صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فوران شهوت (راهی جز خودکشی برایم باقی نمانده)

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58348

فوران شهوت (راهی جز خودکشی برایم باقی نمانده)

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

سلام
    بنده 23 ساله و دانشجوی ترم آخر هستم.
    از 13 سالگی گرفتار اعتیاد به فیلم های مستهجن و خودارضایی شده ام. به هر دری می زنم نمی توانم ازدواج کنم. پدر و مادرم وسع مالی کمک به مرا ندارند. کاری که بتوانم با آن خرج زندگی را درآورم پیدا نکردم. حتی کاری که با آن بتوانم یک پنجم خرج زندگی را درآورم پیدا نکردم.
    دیگه از فشار شهوت خسته شدم. حتی خودارضایی هم مرا دیگه راضی نمی کند. خدا از من رو گردانده.همچنین اهل بیت هم رو گرداندند.
    می خواهم خودم را خلاص کنم از این دنیا. همه می گویند صبر کن ولی من نمی توانم صبر کنم. دیگه نمی تونم صبر کنم. دنبال ازدواج موقت هم رفته ام ولی چیزی گیرم نیامد.
    اون دنیا هم اگر خدا خواست عذابم کند بهش می گم دیگه نمی خواستم گناه کنم شاید دلیل مرا برای خودکشی قبول کند.
    شما بگویید من چه کار کنم؟ راهی برای ارضا شهوت غیر از خودرضایی و ازدواج دائم و موقت بگویید تا انجام بدم. وگرنه باید خودکشی کنم. دیگه نمی تونم تحمل کنم رفقام یکی یکی ازدواج می کنند و من در حالی که نیاز مبرم دارم نمی توانم. آیاراهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟ فقط یک چیز بگید تا خلاص بشم. فکر می کنم راهی جز خودکشی برام نمونده. دیگه نمی تونم تحمل کنم.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات ها 17

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58348

با نام و یاد دوست

فوران شهوت (راهی جز خودکشی برایم باقی نمانده)

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 14

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

سلام بر شما دوست بزرگوار
    براي بنده و هر انساني خواندن اين نامه ها از اقشار مختلف جوانان چه آقا پسر باشند و چه دختر خانم بسيار تلخ و تأثر آور است. افراد زيادي از فشار شهوت گله مي كنند بنده نمي دانم خداوند چگونه مي خواهد با مسؤولان دولت، افراد مال دار كه دستشان به خير نمي رود، افرادي كه حتي واسطه نمي شوند، مردم كه تشريفات و رسومات غلط را توليد و ترويج مي كنند، روحانيون و اساتيد دانشگاه كه براي تسهيل ازدواج قدم بر نمي دارند يا قلمي نمي زنند و والدين و خويشاوندان و خود جوانان كه همت ضعيفي دارند چه برخوردي خواهد كرد. در امر ازدواج همه و همه بايد دست به دست هم بدهند تا غول تشريفات و بت رسومات غلط شكسته شود.
    ولي بزرگوار اگر مثلا ويروسي در كشور فراگير شد يا گرد و غبار و دودهاي سمي شهرها را فراگرفت و ديگران اقدامي نكردند ما هم نبايد منتظر بنشينيم و اقدامي نكنيم. قبول دارم مشكلات بي كاري هست به نظر بنده مي توان با كاستن تشريفات ازدواج و زندگي و فعاليت عروس و داماد زندگي را شروع كرد. چون همين قدر كه تنهايي براي پسران مشكل ساز است در برابر دختران مجردي هم هستند كه نياز به شوهر دارند. البته اغلب جوانان ما و خانواده ها به تشريفات ازدواج دامن مي زنند. در حالي كه هم خانواده دختر و هم خانواده پسر بايد از بار زائد تشريفات زندگي بزنند و انتظاراتشان را متناسب با درآمد و شأن خانوادگي به خصوص شرايط دختر و پسر تنظيم كنند. و تا حد امكان زير بال و پر انها را بگيرند تا زندگي خود را شروع كنند و به تدريج رشد كنند. وقتي پسر از دختر و خانواده اش بي رحمانه جهيزيه سنگين بخواهد و خانواده دختر هم بي رحمانه از پسري كه شغل پردرآمدي ندارد، مسكن و شغل خوب و ماشين و برگزاري مراسم ازدواج با رسومات سنگين بخواهد مشخص است كه ازدواج به تأخير مي افتد و كمر والدين زير با قرض و وام خم مي شود.

نسخه شفابخش
    بله شهوت صددرصد قبول دارم كه قوي ترين غريزه است ولي اين طور نيست كه اگر شرايط ازدواج دائم نباشد نشود با شيوه هايي كه دين گفته است مانند كم خوري، ورزش، عفاف (ديداري، شنيداري، تخيلي و..)، ازدواج موقت و... نتواند مهارش كرد. اگر بگوييم به غير از شيوه هايي كه دين گفته نسخه اي بدهيد. خب اين مانند اين است كه برويم نزد پزشك و بگوييم نسخه اي بپيچ كه با شرايط بنده همخواني داشته باشد. گاهي تهيه نسخه پزشك براي بيمار كمرشكن است ولي چاره اي نيست و بايد فراهم كند و نبايد نسبت به يافتن آن اهمالكاري كند.

نكته اي روان شناختي
    1- افراد زيادي چه دختر و چه پسر در شرايط شما هستند.
    2- خود شما جوان هستيد و توانايي هاي خود را در يافتن شغل و شكستن بت تشريفات زائد ازدواج و مبارزه با عادت بد خودارضايي و رهايي از استرس و غم كم نگيريد.
    3-ورزش، ارتباط با افراد بلند همت، آشتي كردن با دين و انجام دستورات ديني، ارتباط با عالمان وارسته (يا آثار علمي و ديجيتالي آنان)، تفريح و گردش در طبيعت، يافتن دوستان معنوي و استمرار ارتباط با آنها نقش مهمي در شادكامي زندگي دارد.
    4- فراموش نكنيد شما يك «مرد» هستيد نبايد در سختي هاي زندگي خودتان را ببازيد. شما در زندگي زناشويي هم كه شروع كنيد با مشكلات از سنخ ديگري روبه روي مي شويد و بايد تكيه گاه همسر و فرزندان حتي والدين پيرتان شويد بنابراين قوي باشيد و شيوه رويارويي با مشكلات را ياد بگيريد همين مشورت كردن شما براي همين مشكلي و شنيدن راهكارهاي منطقي در اين سؤال يكي از كارهاي پخته و خوب شما است
    4- بسياري از افراد كه به خودارضايي و مسائل پورنوگرافي اعتياد پيدا مي كنند مشكل اضطراب هم دارند پيشنهاد مي كنم قبل از اين كه به ازدواج فكر كنيد براي بررسي مشكل اضطراب و تعديل نيروي جنسي از روان پزشك حاذقي كمك بگيريد. منتظر گزارش شما بعد از رجوع به متخصص هستيم.
    5- دوست من يادمان نرود خداوند حكيم است و متناسب با توانايي و امكانات ما از ما تكليف مي خواهد بي ترديد حال شما را مي داند. اين طور نيست كه خداوند عطش شكنجه و عذاب ما را داشته باشد بنابراين با توكل بر خدا به جاي تمركز بر شكست ها با اميد به خدا به توانايي ها و موفقيت هاي خود تمركز كنيد مانند كودكي كه به سختي تمرين سخن گفتن مي كنند و يا كلمه يك كلمه سخن مي گويد و يا در شروع راه رفتن از خوردن زمين سرد نمي شود و آن قدر تمرين راه رفتن را انجام مي دهد كه بالاخره موفق مي شود.
    6- براي شما دوست بزرگوارم و همه جواناني كه شرايط شما را دارند دعا مي كنيم.

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 16

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

پاسخ بنده به دوست ديگرمان در پيام خصوصي كه مشكلي مشابه به مشكل شما داشت و از اين كه ائمه و خدا او را كمك نكرده اند گله و شكايت داشت. نيز گله داشت چرا امام زمان به او كمك نمي كند در حالي امام علي به جواني كه مشكل خودارضايي داشت كمك كرد تا ازدواج كند و..

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    سلام دوست بزرگوارم
    حق داريد بناليد از شهوت كه قوي ترين غريزه است از سويي تحريكات زياد شده و از سويي تشريفات سرسام آور ازدواج بالا رفته و ازدواج ها به تأخير افتاده است. امتحانات زندگي متفاوت است هر كسي به شيوه اي امتحان مي شود يكي با فقر و ناداري يك با ثروت يكي با شهوت و ديگري با سردي جنسي و افسردگي و يا ناباروري و... ولي دنيا براساس نظام علّي و معلولي است يعني بايد هم توسل كرد و تدبير. هم عقل معاد را به كار انداخت و هم از عقل معاش كمك گرفت.
    آيا افرادي (فقير يا ثروتمند) كه خدا را باور ندارند اصلا ازدواج نمي كنند؟!
    اگر قرار بود كه هميشه خداوند با معجزه كارها را حل كند حضرت يعقوب و يوسف و پيامبر خاتم و نوح و..اين قدر اذيت نمي شدند. امام حسين و علي اصغر با آن وضع شهيد نمي شدند.ما هم بايد در كنار دعا تلاش كنيم و از فكرمان و مشورت و حمايت اطرفيان كمك بگيريم اين طوري نيست كه همه جوانان ديندار و يا طلبه ها هم شرايط مالي خوبي داشته باشند و زود ازدواج كنند بنده خودم تا سن حدود سي سالگي شرايط ازدواج را نداشتم برخي از دوستانم بالاتر از سي سال بودند كه ازدواج كردند.شرايط دختران از اين هم بدتر است چون دختران بايد منتظر بنشينند تا خواستگاري سراغشان برود بنده و دوستانم با حداقل امكانات ازدواج كرديم. طوري بود كه براي اقوام ازدواج ما عجيب بود اين قدر ساده. ولي مگر قرار است ما براي دل مردم زندگي كنيم؟
    هميشه هم شرايط حكومت اسلامي مهيا نبوده كه ائمه به جواناني كه شهوتشان زياد است و مجرد اند بتوانند كمك مالي كنند. جواناني نزد پيامبر امدن و از شدت شهوت شكايت كردند و گفتم مي ترسيم ايمانمان را بر باد دهيم پيامبر فرمودند روزه بگيريديا قرآن مي فرمايد كسي كه شرايط ازدواج را ندارد عفاف بورزد بنابراين دوست بزرگوار مطمئن باشيد خدا شما را مي بنيد شما حركت كنيد خدا هم به حركت شما بركت مي دهد. گاهي ما خودمان با تشريفات مشكل را بيشتر مي كنيم يا سراغ خانواده هايي مي رويم كه انتظارات بالايي دارند. ولي مطمئن باشيد هستند دختران زيادي كه حاضرند با حداقل ازدواج كنند ولي جوانان هم نبايد از آنها انتظار جهيزيه زياد داشته باشد مدتي قبل فرزند يكي از روحانيون ازدواج كرد ولي همسرش اصلا جهيزيه هم نداشت يعني زندگي را با صفر شروع كردند

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ در ساعت ۱۱:۴۸

9. صلوات ها 14

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    آیاراهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟ فقط یک چیز بگید تا خلاص بشم. فکر می کنم راهی جز خودکشی برام نمونده. دیگه نمی تونم تحمل کنم.
    البته بنده اعتقاد دارم كه تا جايي كه مي شود بايد شرايط ازدواج را فراهم كرد ولي واقعا اگر شرايط ازدواج يك فردي فراهم نباشد و نتواند ازدواج كند مي توانيم راه ازدواج موقت براي او بسته اعلام كنيم و بگوييد كه اين فكر نباش؟
    ما يا دينداريم
    يا بي دين
    اگر دين دار باشيم
    كه دين نسخه هاي براي مديريت شهوت پيچيده و البته صد در صد دين و اخلاق با هوسراني و تنوع طلبي موافق نيست ولي ديني كه گفته در بيابان اگر در حال اضطرار هستيد مي توانيد گوشت مردار را براي زنده مانده بخورد نمي گويد براي كنترل فشار شهوت ديوانه كنند در حد سد جوع و خاموش كردن التهاب جنسي از موارد شرعي مانند ازدواج موقت كمك بگيريد؟ ( من كه جرأت ندارم به پاي دين چيزي ببندم هر كس دارد خودش مي داند)

اگر بي دين باشيم
    جداي از حساب و كتاب اخرت اين همه فشار شهوت و عذاب وجدان معنا به دليل ديدن فيلم و خودارضايي معنا ندارد. شكر خدا اين بزرگواران مسائل را راحت حل كرده اند
    1- در مدارس ابتدايي آموزش ارتباط دختر و پسر مي دهند
    2- در مدارس راهنمايي آموزش عشق بدون سكس مي دهند
    3- از دبيرستان به بالا آموزش سكس بدون بارداري مي دهند
    (عجبا برخي از روشنفكران ما اين مسأله را از تمدن مي دانند ولي ازدواج موقت كه تعهدات متعددي دارد و هرج و مرج نيست را نشانه تحجر و متأسفانه برخي از خانم ها و آقايان ديندار ما بدون كه بفهمند اين روشنفكران چرا اين طوري با ازدواج موقت مخالف هستند و ته ته سخنانشان تجويز ارتباط آزاد با نامحرم است از اينان سفت و سخت حمايت مي كنند)

برخي مي گويند نه اين نه آن.
    خب مگر فشار شهوت ها يك جور است
    مگر شرايط روحي انسان ها مثل هم هست؟
    مگر يك خانم كه عاطفه اش ابتدا و شهوتش مؤخر است مي تواند بفهمد كه شهوت چه پدري در مي آورد از پسر ديندار كه اين قدر راحت در همه حال با ازدواج موقت مخالفت مي كند؟!!!

اگر همه خانم ها مي توانستند بفهمند شهوت چه مي كند با پسر مجرد كه اين قدر با آب و لعاب نزد انها ظاهر نمي شدند حداقل افرادي كه وجدان دارند (حالا كاري به دين هم نداشته باشيم)
    يا برخي خانم ها و دخترخانم به عنوان اين كه فرزندم است يا برادرم است با هر لباسي در منزل نزد پسر محرم مجرد ظاهر نمي شدند ( اگر بنده مشاور بگويم كه خانم يا خواهر محترم همين لباس چسبان شما ذهن پسر يا برادرتان مجردتان را داغون مي كند از من طلب كار مي شوند كه شما چي فكر كرديد درباره بردار ما يا پسر ما؟ ولي من نمي دانم حرف شما را قبول كنم يا شكايت همين جوان هاي مجرد را؟

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ در ساعت ۰۰:۲۸

11. صلوات ها 15

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

به نظر بنده اگر كسي صرفا به خاطر شهوت كارش به جايي رسيده كه به خاطر همسر نداشتن به خودكشي فكر مي كند بايد بگويم كه سخت بيراهه مي رويد
    خودكشي چرا؟
    چرا با يك اقدام نابخردانه آخرت پايدار و جاويد خود را خراب كنيد
    چرا عمري خانواده خود را داغدار كنيد؟
    چرا به ازدواج دائم با كسي كه با حداقل امكانات زندگي با تو بسازد فكر نكني؟
    چرا به ازدواج موقت فكر نكني كه خداوند شرعا راهش را براي تو باز گذاشته و حتما مقابل تو هم خانم بيوه اي هست كه به امر نياز داشته باشد ( اگر نبود كه حكم خدا بي خود بود ما نمي پذيريم استاد عاقلي بگويد كلاس تعطيل است و قصدي نداشته باشد چگونه مي گويم خداوند حكيم حكمي داده است و قصدي نداشته يا مصداقي براي حكمش در خارج نباشد؟!)
    بنابراين
    اگر فشار شهوت جواني در حدي است ممكن است به گناه زنا بيفتد كاري كند كه مرجع تقليدش گفته است هر كس به مرجع تقليدش رجوع كند نه به گفته هاي بقال محل و حتي من مشاور ...

13. صلوات ها 15

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

بنده مي توانم سخناني بنويسم كه زير پستم پر از صلوات شود
    ولي صلوات حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف مرا بس

15. صلوات ها 19

نوشته
    467
    حضور
    59 روز 4 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    14
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1938

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    بنده مي توانم سخناني بنويسم كه زير پستم پر از صلوات شود
    ولي صلوات حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف مرا بس
    حامی جون
    من سیب زمینیم اینجا؟؟؟؟
    همه پستاتو صلوات میزنم!!!!!!
    ناشکری نکن
    ویرایش توسط MasouD.7 : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ در ساعت ۱۲:۳۶
    تا کی غم آن خورم که دارم یا نه

وین عمر به خوشدلی گذارم یا نه

پرکن قدح باده که معلومم نیست

کاین دم که فرو برم برآرم یا نه

خیام

17. صلوات ها 14

نوشته
    3
    حضور
    56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    15

سلام
    واقعا در اینجور کارها پدرو مادر بیشتر مقصر هستند چون اصلا نمی دانند که فرزندشون مشغول به چه کارهایی هست و چه می کند !
    نه آگاهی و نه هیچ !!

19. صلوات ها 11

علاقه
    ایمان ، اخلاق ، عمل ، امر به معروف و نهی از منکر
    نوشته
    1,947
    حضور
    3 روز 22 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    75
    صلوات
    10621

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    آیاراهی پزشکی است که غریزه جنسی را از بین برد با آن؟
    سلام و عرض ادب به همه کسانی که در این زمینه احساس مسئولیت می کنند، به نظرم شاید راه حلی وجود داشته باشد همچنان که داروهایی برای افزایش غریزه جنسی وجود دارد شاید داروهایی هم برای کاهش این غریزه وجود داشته باشه از دکترها و داروسازان سایت (جناب مهرانت و ..) سوال کنید.
    قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ

قال الامام الباقر (ع): ان حدیثنا یحیی القلوب

صبا از نكهت كویت نسیمی سوی ما آورد
    ز سوز شعلة شوقت چو تاب افتاد در دلها

بار الها: از تو پوزش می خوام که به اصرار می خواستم اراده خودم بر زندگیم حاکم باشه!خدایا اینک سکان زندگی طوفان زده ام را به تو می سپارم!باشد که آرامش نتیجه این اعتماد و توکل باشد.من وثق بالله اراه السرور و من توکل علیه کفاه الامور

21. صلوات ها 6

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۶/۰۱, ۰۱:۵۹ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری