از عزیز زهرا چه خبر؟

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
از عزیز زهرا چه خبر؟

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

از عزیز زهرا چه خبر؟
از آن سفر کرده تنها چه خبر؟
از او که عمری است تاوان غفلت و بی توجهی ما را پس می دهد ؟

امشب داشتم فکر می کردم با خودم توی این فضای مجازی که یکدفعه یادم افتاد امشب شب جمعس ....

شبی که میگن نامه عملمون به دست آقا می رسه و بررسی میشه توسط خود آقا. با خودم الان فکر می کنم که وقتی نامه منو می بینه چهره حضرت چطور میشه ؟ خب البته جای سوال نداره . میدونم ... اما بعد از اینکه یادم افتاد امشب شب جمعس , یک یادی از آقا کنیم . نمیدونم شما هم بی خبرید مثل من یا نه ؟!!! امیدوارم خبر داشته باشید از حضرت ... شاید یک نفر از شماهایی که این متن رو می خونید خبر داشته باشه یا شاید خودشون این هوایی نامه رو بخونن.

نمی دونم چرا هر چی سعی می کنم یاریت کنم نمیشه . می دونی اقا برای چی دارم حرفام رو تو این دنیای مجازی می نویسم ؟ شاید به این امید که یکی از خوبانت ببینه و دلش بشکنه, دعایی کنه . یا شایدم به این امید که خودت ببینی و برام دعا کنی...

اما مطمئنم این نوشته امشب, فقط خاص خودته ... غم تنهایی, هجران و عزای جد غریبت ... راستی آقا تسلیت میگم . سرت سلامت مولاجان

آقا سرت را به درد آوردم اما امشب داشتم به این مسئله فکر میکردم که چگونه است خاندان اهل البیت هر یک در جایی سکنا گزیده اند ... یاد یک متن جالبی افتادم که میگفت وقتی مادر تو خونه ای نباشه بچه ها هر کدوم یک جایی هستن...

با خودم گفتم این جمله واقعا راسته ... ائمه هر کدوم یک جایی هستند و شما هم که الان نمی دونیم کجا هستین؟!!!

نمی دونم الان کجایی اما خوب می دونم که غریبی و داری برای گناهکارایی مثل من روسیاه دعا می کنی . امیدوارم یک روزی بتونم با یک کار خیلی خیلی ناقابل و کوچیک شادت کنم ...

خدایا! به حق حجتت مهدی موعود , خودت ظهورش رو برسون...

برچسب: 

از رایحه ظهور مولا چه خبر از آمدن عزیز زهرا چه خبر...

از رایحه ظهور مولا چه خبر
از آمدن عزیز زهرا چه خبر
ای پیک صدیق حضرت دوست بگو
از لحظه دیدن و تماشا چه خبر

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

آقا جان شما در بين مائي
و ما شما را غائب مي پنداريم

تحمل کردن غيبت يک غائب بسي آسانتر است از صبر بر نديدن کسي که در کنار ما است

شما حاضري هستي که چشم نابيناي ما لياقت ديدنت را ندارد

افسوس بر چشمي که ميبيند کساني را که دوست ندارد ولي نميبيند کسي را که دوست دارد
وعده ظهور شما زماني که همه و همه شما را حاضري بدانند که توان ديدارش را ندارند و بر اين ناتواني بيچاره شوند

براي يک حاضر هر لحظه بايد ياد آورش باشي
و براي کسي که نيست هفته اي يک بار هم به نظر زياد است

آقا جان شما حضور داريد و هستيد
حاضر تر از شما کسي را سراغ ندارم

گمنام 2;758914 نوشت:
از عزیز زهرا چه خبر؟

هیچی. مثل همیشه. ما گناه میکنیم و دنبال شیطان میرویم و آقا را به گریه می اندازیم. آقا مرتب برای ما دعا می کنند و برای ما از خداوند استغفار می کنند. و به خاطر دعاهای ایشان ما گرفتار خیلی از آثار گناهانمان نمی شویم.

اوضاع مثل همیشه است: از ما به درد آوردن دل آقا ، از ایشان دعا برای ما.

بسم رب الشهدا والثدیقین
چشممون رو برای دیدن اقا باید درست کنیم باید از گناه چشم بپوشیم تا لیاقت دیدار رو پیدا کنیم
باید پاک بشیم از رجس والودگی هایی که مارو کور کرده /دستمون رو از گناهان بشوییم شیطان رو نا امید کنیم تا لیاقت به ماداده بشه

این ماییم که باید برگردیم
ما ساده گرفته ایم آمدنت را مابه ظاهر شیعیان تو ساده گرفتیم آمدنت را و همین طور ساده گرفته ایم انتظار آمدنت را والا چرا این همه سرد،چرا این همه ساده؟ تو نرفته ای که بازگردی این ماییم که باید برگردیم برگردیم از این همه تغافل و گناه خاموشیم، سکوت می کنیم که نه،لالـــیــم کران و کورانیم،گنگیم که تمسک سکوت طوفانی علی(ع) را به خیال خام می پرویم سال هاست فریادهامان را با دست خود در گلو خشکاندیم
مهدی جان برکشتزار بی حاصل دل ما ببار یاراااااااااااااااااااااا
اللهم عجل لولیک الفرج