بالاخره ازدواج منم جور شد!!

تب‌های اولیه

274 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بالاخره ازدواج منم جور شد!!

سلام.
چون این هفته برای من هفته بسیار پر استرسی بود و کلی استرس و غصه تحمل کردم تا امروز پنجشنبه برسه، الان که خوشحالم خواستم شما رو هم در شادی خودم سهیم کنم در این روز ولادت رسول الله. ....
بله تیتر رو درست خوندید.....بالاخره بعد از سختی های زیاد ازدواج من جور شد.....
خواستگاری که در ایام محرم رفتیم به جواب مثبت منجر شد، به توافق رسیدیم، آزمایشات قبل از ازدواج رو انجام دادیم و الان بعد از تحمل چند روز استرس که جواب آزمایش چی میشه بالاخره تایید آزمایشگاه رو هم دریافت کردیم و به امید خدا ان شاء الله تا آخر دی ماه عقد خواهیم کرد....
اینجا از کاربران و کارشناسان محترم سایت که با تاپیکهای متعدد و گفتن ناراحتی هام خسته شون کرده بودم طلب حلالیت میکنم....
از همه کاربرانی که برای من دعا میکردن هم تشکر میکنم....
از کارشناسان محترم مشاوره سایت مخصوصا استاد حامی و استاد نشاط و استاد امین هم که بارها برای مشاوره گرفتن مزاحم شون شدم تشکر و طلب حلالیت میکنم....

ان شاء الله ازدواج سایر دوستان محرد اسکدینی هم به حق آقا رسول الله زودتر جور بشه:Gol:

[=Microsoft Sans Serif]سلام دکی جان

مبارکا باشه

:Gol::Mohabbat::hamdel::ok::Nishkhand::khaneh:

برم غذام سر رفت... بعدا بیام شیطونی کنم:Nishkhand:

سلام و عرض ادب و تبریکات نا متنهایی
پس دیگه شکلک آه کشیدن نمی بینیم.خدایا صد هزار مرتبه شکرت.

• :Sham: لطفا این سوالتون در امضاتون رو هم پاک کنید و یه جمله ای بذارید که حسابی تلافی این روزها دربیاد.
    • :ok:

[=Microsoft Sans Serif]

mehrant;766506 نوشت:
اینجا از کاربران و کارشناسان محترم سایت که با تاپیکهای متعدد و گفتن ناراحتی هام خسته شون کرده بودم طلب حلالیت میکنم....

پر بازدیدترین تاپیک هفته میشه

:khaneh::khaneh::khaneh::lol::lol:

سلام

وای خیلی خوشحال شدم همشهری :Gol:

قشنگ دیگه داشتین میرفتین رو مخ !! :khandeh!: شوخی کردم ... خداییش انسان خوب و تحصیل کرده و لایقی هستین :ok:

براتون از صمیم قلب آرزوی خوشبختی میکنم ..

ان شاالله خبر بچه دار شدنتون رو بشنویم ..

در پناه خدا باشید

یکی دیگه.;766508 نوشت:

• :Sham: لطفا این سوالتون در امضاتون رو هم پاک کنید و یه جمله ای بذارید که حسابی تلافی این روزها دربیاد.
    • :ok:

بله تذکر به جایی دادید
ممنون
اصلاحات رو انجام دادم

mehrant;766512 نوشت:
بله تذکر به جایی دادید
ممنون
اصلاحات رو انجام دادم

تذکر؟؟؟!!!
صرفا خواهش بود.
ولی حالا کجاش رو دیدید؟تازه میخواستم بگم حتی توی این پست که چند وقت است در انتظارشیم هم از کلمه ی استرس و غصه استفاده کردید؟!
یعنی نمی خواید اجازه بدید درست و حسابی بهمون بچسبه؟

یکبار دیگه کلمه ی غصه توی پست هاتون ببینم یا این شکلک هی رو ببینم،خودم پستتونو حذف میکنم.
:offlow:

[="Times New Roman"][="Navy"]سلام و عرض ادب
تبریک عرض میکنم. ان شاالله خوشحالیتون متداوم و همیشگی باشه.
خوشبخت و عاقبت بخیر باشید.
شکلکتون رو هم از ناامید شدم به خوشحال میتونید تغییر بدید.:ok:
با آرزوی خوشبختی همه کاربران سایت.
التماس دعا
[/]

سلام آقای mehrant

تبریک می گم. :Gol:

در جریان مشکلاتتون نبودم، اما اون جمله (نا امید شدم) زیر نام کاربریتون آموزندست. :Sham:

mehrant;766506 نوشت:
سلام.
چون این هفته برای من هفته بسیار پر استرسی بود و کلی استرس و غصه تحمل کردم تا امروز پنجشنبه برسه، الان که خوشحالم خواستم شما رو هم در شادی خودم سهیم کنم در این روز ولادت رسول الله. ....
خواستگاری که در ایام محرم رفتیم به جواب مثبت منجر شد، به توافق رسیدیم، آزمایشات قبل از ازدواج رو انجام دادیم و الان بعد از تحمل چند روز استرس که جواب آزمایش چی میشه بالاخره تایید آزمایشگاه رو هم دریافت کردیم و به امید خدا ان شاء الله تا آخر دی ماه عقد خواهیم کرد....
از کارشناسان محترم مشاوره سایت مخصوصا استاد حامی و استاد نشاط و استاد امین هم که بارها برای مشاوره گرفتن مزاحم شون شدم تشکر و طلب حلالیت میکنم....

ان شاء الله ازدواج سایر دوستان محرد اسکدینی هم به حق آقا رسول الله زودتر جور بشه:Gol:

با سلام و درود

شما یه سر طناب رو سخت گرفته بودید و روزگار هم طبق قانون سوم نیوتن بر شما نیرو وارد میکرد

بنده جا داره از روزگار و چرخ فلک تشکر کنم که بی خیال قانون نیوتن شد

تا این کشمکش حل شد
.

______

جدا از شوخی

مبارک باشد و خوشبخت باشید
:Gol:

IMAGE(<a href="http://uupload.ir/files/rq5v_images_" rel="nofollow">http://uupload.ir/files/rq5v_images_</a>(1).jpg)
تبریک عرض میکنم. ان شاالله خوشحالیتون متداوم و همیشگی باشه

خوش بحالتون.

سلام
خبر خیلی خوبی بود :Rose:

ممنون که ما را در شادیتان شریک کردید:Rose:

ان شالله به خوشی روزگار را سپری کنید:Rose:

[="DarkGreen"]سلام
تبرییییک میگم
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود ان شاءالله خوشبخت و به پای هم پیر بشین

[/]

دکتر سلام :Nishkhand:

خوب خدا رو شکر که بالاخره شما هم از جمع خروسها رفتید قاطی مرغها :Nishkhand:

من فکر میکنم تاپیک شما یک نمونه خیلی خوبه از این واقعیت که :"همه چیز در این دنیا به خواست و اراده خداوند اتفاق میفته و اگر تمام مردم دنیا بخوان کاری اتفاق بیفته و خداوند نخواد ، اتفاق نمیفته و اگر تمام مردم دنیا نخوان کاری انجام بشه و خداوند بخواد ، قطعا اتفاق میفته...".... قُلْنا يا نارُ كُونى بَرْداً وَ سَلاماً عَلى اِبْراهيمَ گفتيم:‌اى آتش؛ بر ابراهيم سرد و سالم باش.

با اون ناامیدی که شما در این قضیه ازدواج از خودت ساطع میکردی و اون سختگیریهایی که از جانب خانواده برای شما در زمینه ازدواج بود ، بنا به عوامل طبیعی دنیا ، بعید به نظر میرسید به این زودی ازدواج شما فراهم بشه ولی خواست خداوند چیز دیگه ای بود و شد اون اتفاق خوبی که قرار بود بشه....

یادت باشه که ازدواج کردن اخر راه نیست ،تازه اول راهه... پس کمربندت رو محکم ببند ، تا به سلامت این ازمایش بزرگ رو به سرانجام برسونی....

به مناسب این اتفاق فرخنده یک تکنیک ازدواجی 2016 هم به خانمهای انجمن میخوام یاد بدم :khandeh!:

توی مجلس خواستگاری ، خیلی زیرکانه به خواهر داماد بگید :"ان شالله خدا یک همسر مثل داداش خودتون نصیبتون کنه " .... اگر دیدید خواهر داماد خوشحال شد و خندید.. شک نکنید که اقا پسر ، حرف نداره ... اما اگه دیدید خواهر داماد سکوت کرد و سرش رو انداخت پایین ، کلا بی خیال وصلت با اون اقا پسر بشید :khaneh:

راستی دکتر جان ، اگه تونستی یک عکس هم از دست راستت بگیر ، عکسش رو بزار توی همین تاپیک خودت ، ما اینجا عکس دستت رو پرینت بگیریم ، هر شب قبل خواب ، بکشیم روی سرمون ، بلکه بخت ما هم باز شد:khaneh::khaneh:

ان شاءالله همه ی جوونها خوشبخت شن و به مراد دلشون برسن.بیاین برای همه ی جوونها دعا کنیم تا طعم خوشبختی رو بچشن و عاقبت بخیر شن.مخصوصا تو این روزای فرخنده.

mehrant;766506 نوشت:

تبریک میگم جناب مهران ثابت کردی هر کاری ناممکن و نشدنی را میشه کرد
امیدوارم خوشبخت بشی

[="Purple"]سلام ... تبریک میگم ... ان شالله خوشبخت بشین :Gol:[/]

[="Microsoft Sans Serif"][="Black"]سلام
خیلی ازدیدن این خبرخوشحال شدم
ان شاا...خوشبخت وعاقبت به خیربشید
وان شاا...که همه مجردهاهرچه زودترازنعمت تاهل خوشبخت کننده بهره مندبشند

باارزوی سعادت مندی برای همه دوستان خوب اسک دین[/]

سلام وعرض تبریک خدمت آقا مهران . آقا مبارکتون باشه. انشا الله همیشه خنده رو لباتون باشه.:Rose::tashvigh!:

حالا نوبت شماس که برای ما مجردها دعا کنید

واقعا خوشحال هستم که مهران جان هم به مراد دلشون رسیدند در واقع این هفته دو خبر بسیار عالی داشتم که یکی ازداواج یکی از بهترین دوستام حسین جان بود البته بزودی و دومیش مهران جانکه به هردوی شما از صمیم قلب تبریک میگم امیدوارم هردو شماها خوشبخت بشید...

کلام اخر...

خوشبختی واقعی در دنیا فقط با یک چیز میسر میشود. دوست داشتن و دوست داشته شدن. خوشبختی شما آرزوی قلبی من است.

خوش بحالتان که در لحظه ای که می خواهید ازدواج کنید زندگی تان به تباهی کشیده نشده است. من الان که هیچی اگر 4 سال پیش هم ازدواج می کردم زندگی ام به خاطر ازدواج نکردن نابود شده بود. رسما بهتون حسودیم می شه.

خوشبخت بشین انشالله داداش
.......................................

امیدوارم روز به روز شاهد ازدواج باشیم و شاهد کاهش امار طلاق و روزی طلاقی نباشه

وفساد در کشور کم کمتر بشه انشالله

با سلام

از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم .ان شاءالله خوشبخت وعاقبت به خیر بشید

وان شاءالله که همه ی جوونا خوشبخت بشن.:Gol::Gol::Gol:

mehrant;766506 نوشت:
سلام.

ان شاء الله ازدواج سایر دوستان محرد اسکدینی هم به حق آقا رسول الله زودتر جور بشه

سلام.
مبارک باشه.
ان شاءالله به پای هم پیر شین.
ان شاءالله سال بعد خبر تولد گل دختر یا گل پسرتون رو بدید.
خیلی خوش حال شدم که شما متاهل شدید.
امیدوارم دیگه تو زندگی تون غمگین و ناراحت و نا امید نباشین.
بازم میگم که مبارک باشه.
فقط جناب دکتر کارت عروسی رو باید به ما هم بدید
به همه ی کاربران اسک دین اعلام میکنم که همگی تو عروسی آقای دکتر دعوتیم
التماس دعا از همگی
یا علی

[="Franklin Gothic Medium"]خدا رو شکر.الحمدلله.
:doosti:
پیوندتان مبارک

سلام منم تبریک میگم
خیلی خوبه تونستی موافقت رو بگیره
چون با این دخترهای پول پرستی که من امروزه میبینم ازدواج به این راحتی نیست

مهران خان مهریه رو چندهزار تا سکه گرفتی؟

mehrant;766506 نوشت:

سلام و عرض ادب

تبریک عرض میکنم. فکر میکنم این یکی از خوشحال کننده ترین تاپیک ها برای همه اسک دینی ها باشه.
من که معمولا به اسم براتون دعا میکردم.

امیدوارم خوشبخت باشید.

نقل می کنند که حضرت امام (ره) بعد از خواندن خطبه عقد به عروس خانم و آقا داماد سفارش می کردند که "بروید و با هم بسازید".
ان شاءالله با سرلوحه قرار دادن این سفارش پرمغز زندگی طولانی و شادی را تجربه کنید.:Rose:

pzahra;766650 نوشت:
سلام منم تبریک میگم
خیلی خوبه تونستی موافقت رو بگیره

داداش این دخترخانم که قراره باهاش ازدواج کنم هم کم توقع هست، چه ر مهریه، چه در مراسم، چه توقعاتی که الان میگه در زندگی از من بعدا میخواد... هم متدین و مومنه هست و هم خوش اخلاق.....
پس هستن چنین دخترهایی فقط باید پیداشون کنی...
ان شاء الله که به زودی قسمت تو هم بشه

عرض سلام و ادب
ان شاءالله مبارکتون باشه
شنیدم سر عقد دعا حتما مستجاب میشه
لطفا یادتون باشه سر عقدتون برای تعجیل در فرج مولامون دعا بفرمایید که حتما مستجاب میشه

تبریک ، تبریک به من ، تبریک به تو ، تبریک به همه
می بینم که از هفت خوان گذر کرده و ابتدای چهل منزل هستید. خدا ان شالله موفقتون بداره. برای شیرینی هم می تونید عکس یک کیک خامه ای و باقلوا پسته را در سایت بگذارید همه نگاه کنند.

pzahra;766651 نوشت:
مهران خان مهریه رو چندهزار تا سکه گرفتی؟

مهریه شامل چند قسمته که اکثرا معنوی هست نه مالی
قسمت مالی اش 72 تا سکه است که اونم دخترخانم میگه خودم هروقت تونستم 72سکه رو به مرور صدقه بدم...و هیچی اش رو برای خودش نمیخواد

[="Tahoma"][="Navy"]

mehrant;766657 نوشت:
هیچی اش رو برای خودم نمیخواد

چه دختر خوبی
از کجا پیداش کردین؟
همشهری خودتونه؟[/]

[="Tahoma"][="Navy"]

حنیف;766661 نوشت:
علیکم السلام و رحمه الله

شاید باورش سخت باشه ولی عموما آیدی مجردهای سایت توی ذهنم میاد و برای همه تک تک دعا میکنم.
البته ما که قابل نیستیم ولی فقط دعا از دستمون برمیاد که کوتاهی نمی کنیم.

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اجرکم عندالله[/]

mehrant;766657 نوشت:
مهریه شامل چند قسمته که اکثرا معنوی هست نه مالی
قسمت مالی اش 72 تا سکه است که اونم دخترخانم میگه خودم هروقت تونستم 72سکه رو به مرور صدقه بدم...و هیچی اش رو برای خودش نمیخواد
می تونم بپرسم چندمین خواستگاریتون جواب گرفتید؟ می خوام آماری داشته باشم ببینم بعد از چند بار ممکنه این طور دختری نصیب آدم بشه؟

یا صادق(ع);766659 نوشت:
[="Tahoma"][="Navy"]
چه دختر خوبی
از کجا پیداش کردین؟
همشهری خودتونه؟
[/]

یه واسطه معرفی کرد
بله ایشون هم شیراز هستن

ابوالبرکات;766663 نوشت:
می تونم بپرسم چندمین خواستگاریتون جواب گرفتید؟ می خوام آماری داشته باشم ببینم بعد از چند بار ممکنه این طور دختری نصیب آدم بشه؟

اگر خواستگاری رو مواردی که رفتیم خونه دختر و چند جلسه صحبت کردیم حساب کنم، پنجمین جا
اگر مواردی رو که مادرم خودش رفت صحبت کرد خونشون و یا تلفنی با مادر دختر صحبت کرد و امثال اینا رو حساب کنی خوب بیشتر بوده حدود بیست جا فکر کنم شده!.

pzahra;766650 نوشت:

اخوی حالا وسط مجلس عروسی ، بحث دختران اهن پرست و پسران مانکن پرست رو راه ننداز :khandeh!: خوب و بد توی هر قشر و جنسی هست....:Nishkhand:

حنیف;766661 نوشت:
شاید باورش سخت باشه ولی عموما آیدی مجردهای سایت توی ذهنم میاد و برای همه تک تک دعا میکنم.
البته ما که قابل نیستیم ولی فقط دعا از دستمون برمیاد که کوتاهی نمی کنیم.

جناب حنیف ، درسته اسم من ملکولی و ریز هست ، ولی عوضش رنده ، یک وقت از قلم نندازیدش :khandeh!: " یا زینب کبری " هم هست ، اونم گناه داره ، عزبه ، دعاش کنید سفارشی :khandeh!:

مبارک باشه ایشالا همیشه به شادی باشین،امیدوارم همه مثل شما برن سر زندگیشون

یا زینب کبری;766507 نوشت:
سلام دکی جان

یکی دیگه.;766508 نوشت:

مشک;766511 نوشت:
سلام

سیده راضیه;766517 نوشت:
سلام و عرض ادب

بـاران;766522 نوشت:
سلام آقای mehrant

ابوالفضل;766523 نوشت:
با سلام و درود

yalda solimani;766526 نوشت:
تبریک عرض میکنم.

صاعقه;766529 نوشت:
خوش بحالتون.

ریحانه النبی;766531 نوشت:
سلام

Angizeh;766532 نوشت:
سلام

زهرا73;766538 نوشت:
سلام وعرض ادب

مولکول 68;766541 نوشت:
دکتر سلام

nafan;766547 نوشت:
ان شاءالله همه ی جوونها خوشبخت شن

شبـنم;766554 نوشت:
تبریک میگم

♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥;766558 نوشت:
سلام ... تبریک میگم ... ان شالله خوشبخت بشین

**فاطمه;766562 نوشت:
سلام

خدایا دوست دارم;766565 نوشت:
سلام وعرض تبریک خدمت آقا مهران .

cena;766596 نوشت:
واقعا خوشحال هستم که مهران

Farzandeh-Shahid;766618 نوشت:
خوشبخت بشین انشالله داداش

همای رحمت;766642 نوشت:
با سلام

یا صادق(ع);766646 نوشت:
سلام.

سکوت;766647 نوشت:
خدا رو شکر.الحمدلله.

pzahra;766650 نوشت:
سلام منم تبریک میگم

حنیف;766652 نوشت:
سلام و عرض ادب

زینبیون;766654 نوشت:
عرض سلام و ادب

ابوالبرکات;766656 نوشت:
تبریک

پسر خوشبخت;766687 نوشت:
مبارک باشه ایشالا

سلام.
ممنون و متشکرم از همه دوستانی که تبریک گفتن...
امبدوارم به دعای خیر شما باقی مراحل زندگی هم خوب و موفقیت آمیز باشه
ان شاء الله ازدواج مجردهای اسکدین هم هرچه زودتر جور بشه:Gol:

روزی که رفته بودیم برای انجام آزمایشها....وقتی نوبت ما شد و صدامون زدن که بریم برای گرفتن نمونه خون.....خانمی که نمونه گیری رو انجام میداد صدا زد گفت زوج بعدی بفرمایید داخل.....
از شنیدن این جمله کلی قند تو دلم آب شد!:khandeh!:
ان شاء الله که دوستان مجرد هم به زودی این لذتهای ازدواج رو تجربه کنن

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]

انتخاب اول;766599 نوشت:
خوش بحالتان که در لحظه ای که می خواهید ازدواج کنید زندگی تان به تباهی کشیده نشده است. من الان که هیچی اگر 4 سال پیش هم ازدواج می کردم زندگی ام به خاطر ازدواج نکردن نابود شده بود. رسما بهتون حسودیم می شه.

سلام انتخاب جان
.
الان یه مطلبی تو ت.ل.گ.ر.ا.م خونم با این محتوا که حرفای ناامیدی از القائات شیطان هست.... بهتره با این قضیه مبارزه کنی[/]

سلام.
خیلی خوشحال شدم.
ان شاءالله همیشه به شادی.خوشبخت بشید ان شاءالله:ok::ok::ok:

سلام

مبارکتون باشه

ان شاءالله که تو زندگیتون خانم فاطمه زهرا و آقامون علی امیرالمومنین نظر کنن و همیشه خوشبخت باشین

خوشحال شدم

ازدواج کردن خیلی مصیبت داره که شما اون مراحل رو رد کردین

آدم باید تجربه کنه بعد بفهمه شکلک های ناراحتی که میذاشتین چه دردی داشت و صرفا شکلک نبود

منم الان دقیقا مثل اون روزای شمام

تک و تنها دارم با یه لشکر میجنگم و ظاهرا خم به ابرو نمیارم :Cheshmak:

برا همین خبر ازدواجتون خوشحالم کرد

تا باشه از این خبرا تا آدم انرژی بگیره

یکی دیگه.;766508 نوشت:
لطفا این سوالتون در امضاتون رو هم پاک کنید و یه جمله ای بذارید که حسابی تلافی این روزها دربیاد.
پس معلومه شکلک هام خیلی کاربران رو ناراحت کرده بوده...
یکی دیگه.;766516 نوشت:
تازه میخواستم بگم حتی توی این پست که چند وقت است در انتظارشیم هم از کلمه ی استرس و غصه استفاده کردید؟!
یعنی نمی خواید اجازه بدید درست و حسابی بهمون بچسبه؟
آخه مردم و زنده شدم تا امروز جواب آزمایش حاضر شد....همش نگران بودم میگفتم نکنه مثل اون دفعه قبلی که جریانش رو قبلا در تاپیکها گفتم سرم بیاد...
سیده راضیه;766517 نوشت:
شکلکتون رو هم از ناامید شدم به خوشحال میتونید تغییر بدید.
به سپاسگزار تغییرش دادم

صاعقه;766529 نوشت:
خوش بحالتون.
ان شاء الله شما هم ازدواج میکنی دوست عزیز:Gol:
.ان شاء الله شما هم به زودی ازدواج کنید
ماه ربیع الاول هست و ماه پربرکتی هست....ان شاءالله که از برکاتش نصیبتون بشه
حتما نذر کنید....من شب عاشورا نذر کردم که نتیجه اش رو هم دارید می بینید...
مولکول 68;766541 نوشت:
ا اون ناامیدی که شما در این قضیه ازدواج از خودت ساطع میکردی و اون سختگیریهایی که از جانب خانواده برای شما در زمینه ازدواج بود ، بنا به عوامل طبیعی دنیا ، بعید به نظر میرسید به این زودی ازدواج شما فراهم بشه ولی خواست خداوند چیز دیگه ای بود و شد اون اتفاق خوبی که قرار بود بشه....
آره خوب واقعا خودمم ناامید شده بودم و در حالتم تو پروفایلم هم زده بودم...
ولی خوب وقتی ناامید بودم و دیدم جور نمیشه،خودم دنبال واسطه گشتم و سعی کردم چند واسطه ازدواج پیدا کنم تا اونها مورد به خانوادم معرفی کنن...خوب چند واسطه هم پیدا کردم و چند مورد هم معرفی شد تا بالاخره اینجا قسمت ما شد....
مولکول 68;766545 نوشت:
راستی دکتر جان ، اگه تونستی یک عکس هم از دست راستت بگیر ، عکسش رو بزار توی همین تاپیک خودت ، ما اینجا عکس دستت رو پرینت بگیریم ، هر شب قبل خواب ، بکشیم روی سرمون ، بلکه بخت ما هم باز شد
:khandeh!::khandeh!:

خدایا دوست دارم;766565 نوشت:
حالا نوبت شماس که برای ما مجردها دعا کنید
چشم:khejalat:
cena;766596 نوشت:
واقعا خوشحال هستم که مهران جان هم به مراد دلشون رسیدند در واقع این هفته دو خبر بسیار عالی داشتم که یکی ازداواج یکی از بهترین دوستام حسین جان بود البته بزودی و دومیش مهران جانکه به هردوی شما از صمیم قلب تبریک میگم امیدوارم هردو شماها خوشبخت بشید...
خیلی ممنونم:Gol:
انتخاب اول;766599 نوشت:
دوست عزیز اگر منظورت گناه هست،خدا خیلی مهربان و توبه پذیر هست....خدا می بخشه...
از خدا کمک بگیر،دعا کن و توسل کن،نذر کن،خودت هم سعی کن پاک باشی،خدا هم تنهات نمیگذاره....
یا صادق(ع);766646 نوشت:
ان شاءالله سال بعد خبر تولد گل دختر یا گل پسرتون رو بدید.
حالا چه عجله ایه؟:Nishkhand:
یا صادق(ع);766646 نوشت:
فقط جناب دکتر کارت عروسی رو باید به ما هم بدید
به همه ی کاربران اسک دین اعلام میکنم که همگی تو عروسی آقای دکتر دعوتیم
عروسی که حالا نیست! ان شاء الله تا آخر ماه عقد خواهد بود و چندماه در عقد هستیم تا بعدش عروسی...

وجدانن من از ازدواج تو بیشتر از خودت خوشحال شدم الان دارم کل محل شیرینی میدم :Nishkhand:
خلاصه دکی جون تبریک میگم بالاخره تو هم به مراد دلت رسیدی :Rose:

حنیف;766652 نوشت:
من که معمولا به اسم براتون دعا میکردم.
حس جالبیه که آدم خبر نداشته باشه ولی براش دعا بکنن...
ممنون استاد از دعاهاتون:Gol:
حنیف;766652 نوشت:
نقل می کنند که حضرت امام (ره) بعد از خواندن خطبه عقد به عروس خانم و آقا داماد سفارش می کردند که "بروید و با هم بسازید".
ان شاءالله با سرلوحه قرار دادن این سفارش پرمغز زندگی طولانی و شادی را تجربه کنید.
ان شاء الله...
زینبیون;766654 نوشت:
شنیدم سر عقد دعا حتما مستجاب میشه
لطفا یادتون باشه سر عقدتون برای تعجیل در فرج مولامون دعا بفرمایید که حتما مستجاب میشه
قطعا اولین دعام همین خواهد بود
بعدش دعا برای کسانیکه ازم خواستن اونجا دعاشون کنم
و بعد دعاها برای خودم سه دعا رو دوست دارم حتما بکنم:1- ربنا هب لنا من ازواجنا و ذریاتنا قره اعین و اجعلنا للمتقین اماما 2- اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد 3- اللهم وفقنا فیما تحب و ترضی و جنبنا عما لا تحب و لا ترضی
ابوالبرکات;766656 نوشت:
برای شیرینی هم می تونید عکس یک کیک خامه ای و باقلوا پسته را در سایت بگذارید همه نگاه کنند.
اینم تدبیر خوبیه:Nishkhand:
موضوع قفل شده است