دروغ گفتن در گزینش

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دروغ گفتن در گزینش

سلام.. سوالم 2 بخشه...اول اینکه کل خانواده عین لشکر دارن منو مجبور به تن دادن به پارتی بازی برای کار گرفتن میکنن به این کاری نداریم چون دارم به هر ترفندی شده با دعوا و غیره از این کار شونه خالی میکنم شما هم دعا کنید برام.. نه اینکه هر جا خواستگاری میرم چون بیکارم زن نمیدن:ok: این خودش باعث شده فشارها بیشتر بشه..

خوب سوال اول؟؟ ی کاری برام پیدا شده که حتما نیاز به معرف داره یعنی باید اول یکی تو رو معرفی کنه چون روال همینه یعنی تاییدی باشه بر سلامتت از نظر رفتاری..
حالا سوالم اینه این معرف که پارتی حساب نمیشه؟؟؟( اینم بگم باید گزینش برم و بعد تحقیق هم میان و کارهای عادی صورت میگیره) حالا با این شرایط موندم پارتی میشه یا معرف حساب میشه؟؟

سوال دوم..این معرف ما مگه باید در گزینش دروغ بگی که الان 1 سال ساکن تهرانی!!!! من گفتم والا دروغ گفتن بلد نیستم و ایشون گفتن این که دروغ نیست!!!!
حالا سوالم اینه چه کار کنم که این دروغ رو نگم؟؟ چون مطمعنم این دروغ باعث میشه اصلا این کارم پولش حلال نباشه چون بقول معروف خشت اول رو دارم کج میزارم..از مشاور محترم و دوستان عزیز راهنمایی میخوام..((امان از این خواستگاری که باعث شده به کجا برسیم..انصافا این حق ی جوون نیست که به این جا برسه.روزی رو خدا میده.والا ما که پشیمون شدیم از ازدواج....))

والا موندم چیکار کنم...ممنون میشم مشورت بدین به بنده...یا علی

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

sokotman;748390 نوشت:
سلام.. سوالم 2 بخشه...اول اینکه کل خانواده عین لشکر دارن منو مجبور به تن دادن به پارتی بازی برای کار گرفتن میکنن به این کاری نداریم چون دارم به هر ترفندی شده با دعوا و غیره از این کار شونه خالی میکنم شما هم دعا کنید برام.. نه اینکه هر جا خواستگاری میرم چون بیکارم زن نمیدن این خودش باعث شده فشارها بیشتر بشه..

خوب سوال اول؟؟ ی کاری برام پیدا شده که حتما نیاز به معرف داره یعنی باید اول یکی تو رو معرفی کنه چون روال همینه یعنی تاییدی باشه بر سلامتت از نظر رفتاری..
حالا سوالم اینه این معرف که پارتی حساب نمیشه؟؟؟( اینم بگم باید گزینش برم و بعد تحقیق هم میان و کارهای عادی صورت میگیره) حالا با این شرایط موندم پارتی میشه یا معرف حساب میشه؟؟

سوال دوم..این معرف ما مگه باید در گزینش دروغ بگی که الان 1 سال ساکن تهرانی!!!! من گفتم والا دروغ گفتن بلد نیستم و ایشون گفتن این که دروغ نیست!!!!
حالا سوالم اینه چه کار کنم که این دروغ رو نگم؟؟ چون مطمعنم این دروغ باعث میشه اصلا این کارم پولش حلال نباشه چون بقول معروف خشت اول رو دارم کج میزارم..از مشاور محترم و دوستان عزیز راهنمایی میخوام..((امان از این خواستگاری که باعث شده به کجا برسیم..انصافا این حق ی جوون نیست که به این جا برسه.روزی رو خدا میده.والا ما که پشیمون شدیم از ازدواج....))

والا موندم چیکار کنم...ممنون میشم مشورت بدین به بنده...یا علی

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

1. در فرض سؤال استفاده از معرف برای استخدام که مطابق مقررات هم هست به خودی خود مانعی نداشته و پارتی بازی محسوب نمی شود.

2. اینکه ساکن تهران نباشید و بگویید یک سال است ساکن تهران هستید قطعا دروغ بوده و حرمت شرعی دارد.
[SPOILER]خوب است به جای این با توکل بر خداوند متعال به متصدیان استخدام صادقانه حقیقت را بگویید و توضیح دهید که دیگران گفتند دروغ بگو اما من بلد نیستم ![/SPOILER]

در پناه حضرت حق باشید[/]

موضوع قفل شده است