صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ابراز علاقه مصنوعی به همسر

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

ابراز علاقه مصنوعی به همسر

سلام!
    خدمت شما عرض بشود که خانم من همیشه ازم شاکیه و بعضی وقتا بهم بدین میشه که مثلا دیگه دوسش ندارم یا فراموشش کردم و ... در حالی که اینطور نیست. راستش من اصلا وقت نمیکنم وقتی سر کارم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!
    خانمم مدام میگه برای اینکه بهم بفهمونی دوسم داری اینکارارو بکن و اون کار رو بکن و من اینجوری دوست دارم و ... . هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!
    اون میگه عیب نداره من به همینش هم راضیم!
    حالا سوالم اینه که آیا با اینکه هم من هم اون میفهمیم مصنوعی است آیا انجام بدم یا نه؟
    خیلی مسخره اس آخه!

ویرایش توسط امین : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ در ساعت ۱۶:۱۵
    هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

2. صلوات ها 16

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58295

با نام و یاد دوست

ابراز علاقه مصنوعی به همسر

کارشناس بحث: استاد امین
    ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ در ساعت ۰۱:۲۷

5. صلوات ها 10

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها
    سلام!
    خدمت شما عرض بشود که من هم خانمم همچین مشکلی داره و من اصلا وقت نمیکنم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!
    اما در جواب این فرمایش شما باید بگم که خانمم مدام میگه اینکارارو بکن هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!
    حالا سوالم اینه که آیا با اینکه هم من هم اون میفهمیم مصنوعی است آیا انجام بدم یا نه؟
    خیلی مسخره اس آخه!
    سلام و عرض ادب

من فقط نظرم رو مینویسم

واقعا همچین روالی داره زندگیتون و همسرتون راضی هست ؟؟؟ امیدوارم درست متوجه شده باشم که اینطور بیان میکنم

به نظر من این خانوم از بس شما این رفتار رو داشتید یا حتی خودتون از بس این فکر رو دارید این یه ملکه ی ذهنتون شده من مصنوعیم من فلانم

و حالا اگه مثلا تصمیم هم به ترک این کار داشته باشید برای همین روتون نمیشه اگه پیامم بدید پیش خودتون یجوریه

ولی به نظر من باید این رفتار ازتون دور بشه و همسرتون شدیدا به محببتتون احتیاج داره طوری که میگه من به مصنوعیشم راضیم این خیلی بده شما باید بیشتر به

همسرتون توجه داشته باشید و چرا باید عاطفتون اینطور باشه که فکر کنید مصنوعیه و یا داره میشه شاید رفتاری دارید خشک و بی روحه ولی هیچوقت اینو به خودتون تلقین

نکنید

همسرتون بیشترین توجه رو از شما میخواد و این حرف قشنگی نیس که من پیام ندم خوب رفتار نکنم چون کلا رفتارم اینجوریه اینطوری که زندگی یکنواخت میشه رو به

سردی میره

و این که یه تغییر و تحولی به قشنگی های زندگیتون بدید

برای دوستی با حضرت زهرا سلام دهید و وارید شوید

ممنونم

×! _..مادرم بانوی دو عالم فاطمه(س) .._!×

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط خاتون عشق نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    سلام
    من فقط نظرم رو مینویسم
    منم فقط جواب نظرتون رو مینویسم
    واقعا همچین روالی داره زندگیتون و همسرتون راضی هست ؟؟؟
    اره همچین روالی داره البته از این روال راضی نیست اما در کل از زندگیمون راضیه
    به نظر من این خانوم از بس شما این رفتار رو داشتید یا حتی خودتون از بس این فکر رو دارید این یه ملکه ی ذهنتون شده من مصنوعیم من فلانم

و حالا اگه مثلا تصمیم هم به ترک این کار داشته باشید برای همین روتون نمیشه اگه پیامم بدید پیش خودتون یجوریه
    بله اگر پیام بدم کلی تعجب میکنه!
    ولی به نظر من باید این رفتار ازتون دور بشه و همسرتون شدیدا به محببتتون احتیاج داره طوری که میگه من به مصنوعیشم راضیم این خیلی بده شما باید بیشتر به

همسرتون توجه داشته باشید و چرا باید عاطفتون اینطور باشه که فکر کنید مصنوعیه و یا داره میشه شاید رفتاری دارید خشک و بی روحه ولی هیچوقت اینو به خودتون تلقین

نکنید
    اصن موضوع از تلقین و اینا گذشته ! این رفتار رفته توی گوشت و خون من و به نظرم خیلی داغون تر از این حرفام تو این زمینه! چند بار تصمیم گرفتم بهش توجه کنم و کردم اما بیشتر از چند روز دووم نیاورد!
    وقتی دوباره دچار مشغله های زندگی شدم این حرفا یادم رفت!
    بعدم وقتی هر چند سال یک بار بهش میگم ددوست دارم خندش میگیره ..

8. صلوات ها 9

بعدم وقتی هر چند سال یک بار بهش میگم ددوست دارم خندش میگیره ..

جالبه بله زندگی اینجوری دیدم خانواده ای میشناسم که زن و شوهر اصلا بلد نیستند حرفای محبت آمیز بزنند و حرف محبت آمیزشون هم فحشه یعنی کلا با فحش دادن به هم

دیگه با هم شوخی میکنند و به حرفای هم میخندند اما همین خونواده بچه هاشون همین نحوه رو از پدر و مادرشون یاد گرفتن و دارند بزرگ میشوند

ولی خانوم خانواده پر ا گلایه است که شوهرم یه دوست دارم بهم نمیگه محبت نمیکنه زنه هم همش فکرش اینه که مردش یه زن دیگه داره

اینجور زنها باید مردشون اگه اینقد سرده خودشون دست به کار بشند بهتون نشون بدند که قشنگ تر اینه که محبت و عشق دوای درد تحمل سختی ها و

این فشار زندگی

هست

البته هم یه دونه دوست دارم برای همیشه تو قلبش میمونه و خیلی براش ارزشمنده و بیش از پیش احترامتون میکنه ولی خب بهرحال زنه و سر شار از احساسات و از شما

متوقع هست

حالا ان شاالله که مشکلی براتون پیش نیاد ولی اینطور زندگی میتونه قشنگ بشه امتحان کنید تحول یدید به زندگیتون ببینید حال و روزتون روحیاتتون آرامش زندگیتون چه

تغییری کرده و میکنه

ان شاالله

برای دوستی با حضرت زهرا سلام دهید و وارید شوید

ممنونم

×! _..مادرم بانوی دو عالم فاطمه(س) .._!×

10. صلوات ها 10

علاقه
    قرآن و نهج البلاغه - تفریح (بیشتر با خانواده)
    نوشته
    927
    حضور
    18 روز 8 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2543

سلام
    چون حرفم خوشایند نیست نقل قول نمیکنم
    اما واسه همتونه از بنده حقیر بشنوید
    اگر شما محبتتون رو به همسرتون ابراز نکنید، شخص سومی اینکارو میکنه و چون همسر هم تشنه محبته ....
    ولی اگر خودتون سیرآبش کنید پای شخص سوم به زندگیتون باز نمیشه
    ویرایش توسط mousavi928 : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ در ساعت ۱۳:۲۰
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و اهل بیت محمد

اللهم عجل لوليك الفرج والعافية والنصر وجعلنا من خير اعوانه وانصاره والمستشهدين بين يديه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و اهل بیت محمد

12. صلوات ها 14

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi928 نمایش پست ها
    اگر شما محبتتون رو به همسرتون ابزار نکنید، شخص سومی اینکارو میکنه و چون همسر هم تشنه محبته ....
    من جعبه ابزار ندارم ...

یعنی خانم ها به همین راحتی فقط به خاطر اینکه بهشون از سر کار زنگ یا اس نمیزنیم یا نمیگیم دوست دارم میرن دنبال دوست پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ بی خیال بابا!!!!!

14. صلوات ها 10

نوشته
    291
    حضور
    7 روز 23 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1424

سلام!
    خدمت شما عرض بشود که من هم خانمم همچین مشکلی داره و من اصلا وقت نمیکنم بهش زنگ و اس ام اس بزنم !‌ حتی روم نمیشه تو خونه بهش بگم دوست دارمو اینا...! و خلاصه یک سیب زمینیه تمام بی رگ هستم!
    اما در جواب این فرمایش شما باید بگم که خانمم مدام میگه اینکارارو بکن هرچی بهش میگم من اگر این کارارو بکنم دیگه فایده نداره چون تو میفهمی مصنوعیه!!!!
    خیلی مسخره اس آخه!
    به نام خدا
    سلام
    اگر خانمتون ازت میخواد که بهش ابراز علاقه کنی حتی اگر فک میکنی مصنوعیه بازم این کار و بکن .
    شاید بنظرت کار الکی و مصنوعیی باشه اما برای خانوم اینکار ارزش داشته باشه...
    خانم ها به محبت نیاز دارن و این درست نیست که بهشون بی محبتی بشه ، شاید مانند استارتر تاپیک فک کنه که شما بهش علاقه نداری !!
    شما با اینکه فک میکنی مصنوعیه بازم اینکار و بکن اشکال نداره.یه مدت که بگذره از حالت مصنوعی به حالت طبیعی تبدیل میشه .
    میدونم خودت این چیزا رو میدونی داداش ولی سعی کن گاهی از سر کار میای خونه یه شاخه گل بخری ، یا هر وقت میری بیرون بهش ابراز علاقه کنی .
    سر کار سعی کن چن ثانیه وقت بزاری یه اس ام اس مگه چقدر زمان میبره؟یا دو دقیقه زنگ بزن بگو چه خبر؟اوضاع احوال چطور پیش میره چکارا میکنی؟
    همین.
    کارای زیادی هستش اگه دوس داشتی ، ما کاربرای اسک دین انشالله بهت کمک میکنیم تا بتونی صمیمیت بیشتری به زندگیت ببخشی

ویرایش توسط *صفا* : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ در ساعت ۰۸:۰۱
    الیس الله بکاف عبده ....
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا حق

16. صلوات ها 12

علاقه
    حقوق.رمان. مسافرت هندوانه رنگ آبی
    نوشته
    698
    حضور
    11 روز 9 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3515

معلومه که مسخره نیست چون شما به مرور زمان یاد میگیرید
    حالا گوشتون رو بیاریدجلو یه رازی رو بهتون بگم
    خانوم ها بی نهایت شنیداری هستند
    یعنی یک دستبند طلا یه طرف یکبار دوستتدارم از طرف شما شنیدن یه طرف قول میدم که دوستت دارم رو از زبان شما رو بر میدارند
    وقتی همسر شما شدن یعنی شما ایشون رو به عنوان شریک زندگیتون قبول کردید و بهش اطمینان دارین پس چرا باید این محبت سرشار رو دریغ کنید
    زندگی با بیان محبت ،مودت پیدا میکنه
    چرا اجازه میدین دیگران از محبت همسرشون برای خانوم شما تعریف کنند تا همسرتون به رفتار مصنوعی شما دل خوش بشوند
    به عنوان مرد خونه تمام دلگرمی زن به شماست
    این محبتی که خدا به شما داده رو برای همسرتون خرج کنید
    خسیس نباشید

که خداوند مهربان محبت مرد به همسرش رو بسیار گرانبها خریداری میکنه
    شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد
    خبری از دل پر درد گل یاس نداشت
    باید این طور نوشت هر گلی هم باشی
    چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباری است
    زندگی در گرو خاطره هاست خاطره در گرو فاصله هاست
    فاصله تلخ ترین خاطره هاست

18. صلوات ها 10

علاقه
    حقوق.رمان. مسافرت هندوانه رنگ آبی
    نوشته
    698
    حضور
    11 روز 9 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3515

یعنی خانم ها به همین راحتی فقط به خاطر اینکه بهشون از سر کار زنگ یا اس نمیزنیم یا نمیگیم دوست دارم میرن دنبال دوست پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ بی خیال بابا!!!!!
    نه بابا انقدر ها هم شور نیست
    کی میگه
    اتفاقا زن ها بیشتر از مردها به زندگی مشترک پایبند هستند

شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد
    خبری از دل پر درد گل یاس نداشت
    باید این طور نوشت هر گلی هم باشی
    چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباری است
    زندگی در گرو خاطره هاست خاطره در گرو فاصله هاست
    فاصله تلخ ترین خاطره هاست

20. صلوات ها 10

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

مشاور طلبه, مشاوره قبل از ازدواج, مشاوره ازدواج, مشاوره بعد از ازدواج, مشاوره حوزه, مشاوره خانواده, مشاوره دینی, مشاوره زناشویی, چیکار کنم همسرم گیر نده, چیکار کنم شوهرم با احساس بشه, چیکار کنیم که همسرمون ابراز علاقه کنه, نکته های طلایی در مورد محبت, چرا همسرم احساس نداره, چرا همسرم بی احساس, چرا شوهر من بی احساسه, چطور محبت همسرم رو جلب کنم, چطوری به همسرم ابراز علاقه کنم, چطوری عشق همسرم رو جلب کنم, چطوری عشق شوهرم رو جلب کنم, همسرم بهم میگه اینجوری بگو دوستت دارم, گفتن دوستت دارم به همسر, گیر دادن همسر به محبت, پرمخاطب ترین سایت مشاوره, آیا الکی گفتن دوستت دارم دورغه, آیا درسته که الکی به همسرمون بگیم دوستت دارم, انجمن مشاوره ازدواج و خانواده, ابراز دوست داشتن دروغی در اسلام, ابراز علاقه مصنوعی, ابراز علاقه به همسر, ابرازه علاقه صوری, بهترین سایت مشاوره, بهترین سایت پرسش و پاسخ, بهترین سایت دینی, با احساس کردن شوهران, با درخواست محبت زن چه کنیم, با شوهر بی احساس چه کنم, توجه به همسر, خیلی سخته که بهش بگم دوستت دارم, دوست داشتن دروغی, دوست داشتن درغی در دین, دروغ های خوب, دروغ های خوب در زندگی زناشویی, دروغ در دوست داشتن, درخواست محبت از طرف زن, روایات دوست داشتن صوری و مصنوعی, روش های ایجاد محبت در زندگی زناشویی, روش های ابراز علاقه, روش ابراز علاقه به همسر, روش درخواست محبت از طرف زن, راه های جلب عشق و محبت شوهر, راه های جدید ابراز علاقه, سخت بودن ابراز علاقه مردها, شوهر بی محبت, شوهر بی توجه, شوهر سیب زمینی, عاشق کردن شوهر, عشق به همسر

نمایش برچسب‌ها

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری