0(‘_’)0 - فارغ التحصیل بیکار - 0(‘_’)0

تب‌های اولیه

76 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
0(‘_’)0 - فارغ التحصیل بیکار - 0(‘_’)0

سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار

من احساس کردم در یک موضوعی بدجور :grye:نیاز به هم فکری :_loool: دارم و تصمیم گرفتم که یک تاپیکی بزنم

می خواستم اگه خودتون فکری یا ایده ای دارید یا در بین اقوام و آشنایانتون آدمی شبیه من می شناسید، مواردی رو که عملا دیدین که تونستن کار کنن و پول در بیارن رو بی زحمت توصیف کنید تا شاید بتونم ایده بگیرم....

فقط پیشنهاد هایی که به ذهنتون میاد رو با شرایط من مطابقت بدین و اگه احساس کردین بدرد من می خوره، زحمت تایپ کردنشو بکشین... منم برای هر پیشنهادی که شروط پایین رو رعایت کرده باشه:Cheshmak:، 14 تا صلوات هدیه می کنم....

خوب شرایط من:
1- تحصیلی: فارغ التحصیل یکی از گرایش های مهندسی نفت در مقطع ارشد
2- تاریخ اعزام به خدمت: تیر ماه سال 95 ( البته امیدوارم با خواهش و التماس 4 ماه جلو بندازن و بشه اول اسفند 94) .... این توضیح یعنی احتمالا 3 یا 5 یا 7 ماه دیگه باید 2 ماه برم آموزشی و آموزشی تمام وقت تو پادگان هستش...

3- خود سربازی: احتمالا اگه مسئولین نظام وظیفه قبول کنن که سربازیمو بندازن برای اول اسفند 94، صنعت نفت به این شرط بهم امریه داده ....
4- ساعت کاری امریه هم از صبح تا 4 بعد از ظهر هر روز می باشد ... 5 شنبه و جمعه هم تعطیل....
5- مشغالی هم که نیاز به سرمایه اولیه داشته باشه که منتفی هستش... البته اگه واقعا مورد مناسبی به ذهنتون می رسه ... یکی دو میلیون رو می شه جور کرد
6- وسیله نقلیه هم ندارم.... (یعنی مثلا مسافرکشی منتفی هستش... مگه واسه وسیله نقلیش یه راه حلی داشته باشید)

اینا که خدمتتون عرض کردم برای این بود که هم برای این مدت قبل اعزام اگه پیشنهادی دارین و هم برای دوران خدمتم اگه پیشنهادی دارین، بفرمایید تا استفاده ببرم.

در ضمن برای شاگردی در واحد های فنی (منظورم مشاغلی مثل تراشکاری و .. هست) هم پرس و جو کردم.... بیشترشون می گفتم اگه دوست داری بیا رایگان کار کن در عوض کار یاد می گیری.... یه مدلش هم گفت باید برای قطعه سازی پشته سر هم صفحات فولادی رو با دریل سوراخ کنی و به ازای هر سوراخی که ایجاد کنی مبلغ 70 ریال می گیری و اگه دستت روان باشه می تونی ماهانه 250 هزار تومن در بیاری...... بنابراین ترجیحا شاگردی رو توصیه نکنید چون تو شهر ما پول نمی دن

یه دنیا ازتون ممنون می شم اگه اون قسمت از تجربیات و پیشنهاداتتون رو که به وضعیت من می خوره ، به اشتراک بذارین:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

یا زینب کبری;755852 نوشت:

من احساس کردم در یک موضوعی بدجور نیاز به هم فکری دارم و تصمیم گرفتم که یک تاپیکی بزنم

می خواستم اگه خودتون فکری یا ایده ای دارید یا در بین اقوام و آشنایانتون آدمی شبیه من می شناسید، مواردی رو که عملا دیدین که تونستن کار کنن و پول در بیارن رو بی زحمت توصیف کنید تا شاید بتونم ایده بگیرم....

فقط پیشنهاد هایی که به ذهنتون میاد رو با شرایط من مطابقت بدین و اگه احساس کردین بدرد من می خوره، زحمت تایپ کردنشو بکشین... منم برای هر پیشنهادی که شروط پایین رو رعایت کرده باشه، 14 تا صلوات هدیه می کنم....

خوب شرایط من:
2- تاریخ اعزام به خدمت: تیر ماه سال 95 ( البته امیدوارم با خواهش و التماس 4 ماه جلو بندازن و بشه اول اسفند 94) .... این توضیح یعنی احتمالا 3 یا 5 یا 7 ماه دیگه باید 2 ماه برم آموزشی و آموزشی تمام وقت تو پادگان هستش...
3- خود سربازی: احتمالا اگه مسئولین نظام وظیفه قبول کنن که سربازیمو بندازن برای اول اسفند 94، صنعت نفت به این شرط بهم امریه داده ....
4- ساعت کاری امریه هم از صبح تا 4 بعد از ظهر هر روز می باشد ... 5 شنبه و جمعه هم تعطیل....
5- مشغالی هم که نیاز به سرمایه اولیه داشته باشه که منتفی هستش... البته اگه واقعا مورد مناسبی به ذهنتون می رسه ... یکی دو میلیون رو می شه جور کرد
6- وسیله نقلیه هم ندارم.... (یعنی مثلا مسافرکشی منتفی هستش... مگه واسه وسیله نقلیش یه راه حلی داشته باشید)

اینا که خدمتتون عرض کردم برای این بود که هم برای این مدت قبل اعزام اگه پیشنهادی دارین و هم برای دوران خدمتم اگه پیشنهادی دارین، بفرمایید تا استفاده ببرم.

در ضمن برای شاگردی در واحد های فنی (منظورم مشاغلی مثل تراشکاری و .. هست) هم پرس و جو کردم.... بیشترشون می گفتم اگه دوست داری بیا رایگان کار کن در عوض کار یاد می گیری.... یه مدلش هم گفت باید برای قطعه سازی پشته سر هم صفحات فولادی رو با دریل سوراخ کنی و به ازای هر سوراخی که ایجاد کنی مبلغ 70 ریال می گیری و اگه دستت روان باشه می تونی ماهانه 250 هزار تومن در بیاری...... بنابراین ترجیحا شاگردی رو توصیه نکنید چون تو شهر ما پول نمی دن

یه دنیا ازتون ممنون می شم اگه اون قسمت از تجربیات و پیشنهاداتتون رو که به وضعیت من می خوره ، به اشتراک بذارین

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر عزیز و تمامی اسک دینی های بزرگوار
امیدوارم راهنمایی بنده و اسک دینی های غزیز برای شما راهگشا می باشد متاسفانه با توجه به وضعیت اشتغال در جامعه ما پیشنهادات درست و واقع نگرانه کم می باشد ولی تجربیات افراد مختلف می تواند راهگشا باشد.

میتوانید در کارخانجات و یا واحدهای صنعتی به صورت قراردادی و یا در سوپر مارکت و فروشگاهها مشغول به کار شوید.
یا با کسانیکه که ماشین دارند به صورت شراکتی کار مسافرکشی نمایید.
البته پیشنهاد میکنم که در صورتی که نیاز مالی شما در این ایام زیاد نیست سراغ یادگرفتن مهارتهایی بروید که یادگیری آنها سریعتر و زود بازده تر باشد مثلا برق کشی یا لوله کشی ساختمان و...
همچنین در صورت تسلط بر کامپیوتر کارهای کامپیوتری را نیز می شود انجام داد نظیر تایپ و طراحی و...
با توجه به تحصیلات خود می توانید در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا ریاضی و...نیز کار کنی و...
البته همه این موارد نیاز به ارتباط گیری خوب و تلاش و پشتکار دارد.
در صورتی که مهارتهای و استعدادهای خود را بنویسید بیشتر می توانیم شما را راهنمایی نماییم.
در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

شما میتونی تو یه مغازه موبایل فروشی ... کار نرم افزار و برنامه زنی رو داشته باشی

هر کی بخواد گوشی بگیره حتما به برنامش هم احتیاج داره

البته باید اجاره پرداخت کنید به کسی که مغازه دست اونه ولی در آمدش به حدی بالاست که به راحتی میتونید از پسش بر بیاین

ضمن این که خودتون آقای خودتون هستین کسی بهتون دستور نمیده ...

با مدرک فوق لیسانس شاگردی هم نمیکنید ... هر موقع هم بخواید میتونید سر کارتون برین

بعد سربازی هم میتونین این کار رو ادامه بدین ضمنا با یکی دو میلیون هم میتونید

لوازم جانبی گوشی رو بخرین و تو همون مغازه بفروشین

یه خشاب 5 تومنی رو میتونید 15 تومن بفروشید حتی اگه بخواین

فروشتون بیشتر باشه 14 تومن بفروشین همه از شما میگیره

[=Microsoft Sans Serif]

من احساس کردم در یک موضوعی بدجور :grye:نیاز به هم فکری :_loool: دارم و تصمیم گرفتم که یک تاپیکی بزنم

فقط پیشنهاد هایی که به ذهنتون میاد رو با شرایط من مطابقت بدین و اگه احساس کردین بدرد من می خوره، زحمت تایپ کردنشو بکشین... منم برای هر پیشنهادی که شروط پایین رو رعایت کرده باشه:Cheshmak:، 14 تا صلوات هدیه می کنم....

خوب شرایط من:

یه دنیا ازتون ممنون می شم اگه اون قسمت از تجربیات و پیشنهاداتتون رو که به وضعیت من می خوره ، به اشتراک بذارین

:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

سلام کبرای عزیزتر از جان :khaneh: (خیلی خوبه که داخل ایدیت اسم دخترانه هست ما به این شیوه میتونیم بدون اینکه به گناه بیفتیم ، مهرورزی کنیم به یک نام جنس مخالف :khaneh::khaneh: )

کبرای جان

من دو تا موضوع رو میخواستم مطرح کنم:

موضوع اول اینکه اگر قرار هست در اینده بری سر کار مرتبط با رشته ای که خوندی و یک کار فنی و مهندسی اتخاذ کنی ، به نظر من این چند ماهی که فرصت داری و قرار هست عاطل و باطل بچرخی :khandeh!: رو به یک امر معنوی در راستای رشته تحصیلی خودت بگذرون ، از این لحاظ میگم معنوی که زیاد بحث پولیش برات مطرح نباشه ....

مثلا همون کارگاههای فنی که نوشتی ازشون پیشنهاد کار داری ، اگر فکر میکنی ، این نوع فعالیتها میتونه در اینده شغلیت مفید باشن ، به نظر من بدون معطلی وارد اون حوزه ها بشو ولو رایگان یا با دستمزد کم ! الان کسی به شما به چشم مهندس و سرپرست و کاربلد نگاه نمیکنه ، بلکه هر جایی وارد بشی ، به چشم کاراموز بهت نگاه میکنن ، پس میتونی هر چقدر خواستی سوال کنی ، خطا کنی ، یاد بگیری و.... ولی دو روز دیگه که بعد خدمتت خواستی جایی بصورت رسمی مشغول فعالیت بشی ، کسی دیگه به شما به چشم یک ادم کارنابلد نگاه نمیکنه ، شما لقب مهندس رو یدک میکشی ، و از بالا تا پایین سازمانی که در اون مشغول میشی ، دیگه فراموش میکنن شما یک ادم صفر کیلومتر فارغ التحصیل دانشگاهی هستی ، مخصوصا اگر افرادی بعنوان زیردست و با سواد پایین تر هم ، قرار باشه زیر دست شما کار کنن ، که کار برای شما سخت تر میشه ، چون از یکطرف سرپرست اونها هستی و خیلی زشت هست که سوالات مبتدیانه و ناشیانه از اونها بپرسی و از یک طرف اگر به هیچ موضوع فنی تسلط نداشته باشی ، نمیتونی اونها رو سرپرستی کنی ... باور کن خیلی از فارغ التحصیلان مهندسی دانشگاهی ، وقتی وارد یک فضای فنی میشن ، حتی آچار ها رو نمیتونن از هم تشخیص بدن ، طرف نمیتونه بفهمه الان این اچار ، اچار فرانسه هست ، یا شلاقی یا کلاغی و..... و خلاصه اینکه هر چیزی الان یاد بگیری ، اذوقه و توشه ای میشه برای فردایی که جایی قراره استخدام بشی حتی اگر در ظاهر نتونی الان کسب درامد کنی ولی بهره اش رو در اینده خواهی برد ان شالله

موضوع بعد اینکه همون محیطی که الان قراره با دستمزد کم یا رایگان کار کنی ، در اینده میتونی بعنوان رزومه کاریت ارائه بدی..

موضوع بعد اینکه در فضای کسب و کار ، ارتباطات و ارتباط سازی خیلی مهمه ، الان اگر شما در یک کارگاه مشغول به کار بشی ، از طریق این کارگاه ، میتونی مثلا با مدیران شرکتها و کارخونه های بزرگتر مرتبط بشی ، دوست و همکاری در اون محیطها پیدا کنی که از طریق اونها بتونی کاری برای خودت دست و پا کنی و....

غیر از این موضوع ، بحث یاد گیری نرم افزارها و دوره هایی که فکر میکنی در اینده به دردت میخورن رو هم لحاظ کن ، حتما لازم نیست براشون پول بدی ، میتونی خیلی چیزها رو خودت با مطالعه خودخوان و از اینترنت یاد بگیری و بعدا ازشون استفاده کنی....

اما اگر از بحث معنوی ، بخوای چشم پوشی کنی و مدنظرت بحث مادیات باشه ، من خودم تجربه کسب سود خوب و سریعی که دارم ، از راه دلالی بود .... توی یک برهه ای از زندگیم ، برای برخی از شرکت و کارخونه ها ، میگشتم ، و مواد اولیه با قیمت پایین گیر میاوردم و سود خوبی نصیبم میشد.... البته این کار ریسکهای مالی خودش رو هم داره و نیاز به تجریه داره ولی گاهی میشه بدون سرمایه اولیه و مثلا چکی و... از این کارها انجام داد....

کارهایی که پولش نقده ، زیاده ، مثلا پیک موتوری ، که با دو تومن میتونی موتور بخری و اخر سرهم بفروشی و این مدت باهش کار کنی....

یا مثلا تیپ کارهای دیگه ، مثلا میتونی با بعضی مراکز، بیشتر در بالاشهر و مناطق مرفه شهر صحبت کنی ، اگر مشتری داشتن ، براشون سبزی پاک شده ، شسته شده و بسته بندی شده تهیه کنی و ببری ، خودت هر روز سبزی بخری و مراحل اماده سازی تا بسته بندی رو روشون انجام بدی و بعد هم توزیع کنی ، زیاد سرمایه اولیه لازم نداره ، کارت رو با چند بسته کم شروع کن تا بتونی بازار رو بسنجی ...

خلاصه از این ایده ها زیاده....

این دو سایت زیر رو هم یک سری بزن و باهشون مکاتبه کن:

http://amirrezadehghan.com/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D9%86/

http://www.jahangirifdn.com/

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]سلام
ان شا الله خدا قسمت کنه و فردا بتونم با نقل و قول از دوستان تشکر کنم.
.
.
پی نوشت:
علم بهتر است یا ثروت؟!
با 100 میلیون تومن پول رتبه 13 هزار میتونه به اسم پردیس بین الملل بشینه کنار رتبه 500 پزشکی بخونه
اما
اما حقوق یه سرباز فوق لیسانس از دومین دانشگاه جامع کشور فقط 50 هزار تومن از یه سرباز صفر بیشتره، که البته اون سرباز صفر مثل من 6 سال از زندگیشو تلف نکرده
.
راستی نظام سرمایه داری چی چی هست؟!
.
الان ساعت 2:22 بامداد هست و مغزم از این فکرا خالی نمی شه تا بتونم بخوابم، مجبورم یه جا بنویسم شاید از مغزم بیان بیرون
.
راستی به قول 14 صلوات عمل کردم ها Lol . هم برای اون دوستی که پیام خصوصی دادن، هم برای شما عزیزان

شبتون شیک با خوابای رنگی رنگی

یا علی[/]

یک چیز بهت بگم . کلا بی خیالی طی کن . بی خیال . این بهترین راه حل است .

سلام آقا من مثل خودتون تاریخ اعزامم 1 تیرماهه . پیشنهاد خاصی برای شما ندارم . من خودم که وقتم رو یک جوری پر می کنم. فکر کار هستم اما کاری گیرم نیومده فعلا. فعلا کتاب می خونم. زبان می خونم. تمام کارهای منزل اعم از ظرف شستن ، جارو کردن ، گردگیری و ... را انجام می دهم . ترجمه مقاله می کنم و ازاین کارها. البته این تاپیک رو چک خواهم کرد چون فکر می کنم به درد من هم بخوره . اما می خواستم بپرسم چه جوری می شه تاریخ اعزام رو جلو انداخت؟

خود سربازی: احتمالا اگه مسئولین نظام وظیفه قبول کنن که سربازیمو بندازن برای اول اسفند 94، صنعت نفت به این شرط بهم امریه داده ....

خوبه امریه بگیری بعدشم همونجا استخدام میشی.مگه حقوق نمیدن به امریه ایها توی همین نفت و اینا؟؟؟:Gig:

یا زینب کبری;759236 نوشت:
هم برای اون دوستی که پیام خصوصی دادن،

خصوصی ندین بهش نامردا...بگین ماهم بدونیم خب...:khandeh!::Gig:

یا زینب کبری;759236 نوشت:
با 100 میلیون تومن پول رتبه 13 هزار میتونه به اسم پردیس بین الملل بشینه کنار رتبه 500 پزشکی بخونه

جدی میشه؟چجوری؟من رشته ام ریاضیه یعنی میتونم کنکور تجربی بدم قبول بشم پردیس یا ازاد(فقط پزشکیش مهمه برام)؟فکر نکنم بشه.همون پردیس و ازادم سخته.

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]

راهنما;759077 نوشت:
در صورتی که مهارتهای و استعدادهای خود را بنویسید بیشتر می توانیم شما را راهنمایی نماییم.

سلام استاد

استعداد!:Moteajeb!:

یه بچه بودم کنج خونه که قدرت یادگیریم بالا بود... یعنی خیلی هم درس نمی خوندم ولی بازدهی بالا بود... نتیجش این شد که با دو ماه درس خوندن بتونم رتبه 6000 کنکور کسب کنم و با خودم حساب کردم که چه رشته ای برم که نونش تو روغن باشه، در نهایت رفتم دانشگاه صنعت نفت.... بدبختانه بعد کارشناسی هم درس نخونده تو کارشناسی ارشد قبول شدم... ولی دغدغه اصلیم ازدواج شده بود ... همون زمان با حاج خانوم شرط کردم که اگه آستین بالا می زنید، منم می رم ارشد... اما اگه قراره اقدام نکنید که میرم سربازی تا خودم زودتر برم سرکار... حالاشم که خدمت شما هستم... تنها نقطه قوت زندگیم تحصیل تو صنعت نفته که خدا رو شکر تا الان دیده نشده که استخدام نشن.... اما در مواردی طرف خون دلها می خوره تا استخدام بشه...

حالا اینا که گفتم واسه این بود که ... طبیعتا وقتی یه نفر می دونه قراره استخدام بشه... خیلی به فکر شغل و این داستانا نیست....

اما از بد حادثه دیگه صبرم تموم شده.... واسه همینم می خواستم بدونم مورد های عملی (تئوری نباشه) که دوستان در اطرافشون سراغ دارن... چجوری تونستن تو این شرایط گلیم خودشون رو از آب بکشن بیرون.!

خدمتتون عرض شود که محیط های صنعتی و این جور چیزها تو شهرمون که زیاد نیستن و فرض که باشند... حاضر نیستن بیان با شخصی قرارداد ببندن که یا دو ماه یا 4 ماه و یا خدای ناکرده 6 ماه دیگه باید اعزام بشه...(البته منتظر جلسه رسیدگی به تقاضا ها هستم).....

مفتی کار کردن رو هم نمی تونم بپذیرم.... چن وقت پیش رفتم یه جا.... می گفتن از 8 صبح تا 20:30 شب فروشندگی کن (2 ساعت برای استراحت ظهر) تا ماهی 350 بدیم....محیط کارشونم که دیدم خیلی آدمای غالتاقی بودن و منصرف شدم...

یکی دیگه می گفت یاید دریل رو دست بگیری و صفه های فولادی رو سوراخ کنی (هر سوراخ 70 ریال) حساب کردیم اگه خیلی سرعت عمل خوبی داشته باشم، می شه ماهی 250 هزار تومن(طبیعتا هنر خاصی هم یاد نمی گیرم... فقط سوراخ کردن یاد می گیرم)

در مورد مسافر کشی هم که فرمودین.... مردم شهر ما اینقدر بیکار هستن که اگه ماشین داشته باشن ، خودشون باهاش کار می کنن... یعنی دادن دست شوفر براشون نمی صرفه.... (یادش یخیر .. دوران دانشگاه بعضی اوقات صبح ساعت 5 می رسیدم شهرستان... تو ترمینال از اتبوس که پیاده می شدم.... حدود 15 نفر مسافر کش میومدن می گفتن کجا میری... بعضیا هم به جای 1000 تومن ، 700 تومن نرخ می دادن... مونده بودم این بنده خدا ها کی پیش زن و بچشون هستن که از این موقع صبح اومدن برای دو تا مسافر صف کشیدن!)

آهان... یه استعداد یادم اومد... آشپزیم بد نیست...:khandeh!:... این چند روزی که پدر و مادر کربلا تشریف دارن... سایر اهل منزل اینقد که راضی بودن... به شوخی گفتن بعد از برگشت مامان هم تو آشپزی کن....:Nishkhand:

البته پیشنهاد تدریس خیلی خوبه... اونم تو شهرستان برای جوونا خیلی بازارش داغ نیست.... پولدارا خوبی پول می دن... شاید جلسه ای 100 هزار تومن هم بدن... اما فقط از معلم های با سابقه شهر استفاده می کنن...

دخترخاله خودم فوق لیسانس شیمی محض گرفتن.. یعنی شیمی رو با هدف تدریس خوندن.... اما درامد یه سالشون از تدریس خصوصی شاید به 500 هزار تومن هم نرسه... یعنی خودش بعضی وقتا از اینکه 8 میلیون خرج فوق لیسانس گرفتن کرده، می خنده.

.و.. خلاصه بگم... می خوام راههایی رو که واقعا یه نفر مثل شرایط خودم رفته و نتیجه گرفته رو بدونم.:Gol:[/]

انتخاب اول;759259 نوشت:
یک چیز بهت بگم . کلا بی خیالی طی کن . بی خیال . این بهترین راه حل است .

لایک... 1000 تا لایک... فکر کردن به مشکلات بیشتر از خود مشکلات آدمو آزار میده:Gol:[/]

فریاد سکوت;759088 نوشت:
یه خشاب 5 تومنی رو میتونید 15 تومن بفروشید

"خشاب "چیه؟:Gig:

ابوالبرکات;759267 نوشت:
سلام آقا من مثل خودتون تاریخ اعزامم 1 تیرماهه . پیشنهاد خاصی برای شما ندارم . من خودم که وقتم رو یک جوری پر می کنم. فکر کار هستم اما کاری گیرم نیومده فعلا. فعلا کتاب می خونم. زبان می خونم. تمام کارهای منزل اعم از ظرف شستن ، جارو کردن ، گردگیری و ... را انجام می دهم . ترجمه مقاله می کنم و ازاین کارها. البته این تاپیک رو چک خواهم کرد چون فکر می کنم به درد من هم بخور

سلام
خونه داری رو خوب اومدی:Cheshmak:... فقط اعصابت از اینکه باید کنج خونه بشینی خورد نمی شه عایا؟!!!!

نقل قول:
[=Microsoft Sans Serif]آهان... یه استعداد یادم اومد... آشپزیم بد نیست...
:khandeh!:
[=Microsoft Sans Serif]... این چند روزی که پدر و مادر کربلا تشریف دارن... سایر اهل منزل اینقد که راضی بودن... به شوخی گفتن بعد از برگشت مامان هم تو آشپزی کن.
:Nishkhand:
..

نقل قول:
ه . اما می خواستم بپرسم چه جوری می شه تاریخ اعزام رو جلو انداخت؟

بیا pv فاصلت به تهران رو بگو تا راهنماییت کنم:khandeh!:

یا زینب کبری;759279 نوشت:
[=Microsoft Sans Serif]

سلام
خونه داری رو خوب اومدی:Cheshmak:... فقط اعصابت از اینکه باید کنج خونه بشینی خورد نمی شه عایا؟!!!!

بیا pv فاصلت به تهران رو بگو تا راهنماییت کنم:khandeh!:

از خونه داری کیف نمی کنم اما همین که فکر می کنم یک کمکی به مادرم می کنم تا حدی انگیزه بهم می ده.
برعکس شما من آشپزیم خیلی افتضاحه.

بیا بریم گدایی کنیم.خوب پولی توشه.فقط یه جا میشینی.:khandeh!:
من میشینم.تورو پهنت میکنم جلو خودم.میگم بچمه رشدش سریع بوده.یه کمکی بکنین ببرم دکتر بیشتر رشد نکنه.اینجوری تو همش میگیری میخابی:Khandidan!::khaneh:

[=Microsoft Sans Serif]

mohsen1990;759269 نوشت:
خوبه امریه بگیری بعدشم همونجا استخدام میشی.مگه حقوق نمیدن به امریه ایها توی همین نفت و اینا؟؟؟

سلام...

چرا... 150 تومن میدن که با توجه به دوری راه... باید یه چیزی بذارم روش تا خرج رفت و آمدم تو ایام مرخصی در بیاد:khandeh!:

mohsen1990;759272 نوشت:
خصوصی ندین بهش نامردا...بگین ماهم بدونیم خب...

:khaneh:

mohsen1990;759272 نوشت:
جدی میشه؟چجوری؟من رشته ام ریاضیه یعنی میتونم کنکور تجربی بدم قبول بشم پردیس یا ازاد(فقط پزشکیش مهمه برام)؟فکر نکنم بشه.همون پردیس و ازادم سخته.

والا الان از دانشگاه آزاد خبر ندارم

این لینک برای پردیس بین الملل هست:

البته من خودم یکی رو می شناسم که با 6500 منطقه دو پردیس بین الملل دانشگاه تهران قبول شد... تو دانشگاه تهران رتبه های زیر 500 هم شاید نتونن درس بخونن.... این پسره پردیس کیش قبول شد... بعد از 2 سال همشون رو به تهران منتقل کردن....

ولی اشتباه نکن.... بعد 6 سال آزگار درس خوندن دنبال پزشکی نباش.....

اگه تونستی قضیه سربازی رو حل کنی ... و یه آب باریکه هم برا خودت ردیف کنی... بشین با حوصله برای دندون پزشکی بخون... از سال سوم یا چهارم دندون پزشکی خیلی از کار هاشو یاد می گیری و می تونی با کار کردن وردست یه دندون پزشک به اندازه کافی پول دربیاری... بعد از تموم کردن دوره 6 ساله هم که گفتن نداره... نونت تو روغنه... اونم روغن دمبه و روغن کرمانشاهی...:khandeh!:

----------------------------------------------------------------------------
بعدا نوشت:

mohsen1990;759284 نوشت:
بیا بریم گدایی کنیم.خوب پولی توشه.فقط یه جا میشینی.
من میشینم.تورو پهنت میکنم جلو خودم.میگم بچمه رشدش سریع بوده.یه کمکی بکنین ببرم دکتر بیشتر رشد نکنه.اینجوری تو همش میگیری میخابی

:khaneh:
چه خوب...

یا زینب کبری;759274 نوشت:
[=Microsoft Sans Serif]

ولی دغدغه اصلیم ازدواج شده بود ... همون زمان با حاج خانوم شرط کردم که اگه آستین بالا می زنید، منم می رم ارشد... اما اگه قراره اقدام نکنید که میرم سربازی تا خودم زودتر برم سرکار... حالاشم که خدمت شما هستم... تنها نقطه قوت زندگیم تحصیل تو صنعت نفته که خدا رو شکر تا الان دیده نشده که استخدام نشن.... اما در مواردی طرف خون دلها می خوره تا استخدام بشه...

حالا اینا که گفتم واسه این بود که ... طبیعتا وقتی یه نفر می دونه قراره استخدام بشه... خیلی به فکر شغل و این داستانا نیست....

اما از بد حادثه دیگه صبرم تموم شده....

منم هم حاج خانم و هم حاج آقا بهم گفتند برو ارشد و ما برات زن می گیریم ولی بعدش فهمیدم که دروغ می گویند به همین خاطر قصد ندارم برم ارشد؟

سلام

چیزی جز تدریس کردن و کارهای فنی به ذهنم نمیرسه !

نمیدونم بازاریابی تو شهر شما چقدر میشه روش مانور داد ... اینکه برید و بازاریابی کنید برای بعضی محصولات و درصدی رو بگیرید ...

معمولا آقایون علاقه دارن به تعمیرات سخت افزار و لوازم الکتریکی... ولی نمیدونم چقدر درآمدزایی داره تو شهر شما!!

چقدر به نرم افزار و اینها علاقه دارید ؟ بعضی شرکتها هستن که بخش آموزش دارن .. شرکتهایی که خودشون نرم افزار مینویسن میدن بیرون مثل یکسری نرم افزار حسابداری ... اینا میان نیرو میگیرن و آموزش میدن وبعد میفرستن اینور اونور برای پشتیبانی کردن از نرم افزارشون و یا آموزشش ...

کار ویراستاری کتاب هم میتونید در نظر بگیرید ..

امیدوارم هر چی سریعتر یه کار خوب پیدا کنید ان شاالله

مشک;759293 نوشت:
سلام

کار ویراستاری کتاب هم میتونید در نظر بگیرید ..

این ویراستاری چگونه است؟

ابوالبرکات;759297 نوشت:
این ویراستاری چگونه است؟

سلام

این لینک رو ببینید ...

mohsen1990;759276 نوشت:
"خشاب "چیه؟

خشاب وسیله ایه که مموری یا سیم کارت رو میشه توش گذاشت

یه چیزی شبیه ریدر

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]می گم واقعا خسته نباشین....:Nishkhand:

یعنی فک می کنید اینا قبلا به فکر خودم نرسیده!

بچه خوبی باشین... حرف گوش کن باشین... یه چیزی هم بگین که قابلیت عملیاتی شدنش بالا باشه....:khandeh!:... البته هر چی هم به ذهنتون می رسه بگین... بلاخره شاید بدرد یکی خورد...:Gol:

...................................................................................................................................................

خوب حالا منم یه کاری بگم... شاید به درد 2 نفر خورد:khandeh!:

می شه رفت تو این سایت http://www2.tashrihi.ir/ و به عنوان تصحیح کننده سوالات تشریحی مشغول شد.... معمولا دو تا جمعه در ماه دعوت می شی.... خودم که خیلی وقته دعوت به تصحیح نشدم:Sham:.... ولی اگه خوب تلاش کنید شاید بشه ماهی 150 درآورد...

ولی خداییش اگه بچه مایه دار هستین... الکی نیاین اینجا ....دست زیاد می شه .....:Nishkhand::ok:

[/]

[=Microsoft Sans Serif]

خوب شرایط من:

:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

عرض سلام و ادب و احترام
می توانید به پرورش قارچ هم فکر کنید
دوره کوتاهی به صورت رایگان آموزش می بینید در فنی و حرفه ای
و با سرمایه همون یک میلیون هم میرید توی کار
یک اتاق خیلی کوچک هم داشته باشید برای شروع کافیه
سودشم خوبه

از آشنایان کسی در این کاره درآمدش خوبه
اطلاعات بیشتر رو از فنی و حرفه ای شهرتون کسب کنید
موفق باشید

تو دوره های کارآفرینی خیلی شغل های جالبی پیشنهاد میدن .. مثلا یه خانمی بود میگفت من تخم شترمرغ رو میگیرم با اره های ظریف نقش های قشنگ روش درمیارم و به قیمت خوبی میفروشم و بیشتر هم تو اصفهان خریدار داشت بخصوص واسه توریست ها ... نمیدونم الان چنده اما اون موقع دو سه تومن میخرید و اقلا پنجاه تومن میفروخت!

اینجور کارهای هنری رو سراغ دارم اما آخه مردونه نیست !! :Nishkhand:

دوره های روتوش عکس و اینا هم خوبه که تو عکاسی ها مشغول شین ..

تایپ هم که خودتون پیدا کردین ! بیرون هم برین بگین من تایپ میکنم باز خواهان داره ...

سلام علیکم

بنده اطلاعات زیادی در مورد زمینه های شغلی رشته شما ندارم ولی فکر نمیکنم در حال حاضر و با توجه به شرایطی که پیش روست
کسی که تاسطح ارشد مهندسی نفت خوانده , مشکلی برای پیدا کردن شغل داشته باشد بالاخص اینکه 97 کشور در حال حاضر دارند سرازیر میشوند به این مملکت تا در صنعت پتروشیمی و احتمالا اکتشاف سرمایه گذاری کنند .

اگر در محل خدمتتان موقعیتی ایجاد شود که با نیازهای بازار , قوانین و ضوابط و رابطه های کاری و شرکت ها و فعالیتهایشان آشنا شوید که وقت خود را تلف نکرده اید .

فاتح;759402 نوشت:
کسی که تاسطح ارشد مهندسی نفت خوانده , مشکلی برای پیدا کردن شغل داشته باشد بالاخص اینکه 97 کشور در حال حاضر دارند سرازیر میشوند به این مملکت تا در صنعت پتروشیمی و احتمالا اکتشاف سرمایه گذاری کنند .

سلام

ببخشید ... فک کنم پست اول تاپیکو نخوندین:ok:[/]

بسمه الرّزاق

با سلام

تدریس خصوصی در رشته های ریاضی و فیزیک پیشنهاد خوبی است که مطرح شده است.

منتهی گرفتن شاگرد خصوصی مشکل است اما اگر به مجتمع های آموزشی مراجعه کنید

از نیروهای فارغ التحصیل جوان ثبت نام می کنند و بطور آزمایشی با آنها قرار داد می بندند

این دیگه بستگی به خودتان دارد که در تدریس چقدر مهارت و توانمندی نشان بدهید،اگر از

کارتان راضی باشند(بخصوص خانواده ها-حسن اخلاق خیلی مهم است،دانش آموز از شما تعریف

کند نیمی از اعتبار را کسب کرده اید) می توانید تا استخدام رسمی روی تدریس پاره وقت حتی در دوران

خدمت حساب کنید،در آمدش هم بستگی به ساعات تدریس و قرار داد و رضایت از کارتان دارد.

اگر خواستید این پیشنهاد را امتحان کنید،حتما در ارتباط با رشته ای که می خواهید تدریس کنید چند کتاب

کمک آموزشی خصوصا تست تهیه کنید،در کتابهای تست ریزترین نکات کتاب را می توانید ببینید و با مطالعه

و کار روی آنها به تدریس تسلط پیدا می کنید،از همه ی اینها مهمتر، دیسیپلین خاص تدریس هست که از بَدو

ورود برای درخواست کار باید خودتان را کاملا مسلط به کار نشان دهید،مثل اینکه از طرف آنها به شما پیشنهاد کار شده است.

البته مسلط نشان دادن باید واقعی باشد(قبلش مطالعه کنید).موفق باشید.

خوب بروعسلویه حتما کار پیدامیکنی
اگه شاگرد صاف کاری نقاشی هم بشی حتی مجانی خوبه تجربه اش خوبه چند وقت پیش واسه یه در ماشین که 1ساعت وقت گرفت 500هزارتومن ازشوهر بیچاره گرفت
پسر عموم مدرک تو رو داره توی یه کارخونه کارگر بود تا چند وقت پیش استخدام نیروی دریایی شد
ونوعی گل هست پرورشش خیلی پر درامد هست تلویزیون نشون میداد میگفت خودمون گلهایی که پرورش دادین رو میخریم فضا میخاد خونتون زیر زمین داره؟
چرا واسه معلمی تقضا ندادی ازمونش چند ماه پیش بود
میتونی بعد از سربازیت اگه خودت رو نشون بدی سپاه یا نیروی انتظامی که همیشه نیرو میگیرن استخدام شی
البته دوره های اتش نشانی هم خوبه بری شاید استخدام شدی اگرم هیچ کدوم نشد ادامه تحصیل بده :khaneh::khaneh::khaneh::khaneh::khaneh::khaneh::khaneh::khaneh::khaneh:
اصلن برو خارج درس بخون :Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:

یا زینب کبری;759420 نوشت:
ببخشید ... فک کنم پست اول تاپیکو نخوندین

و علیکم السلام

دوستان پیشنهاد خوبی برای یک کار موقت پیش از خدمت دادند . در هر حال اگر هر کاری را بخواهید شروع کنید لازم است وارد محیط کاری مورد نظر حتی بدون دستمزد یا دستمزد کم شوید تا پس از کسب مهارت و شناختهای لازم ( شناخت بازار کار ) زمینه برای پیشرفت برایتان فراهم شود.

تا زمانی که فرد وارد بازار کاری نشود نه مهارتی پیدا میکند و نه موقعیتی را میشناسد و اگر موقعیتی هم پیش بیاید از آن نمیتواند استفاده کند . این رسم بازار است.

از موفقیت یکی از دوستان بنده هم که کار موقتی پیدا کرد برایتان بگویم بد نیست.
کارگر بازار لوازم التحریر با مدرک کارشناسی طراحی و معماری داخلی بود . یک سالی در بازار بود تا اینکه متوجه اختلاف قیمت کاربن شد . بنا بر تقدیر با وارد کننده کاربن آشنا شد و شروع به پخش کاربن کرد و الان وضعیت مالی خوبی دارد .
هرچند که این کار موقت بود و تخصص ایشان چیز دیگری بود و از نواقص آن این بود که یک دلال شده بود ولی خب تامین نیازش را کرد و امروز دستش برای فعالیت در رشته خودش باز است.

فکرکنم گله بنفشه افریقایی بود
وپخشه غذای خانگی اگه جمعه بازار واینا در شهرتون هست مثلا ساندویچ ماکارونی زامبون کتلت فلافل یا لوبیا پلو عدس پلو واینایه خانومی تو شهرمون هست که غذای خانگی میپزه وخیلی درامدش خوبه توی شبکه های اجتماعی شفارش میگیره
وتدریس خصوصی
معلمی تو مدارس غیر انتفاعی
طلا سازی یاد بگیری هم خوبه
اخه وقتتم کمه :Gig:
یه دستگاهایی هم هست واسه بعضی شرکتا که رهن میکنی کار میکنی خودشونم تولیداتت رو میخرن مثله تولید فیلتر هوا یا اسکاچ ظرف شویی یا یا یا درامدش بد نیس فقط حس بدی به ادم میده حس میکنی ......اخه یه فیلتر5000تومن رو 500ازت میخرن

منو بگو میخام همسرم رو مجبور کنم بره دنبال فوق لیسانس ودکترا موقعیت شغلیش بهتر شه:moteajeb: :khandeh!::khandeh!::khandeh!::khandeh!:

سلام
خوب هستی هم دانشگاهی؟!

میتونم بپرسم کدوم دانشکده بودین؟
اهواز یا آبادان؟ یا شایدم اون دوتای دیگه؟
ورودی 90 بودین؟
چ رشته ای؟!
بگید شاید آشنا بودیم:khandeh!:
از بچه های نفت آبادانم
ورودی 90 اچ اس ای
این برا حسن نیت!:khandeh!:
امریه هم گرفتم برا منم اعزام اردیبهشت بود ک با خواهش تمنا تو همون تهران(!) ک فرمودی برگشت به اسفند
الانم در حال حاضر مثل خودت بی کارم
اینم جهت رفع اسپم بودن پست :

هیچ پیشنهادی ندارم برات و برا جامعه مون متاسفم...

پ.ن. خواستم خصوصی بدم ولی منصرف شدم

[="DarkGreen"]سلام

منم با پیشنهاد سرکار حبیبه موافقم
الآن پول زیادی توی تدریس خصوصیه شما میتونین به یه آموزشگاه خصوصی برین مناسب با رشته ای که خوندین تو یه درسی که مهارت دارین تدریس کنین
البته باید خیلی مهارت داشته باشین و فن بیانتون عالی باشه تا شاگردای بیشتری رو جذب کنین

الآن تو شهر ما معلمای خصوصی معروفی هستن که درآمد سالانه چند صد میلیونی دارن :Gig:[/]

ابوالبرکات;759281 نوشت:
از خونه داری کیف نمی کنم اما همین که فکر می کنم یک کمکی به مادرم می کنم تا حدی انگیزه بهم می ده.
برعکس شما من آشپزیم خیلی افتضاحه.

دوست استارتر عزیز گل منم شرایطم مثل شماست فقط فوق لیسانس مخابراتم، و در حال آشپزی هستم ، آشپزیم داره خوب میشه حسابی ، تو خونه نشستن خیلی سخته ، کار نیست ، سربازی هم فکرش سخته،دی اعزام، آشپزی خوبه عالیه
راهی پیدا کردید مارو هم در جریان بگذارید با تشکر فراوان :d

تنهای تنها;759456 نوشت:
منو بگو میخام همسرم رو مجبور کنم بره دنبال فوق لیسانس ودکترا موقعیت شغلیش بهتر شه

خودتو بد بخت نکنیها ، نون تو مدرک نیست اینجا

دوستان ببخشید که اینجوری میگم اما اکثر پیشنهاداتون عملی نبود بلکه یه کم خنده دار بود ، باور کنید خیلی خندیدم

برای معلم خصوصی اعتماد بنفس مهمه.یه رفیق داشتم خودش فیزیک 1 را افتاده بود:Nishkhand: رفته بود اگهی چاپ کرده بود کلاس خصوصی درس میداد.ما مسخرش میکردیم میگفتیم کی میاد با تو کلاس بگیره.میگفت:فکر کردین کیا کلاس میگیرن.کسایی که یه ضرب و تقسیمم به زور بلدن.یه چیزی بهشون یاد میدم:khandeh!:

iranimij;759480 نوشت:
سربازی هم فکرش سخته،دی اعزام، آشپزی خوبه عالیه

با استارتر یه اشپزخونه بزنین.از اینا که غذا درست میکنن میدن بیرون.

iranimij;759484 نوشت:
دوستان ببخشید که اینجوری میگم اما اکثر پیشنهاداتون عملی نبود بلکه یه کم خنده دار بود ، باور کنید خیلی خندیدم

تدریس خصوصیا خیلی خوب بود.... فقط همونجور که گفتم تو شهر ما خیلی زمینه پیشرفت نداره.... حداقل برای کوتاه مدت نتیجه نمی ده:Nishkhand:[/]

mohsen1990;759486 نوشت:
با استارتر یه اشپزخونه بزنین.از اینا که غذا درست میکنن میدن بیرون.

تو هم پاشو بیا دیگ ها رو بشور...

هر چی هم گفتم... زودی بگو چشم اوستا...:khandeh!:[/]

با توجه به اینکه چندین سال هست در صنعت هستم و دورانی که شما طی کردید گذروندم بهترین کاری که شما میتونید انجام بدید با توجه به نداشتن سرمایه ویزیتوری هست.
اعلامیه های زیادی هم هر روز منتشر میشه .قبل از شروع کار در رابطه با این موضوع کمی مطالعه کنید و تکنیک های فروش یاد بگیرید.بعد شروع کنید.
هم به صورت پورسانتی هست هم حقوق ثابت+پورسانت که دیگه بستگی به شرایط و تایم کاری شما داره.

متاسفانه یه مشت اقازاده بی....هر روز با واردات بی رویه و لابی و سو استفاده های سیاسی کمر صنعت این مملکت شکوندند.هزاران نفر بیکار میشند و طبق امار خودشون هر 5 دقیقه یک نفر بیکار میشه که یه عده میلیاردها تومن به جیب بزنن تو کشورهایی که میگن استکبار!سرمایه گذاری کنند!

[=Microsoft Sans Serif]

bidalil;759467 نوشت:
بگید شاید آشنا بودیم
از بچه های نفت آبادانم
ورودی 90 اچ اس ای

سلام
آخه گل پسر ... ورودی 90 چجوری می تونه فوق لیسانس گرفته باشه...:khandeh!:

لابد مشهدیم هستی:Nishkhand:... خعلی چاکریم... حتما تو دو سالی که با هم بودیم، همدیگه رو می شناسیم... ما پسر عموی رشته ی شما رو می خوندیم(می دونی دیگه!)....

pantan;759492 نوشت:
با توجه به اینکه چندین سال هست در صنعت هستم و دورانی که شما طی کردید گذروندم بهترین کاری که شما میتونید انجام بدید با توجه به نداشتن سرمایه ویزیتوری هست.
اعلامیه های زیادی هم هر روز منتشر میشه .قبل از شروع کار در رابطه با این موضوع کمی مطالعه کنید و تکنیک های فروش یاد بگیرید.بعد شروع کنید.
هم به صورت پورسانتی هست هم حقوق ثابت+پورسانت که دیگه بستگی به شرایط و تایم کاری شما داره.

متاسفانه یه مشت اقازاده بی....هر روز با واردات بی رویه و لابی و سو استفاده های سیاسی کمر صنعت این مملکت شکوندند.هزاران نفر بیکار میشند و طبق امار خودشون هر 5 دقیقه یک نفر بیکار میشه که یه عده میلیاردها تومن به جیب بزنن تو کشورهایی که میگن استکبار!سرمایه گذاری کنند!

نه واقعا نمیفهمم توی موبایل میگن 90 درصد قاچاقه پوشاکه 70 درصدش قاچاقه ، سیگار 60 درصد قاچاق میاد بازم بگم ؟ واقعا کنترل قاچاق اینقدر سخته ؟ خوب تولید کشور نابود شده ،
من خوب مثلا میتونم یک سری وسایلی الکترونیکی تولید کنم ، اما خوب هر چیزی میسازم میبینم چینی ها همونو ارزونتر میدند به بازار به دلیلای بسیار ( تولید انبود ، کارگر ارزان ، مواد اولیه غیر مرغوب و ... )
خوب این میشود که من میروم آشپزی ، قاچاق چی پول روی پول میگذارد ، چینی هم بالاخره به یه نون و نوایی میرسه اون هم بنده خداست بالاخره باید کمکش کرد ،

bidalil;759467 نوشت:
خوب هستی هم دانشگاهی؟!

iranimij;759480 نوشت:
راهی پیدا کردید مارو هم در جریان بگذارید با تشکر فراوان :d

برو تو کارش

یا زینب کبری;759324 نوشت:
خوب حالا منم یه کاری بگم... شاید به درد 2 نفر خورد

می شه رفت تو این سایت http://www2.tashrihi.ir/ و به عنوان تصحیح کننده سوالات تشریحی مشغول شد.... معمولا دو تا جمعه در ماه دعوت می شی.... خودم که خیلی وقته دعوت به تصحیح نشدم.... ولی اگه خوب تلاش کنید شاید بشه ماهی 150 درآورد...

ولی خداییش اگه بچه مایه دار هستین... الکی نیاین اینجا ....دست زیاد می شه .....

[/]

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]ضمن تشکر از تمام دوستانی که تا اینجا تو بحث شرکت کردن....

بهتریم پیشنهاد برای یه آدم با تحصیلات تخصصی تو مهمترین صنعت کشور تدریس خصوصی بود....

اینش که باید برای کسب درامد با تدریس خصوصی یه نفر دیگه رو تو مسیری که خودت رفتی قرار بدی.... و به دهنت مهر سکوت بزنی... نباید بهش بگی که اینجا خیلی به تحصیلات بها نمی دن

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

برم مهمون دعوت کنم تا فکرای بیشتری روی هم ریخته بشه:Nishkhand:

یا علی[/]

باسلام
عجب باز این بیکاری کاش میشد یک دوسه یه طرحی چیزی داشتند برای این بیکاری
برای این فاصله زمانی تا سربازی میخواهید چیکار کار کنید :Gig: والا یکم استراحت کنید بعد سربازی و کار پیش رو دارید
نه جوون بیکار اصلا خوب نیست :ok: فقط میتونم دعا کنم یه کار خوب براتون جور بشه
پستها رو خوندم مثل اینکه بیسواد باشی کار پیدا کردن راحت تر هست :Nishkhand::Ghamgin:
یعنی قبول کردن کار راحت تر هست :ok:
خب دوستان پیشنهادهایی دادند که بیشتر از اونا به ذهن بنده نمیرسه به نظرم برید دنبال یادگیری حرفه و هنری حداقل یه چیزی یاد گرفتید اگه امکانش نیست تو این مدت جایی مشغول بکار بشید

در هر صورت موفق و سر فراز باشید.

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]البته یه کار دیگم مشغول هستم...:Nishkhand:

از گلخونه سرکار سیده راضیه ایده گرفتم که گل حسن یوسف قلمه بزنم....

از 14 تا قلمه تا الان فقط 5 تاش باقی مونده... برا نجات این 5 تا دعا کنید... گل اصلی که ازش قلمه گرفته بودم... اونم خشک شد:Gol::khandeh!:[/]

[="Times New Roman"][="Navy"]سلام و عرض ادب
ممنون از دعوتتون ولی...
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی:Nishkhand:
بهترین پیشنهادم اینه که در کنار خدمت به مادر بزرگوار تا موعد سربازی تو یکی از قسمت های سایت کمک کنید.
چون زمان خدمت و بعد اون که زندگیتون شروع شد فرصتی برای این طور کارها پیدا نمیکنید. هر کاری بکنید تو این مدت کوتاه موقته و پول چندانی بدست نمیارید ولی اینطوری حداقل یه ثوابی میکنید.
تشریف بیارید تدوین انقد کار هست که دیگه به هیچ چی فکر نمیکنید.
[/]

پیشنهاد قارچ خیلی خوبه به نظرم :ok:

اللیل والنهار;759511 نوشت:
یعنی قبول کردن کار راحت تر هست

شاید حق با شماست...

یه دفه تو ارشد تصمیم گرفتم برم تو این موسسه های خدمات نظافتی و برم پله آپارتمان ها رو تمیز کنم....:Nishkhand:

تا به مادرم گفتم... یه جوری بهم ریخت و ناراحت شد که کلا منصرف شدم:Gol:[/]

اللیل والنهار;759516 نوشت:
پیشنهاد قارچ خیلی خوبه به نظرم

از پذیرایی مهمونامون و استقبال کربلاییامون خلاص بشم... میرم دنبالش... خودمم از پرورش قارچ و ورمی کمپوست خوشم میاد:ok:[/]

موضوع قفل شده است