چرا دیگران از من زیباترند؟

تب‌های اولیه

39 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چرا دیگران از من زیباترند؟

حالم خیلی بده .
مال امروز و دیروز هم نیست
چند ساله
من یه نوجوونم
قبل از اینکه پامو تو راهنمایی بذارم و هنوز بچه بودم چیزی از خوشگل بودن و زشت بودن حالیم نبود .
با همه رفیق بودم ، همه هم باهام رفیق بودن
ولی از وقتی پامو گذاشتم تو راهنمایی تا همین الانش روزی نیست که تیکه و کنایه ای از بقیه در مورد چهره ام نشنوم
چرا خدا منو اینطور آفریده؟
چرا من حتی نباید یه عکس یادگاری خوشگل داشته باشم برا خودم؟
چرا من باید اینطور حالم به خاطر اینکه جناب خدا نخواستن من بهتر ازین باشم خراب باشه .
چرا؟...
خواهشا نیاید بگید مشیت خدا و حکمت خدا و چمدونم سایر توانایی هایی که داری و بقیه ندارن
خیلی از رفیقام هستن که هم چهره شون از من بهتره و هم توانایی هاشون از من بیشتر
من رو قانع کنید ...

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

هو الجمیل
با سلام؛
اینکه زیبایی را دوست دارید، قابل ستایش است ، چرا که خدا خودشان زیباست و زیبایی را دوست دارد، شرایط روحی شما را برای مسئله زیبایی درک می کنیم، اما عزیز و بزرگوار اگر بخواهی وارد این موضوع شویم، اولا: این طوری موضع گرفتن و خود را ذی صلاح دانستن و خود را حکیم و لایق این نعمت دانستن جای بحث و تامل است!
اگر در جستجوی حل مشکل هستید، پس به این جملات تاملی بفرمایید:
1. اصل خلقت و تکوین عالم هستی در اختیار قدرت خداست، و با ارداده او موجودات اجازه حیات دارند. اما غیر از اراده خدا عوامل دیگری در زیبایی انسان نقش تاثیر گذاری دارند( عواملی مثل تغذیه مناسب، عومل وراثتی و...)
2. در خود مسئله زیبایی هم نکاتی هست که باید بدانیم:
اولا: خود مفهوم زیبایی مفهوم نسبی است، شاید یک منظره ای را برای همه نشان بدهیم عدده ای خوششان بیاند و عدده ای نظرشان منفی باشد. پس زیبایی مطلق را نمی توانیم معرفی کنیم. ( شاید به نظر خودتان زیبا نیستید و با نظر دیگران شما اتفاقا زیبا هم هستید، چه بسا شما تصور اشتباهی از خودتان دارید)
ثانیا: ملاک تشخیص زیبایی تک بعدی نیست، و قضاوت تک بعدی هم منطقی نمی باشد، کسی شاید ظاهری زیبا داشته باشد ، منتها از زیبایی باطنی بی نصیب باشد، ویا برعکس مثل: کسی دارای زیبایی اخلاقی و معرفتی باشد ولی از ظاهرخیلی زیبا نباشد، و فردی هم زیبایی ظاهری داشته باشد و هم باطنی مثل: ائمه اطهار علیهم السلام
3. زیبایی خودش نعمتی است و ما در مقابل آن پاسخ گو خواهیم بود، خیلی از افراد هستند به خاطر همین زیبایی دچار هزاران گناه شده اند ( شاید ماهم زیبایی خاصی داشتیم همین بلا سر ما میامد).
با این مبنا قضاوت شما از خودتان و تمرکز بر زیبایی ظاهری و مقصر دیدن خدا منطقی نیست، انسان با کمالات معنوی و ارتباط با خدا و کسب موفقیت های علمی و معنوی زیبا می شود، شما اگر حوصله دارید از اینترنت تعدادی از علما عارف شیعه را سرچ کنید ( مثل: مرحوم آخوند همدانی، سید علی قاضی، شیخ انصاری و...)، متوجه خواهید شد که این بزرگواران، به آن صورت ظاهری زیبا و فلان برخوردار نبودند، ولی به برکت ارتباط باطنی با خدا به یک جذابه های رسیده بودند که سالها هم بگذرد انسانها تشنه یاد و خاطره آنها خواهند بود. فراموش نکنیم؛ این برای ما هدف باشد، بندگی خداست و تمرکز به آن انسان را زیبا ، دلنشین و جذاب خواهد کرد.
اصلا شما بزرگترین دانشمندان غربی وشرقی را هم نگاه کنید، متوجه خواهید شد که برخی ازآنها ظاهر خیلی زیبا نداشتند، ولی ببینید چه قدر اعتماد به نفس بالایی دارند،
و به چه جاذبه های علمی رسیده اند و چه قدر انسانها محتاج یافته های علمی آنها هستند، آیا خود این موضوع، زیبا نیست؟
چرا زیبایی را فقط در ظاهر خلاصه کنیم؟!
البته در کنار این مباحث معنوی برخی از کارها می تواند در زیبایی ظاهری موثر باشد:
1. پوشیدن لباس های شیک
2. ورزش های منظم و اصولی (اندامی)
3. مرتب کردن مو و ظاهر
4. در صورت مشکل حاد می توان از عمل زیبایی استفاده کرد ( مثلا: داشتن زگیل و خال نامناسب در صورت و ...)
سفارش دیگرم:
دوست خوبم؛
ظاهرخودتان را با دیگران مقایسه نکنید ( شاید ظاهر فلانی از شما بهتر باشد، اما در سایر موارد از شما کم باشند، از این رو چنین مقایسه هایی برای شما مضر خواهد بود)
خودتان را آنگونه که هست بپذیرید، وبا پیشرفت در سایر کمالات ( مثل: تحصیل، هنرهای ورزشی، مهارت های فنی) خودتان را جذاب کنید.

تجربه ثابت کرده شخصیت برتر از قیافه است ....خوشبختی,موفقیت و ....به قیافه و ظاهر نیست.در اطرافمان خیلی ها رو دیدیم دارای قیافه معمولی اما چنان شخصیت کارامد و جذابی داشته که خودش زیبا جلوه کرده .این افراد در سینما ,در هر عرصه ای که کمی نیاز به دقت داره که ببینید هستند و واقعا دوست داشتنی هستند.
ظاهر و قیافه زیبا رو همه دوست دارند اما همه چیز نیست.کافی است یه سرچی بکنید در اینترنت تا متوجه خیلی چیزها بشید

با سلام

جواب این سوال خدای تعالی نیز بندگان را متفاوت آفریده و هر کدام از آنها را به شکلی مورد آزمایش و امتحان قرار می دهد:
در حدیثی قدسی از قول خدای تعالی آمده است: بعضى را كور و بعضى را بینا، بعضى را كوتاه قد و برخى را بلند قد، بعضى را زیبا و بعضى را زشت، بعضى را عالم و برخى را جاهل، بعضى را فقیر و بعضى را غنى كردم، بعضى را مطیع و برخى را عاصى، برخى را بیمار و عده‏اى را سالم، بعضى را زمین ‏گیر و برخى بدون عیب هستند.
همه این كارها لازمه خلقت بود. براى این كه آن شخص سالم و بى ‏عیب به آن شخص معیوب نگاه كند و به خاطر سلامتى‌‏اش به من شكر و حمد بگوید. و یا آن كه عیب‏دار است به شخص سالم نگاه كند به من متوسل شود تا به او هم سلامتى بدهم. و همچنین به بلاى من صبر كند تا به او پاداش خوب بدهم. یا این كه شخص غنى به فقیر نگاه كند به خاطر ثروتى كه به وى داده‏ام به من حمد نماید، و یا شخص فقیر با دیدن شخص غنى از من ثروت بخواهد و یا این كه مؤمن به كافر نگاه كند به خاطر هدایتى كه داده‌‏ام به من حمد و سپاس گوید...

دوست عزیز زیبایی به ظاهر نیست به باطن شاید این جمله برات تکراری باشه

اما من بهم ثابت شده و دیدم

[=WebRoya]می دانید ملاک زیبایی چیست؟ آیا از داشتن چشم و ابروی زیبای خودتان لذت برده اید؟!

یکی از مسائلی که برخی از جوانان را رنج می ‎دهد و گاه احساس حقارت می‎ کنند و مشکلاتی را برای خود و
دیگران مهیا می ‎سازند مسئله زیبایی است.

گاه این مشکل از خانواده به وجود می‎آید، مادر و پدر، برادر و خواهر، دائی و... می‎ گویند فلانی از فلانی زیباتر است، فلانی زشت است، او روی دستمان می‎ماند، برو سیاه برزنگی، برو بدترکیب، بدقیافه، تو دیوانه ‎ای، عقل نداری، اگر خوشگل بودی، چه می ‎کردی و...

این گونه اهانت ها حتی به فرزند خود گناه کبیره ‎ای است که تدارکش در دنیا و آخرت مشکل است. پدر و مادر و دیگران حق ندارند این گونه اهانت هایی داشته باشند.

در زیبایی یا زشتی عوامل مختلفی دخیل اند، ممکن است پدر و مادر مقصّر باشند یا این که آب و هوا، غذا و حوادث پیش ‎بینی نشده و... دست بدست هم بدهند و یک دختر یا پسر نامتناسبی را تحویل دهند.

البته این نکته قابل تذکر است که دیدگاه هر فردی از نظر ظاهری زیبایی در یک خصوصیتی جلوه می‎ کند، زیبایی هم از نظر افراد متفاوت است. ممکن است یک صورت به نظر فردی، غیر قابل تحمّل باشد و برای دیگری خیلی هم جذاب و گیرا باشد.

[h=3]ملاکبرتری[/h]البته به نظر اسلام ملاک ارزش و برتری مسائل زودگذر و ظاهری نیست، اگرچه به این امور هم بی ‎توجه نیست، بلکه نهادهای پاینده و قابل افزایش مورد توجه است، آن چیزها ارزش است که زمینه‎ ساز قوام و پایداری خانواده و نیز سبب تقرب و نزدیکی به خدا باشد.
زیبایی چهره، چشم و ابرو، لب و دهان، و بینی، سفیدی یا سبزه بودن زن و مرد، خوش‎ اندام بودن و... که ظاهراً دیده می‎ شود در صورتی ارزنده است که در درون فرد ایمان، وقار، ادب، صداقت، پاکی و... قرار داشته باشد و گرنه خود این مسائل زمینه‎ ساز از هم گسستن خانواده می ‎گردد.

چه بسا افرادی به خاطر ظاهر جذاب، پیوند زندگی خود را آغاز کرده ‎اند، ولی چون از نظر معنوی ضعف داشته‎اند به ورطه سقوط و پرتگاه بدبختی کشیده شده‎ اند، آنان که گمان می‎ کنند این عوامل ظاهری ارزشمند است و باید فقط ملاک پیوندها این باشد سخت در اشتباه هستند.

زیرا پیامبر گرامی صلی الله علیه و آله فرمود: از سبزی روئیده شده در بین زباله‎ها و کثافات پرهیز کنید.
عرض کردند یا رسول الله: مقصود شما چیست؟ (خضراء الدمن)
فرمود: زن زیبایی که در خانواده پست و بی ‎اخلاقی پرورش یافته باشد.

اگر دختر و پسر زیبا و خوش ‎اندامی، در یک خانواده غیر متدین رشد کنند؛ احتمال زیاد دارد که از سلامت معنوی و عفّت واقعی برخوردار نباشد.

اصولاً هر برتری اگر در کنارش ایمان، عقل و وجدان باشد ارزش پیدا می ‎کند.

اگر دختر یا پسری زیبا باشند، ولی عقل نداشته باشند، ایمان نداشته باشند، نه اینکه سعادت ‎بخش نیست بلکه مصیبت ‎بار می‎ باشد، گاه دختر یا پسر خود مقید هستند ولی از نظر فکر و اندیشه و اراده ضعیف هستند و به دام صیادان جامعه گرفتار می ‎شوند، این است که باید انگیزه و ملاک ازدواج ایمان باشد، تجربه نشان داده که این امور بدون معنویت سعادت بخش نخواهد بود.

ممکن است در ذهن این سؤال پیش آید که پس چرازیبارویان زودتر سامان می ‎یابند؟

باید گفت به خاطر این که این اشتباه جامعه است که زیبایی بدون ایمان، تشخص، ادب را بهتر می‎داند از سیما و اندام متوسط اما باایمان و اراده قوی.

ما باید خود ملاک های واقعی را ارج نهیم تا به مرور ضدارزش ها فراموش و ارزش ها رشد یابد.

از آن سوی به آنان که از نظر خودشان، احساس ضعف ظاهری می ‎کنند، توصیه می ‎کنیم که به جای جلوه ‎گری، طنازی و... به افزایش جنبه‎های معنوی و انسانی خود بپردازند و از خدا و ائمه علیهم السلام بخواهند یک مورد مناسب را برای آنها به وجود آورند.

در زمان نه چندان دوری موارد مناسبی را خدا تأمین خواهد کرد، ولی کسی که بخواهد با مثلاً فلان کمبود ظاهری، مکرر گناه کند، دیگران را به گناه وادار نماید بداند هیچ جاذبیت معنوی نخواهد یافت.

آری در روایات به این امر توصیه شده که زنان شوهران برجسته و نیکو صورت و سیرت برگزینند و مردان هم زنان زیبا و جذاب انتخاب کنند، ولی این بدان معنی نیست که باید تمام نظر زیبایی باشد بلکه باید میزان ایمان او بالاتر باشد، اگر زیبایی، برتری مرد یا زنی مثلاً 50 درجه باشد و پایه ایمانی او 80 درجه نباشد، باید بداند که زندگی موفقیت‎آمیزی نخواهد داشت زیبایی و برتری زیاد منهای ایمان خطر آفرین است.
و این یک امر طبیعی است هرچه بلند و تنومندی درخت افزوده گردد باید ریشه‎ هایش قوی ‎تر باشد. و گرنه درخت ثبات ندارد.

هرچه میزان مصرف برق بیشتر باشد، باید قدرت تحمل سیم های داخلی یک ساختمان و کنترل و کابل ورودی به خانه قوی‎تر باشد و گرنه موجب آتش‎سوزی و نارسائی در سیستم برقی می‎گردد.

هرچه ارتفاع ساختمان و امکانات آن و تأسیسات آن بیشتر باشد باید پایه و اساس ساختمان قوی‎تر باشد.
هر برتری مادی و ظاهری که در انسان وجود دارد اگر در کنارش بلکه بیشتر از او ایمان، ادب، وجاهت نباشد همان برتری شکست‎آفرین خواهد بود.

البته این انحصار به جوانب ظاهری ندارد حتی برتری غیرمستقیم هم همین خطر را دارد.

مثلاً دختری یا پسری که دارای علم، مدرک، تخصص و... هستند همین امکان خطر برایشان وجود دارد.
اگر پدر و مادر پولداری داشته باشند همین مشکل در سرراهشان خواهد بود.

[h=3]صورت یا سیرت[/h]اگر پدر و مادر شهرت، شخصیت اجتماعی داشته باشند و در طرف دیگر کمتر باشد قطعاً دچار نارسائی و مشکلات می‎گردند.

اینکه در اسلام شأن، کفویت، همگونی مطرح است روی همین اساس است، بله اگر ازدواج ناهمگونی از نظر ظاهری صورت گیرد ولی از جهت معنوی همسان باشند خوب است.

مثلاً ازدواجی صورت گرفته که در یک طرف برتری ظاهری، اجتماعی، خانوادگی وجود دارد.

همراه باایمان قوی و اعتقاد به خدا و قیامت خوب است ولی اگر ایمان ضعیف و این جهات برتری داشته باشد، نسبت به طرف مقابل قطعاً بداند مشکل خواهد بود و در برخی مواقع حتی غیرقابل حل می‎شود.

پدر و مادرها، دختر و پسرها، اقوام و خویشان (رابطه‎ها) باید به این نکته مهم توجه داشته باشند که جنبه‎های ظاهری و دهان پرکن بنیاد اساسی زندگی را نمی‎سازد بلکه ایمان و انسانیت و پاکی است که زندگی را مستحکم و پایدار می‎دارد.

چه بسا زندگی‎ها بخاطر همین امور ظاهری که ملاک ازدواج بوده از هم گسسته شده است.

[=WebRoya]

حالا اصلا چهره شما چشه مگه؟ خالی لکی جوشی چیزی داره یا نه عیب ظاهری نداره فقط فکر می کنید زشته چهرتون.

امیر منصور;763371 نوشت:
حالم خیلی بده .
چند ساله
من یه نوجوونم
قبل از اینکه پامو تو راهنمایی بذارم و هنوز بچه بودم چیزی از خوشگل بودن و زشت بودن حالیم نبود .
ولی از وقتی پامو گذاشتم تو راهنمایی تا همین الانش روزی نیست که تیکه و کنایه ای از بقیه در مورد چهره ام نشنوم
چرا من باید اینطور حالم به خاطر اینکه جناب خدا نخواستن من بهتر ازین باشم خراب باشه .
چرا؟...
خواهشا نیاید بگید مشیت خدا و حکمت خدا و چمدونم سایر توانایی هایی که داری و بقیه ندارن
من رو قانع کنید ...

سلام

من نمیخوام حرفای دیگران رو تکرار کنم ، گرچه به همشون معتقدم .. یعنی شخصیت رو برتر میدونم ...

اما اینم میدونم که از لحاظ روانی ، ظاهر انسان روی First Impression تاثیر میزاره ... پس راه حل هایی بهتون میدم ..

شما باید همیشه منظم و مرتب باشید .. بوی خوش بدید .. موهاتون رو خوشکل کنید .. لبخند آروم و دلنوازی گوشه ی لبتون باشه با اینکه به نظر جدی و محکم و قوی میاید .. حتما ورزش کنید .. موقع راه رفتن سینه رو صاف کنید و جلو بدید ، مغز اینو به انسانی با اعتمادبه نفس و قوی ترجمه میکنه .. همیشه Eye Contact داشته باشید یعنی با مخاطبتون موقع صحبت کردن به زمین و آسمون و گل و بلبل نگاه نکنید ، مستقیم تو چشمای طرف نگاه کنید .. کفشاتون همیشه باید تمیز باشه ، کفش خیلی مهمه .. به ناخن هاتون برسید .. ساعت قشنگی دستتون باشه .. موقع نشستن قوز نکنید ... و مراقب حرفایی که میزنید باشید ، سکوت کنید و تا جاش نشده کلامی نگید و به موقع منظورتون رو در قالب جملات کوتاه و مختصر بیان کنید ..

شما اینارو رعایت کنید دوست عزیز .. ببینید چطور ضعف هاتون ، پشت اعتماد به نفس و وقارتون گم میشه و هیچ کس متوجه ضعف هایی که از دید خودتون دارید نمیشه ..

این سوالهای بی خود رو دور بریزید .. وقتی با مسئله ای مواجه میشید مرتب دنبال این نباشید که چرا من چرا دوستام نه .. نه اینارو ول کنید چون به اندازه کافی دیگران با اعتماد به نفسشون شمارو تو خودتون فرو بردن شما دیگه لطفا دوستِ خودتون باشید ... درساتون رو خوب بخونید و نکات بالارو رعایت کنید ، ببینید ازتون چی میسازه ...:ok: روزی میرسه که اونا با دیدن شما به فکر فرو میرن ...

موفق باشید :Gol:

تنها مانع موجود بر سر شادمانی و نشاط ، اعتقاد شما

به وجود مانع بر این راه است

به همین دلیل راه را اشتباه می روید و

گرفتار مشکل می شوید.

سلام ...
حرفهای مشک رو خیلی قبول دارم ...

مهمترین چیز برای یک مرد اعتماد به نفس هست ... زیبایی هم مهم هست ... ولی نه معمولا اون زیبایی که همه تصور میکنند ...

... مثلا برخی موقع ها یه دماغ قلمی و خوشگل برای یه مرد با ابهت زشت هست ... برعکس اگر یه دماغ گوشتی و گنده داشته باشه بهش میاد ...
... مثلا برخی مردها با اینکه کچل هستند جذابیتهای خودشون رو دارند .
... مثلا احترام گذاشتن و احترام گرفتن خیلی جذابیت ایجاد میکنه .

راهش برای شما یه کم سخت تر هست ...
1- سعی نکن خودت رو تیتیش و مامانی و ناز نشون بدی ... برعکس سعی کن زشتیت رو به نوعی ابهت مردونه نشون بدی ... برو ماهیچه هات رو بزرگ کن ... و صورتت رو در هم بکن و زشت ترین عکسی که میتونی بگیری ... بگیر و بزن تو اتاقت ...
2- احساساتت رو کم کن .
3- مرد باش و مردونگی کن .
و ...

بروباشگاه عضلاتت رو پرورش بده تا دخمل ها خوششون بیاد،دخمل ها عاشق بدن های ورزید وعضلانی هستن مخصوصا بازوهای بزرگ

سلام
سعی کن همیشه قسمت پر لیوان ببینی نه خالیشو همیشه اعتماد به نفس داشته باش به فکر کسانی بهت نگاه میگنند نباش چون خلیی ازار میده اونایی بهت کنایه میزنند مشکل ازخودشون هس
یه جمله خوب برات دارم
ﻣﻦ ﻧــﻪ ﺣـــﻮﺻِـ ـلـ ﻪ ﺍﯾﻨــﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﺨــﻮﺍﻡ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﻭﺍﺳﻪ ﮐَﺴﯽ ﺛﺎﺑِــﺖ ﮐﻨــﻢ !!
ﻧﻪ ﭘِﯿﮕﯿـــﺮ ﺍﯾﻨــﻢ ﺑﺒﯿﻨــﻢ ﺑَﺮﺩﺍﺷـــﺖ ﺑَﻘﯿـــﻪ ﺍﺯﻣ ﭼﯿـــﻪ !!
ﭼﻮﻥ ﺑﺎ ﺣَـــﺮﻑ ﺩﻳﮕـــﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﭼِﺸـــﻢ ﻛﺴـــﻰ ﻧﻴـــﻮﻣﺪﻡ . . .
ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺑﺎ ﺣﺮﻑ ﺩﻳﮕـــﺮﺍﻥ ﺑﺨـــﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﭼِﺸــﻢ ﻛﺴـــﻰ ﺑﻴﻮﻓﺘـــﻢ ..!
ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻨﻢ ...

امیر منصور;763371 نوشت:
حالم خیلی بده .
چند ساله
من یه نوجوونم
چرا؟...
من رو قانع کنید ...

با سلام

در دوران نوجوانی اینجور مسائل پیش میاد چون انسان کم کم با خودش اشنا میشود
و مطرح میشود

تا حدودی طبیعی هست
چون در این دوره انسان بیشتر هم نوع خودش رو از چهره میشناسه !

هیچ موقع بر فرض یه فرد میانسال به هم نوع خودش نمیگه و مسخره نمی کنه چرا چهره ات اینجور هست ؟
چون با گذشت زمان پارامترهای شناخت وسیع شده و فرق کرده اند !

توصیه من این هست روی این موضوع زیاد زووم نکنید و حساسیت به خرج ندهید

با گذشت زمان دیگران هم شمارو با همین چهره باور خواهند کرد و براشون یه مساله ی عادی خواهد شد .

موفق باشید

[="Tahoma"][="Navy"]

ابوالفضل;765451 نوشت:
با سلام

در دوران نوجوانی اینجور مسائل پیش میاد چون انسان کم کم با خودش اشنا میشود
و مطرح میشود

تا حدودی طبیعی هست
چون در این دوره انسان بیشتر هم نوع خودش رو از چهره میشناسه !

دقیقا همین طور هستش
در این دوره انسان می خواهد که زیبا باشد و احساس میکند که دیگر زشت تر از او وجود ندارد
من به برادرمان حق میدهم که این فکر ها را بکنند
چون اگر این دوره رو تازه گذرانده باشید درک میکنید[/]

پسر خوشبخت;765438 نوشت:
بروباشگاه عضلاتت رو پرورش بده تا دخمل ها خوششون بیاد،دخمل ها عاشق بدن های ورزید وعضلانی هستن مخصوصا بازوهای بزرگ

Lol
ممنون از همه دوستان
باشگاه شهر ما محل تجمع اراذل شهره
راه دیگه ای نیست ؟ چون واقعا امکان رفتن به باشگاه ندارم با اون شرایطش

امیر منصور;765588 نوشت:
:))
ممنون از همه دوستان
باشگاه شهر ما محل تجمع اراذل شهره
راه دیگه ای نیست ؟ چون واقعا امکان رفتن به باشگاه ندارم با اون شرایطش

داداش مگه حتما رفتن با باشگاه بدنسازی و استفاده از هورمون یا دارو بدنت زیبا شد ولی چه فایده این اندام زیبات چند سال دوام داره خوبه 20 سال

بعدش چی تنها چیزی که ماندگاره اخلاق خوبه خدا شاهده من بهم ثابت شده اخلاق خوب باعث شده از توبدترهاش با خانم هایی ازدواج کنند که انتظارشون نمیرفت چون اخلاقشون خوب بود

همه خانم ها ملاکشون ظاهر خیلی زیبا نیست یا پسر هایی که بدنشون رو با هورمون و پروتیین بدنسازی کردن

Farzandeh-Shahid;765602 نوشت:
داداش مگه حتما رفتن با باشگاه بدنسازی و استفاده از هورمون یا دارو بدنت زیبا شد ولی چه فایده این اندام زیبات چند سال دوام داره خوبه 20 سال

بعدش چی تنها چیزی که ماندگاره اخلاق خوبه خدا شاهده من بهم ثابت شده اخلاق خوب باعث شده از توبدترهاش با خانم هایی ازدواج کنند که انتظارشون نمیرفت چون اخلاقشون خوب بود

همه خانم ها ملاکشون ظاهر خیلی زیبا نیست یا پسر هایی که بدنشون رو با هورمون و پروتیین بدنسازی کردن

به هر حال ورزش و داشتن بدن ورزیده که خوبه Smile
به نظر خودم بیشتر مشکل من از همین نداشتن اندام ورزیده است

داداش ورزش خوبه ولی کی گفته حتما داشتن اندام ورزیده زیبایی ساز هست یا معیار خانم ها برای ازدواج اشتباه شما همینه

که همه خانم ها رو با یک چوب میزنی مثل این که بگی همه یا خوب هستند یا بد هستند

داداش فوتسال و شنا یا والیبال یا بسکتبال برو

من خودم فوتسال میرم و شنا

جالبه فکر نمیکردم برای اقایون هم زیبایی ظاهرشون زیاد مهم باشه:Gig:

منظورتون از دیگران چه کسانی هستن؟ یعنی شما وقتی از خونه میرین بیرون همه ادمهای اطرفتون از شما زیباتر ودارای ظاهری بی عیب ونقص هستن؟
واقعا تا حالا دقیق شدین ببینید دیگران چه شکلی هستن ؟
ایا همه تناسب اندام وتناسب در اجزاء چهره دارن؟ همه پوست بدون عیب دارن؟ همه سرشون پر مو؟ هیچکس اضافه وزن نداره؟ یا زیادی لاغر نیست؟ فقط همه این عیب وایرادا در شما جمع شده؟

برادر من الان هر کسی بخواد با یه خورده تلاش و هزینه کردن میتونه به ظاهر واندام دلخواهش برسه اندامت با ورزش با تغذیه مناسب واگه واقعا عیب در چهره باشه به یه متخصص زیبایی راحت برطرف میشه
اما مهتر اینکه اگه شما نگران اینده هستید که ممکنه دختری به خاطر ظاهر شما رو قبول نکنه باید بگم خودتون به زحمت نندازین چون دخترا اونقدر که شما پسرا ظاهر براتون مهمه ما برامون اهمیت نداره
یا در الویتهای چندم قرار داره شما شخصیتت رو پرورش بده اخلاق و رفتار خوب و مقبول داشته باش
اعتماد به نفس داشته باش مطمئن باشین خیلی راحت میتونی دیگران مجذوب خودت کنی.
در ضمن این رو هم بگم من به عنوان یه دختر از پسرایی که میرن باشگاه وهیکلشون وبخصوص ماهیچه هاشون سلمبه قلمبه میکنن و بعد عجیب غریب راه میرن واقعا بدم میاد
کلا فکر نکنم دختری باشه که از اینجور تیپها خوشش بیاد پس لطفا این گزینه رو حدف کنید:khandeh!:

امیر منصور عزیز من هم مشکل شما رو داشتم . در دوره ی دبیرستان فکر میکردم زشتم ولی قیافم پخته شد و از خیلی بچه هایی که تو اون دوران ازم خوشگلتر بودن بهتر شده . البته قیافتون رو ندیدم ولی مطمئن باشید قیافتون تغییر خواهد کرد . قیافه ی زشت با تغییر خوشگل میشه ولی قیافه ی خوشگل بعد از تغییر کم پیش میاد که خوب بمونه . این حداقل بین تمام کسایی که من میشناختم صادق بوده .
برای باشگاه اصلا نرو . کلیپ های ورزش با وزن بدن رو بگیر روزی 100 تا شنا و بارفیکس برو . هر ماه زیادش کن . ببین چی میشی . اینم تجربه شده . خیلی از باشگاه بهتر جواب داده.

تصور منم تو دبیرستان همین بودالان که تو عکسام خودمو با دوستام مقایسه میکنم میبینم که خیلی از اونا قشنگترم من بیشتر با قدم مشکل داشتم فکر میکردم قد وقامتم فضاییه البته هست ها ولی خوب الان خودمو خیلی دوست دارم

عزیز این پست رو تا آخر بخون
اگه جواب نگرفتی نقل کن تا قانعت کنم
چون فکر کنم بحث نهاییت تو همین پست باشه (( تا آخر بخون )) و جوابت رو میگیری

تاپیک رو دیدم یاد گذشته خودم افتادم
آره خودم !!!
منم دقیقا مثل شما بودم !! (( و حتی شاید بدتر --- چون به دلیل مشکل فک و صورت دارم موقع غذا خوردن قیافم خیلی ناجور میشه و فکم زیادی جلو هست ))
طولانی هست ولی بخون ...
ارزش داره ...
شاید دیگه به قیافت گیر ندی ... و خوشحالم باشی از اینکه همچین قیافه ای داری .... :Cheshmak:

شاید بگی خیلی اعتقاد دینیم قوی هست و ....
ولی نه اینطور نیست (( تاپیک گذشتم پست اولش رو بخونی متوجه میشی منم اعتقاد قوی ای ندارم و ساده ام و حتی شاید گناهکار تر از تو http://www.askdin.com/thread52522.html))

راستش من نمیخوام مثل دوستان بحث فلسفی کنم
یا یه 2 تا شاهنامه کپی کنم و حرف های قلمبه سلمبه بزنم
میخوام خودمونی حرف بزنم

پس بزار اول از خودم بگم

یادمه دوران دبیرستان بود بر خلاف شما اصلا به شکل و ظاهر اهمیت نمیدادم
تا اینکه رسیدم به دانشگاه و دوست شدن با افراد مختلف و ....
چیزی که واسم اون وقع رو اعصاب بود چرا من قیافه زیبایی نداشتم و نمیتونستم در گرفتن دوست دختر اقدامی کنم (( واقع بین باشیم 99 درصد مواقع جذابیت ظاهری واسه همین جور مسائل هست و جوون ها به همین دلیل میرن سراغش و دوست دارن جذاب باشن -- چون اگه کسی اهل این کارا نباشه فکر نکنم قیافه جذاب به کارش بیاد ))
بگذریم ...
اون موقع اعتقاد درست و حسابی نداشتم (( یعنی نماز نمیخوندم و کلا محورت دینی نداشتم ))
گذشته من تو این تاپیک هست بخونی متوجه میشی http://www.askdin.com/thread52522.html
اینقدر از قیافه خودم بدم می اومد که حد و اندازه نداشت
کلا شاید 10 تا عکس از زندگی و مسافرت و پیک نیک هایی که رفتیم نداشته باشم (( الان که 23 سالمه ))
چون اینقدر از قیافم بدم می اومد همیش میگفتم زشت و کلا هیچ دختری جذبت نمیشه و .....
همیشه میگفتم خدا من رو دوست نداره !!
چرا من رو اینجوری خلق کرد ؟؟؟؟؟؟

اینو وقتی به بقیه میگفتم میگفتن اعتماد به نفس نداری و ....
همش میگفتن فلان بحث روانشناسی اینجوری میگه از نظر روانشناسی ال هست و بل...
این مسائل گذشت تا اینکه رسیدم به امروز (( تو این 2 تا 4 سال گذشتم تو تاپیکم هست که چقدر اعتقادات دینیم عوض شده ))
اعتقادات دینیم اینقدر رشد پیدا کرده که الان بیشتر تو فکر اینم نماز و روزه قضام رو به جا بیارم تا قیافه جذاب داشته باشم

وقتی به گذشته فکر میکنم میبینم چه بهتر که خدا من رو اینجوری خلق کرد
شاید اگه من جذاب بودم شاید اگه خوشتیپ و قیافه بودم الان 1000 تا دوست دختر داشتم و اصلا نمیدونستم خدا چیه (( با توجه به اینکه اصلا خانواده فشاری به اعتقاداتم نداره که نماز بخونم و ... ))
شاید اگه اونجوری بودم الان گمراه میشدم و مشخص نبود الان تو چه حال و روزی باشم
ولی همین مسائل باعث شد با افرادی آشنا بشم که بهم فهموندن باطن انسان باید برای خدا زیبا باشه نه ظاهر برای بنده خدا
با فردی آشنا شدم که اینقدر اعتقاد دینی داره که همیشه من رو مورد تشویق قرار میده و به دینداری تشویقم میکنه

همیشه به این فکرم که نماز و روزه قضام رو به جا بیارم تا خدا ازم راضی باشه
گناه نکنم و به مردم کمک کنم تا خدا از من راضی باشه و خوشش بیاد
الان وقتی تو خانوده و دوست و ..... به بقیه افراد نگاه میکنم
میبینم آره حق با اونا بود من زشت هستم
ولی تو قیافه
همه اونا از من جذاب ترن و جذابیت بیشتری دارن (( حتی رفیقم هم به تمسخر بهم میگه ))
ولی واسم مهم نیست میدونی چرا ؟؟؟؟؟؟
چون وقتی به باطنشون نگاه میکنم میبینم چقدر زشت هستن
نماز نمیخونن
روزه نمیگیرن
کفر میگن
و به فکر گناه و نزول و دروغ و ... هستن
چشمشون تو ناموس دیگران هست (( چشم چرونی ))
تو مهمونی ها اصلا حجاب رو رعایت نمیکنن و گناه میکنن
و خیلی گناهان دیگه

آره دوست عزیز
الان وقتی به اونا نگاه میکنم میبینم کافر بودن و به جا نیاوردن واجباتشون زشت و ناپسند هستن (( باطنشون ))
ولی این منم که میبینم واسه خدای خودم زیبا هستم و هرچی جلوتر میرم و بیشتر کار خیر میکنم احساس آرامش میکنم

الان وقتی فکر میکنم اگه ظاهر جذاب داشتم الان نامحرم به اسم دوست دختر شاید واسم میخندید
ولی این منم که شکر گذار خدای خودم هستم و از اینکه وقتی واجباتم رو انجام میدم و ثواب میکنم خدا هست که واسم میخنده و راضی هست ازم

الان وقتی به همون فک و فامیل و دوستم نگاه میکنم میبینم با همون قیافه جذاب گناه میکنن که هیچ , بلکه کفر هم میگن و باطن اصلا زیبایی ندارن
ولی این منم که نه ظاهرم جذابه و نه مجدوبیت دارم ولی میخوام خدای خودم ازم راضی باشه

به مذخرفاتشون در مورد روانشناسی و اعتماد به نفس و .... هیچ اعتقادی ندارم
آدم باید برای خدای خودش زیبا باشه و این زیبایی یه دل هست که باید گناه نکنه و پاک باشه -- باید اینقدر مهربون باشه که از دیدن رنج دیگران عذاب بکشه و به هم نوع خودش کمک کنه

آره زیبایی خوبه
مرتب و منظم بودن خوبه
لباس شیک و کفش واکس زده و ساعت خوشکل و .... خوبه
انساب باید مرتب و منظم باشه (( حتی اسلامم بهش اشاره کرده ))
ولی
واسم مهم نیست تو خیابون سینم رو بدم جلو تا بقیه بگن به به عجب آدم جذابی و با جذبه ای هست
واسم مهمه که وقتی رفتم اون دنیا و دارن اعمالم رو محاسبه میکنن سینم رو جلوی خدای خودم بدم جلو و عرق شرم ازم نباره

شاید بگی خیلی اعتقاد دینیم قوی هست و ....
ولی نه اینطور نیست (( تاپیک گذشتم پست اولش رو بخونی متوجه میشی منم اعتقاد قوی ای ندارم و ساده ام ))

اگرم فکر میکنی بعدها به مشکل میخوری در اشتباهی
اگه به خدا اعتقاد داری و واجباتت رو انجام میدی
اگه معتقدی به اینکه خدا آخر و عاقبت هر انسان مومنی رو به خیر میگذرونه پس به خدا فکر کن نه به قیافت

چون تو خانوده خودم افراد آنچنان دینی هم سن و سال خودم ندارم خارج خانوده با تعدادی افراد دینی آشنا شدم
آدم هایی که مذهبی هستن وقتی باهاشون صحبت میکنی و قیافشون رو میبینی احساس راحتی میکنی

یکیشون هست وقتی باهاش صحبت میکنم اینقدر احساس غرور دارم که حد و اندازه نداره
چون همیشه خوب بودن و دلسوز بودنم رو تشویق میکنه
همیشه تفکرات من رو مورد تشویق قرار میده و میگه موفقی
همیشه میگه تفکراتت بر خلاف جوون های امروزی واسه یه آینده موفق هست و برنامه ریزی خوبی داری
وقتی اینا رو میشونم مبینم آره حق با اونه
به حدی که همیشه خودم رو بهتر از دیگران میبینم (( البته به فکر نکنید منظورم اینه آدم خودخواه م مغرور هستم :khandeh!: -- خیر -- منظور زیبایی باطنی هست ))

اگرم فکر میکنی تو زن و زندگی به مشکل میخوری باز در اشتباهی
چون اگه آدم معتقدی باشی به خدا و ایمان و قلب پاک و فداکاری و ..... طرف فکر میکنی نه ظاهر
نمیگم ظاهر مهم نیست نه
مهمه
ولی نباید با دیدن ظاهر طرف کل دنیا و آخرت و تفکرات طرف رو فراموش کنی

آره دوست گلم
ظاهرت رو بیخیال
بچسب به باطن
اگه اینقدر هم به خدا اعتقاد نداری فعلا جدی نگیر بزار بگذره
اینقدر درگیر زیبایی ظاهری نباش که خدای نکرده وقتی به سن و سالش رسیدی و 20 21 رو رد دادی پیش خودت میگی وااااای خدا چرا اینقدر باطنم زشته ...

آره گلم
اگه خدا رو قبول داری باطنت رو قشنگ کن
به مردم کمک کن و ببخش
حسادت نکن و سعی کن همیشه کمک حال مردم باشی
همیشه با مهر و محبت برخورد کن و دلت رو پاک نگه دار
تا خدا بهت لبخند رضابت بزنه و بگه این بنده زیبای منه ..:Gol::Gol::Gol::Gol:

سلام
تاپیک در سال 94 بسته شده بود و امروز بنا به درخواست آغازگر موضوع "amiraria" باز شد.

سلام
الان معیارهای زیبایی تغییر کرده مثلا عینک بزرگ و نداشتن مو یا .....
و جذابیت به داشتن دماغ عملی و ... نیست
فقط باید اعتماد به نفس داشته باشین و حالت جالب چهرتون و پیدا کنین.
در مقتبل آقایون که چهره شون مهم نیست مهم زندگیشونه که چقدر و در چه جاهایی موفقن و چه طرز تفکری دارند
نکته دوم مقایسه نکنید ممکنه تو مدرسه مسخره تون کنن اما دلیل اصلیش اعتماد به نفس پایین خودتونه که در درجه اول باور کردین جهرتون زشته و دوم این باور باعث شده ضعیف باشین و انسان ضعیف و هرکسی میتونه نابود کنه.
به نظرم شخصیت خودتون و بسازید و قوی باشید
موفق باشین

[="Tahoma"]سلام خدمت استارتر و بقیه دوستان گرامی

ببین دوست عزیز ..شما پسری و چندان نیازی به زیبایی نداری ...اخه زیبایی به چه دردی میخوره؟ همش دردسره برا خوده پسرشم درددسره چه برسه به دخترش ..

هیچوقت ارزو نکن زیبا باشی ..باور کن ماها حالا من خودم هیچوقت از یه مرد که قیافش خیلی خوشگل باشه هیچوقت خوشم نمیاد مرد باید قوی و خوش هیکل و ورزشکاری باشه ...و مهربون...

لباس ادم نصف زیبایی ظاهری هستش میتونی یه لباسی بپوشی که خیلی جذاب به نظر بیای ..

و راهکارای دیگه که الان حوصلشو ندارم بگم

واقعا زیبایی دردسره قبول کن و به چیزی که خدا بهت داده اعتماد داشته باشه که یه جایی به کارت میاد..

AmirAria;763371 نوشت:
حالم خیلی بده .
چند ساله
من یه نوجوونم
چرا؟...
من رو قانع کنید ...

سلام.
چهره، زیبایی ، قدرت بدنی، میزان هوش، میزان ثروت ، تعداد بیشتر دوستان ، مشهور بودن و ...
اینا هیچ کدوم اصل نیستند. اصل برای ما ها تقواست. و فقط و فقط با تقوا برتریمون شناخته میشه. متقی باشید و بقیه چیزارو از ذهنتون بندازید دور چون مهم نیستند. اهمیت ندید؟ تیکه میندازن؟ بگید به درک. کسایی که انقدر عقل و شعور ندارن که بدونند شکل و قیافه خدادادیه و دلیلی برای تمسخر نداره، لیاقت دوستی دارند به نظر؟ بهتره اینگونه آدمای کم عقل برن با آدمای کم عقل دیگه دوست و رفیق باشند. شما برو پیش آدمای عاقل. اتفاقا این چیز بدی هم نیست به نظرم. باعث میشه از آدمای کم ارزش خود به خود دور بشی.

البته من 100 درصد حستو درک میکنم. اما نباید اهمیت بدی.
اونا قبل از اینکه به تو ظلم کنن به خودشون ظلم میکنن. برای خودشون گناه جمع میکنند. اونا بیشتر مستحق دلسوزی ان تا تو!

[="Navy"]سلام...زیبا بودن به فلسفه خلقت هم بر میگرده فقط بهداشت و نمی دونم ورزش کردن نیست که ...اگه زیبا بودن رو در تناسبات اندام های سر و صورت و اینا بدونین و نه خوش تیپ بودن این به ژن و تبار و اصل و نسب آدم هم بر میگرده!...مثلا اگه دقت کرده باشین سادات خیلی خوب هستن که یک عده شون البته به حضرت زهرا (س) رفتن...مثلا سادات حسینی رو میشه از چشمان درست و گونه پف کرده و لب غنچه ای بودن تشخیص داد مثلا رهبر مشخص هست یا بعضی بازیگران تلوزیون،... توی فامیلای ما هم هستن...یه عده هم اصیل زاده هستن و نژادشون خوب هست مثل شاهزاده ها و...[/]

AmirAria;763371 نوشت:
حالم خیلی بده .
چند ساله
من یه نوجوونم
چرا؟...
من رو قانع کنید ...

با سلام

تن آدمی شریف است به جان آدمیت...

کمتر کسی هست که آقای بهجت رو دوست نداشته باشه

ایشون شاید از لحاظ صورت ظاهری زیبا نباشن اما حتی کسانی که مقلد ایشون هم نبودن و نیستن ایشون رو دوست دارن

محبوب بودن سیرت زیبا می خواد نه صورت زیبا

سهراب:

و چرا می گویند
اسب حیوان نجیبی است ...
کبوتر زیباست ...
و چرا در قفس هیچ کس کرکس نیست ...

زیبایی صورت ، بدون سیرت ، مثل یه قفس می مونه ...

زیبا صورت نبودن یکی از بزرگترین نعمت هاست ...

چون باعث می شه آدم زندانی نفسش نشه ...

سلام...چرا زیبا ترن؟...چون برای خدا بیشتر در سختی ها تحمل می کردن زیبا تر در اومدن:)

همین که احساس خوبی رو به دیگران منتقل کنی بسه

من دختری رو میشناسم که پسری رو دوست داره که سالم هست خداروشکر اما غوله یه جورایی Fool دماغ پهن و گنده ای داره....اما هم من و هم اون دختر خوشمون میاد ازش. چون خوش تیپ و از اون اخلاقای خوبی داره که هر پسری نداره...یعنی به شدت خوش مشرب و مودبه..دست و دلبازه...
حس خوب یه چیز دیگه اس...قرار نیست تو خیابون ازت خوششون بیاد...وقتی شما اخلاق اجتماعی خوبی داشته باشی همه عاشقت میشن
البته این حست تو این سن و سال کاملا طبیهیه و بدون که گذاراست...
و برمیگردی به همون دوران ابتدایی که برات مهم نبود Smile
ولی خب نگاه کن چه مدل مویی بهت میاد. چه لباسی چه تیپی...ساعت( کلا من به عتوان یه دختر ازساعتای خوشکل پسرا خیلی خوشم میاد :|)...بعد ها ریش Lol
اینا همه خب موثره

و البته بدون:

ان اکرمکم عندالله اتقکم................ عزیزترین شما پیش خدا با تقواترین شماست

و مولا علی اولین و اخرین دانشمند جهان وجهانیان میفرمایند... تو رابطه ات رو با خدا اصلاح کن خدا رابطه ات رو با مردم اصلاح میکنه تو باطنت رو درست کن خدا ظاهرت رو درست میکنه@};-@};-

پ ن : من زیاد با این مسایل درگیر نبودم در حالی که میدیدم خواهرم که قیافه ی بهتری و زیباتری داره مرتب جلو اینه بود و از خودش ایراد میگرفت
و البته الان هم بعد از گذشتن چند سال یه حورایی هنوز درگیره..گلا فک میکنم خوشگلا چون اینو واسه خودشونامتیاز میدونن حیلی خساس هستن همیشه و نقطه ضعفشون هم هست. توی دوستامم دیدم. طرف خوشگله ها اما همش درگیره که فلانی ال تره بل تره....اما ما معمولیا Smile راحت میپذیریم که همینه که هست! و زوم میکنیم رو مسایل دیگه و مهم نیست برام
داستان انیشتین رو شنیدی؟ بد پوش بوده بهش میگفتن نکن...میگفت مهم نیست اینجا که همه منو میشناسن( شهر خودش) یا اینجا که کسی منو نمیشناسه( شهر دیکه)....راحت!!! Lol

AmirAria;763371 نوشت:

سلام
هر کسی خودش نحوه برخورد دیگران را با خودش تنظیم می کند، اینکه آنها به خود چنین اجازه ای می دهند که به شما تیکه و کنایه بزنند دلیلش خودتان هستید که چراغ سبزتان را برای ورودشان روشن کرده اید.

مهارت خودآگاهی را در خود بوجود آوردید تا بتوانید خود را بپذیرید و آنگاه افکارتان بابت خود تغییر کند تا رفتار دیگران نیز عوض شود
مهارت خودآگاهی ارتباط نزدیکی با عزت نفس که به دنبالش اعتماد بنفس است، دارد.
اینطور که معلوم است از نظر حواس پنجگانه سالم هستید، جا دارد که شکرشان را بجا آوردید که شکرگزاری از خدا با پرستش خدا ارتباط تگاتنگ دارد.

استفان هاوکینگ، فیزیکدان و کیهان‌شناس بزرگ بریتانیایی را می شناسید؟ (لطفا وارد مباحث درست یا غلط بودن تفکرات و نظریاتشان نشوید)،
محدودیت حرکتی داشتند، گویا فقط چشمها و انگشتانش حرکت می کرد،

نکات مهم زندگی
متولد ۸ ژانویه ۱۹۴۲ در شهر آکسفورد انگلستان
در سال ۱۹۵۹ برای مطالعه علوم طبیعی در دانشگاه آکسفورد پذیرش گرفت و سپس برای پی اچ دی به کمبریج رفت.
در سال ۱۹۶۳ به بیماری نورون حرکتی مبتلا شد و پزشکان به او گفتند دو سال بیشتر زنده نخواهد بود.
در سال ۱۹۷۴ نظریه‌اش مبنی بر اینکه سیاهچاله‌ها ساطع کننده "پرتو هاکینگ" هستند را تشریح کرد.
کتاب "تاریخچه مختصر زمان" به قلم او در سال ۱۹۸۸ منتشر شد که تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش رفته است.
سرگذشت زندگی‌اش موضوع فیلم "نظریه همه چیز" محصول سال ۲۰۱۴ با بازیگری ادی ردمین بود.

اگر این قبیل افراد تواناییهای خو را نمی شناختند و فقط بر نقاط ضعفشان تکیه می کردند باید به یک زندگی نباتی رو می اوردند و منتظر فرارسیدن مرگشان می بودند.

پ.ن.
چون تازه درگذشتند ایشان را مثال زدم و هیچ نظری در مورد فرضیه ها و نظریاتشان ندارم، چون اطلاعاتی در این زمینه ندارم.

ریحــانه الــنبی;972583 نوشت:
استفان هاوکینگ،

اومدم همینو بگم....زشت بود اما کی الان از زشتیش حرف میزنه؟..همه از مخش میگن8->

[="Navy"]سلام...در انسان یک انرژیی درونی هست که وقتی شهوات زیاد بشه اون جرمش میره نزدیکی های کفل و اون طرفا و انسان عقلش کم میشه و صورت زشت میشه...اما وقتی اگر انسان تقوا کنه غذا کم بخوره شهوات و ترک کنه (مثلا شیش ماه شیش ماه هم شهوت رانی نکنه عبادت زیاد کنه کم بخوابه قران زیاد بخونه ) اون انرژی مرکز ثقلش میاد بالا و در محدوه سر قرار میگیره و اثرات خودش را در زیبایی صورت نشون میده و چهره ادم حتی اگر شبیه تانژانت ول و ولنگ هم باشه بازم یک قشنگی نشون میده که!...یعنی همه توی خیابون بهش نگاه میکنن خیره میشن اما هرچی میگردن علتش رو بفهمن باز نمی دونن چرا زیبا نشون میده!...رمزش اینه![/]

سلام دوستان ، من خواستم این تایپک باز بشه بعد چند سال
راستش اون روز ها خیلی نا امید بودم و خیلی از چهره خودم بدم میومد ،
خب واقعا هم از لحاظ بصری چهره خوبی نداشتم و شاید خیلی از راهنمایی های این تایپک برام مسخره میومد
ولی خب صبر و عمل کردن به خیلی هاش نتیجه داد
اون موقعی که این تایپک رو زدم عکس بالا نفری که پایین وایستاده بودم و الان شدم عکس پایینی
باید از همه تشکر کنم به خاطر راهنمایی هاتون گل
[SPOILER]IMAGE(<a href="http://uupload.ir/files/2xal_photo_۲۰۱۸-۰۳-۳۰_۱۲-۵۴-۵۰.jpg" rel="nofollow">http://uupload.ir/files/2xal_photo_۲۰۱۸-۰۳-۳۰_۱۲-۵۴-۵۰.jpg</a>)

[/SPOILER]

AmirAria;974620 نوشت:
خب واقعا هم از لحاظ بصری چهره خوبی نداشتم و شاید خیلی از راهنمایی های این تایپک برام مسخره میومد
اون موقعی که این تایپک رو زدم عکس بالا نفری که پایین وایستاده بودم و الان شدم عکس پایینی
باید از همه تشکر کنم به خاطر راهنمایی هاتون گل
[SPOILER]IMAGE(<a href="http://uupload.ir/files/2xal_photo_۲۰۱۸-۰۳-۳۰_۱۲-۵۴-۵۰.jpg" rel="nofollow">http://uupload.ir/files/2xal_photo_۲۰۱۸-۰۳-۳۰_۱۲-۵۴-۵۰.jpg</a>)

[/SPOILER]

سلام جناب امیر آریا.
از نظر من در هر دو عکس قیافت خوبه Wink

خدا شمارو برای والدین حفظ کنه برادر.

AmirAria;974620 نوشت:
باید از همه تشکر کنم به خاطر راهنمایی هاتون

سلام علیکم
جناب امیر آریا اگر مطلب خاص دیگه ای نیست، تاپیک را ببندم؟!

عارف;974791 نوشت:

سلام علیکم
جناب امیر آریا اگر مطلب خاص دیگه ای نیست، تاپیک را ببندم؟!

سلام مطلب دیگه ای نیست ،اگر ممکنه پستی که نقل قول گرفتید رو با پست اول ادغام کنید که هم سوال و هم نتیجه این تایپک در همون پست باشه
با تشکر از همگی و شما

AmirAria;974854 نوشت:
سلام مطلب دیگه ای نیست ،اگر ممکنه پستی که نقل قول گرفتید رو با پست اول ادغام کنید که هم سوال و هم نتیجه این تایپک در همون پست باشه
با تشکر از همگی و شما

سلام علیکم
نیازی به این کار نیست، کسی که به تاپیک مراجعه کنه، با دنبال کردن پیامها به نتیجه مطلوب خواهد رسید و کلا این مورد که مد نظر شماست، عرف تاپیکهای اسکدین نیست.
موفق باشید.

موضوع قفل شده است