کلاس خصوصی در منزل

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کلاس خصوصی در منزل

با سلام
من این ترم کلاس زبان می‌رفتم
با توجه به تدریس عالی استاد شرایط کلاس خصوصی را جویا شدیم.
بعدا قرار شد من به همراه ۶ نفر با او کلاس خصوصی در یکی از آموزشگاه ها داشته باشیم.

متاسفانه آموزشگاه برای این ترم ۱ ماه (هفته ای ۴ روز) پاسخ منفی داد و از انجا که کلاس آموزشگاه را هم ثبت نام نکرده‌ایم همه قرار بر این گذاشتند که در خانه‌ی یکی از این دوستان برگزار شود که یک طبقه‌ی آن خالی است.

شرایط ما ۷ نفر به این صورت است.
من : پسر مجرد
استاد : مرد
۶ نفر دیگر :
۴ نفر دختر ازدواج کرده
۲ نفر خواهر
-------
کلاس قرار شد در خانه‌ی یکی از این دخترهای ازدواج کرده باشد و شوهرشان نیز اجازه داده‌اند.
شرایط این دخترها به این صورت است که همه‌ی دخترهای ازدواج کرده شوهرانشان با مساله برگزاری کلاس در خانه مشکلی ندارند.
۲ دختر مجرد نیز پدرشان رضایتشان را اعلام کرده است.
----

سوال من این است که آیا می توانم در این کلاس شرکت کنم.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

isfahan1387;765785 نوشت:
با سلام
من این ترم کلاس زبان می‌رفتم
با توجه به تدریس عالی استاد شرایط کلاس خصوصی را جویا شدیم.
بعدا قرار شد من به همراه ۶ نفر با او کلاس خصوصی در یکی از آموزشگاه ها داشته باشیم.

متاسفانه آموزشگاه برای این ترم ۱ ماه (هفته ای ۴ روز) پاسخ منفی داد و از انجا که کلاس آموزشگاه را هم ثبت نام نکرده‌ایم همه قرار بر این گذاشتند که در خانه‌ی یکی از این دوستان برگزار شود که یک طبقه‌ی آن خالی است.

شرایط ما ۷ نفر به این صورت است.
من : پسر مجرد
استاد : مرد
۶ نفر دیگر :
۴ نفر دختر ازدواج کرده
۲ نفر خواهر
-------
کلاس قرار شد در خانه‌ی یکی از این دخترهای ازدواج کرده باشد و شوهرشان نیز اجازه داده‌اند.
شرایط این دخترها به این صورت است که همه‌ی دخترهای ازدواج کرده شوهرانشان با مساله برگزاری کلاس در خانه مشکلی ندارند.
۲ دختر مجرد نیز پدرشان رضایتشان را اعلام کرده است.
----

سوال من این است که آیا می توانم در این کلاس شرکت کنم.

با سلام و عرض ادب

درصورتی که حضورتان در آنجا مفسده نداشته باشد و زمینه ساز گناه را فراهم نکند اشکال ندارد البته تشخیص موضوع هم برعهده خودتان است.

موفق و موید باشید

موضوع قفل شده است