می خواهم شبهه ای مطرح کنم اما می ترسم!

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
می خواهم شبهه ای مطرح کنم اما می ترسم!

[="black"]سلام بر بندگان شایسته ی خدا

می خواهم شبهه های دیگری در این سایت پاسخگو مطرح کنم اما از تهمت زدن شما می ترسم ( وهابیت)
بنا براین دیگر شبهه ای در این سایت پاسخ به سوالات دینی مطرح نکرده بلکه در جاهای نا مربوط دیگر طرح می کنم تا مخاطبین اینجا گمره نشوند!
اجازه هست؟[/]

[=Century Gothic]با سلام
جناب نوری

استادان و بزرگواران خوش حال میشوند به شبهه شما پاسخ بدهند!! اما شما هم باید اگر جوابی دریافت کردی !که قانع کننده بود در سایتهای دیگر باز طرح شبهه نکنید!!! البته این ی پیشنهاد میباشد !!! اگر جواب منطقی نبود !!خوب مناظره کنید!!؟تا به نتیجه برسید!!
و به سوالات کاربران و مسولان هر بخش پاسخ بدهید؟

تا بحال در کدام از سایتهای پاسخگو طرح شبهه کردید!!!؟
که جواب نگرفتید!!؟یا بزرگواران در جواب منطقی به شما کوتاهی کرده باشند؟؟؟؟؟!!! که همجا طرح شبهه میکنید؟
جالب اینجاست که در وبلاگ شخصی خود طرح شبهه کردید و از دوستان میخواهید که فکر کنند ؟و میگویید جواب نمیدهم!!

آیا این نوعی توهین به مخاطب شما نیست!!!؟
یا نباید در مورد گفتها و نوشتهای خود جوابگو باشید؟!!!شما که یک محقق میباشد؟و تحقیق را از خود میدانید؟!!!
کمی هم به ما حق بدهید !!!جناب نوری

این گفته خود شما در وبلاگتان میباشد !!!

کاربران محترم :همانطوریکه که قبلا" هم گفته ام هیچ سوالی را پاسخ نمی گویم بجای پرسیدن وایراد سطحی گرفتن از اینجانب غلامعلی نوری بروید فکر وتحقیق کنید

غلامعلی نوری تحقیق در سال 1382
[=Century Gothic]
آیا بهتر نبود که قبل از اینکه در خیلی از سایتها که پاسخ گو نبودند طرح شبهه نمیکردید؟!!!
یا مسائلی که تحقیق کردید را اول به یک مرکزپاسخگو میدادید که صحت و درستی ان آگاه میشدید!!بد در همه جا مطرح میکردید!!!؟
و به چه صورت از بعضی مطالب خود که سندی ندارد دفاع میکنید!!!
البته یک مطلب خوب و بجا میگذارید و بد شبهه پراکنی میکنید؟!!
[=Century Gothic]نه اینکه ایرادی بر شما وارد باشد که چرا در سایتهای زیادی فعالیت دارید!! [=Century Gothic]خدا قوت!

[=Century Gothic]به علت زیاد بودن فعالیت شما چند تای را میگذرم که مناسب این سایت میباشد !!

ما اهل کوفه هستیم توتنها می مانی خدا کند نیایی : صاحب الزمان (عج ...

درحال مشاهده مشخصات غلامعلی نوری - مرکز نشر اعتقادات

انجمنی برای ارتقاء دانش ایرانیان - نمایش مشخصات: غلامعلی نوری

آیه های انتظار - نمایش مشخصات: غلامعلي نوري

تالارهای گفتمان کشف الیقین - مشخصات غلامعلی نوری

ردی بر دلایل شیعه درباره ی مهدی | اسلام تکس

سومین مهمان صندلی داغ جناب اقای غلامعلی نوری. : گپ دوستانه اعضا ...

نرم افزار ساختن مربع های جادویی عددی - گفتمان دینی

امانت الهی چیست؟ عقل است یا اختیار ؟

تفسیر - مرکز انجمنهای اعتقادي گنجينه الهي

بسوی نور

امام زمان ،خدا کند که نیایی!!

[=Century Gothic]
[=Century Gothic]و در آخر به این مناظره خود شما در قسمت سوال و جواب در سایت ولی عصر نگاه کنید[=Century Gothic]!!
خیلی مسائل روشن میشود!!!!

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=23

مناظرات درباره صلوات و سلام بر آل محمد (صلي الله عليه و آله)

[=Century Gothic]
اگر به دنبال جواب بودید!حداقل به مطالب دوستان توجه میکردید!!!؟و پاسخگو بودید؟

چرا در این سایت به سوالاتی که از شما میشود پاسخ نمیگوید؟
چرا مطالبی که در مورد طرح شبهه شما گذشته میشود نگاه نمیکنید!!!؟
چطور شما در وبلاگ خود مطالبی که سندی ندارند را میگذارید!
![=Century Gothic]؟بد خود را محب اهل بیت معرفی میکنید؟

شمع ديدم گرد او پروانه ها چون جمع ها
شمع کی ديدم که گردد گرد نورش شمع ها
شمع را چون برفروزی اشک ريزد بر رخان
او چو بفروزد رخ عاشق بريزد دمع ها
چون شکر گفتار آغازد ببينی ذره ها
از برای استماعش واگشاده سمع ها
نااميدانی که از ايام ها بفسرده اند
گرمی جانش برانگيزد ز جانشان طمع ها
گر نه لطف او بدی بودی ز جان های غيور
مر مرا از ذکر نام شکرينش منع ها
شمس دين صدر خداوند خداوندان به حق
کز جمال جان او بازيب و فر شد صنع ها
چون بر آن آمد که مر جسمانيان را رو دهد
جان صديقان گريبان را دريد از شنع ها
تخم اميدی که کشتم از پی آن آفتاب
يک نظر بادا از او بر ما برای ينع ها
سايه جسم لطيفش جان ما را جان هاست
يا رب آن سايه به ما واده برای طبع ها

سلام علیکم---
بنده هم با جناب
REZA موافقم اما کمی ملایم تر و مهربان تر گر چه آگاهم که REZA هم بسیار دوستانه و بادلسوزی جواب پست شما را دادند که البته نکات صحیحی هم مبذول داشته اند و اضافه می کنم و نظر کار بر محترم غلامعلی را به این آدرس جلب می کنم گرچه کمی حوصله هم طلب می کند:
:Gol:
http://askdin.com/showthread.php?t=4375:Gol:

غلامعلی نوری *;25129 نوشت:
سلام بر بندگان شایسته ی خدا

می خواهم شبهه های دیگری در این سایت پاسخگو مطرح کنم اما از تهمت زدن شما می ترسم ( وهابیت)
بنا براین دیگر شبهه ای در این سایت پاسخ به سوالات دینی مطرح نکرده بلکه در جاهای نا مربوط دیگر طرح می کنم تا مخاطبین اینجا گمره نشوند!
اجازه هست؟

دوست گرامي سلام و عرض ادب
وظيفه و رسالت اصلي سايت گفتگوي ديني پاسخ به شبهات ديني است . البته پرسشها و شبهاتي كه پرسشگر به دنبال پاسخ آنها باشد و به هدف شبهه افكني صرف نباشد و ان شا الله قصد شما دوست گرامي هم دست يابي به پاسخ است . و اگر به دنبال حقيقت باشيد كسي به شما بر چسب و تهمت نخواهد زد .
بنابر اين هر سئوالي را مي خواهيد مطرح نماييد و البته قوانين و ضوابط سايت را هم مراعات خواهيد كرد .

reza;25131 نوشت:
با سلام
جناب نوری

استادان و بزرگواران خوش حال میشوند به شبهه شما پاسخ بدهند!! اما شما هم باید اگر جوابی دریافت کردی !که قانع کننده بود در سایتهای دیگر باز طرح شبهه نکنید!!! البته این ی پیشنهاد میباشد !!! اگر جواب منطقی نبود !!خوب مناظره کنید!!؟تا به نتیجه برسید!!
و به سوالات کاربران و مسولان هر بخش پاسخ بدهید؟

تا بحال در کدام از سایتهای پاسخگو طرح شبهه کردید!!!؟
که جواب نگرفتید!!؟یا بزرگواران در جواب منطقی به شما کوتاهی کرده باشند؟؟؟؟؟!!! که همجا طرح شبهه میکنید؟
جالب اینجاست که در وبلاگ شخصی خود طرح شبهه کردید و از دوستان میخواهید که فکر کنند ؟و میگویید جواب نمیدهم!!

آیا این نوعی توهین به مخاطب شما نیست!!!؟
یا نباید در مورد گفتها و نوشتهای خود جوابگو باشید؟!!!شما که یک محقق میباشد؟و تحقیق را از خود میدانید؟!!!
کمی هم به ما حق بدهید !!!جناب نوری

این گفته خود شما در وبلاگتان میباشد !!!

کاربران محترم :همانطوریکه که قبلا" هم گفته ام هیچ سوالی را پاسخ نمی گویم بجای پرسیدن وایراد سطحی گرفتن از اینجانب غلامعلی نوری بروید فکر وتحقیق کنید

غلامعلی نوری تحقیق در سال 1382

آیا بهتر نبود که قبل از اینکه در خیلی از سایتها که پاسخ گو نبودند طرح شبهه نمیکردید؟!!!
یا مسائلی که تحقیق کردید را اول به یک مرکزپاسخگو میدادید که صحت و درستی ان آگاه میشدید!!بد در همه جا مطرح میکردید!!!؟
و به چه صورت از بعضی مطالب خود که سندی ندارد دفاع میکنید!!!
البته یک مطلب خوب و بجا میگذارید و بد شبهه پراکنی میکنید؟!!

نه اینکه ایرادی بر شما وارد باشد که چرا در سایتهای زیادی فعالیت دارید!! خدا قوت!

به علت زیاد بودم فعالیت شما چند تای را میگذرم که مناسب این سایت میباشد !!

ما اهل کوفه هستیم توتنها می مانی خدا کند نیایی : صاحب الزمان (عج ...

درحال مشاهده مشخصات غلامعلی نوری - مرکز نشر اعتقادات

انجمنی برای ارتقاء دانش ایرانیان - نمایش مشخصات: غلامعلی نوری

آیه های انتظار - نمایش مشخصات: غلامعلي نوري

تالارهای گفتمان کشف الیقین - مشخصات غلامعلی نوری

ردی بر دلایل شیعه درباره ی مهدی | اسلام تکس

سومین مهمان صندلی داغ جناب اقای غلامعلی نوری. : گپ دوستانه اعضا ...

نرم افزار ساختن مربع های جادویی عددی - گفتمان دینی

امانت الهی چیست؟ عقل است یا اختیار ؟

تفسیر - مرکز انجمنهای اعتقادي گنجينه الهي

بسوی نور

امام زمان ،خدا کند که نیایی!!

و در آخر به این مناظره خود شما در قسمت سوال و جواب در سایت ولی عصر نگاه کنید!!
خیلی مسائل روشن میشود!!!!

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=23

مناظرات درباره صلوات و سلام بر آل محمد (صلي الله عليه و آله)

اگر به دنبال جواب بودید!حداقل به مطالب دوستان توجه میکردید!!!؟و پاسخگو بودید؟

چرا در این سایت به سوالاتی که از شما میشود پاسخ نمیگوید؟
چرا مطالبی که در مورد طرح شبهه شما گذشته میشود نگاه نمیکنید!!!؟
چطور شما در وبلاگ خود مطالبی که سندی ندارند را میگذارید!
!؟بد خود را محب اهل بیت معرفی میکنید؟

شمع ديدم گرد او پروانه ها چون جمع ها
شمع کی ديدم که گردد گرد نورش شمع ها
شمع را چون برفروزی اشک ريزد بر رخان
او چو بفروزد رخ عاشق بريزد دمع ها
چون شکر گفتار آغازد ببينی ذره ها
از برای استماعش واگشاده سمع ها
نااميدانی که از ايام ها بفسرده اند
گرمی جانش برانگيزد ز جانشان طمع ها
گر نه لطف او بدی بودی ز جان های غيور
مر مرا از ذکر نام شکرينش منع ها
شمس دين صدر خداوند خداوندان به حق
کز جمال جان او بازيب و فر شد صنع ها
چون بر آن آمد که مر جسمانيان را رو دهد
جان صديقان گريبان را دريد از شنع ها
تخم اميدی که کشتم از پی آن آفتاب
يک نظر بادا از او بر ما برای ينع ها
سايه جسم لطيفش جان ما را جان هاست
يا رب آن سايه به ما واده برای طبع ها

سلام

از شماتشکر می کنم اما ذکر چند نکته بسیار ضروری هست
اول سایتی که آن نوشته را از قول اینجانب نقل کردید وبلاگ شخص من نیست
سایت اعتقادات است و اینجانب هم آنجا یک کاربر معمولی وجدید بودم واصلا روحم از اینکه آنجا وبلاگ شخص ام باشد خبر دار نیست حالا چطور شما فکر کردین یا به اطلاعتون رساندن من نمی دانم
دوم بله من یک وبلاگ شخص دارم اما طرح شبه در آنجا واقعا کار درستی نیست ونا جوانمردانه است بلکه فتنه جویی است

سوم اینجانب در سایت های مختلفی طرح سوال وشبهه داشته ام اما متاسفانه با بد بینی مواجه شده و اغلب پست هایم علی رغم مطالب نوین وجالب دیگر حذف شده اند

بابا باور کنید من نوعی چه بخایین چه نخایین یکی از فرزندان ایران زمینم خودم وخانواده واصلا تمام جد وابا من شیعه بودند و هستند
ولی قولی از یکی هست که می گوید مذهبم را ابا واجدادم انتخاب کردند و نامم را پدرم اما دیگر بس است میخام راهم را خودم انتخاب کنم
جلوی اندیشه را نمی شود گرفت جلوی ایجاد شک وشبه را نمی توان گرفت اما م ابراهیم شک کرد وحضرت محمد شک کرد ند پدرم روضه ی رضوان را به دو گندم فروخت پس چطور از من که از فرزندان و پیروان آنهایم انتظار دارین که در چیزی شک نکنم
اصلا به شما بگویم من در همه چیز شک وشبه دارم ولی نه وهابیم نه می خواهم جزو آنها باشم نهمعتزلی ام نه اشاعره ونه هزاران نه دیگر من خودم هستم چون به قدرت آفرینش خدا وند و کل یوم هو فی شان اعتقاد دارم

اما در مورد متن نامه به امام زمان

چقدر شما سطحی نگرید چقدر سرسری داورید! این نامه بلندای عرفان و شناخت را می رساند اما شما از کل این نامه فقط به یک دو جمله بند کرده اید
مثل آن یارو که نامه ی دوستش را می خواند که در آن نوشته بود لا اله الا الله ولی او تا لا اله را خواهند بقیه را نخوانده جار زد که آهای مردم این آقا می گوید خدایی وجود ندارد!!!!

و ینحدرر عنی السیل ولا یرقی الی الطیر
اما من نمی خواهم مظلومیت وسکو ت علی را ادامه دهم نمی خواهم مثل او 25 سال از شایستگی خودم دور باشم وسکوت او برایم تجربه ای نشده باشد
می خام حق خدایی و شایستگی خودم را بگیرم نمی خواهم تجربه ی تلخ او را تکرار کرده باشم دیگر سکوت و مدارا بس است

چند روز پیش داشتم کتاب علی و فرزندانش نوشته ی دکتر طه حسین سنی مذهب را می خاندم بخدا وقتی رفتار ومنش علی را می دیدم اشک از چشمان برکتاب می چکید ؟ اون آقا مطلب نوشته وشما هم مطلب می نویسید!!!!!!!!

شما مدعیان از علی وحسین چه می دانید غیر اوهام وخرافات و تو سر زدن که رد الشمس کرد وآدم خدا را به حق پنج تن قسم داد و .... سایه یه نداشتند و.شیعه یان از نور علی خلق شده اند و...
امام زمان که آمد تا رکاب اسب دریای خون و فلانی را از قبر در می آورد ووو. هزاران راه انحرافی دیگر که ما را از مطالعه دززندگی واقعی وراه اصیل امامان دور کرده است
به جای وقت تلف کردن در این امور لاینفع بروید انسانیت ورفتار انسانی علی را مطالعه کنید بروید

شما خودتان با داستان ها واحادیث وروایات عجیب وغریب ونامعقول در باره آن عزیزان در ذهن مخاطبا [="black"][="red"]شبه افکنی می کنید[/][/] اگر نه در تمام زندگی گرانقدر آن بزرگواران بلند مرتبه جای هیچ شک وشبه زندگی نبوده است

پس بروید بروید شما خود حجاب خودید از میان برخیزید

وحرف وکارهایی از قول آنها نگویید که ایجاد شبه کند ای شبه افکنان واقعی
اگر نه قومی دیگربا دعای خیر علی وحسین علیهما واهلهما سلام به فرمان خدا شما را از میان برخواهند داشت ای شیعه یان واقعی علی !!!!!!!!!

[="red"]نه شبم نه شب پرستم که حديث خواب گويم

چو غلام آفتابم همه از آفتاب گويم [/]

[="red"][="black"][="black"]غلامعلی نوری[/][/][/]

غلامعلی نوری *;25313 نوشت:

اصلا به شما بگویم من در همه چیز شک وشبه دارم ولی نه وهابیم نه می خواهم جزو آنها باشم نهمعتزلی ام نه اشاعره ونه هزاران نه دیگر من خودم هستم چون به قدرت آفرینش خدا وند و کل یوم هو فی شان اعتقاد دارم

چقدر شما سطحی نگرید چقدر سرسری داورید! این نامه بلندای عرفان و شناخت را می رساند اما شما از کل این نامه فقط به یک دو جمله بند کرده اید
مثل آن یارو که نامه ی دوستش را می خواند که در آن نوشته بود لا اله الا الله ولی او تا لا اله را خواهند بقیه را نخوانده جار زد که آهای مردم این آقا می گوید خدایی وجود ندارد!!!!

اما من نمی خواهم مظلومیت وسکو ت علی را ادامه دهم نمی خواهم مثل او 25 سال از شایستگی خودم دور باشم وسکوت او برایم تجربه ای نشده باشد
می خام حق خدایی و شایستگی خودم را بگیرم نمی خواهم تجربه ی تلخ او را تکرار کرده باشم دیگر سکوت و مدارا بس است

چند روز پیش داشتم کتاب علی و فرزندانش نوشته ی دکتر طه حسین سنی مذهب را می خاندم بخدا وقتی رفتار ومنش علی را می دیدم اشک از چشمان برکتاب می چکید ؟ اون آقا مطلب نوشته وشما هم مطلب می نویسید!!!!!!!!

شما مدعیان از علی وحسین چه می دانید غیر اوهام وخرافات و تو سر زدن که رد الشمس کرد وآدم خدا را به حق پنج تن قسم داد و .... سایه یه نداشتند و.شیعه یان از نور علی خلق شده اند و...
امام زمان که آمد تا رکاب اسب دریای خون و فلانی را از قبر در می آورد ووو. هزاران راه انحرافی دیگر که ما را از مطالعه دززندگی واقعی وراه اصیل امامان دور کرده است
به جای وقت تلف کردن در این امور لاینفع بروید انسانیت ورفتار انسانی علی را مطالعه کنید بروید

شما خودتان با داستان ها واحادیث وروایات عجیب وغریب ونامعقول در باره آن عزیزان در ذهن مخاطبا شبه افکنی می کنید اگر نه در تمام زندگی گرانقدر آن بزرگواران بلند مرتبه جای هیچ شک وشبه زندگی نبوده است

اگر نه قومی دیگربا دعای خیر علی وحسین علیهما واهلهما سلام به فرمان خدا شما را از میان برخواهند داشت ای شیعه یان واقعی علی !!!!!!!!!

نه شبم نه شب پرستم که حديث خواب گويم

چو غلام آفتابم همه از آفتاب گويم

غلامعلی نوری

با سلام

جناب نوری پاسخ همان پاسخیست که در سایت ولی عصر به شما دادند !!
شما فکر میکنید!!!و فقط فکر میکنید که!!
ظاهرا شما بيشتر از رسول خدا و خداوند مي‌فهميد !
از کجا فهمیدید که ما خرافه پرست هستیم و وهابیون!!حق پرست؟!!
شما کمی نظارگر ادبیاتی باشید که استفاده میکنید!!؟
بد به دنبال حق گرفتن باشید!!
فکر کنم سهم اولیه حق از خودتان باشد!!!
در بودنتان و شدنتان بیشتر تعمق کنید!!
بقول یکی از استادها که میگفت اول یک تیغ دکارتی به خودتان بزنید!!!شما که به همچیز شک دارید?!!
ما سطحی نگر اما پاسخگو!!شما کلی نگر اما بدون پاسخ!!!!؟این است منطق شما!!
درست مثل غار دموستنس (خطیب بزرگ یونان)که دستانش جای تامل کردن دارد!!
و بد انسان را در قیودی
میگذارد! قید دموستنسی صحبت کردن, که سالها حرف میزند و یا مینویسد!!!!و کسی از ان نتیجه نمیگیرد!!!
جناب نوری الان که دوره سوفیسم نیست !!که کسی با قدرت تکلم و حرف !!حقانیت را ثابت کند!!!
و کسی به وسیله سفسطه پاسخ بگوید !!!

و اما در مورد اینکه ما شبهه پراکنی میکنیم !این شاید در مورد و وهابیون باشد که اینگونه فکر میکنند!!

رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق واجعل لی من لدنک سلطانا" نصیرا". (اسراء - 80)
بار الها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خو بصیرت و حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

جناب آقای نوری

غلامعلی نوری *;25129 نوشت:
سلام بر بندگان شایسته ی خدا

اجازه هست؟

هر جور راحتید ولی وقتی خودتان هم می دانید که مطالبتان شبهه است!!! آیا باز پافشاری می کنید که مطالب شما صحیح است؟

در نظر شما تعریف شبهه چیست؟

می خواهید نظر حضرت امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام را در این مورد بدانید :

قال امیرالمومنین علیه السلام : وَ إِنَّمَا سُمِّيَتِ الشُّبْهَةُ شُبْهَةً لِأَنَّهَا تُشْبِهُ الْحَقَّ فَأَمَّا أَوْلِيَاءُ اللَّهِ فَضِيَاؤُهُمْ فِيهَا الْيَقِينُ وَ دَلِيلُهُمْ سَمْتُ الْهُدَى وَ أَمَّا أَعْدَاءُ اللَّهِ فَدُعَاؤُهُمْ فِيهَا الضَّلَالُ وَ دَلِيلُهُمُ الْعَمَى فَمَا يَنْجُو مِنَ الْمَوْتِ مَنْ خَافَهُ وَ لَا يُعْطَى الْبَقَاءَ مَنْ أَحَبَّه‏

نهج البلاغه خطبه 28

حضرت امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند :
شبهه را از آن روى شبهه گفته‏اند كه به حق شباهت دارد، هر چند، باطل است. ولى دوستان خدا، بدان گرفتار نشوند كه چراغ يقين در دست دارند و رهبرشان هدايت و رستگارى است. اما دشمنان خدا را ضلالت و گمراهى بدان فرا مى‏خواند و راهنمايشان كورى است. نه آن كس كه از مرگ بترسد از مرگ رهايى خواهد يافت و نه آن كس كه دوستدار زيستن جاويد است از عمر ابد بهره‏مند گردد.

خوب دقت کنید طبق ادعای شما شما دارید شبهه پراکنی بین شیعیان می کنید!!!

فَاعْتَبِرُوا يا أُولِي الْأَبْصار !!!

در ضمن کسی که 3 مقاله اش در یک سایت وهابی و ضد شیعه منتشر شده است به نظر شما شیعه است یا وهابی است یا روشن فکر است یا چه؟؟؟!!!

بابا باور کنید من نوعی چه بخایین چه نخایین یکی از فرزندان ایران زمینم خودم وخانواده واصلا تمام جد وابا من شیعه بودند و هستند
ولی قولی از یکی هست که می گوید مذهبم را ابا واجدادم انتخاب کردند و نامم را پدرم اما دیگر بس است میخام راهم را خودم انتخاب کنم

راهتان را خودتان انتخاب کنید خود دانید ولی به نام شیعه به این و آن تحویل ندهید!!!

در ضمن شیعه مجبور نیست که متولد ذهن آبستن و فعال حضرتعالی را حتما قبول کند و معتقد شود!!!

طبق گفته خودتان شما خودتان راه خودتان را با ذهنیات خودتان انتخاب می کنید. راحت باشید ولی نه به نام شیعه!!!

مثلا بفرمایید به نام یک ( اگر نمی خواهید بگویید وهابی ) روشن فکر!!!

جلوی اندیشه را نمی شود گرفت جلوی ایجاد شک وشبه را نمی توان گرفت اما م ابراهیم شک کرد وحضرت محمد شک کرد ند پدرم روضه ی رضوان را به دو گندم فروخت پس چطور از من که از فرزندان و پیروان آنهایم انتظار دارین که در چیزی شک نکنم

اولا که به معصومین تهمت زده اید!!!

دوما شما خودتان هرچه هستید باشید ولی به نام شیعه مطالب خودتان را به خورد ملت ندهید!!!

جناب عارف بلند بالا

در مورد این نامه در تاپیک مورد خودش جوابی داده شده است اگر مشتاقید در همانجا ادامه دهید!

بابا بی خیال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نکنه فکر می کنید که شما هم العیاذ باالله مانند و همتای حضرت امیرالمومنین علیه السلام هستید؟؟؟!!!

ایشان امیرالمومنین و امام و پیشوا و جانشین نبی و معصوم بودند و علم و قدرت الهی داشتند و توسط خدا و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم معرفی شده بودند. آیا شما هم اینچنین هستید؟؟؟!!!

اولا در ابتدای نام ائمه اطهار علیهم السلام سعی کنید از حضرت و امام و در بعد نام مبارک ایشان از علیه السلام استفاده کنید. جناب شیعه!

ثانیا چرا به شیعه تهمت می زنید که غیر اوهام و خرافات و ... ندارند ؟؟؟!!!

عقل و ذهن و فکر شما نمی کشد شیعه و مولالی کرامش سلام الله علیهم اجمعین چه کند؟؟؟!!!

ثالثا شما از کجا می دانید که دوستان اهل مطالعه هستند یا نه؟! علم غیب؟؟!!

رابعا وقتی عقل و فکر شما مواردی مانند خلق شدن از نور مولی الموحدین امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام را نمی کشد آیا خدشه ای بر حقیقت موجود وارد می کند؟؟؟!!!

سعی کنید کمی از تعصب بیرون آیید و خود را با فرمایشات معصومین علیهم السلام مانوس کنید.

شما خودتان با داستان ها واحادیث وروایات عجیب وغریب ونامعقول در باره آن عزیزان در ذهن مخاطبا شبه افکنی می کنید اگر نه در تمام زندگی گرانقدر آن بزرگواران بلند مرتبه جای هیچ شک وشبه زندگی نبوده است

نه شبم نه شب پرستم که حديث خواب گويم

چو غلام آفتابم همه از آفتاب گويم

غلامعلی نوری

میشه به چند مورد از شبهات اشاره نمایید؟

باتشکر - یاعلی

موضوع قفل شده است