هر صبح خروس خوان یک تحریم جدید علیه ما؟! پس فایده توافقات چیست؟

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
هر صبح خروس خوان یک تحریم جدید علیه ما؟! پس فایده توافقات چیست؟

سلام
زیاد سیاسی نیستم. اما کاسه ی صبری نامحدود در مقابل بعضی کارها ندارم. تنظیم و تدوین مقاله ای اتوکشیده در حوصلم نمی گنجه فقط دست و پا شکسته با شما حرف میزنم.
از وقتی با غربی ها توافق کردیم. قرار بود تحریم ها برداشته شود. تحریم جدیدی وضع نشود و خلاصه از این لغات انگلیسی که بعضی ها تو تلویزیون دوست دارند زیاد بکار ببرند تا بگن آره ما هم بلدیم بگذریم. قرار بود آمریکا پنجه از روی گلوی ملت ما بردارد.
الان آمریکا اجازه صادرات نفت داده یعنی بزرگترین ذخایر نفتی دنیا رو داره و حالا به چه دلیلی نمی دونم میخواد نفت صادر کنه.
از آن سو عربستان و قطر و فلان کشور خارج از حد نفت صادر میکنند.
از آن طرف داعش نیاز نفتی بعضی کشورها رو مثل ترکیه برطرف میکنه
نفت دیگه شده بشگه ای 30 و اندی دلار
خوب این از برداشته شدن تحریم نفتی!
جدیدا هم صنعت توریست ایران رو هدف گرفتن. که هرکسی تا 5سال قبل سفری به ایران داشته باشه باید برای رفتن به آمریکا روادید بگیره.
همین فقط صنعت توریست خیلی کشورها رو ثروتمند کرده. فقط صنعت توریست.
حالا دیگه از این مسائل بگذریم برسیم به درد خودم.
خب خیلی محصولات کامپیوتری که کار می کنیم سایتش در ایران در دسترس نیست. مثل ادوب و گوگل کد و دلفی و ... که از قبل تحریم شدیم.
حالا بعد از این همه حسن نیتی که نشون دادیم سایت Envato Market هم دامنش رو به روی آی پی ما بست ! این سایت خودش هشت تا سایت درون خودش داره و شامل محصولات مختلفی هست.

برچسب: 

سلام
وَلَن تَرضىٰ عَنكَ اليَهودُ وَلَا النَّصارىٰ حَتّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم
چه زیباست که کتاب آسمانی مومنین و مسلمین در 1400 سال پیش به این شکل با ما سخن گفته است . تغییرات در Envato به علت تغییر هویت این شرکت از کشور استرالیا به آمریکا بوده است . ولی اتفاق خاصی نیست ، اعجاب برانگیز هم نیست ، چنین مواردی هر چند قابل قیاس با سایت های وطنی نباشد اما راهی را برای جوانان ما در آینده باز خواهد کرد که فرصت بیشتری برای پیشرفت در اختیار آنان قرار و ما قرار می دهد .

به نظر حقیر این پرسش باید مطرح شود که " فایده ی این توافق برای دشمن چیست ؟ " ، که پاسخ آن هم کاملا واضح است .

چرا مسولان دولت یازدهم خود را به خواب زده اند ؟

خداقوت تفسیر بسیار زیبایی بود. اقتصاد ما از داخل پوست و استخوان شده است.
من در زمینه رشته خودم اظهار نظر میکنم.به نظر من با رعایت قانون کپی رایت و کرک نکردن نرم افزارها. بازار نرم افزار و و بازی و سایت و انیمیشن ایران رونق می گیره. ما باید به قانون کپی رایت بین المللی پبیوندیم.هر چند که تحریم باشیم اما خیلی کشورها محصولات ما رو میخرن به ویژه مردم خودمون.

من نمیخوام حرفی بزنم که خدای نکرده برعکس باشه
من به شخصه مطیع رهبرم هستم هر موقع فرمان بده گوش به فرمانیم

من نمیگم ارتباط با همسایه و کشورهای دیگه بد هست پیامبر در زمان خودش با یهودی و نصاری و ... همسایه بودن و دوست بدون ازار به هم دیگه

اما این که بخوایم سو استفاده کنیم و دخالت خیلی بد هست کاری که امریکا انجام میده

البته اقای ظریف هم واقعه زحمت کشیده نباید نادیده گرفت ان هم فرزند این مرز و بوم باید بهش خسته نباشید گفت

حالا هر چی خواست خدا هست اگه امریکا به عهدش وفا کرد که مطمین باش نمیکنه بلایی که سر قذافی و .. اورد نشون داده

و تجربه .......................