صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آداب زیارت و حاجت خواستن از امام علی ابن موسی الرضا علیه السلام

شروع کننده موضوع

نوشته
    122
    حضور
    5 روز 52 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    515

اشاره آداب زیارت و حاجت خواستن از امام علی ابن موسی الرضا علیه السلام

با سلام خدمت تمامی اساتید بزرگ ودوستان با عرض خسته نباشید امیدوارم دعاها و نمازهای شما مورد قبول {{{حضرت حق هوالحی القیوم }}}باشد.

سوال اصلی بنده این است کسی که برای اولین بار به زیارت علی ابن موسی الرضا میرود به امید حاجت هایش چگونه از او حاجت بخواهد که 100./. درصد جواب بگیرد کسی که تمام دارو ندارش را فروخته تا مبلغ لازم را برای 2 نفر برای رفتن به زیارت و گرفتن حاجت از ان معصوم بزرگوار چه راهی راباید طی کند چون از برخی از بزرگان نقل کردن که اداب خاصی برای گرفتن حاجات 100 درصد وجود دارد نزد ان معصوم بزرگوار؟؟؟؟

و خواهش بعدی بنده این میباشد اگر کسی به زیارت ان بزرگوار به مشهد رفته و حاجات خود را گرفته داستان خود را که چکار کرده تا به ان حاجت خود رسیده اند و چگونه شده را نقل کند تا دیگران نیز استفاده کنند

با تشکر ویژه از همه شما...

2. صلوات

3.  

علاقه
    خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا
    نوشته
    1,401
    حضور
    77 روز 2 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6570

نقل قول نوشته اصلی توسط cena نمایش پست ها
    کسی که تمام دارو ندارش را فروخته تا مبلغ لازم را برای 2 نفر برای رفتن به زیارت و گرفتن حاجت
    تمام دارو ندار؟؟؟ واسه دونفر؟؟؟ واسه مشهد؟؟؟واسه اولین بار؟؟؟
    شنیده بودم کسایی هستن تابه حال نرفتن ولی نه اینجوری امام رضام چه عاشقایی داره بیخود نیس به ما نگام نمیکنه
    مطمئن باشین حالا که طلبیده شدین ان شالله حتما حاجت روا هم میشین چون واقعا زیارتتون دلیه ...
    من اولین دفعه مو یادم نیست کاش منم اولین دفعه م بود شاید به این بهونه اقا نگاهی م به ما میکرد رفتین التماس دعا

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ و اُفــوِّضُ أمری إلَی الله إنّ ✿الله✿ بصیــــــــرٌ بالعباد Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    {。^◕‿◕^。}

5. صلوات ها 2

نوشته
    47
    حضور
    1 روز 17 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    231

با سلام خدمت تمامی اساتید بزرگ ودوستان با عرض خسته نباشید امیدوارم دعاها و نمازهای شما مورد قبول {{{حضرت حق هوالحی القیوم }}}باشد.

سوال اصلی بنده این است کسی که برای اولین بار به زیارت علی ابن موسی الرضا میرود به امید حاجت هایش چگونه از او حاجت بخواهد که 100./. درصد جواب بگیرد کسی که تمام دارو ندارش را فروخته تا مبلغ لازم را برای 2 نفر برای رفتن به زیارت و گرفتن حاجت از ان معصوم بزرگوار چه راهی راباید طی کند چون از برخی از بزرگان نقل کردن که اداب خاصی برای گرفتن حاجات 100 درصد وجود دارد نزد ان معصوم بزرگوار؟؟؟؟

و خواهش بعدی بنده این میباشد اگر کسی به زیارت ان بزرگوار به مشهد رفته و حاجات خود را گرفته داستان خود را که چکار کرده تا به ان حاجت خود رسیده اند و چگونه شده را نقل کند تا دیگران نیز استفاده کنند

با تشکر ویژه از همه شما...
    با سلام خدمت شما کاربر محترم ( cena ).
    بنظر بنده حقیر (چگونگی حاجت خواستن از معصوم (ع) برای اینکه حاجت سائل را 100% بدهد) خیلی کلام دقیقی نباشد!
    ( البته جسارت نمیکنم خدایی نخواسته)
    دلیل: چون جریان حاجت خواستن و حاجت روا شدن دو طرف داره.
    یک طرف حاجت و خواسته شماست و طرف دیگر مصلحت شماست. بنظرم بنده هیچ آدابی وجود ندارد که به جا آوردن آن
    آداب ، حاجت حاجتمند را به طور 100% برآورده کند.
    چون خداوند حکیم از مصلحت ما بندگان به طور کامل آگاه هست و هیچ گاه چیزی را که بصلاحمون نباشه بهمون نمیده.
    خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید :عَسَى أَن تَكْرَهُواْ شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَّكُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّكُمْ وَاللّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ .
    ترجمه: و بسا چیزی را خوش نمی دارید و آن برای شما خوب است، و بسا چیزی را دوست می دارید و آن برای شما بد است، و خدا می داند و شما نمی دانید.
    (ترجمه فولادوند)

در پناه حضرت حق باشید.

7. صلوات ها 2

شروع کننده موضوع

نوشته
    122
    حضور
    5 روز 52 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    515

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥ نمایش پست ها

میگن واسه اولین بارشونه و پول رو جور کردن این دیگه چه توصیه ایه؟؟؟ اگه کسی واسه دفعه هزارمش بود بله ولی نه اینجوری....
    عیبی نداره مشکلی نیست ایشون هم نظرشون رو گفتن که برای من هم مهم است نظرات همگی شما بزرگواران و از همگی تشکر ویژه دارم ولی مشکل من به حدی بزرگه که خدارو گواه میگیرم باارزش ترین چیزی رو که داشتم فروختم چون تنها نمیتوانستم برم به اقا گفتم یک نفر دیگه رو هم با خود می اورم پیش شما و پا بوس شما و هزینه اش را هم خودم میدهم و تا الان هم سر عهدم بودم هستم و خواهم بود وارزویی که دارم اینکه مشکلاتی که دارم حل بشه و قول میدهم تک تک شما عزیزان و بزرگوارن را دعا کنم تا شما نیز به حاجت های خود برسید برای من حقیر هم دعا بفرمایید دوستان

9. صلوات ها 3

شروع کننده موضوع

نوشته
    122
    حضور
    5 روز 52 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    515

نقل قول نوشته اصلی توسط elena نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما کاربر محترم ( cena ).
    بنظر بنده حقیر (چگونگی حاجت خواستن از معصوم (ع) برای اینکه حاجت سائل را 100% بدهد) خیلی کلام دقیقی نباشد!
    ( البته جسارت نمیکنم خدایی نخواسته)
    دلیل: چون جریان حاجت خواستن و حاجت روا شدن دو طرف داره.
    یک طرف حاجت و خواسته شماست و طرف دیگر مصلحت شماست. بنظرم بنده هیچ آدابی وجود ندارد که به جا آوردن آن
    آداب ، حاجت حاجتمند را به طور 100% برآورده کند.
    چون خداوند حکیم از مصلحت ما بندگان به طور کامل آگاه هست و هیچ گاه چیزی را که بصلاحمون نباشه بهمون نمیده.
    خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید :عَسَى أَن تَكْرَهُواْ شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَّكُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّكُمْ وَاللّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ .
    ترجمه: و بسا چیزی را خوش نمی دارید و آن برای شما خوب است، و بسا چیزی را دوست می دارید و آن برای شما بد است، و خدا می داند و شما نمی دانید.
    (ترجمه فولادوند)

در پناه حضرت حق باشید.

با سلام خدمت شما بزرگوار بنده سینا هستم کوچیک همه شما اما یک نکته ایی که باید عرض کنم این است که واقعا اگر به حاجتم نرسم دیگر دلیلی بر زنده موندن خود نمیبینم چون این سالهایی که از خداوند بزرگ عمر گرفته ام یک روز خوش نداشتم همیشه غصه همیشه افسوس همیشه افسرده گی و گاهی هم جنون و حسادت من میدونید تمام عمر من توام با بدبختی و با فلاکت بود درسن 14 سالگی که بدبخت ترین دوران عمرم بود و در مشکلات مالی غوطه ور بودیم شروع کردم به مکاتب و تحقیق ماوراطبیه - علوم باطنی - علوم غریبه- راز هستی - خداوند چیست - انسان چیست- چگونه به 100 درصد قدرت روح دست بیابیم که تمام قدرت خداوند در روح ما است - الان 7 الی 8 سال عمرم را در این چیزا ها طلف کردم بارها گریه کردم مرگ خود را از خداوند خواستم و خداوند جواب میداد چندین بار مرگ رو تجربه کردم ولی دیگه دل کندم از اصل وجودی خودم خداوند رو رها کردم همینطور که الان رها کردم از همه چیز وهمه کس نامید شدم وهستم اما یک روز به صورت ناخوداگاه به این فکر افتادم که مشکل من در رفتن به مشهد حل خواهد شد کسان زیادی رفتن و جواب گرفتن کسانی که دوستان من بودند وگناهان زیادی مرتکب شده بودند اما به تمامی حاجاتشان رسیدند اما اگر رفتم و حاجتم هم قبول نشد ناراحت نیستم ونخواهم شد چون که میدونید جای من وافرادی مثل من در قرن 21 یک وجب قبر کوچک درجایی است که نکسی او را میشناسد نه بهش اهمیت میدهد ببخشید سرتان را درد اوردم خیلی ناراحت بودم زیاد نوشتم بخشش از همگی عزیزان

11. صلوات

نوشته
    47
    حضور
    1 روز 17 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    231

عیبی نداره مشکلی نیست ایشون هم نظرشون رو گفتن که برای من هم مهم است نظرات همگی شما بزرگواران و از همگی تشکر ویژه دارم ولی مشکل من به حدی بزرگه که خدارو گواه میگیرم باارزش ترین چیزی رو که داشتم فروختم چون تنها نمیتوانستم برم به اقا گفتم یک نفر دیگه رو هم با خود می اورم پیش شما و پا بوس شما و هزینه اش را هم خودم میدهم و تا الان هم سر عهدم بودم هستم و خواهم بود وارزویی که دارم اینکه مشکلاتی که دارم حل بشه و قول میدهم تک تک شما عزیزان و بزرگوارن را دعا کنم تا شما نیز به حاجت های خود برسید برای من حقیر هم دعا بفرمایید دوستان
    راستی بزرگوار یک پیشنهاد :
    اگر حاجتت دنیایی هست و داری میری پیش امام رضا (ع) حتما این کار را بکن.
    موقع حاجت خواست از حضرت امام رضا (ع) حضرت رو به میوه دلشون آقا امام جواد (ع) قسم بده چون معروفه که حضرت رضا (ع) رو پسر بزرگوارشون حساس هستند و لذا اگر کسی ایشون رو به فرزند عزیزشون قسم بدند حاجت روا میشن.
    و یک چیز دیگه اینکه : یکبار سوره مبارکه یس روبخون و هدیه کن به حضرت امام جواد (ع) و حاجتت رو بخواه.
    در.پناه خدا
    مــــــــــــــــــــــــ ــــــــــنم دعا کن. التماس دعا

13. صلوات ها 2

شروع کننده موضوع

نوشته
    122
    حضور
    5 روز 52 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    515

نقل قول نوشته اصلی توسط elena نمایش پست ها
    راستی بزرگوار یک پیشنهاد :
    اگر حاجتت دنیایی هست و داری میری پیش امام رضا (ع) حتما این کار را بکن.
    موقع حاجت خواست از حضرت امام رضا (ع) حضرت رو به میوه دلشون آقا امام جواد (ع) قسم بده چون معروفه که حضرت رضا (ع) رو پسر بزرگوارشون حساس هستند و لذا اگر کسی ایشون رو به فرزند عزیزشون قسم بدند حاجت روا میشن.
    و یک چیز دیگه اینکه : یکبار سوره مبارکه یس روبخون و هدیه کن به حضرت امام جواد (ع) و حاجتت رو بخواه.
    در.پناه خدا
    مــــــــــــــــــــــــ ــــــــــنم دعا کن. التماس دعا

چشم بنده به جناب شروین وانا العبد گفته ام میدانند قول داده ام همه عزیزانی که در این انجمن هستن را دعا خواهم کرد مخصوص بله خواسته ما دنیایی هست وممنون از شما حضور شما در این انجمن باعث دلگرمی ماست علی الخصوص داستان های شما در روابط با نزرها ودعا های شما ممنون

15. صلوات ها 3

نوشته
    47
    حضور
    1 روز 17 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    231

چشم بنده به جناب شروین وانا العبد گفته ام میدانند قول داده ام همه عزیزانی که در این انجمن هستن را دعا خواهم کرد مخصوص بله خواسته ما دنیایی هست وممنون از شما حضور شما در این انجمن باعث دلگرمی ماست علی الخصوص داستان های شما در روابط با نزرها ودعا های شما ممنون
    خیلی ممنونم برادر عزیز
    بنده داستانهای زیادی دارم برای تعریف کردن.لذا برخی از اونا را آنهم چون احساس کردم که به درد دوستان انجمن میخوره ذکر کردم.
    انشالله حاجت روا بشید.

17. صلوات

علاقه
    خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا
    نوشته
    1,401
    حضور
    77 روز 2 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6570

با سلام خدمت شما بزرگوار بنده سینا هستم کوچیک همه شما اما یک نکته ایی که باید عرض کنم این است که واقعا اگر به حاجتم نرسم دیگر دلیلی بر زنده موندن خود نمیبینم چون این سالهایی که از خداوند بزرگ عمر گرفته ام یک روز خوش نداشتم همیشه غصه همیشه افسوس همیشه افسرده گی و گاهی هم جنون و حسادت من میدونید تمام عمر من توام با بدبختی و با فلاکت بود درسن 14 سالگی که بدبخت ترین دوران عمرم بود و در مشکلات مالی غوطه ور بودیم شروع کردم به مکاتب و تحقیق ماوراطبیه - علوم باطنی - علوم غریبه- راز هستی - خداوند چیست - انسان چیست- چگونه به 100 درصد قدرت روح دست بیابیم که تمام قدرت خداوند در روح ما است - الان 7 الی 8 سال عمرم را در این چیزا ها طلف کردم بارها گریه کردم مرگ خود را از خداوند خواستم و خداوند جواب میداد چندین بار مرگ رو تجربه کردم ولی دیگه دل کندم از اصل وجودی خودم خداوند رو رها کردم همینطور که الان رها کردم از همه چیز وهمه کس نامید شدم وهستم اما یک روز به صورت ناخوداگاه به این فکر افتادم که مشکل من در رفتن به مشهد حل خواهد شد کسان زیادی رفتن و جواب گرفتن کسانی که دوستان من بودند وگناهان زیادی مرتکب شده بودند اما به تمامی حاجاتشان رسیدند اما اگر رفتم و حاجتم هم قبول نشد ناراحت نیستم ونخواهم شد چون که میدونید جای من وافرادی مثل من در قرن 21 یک وجب قبر کوچک درجایی است که نکسی او را میشناسد نه بهش اهمیت میدهد ببخشید سرتان را درد اوردم خیلی ناراحت بودم زیاد نوشتم بخشش از همگی عزیزان
    چه مایوسانه نوشتین...
    ان شالله که حاجت روا بشین

آداب زیارت و حاجت خواستن از امام علی ابن موسی الرضا علیه السلام

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ و اُفــوِّضُ أمری إلَی الله إنّ ✿الله✿ بصیــــــــرٌ بالعباد Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    {。^◕‿◕^。}

19. صلوات ها 2

شروع کننده موضوع

نوشته
    122
    حضور
    5 روز 52 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    515

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥ نمایش پست ها

چه مایوسانه نوشتین...
    ان شالله که حاجت روا بشین

ممنون از شما انشالله همگی شما ها هم به لطف علی ابن موسی الرضا هر حاجتی دارید براورده بشه

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 4

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری