صفحه 3 از 3 نخست 123
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نمی دونم چم شده!!

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    29,248
    حضور
    262 روز 8 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    62
    صلوات
    66773

مطالب ارسالی کاربر:

نقل قول نوشته اصلی توسط مشک نمایش پست ها
    سلام عزیزم

خوشحالم میبینم با حرف دوستان آروم تر شدی

ان شاالله روبه روز بهتر میشی ..

عزیزم سعی کن اول از طریق یک پزشک طب سنتی حاذق اقدام کنی .. و باید حتما درست مصرف کنی داروهاتو .. من آدم افسرده زیاد دیدم که فقط با یه فصد پا خوب شدن ، دیگه چه برسه به اینکه بخوای داروهاتو مرتب مصرف کنی ...

اصلا مشکلت رو حاد و لاینحل ندون و پیگیری کن ... بخودت فشار نیار ... جایی که بنده رفت و آمد میکنم پر از آدمایی که افسردگی ماژور دارن و در جریان نحوه درمانشون هستم دورادور .. منتها هر کسی قلق خاصی داره ... عده ای صرفا با صحبت کردن خوب میشن ، عده ای با داروهای گیاهی ، عده ای با فصد و حجامت ، عده ای با ورزش ، عده ای با رفتن به سر کار ، عده ای با نماز و .... ببین قلقت چیه عزیزم ..

مغز یه قاعده ای داره .. اونم اینه که عین یه بچه لج بازه .. اگر بهش گیر بدی بهت گیر میده ... بزار هر فکری که دوست داره مغزت بره سراغش .. محلش نزار و به خودت فشار نیار ... به مغزت بگو که : هر جوری دوست داری باش من کاریت ندارم ...

و در کنارش هم نمازت رو بخون ، اتصالت رو قطع نکن ... و سخت هم نگیر .. خود ایمان و خود نور حقیقت بهترین درمانگره و به مرور اثرش رو میزاره ...

رو خودت عیب و ایراد نزار و خودتو قضاوت نکن ... تو خدایی داری که بزرگترین سرمایه ست برای انسان ... به مرور با واسطه هایی که قرار داده به خودت برمیگردی و خودتو پیدا میکنی ..

یک خانمی رو میشناسم که دچار ام اس و افسردگی شدید بود .. هم ام اس ایشون خوب شد هم افسردگیشون .. و الان هم دارن ادامه تحصیل میدن با یک روحیه ی عالی ... از این نمونه ها زیاد دیدم ...

مشکل شما که تا این حد هم نیست
    سلام عزیزم
    باورکنید با حرفاتون خیلی آروم میشم. خوشحالم که در این سایت عضو شدم
    از اون جهت که حالت غیرعادی ای رو دارم تجربه میکنم درکش خیلی سخت بوده برام! از این جهت که مگه میشه یه آدم نتونه خودشو آروم کنه
    الان حال آدمای عصبی رو درک میکنم. خیلی سخته زندگیشون و چه بد که ما اونارو درک نمیکنیم و بلدنیستیم بهاشون رفتارکنیم
    من که الان دارم اینو مینویسم بشدت آدم آرومی بودم و همه دوستان منو به آرومی و مهربانی میشناسن. نمیدونم چرا این حالت برام پیش اومد شاید چندین اتفاق در طول بچگیم تا الان در اون دخیل بودن
    و گاهی فکرمیکنم شاید چش خوردم چون معمولا آدم آروم و پرنشاطی بودم
    یه کم میترسم میگم اگه این دفعه خوبشم ممکنه بازم چنین حالتی برام پیش بیاد؟
    آیا استفاده از این داروها در مدتی که طبیب گفتن کاملا این بیاماری رو از بین میبره؟

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ در ساعت ۱۰:۳۹

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5426

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر

سلام عزیزم
    باورکنید با حرفاتون خیلی آروم میشم. خوشحالم که در این سایت عضو شدم
    از اون جهت که حالت غیرعادی ای رو دارم تجربه میکنم درکش خیلی سخت بوده برام! از این جهت که مگه میشه یه آدم نتونه خودشو آروم کنه
    الان حال آدمای عصبی رو درک میکنم. خیلی سخته زندگیشون و چه بد که ما اونارو درک نمیکنیم و بلدنیستیم بهاشون رفتارکنیم
    من که الان دارم اینو مینویسم بشدت آدم آرومی بودم و همه دوستان منو به آرومی و مهربانی میشناسن. نمیدونم چرا این حالت برام پیش اومد شاید چندین اتفاق در طول بچگیم تا الان در اون دخیل بودن
    و گاهی فکرمیکنم شاید چش خوردم چون معمولا آدم آروم و پرنشاطی بودم
    یه کم میترسم میگم اگه این دفعه خوبشم ممکنه بازم چنین حالتی برام پیش بیاد؟
    آیا استفاده از این داروها در مدتی که طبیب گفتن کاملا این بیاماری رو از بین میبره؟

سلام

عزیزم میخوای بگم چه آدمایی دیدم و باهاشون بودم که الان به بهترین شکل دارن زندگی میکنن و خوب شدن ؟

خدا اول درمان رو قرار داده بعد درد رو .. اصلا محاله مشکلی وجودداشته باشه و درمانش نباشه ..

من به چشم زخم البته اعتقاد دارم و موثر میدونمش .. اما رفع شدنش هم ممکن میدونم ...

استخر برو حتما ( اگر باشگاه یوگا هست اونورا یوگا هم برو چون خیلی ذهن رو آروم میکنه ) .. خلاصه ورزش کن .. و در کنارش درمان هم بکن .. حتما پیش مشاور هم برو یه مشاور خوب چون حرف زدن مداوم با یه کارشناس بسیار موثره .. راه حل هایی که میدن تاثیرگذاره ... تو جلسات مثبت اندیشی و زندگی بهتر و از این قبیل هم شرکت کن .. و خودت رو در معرض بهبودی و افکار مثبت قرار بده تا یواش یواش ازت دفع شه ..

تو خوب میشی یه روزی میای همینجا مینویسی که خوب شدی قاطع باش و به هر چی میخوای برس ان شاالله

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ در ساعت ۱۰:۴۱
    خدانگهدار اسکدین

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری