صفحه 1 از 12 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا تمام زنان مانند هم هستند؟(متأهلان! خيلي بايد تلاش كنيد همسرتون را براي خودتون نگهداريد هااااا)

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,310
    حضور
    40 روز 12 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    3698

دعوت آیا تمام زنان مانند هم هستند؟(متأهلان! خيلي بايد تلاش كنيد همسرتون را براي خودتون نگهداريد هااااا)

اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

با آنکه می‌دانیم که زنان دارای ویژگی‌های مساوی نبوده و برخی از آنها به مراتب جذاب‌تر از دیگران می‌باشند، این توصیه چه معنایی دارد که «...هرگاه از زنى خوشتان آمد، با همسرتان هم‌بستر شوید زیرا تمام زنان مانند هم هستند»؟!
    فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,523
    حضور
    174 روز 19 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58298

با نام و یاد دوست

آیا تمام زنان مانند هم هستند؟(متأهلان! خيلي بايد تلاش كنيد همسرتون را براي خودتون نگهداريد هااااا)

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 9

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام بر شما پرسشگر محترم
    ابتدا اصل حديث را بيان مي كنيم و پس از آن درباره سؤال شما توضيحاتي مي دهيم

امام علي (عليه السلام) فرمود: اگر كسى چشمش به زن بيگانه‌اى افتد كه از او خوشش آيد با همسر خود بياميزد چرا كه آن زن بيگانه [ از نظر لذت‌بخشي] «همانند» همسرش است و شيطان را بر قلب خود مسلط نسازد. اگر زن ندارد دو ركعت نماز بگزارد و حمد خدا را بسيار بگويد
    و بر محمد و آل محمد صلوات بفرستد، سپس از فضل خدا همسري طلب كند و البته خدا به چيزي مي‌دهد كه از حرام بى‌نيازش گرداند.[1]
    البته روايات ديگري مانند اين روايت داريم كه تأكيد شده كه اگر مردي از نامحرمي خوشش آمد نزد حلال خود برود و چشم و ذهن و دل خود را با حلال خود ارضا كند.

اما سؤال
    مسلم است كه زنان از نظر زيبايي ظاهر با هم تفاوت زيادي دارند چگونه در روايت گفته شده كه همانند آن زن هم در منزلش هست؟
    در تحليل اين حديث نكات زير قابل توجه است:
    الف) وجه شبه : در علم معاني بيان مي خوانيم كه تشبيه و تمثيل از جهتي مُقرِّب است و از جهاتي مُبعِّد. به عنوان مثال اگر گفته مي شود رضا مانند شير است به معناي اين است كه او در وجه شبه يعني شجاعت همانند او است ولي از جهات ديگر با شير تفاوت زيادي دارد يال و كوپال و چنگ و پنجه و..ندارد و... .
    در حديث مورد نظر هم اين مسأله را بايد لحاظ كرد.

ب) نگاه زيبابين: در حديث مي خوانيم براي ازدواج به دين و اخلاق فرد توجه ويژه نه بر مال و جمال. اگر كسي دينداري و اخلاق را معيار اصلي ازدواجش قرار دهد خداوند ان دو را روزيش مي كند. معني حديث اين نيست كه زن اگر زيبا نيست خداوند الزاما ظاهر زن را تغيير مي دهد هر چند گاهي هم ممكن است فردي بعد از ازدواج زيباتر شود. بلكه معناي حديث اين كه زن به چشم مرد زيبا نمود پيدا مي كند و دلبر و دلكش خواهد شد براي شوهرش. مردي كه چشم خود را در بيرون از منزل نسبت به زنان زيبا درويش مي كند، خداوند متعال لذت همسر حلالش را براي او بيشتر مي كند. از نظر روان شناختي هم اين امر قابل تحليل است. مردي كه چشمش از نامحرم سير شد و به تعبير روايات گرفتار زناي چشم شد. بعد ذهنش هم آلوده مي شود و بعد كه وارد منزل شد آن قدر چشم و ذهن و فكر و قلبش از نامحرم پر شده است كه ديگر همسرش جذابيتي براي او نخواهد داشت. الان هم همان مردان زيادي با اوهام درگير زنان زيباي ديجيتالي هستند و سطح انتظاراتشان بالا مي رود و به همسر موجود قانع نمي شود و عملا برنامه اتاق خوابشان لذتي ندارد و نسبت به هم سرد و بي روح مي شوند. اين مردان مانند آشپززهايي هستند كه موقع آشپزي مرتب به غذاها ناخنك مي زنند بعد كه موقع صرف غذا مي شود سير هستند.
    گناه هم مي تواند مزه حلال را از بين ببرد مانند كسي كه معتاد شده است و غذاي خوشمزه و طمع ها را تشخيص نمي دهد(
    اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِي الذُّنُوبَ الَّتي تُغَيِّـرُ النِّعَمَ). فردي كه مطيع خداوند است و چشم خود را كنترل مي كند همسرش هم همانند او رنگ و بوي خداي مي گيرد و آنها بيش از اين كه محو جمال ظاهري و صورتي هم شوند شيفته زيبايي هاي باطني و سيرتي هم مي شوند.[1]
    از سويي هم مرداني كه درگير زنان زيبايي مي شوند كه اصل و نسب ندارند ممكن است تو روزي لذت ببرند ولي به تدريج توقعات سنگين اينان، چشم و هم چشمي ها و بي وفايي و خيانت هايشان و...سب تلخ كامي آنها مي شود.

ج) نياز شديد:
    فرق است بين انسان گرسنه و انسان سير. افرادي كه به شدت گرسنه هستند اگر ايمان ضعيفي هم داشته باشند ممكن است دست به دزدي بزنند. همسران وقتي از همسران خود ارضا مي شوند از قدت هيجان و فشار جنسي آنها كاسته مي شود و مديريت هيجان و خشم و شهوت برايشان راحت مي شود. بنابراين براي چنين مرداني زنان زيبا كشش كمتري پيدا مي كنند. به همين دليل است كه اگر مردي زمينه كاميابي از همسر حلالش را داشته باشد و زنا كند حدش سنگين است برخلاف مردي كه همسرش در دسترش نبوده و گرفتار زنا مي شود.

..........................................
    2 و 1-اِذْا نَظَرَ اَحَدُکُمْ اِلی امْرأهٍ تُعْجِبُهُ فَلْیُلامِسْ اَهْلَهُ فَأنَّما هِیَ امْرَأهٌ کَامْرَأهٍ.....(محمدباقر مجلسي، حليه المتقين، ص100).محمدحسين قديري، مثل هاي روان ( تمثيلات روان شناختي و تربيتي) حرف الف، ص24.

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ در ساعت ۱۶:۴۸
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 13

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    مردي كه چشمش از نامحرم سير شد و به تعبير روايات گرفتار زناي چشم شد. بعد ذهنش هم آلوده مي شود و بعد كه وارد منزل شد آن قدر چشم و ذهن و فكر و قلبش از نامحرم پر شده است كه ديگر همسرش جذابيتي براي او نخواهد داشت. الان هم همان مردان زيادي با اوهام درگير زنان زيباي ديجيتالي هستند و سطح انتظاراتشان بالا مي رود و به همسر موجود قانع نمي شود و عملا برنامه اتاق خوابشان لذتي ندارد و نسبت به هم سرد و بي روح مي شوند. اين مردان مانند آشپززهايي هستند كه موقع آشپزي مرتب به غذاها ناخنك مي زنند بعد كه موقع صرف غذا مي شود سير هستند.
    وقتي از برنامه هاي مخرب ماهواره سخن به ميان مي آيد خيلي ها تصورشان اين است كه اسلام مانع شادي و خوشي آنها مي خواهد بشود در واقع هر ممنوعيت شرعي مصلحتي دارد. محدوديت هاي شرعي مانند پلاژهاي مخصوص شنا است كه قصد تلخ كردن تفريح و لذت شنا نيست بلكه منظور آن جلوگيري از غرق شدن است

9. صلوات ها 13

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

به حديثي ديگر دقت كنيد: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ : إِذَا رَأَى أَحَدُكُمُ امْرَأَةً حَسْنَاءَ فَأَعْجَبَتْهُ ، فَلْيَأْتِ أَهْلَهُ فَإِنَّ الْبُضْعَ وَاحِدٌ ، وَمَعَهَا مِثْلُ الَّذِي مَعَهَا ؛[1]

رسول خدا می‏ فرمایند: هر گاه زن زیبا رخی را دیديد و از او خوشتان آمد سراغ همسر خود روید، زیرا زنان در تامین شوهران خود شبیه یکدیگرند، و زمینه ‏های جنسی آنان مثل همدیگر است.

دام هاي شيطان
    اين طور نيست كه فقط بيرون از منزل دام شيطان باشد. مؤمنان بايد مراقبت هاي زيادي كنند تا آلوده نشودند. گاهي ممكن است فردي با ديدن زنان زيباي در رسانه ها گرفتار شود و حتي ممكن است محارم با مراعات نكردن زمينه فساد را ايجاد كنند. بله درست است كه برخي افراد به از محارم هستند ولي اين طوري نيست كه محارم نسبت زيبايي ها و عوامل محرك بيمه باشند. بنابراين حتي خواهر و مادر هم بايد از هر نوع آرايشي نزد برادر يا فرزند خود برحذر باشند
    علی (علیه السلام) نقل می‏ کند که مردی از پیامبر خدا (صلی ‏الله علیه و آله و سلم) پرسید: آیا هنگام ورود به اتاق مادرم از وی اجازه بگیرم؟ رسول گرامی فرمود: آیا می‏ خواهی او را بدون لباس ببینی؟
    جواب داد: نه،
    فرمود: پس اجاره بگیر
    سپس جوان پرسید: فاختی تکشف شعرها بین یدی؟ قال: لا، قال: لم؟ قال: اخاف علیک اذا ابدت شیئاً من محاسنها الیک ان یستفز الشیطان(56).
    ای رسول خدا خواهرم موهای خود را در پیش من باز می‏ کند؟
    حضرت فرمود: سزاوار نیست!
    جوان گفت: چرا؟
    پیامبر خدا جواب داد: می‏ ترسم هنگامی که زیبائی های او را مشاهده کنی گرفتار دام شیطان گردی

نگاه کردن برادر به موهای خواهر منع شرعی ندارد، و رسول خدا به عنوان منع اخلاقی این دستور را صادر کرده است، و حدیث المنصوص‏العله است، یعنی علت منع در خود حدیث آمده است، و آن فریب شیطان می‏باشد.
    در این صورت تماشای آن چنانی به سریال‏های خارجی، ویدئوهای مفتضح، میهمانی‏های مختلط، کنار دریاها، رقص‏های دسته جمعی... حسابش پاک است، و اگر در جراید و مجلات و اخبار حوادث، هر روز می‏بینیم و می‏شنویم که تجاوز به عنف، زنا با محارم، بی عفتی‏ها سیر صعودی را می‏پیماید عوامل و ریشه‏های آنها معلوم است.
    خلاصه کانون خانواده باید گرم باشد، و جاذبه آن بر تمام جاذبه ‏های بیرونی و شکارچیان بی رحم غلبه کند، طوری که زن و مرد بی اختیار به خانه کشیده شوند، و در خارج از خانه قرار بی کاری نداشته باشند. [3]

1- جامع الصغیر سیوطی، ج 2، ص 96، ش 624.
    2-دعائم الاسلام، ج 2، ص 220، ش
    741 .
    3- مراسم عروسي،
    علی اکبر بابازاده‏
    ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ در ساعت ۲۰:۳۷

11. صلوات ها 8

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

13. صلوات ها 5

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,121
    حضور
    136 روز 8 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19217

هر گاه زن زیبا رخی را دیديد و از او خوشتان آمد سراغ همسر خود روید ، زیرا زنان در تامین شوهران خود شبیه یکدیگرند ، و زمینه ‏های جنسی آنان مثل همدیگر است
    سلام
    به هیچ وجه درست نیست!

میشه اینطور گفت که:
    ای مرد مسلمان ، گر چه زنهای دیگری هم هستند که از زن تو زیباترند ، اما امتحان تو در همین خودداری هست که زنی زیباتر از زن خودت ببینی ولی خطا نکنی. وگرنه اگر زن تو زیباترین زن جهان بود ، آنگاه نگاه نکردن تو به سایر زنها آنچنان هنری نبود

اما به هیچ وجه نمیشه اینطور گفت که تمام زنهای روی زمین از نظر تامین جنسی شوهر مثل همدیگرند!!!
    شک دارم این صحبت از پیامبر(ص) باشه چون بطلانش بسیار واضحه

1 - زنی که بوی عرق میده و دهانش بوی بد ، چطور مثل زنی هست که همیشه خوشبو و عطراگینه؟!

2 - زنی با اندام زیبا و چهره ای دلربا ، چطور با زنی که زیبایی نداره و هیکلی نا موزون داره مثل هم هستن؟!

3 - زنی که خوش اخلاق و خوش رو و خوش صحبته و با شوهر مهربانه ، چطور مثل زنی هست که همیشه در حال غر زدنه؟!

4 - زنی که ناز و عشوه و دلبری بلده و در رابطهء جنسی (نمیشه کامل بگم.....) چطور با زنی که موقع رابطه شبیه به مجسمه ست! ، مثل هم هستن؟!

و دلایل دیگه که هم صحبت طولانی میشه و هم نمیشه همه رو اینجا گفت. ضمناً همین پیامبر(ص) و همین امام علی(ع) به مردها سفارش میکنن که با زن زیبا ازدواج کنید و حتی در مواردی چگونگی این زیبایی رو هم توضیح دادند. برای مثال:
    - بخواهید زن گندمگون و سیاه چشم و فراخ چشم و بزرگ سرین
    - با دختر باکره ازدواج کنید که دهان های آنها خوشبوتر است و رحم آنها برای فرزندآوری آماده تر است
    و..........

اگر رابطهء جنسی تمام زنها مثل همدیگه ست ، پس چرا خود پیامبر و امام علی به ازدواج با زن زیبا رو و خوش اندام سفارش میکنن؟ اینا که فرقی نداشتن!

ویرایش توسط Reza-D : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ در ساعت ۲۱:۵۰

آن حرفی که بین مردم خریدار دارد حرف حق نیست
    بلکه حرفی است که با
    داد گفته شود. چه حق باشد ، چه نباشد

15. صلوات ها 5

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,121
    حضور
    136 روز 8 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19217

معناي حديث اين كه زن به چشم مرد زيبا نمود پيدا مي كند و دلبر و دلكش خواهد شد براي شوهرش. مردي كه چشم خود را در بيرون از منزل نسبت به زنان زيبا درويش مي كند، خداوند متعال لذت همسر حلالش را براي او بيشتر مي كند
    کلیت نداره و قابل اثبات هم نیست

ضمناً من هیچ وقت این حرف که اگر به نامحرم نگاه نکنی زن خودت زیباتر به نظرت میاد رو درک نمیکنم ینی چی!!!

بچهء من تازه به سنی رسیده بود که میخواستیم از شیر بگیریمش و باید وارد دوره خوردن غذای کمکی میشد. مثل هر پدر و مادر دیگه ای رفتیم و غذاهای کمکی رو براش تهیه کردیم. مادرش اون رو آماده کرد و توی دهن بچه گذاشت ، اونم مثل مرد همهء غذا رو ریخت بیرون! خلاصه هر کاری کردیم نخورد. فرداش مادرش بردش مرکز بهداشت و دلیل موضوع رو جویا شد ، دکتر هم پاسخ داد که این طبیعیه که هر بچه ای ذائقهء خودش رو داشته باشه. مزهء این نوع غذا به دل بچهء شما نمیچسبه و باید ببینید چه طعمی دوست داره و همون رو بهش بدید. آخرش هم فهمیدیم پسرم کلاً غذای طبیعی دوست داره. در واقع پسرم حتی یک روز هم غذای کمکی نخورد و یک راست اومد روی غذاهای طبیعی

خب آیا دلیلش این بوده که بچهء من قبل از اینکه مادرش غذای کمکی رو بهش بده ، به غذاهای دیگه ناخونک زده بود؟!!!
    نه استاد عزیز ، علتش اینه که هر کسی به نوعی غذا علاقه داره و سلیقه ای داره. شما اگر برید اُسکل ترین مرد روی زمین رو هم بیارید و یه خانم زشت با اندامی بدریخت و بوی بد دهن بهش نشون بدید حالش به هم میخوره و اگر به همین مرد یه زن زیبا و خوش اندام و معطر نشون بدید کیف میکنه
    پس حتی نگاه نکردن به نامحرم هم نمیتونه زن آدم رو بهتر از اونی که هست بهش نشون بده

نکتهء خیلی مهم:
    بحث های من کاملاً دوطرفه ست. یعنی مرد هم دقیقاً برای زنش همینطوره و همون شرایط رو داره
    فقط تفاوت اینه که زیبایی ظاهر تا حدی در زنها بیشتر اهمیت داره تا مردها. البته در هر دو مهمه ، اما در زنها مقداری بیشتر
    اما چون موضوع تاپیک درمورد خانمهاست من هم درمورد خانمها صحبت میکنم

آن حرفی که بین مردم خریدار دارد حرف حق نیست
    بلکه حرفی است که با
    داد گفته شود. چه حق باشد ، چه نباشد

17. صلوات ها 4

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,310
    حضور
    40 روز 12 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    3698

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-D نمایش پست ها
    سلام
    به هیچ وجه درست نیست!

میشه اینطور گفت که:

1 - زنی که بوی عرق میده و دهانش بوی بد ، چطور مثل زنی هست که همیشه خوشبو و عطراگینه؟!

2 - زنی با اندام زیبا و چهره ای دلربا ، چطور با زنی که زیبایی نداره و هیکلی نا موزون داره مثل هم هستن؟!

3 - زنی که خوش اخلاق و خوش رو و خوش صحبته و با شوهر مهربانه ، چطور مثل زنی هست که همیشه در حال غر زدنه؟!

4 - زنی که ناز و عشوه و دلبری بلده و در رابطهء جنسی (نمیشه کامل بگم.....) چطور با زنی که موقع رابطه شبیه به مجسمه ست! ، مثل هم هستن؟!

اگر رابطهء جنسی تمام زنها مثل همدیگه ست ، پس چرا خود پیامبر و امام علی به ازدواج با زن زیبا رو و خوش اندام سفارش میکنن؟ اینا که فرقی نداشتن!
    با سلام و عرض ادب

در زمان شاه عباس یکی از دربارباران زن زیبای شاه عباس را دید و آهی کشید خبر رسید به شاه عباس که فلانی زن زیبای شمارا دید و آهی کشید شاه عباس دستور داد که سه تخم مرغ پخته بیاورند نقاشی آوردن و گفتند یکی از تخم مرغ را سفید نگهدارند و دومی را خط خطی کنند و سومی را بهترین نقاشی را انجام بدهند فرد دربار را آوردند شاه عباس دستور داد که تخم مرغ سفید را بخورد شخص در بار ان تخم مرغ را خورد شاه عباس گفت این تخم مرغی که خوردین جه مزه ای داشت گفت مزه تخم مرغ بود دستور داد دومی را بخورد شاه عباس گفت این چه مزه ای میدهد گفت مزه قبلی را میداد نوبت تخم مرغ سومی شد باز شاه عباس پرسید خب بگو ببینم این تخم مرغ به این زیبایی چه مزه ای داشت گفت همان مزه قبلی سوال اینجاست شاه عباس فرمود آیا زن من با زن شما چه فرقی میکند ( خدا کند متوجه منظور این داستان باشید.)
    ویرایش توسط yalda solimani : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ در ساعت ۲۲:۱۴
    فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

19. صلوات ها 6

نوشته
    126
    حضور
    2 روز 7 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    539

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-D نمایش پست ها
    کلیت نداره و قابل اثبات هم نیست

ضمناً من هیچ وقت این حرف که اگر به نامحرم نگاه نکنی زن خودت زیباتر به نظرت میاد رو درک نمیکنم ینی چی!!!

بچهء من تازه به سنی رسیده بود که میخواستیم از شیر بگیریمش و باید وارد دوره خوردن غذای کمکی میشد. مثل هر پدر و مادر دیگه ای رفتیم و غذاهای کمکی رو براش تهیه کردیم. مادرش اون رو آماده کرد و توی دهن بچه گذاشت ، اونم مثل مرد همهء غذا رو ریخت بیرون! خلاصه هر کاری کردیم نخورد. فرداش مادرش بردش مرکز بهداشت و دلیل موضوع رو جویا شد ، دکتر هم پاسخ داد که این طبیعیه که هر بچه ای ذائقهء خودش رو داشته باشه. مزهء این نوع غذا به دل بچهء شما نمیچسبه و باید ببینید چه طعمی دوست داره و همون رو بهش بدید. آخرش هم فهمیدیم پسرم کلاً غذای طبیعی دوست داره. در واقع پسرم حتی یک روز هم غذای کمکی نخورد و یک راست اومد روی غذاهای طبیعی

خب آیا دلیلش این بوده که بچهء من قبل از اینکه مادرش غذای کمکی رو بهش بده ، به غذاهای دیگه ناخونک زده بود؟!!!
    نه استاد عزیز ، علتش اینه که هر کسی به نوعی غذا علاقه داره و سلیقه ای داره. شما اگر برید اُسکل ترین مرد روی زمین رو هم بیارید و یه خانم زشت با اندامی بدریخت و بوی بد دهن بهش نشون بدید حالش به هم میخوره و اگر به همین مرد یه زن زیبا و خوش اندام و معطر نشون بدید کیف میکنه
    پس حتی نگاه نکردن به نامحرم هم نمیتونه زن آدم رو بهتر از اونی که هست بهش نشون بده

نکتهء خیلی مهم:
    بحث های من کاملاً دوطرفه ست. یعنی مرد هم دقیقاً برای زنش همینطوره و همون شرایط رو داره
    فقط تفاوت اینه که زیبایی ظاهر تا حدی در زنها بیشتر اهمیت داره تا مردها. البته در هر دو مهمه ، اما در زنها مقداری بیشتر
    اما چون موضوع تاپیک درمورد خانمهاست من هم درمورد خانمها صحبت میکنم

سلام من باخواندن این حرف ها کاملا اعتمادبنفس خودم روازدست دادم,من دختری باقیافه ی کاملا معمولی هستم,آدم هرچقدرهم بهداشت رارعایت کند,گاهی اوقات بافعالیت های شدید که برای خانه انجام میدهد,شاید عرق کند بوی بدبدهد,آنهم به خاطرخانواده تلاش می کندآخرسرهم اسمش میشودشلخته وکثیف! من هم یک آدم هستم هرچقدرهم بهداشت رارعایت کنم,شاید بعضی وقت ها صبح که از خواب بلند میشوم دهانم بوی ناشتایی میدهد,پس تاآخرعمرم هیچ مردی نبایدبامن ازدواج کند!
    دیگررغبتی به ازدواج ندارم!هرچقدرهم به یک مردمحبت کنیم,بازهم راضی نخواهندشد,پس حالا که من یک دخترمعمولی هستم نه بسیارزیبا,ترجیح میدهم اصلاازدواج نکنم,حرف های خودشما مردان من را ازداشتن زندگی مشترک دلسرد می کند
    خواهش.می کنم یک مرد هم که شده به عنوان نمونه از انسانیت های یک زن بگوید,اصلامردها به زن به عنوان یک انسان نگاه نمیکنند,ودرتمام رابطه ها فقط به فکرلذت خودشان هستند,متاسفم
    این حرف هارا ازصحبت خودمردهابرداشت کردم,متاسفانه تمام انگیزه ام رابرای ازدواج ازدست دادم متاسفم.
    ویرایش توسط سوالات. : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ در ساعت ۲۲:۲۵ دلیل: غلط املایی

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری