نتايج مطلوب به اهداف خود تمركز كنيم.

[=B Mitra]ضرر گريز و منفعت طلب[=B Mitra]
من و شما و انسان هاي اطراف مان به طوري ذاتي و فطري. ضرر گريز و منفعت طلب هستيم. گاهي لذت هاي آني مانع مي شود تمركز كنيم روي ضررهاي ماندگار يك عادت يا گناه.
بايد فهرست كامل و متنوع از فوايد مثبت و ضررهاي عادت بد بنويسيم و پيوسته روي آن تأمل كنيم

[=B Mitra]از افراد سست اراده فاصله بگيريد[=B Mitra]
با افراد معنوي با اراده ارتباط داشته باشيد و مجالست كنيد گاهي خواندن يك رمان مفيد مانند من زنده هستم يا...به ما انرژي مي دهد
خداوند فرموده از نماز با تمركز و صبر براي حل مشكلات مان كمك بگيريم خب اين دو را بايد مانند قرص يا داوري حياتي در نظر بگيريم و به اثر بخشي ان مطمئن باشيم.[2]

دانلود: متن کتاب جوان و نیروی چهارم زندگی
http://www.askdin.com/thread30835.html

پی نوشت :
1. من لايحضره الفقيه، ج 4، ص 400، ح 5859
2. بي خيال درماني( نگاهي فقهي روان شناختي به وسواس)، كتاب خانه سايت اسك دين

منبع

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
بنده حقیر کوچکتر از انم که درباره این مسایل نظر دهم اما احساس مسیولیت می کنم و در جواب باید بگویم:

مشکل اصلی خود ارضایی اینکه :
1-خانواده ها(بالاخص والدین)پایبندی هاشون به ازدواج بچه هاشون کم شده و همچنین از خطرات و مضرات ، جدی و خانمانسوز خود ارضایی فرزنداشون غافل و کم اطلاعند.
2-علمای حوزه و دانشگاه از تبیین مضرات خود ارضایی و آگاه سازی جامعه( بالاخص والدین و حاکمیت) در رسانه های جمعی ، کوتاهی میکنن ودر رابطه با خود ارضایی در میون جوونها سکوت اختیار کردن.
3-حکومت :که به وظیفه ی شرعی و قانونیش در رابطه با فراهم کردن امکان ازدواج برای بی همسرها(جوونهای مجرد و بیوه زن ها) کوتاهی کرده و میکنه.
4- خود بعضی از جوونها که ، در حالی که امکان ازدواج آسون براشون فراهم هست ، با سخت گرفتن شرائط ازدواج برای خودشون ، خودشون رو به به دام انحرافات جنسی سپردن که این البته یک چهارم کل عوامله.

واقب خود ارضایی :
توجه و آگاهی به عواقب خود ارضایی باعث می‌شود که انسان بهتر بتواند دامن همت به کمر زده و از این گناه اجتناب ورزد.
عواقب سوء و پیامدهای منفی و عملی این گناه جدای از آنکه معصیت و حرام است، به چهار دسته تقسیم می‌شود
دسته اول: آسیب‌های جسمانی

1. ضعف و تحلیلِ قوای جسمانی
کاهش انرژی جسمانی بدن از مضرات مهم و جبران ناپذیر خود ارضایی است. لاغری، لرزش بدن، پژمردگی،ضعف مفاصل، تشنج، زردی و تیرگی چهره، از نشانه‌ها و عوارض ضعف جسمانی است.
متأسفانه ضعف جسمانی به همین جا ختم نمی‌شود بلکه کل بدن را ساقط می کد. شخصی که مبتلا به این عمل شوم شود، رفته رفته ضعف شدید در خود احساس کرده، کمر درد او را آزار می‌دهد تا این که به فلج عمومی بدن مبتلا می‌شود.
2. ضعف بینایی
خود ارضای به تدریج در نور چشم و قدرت بینایی اثر می‌گذارد و آن را کاهش می‌دهد. درجات و شدت ضعف چشم بستگی به درجات و شدت خود ارضایی دارد و این به حدی است که گاه به نابینایی منجر می‌شود.
با این که اهل ورزش هستم چشمانم خسته می‌شود و جلو چشمم تیره و تار می‌شود به حدی که سرگیجه می‌گیرم آیا این از عوارض خود ارضایی است؟ «نامه‌ای از یک پسر 18 ساله»
گناه

3. آسیب پذیری در برابر بیماری‌ها
تحلیل رفتن قدرت بدن و قوای جسمانی، بستر پذیرش سایر بیماری‌ها را فراهم می‌آورد. جسمی که با خود ارضایی ضعیف شده است نمی‌تواند در مقابل میکروب‌ها و ویروس‌ها از خود دفاع کند. جوانی مبتلا به این عمل شوم بود، در همین حین به یکی از بیماری‌های همراه با تب دچار شد و در همان حال خود ارضایی می‌کرد، در روز ششم بیماری کاملاً ضعیف شده بود و در نتیجه مرگ او را فراگرفت.
4. آسیب دستگاه تناسلی و ناتوانی‌های جنسی و تولید مثل
خود ارضایی اثرات مهمی در دستگاه تناسلی از خود برجای می‌گذارد. دکتر «هوچنین سون» معتقد است که عموم ناراحتی‌های مربوط به دستگاه تناسلی از آثار خود ارضایی است. بعضی از این اثرات عبارتاند از:
تورم غدد وذی ،تورم کانال نطفه ، تورم قسمت پایینی و عقب کانال ادرار،شل شدن عضلات تناسلی ،خروج بی اختیار منی با کوچک‌ترین حادثه ،ایجاد قاعدگی نامنظم و خروج ترشحات چرکی و احساس درد هنگام قاعدگی در دختران ، از بین رفتن پرده بکارت ، بیماری‌های مقاربتی ، عقیم شدن
5. آسیب مراکز عصبی و غدد در مغز
در اثر خود ارضایی و تحریک زیاد، هیپوتالاموس آسیب می‌بیند. مغز و مراکز حساس دیگر مکرراً دچار کاهش نسبی جریان خود می شوندن و از این طریق آسیب‌های جبران ناپذیر و بر آن‌ها وارد می‌شود. تخلیه‌های مکرر عصبی، موجب ضعف اعصاب می‌شود.

هستند دخترهایی که حاظرند روی یک حصیر زندگی کنند و به کم قانع هستند، باید پیدا کنی
برای ازدواج موقت هم که مورد فراوان است، باید پیدا کنی

من که خودم اعتقاد دارم مشکل ازدواج بیشتر از جنبه ی اقتصادی، مربوط به جنبه ی فرهنگی هست. همین سخت گرفتن های بیجا، رسم و رسومات بیخود، موانعی که خودمون پیش پای خودمون گذاشتیم همه مشکلات فرهنگیه نه اقتصادی. نمیدونم بعضی از پدر مادرها چطور میخوان اون دنیا جواب خدا رو بدن. وقتی که میشنون این حدیثو که اگه فرزندشون به خاطر ازدواج نکردن به گناه بیفته اونا هم شریکن تو گناهش ولی هیچ اقدامی نمیکنن، وقتی رهبر میگه پدرمادرها سخت نگیرن ولی بازم انگار نه انگار!! البته این وسط پسرا بیشتر ضرر می بینن، از طرفی نیروی شهوتشون قوی تره و زودتر نیاز به ازدواج دارن اما دقیقا برعکسه و دخترا همیشه زودتر ازدواج میکنن و یه چیز عادی هم هست که حتی یه دختر 15 ساله ازدواج کنه. ولی یه پسر اگه زیر 25 سال باشه ازدواج کنه عجیب محسوب میشه!! چون دختر واسه ازدواج به شرایط خاصی نیاز نداره ولی پسر کلی مانع جلو راهش هست!!
کاش همه چی مثل گذشته بود، بنظرم قدیمیا واقعا بعضی مسائل رو بهتر از امروزی ها میفهمیدن، مثلا تا پسر پشت لبش سبز میشد میگفتن باید براش آستین بالا زد!! میدونستن چه خبره و در معرض چه خطرایی هست. چقدر ساده میگرفتن و حالا پدر مادرهای ما انگار فراموش کردن گذشته خودشون رو!
یه سوالی که برام همیشه مطرح بوده اینه که چرا تو جوامع غربی با وجود آزادی روابط و بی بند وباری (ظاهرا) اما پیشرفته هستن (لااقل از نظر صنعتی، حتی فرهنگی) ولی ما که مثلا جامعه اسلامی داریم و اسلام یه دین کامله و باید باعث پیشرفت بشه ولی انقد سرعت پیشرفتمون کنده!!؟!

[="Tahoma"]سلام

سکانس اول:

[HL]سیئه چیست؟[/HL]
حَدَّثَنَا أَبِي رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُ قَالَ حَدَّثَنَا سَعْدُ بْنُ عَبْدِ اللَّهِ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ خَالِدٍ الطَّيَالِسِيِّ قَالَ حَدَّثَنَا عَبْدُ الرَّحْمَنِ بْنُ عَوْنٍ عَنِ ابْنِ أَبِي نَجْرَانَ التَّمِيمِيِّ قَالَ حَدَّثَنَا عَاصِمُ بْنُ حُمَيْدٍ الْحَنَّاطُ عَنْ أَبِي بَصِيرٍ قَالَ سَمِعْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع يَقُولُ‏ ثَلَاثَةٌ لا يُكَلِّمُهُمُ اللَّهُ يَوْمَ الْقِيامَةِ وَ لا يَنْظُرُ إِلَيْهِمْ‏ وَ لا يُزَكِّيهِمْ وَ لَهُمْ عَذابٌ‏ أَلِيمٌ‏ النَّاتِفُ شَيْبَهُ وَ النَّاكِحُ‏ نَفْسَهُ‏ وَ الْمَنْكُوحُ فِي دُبُرِهِ.
امام صادق علیه السلام فرمود «سه گروهند كه خداوند با آنان در روز قيامت سخن نمى‏ گويد و به آنان نگاه هم نمى ‏كند و آنان را پاك نمى‏سازد و براى آنان عذاب دردناكى است یکی از آنها کسی است که استمنا کند.»
الخصال، ج‏1، ص: 106

[HL]حسنات چه کاری با سئات می کنند؟[/HL]
إِنَّ الْحَسَنَاتِ يُذْهِبْنَ السَّيِّئَاتِ ذَٰلِكَ ذِكْرَىٰ لِلذَّاكِرِينَ
قطعا حسنات، سیئات را از بین می‌برند؛ این تذکّری است برای کسانی که اهل تذکّرند!

[HL]حسنه چیست؟[/HL]
وَ رَوَى صَالِحُ بْنُ عُقْبَةَ عَنْ أَبِیهِ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ (ع) قَالَ قُلْتُ لَهُ لِلْمُتَمَتِّعِ ثَوَابٌ قَالَ إِنْ کَانَ یُرِیدُ بِذَلِکَ وَجْهَ اللَّهِ تَعَالَى وَ خِلَافاً عَلَى مَنْ أَنْکَرَهَا لَمْ یُکَلِّمْهَا کَلِمَةً إِلَّا کَتَبَ اللَّهُ تَعَالَى لَهُ بِهَا حَسَنَةً وَ لَمْ یَمُدَّ یَدَهُ إِلَیْهَا إِلَّا کَتَبَ اللَّهُ لَهُ حَسَنَةً فَإِذَا دَنَا مِنْهَا غَفَرَ اللَّهُ تَعَالَى لَهُ بِذَلِکَ ذَنْباً فَإِذَا اغْتَسَلَ غَفَرَ اللَّهُ لَهُ بِقَدْرِ مَا مَرَّ مِنَ الْمَاءِ عَلَى شَعْرِهِ قُلْتُ بِعَدَدِ الشَّعْرِ قَالَ نَعَمْ بِعَدَدِ الشَّعْرِ
در حدیثی از امام باقر (ع) نقل شده که از حضرت سوال کردند: آیا بر کسی که متعه (ازدواج با مدت مشخص) می کند ثوابی هم می دهند؟ و آن حضرت در پاسخ فرمودند :هر گاه کسی به خاطر رضایت خدا و مخالفت با تحریم کننده آن زنی را به عقد با مدت مشخص خود درآورد . به خاطر هر کلمه ای که با آن زن سخن بگوید . برایش حسنه نوشته می شود . دستش را به سوی او دراز نمی کند مگر اینکه خداوند به خاطر آن ثوابی برای او ثبت می کند، و اگر به او نزدیک شد خداوند به میمنت آن گناهی از او می بخشد، پس اگر غسل نمود. به عدد موهای بدنش که آب غسل از روی آن جریان پیدا می کند خداوند گناه از او می بخشد .راوی با تعجب می پرسد: به تعداد موها؟ حضرت فرمودند:بله به تعداد موها.

سکانس دوم:

[HL]خود کشی نا امیدی از "رحمت خدا"ست[/HL]
وَلَا تَقْتُلُوا أَنفُسَكُمْ إِنَّ اللَّهَ كَانَ بِكُمْ رَحِيمًا وَمَن يَفْعَلْ ذَٰلِكَ عُدْوَانًا وَظُلْمًا فَسَوْفَ نُصْلِيهِ نَارًا ۚ وَكَانَ ذَٰلِكَ عَلَى اللَّهِ يَسِيرًا
و خودکشی نکنید! خداوند نسبت به شما مهربان است و هر کس این عمل را از روی تجاوز و ستم انجام دهد، بزودی او را در آتشی وارد خواهیم ساخت؛ و این کار برای خدا آسان است.

[HL]"رحمت خدا" چیست؟[/HL]
َ عَنْ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع‏ فِي قَوْلِ اللَّهِ: ما يَفْتَحِ اللَّهُ لِلنَّاسِ مِنْ‏ رَحْمَةٍ فَلا مُمْسِكَ لَها قَالَ: وَ الْمُتْعَةُ مِنْ ذَلِك‏
از امام صادق عليه السلام درباره فرموده خداوند متعال: «هر رحمتى را كه خدا بر روى مردم بگشايد كسى بازدارنده آن نيست‏» روايت است كه حضرت فرمود: «متعه (ازدواج با مدت مشخص) از جمله "رحمت خدا"ست.»

نتیجه گیری اخلاقی نهایی؛
قلت (حفظنی الله تعالی) :علیکم بالمتعة :Nishkhand:

سلام
انسان تویی اشرف مخلوقات :ok:
چرا خودتون رو این قدر ناتوان میبینید
عجب روشهایی داره این شیطان تو نمی تونی:Moteajeb!:
غلط کرده با جد و آبادش گوش به حرفاش نده :Nishkhand::bastan:
سریع هر جا که هستید سجده کنید مگر نه نزدیکترین حالت بنده به خدا سجده هست
نماز
جریمه سنگین
تلاش برای این که بتوانید یه درآمدی داشته باشید
بفکر ازدواج باشید انتظارات رو کم کنید حتما با خانواده مشکلتون رو غیر مستقیم مطرح کنید و احساس رفع مشکل در آنها ایجاد کنید
مثلا از دوست کتاب چه میدونم مثال بزنید تا آنها هم متوجه همچین مسائلی شوند پدر مادری که سن پایین ازدواج کرده از کجا درد شما رو درک خواهد کرد همچین چیزی هم ممکنه باشه

پدری مادر ۱۷ سالگی ازدواج کرده جوان ۲۳ ساله میگه ازدواج :Moteajeb!: گویا چی خواسته آخه مادر من پدر من خود شما هم میماندی ۲۳ ساله میشدی ببینم می‌گفتی ازدواج یا نه

در هر صورت خودتان را دستکم نگیرید :Kaf:

انشاءالله سر بلند و سرفراز باشید :Gol:

:negah:بذار فکرکنم
مادر وپدرت شرایط مالی ندارن ؟میتونن که هفته ای دوسه روز مهمون داری کنن واسه خاطره پسرشون ؟
خوب ازدواج کردین برین خونه مادرپدراتون تا اوضاع مالیتون خوب شه
دور وبره من 10/12تا زوجه جدید داریم که همه خونه پدر ومادر یا پدرزن ومادرزن هستند
تقسیم کردن دیگه دو روز اینجا دو روزاونجا:khandeh!::khandeh!::khandeh!::khandeh!::khandeh!:

سلام
چرا خودکشی الان چیزی که زیاده زن برو ازدواج کن بگی گشتم نبودحرفه! هست بیشتر بگرد زن های بیوه هستن که شوهرشون مرده یا اطلاق گرفتن مال منال هم دارن فقط یه پسر مث خودتت مجرد تمیز میگردن از خداشون هس
به نتیجه نرسیدی داشت هس برات پیدا میکنه
یاعلی

طاهر;766932 نوشت:
راهی برای ارضا شهوت غیر از خودرضایی و ازدواج دائم و موقت بگویید تا انجام بدم. وگرنه باید خودکشی کنم.

سلام

ورزش .. تغذیه ... دوش آب سرد .

بعضیا یجوری صحبت میکنن انگار فقط خودشون شهوت دارن .. یکم واقع بین باشید لطفا ... محاله که بگید راهی نیست .

یه تکونی به خودتون بدید ، ولله ما هم مثل شماییم .. !! با رعایت یه سری موارد ، خیلی شاد و سرزنده و اکتیو داریم زندگی میکنیم ...

فیلم نبینید .. خب شما از یه طرف خودتو عادت دادی از یه طرف هم بخاطر اشتباه خودت ، به خدا و زمین و زمان بدوبیراه میگی ؟!

مثل اینه که من خودمو بندازم جلوی ماشین ، بعد بگم وای چرا ماشین منو زد !! .. خب ننداز...

یه ذره هم همت و منطق خوب چیزیه والا ..

شما روزی دو ساعت ورزش کن ، از اونطرف هم خوراکی های محرک جنسی نخور .. تو سایتهای طب سنتی و کتب مربوطه موادغذایی محرک و ضد محرک بیان شده ...

یکمم خوبه آدم شل نده و خودشو امتحان کنه !!

حامی;767820 نوشت:

سلام بر شما
نكاتي خوبي فرموديد
غريزه كل زندگي نيست ولي وقتي قوي باشد و شديد روي كل زندگي اثر مي گذارد بايد با مشورت با كارشناسان دين و روان شناسان متدين هرفرد مجردي متناسب با حال و شرايط خود راهش را بيابد

سلام

ممنونم از اظهار نظرتون
.

بنده هم قبول دارم این غریزه نیروی قوی در وجود انسان هست .

هم قوی و هم حساس !

پس ما هم برای کنترلش باید هم قوی و هم حساس باشیم !

.
.

ولی نظرم اینه هر نیرویی که در وجود انسان هست تحت تاثیر محرک هایی قوی و غیر قابل کنترل می شود !

1. تمرکز زیاد روی اون نیرو و و توجه بیش از حد

2. فراهم کردن محرکات همان نیرو

.

هر چه قدر انسان خودش رو از محرکات دور کنه به همان میزان تسلطش بیشتر خواهد بود

وقتی فعلا شرایط ازدواج جور نیست باید راهکارها این هستند

یه مثالی بزنم :

انسان همیشه دست هاش رو میشوره و در حالت عاادی یه توجهی میکنه که تمیز شد یا نه ؟ و میره سراغ کارش

اگر بیاد این نیروی وارسی رو نمکش رو زیاد کنه و هی بشوره و هی بگه تمیز نشد ! باز بشوره ! ===> تبدیل شد به بیماری وسواس

انسان باید فرمانده باشه و تمام نیروها سرباز

.

راهکار دوم هم ازدواج هست که خب برای یه ازدواج موفق تنها بلوغ غریزه کافی نیست

حد اقلش یه درامدی هست که چرخ زندگی بچرخد .

.

متاسفانه الان تمام جوان ها میخوان در شغل های عالی باشند .

اگر وضعیت حاد هست با شغل کارگری ساختمان هم میتوان یه زندگی راه انداخت

.

پی نوشت :

دیدگاه های شخصی بنده هستند
و ممکن هست صحیح هم نباشند

یاعلی

yaser_tak;767868 نوشت:
زن های بیوه هستن که شوهرشون مرده یا اطلاق گرفتن مال منال هم دارن فقط یه پسر مث خودتت مجرد تمیز میگردن از خداشون هس به نتیجه نرسیدی داشت هس برات پیدا میکنه

لطفا دو تا از این خانمهای بیوه پولدار هم برای برادرهای من پیدا کن
قیافه شون خوبه، تر و تمیز هم هستن اهل سیگار و هیچی هم نیستن
فقط بیکارن عرضه کار کردن هم ندارن هر چی پول هم تو جیبشون بریزی فقط کفاف یه روزشون رو میکنه ما هم دیگه نمی تونیم بیشتر از این خرجشون رو بدیم لطفا دو مورد هم برای ما پیدا کنید

دو تا نکته هم اینجا من اشاره کنم :

تکنولوژی یه لبه اش واقعا برنده هست !

بخصوص برای جامعه دینی

که براحتی برخی موارد در اختیار نوجوان و جوان قرار میگیره !

و متاسفانه استفاده خلاف منجر به سقوط و بروز یه مشکلاتی میشود جبران ناپذیر

تحفه های امریکایی و غربی که از موشک هم نابود کننده هستند !

.

وقتی شما این موشک رو در جیبتون دارید یقین بدونید نمی تونید از وسوسه ی شیطان در امان باشید و از این مرض رها شوید !

.

این واقعا یک مرض هست و بعضا ازدواج هم چاره ساز نخواهد بود
و دچار مشکل خواهید شد

.

yalda solimani;767828 نوشت:
واقب خود ارضایی :
توجه و آگاهی به عواقب خود ارضایی باعث می‌شود که انسان بهتر بتواند دامن همت به کمر زده و از این گناه اجتناب ورزد.
عواقب سوء و پیامدهای منفی و عملی این گناه جدای از آنکه معصیت و حرام است، به چهار دسته تقسیم می‌شود
دسته اول: آسیب‌های جسمانی
1. ضعف و تحلیلِ قوای جسمانی
کاهش انرژی جسمانی بدن از مضرات مهم و جبران ناپذیر خود ارضایی است. لاغری، لرزش بدن، پژمردگی،ضعف مفاصل، تشنج، زردی و تیرگی چهره، از نشانه‌ها و عوارض ضعف جسمانی است.

سلام

به عینه خودم شاهدم که خیلی از پزشک ها این سخنان شمارو رد کردن و خود ارضایی شخص مجرد را یک امر طبیعی و لازم قلمداد میکنند(هفته ایی دوبار)

سلام
این مطلب را هم اضافه کنم:

[HL]خدا انسان را می شناسد یا نه؟[/HL]

يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُخَفِّفَ عَنكُمْ وَخُلِقَ الْإِنسَانُ ضَعِيفًا ﴿النساء: ٢٨﴾
خدا میخواهد (با احکام مربوط به ازدواج) کار را بر شما سبک کند؛ و انسان، ضعیف آفریده شده؛ (و در برابر طوفان غرایز، مقاومت او کم است)

عَلِمَ اللَّهُ أَنَّكُمْ كُنتُمْ تَخْتَانُونَ أَنفُسَكُمْ فَتَابَ عَلَيْكُمْ وَعَفَا عَنكُمْ فَالْآنَ بَاشِرُوهُنَّ ﴿البقرة: ١٨٧﴾
خداوند می‌دانست که شما به خود خیانت می‌کردید؛ پس توبه شما را پذیرفت و شما را بخشید. اکنون با آنها آمیزش کنید.

پس خداوند یک نقطه ضعف انسان را هم به خودش و هم به شیطان معرفی می نماید
اما
[HL]راه فرار از این نقطه ضعف چیست؟[/HL]

يُرِيدُ اللَّهُ لِيُبَيِّنَ لَكُمْ وَيَهْدِيَكُمْ سُنَنَ الَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ وَيَتُوبَ عَلَيْكُمْ ۗ وَاللَّهُ عَلِيمٌ حَكِيمٌ وَاللَّهُ يُرِيدُ أَن يَتُوبَ عَلَيْكُمْ وَيُرِيدُ الَّذِينَ يَتَّبِعُونَ الشَّهَوَاتِ أَن تَمِيلُوا مَيْلًا عَظِيمًا ﴿النساء: 27-26﴾
خداوند می‌خواهد (با این دستورهای ازدواج موقت و ازدواج با کنیز، راه‌های خوشبختی و سعادت را) برای شما آشکار سازد، و به سنتهای (صحیح) پیشینیان رهبری کند. و خداوند دانا و حکیم است.خدا می‌خواهد شما را ببخشد (و از آلودگی پاک نماید)، امّا آنها که پیرو شهواتند، می‌خواهند شما بکلی منحرف شوید.

به همین خاطر است که می گویند کسی که ازدواج کند نصف دینش حفظ می شود نگفته اند اگر ورزش کرد و تغذیه مناسب داشت،دوش آب سرد گرفت، انصراف فکری داشت و .... نصف دینش حفظ می شود!

پس توصیه دین این است:ازدواج ازدواج ازدواج

و ازدواج هم دو نوع است موقت و موقت :Nishkhand:

نوع اول که موقت است مثلا 50 ، 60 سال طول می کشد و به دیار باقی منتقل می شوند (البته عموما به این ازدواج ازدواج دائم نیز می گویند) و ازدواج دوم هم که موقت است هم عددی کمتر یا بیشتر از عدد بالا می تواند داشته باشد!

پس به طور کلی فقط همان راه ازدواج موقت است که راهگشاست!

مشک;767888 نوشت:
سلام

ورزش .. تغذیه ... دوش آب سرد .

بعضیا یجوری صحبت میکنن انگار فقط خودشون شهوت دارن .. یکم واقع بین باشید لطفا ... محاله که بگید راهی نیست .

یه تکونی به خودتون بدید ، ولله ما هم مثل شماییم .. !! با رعایت یه سری موارد ، خیلی شاد و سرزنده و اکتیو داریم زندگی میکنیم ...

فیلم نبینید .. خب شما از یه طرف خودتو عادت دادی از یه طرف هم بخاطر اشتباه خودت ، به خدا و زمین و زمان بدوبیراه میگی ؟!

مثل اینه که من خودمو بندازم جلوی ماشین ، بعد بگم وای چرا ماشین منو زد !! .. خب ننداز...

یه ذره هم همت و منطق خوب چیزیه والا ..

شما روزی دو ساعت ورزش کن ، از اونطرف هم خوراکی های محرک جنسی نخور .. تو سایتهای طب سنتی و کتب مربوطه موادغذایی محرک و ضد محرک بیان شده ...

یکمم خوبه آدم شل نده و خودشو امتحان کنه !!

البته شما اگه پسر بودی و اونم پسری مث ایشون قطعا اینو نمی گفتین. مطمئنم. شما وقتی گرسنه تونه آیا میتونین کاری انجام بدین، هرچقدرم فکرتون رو به جای دیگه مشغول کنید ولی تا از کنار رستوران رد بشین یا یه ذره سرتون خلوت بشه باز فکرش سراغتون نمیاد. همه شهوت دارن اما شدتش تو همه یکسان نیست. یه دختر یا پسر ممکنه خیلی احساسی باشه و این خودش یجور تحریکه. نباید کسی رو به این خاطر سرزنش کرد بلکه باید راه حل درست رو نشون داد و تنها راه حل درست هم ازدواج حالا چه بهتر دائم باشه و اگه نه از نوع موقتشه. از دوش آب سرد و تغذیه کار زیادی ساخته نیست ولی خب ورزش یکم میتونه کمک کنه! ولی بازم میگم بجای پاک کردن صورت مسئله بهتره اونو حلش کنیم..

حامی;767819 نوشت:

بله فشار بسياري از شهوات با كيسه بوكس و ورزش تا حدودي تعديل مي شود
ولي براي همه اين طور نيست راه معقول تخليه شهوت از راه فيزيولوژيكي و شرعي است و بايد بر اين راه متمركز شد
اگر راه فیزیولوژیش که همون ازدواج دائم یا موقته نباشه باید به این جورچیزها رو آورد.

من مثل خودت بودم و حودکشی هم کردم ولی موفقیت آمیز نبود. به نظر من اگر خواستی بیا برو مدافع حرم بشو.البته اگه به این نیت بری فکر کنم شهید حساب نشی اما می میری و راحت می شی. فقط یک راه پیدا کن که تضمینی باشه.نه مثل من که رفتم یک سم خوردم که نمردم و الان هم زنده ام. خیلی تحقیق کن. از پزشکان جویا شو.

[="Century Gothic"][="Black"]

طاهر;766932 نوشت:
دیگه از فشار شهوت خسته شدم. حتی خودارضایی هم مرا دیگه راضی نمی کند. خدا از من رو گردانده.همچنین اهل بیت هم رو گرداندند.
می خواهم خودم را خلاص کنم از این دنیا. همه می گویند صبر کن ولی من نمی توانم صبر کنم. دیگه نمی تونم صبر کنم. دنبال ازدواج موقت هم رفته ام ولی چیزی گیرم نیامد.

دژها یک به یک سقوط کردند و لشکریان سیاهی تمام سرزمین وجود را در سیطره نفوذ و قدرت خویش در آورده بودند ...

با سقوط قلعه ها قدرت فرمانروایی کاهش یافت تا اینکه فرمانروای سرزمین وجود به آخرین دژ خود عقب نشینی کرد ...

«دژ امید» در محاصره لشکریان سیاهی قرار داشت ...

قدرت فرمانروا کاهش یافته بود و امیدی به نجات نداشت و در خیال تسلیم دژ بود ...

آیا آخرین دژ خود را بدون مبارزه تسلیم می کنی؟ ای فرمانروا ...

بیندیش ... برای پیروزی بیندیش ...

آنکه این سرزمین را بدو تولد در اختیارت قرار داد ... خواهان پیروزی توست

شکوه و قدرت را به سرزمین ات باز گردان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست.
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.[/]

ahmad70;767932 نوشت:
البته شما اگه پسر بودی و اونم پسری مث ایشون قطعا اینو نمی گفتین. مطمئنم. شما وقتی گرسنه تونه آیا میتونین کاری انجام بدین، هرچقدرم فکرتون رو به جای دیگه مشغول کنید ولی تا از کنار رستوران رد بشین یا یه ذره سرتون خلوت بشه باز فکرش سراغتون نمیاد. همه شهوت دارن اما شدتش تو همه یکسان نیست. یه دختر یا پسر ممکنه خیلی احساسی باشه و این خودش یجور تحریکه. نباید کسی رو به این خاطر سرزنش کرد بلکه باید راه حل درست رو نشون داد و تنها راه حل درست هم ازدواج حالا چه بهتر دائم باشه و اگه نه از نوع موقتشه. از دوش آب سرد و تغذیه کار زیادی ساخته نیست ولی خب ورزش یکم میتونه کمک کنه!ولی بازم میگم بجای پاک کردن صورت مسئله بهتره اونو حلش کنیم..

با سلام
دوتا نکته بگم در این مورد

1. ورزش باعث افزایش هورمون تستوسترون میشه که رابطه مستقیم با میل جنسی داره، چه ورزش هوازی مثل دویدن و مخصوصا ورزش هایی مثل بدنسازی...

2. دوم اینکه هورمون تستوسترون در مردان 20 برابر زنان است، اینو از هر پزشکی میتونید بپرسید

و همین باعث میشه مرد و نیروی جنسی مرد همیشه بیدار باشه

به نظر من این حکمت خدا بوده به خاطر اینکه مرد همیشه اقدام کننده باشه و زن همیشه تابع و کنش پذیر

ادامه دارد...

ملاali;767912 نوشت:
سلام

به عینه خودم شاهدم که خیلی از پزشک ها این سخنان شمارو رد کردن و خود ارضایی شخص مجرد را یک امر طبیعی و لازم قلمداد میکنند(هفته ایی دوبار)

با سلام و عرض ادب

به عینه خودت را قبول ندارم من یه پزشک روانشناس هستم لطفا دلیل بیاورید که پزشکها سخنان من را رد میکنند موفق باشید. ( یا حق )

چه روزگاری شده !
وقتی سرها دولا است تو تلگرام . بجای اینکه قرآن بخونن
وقتی پدر مادرها دنبال چشم و هم چشمی هستند بجای اینکه فکر بچه هاشون باشن
وقتی محبت خرج دوستان بی سروپا میشود بجای عشق به اهل بیت
همبن میشود

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام،ببین رفیق،به نظر بنده شمادیگه جوّخودت تودستته،میدونی کجاهاتحریک میشی،خب اونجاهانرو،توداری نابودبشی برادرمن،این اینترنت بی صاحب،که داره پدرجوونهارودرمیاره بگذارکنار.نمیدونم هرجاکه خودت میبینی تحریک میشی نرو. توسل به آقایمان صاحب الزمان کن وبی خیال اون محیط شو.قسم میخورم به خداکه کمکت میکنه.ولی وجدانااز محیطی که تحریک میشی بیابیرون.راستی مخصوصا فیلمهای خارجی نبین.
ببین اگه هم واقعا اصلاهنگ هستی پاشوسرخودتوبندکن ،یه خورده بدو.فقط توی اون حال نمون،بزن از خونه بیرون.تنها نشین که توفکربری.
توی مراسم مذهبی شرکت کن،امامزاده ای چیزی برو، نماز جمعه برو.ولی توی محیطهایی که مختلطه جداقرارنگیر.
راستی شنیدم یه انجمن هم هست به نام معتادان جنسی گمنام،یه خورده دربارش تحقیق کن.ظاهرانمادش هم saهست.
خداوکیلی تنهانیستی .خداباهاته ،همین اشناشدنت بااین فضا روکشکی ندون.
آقاوبرادر ورفیق وشفیقم صاحب الزمان انشاءالله به یادت هست.
امام رضاعلیه السلام فرمودند:

« الامام الانيس الرفيق، و الوالد الشفيق، و الاخ الشقيق، و الام البرة بالولد الصغير، و مفزع العباد في الداهية النآد...»
امام همدم و رفيق، پدر مهربان، برادر برابر، مادر دلسوز به كودك، و پناه بندگان خدا در گرفتارى سخت است...»

« الامام الماء العذب على الظماء و الدال على الهدى، و المنجي من الردى. الامام النار على اليفاع، الحار لمن اصطلى به و الدليل في المهالك، من فارقه فهالك. »

امام آب گواراى زمان تشنگى و رهبر به سوى هدايت و نجات‌بخش از هلاكت است، امام آتش روشن روى تپه (رهنماى گم‌گشتگان) است، وسيله گرمى سرمازدگان و رهنماى هلاكت‏گاه‌هاست؛ هر كه از او جدا شود هلاك شود.

طاهر;766932 نوشت:
سلام
از 13 سالگی گرفتار اعتیاد به فیلم های مستهجن و خودارضایی شده ام. به هر دری می زنم نمی توانم ازدواج کنم.

کاری که بتوانم با آن خرج زندگی را درآورم پیدا نکردم.

آیا راهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟ فقط یک چیز بگید تا خلاص بشم.

با سلام

دستوراتی جهت کاهش شهوت: برای کاهش میل جنسی میتوانید سردیجات مثل لیمو،ماست،عرق کاسنی و... مصرف کنید

و گرمیجات که افزایش دهنده شهوت هستند را کمتر مصرف کنید یا پرهیز کنید مخصوصا پیاز،ادویه جات (زردچوبه،دارچین)،زنجبیل ،زعفران،موز،آجیل مخصوصا تخم کدو و بادام زمینی!

افزایش دهنده های شهوت: زعفران، پیاز ، عسل، موز، مارچوبه، سیب، هویج، زیتون، گوجه فرنگی، کدو حلوائی، ذرت بو داده با کره، انجیر، خرما، زنجبیل، فلفل و انواع ادویه های تند، شکلات، میگو و انواع غذاهای دریائی و ...یا اینکه همراه با گرمیجات؛ سردی هم مصرف کنید مثلا پیاز یا سیر با ماست بخورید .

همچنین برای کنترل شهوت و خلاصی از خودارضایی و اعتیاد به فیلمهای... میتوانید 137 بار سه آیه مبارکه زیر از سوره سبا را بر مقداری آب لیمو بخوانید و بعد قرائت، بر آن بدمید (فوت کنید). و بمدت 13 روز از آن مصرف کنید

اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم
وَقَالُوا آمَنَّا بِهِ وَأَنَّى لَهُمُ التَّنَاوُشُ مِن مَکَانٍ بَعِیدٍ* وَقَدْ کَفَرُوا بِهِ مِن قَبْلُ وَیَقْذِفُونَ بِالْغَیْبِ مِن مَّکَانٍ بَعِیدٍ *
وَحِیلَ بَیْنَهُمْ وَبَیْنَ مَایَشْتَهُونَ کَمَا فُعِلَ بِأَشْیَاعِهِم مِّن قَبْلُ إِنَّهُمْ کَانُوا فِی شَکٍّ مُّرِیبٍ

-----------------

دستورات حفظ، پیدا کردن کار،کسب رزق و خانه دار شدن:

همیشه بعد نماز صبح و عشاء و قبل خواب، سه یا هفت بار سوره فلق و ناس را برای حفظ خود و خانواده تان بخوانید و بعد نماز صبح و عصر هم صدبار استغفرالله و صد بار صلوات بگویید!!!

در باب چهارم، فصل پنجم مفاتیح الجنان، ادعیه جهت رزق هست که مورد زیر رو میتونید انتخاب کنید و هر روز بعد از نماز صبح و عصر یا بعد از هر نماز بخوانید :

دعا از امام صادق علیه السلام: از معاویة بن عمّار منقول است که از حضرت صادق علیه السلام در خواستم که دعائى مرا تعلیم فرماید براى رزق پس آن حضرت این دعا را تعلیم من فرمود و من ندیدم چیزى براى زیاد شدن رزق بهتر از این فرمود بگو:

بسم الله الرحمن الرحیم اَللّهُمَّ ارْزُقْنى مِنْ فَضْلِک الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیبِ رِزْقاً واسِعاً حَلالاً طَیباً بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَةِ صَبّاً صَبّاً هَنیئاً مَریئاً مِنْ غَیرِ کدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِک اِلا سَعَةً مِنْ فَضْلِک الْواسِعِ فَاِنَّک قُلْتَ وَاسْئَلُوا اللَّهَ مِنْ فَضْلِهِ فَمِنْ فَضْلِک اَسْئَلُ وَ مِنْ عَطِیتِک اَسْئَلُ وَ مِنْ یدِک الْمَلاْ اَسْئَلُ خدایا روزیم گردان از فضل وسیع و حلال و پاکیزه ات روزى وسیع حلال پاکیزه اى که رساننده دنیا و آخرت باشد ریزان ریزان گوارا دلچسب بدون رنج و بدون منت از هیچیک از خلق خود، جز فراخى از فضل وسیعت زیرا تو گفتى خدا را از فضلش درخواست کنید پس من از فضل تو درخواست کنم و از عطایت درخواست کنم و از دست پُرت خواستارم

دستور پیدا کردن کار: روز شروع این دستور صدقه بده بنیت گشایش در رزق و پیدا کردن کار!
در روزی که کار پیدا کردی هم باید به نیت شکر صدقه بدی!
هفت بار فاتحه خوانده و ثوابش را به پیامبر و ائمه نازنین اهدا کنید!
بعد از نماز مغرب یا عشاء، دو رکعت نماز میخوانی که در رکعت اول بعد از سوره حمد، این آیه را 10 مرتبه میخوانی:
وَ مَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً*وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِب
و در رکعت دوم بعد سوره حمد، 101 بار این آیه را میخوانی:
و مَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا
بعد نماز این اذکار را میگویی:
سبحان الله و بِحَمدِهِ سبحان الله العظیم و بحمده استغفر الله 100 بار
اللهم صل علی محمد و آل محمد 10 بار
بعد سجده میکنی و 70 بار میگویی "ایاک نعبد و ایاک نستعین"
در آخر برای کاری که میخواهی دعا میکنی! این دستور رو هر شب انجام میدی تا کار پیدا کنی!

در ضمن باید دنبال کار بری تا پیداش کنی نه اینکه کار بیاد سراغت!

دستور برای خانه دار شدن: بر قرائت یکبار سوره واقعه بعد نماز عشاء مداومت داشته باشید و حین خواندن وقتی به آیه 89 فَرَوْحٌ وَ رَيْحَانٌ وَجَنَّةُ نَعِيمٍ رسیدید! آنرا 66 بار تکرار کنید و بعد سوره را تمام کنید!

امام على عليه السلام : هركه به تقوا چنگ زند، سختى هايى كه به او نزديك شده اند از وى دور شوند و كارها بعد از تلخ شدن بر او شيرين گردند و موج هايى كه در برابرش متراكم شده اند، كنار روند و دشوارى هايى كه او را به رنج افكنده اند، آسان شوند.

امام صادق عليه السلام : خداوند براى كسى كه تقوا پیشه میکندضمانت كرده است كه هر ناخوشايندى را براى او به آنچه خوشايندش مى باشد تغيير دهد و از جايى كه گمانش را هم نمى برد روزيش رساند.

ahmad70;767932 نوشت:
البته شما اگه پسر بودی و اونم پسری مث ایشون قطعا اینو نمی گفتین. مطمئنم. شما وقتی گرسنه تونه آیا میتونین کاری انجام بدین، هرچقدرم فکرتون رو به جای دیگه مشغول کنید ولی تا از کنار رستوران رد بشین یا یه ذره سرتون خلوت بشه باز فکرش سراغتون نمیاد. همه شهوت دارن اما شدتش تو همه یکسان نیست. یه دختر یا پسر ممکنه خیلی احساسی باشه و این خودش یجور تحریکه. نباید کسی رو به این خاطر سرزنش کرد بلکه باید راه حل درست رو نشون داد و تنها راه حل درست هم ازدواج حالا چه بهتر دائم باشه و اگه نه از نوع موقتشه. از دوش آب سرد و تغذیه کار زیادی ساخته نیست ولی خب ورزش یکم میتونه کمک کنه! ولی بازم میگم بجای پاک کردن صورت مسئله بهتره اونو حلش کنیم..

سلام

بله با شما تا حدی موافقم .. اینکه آقایون قدرت تحریک پذیری بالاتری دارن موافقم .. اما عرض بنده چیز دیگری هم بود .. و اون اینکه کسیکه فیلم های مستهجن ببینه ، اصلا فرقی نداره که خانم باشه یا آقا ، خب معلومه و واضحه که همش ذهنش مشغوله اون مسائل میشه !!

شما اصلا در حالت عادی یه آدمی که فکرش مشغول شهوتش نیست یا اصلا کم کاری جنسی داره رو بیار جلوش فیلم بزار ! فیلم های محرک ... خب برانگیخته میشه دوست عزیز ..

باور کنید اصلا سرزنش نبود حرف بنده .. کاملا منطبق با واقعیات و منطق بود ...

تغذیه بسیار موثره ... خیلی بیشتر از اون چیزی که شما یاد کردید .. " تو همانی که میخوری " ... دوش آب سرد هم هنگام برانگیختگی زیاد به دلیل اینکه خون سریعتر پمپاژ میشه به سراسر بدن ، این سرعت رو به قدری کاهش میده و حکم آرام بخش آنی رو داره ..

ان شاالله که مشکل تمام جوونها حل شه ...

با سلام
میل جنسی، غریزه جنسی، شهوت یا به هر نامی که این کشش را بخوانند، یکی از ضروری‌ترین نیازهای بدن و حیات بشر می‌باشد که در انسان سالم، پس از رسیدن به بلوغ شکوفا شده و به مراتب تکامل یافته و تشدید می‌گردد و پس از سنینی نیز شدت آن کاهش یافته و با کهولت سن از بین می‌رود.پس، شهوت جنسی نه تنها چیز بدی نیست [که اگر بد بود، خداوند حکیم در وجود انسان قرار نمی‌داد]، بلکه بسیار خوب و از نشانه‌های سلامت و کمال و نیز از ضروریات حیات و بقای نسل است.
از این رو، نه اسلام و نه عقل و نه علم، هیچ یک توصیه ندارند که کسی فشار شهوتش را کاهش دهد و این قوا را در خود تضعیف نماید. در اسلام، چنین ریاضت‌هایی که در برخی ادیان چون مسیحیت و یا مکاتب بشری چون هندوئیسم و بودیسم ترویج می‌شود، نه تنها توصیه نشده، بلکه جایز نیز نمی‌باشد.
منتهی تأکید شده که هر نیازی (چه مادی و چه معنوی = روحی، روانی و ...)، باید از طریق حلال و معقول که تنها راه سالم است، ارضا گردد تا تکامل فردی و اجتماعی از مسیر خود خارج نشود.
متأسفانه باید اذعان نمود که ما مسلمانان، با چند قرن الگو پذیری از غرب و شرق و هر متد دیگری به غیر از اسلام شریف، همه حلقه‌های یک زنجیره را از هم جدا می‌کنیم و همه قطعات یک پازل را به هم می‌ریزیم و وقتی با مشکل مواجه می‌شویم، می‌گوییم: پس چرا چنین است و چنین شد و چه باید کرد؟

حامی;767793 نوشت:
بنده مي توانم سخناني بنويسم كه زير پستم پر از صلوات شود

یک روزی یک نفری از یک روحانی برجسته ای درخواست میکنه که برای مسجد محلشان پیش نماز بشه. خلاصه با اصرار روحانی می پذیره.
روحانیه عادت نداشته پشت سرشو نگاه کنه . از قضا بعد از چن روز دیگه خبری ازش نمیشه میرن سراغش میگن چرا نمیایی ؟ چی شد؟ روحانیه میگه فلانی منو معاف کن. هنگام رکوع ،صدای نماز خوندن مردم رو از صف های خیلی دور شنیدم. فهمیدم پشت سرم خیل عظیمی نمازگزار هست. من نمی خوام دچار غرور بشم بنده رو معاف کن!

نکته سنج;767980 نوشت:
با سلامدوتا نکته بگم در این مورد1. ورزش باعث افزایش هورمون تستوسترون میشه که رابطه مستقیم با میل جنسی داره، چه ورزش هوازی مثل دویدن و مخصوصا ورزش هایی مثل بدنسازی...2. دوم اینکه هورمون تستوسترون در مردان 20 برابر زنان است، اینو از هر پزشکی میتونید بپرسیدو همین باعث میشه مرد و نیروی جنسی مرد همیشه بیدار باشهبه نظر من این حکمت خدا بوده به خاطر اینکه مرد همیشه اقدام کننده باشه و زن همیشه تابع و کنش پذیرادامه دارد...
درود بر شما حرف حق رو زدی من الان بدنسازی کار میکنم اینقد تستسترون بدنم بالاست که نگو، تازه پارسال یه دوره هورمونی رفتم کاری به سرم اورد عجیب،میل جنسیم اینقد شدید بود گفتم گریه کنم دیگه کار از کنترل واینا میگذره

شبـنم;767904 نوشت:
لطفا دو تا از این خانمهای بیوه پولدار هم برای برادرهای من پیدا کن
قیافه شون خوبه، تر و تمیز هم هستن اهل سیگار و هیچی هم نیستن
فقط بیکارن عرضه کار کردن هم ندارن هر چی پول هم تو جیبشون بریزی فقط کفاف یه روزشون رو میکنه ما هم دیگه نمی تونیم بیشتر از این خرجشون رو بدیم لطفا دو مورد هم برای ما پیدا کنید

ببخشید فقط برای اینکه برادر رو میخوام از خودکشی منصرف کنم پیشنهاد دادم واگرنه کسی عرضه پول در اوردن نداشته باشه بدرد هیچ کس نمیخوره اومدیم زمانه یه جور چرخید که مال منال از دس رفت انوقت باید بره دادشت زنشو اطلاق بده ...............:Gig:

با سلام
عموما میل جنسی در مردان بیشتر از زنان است و طبع های افراد هم مختلف می باشد نیاز جنسی برخی بسیار زیاد و برخی کمتر می باشد.
در مورد ورزش کردن هم ورزش نه تنها باعث کاهش میل جنسی نمی شود بلکه با توجه به اینکه ورزش باعث بهبود عملکرد قلب و گردش خون می‌شود و در نتیجه خون به نحو بهتری جریان پیدا می‌کند و حتی ورزش باعث تحریک حواس پنج‌گانه می‌شود در واقع مردانی که دست‌کم هفته‌ای 2 تا 3 بار در یک برنامه ورزشی منظم شرکت می‌کنند، سطح بالاتری از هورمون تستوسترون در خون خود دارند و این باعث می شود که میل جنسی‌شان بیشتر از حد میانگین باشد.

انتخاب اول;767950 نوشت:
من مثل خودت بودم و حودکشی هم کردم ولی موفقیت آمیز نبود. به نظر من اگر خواستی بیا برو مدافع حرم بشو.البته اگه به این نیت بری فکر کنم شهید حساب نشی اما می میری و راحت می شی. فقط یک راه پیدا کن که تضمینی باشه.نه مثل من که رفتم یک سم خوردم که نمردم و الان هم زنده ام. خیلی تحقیق کن. از پزشکان جویا شو.

الاقل بچه مردمو به راه نمیاری از راه به درش نکن مدافع دیگ هر کس نمیبرن اونایی که رفتن نیتشون خالص بود رفتنو شهید شدن ....... برای هیچ مومنی بن بست وجود نداره

مقالات مربوط به ارتباط ورزش کردن با تستسترون و کاهش میل جنسی ...

Step 5

Exercise frequently. Working out reduces your testosterone levels while increasing cortisol. Marathon runners frequently have lower-than-average testosterone levels because of this.

ورزش مداوم و انجام فعالیت های مداوم سطح تستسترون رو پایین میاره و کورتیزول رو بالا میبره ... دونده های ماراتون بخاطر همینه که سطح تستسترون پایینی دارن ...

لینک ...

We all know that exercise can be good for you, and in most cases, it is. But too much can be bad. It can reduce your sex drive.

هممون میدونیم که ورزش خوبه در اکثر موارد .. اما ورزش زیاد میل جنسی شمارو کاهش میده ...

لینک ...

یه دونه هم لینک فارسی میزارم ... لینک ... (3-چیز هایی مثل الکل , سیگار , کافور, ورزش زیاد, داروهای اعصاب و غیره در کاهش نیروی جنسی موثر است. اما بهرحال سیگار و مصرف بیش از حد الکل نیز برای بدن ضرر دارد.)

ورزش اگر متعادل باشه خوبه و اگر زیاد باشه کاهش دهنده میل جنسی هست .. این ثابت شده ..

موفق باشید ...

yalda solimani;767986 نوشت:
با سلام و عرض ادب

به عینه خودت را قبول ندارم من یه پزشک روانشناس هستم لطفا دلیل بیاورید که پزشکها سخنان من را رد میکنند موفق باشید. ( یا حق )

ممنون
خوشبختیم از آشنایی با شما
اسنادش در فضای اینترت موجود است

سلام
این تاپیکو از وقتی بسته بود رصد میکردم و دو دل بودم که مطلب بذارم یا نه؟
بذارین بریم سر وقت دسته آنتی آندروژنها برای سرکوب کردن شهوت.که البته مثل همه دسته داروها عوارض خاص خودشونو دارن.
1.اسپیرونولاکتون:مدر و برای کم کردن فشار خون بیمار ساخته شده بود ولی دیدن آثاری که ضدیت با هورمون مردانه هم از خود داره.عوارض:ژنیکوماستی(بزرگ شدن سینه آقایان)کم شدن موی بدن.بهم خوردن نسبت آب و الکترولیت بدن و سدیم و پتاسیمش
2.فلوتامید:معمولا مضر برای کبد که توصیه نمیشه
3.سیپروترون استات که ردخور نداره در ساخت و سنتز هورمونهای مردانه تداخل و مانع ایجاد میکنه ولی حتما بعد چند ماه کبد باید از نظر عملکرد باید پایش(تست و چکاب بشه) و ژنیکو ماستی هم جز عوارضشه
این داروها میل جنسی مردان رو حتی به صفر میرسونن.اگه میبینی شهوتت کار دستت داده. جوری که به دنبال زنا و لواط و استمنا هستی(نعوذ بالله) حتما داروی شماره سه رو شروع کن.
به این روش میگن اختگی شیمیایی(با دارو).chemical castration
اگه ریزش مو داری نه تنها متوقف میشه بلکه موهای ریخته ات در میان اگه پوستت چربه و آکنه داری دیگه از دستشون راحت میشی. اگه عضله و قدرت داری از بین میرن (تو چند سال مداوم مصرف سیپروترون استات)

مشک;768070 نوشت:
مقالات مربوط به ارتباط ورزش کردن با تستسترون و کاهش میل جنسی ... Step 5
Exercise frequently. Working out reduces your testosterone levels while increasing cortisol. Marathon runners frequently have lower-than-average testosterone levels because of this.
ورزش مداوم و انجام فعالیت های مداوم سطح تستسترون رو پایین میاره و کورتیزول رو بالا میبره ... دونده های ماراتون بخاطر همینه که سطح تستسترون پایینی دارن ... لینک ...
We all know that exercise can be good for you, and in most cases, it is. But too much can be bad. It can reduce your sex drive.
هممون میدونیم که ورزش خوبه در اکثر موارد .. اما ورزش زیاد میل جنسی شمارو کاهش میده ...لینک ...یه دونه هم لینک فارسی میزارم ... لینک ... (3-چیز هایی مثل الکل , سیگار , کافور, ورزش زیاد, داروهای اعصاب و غیره در کاهش نیروی جنسی موثر است. اما بهرحال سیگار و مصرف بیش از حد الکل نیز برای بدن ضرر دارد.) ورزش اگر متعادل باشه خوبه و اگر زیاد باشه کاهش دهنده میل جنسی هست .. این ثابت شده .. موفق باشید ...
کورتیزول دشمن عضلات هستش، وقتی تمرینات شدید و استرس زیاد داشته باشی این هورمون تولید میشه،عوارض کوورتیزول زیاده مثل از بین رفتن شادبی صورت تا مشکلات قلبی عروقی،از چاله میندازیش تو چاه
موضوع قفل شده است