جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: *تفسیر نمونه در قالب صوتی*

علاقه
    ناشمخص
    نوشته
    524
    حضور
    2 روز 16 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    10
    صلوات
    605

مطلب *تفسیر نمونه در قالب صوتی*

بسم الله الرحمن الرحیم
    ستایش می کنم خداوند را,برای تکمیل نعمت های او و تسلیم بودن برابر بزرگی او و ایمن ماندن از نافرمانی او,و در رفع نیازها از او یاری می طلبم
    ,زیرا ان کس را که خدا هدایت کند,هرگز گمراه نگردد,و ان را که خدا دشمن دارد هرگز نجات نیابد و هر کس را که خداوند بی نیاز گرداند,نیازمند نخواهد شد
    خطبه2,ص43 نحج البلاغه,امام علی (ع)
    سلام علیکم
    من تازه به این جا وارد شده ام و به جمع شما بزرگواران پیوستم,امید وارم بحث های دینی و علمی خوبی پابرجا باشد
    میخواستم اگر دوستان علاقه مند باشند تفسیر نمونه ایت الله مکارم شیرازی رو به صورت فشرده به حالت صوتی در بیاورم و اونو در اختیار دیگران قرار بدهم و بصورت رایگان ان را منتشر کنم البته فقط در صورتی که اجازه را از ایشان گرفتم...نظر شما چیست؟
    ویرایش توسط seyedmiran : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ در ساعت ۱۰:۰۹
    اگر میدانستید که یک محکوم به مرگ هنگام مجازات تا چه حد آرزوی بازگشت به زندگی را دارد ُآنگاه قدر روزهایی را که با غم سپری میکنید ، می دانستید.*شیخ الرییس ابن سینا*
    منبع:وب سایت حکیمانه(ادبیات ایران و جهان)
    *یادمان باشد بعضی مطالب منبع میخواهد*
    ارزش هر کس به همت اوست*سید محمد حسین میران*

2. صلوات ها 3

3.  

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,310
    حضور
    40 روز 12 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    3698

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedmiran نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    ستایش می کنم خداوند را,برای تکمیل نعمت های او و تسلیم بودن برابر بزرگی او و ایمن ماندن از نافرمانی او,و در رفع نیازها از او یاری می طلبم
    ,زیرا ان کس را که خدا هدایت کند,هرگز گمراه نگردد,و ان را که خدا دشمن دارد هرگز نجات نیابد و هر کس را که خداوند بی نیاز گرداند,نیازمند نخواهد شد
    سلام علیکم
    من تازه به این جا وارد شده ام و به جمع شما بزرگواران پیوستم,امید وارم بحث های دینی و علمی خوبی پابرجا باشد
    میخواستم اگر دوستان علاقه مند باشند تفسیر نمونه ایت الله مکارم شیرازی رو به صورت فشرده به حالت صوتی در بیاورم و اونو در اختیار دیگران قرار بدهم و بصورت رایگان ان را منتشر کنم البته فقط در صورتی که اجازه را از ایشان گرفتم...نظر شما چیست؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب خدمت شما سرور عزیز و گرامی

اول اینکه به جمع برادران و خواهران مذهبی خیلی خوش آمدید دوم اینکه بیانات اون بالا بسیار زیبا بود معلوم است شما یه فرد مذهبی و با ایمانی هستین از این موضوع بسیار سپاسگذارم و سوم سوالی که فرمودید میخواستم اگر دوستان علاقه مند باشند تفسیر نمونه ایت الله مکارم شیرازی رو به صورت فشرده به حالت صوتی در بیاورم و اونو در اختیار دیگران قرار بدهم و بصورت رایگان ان را منتشر کنم البته فقط در صورتی که اجازه را از ایشان گرفتم...نظر شما چیست؟ اگر نظر من را میخواهی به کارتون ادامه بدین و این کار بسار آموزنده و مفید می باشد موفق و پیروز باشید.

فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

5. صلوات ها 2

نوشته
    1,956
    حضور
    95 روز 13 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    126
    آپلود
    6
    گالری
    8
    صلوات
    5456

سلام علیکم و رحمه الله

سلام بر سید میزان گرامی .
    به نظر بنده که خیلی کار خوبی است ولی لازم است با نویسنده تماس بگیرید . رضایت و جواز باید از آن طرف باشد .
    قال الله سبحانه و تعالي : اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى ( مائده / 8 )

قال النبي : بالعدل قامت السموات و الارض (تفسير صافي ذيل آيه 7 سوره الرحمن)
    و قال :
    اياكم و الظلم فان الظلم عند الله هو الظلمات يوم القيامة ( سفينة البحار ماده "ظلم" )

مسئوليت قرآني مردم در قبل عدل

7. صلوات ها 2

علاقه
    ناشمخص
    نوشته
    524
    حضور
    2 روز 16 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    10
    صلوات
    605

نقل قول نوشته اصلی توسط فاتح نمایش پست ها
    سلام علیکم و رحمه الله

سلام بر سید میزان گرامی .
    به نظر بنده که خیلی کار خوبی است ولی لازم است با نویسنده تماس بگیرید . رضایت و جواز باید از آن طرف باشد .
    بله نامه زدم
    انشالله رضایت میدهند..اگر نداند هم اشکالی ندارد انجام نمیدهیم
    ویرایش توسط seyedmiran : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ در ساعت ۱۴:۱۵
    اگر میدانستید که یک محکوم به مرگ هنگام مجازات تا چه حد آرزوی بازگشت به زندگی را دارد ُآنگاه قدر روزهایی را که با غم سپری میکنید ، می دانستید.*شیخ الرییس ابن سینا*

9. صلوات ها 2

علاقه
    ناشمخص
    نوشته
    524
    حضور
    2 روز 16 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    10
    صلوات
    605

نظرخواهی ادامه دارد...در صورتی که نظری داشتید بفرمایید..

نوشته
    23
    حضور
    10 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedmiran نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام علیکم
    لطفا در صورت انتشار فایل اطلاع دهید با تشکر.

علاقه
    ناشمخص
    نوشته
    524
    حضور
    2 روز 16 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    10
    صلوات
    605

بخش صوتی سوره فاتحه در حال بررسی می باشد
    انشالله به زودی قرار خواهد گرفت...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری