مقايسه حوزه خواهران با دانشگاه امام صادق علیه السلام

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مقايسه حوزه خواهران با دانشگاه امام صادق علیه السلام

سلام
من اطلاعاتی جامع در مورد پذیرش ومصاحبه و شرایط دانشگاه امام صادق می خواستم واینکه الان توی سایت ثبت نام کنم یا زمان ثبت نام کنکور سراسری هم میشه؟
می خواستم بدونم که از نظر تحقیق و تبلیغ . پژوهش کدوم بهتر فعال تر هستند

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

قابل توجه:

موضوع جهت بحث و تبادل نظر میان کاربران باز گذاشته می شود.

خواهشمندم فقط در موضوع اصلی تاپیک مطلب ارسال نمایید

و از هرگونه بحثهای حاشیه ای و نیز گفتگوهای دونفره خودداری نمایید.

با تشکر

:Gol:

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

بزرگواران به خصوص آنهايي كه در دانشگاه امام صادق يا حوزه هاي خواهران به خصوص جامعه الزاهر درس خوانده اند
لطفا نظر خودتان را بگوييد و راهنمايي كنيد

[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]سلام
آيت الله مهدوي تلاش داشتند كه دانشگاه امام صادق (عليه السلام) را اسلامي بار بياورند و تا حدود زيادي هم موفق بودند
هنگام پذيرش مراكز و موسسه ها و دانشگاه ها شرايط خود را بيان مي كنند

http://new.jz.ac.ir/Index.aspx?tempn...=1&epageId=368

http://www.isuw.ac.ir/fa/news//bodyV...%B4%D8%AF.html

- مي توانيد حضوري برويد يا تماس بگيريد به هر دو مركز و با بخش آموزش اساتيد مشورت كنيددر دوران آموزش اين فرقي ندارد
- براي پژوهش و دو مركز آموزشي در دوران تحصيل تفاوتي ندارند هر دو تحقيقات و پروژه و پايان نامه دارند ولي با خود فرد است كه با جديت و اولويت قرار دادن تحقيق و پژوهش ، و تقويت مهارت هاي پژوهشي و ارتباط با پژوهشگرا ن و مراكز پژوهشي در اين امر پيشرفت كند

[/]

Farzandeh-Shahid;764009 نوشت:
یک حقیقت بگم از تجربه 20 سال که تو اینترنت بودم

متاسفانه حوزه های خواهران ضعیف ترین حوزه جبهه جنگ نرم بوده حتی از داشتن یک وبلاگ قوی محروم هستن چند وقتی هست بعضی هاشون صاحب وبلاگ شدن

در حالی که دشمنان اسلام دارن قوی ترین جبهه جنگ نرم بر علیه خواهران انجام میدن چه رسانه صوتی تصویری و .............

سلام

متأسفام كه بايد بگم با شما صد در صد موافقم
بله اين يك ضعف است و لازم است خواهران طلبه و خواهران دانشجويي كه اطلاعات ديني خوبي دارند در اين زمينه بسيار فعال باشند
چون زن يكي از ابزارهاي مهم در جنگ نرم است

دوستان سلام

حوزه علمیه به شرط نگاه جهادی و عدم تاثیرپذیری از جو نامطلوب احتمالی ( مثلا غیرجهادی و ...) به نظر حقیر به مراتب بهتر است

علی علی

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

مکلف;764054 نوشت:
حوزه علمیه به شرط نگاه جهادی و عدم تاثیرپذیری از جو نامطلوب احتمالی ( مثلا غیرجهادی و ...) به نظر حقیر به مراتب بهتر است

سلام
ميشه توضيح بفرماييد؟[/]

سلام علیکم
به نظر بنده میتونین به حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان مراجعه کنین که ترم بهمن دانشجو میگیره
هر استانی تو دانشگاه مرکزی خودش یک حوزه ی علوم اسلامی داره و به عنوان یک دین پژوه اونجا میتونین فعالیت کنین
خوبیش اینه که درکنار رشته ی تحصیلی و دانشگاهی خودتون میتونین حوزه رو هم داشته باشین و خیلی هم فعال هستن چون حوزه تو روزهای آخر هفته تشکیل میشه و تو دانشگاه ها هست..فعالیتش بیشتر از حوزه ی خواهران دیگه هست ...با اینکه کاس های برادران و خواهران جداست ولی یک میدان رقابتی برای کار فرهنگی ایجاد میشه تو حوزه ...
الحمدالله تو حوزه ی ما هم کارگاه جنگ نرم و سواد رسانه ای برگزار شد و هم کارگاه سیر مطالعاتی شهید مطهری و هم کارگاه قالی بافی و گل سازی و ...و مهم تر اینکه خیلی جذاب بوده برای اکثر ورودی ها

حامی;764044 نوشت:
لازم است خواهران طلبه و خواهران دانشجويي كه اطلاعات ديني خوبي دارند در اين زمينه بسيار فعال باشند

به نام خدا
سلام
من بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه با حوزه ی علوم اسلامی دانشگاهیان آشنا شدم .
چون علاقه ی زیادی به علوم دینی داشتم و در دانشگاه هم فرصت نداشتم که به دنبال آن بروم، در این حوزه شرکت کردم.
بعد از شرکت در این حوزه حتی علاقه ام به علوم دینی بیشتر شد. ولی خوب به نظرم حوزه ی دانشگاهیان مختصر هست.
حال مانده ام که چکار کنم. چون این حوزه فقط 6 ترم هست که مرا تشنه تر کرده و خوب هنوز شروع نشده تمام شده است. لطفا راهنمایی فرمایید.
آیا در حوزه های اصلی شرکت کنم؟ یا حوزه های مجازی؟
البته از دوستانم که در حوزه اصلی و هم در حوزه ی دانشگاه شرکت میکنند شنیده ام که از نظر سطح علمی, حوزه ی اصلی (شهر خودم) از حوزه ی دانشگاه پایین تر است (اساتید و طلبه ها)
حوزه های مجازی هم که کلاسی ندارد. آیا می تواند مفید باشد؟
با تشکر