*تفسیر نمونه در قالب صوتی*

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
*تفسیر نمونه در قالب صوتی*

بسم الله الرحمن الرحیم
ستایش می کنم خداوند را,برای تکمیل نعمت های او و تسلیم بودن برابر بزرگی او و ایمن ماندن از نافرمانی او,و در رفع نیازها از او یاری می طلبم
,زیرا ان کس را که خدا هدایت کند,هرگز گمراه نگردد,و ان را که خدا دشمن دارد هرگز نجات نیابد و هر کس را که خداوند بی نیاز گرداند,نیازمند نخواهد شد
خطبه2,ص43 نحج البلاغه,امام علی (ع)
سلام علیکم
من تازه به این جا وارد شده ام و به جمع شما بزرگواران پیوستم,امید وارم بحث های دینی و علمی خوبی پابرجا باشد
میخواستم اگر دوستان علاقه مند باشند تفسیر نمونه ایت الله مکارم شیرازی رو به صورت فشرده به حالت صوتی در بیاورم و اونو در اختیار دیگران قرار بدهم و بصورت رایگان ان را منتشر کنم البته فقط در صورتی که اجازه را از ایشان گرفتم...نظر شما چیست؟

seyedmiran;759611 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
ستایش می کنم خداوند را,برای تکمیل نعمت های او و تسلیم بودن برابر بزرگی او و ایمن ماندن از نافرمانی او,و در رفع نیازها از او یاری می طلبم
,زیرا ان کس را که خدا هدایت کند,هرگز گمراه نگردد,و ان را که خدا دشمن دارد هرگز نجات نیابد و هر کس را که خداوند بی نیاز گرداند,نیازمند نخواهد شد
سلام علیکم
من تازه به این جا وارد شده ام و به جمع شما بزرگواران پیوستم,امید وارم بحث های دینی و علمی خوبی پابرجا باشد
میخواستم اگر دوستان علاقه مند باشند تفسیر نمونه ایت الله مکارم شیرازی رو به صورت فشرده به حالت صوتی در بیاورم و اونو در اختیار دیگران قرار بدهم و بصورت رایگان ان را منتشر کنم البته فقط در صورتی که اجازه را از ایشان گرفتم...نظر شما چیست؟

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب خدمت شما سرور عزیز و گرامی

اول اینکه به جمع برادران و خواهران مذهبی خیلی خوش آمدید دوم اینکه بیانات اون بالا بسیار زیبا بود معلوم است شما یه فرد مذهبی و با ایمانی هستین از این موضوع بسیار سپاسگذارم و سوم سوالی که فرمودید میخواستم اگر دوستان علاقه مند باشند تفسیر نمونه ایت الله مکارم شیرازی رو به صورت فشرده به حالت صوتی در بیاورم و اونو در اختیار دیگران قرار بدهم و بصورت رایگان ان را منتشر کنم البته فقط در صورتی که اجازه را از ایشان گرفتم...نظر شما چیست؟ اگر نظر من را میخواهی به کارتون ادامه بدین و این کار بسار آموزنده و مفید می باشد موفق و پیروز باشید.

سلام علیکم و رحمه الله

سلام بر سید میزان گرامی .
به نظر بنده که خیلی کار خوبی است ولی لازم است با نویسنده تماس بگیرید . رضایت و جواز باید از آن طرف باشد .

فاتح;759709 نوشت:
سلام علیکم و رحمه الله

سلام بر سید میزان گرامی .
به نظر بنده که خیلی کار خوبی است ولی لازم است با نویسنده تماس بگیرید . رضایت و جواز باید از آن طرف باشد .

بله نامه زدم
انشالله رضایت میدهند..اگر نداند هم اشکالی ندارد انجام نمیدهیم

نظرخواهی ادامه دارد...در صورتی که نظری داشتید بفرمایید..

seyedmiran;759611 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

لطفا در صورت انتشار فایل اطلاع دهید با تشکر.

بخش صوتی سوره فاتحه در حال بررسی می باشد
انشالله به زودی قرار خواهد گرفت...

عالیه اخوی