ابراز علاقه مصنوعی به همسر

تب‌های اولیه

33 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ابراز علاقه مصنوعی به همسر

سلام!
خدمت شما عرض بشود که خانم من همیشه ازم شاکیه و بعضی وقتا بهم بدین میشه که مثلا دیگه دوسش ندارم یا فراموشش کردم و ... در حالی که اینطور نیست. راستش من اصلا وقت نمیکنم وقتی سر کارم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!:Gig:
خانمم مدام میگه برای اینکه بهم بفهمونی دوسم داری اینکارارو بکن و اون کار رو بکن و من اینجوری دوست دارم و ... . هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!
اون میگه عیب نداره من به همینش هم راضیم!
حالا سوالم اینه که آیا با اینکه هم من هم اون میفهمیم مصنوعی است آیا انجام بدم یا نه؟
خیلی مسخره اس آخه!:Narahat az:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امین

[="DarkSlateBlue"]

خاتون عشق;672736 نوشت:
سلام و عرض ادب

سلام
خاتون عشق;672736 نوشت:
من فقط نظرم رو مینویسم

منم فقط جواب نظرتون رو مینویسم :khandeh!:
خاتون عشق;672736 نوشت:
واقعا همچین روالی داره زندگیتون و همسرتون راضی هست ؟؟؟

اره همچین روالی داره البته از این روال راضی نیست اما در کل از زندگیمون راضیه:ok:
خاتون عشق;672736 نوشت:
به نظر من این خانوم از بس شما این رفتار رو داشتید یا حتی خودتون از بس این فکر رو دارید این یه ملکه ی ذهنتون شده من مصنوعیم من فلانم

و حالا اگه مثلا تصمیم هم به ترک این کار داشته باشید برای همین روتون نمیشه اگه پیامم بدید پیش خودتون یجوریه

بله اگر پیام بدم کلی تعجب میکنه! :Narahat az:
خاتون عشق;672736 نوشت:
ولی به نظر من باید این رفتار ازتون دور بشه و همسرتون شدیدا به محببتتون احتیاج داره طوری که میگه من به مصنوعیشم راضیم این خیلی بده شما باید بیشتر به

همسرتون توجه داشته باشید و چرا باید عاطفتون اینطور باشه که فکر کنید مصنوعیه و یا داره میشه شاید رفتاری دارید خشک و بی روحه ولی هیچوقت اینو به خودتون تلقین

نکنید

اصن موضوع از تلقین و اینا گذشته ! این رفتار رفته توی گوشت و خون من و به نظرم خیلی داغون تر از این حرفام تو این زمینه! چند بار تصمیم گرفتم بهش توجه کنم و کردم اما بیشتر از چند روز دووم نیاورد!
وقتی دوباره دچار مشغله های زندگی شدم این حرفا یادم رفت!
بعدم وقتی هر چند سال یک بار بهش میگم ددوست دارم خندش میگیره .. :khoshgel:[/]

asad;672739 نوشت:
بعدم وقتی هر چند سال یک بار بهش میگم ددوست دارم خندش میگیره ..

جالبه بله زندگی اینجوری دیدم خانواده ای میشناسم که زن و شوهر اصلا بلد نیستند حرفای محبت آمیز بزنند و حرف محبت آمیزشون هم فحشه یعنی کلا با فحش دادن به هم

دیگه با هم شوخی میکنند و به حرفای هم میخندند اما همین خونواده بچه هاشون همین نحوه رو از پدر و مادرشون یاد گرفتن و دارند بزرگ میشوند

ولی خانوم خانواده پر ا گلایه است که شوهرم یه دوست دارم بهم نمیگه محبت نمیکنه زنه هم همش فکرش اینه که مردش یه زن دیگه داره

اینجور زنها باید مردشون اگه اینقد سرده خودشون دست به کار بشند بهتون نشون بدند که قشنگ تر اینه که محبت و عشق دوای درد تحمل سختی ها و

این فشار زندگی

هست

البته هم یه دونه دوست دارم برای همیشه تو قلبش میمونه و خیلی براش ارزشمنده و بیش از پیش احترامتون میکنه ولی خب بهرحال زنه و سر شار از احساسات و از شما

متوقع هست

حالا ان شاالله که مشکلی براتون پیش نیاد ولی اینطور زندگی میتونه قشنگ بشه امتحان کنید تحول یدید به زندگیتون ببینید حال و روزتون روحیاتتون آرامش زندگیتون چه

تغییری کرده و میکنه

ان شاالله

سلام
چون حرفم خوشایند نیست نقل قول نمیکنم
اما واسه همتونه از بنده حقیر بشنوید
اگر شما محبتتون رو به همسرتون ابراز نکنید، شخص سومی اینکارو میکنه و چون همسر هم تشنه محبته ....
ولی اگر خودتون سیرآبش کنید پای شخص سوم به زندگیتون باز نمیشه

[="DarkSlateBlue"]

mousavi928;672788 نوشت:
اگر شما محبتتون رو به همسرتون ابزار نکنید، شخص سومی اینکارو میکنه و چون همسر هم تشنه محبته ....

من جعبه ابزار ندارم ... :khobam:

یعنی خانم ها به همین راحتی فقط به خاطر اینکه بهشون از سر کار زنگ یا اس نمیزنیم یا نمیگیم دوست دارم میرن دنبال دوست پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی خیال بابا!!!!![/]

asad;672730 نوشت:

سلام!
خدمت شما عرض بشود که من هم خانمم همچین مشکلی داره و من اصلا وقت نمیکنم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!:Gig:
اما در جواب این فرمایش شما باید بگم که خانمم مدام میگه اینکارارو بکن هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!
حالا سوالم اینه که آیا با اینکه هم من هم اون میفهمیم مصنوعی است آیا انجام بدم یا نه؟

:hamdel:به نام خدا:hamdel:
:ok:سلام:ok:
اگر خانمتون ازت میخواد که بهش ابراز علاقه کنی حتی اگر فک میکنی مصنوعیه بازم این کار و بکن .
شاید بنظرت کار الکی و مصنوعیی باشه اما برای خانوم اینکار ارزش داشته باشه...
خانم ها به محبت نیاز دارن و این درست نیست که بهشون بی محبتی بشه ، شاید مانند استارتر تاپیک فک کنه که شما بهش علاقه نداری !!
شما با اینکه فک میکنی مصنوعیه بازم اینکار و بکن اشکال نداره.یه مدت که بگذره از حالت مصنوعی به حالت طبیعی تبدیل میشه .
میدونم خودت این چیزا رو میدونی داداش ولی سعی کن گاهی از سر کار میای خونه یه شاخه گل بخری ، یا هر وقت میری بیرون بهش ابراز علاقه کنی .
سر کار سعی کن چن ثانیه وقت بزاری یه اس ام اس مگه چقدر زمان میبره؟یا دو دقیقه زنگ بزن بگو چه خبر؟اوضاع احوال چطور پیش میره چکارا میکنی؟
:khandeh!:همین.
کارای زیادی هستش اگه دوس داشتی ، ما کاربرای اسک دین انشالله بهت کمک میکنیم تا بتونی صمیمیت بیشتری به زندگیت ببخشی
:Gol::ok:

asad;672730 نوشت:

معلومه که مسخره نیست چون شما به مرور زمان یاد میگیرید
حالا گوشتون رو بیاریدجلو یه رازی رو بهتون بگم
خانوم ها بی نهایت شنیداری هستند
یعنی یک دستبند طلا یه طرف یکبار دوستتدارم از طرف شما شنیدن یه طرف قول میدم که دوستت دارم رو از زبان شما رو بر میدارند
وقتی همسر شما شدن یعنی شما ایشون رو به عنوان شریک زندگیتون قبول کردید و بهش اطمینان دارین پس چرا باید این محبت سرشار رو دریغ کنید
زندگی با بیان محبت ،مودت پیدا میکنه
چرا اجازه میدین دیگران از محبت همسرشون برای خانوم شما تعریف کنند تا همسرتون به رفتار مصنوعی شما دل خوش بشوند
به عنوان مرد خونه تمام دلگرمی زن به شماست
این محبتی که خدا به شما داده رو برای همسرتون خرج کنید
خسیس نباشید

که خداوند مهربان محبت مرد به همسرش رو بسیار گرانبها خریداری میکنه

asad;672904 نوشت:
یعنی خانم ها به همین راحتی فقط به خاطر اینکه بهشون از سر کار زنگ یا اس نمیزنیم یا نمیگیم دوست دارم میرن دنبال دوست پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ بی خیال بابا!!!!!

نه بابا انقدر ها هم شور نیست
کی میگه
اتفاقا زن ها بیشتر از مردها به زندگی مشترک پایبند هستند

asad;672904 نوشت:
من جعبه ابزار ندارم ...

یعنی خانم ها به همین راحتی فقط به خاطر اینکه بهشون از سر کار زنگ یا اس نمیزنیم یا نمیگیم دوست دارم میرن دنبال دوست پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ بی خیال بابا!!!!!

آره به همین راحتی
به همین راحتی که مرد زورش میاد به زنش ی جمله ساده بگه
من کلی گفتم
حالا دیگه شما میل خودتونه که جعبه ابزار بخرید یا نخرید:khaneh::Cheshmak:

asad;672730 نوشت:

سلام!
خدمت شما عرض بشود که من هم خانمم همچین مشکلی داره و من اصلا وقت نمیکنم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!:Gig:
اما در جواب این فرمایش شما باید بگم که خانمم مدام میگه اینکارارو بکن هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!

سلام

همونطور که دوستان هم اشاره کردن زن یه موجوده شنیداریه؛ یعنی اونقدی که حرف های شما روی اون اثر می ذاره، بقیه چیزها اثر نمیذاره. ما مردها تقریبا در این زمینه خیلی ضعیفیم؛ یعنی خیلی برامون سخته که عشق و علاقمون رو به زبون بیاریم؛ ولی وقتی وارد زندگی مشترک می شیم چاره جز اینکه یکم به خودمون فشار بیاریم و خودمون رو با روحیات و اخلاقیات شریک زندگیمون وفق بدیم وجود نداره. بعلاوه اینکه این کار اثر فوق العاده ای در روابط بعدی خواهد داشت. برای همین جزو ضروریاته؛ تا حدی که اگه کسی حتی علاقه ای هم به همسرش نداره، باز هم سفارش شده که عشق و علاقش رو هر چند به دروغ به زبان بیاره. این کار از چند جهت فایده داره. اول اینکه باعث میشه طرف احساس کمبود نکنه دوم اینکه عشق و علاقش به شما زیاد میشه و سوم اینکه عشق و علاقه اون باعث تشدید عشق و علاقه مرد میشه و کم کم علاقه دروغین اون شکل واقعی به خودش خواهد گرفت.

احتمالا صحبت های آیت الله مجتهدی رو خیلی از شماها شنیدین. ایشون با استناد به روایات و با لحنی طنز آمیز میگن هر چی می تونین به زناتون قول بدین و عمل نکنین!! این یعنی اینکه زن بیشتر از اینکه به عمل شما کار داشته باشه به گفته های شما کار داره. لذا مردها در حرف زدن باید خیلی ماهرانه عمل کنن. ایشون یجا دیگه میگه حرف ها و صحبت های قشنگ همیشه باعث میشه که خرجتون کم بشه. یه دوستت دارم به راحتی کار یه سرویس طلا رو میکنه ... . البته دیگه بیشتر از این نمیشه ادامه داد؛ چون دستمون کاملا رو میشه و دیگه چیزی تو چنتمون نمیمونه!:ok:

البته این چیزی که الان گفتم با پاسخی که به سوال کننده دادم تناقض نداره. چون در سوال اول ایشون به عنوان یک زن نباید کاری کنه که مرد زیر فشار ابراز علاقه کنه و باید از روش های غیر مستقیم استفاده کنه. اما در سوال شما که از جانب یک مرده قضیه فرق میکنه:ok:

asad;672730 نوشت:
سوالم اینه که آیا با اینکه هم من هم اون میفهمیم مصنوعی است آیا انجام بدم یا نه؟
خیلی مسخره اس آخه!

ببخشید اینجوری حرف میزنم
وقتی ادم تو مهمونیه و بچش کار بدی انجام میده خودش هنوز اونقدر رشد نکرده که بگه معذرت می خوام و یا حتی اصلا نمیدونه که کارش بده بوده
به همین دلیل باباش میگه پسرم (یا دخترم) چرا اینکارو کردی؟ حالا معذرتخواهی کن
به مرور فرزند هم رفتار درست رو یاد می گیره
و یاد میگیره که اگر بعدا هم کار بدی کرد باید معذرت خواهی کنه

اما خیلی بده که خودتون به این نتیجه نرسیدین که باید ابراز یا بهتره بگم ابزار:khaneh: علاقه کنید چون دیگه بزرگ شدید. البته بلوع فکری با بلوغ جنسی و سن تقویمی فرق داره

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام

الان دقیقا من چیکار کنم از تجربیات کسایی که اومدن دفترم بنویسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مناسبه

الان هم با اجازه
به عنوان یک اصل اگر محبتی وجود داشته باشد باید جاری گردد تا بتوان آن را محبت نامید

اگر نهایت علاقه را به کسی داشته باشیم ولی برای ابراز آن کاری نکنیم با نداشتن آن فرقی نخواهد داشت،
همچنان که اگر ثروت داشته باشیم و خرج نکنیم
فقیرانه زندگی کردیده ایم
پس اگر محبتی دارید آن نشان دهید تا به عواطف خود جان ببخشید

هیچ کس در رویاها و افکار ما زندگی نمی کند و ته قلب ما را نمی خواند
روز آمد دلیلش افتاب
یادمه مراجعی داشتم که میگفت همسرم سالگرد ازدواجمون یادش می رفت منم کادو میخریدم وقتی یادش نبود بهش نمی دادم و اون شب بدونه این که بهش بگم سر هر چیزی بهانه گیری میکردوم و یه هفته بعد میگفتم اونم الکی یه کم ناراحت می شد و تموم می شد

تا این که یه سال هم کیک خریدم هم کادو
از سرکار زود اومدم و شام مفصل درست کردم
همسرم اومده بود
فکر کرده مهمون داریم
به همسرش گفته بود شما خسته ای بشین یه چایی بیارم بهت میگم
بعدش به همسرش گفته بود
میدونم خسته ای کار داری یادت نمیمونه من از طرف دوتامون یه جشن ساده گرفتم
واسه سالگرد ازدواجون
میگفت همسرم ناراحت شد که چرا هر سال یادش میره
یه عالمه تشکر کرده بود فرداشب هم با کادو اومده بود خونه و ساله بعد هم این مراجع منو برده بود شام بیرون یعنی یادش مونده بود چقدر خوبه گه گاه خاطره ساز بشیم
گرچه اون بخاطره یه مشکل دیگه پیشه من اومده بود و این خاطره اش رو جزو خاطرات قشنگش عنوان میکرد
اشکال نداره اگر ناراحتی هست بیان بشه تا براش راه حل پیدا بشه درد اینه گاهی انتظار داریم همسرمون علم غیب داشته باشه و از ناراحتی ما خبر باشه

asad;672730 نوشت:

سلام!

سلام
اصلا مسخره نیست.
خانم ها به تکرار نیاز دارن
خانم ها نیاز دارن که همیشه بشنون که شما دوستشون دارین و بهش اهمیت میدین.
در مورد گفتن این جمله از یکی از ائمه هم روایت داریم که شنیدنش برای زن باعث به خطر نیوفتادن دینش میشه.
حتما برای اینکه دل همسرتون هم خوش بشه کارهایی که میخواهد را انجام بدید.تا جایی که میتونید

سلام

این موضوعی بود که در خلال یک تاپیک دیگه اومده بود؛ اما چون دیدم موضوع خوبیه گفتم جداش کنم تا دوستان بیشتر در موردش بحث کنن و به سرانجام خوبی برسه ایشالله.

مخصوصا نظر خانم ها در این باره کارسازه. خانم ها بفرمایند که آیا چنین کاری رو می پسندن یا نه؟

[="Navy"]به نام خدا
سلام وعرض ادب
خیلییییییییی سخته یک خانم به شوهرش بگه بیااینجوری به من محبت کن.:Ghamgin:(خدابرای هیچ خانمی نیاره.الهی امین)
دیگه چکارکنیم ماخانما.:Narahat az:
مجبوریم بامصنوعی بودن کناربیاییم دیگه وخودمونوگول بزنیم که طبیعیه وکلی ذوق کنیم.:Sham:
البته امیدداریم که طرف دیگه ملکه ذهنش بشه وکم کم محبت کردنش طبیعی بشه وازته دل.:ok:
درضمن استاترگفتندروشون نمیشه کلمات محبت به خانمشون بگند.:Moteajeb!:
اینکه خجالت نداره که.:Cheshmak:
همون دوستت دارم هم ازهیچی بهتره.:Gol:
[/]

یعنی چی که این کارا مسخره بازیه؟

شوهر آدم بهش محبت نکنه پس کی محبت کنه؟

زن و مزد اصلا نباید با هم ساده حرف بزنن چون باید یه تفاوتی بین دیگران با زوجین باشه

شما محبت کردن به همسرتون رو مسخره بودن میدونید

اون وقت چه کاری رو عاقلانه و منطقی میدونید؟ مثلا چه کارایی براش انجام میدین ؟

خانمتون رسما با زبون خودش داره میگه بهم محبت کن دیگه منتظر چی هستین؟

بلد نیستین یا مشکل دارین؟

خانما معمولا با همچین اخلاقایی مشکل دارن ... چون نیاز به توجه و محبت دارن

و اگه تو یه زندگی میمونن اجبارا دلشون رو به چیزای دیگه خوش میکنن

وقتی شما از زندگیت راضی هستی یه کاری کن اونم از زندگیش راضی باشه

همه چیزایی که تو زندگی بهش میدین رو تمام کمال بدین

احساستون مهم ترین چیزیه که میتونید به همسرتون بدین

asad;672730 نوشت:
سلام!
خدمت شما عرض بشود که خانم من همیشه ازم شاکیه و بعضی وقتا بهم بدین میشه که مثلا دیگه دوسش ندارم یا فراموشش کردم و ... در حالی که اینطور نیست. راستش من اصلا وقت نمیکنم وقتی سر کارم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!:Gig:
خانمم مدام میگه برای اینکه بهم بفهمونی دوسم داری اینکارارو بکن و اون کار رو بکن و من اینجوری دوست دارم و ... . هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!

یکم به فکر ما ازدواج نکرده ها بیفت که له له ایم و داغون اون وقت قربون صدقه زنتم میری[emoji3] [emoji3] [emoji6]

مخصوصا نظر خانم ها در این باره کارسازه. خانم ها بفرمایند که آیا چنین کاری رو می پسندن یا نه؟

سلام

انسان نیاز به آرامش و محبت داره حتی خود آقایون هم .. مگه میشه که آدم نخواد محبت کنه و محبت ببینه ؟ مگر اینکه مشکل روحی داشته باشه .

خانم ها و آقایون باید قبل از ازدواج مراقب باشن که کسیو انتخاب کنن که گرم و بامحبت باشه .. و سپس آدم باید هر راهی رو بره برای جذب همسرش و گرم نگه داشتن کانون زناشویی.. بنده حاضرم که اگر احیانا همسرم ابراز محبت رو فراموش کرد بهش گوشزد کنم و بگم که تویی که باید منو سیراب کنی بخصوص اگر زن و مرد در شرایطی باشن که همچنان اشخاصی در کمینشون نشستن ، خیلی باید مراقب بود ..

باید اقلا روزی ده بار همسران به همدیگه ابراز محبت کنن و بگن که عاشقتم دوست دارم .. وگرنه یکی دیگه پیدا میشه و میگه و بقیه ی ماجرا!!

نمیدونم چرا این رابطه ی به این قشنگی و مهمی بنظر بعضیا مسخره میاد ؟! اصلا نمیفهمم!! انگار زوجها اصلا نمیدونن که برای چی زندگی تشکیل دادن و هدف چیه ؟؟

آدم باید وقتی وارد خونه اش میشه عین یه بچه گرم و پرشوروشر و با اشتیاق باشه ، زن وشوهر باید از سروکول هم بالا برن و بگن وبخندن و خوش بگذرونن .. غرور به جا و خجالتِ به اندازه ، خوبه اما نه دررابطه ی زن و شوهر ...

نهایتا اگر واقعا هر راهی رو رفتیم و دیدیم کارساز نیست واقعا آیا موندن در این رابطه با توجه به اینکه ممکنه باعث فساد بشه جایزه ؟ فکر نمیکنم ! :Ghamgin: ای کاش کمی بیشتر به زوجها آموزش بدن و روشنشون کنن ..

نقل قول:
بعدم وقتی هر چند سال یک بار بهش میگم ددوست دارم خندش میگیره .. :khoshgel:

خدا میدونه که این حرفتون گریه داره نه خنده ...

asad;672730 نوشت:
سلام!

با سلام و درود

بنده متاهل نیستم ولی چند تا مطلب بگم :

اولا چرا مصنوعی؟ خودتو میخوای گول بزنی ؟ ___ همیشه سعی بر این باشه که از جان برای بیان و ابراز احساسات مایه بزاری!

یعنی چی مصنوعی ؟

اگر خانومت رو دوس نداری و فلان و زندگی اجباری داری این به کنار ! ==> البته ما عشق و محبت رو خودمون خلق میکنیم تا حدودی ==> اگر ابراز محبت خالص باشه یه محبت و عشق خاصی هم بوجود خواهد امد

دوم اینکه در زندگی متاهلی باید غرور در بیان احساسات رو کنار گذاشت
و از نظر عاطفی بیشتر سرمایه گذاری کرد که

پایه های محکم زندگی رو عشق و محبت خالص عاطفی میسازند

این تفکر ابراز محبت و عشق مصنوعی رو کنارید بگذارید که خیلی مخرب هست

موفق باشید

خوب من ادمه سختی هستم از اون سنگی ها که هر چی تو گوشش بگی اثر نداره به قوله بعضی از اقوام اصلن شخصیتم زنونه نیس
نمی دونم چه جوری بگم سختم دیگه
با این حال وقتی همسرم بهم میگه دوستت دارم تو عشقه زندگیمی بدون تو چه جوری زندگی کنم نفسم به نفست بنده لطف الهی هستی و..........خیلی خوشحال میشم اصلن نگاهم به زندگی تغییر میکنه روحیه ام عوض میشه خوب تمرین کن چه سختی داره اصلن مگه میخای دروغ بگی حتما میخای همینطور که نگات سمته روزنامه یا تلویزیون و....بش بگی خوب بابا دوستت دارم خوب شد؟دست از سرم بردار

بگو چه لباسه قشنگی شما هرچی بپوشی بهتون مییاد یادست پخته خانومم عالیه یابیا کنار من بشین یااین سیب قرمزا رو واسه تو خریدم چون میدونم خیلی دوست داری از این جور چیزا
حتما نباید بگی عزیزم "نفسم"امیدم"سلطانه قلبم عاشقانه دوستت دارم به نظره منم واسه شروع اینجوری مسخره اس

داداشی من مجردم ولی به اتدازه صدتا متاهل میدونم،وقتی ابراز علاقه کنی زندگی خودت رو بهشت میکنی و سودش برا خودتون هستش

mohsen1990;758239 نوشت:
نقل قول نوشته اصلی توسط تنهای تنها نمایش پست ها
نگاهم به زندگی تعقیر میکنه
...نگاهم به زندگی "تغییر" میکنه...

ممنون ار راهنماییتون

[="Tahoma"][="DarkRed"]

امین;758024 نوشت:

مسلما شاید خانمی پیدا نشه که بگه من چنین چیزی رو دوست ندارم.ابراز محبت باید ازجانب هردوطرف انجام بشه وخانمها به علت عاطفی بودن بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند.واینکه جمله ای شبیه این گفته شد که محبت کنید خرجتون کمتر میشه درسته شاید بسیاری ازخانمها به علت کمبودمحبت از جانب همسر خودشون سرگرم خرجهای اضافی میکنندتا خلا این نیازشون بتونن جبران کنن که نمیشه.....[/]

asad;672730 نوشت:

سلام

یکی از چیزهایی که زن یا مرد در چنین شرایطی باید به آن توجه کنند این است که انواع و اقسام روش های ابراز محبت و حتی روش های جلب محبت را بدانند. با این کار دیگر در خیلی از موارد لازم نیست مستقیما به همسر خود بگویند به اینگونه به من ابراز محبت کن یا طرف بعد از این این درخواست همسرش، ابراز علاقه طبق آنچه طرفش می خواهد را مصنوعی بداند چون می تواند از روش های دیگر ابراز علاقه استفاده کند تا حس مصنوعی بودن به او دست ندهد. لذا به نکاتی که در ادامه نقل می کنم توجه کنید:

محبت بین زن و مرد، اغلب ذاتی نیست؛ بلکه اکتسابی است؛ بدین معنا که هم زن و هم مرد، باید شیوه های ابراز آن را آموزش دیده، تمرین کنند و به کار برند. بسیاری از زنان و مردان به این امر اذعان می کنند که نسبت به همسر خود علاقه دارند؛ ولی هرگز کاری برای نمایاندن آن به همسرشان انجام نداده اند؛ اما باید گفت که علاقه و عشقی که در دل احتکار گردد و ابراز نگردد، بی فایده بوده، اثربخش نخواهد بود. اکنون به چند روش برای ابراز محبت و افزایش مهر و عطوفت بین همسران، اشاره خواهیم کرد:

1. زن مطیع، فرمانروای قلب شوهر است.
یکی از مهم ترین و حیاتی ترین حس هایی که مردان به آن علاقه دارند، حس مالکیت و مدیریت است. از سوی دیگر، برای حفظ کیان خانواده، لازم است زنی که به زندگی و شوهر خود علاقه مند است، از شوهر خود اطاعت کند و بداند که اگر در تمام شئون زندگی، مطیع او باشد، مهرش چنان در دل مرد نفوذ می کند که حاضر است برای زن و زندگی اش، هر فداکاری و ایثاری انجام دهد و بهترین حس ها را به همسر خود بدهد و بدین ترتیب است که هم مرد راضی است و هم زن.

2. زنان به کارهای کوچکی هم که مردان برایشان انجام می دهند، امتیاز می دهند.
اغلب مردان چنین تصور می کنند که باید کاری بزرگ و حیرت آور برای همسر خود انجام دهند تا مورد تحسین و قدردانی او واقع شوند و این تصور، باعث می گردد تا مرد دست به کاری نزند که خشنودی زن را برانگیزد؛ مگر زمانی که بتواند کار بزرگی انجام دهد؛ در حالی که زنان برای کارهای به ظاهر کوچک مردان نیز امتیاز قائل هستند. برای مثال، یک مرد می تواند برای سالگرد ازدواج یا تولد همسرش، یک متن محبت آمیز بنویسد و یا هدایای کوچکی مانند عطر، شکلات یا شیرینی مورد علاقه همسر و یا گل تهیه کرده، به همسرش بدهد و آن گاه معجزه این کار خود را در ایجاد و افزایش علاقه بین خود و همسرش، به تماشا بنشیند.

3. تبسم، ثروتی است که بی آن که دهنده اش را فقیر سازد، گیرنده را ثروتمند می کند.
تبسم، یک لحظه بیشتر پایداری ندارد؛ ولی گاهی خاطره اش تا ابد باقی می ماند. تبسم، خستگی را برطرف و افراد مأیوس را امیدوار می سازد. بنابراین، یک زن می تواند به وسیله این راه و با داشتن تبسمی مهربانانه، به استقبال همسر خود برود و خستگی یک روز کار و فعالیت را از جان او بزداید.

4. اسم همسرتان را نیکو و به بهترین حالت صدا بزنید.
به خاطر داشته باشید که اسم یک شخص برای او، شیرین ترین و مهم ترین کلمات در تمام زبان هاست. اشخاص به قدری به اسم خود علاقه دارند که می کوشند به هر قیمت که شده، در خاطرها بماند. یکی از موجبات جلب محبت، نام بردن اشخاص با عناوین احترام آمیز و اسم هایی است که طرف مقابل آنها را دوست دارد. بعضی همسران به اشتباه فکر می کنند از آن جا که با همسر خود صمیمی هستند، لازم نیست اسم او را به احترام صدا بزنند؛ در حالی که باید به خصوص در بین افراد دیگر، اسم همسرتان را به نیکی ببرید. این کار، یکی از راه های جلب محبت همسران می باشد. پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه وآله نیز در حدیثی یکی از راه های جلب محبت افراد را صدا کردن و خواندن آنها به محبوب ترین نام هایی که دوست دارند، دانسته است.

5. آقایان، پیام های دیداری را دریافت می کنند و خانم ها پیام های شنیداری را دوست دارند.
مردان، زنانی را دوست دارند که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند. زنان باید سعی کنند با برخی فعالیت های جسمانی، نظیر قدم زدن و نرمش، بر سلامت و زیبایی طبیعی و خدادادی خود بیفزایند تا بیشتر مورد توجه همسران خود قرار بگیرند. باید توجه داشت که اگر زنی، خود حس خوبی نسبت به خود نداشته باشد، همسرش به طبع نمی تواند حس خوبی نسبت به او داشته باشد؛ پس زن، باید زیبایی را از درون خود بجوید؛ صرف نظر از این که چقدر تلاش می کند تا زیباتر به نظر آید. همواره این را باید به خاطر داشت که زیبایی، از درون تراوش می کند. هنگامی که از درون، احساس خوبی داشته باشید، خوب از خودتان مواظبت کرده، عزت نفس زنانه تان را بیشتر می کنید و یقیناً این در بیرون نیز نمایان می گردد.
در مقابل، زنان، پیام های سمعی را بیشتر دوست دارند؛ مثل این که همسرشان به آنها بگوید تا چه حد آنها را دوست دارند و از آنها حمایت می کند. پس مردان باید سعی کنند محبت نهفته در دل خود را با گفتن جمله «دوستت دارم» به همسرشان، آشکار و عیان سازند.

6. مردان باید روحیه همیشه متغیر و متموج زنان را درک کنند.
مردان باید توجه داشته باشند که زنان، حالت متغیر دارند و روحیه شان مدام در حال تغییر است؛ گاهی شاد و گاهی بسیار غمگین، گاهی امیدوار و گاهی مأیوس و ناامید می باشند. دانستن این نکته برای مردان، امری مهم و ضروری است. اگر مرد از این حالت زن آگاه باشد، هرگز از تغییر روحیه ای که یکی از علل آن، تغییرات هورمونی زن است، نگران نمی شود؛ بلکه سعی می کند همسر خود را درک کند و به او کمک کند تا روحیه خود را باز یابد.

7. لحظات اولیه ورود مرد به خانه، پس از یک روز پرکار، لحظات حساسی است.
هرگز هنگام ورود شوهر به خانه، پس از گذراندن یک روز پرمشغله، زن نباید شکایت و گله گذاری کند و با نق زدن، امید مرد را به این که خانه، محل آسایش اوست، از بین ببرد.
زنان باید در حد امکان، مطرح کردن مسائل ضروری و شاید ناخوشایند را به زمانی مناسب و آن گاه که مرد به آرامش نسبی رسیده و خستگی اش برطرف شده است، موکول کنند.

8. زنان شاد، خرسند و سرزنده، روشن کننده دل هستند.
با خودتان تعهد کنید که باور داشته باشید در جایگاه خود، فرد قابل احترام و مهمی هستید. اگر عزت نفس نداشته باشید، به احتمال فراوان، هیچ کس دیگر هم به شما احترام نمی گذارد. عزت نفس، از صادق بودن با خود سرچشمه می گیرد. ممکن است در ابتدای زندگی، ویژگی های جسمانی از اهمیت بیشتری برخوردار باشند؛ اما پس از مدتی، این اهمیت رنگ می بازد و آن چه مهم و ضروری است، ویژگی های شخصیتی زن است. زنانی که همیشه شاد هستند و در مورد خود احساس خوبی دارند، بیشتر مورد توجه همسرشان هستند و از جذابیت بیشتری برخوردارند. ناخرسندی و همواره از همه چیز شکایت کردن، مرد را خسته کرده، شور و نشاط زندگی را از او می گیرد. یکی از راه های مهرورزی به مرد، این است که زن، دست از شکایت دائمی از زمین و زمان بردارد.

9. برای زن خود، حق ناراحت شدن قائل باشید.
اگر شما یک مرد هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که زن ها وقتی حاضرند به حرف های شما گوش بدهند که برایشان حق ناراحت شدن قائل باشید. یکی از شیوه های رایج شروع کردن دعوا بین همسران، بی اعتبار دانستن احساسات و افکار زن است. وقتی مرد می گوید: «آخه واسه چی ناراحتی» یا «این که ناراحتی نداره» و یا «این موضوع این قدر مهم نیست»، برای زن خیلی گران تمام می شود و زن، این چنین تلقی می کند که نمی تواند حتی از احساسات خود صحبت کند.
برای زنان، ارتباط، مسئله بسیار مهمی است و تصور یک زن از خودش، به احساسات و کیفیت ارتباط او با دیگران بستگی دارد. زنان، بیش از آن که بخواهند به هدف برسند و راه حلی بیابند، دوست دارند از احساسات خود با دیگران صحبت کنند. درد دل کردن با دیگران، بیش از هر چیز دیگری، باعث رضایت خاطر زنان است و اگر زن زندگی تان را دوست دارید و می خواهید محبت خود را به او ابراز کنید و هر چه بیشتر عشق و علاقه بینتان را مستحکم کنید، به این مطلب توجه کنید که وقتی زن زندگی تان با شما صحبت می کند و از مطلبی ناراحت و یا نگران است، به گونه ای با او همراهی کنید و به او بگویید که ناراحتی و نگرانی او برای شما هم مهم است؛ حتی اگر با موضوع نگرانی همسرتان مخالف هستید، می توانید در آن لحظه سکوت کنید و فقط با گوش دادن و راه حل ندادن، به او آرامش دهید.

10. کاملاً به او توجه کنید.
موقعی که با همسرتان صحبت می کنید، به او نگاه کنید و با نگاه و دستانتان، به او نشان دهید که تمام توجهتان به اوست. وقتی همسرتان با شما صحبت می کند، هرگز روزنامه و مجله نخوانید و یا تلویزیون تماشا نکنید و به کار دیگری مشغول نباشید و برای مدتی، توجه کامل به همسرتان داشته باشید.

11. فقط با یک جمله، قلب او را تسخیر کنید.
همان گونه که مردان می توانند با جمله دوستت دارم، قلب همسر خود را تسخیر سازند و او را صاحب حسی خوشایند کنند، زنان نیز می توانند با گفتن جملات مردانه ای، مثل «من در کنار تو آرامش می یابم» یا «خیلی خوشحالم که می توانم به تو تکیه کنم»، مرد را سرشار از عشق و محبت کنند و او را بیش از پیش، به خود علاقه مند سازند.

منبع

[="Arial"]

امین;760529 نوشت:

سلام

یکی از چیزهایی که زن یا مرد در چنین شرایطی باید به آن توجه کنند این است که انواع و اقسام روش های ابراز محبت و حتی روش های جلب محبت را بدانند. با این کار دیگر در خیلی از موارد لازم نیست مستقیما به همسر خود بگویند به اینگونه به من ابراز محبت کن یا طرف بعد از این این درخواست همسرش، ابراز علاقه طبق آنچه طرفش می خواهد را مصنوعی بداند چون می تواند از روش های دیگر ابراز علاقه استفاده کند تا حس مصنوعی بودن به او دست ندهد. لذا به نکاتی که در ادامه نقل می کنم توجه کنید:

محبت بین زن و مرد، اغلب ذاتی نیست؛ بلکه اکتسابی است؛ بدین معنا که هم زن و هم مرد، باید شیوه های ابراز آن را آموزش دیده، تمرین کنند و به کار برند. بسیاری از زنان و مردان به این امر اذعان می کنند که نسبت به همسر خود علاقه دارند؛ ولی هرگز کاری برای نمایاندن آن به همسرشان انجام نداده اند؛ اما باید گفت که علاقه و عشقی که در دل احتکار گردد و ابراز نگردد، بی فایده بوده، اثربخش نخواهد بود.

اکنون به چند روش برای ابراز محبت و افزایش مهر و عطوفت بین همسران، اشاره خواهیم کرد:

1. زن مطیع، فرمانروای قلب شوهر است.

یکی از مهم ترین و حیاتی ترین حس هایی که مردان به آن علاقه دارند، حس مالکیت و مدیریت است. از سوی دیگر، برای حفظ کیان خانواده، لازم است زنی که به زندگی و شوهر خود علاقه مند است، از شوهر خود اطاعت کند و بداند که اگر در تمام شئون زندگی، مطیع او باشد، مهرش چنان در دل مرد نفوذ می کند که حاضر است برای زن و زندگی اش، هر فداکاری و ایثاری انجام دهد و بهترین حس ها را به همسر خود بدهد و بدین ترتیب است که هم مرد راضی است و هم زن.
2. زنان به کارهای کوچکی هم که مردان برایشان انجام می دهند، امتیاز می دهند.

اغلب مردان چنین تصور می کنند که باید کاری بزرگ و حیرت آور برای همسر خود انجام دهند تا مورد تحسین و قدردانی او واقع شوند و این تصور، باعث می گردد تا مرد دست به کاری نزند که خشنودی زن را برانگیزد؛ مگر زمانی که بتواند کار بزرگی انجام دهد؛ در حالی که زنان برای کارهای به ظاهر کوچک مردان نیز امتیاز قائل هستند. برای مثال، یک مرد می تواند برای سالگرد ازدواج یا تولد همسرش، یک متن محبت آمیز بنویسد و یا هدایای کوچکی مانند عطر، شکلات یا شیرینی مورد علاقه همسر و یا گل تهیه کرده، به همسرش بدهد و آن گاه معجزه این کار خود را در ایجاد و افزایش علاقه بین خود و همسرش، به تماشا بنشیند.

3. تبسم، ثروتی است که بی آن که دهنده اش را فقیر سازد، گیرنده را ثروتمند می کند.

تبسم، یک لحظه بیشتر پایداری ندارد؛ ولی گاهی خاطره اش تا ابد باقی می ماند. تبسم، خستگی را برطرف و افراد مأیوس را امیدوار می سازد. بنابراین، یک زن می تواند به وسیله این راه و با داشتن تبسمی مهربانانه، به استقبال همسر خود برود و خستگی یک روز کار و فعالیت را از جان او بزداید.
4. اسم همسرتان را نیکو و به بهترین حالت صدا بزنید.

به خاطر داشته باشید که اسم یک شخص برای او، شیرین ترین و مهم ترین کلمات در تمام زبان هاست. اشخاص به قدری به اسم خود علاقه دارند که می کوشند به هر قیمت که شده، در خاطرها بماند. یکی از موجبات جلب محبت، نام بردن اشخاص با عناوین احترام آمیز و اسم هایی است که طرف مقابل آنها را دوست دارد. بعضی همسران به اشتباه فکر می کنند از آن جا که با همسر خود صمیمی هستند، لازم نیست اسم او را به احترام صدا بزنند؛ در حالی که باید به خصوص در بین افراد دیگر، اسم همسرتان را به نیکی ببرید. این کار، یکی از راه های جلب محبت همسران می باشد. پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه وآله نیز در حدیثی یکی از راه های جلب محبت افراد را صدا کردن و خواندن آنها به محبوب ترین نام هایی که دوست دارند، دانسته است.

5. آقایان، پیام های دیداری را دریافت می کنند و خانم ها پیام های شنیداری را دوست دارند.

مردان، زنانی را دوست دارند که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند. زنان باید سعی کنند با برخی فعالیت های جسمانی، نظیر قدم زدن و نرمش، بر سلامت و زیبایی طبیعی و خدادادی خود بیفزایند تا بیشتر مورد توجه همسران خود قرار بگیرند. باید توجه داشت که اگر زنی، خود حس خوبی نسبت به خود نداشته باشد، همسرش به طبع نمی تواند حس خوبی نسبت به او داشته باشد؛ پس زن، باید زیبایی را از درون خود بجوید؛ صرف نظر از این که چقدر تلاش می کند تا زیباتر به نظر آید. همواره این را باید به خاطر داشت که زیبایی، از درون تراوش می کند. هنگامی که از درون، احساس خوبی داشته باشید، خوب از خودتان مواظبت کرده، عزت نفس زنانه تان را بیشتر می کنید و یقیناً این در بیرون نیز نمایان می گردد.
در مقابل، زنان، پیام های سمعی را بیشتر دوست دارند؛ مثل این که همسرشان به آنها بگوید تا چه حد آنها را دوست دارند و از آنها حمایت می کند. پس مردان باید سعی کنند محبت نهفته در دل خود را با گفتن جمله «دوستت دارم» به همسرشان، آشکار و عیان سازند.
6. مردان باید روحیه همیشه متغیر و متموج زنان را درک کنند.

مردان باید توجه داشته باشند که زنان، حالت متغیر دارند و روحیه شان مدام در حال تغییر است؛ گاهی شاد و گاهی بسیار غمگین، گاهی امیدوار و گاهی مأیوس و ناامید می باشند. دانستن این نکته برای مردان، امری مهم و ضروری است. اگر مرد از این حالت زن آگاه باشد، هرگز از تغییر روحیه ای که یکی از علل آن، تغییرات هورمونی زن است، نگران نمی شود؛ بلکه سعی می کند همسر خود را درک کند و به او کمک کند تا روحیه خود را باز یابد.

7. لحظات اولیه ورود مرد به خانه، پس از یک روز پرکار، لحظات حساسی است.

هرگز هنگام ورود شوهر به خانه، پس از گذراندن یک روز پرمشغله، زن نباید شکایت و گله گذاری کند و با نق زدن، امید مرد را به این که خانه، محل آسایش اوست، از بین ببرد.
زنان باید در حد امکان، مطرح کردن مسائل ضروری و شاید ناخوشایند را به زمانی مناسب و آن گاه که مرد به آرامش نسبی رسیده و خستگی اش برطرف شده است، موکول کنند.
8. زنان شاد، خرسند و سرزنده، روشن کننده دل هستند.

با خودتان تعهد کنید که باور داشته باشید در جایگاه خود، فرد قابل احترام و مهمی هستید. اگر عزت نفس نداشته باشید، به احتمال فراوان، هیچ کس دیگر هم به شما احترام نمی گذارد. عزت نفس، از صادق بودن با خود سرچشمه می گیرد. ممکن است در ابتدای زندگی، ویژگی های جسمانی از اهمیت بیشتری برخوردار باشند؛ اما پس از مدتی، این اهمیت رنگ می بازد و آن چه مهم و ضروری است، ویژگی های شخصیتی زن است. زنانی که همیشه شاد هستند و در مورد خود احساس خوبی دارند، بیشتر مورد توجه همسرشان هستند و از جذابیت بیشتری برخوردارند. ناخرسندی و همواره از همه چیز شکایت کردن، مرد را خسته کرده، شور و نشاط زندگی را از او می گیرد. یکی از راه های مهرورزی به مرد، این است که زن، دست از شکایت دائمی از زمین و زمان بردارد.
9. برای زن خود، حق ناراحت شدن قائل باشید.

اگر شما یک مرد هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که زن ها وقتی حاضرند به حرف های شما گوش بدهند که برایشان حق ناراحت شدن قائل باشید. یکی از شیوه های رایج شروع کردن دعوا بین همسران، بی اعتبار دانستن احساسات و افکار زن است. وقتی مرد می گوید: «آخه واسه چی ناراحتی» یا «این که ناراحتی نداره» و یا «این موضوع این قدر مهم نیست»، برای زن خیلی گران تمام می شود و زن، این چنین تلقی می کند که نمی تواند حتی از احساسات خود صحبت کند.
برای زنان، ارتباط، مسئله بسیار مهمی است و تصور یک زن از خودش، به احساسات و کیفیت ارتباط او با دیگران بستگی دارد. زنان، بیش از آن که بخواهند به هدف برسند و راه حلی بیابند، دوست دارند از احساسات خود با دیگران صحبت کنند. درد دل کردن با دیگران، بیش از هر چیز دیگری، باعث رضایت خاطر زنان است و اگر زن زندگی تان را دوست دارید و می خواهید محبت خود را به او ابراز کنید و هر چه بیشتر عشق و علاقه بینتان را مستحکم کنید، به این مطلب توجه کنید که وقتی زن زندگی تان با شما صحبت می کند و از مطلبی ناراحت و یا نگران است، به گونه ای با او همراهی کنید و به او بگویید که ناراحتی و نگرانی او برای شما هم مهم است؛ حتی اگر با موضوع نگرانی همسرتان مخالف هستید، می توانید در آن لحظه سکوت کنید و فقط با گوش دادن و راه حل ندادن، به او آرامش دهید.

10. کاملاً به او توجه کنید.

موقعی که با همسرتان صحبت می کنید، به او نگاه کنید و با نگاه و دستانتان، به او نشان دهید که تمام توجهتان به اوست. وقتی همسرتان با شما صحبت می کند، هرگز روزنامه و مجله نخوانید و یا تلویزیون تماشا نکنید و به کار دیگری مشغول نباشید و برای مدتی، توجه کامل به همسرتان داشته باشید.

11. فقط با یک جمله، قلب او را تسخیر کنید.

همان گونه که مردان می توانند با جمله دوستت دارم، قلب همسر خود را تسخیر سازند و او را صاحب حسی خوشایند کنند، زنان نیز می توانند با گفتن جملات مردانه ای، مثل «من در کنار تو آرامش می یابم» یا «خیلی خوشحالم که می توانم به تو تکیه کنم»، مرد را سرشار از عشق و محبت کنند و او را بیش از پیش، به خود علاقه مند سازند.

منبع

توی اسکدین اکثر نقل ها برای رد مطلب و کل کل و غیره هستش

ولی بنده میخوام از شما بابت گفتن چن نکته کلیدی و کلی تشکر کنم چون یه دونه صلوات کم بود

به شخصه این نکات را در زندگیه شخصی دوستانم و فامیلام دیدم و صمیمیت و داشتن حریم قوی خانوادگیشون برام جالب بود

عالی بود
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

guest;760540 نوشت:

توی اسکدین اکثر نقل ها برای رد مطلب و کل کل و غیره هستش

ولی بنده میخوام از شما بابت گفتن چن نکته کلیدی و کلی تشکر کنم چون یه دونه صلوات کم بود

به شخصه این نکات را در زندگیه شخصی دوستانم و فامیلام دیدم و صمیمیت و داشتن حریم قوی خانوادگیشون برام جالب بود

عالی بود
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

خواهش می کنم

نظر لطف شماست

موفق و سربلند باشید

مطالبتون واقعا مفید و ارزشمند است:ok:

امین;673115 نوشت:
ما مردها تقریبا در این زمینه خیلی ضعیفیم؛ یعنی خیلی برامون سخته که عشق و علاقمون رو به زبون بیاریم

سلام.جدا؟ ولی مردها که خیلی سر و زبون دارند!:Gig:
نکنه به خاطر غرور مردانه دوست ندارند بگند؟
ولی زندگی بدون ابراز عشق و علاقه زبانی و عملی خیلی یخ و بی روحه!
هر دو شون باید به هم محبت کنند ، خیلیم ثواب داره
هر متاهلی دنباله ثوابه بره به همسرش مهرورزی کنه
به نظر من ظاهر مردانه مردها نباید باعث بشه که خانم ها فکر کنند اونها بی نیاز از محبت هستند و دوستت دارم روشون تاثیر نمیزاره
اتفاقا به نظرم خیلیم احساسی هستند و نسبت به محبت همسرشون حتی با زبان واکنش نشون میدن

امام صادق علیه السلام فرمود :
هر کس از دوستان ما باشد به ‏همسرش بیشتر اظهار محبت می کند. بحار جلد 103 ص 223

میگم آدم باید با مومن ازدواج کنه همینه دیگه:ok:
هر کی بزرگوارتره و مومن تره بیشتر به همسرش مهرورزی میکنه

asad;672730 نوشت:
سلام!

گفتن جملات محبت آمیز که کاری ندارد:Gig:
اگر برایتان سخت است با شوخی به ایشان بگویید
اگر مرد به همسرش محبت نکند ، او را گرسنه نگه میدارد، همسر گرسنه احتمال به خطا رفتنش بیشتر از همسر سیر است!

محبت کنید ثواب هم دارد

asad;672730 نوشت:
سلام!
خدمت شما عرض بشود که من هم خانمم همچین مشکلی داره و من اصلا وقت نمیکنم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!
خیلی مسخره اس آخه!

سلام و عرض ادب

من فقط نظرم رو مینویسم

واقعا همچین روالی داره زندگیتون و همسرتون راضی هست ؟؟؟ امیدوارم درست متوجه شده باشم که اینطور بیان میکنم

به نظر من این خانوم از بس شما این رفتار رو داشتید یا حتی خودتون از بس این فکر رو دارید این یه ملکه ی ذهنتون شده من مصنوعیم من فلانم

و حالا اگه مثلا تصمیم هم به ترک این کار داشته باشید برای همین روتون نمیشه اگه پیامم بدید پیش خودتون یجوریه

ولی به نظر من باید این رفتار ازتون دور بشه و همسرتون شدیدا به محببتتون احتیاج داره طوری که میگه من به مصنوعیشم راضیم این خیلی بده شما باید بیشتر به

همسرتون توجه داشته باشید و چرا باید عاطفتون اینطور باشه که فکر کنید مصنوعیه و یا داره میشه شاید رفتاری دارید خشک و بی روحه ولی هیچوقت اینو به خودتون تلقین

نکنید

همسرتون بیشترین توجه رو از شما میخواد و این حرف قشنگی نیس که من پیام ندم خوب رفتار نکنم چون کلا رفتارم اینجوریه اینطوری که زندگی یکنواخت میشه رو به

سردی میره

و این که یه تغییر و تحولی به قشنگی های زندگیتون بدید

[="Arial"]

زینبیون;760752 نوشت:

سلام.جدا؟ ولی مردها که خیلی سر و زبون دارند!:Gig:
نکنه به خاطر غرور مردانه دوست ندارند بگند؟

ببین اون ماله وقتیه که خرشون رو پل گیر کرده باشه همین که خرشون از پل گذشت همه چی یادشون میره

نه ربطی به غرور نداره

موضوع قفل شده است