صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 5 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس

◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس امام خامنه ای:جنگ هشت ساله،این ملت را آبدیده، شجاع و متّکى به نفس کرد◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس لـــبخندهــــای خـــــاکـــی•●●خاطرات طنز جبهه●●•
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرات دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرات امدادگران و پزشکان در دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس طنز در اسارات
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس تفحص سیره شهداء(خاطرات زیبای شهدا)
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس فهمیده های کلاس - روایت هایی کوتاه از زندگی دانش آموزان شهید
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دوران طلایی - خاطرات دوران نوجوانی شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس كمترين حقي كه شهدا بر گردن اسک دینی ها دارند‬
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطراتی از همسرداری شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خدا كند كه از اين هم شهيدتر بشوم - اگر می توانید گمنام بمانید ...
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیام و وصیت نامه شهدا - دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادمان های دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اینجا کجاست ؟!؟!
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اولین ها در دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس حل معادله ریاضی ، قبل از عملیات
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس نفسـهــای قــطــعــه قــطــعــه_- روایتی از زندگی جانبازان شیمیایی
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدسیاران فراموش شده ( جانبازان اعصاب )
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اصطلاحات و تعبیرات جبهه
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیـــامک جبـــهه ای - تابلو نوشت های جبهه
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشعار دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس حاج قاسم................. شهیدی که در بین ماست
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدسجدا از لاله ها -تقدیم به جانبازان عزیز
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشعار خردلی برای یادگاران جنگ
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدسدفــــاع مــــقــــدس - بــــدون شـــرح ! ؟
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس سفر به سجده گاه ملائک - اینجا سیم دلت به آسمان وصل می شود !
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس درد و دل با شهدا - توبه کردم ننویسم ، اما دل دوباره تنگه
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس بی خود آن نیست که بر صدر دلم جا داری-منتظر حرف های شما هستیم...
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دو بخش دارد : با...با ... - تقدیم به پدران آسمانی
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدسچه فرقی بین کشته های جنگ ایران و دیگر جنگها وجود داره؟
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس این که میگن شهدا زنده هستند چه طوریه؟و وجه تمایز پیکر شهدا با اجساد عراقی
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس چادرهای سرخ - خاطراتی کوتاه از بانوان شهیده
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرات تفحص شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دو نيمه سيب(ازدواج آسان)-مجموعه خاطرات ازدواج
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس چیکار کنم تا شهید بشوم؟
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس کرامات و عنایات امام زمان (عج) در جبهه‌ ها
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اگه یه روز شهدا بیان بپرسن چکار کردی برای ما چی جواب میدید؟
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرات تصویری کوتاه وخواندنی شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس مجموعه تصاویر جبهه ، جنگ و شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس پوستر ها و طرح های گرافیکی شهـــــــــدا و دفــاع مقـــدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس مجموعه تصاویر و پوسترهای نمايشگاهي شهدا و دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهدایی که هنگام دفن لبخند زدند +تصاویر
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس فایل های صوتی دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس کتاب صوتی خاطرات شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس مجموعه کتاب صوتی نیمه پنهان ماه
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس مجموعه کلیپ های تصویری شهدا و دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانلود صدها کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس مجموعه صوتی بسیار زیبا از روایتگری مناطق عملیاتی جنوب(به صورت میکس شده)
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانلود مجموعه نرم افزارهای دفاع مقدس ویژه اندروید
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس قالب های دفاع مقدس و شهدا برای وبلاگ
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانلود کتابهای دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانلود نرم افزار روایت عشق - نرم افزار جامع کم حجم شهدا و دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارسال کارت پستال با موضوع دفاع مقدس
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارسال کارت پستال با موضوع شهدا
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویژه نامه سال 1390
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدسویژه نامه سال 1391
    ◊▫●▫◊ سرو های سرافراز ◊▫●▫◊ویژه نامه گرامیداشت هفته دفاع مقدسویژه نامه سال 1393

دانلود صوت

2. صلوات ها 14

3. انجمن گفتگوی دینی

انجمن کفتگوی دینی

لیست موضوعات جهت اطلاع رسانی

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 5 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

ناگهان چله كشيدند دليران
    سينه خصم دريدند دليران
    در تب حادثه راندند سواران
    شعر اين قافله خواندند سواران
    شعر اين قافله رزم است برادر
    عزم اين قافله جزم است برادر
    خون بجوشيد، چه خون؟ خون حسيني
    چاوش قافله عشق، خميني
    لاله عشق دميده است زسنگر
    خبر آورده زمعراج برادر
    جان گرفته است به آواي دليران
    واژه سرخ پر آوازه ايمان
    تيغمان در تن خصم است برادر
    خاكمان مدفن خصم است برادر

5. صلوات ها 11

نوشته
    1,407
    حضور
    108 روز 20 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    27
    آپلود
    0
    گالری
    753
    صلوات
    7229

7. صلوات ها 10

نوشته
    8,042
    حضور
    192 روز 16 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    28781

نقل قول نوشته اصلی توسط *طهورا* نمایش پست ها

من کجا و این سخن های نضید
    غنچه ی گل چیدم از باغ شهید
    عشق روح الله چو در جانم دمید
    مثل بلبل در گلستانم کشید
    مثنوی های دلم اظهار شد
    نظم هایم نقطه ی پر گار شد
    عطر گل ها فیض بارانم نمود
    مثنوی عشق آمد در وجود

9. صلوات ها 10

علاقه
    خداجونم , همسر عزیزم(seyyed_ali) ، دختر نازم (ریحانه سادات)
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

قصه عشق را باید با غروب بود تا دانست و با هوای ابری پاییزان و با مرغی که به ناچار پشت میله های بی احساس قفس نغمه سرایی می کند.
    ماجرای غم انگیز ما را در محفل شمع و پروانه بایستی شنید و با لبخندهایی پیوند خورده با اشک و در آه سوزان شنهای داغ دیده ... باز دلم هوای شلمچه کرده است .

باز از فرسنگها راه بوی عطر خاکریزهایش مستم می کند . باور کنید خودم هم دیگر خسته شده ام .
    همین که می آیم نفسی بگیرم و با شهر بسازم ، همین که می آیم آرام آرام با زندگی روزمره دست اخوت دهم ،
    نمی دانم چه می شود که درست هنگام هنگامه ، آنجا که می روم تا فتحی دیگر در بودنم را رقم بزنم ، به سراغم می آیند .

خدایا چاره ای ... درمانی ... راهی ... خودم هم خوب می دانم که یک بیابان و چند خاکریز و یک غروب نمی تواند اینچنین هستی ام را به بازی بگیرد .
    که بیابان بسیار است و خاکریز مشتی خاک و غروب کالایی که همه جا یافت می شود ... آری !

آری ! آنچه عنان وجودم را در کف دارد ، ارواح بلندی است که از مشتی خاک ، شلمچه ساخته اند .
    قربان آن ستونی که نیمه های شب پیچ و خم خاکریزها را به آرامش حرکت ابرها طی می کرد .
    قربان آن اشکی که در پرتو منورهای عشق با لبخند ، عقد اخوت می خواند .

قربان آن انگشتی که وقتی برماشه بوسه می زد ، تمام کائنات بر آن بوسه می زدند .
    قربان آن نمازی که در سنگر شروع می شد و در بهشت به اتمام می رسید .
    ای مردم ! به حرم پاک امام قسم ، وقتی « بخشی » در کنج خاکریزی آرام گرفته بود ،
    تا ساعتها نمی دانستم که خواب است یا شهید گشته ، وقتی می گویم بخشی ، شما قلم بردارید و هر آنچه از خوبی می دانید بنویسید ،
    آنگاه چهره معصومش بر صفحه ظاهر می شود .

ای شهیدان ! گمان می کردیم گذشت زمان ، هوای سرزمین پاکتان را از ذهنمان خواهد زدود .
    اما داغ فراق شما روز به روز بیشتر آبمان می کند . ای مردم ! وقتی « برقه ای » تیر خورد ، تا لحظه آخر می خندید ..
    به خدا قسم می خندید . . من با همین چشمانم دیدم .

وقتی می گویم « برقه ای » ، شما پاکی را یک روح فرض کنید و کالبدی به نام سید رضی الدین برقه ای را برایش بپوشانید .
    ای مسلمانان ! به خداوندی خدا قسم « لطیفیان » در آخرین کلماتش با بچه ها شوخی می کرد .
    بروید از شلمچه بپرسید و وقتی می گویم لطیفیان ، شما جدیت و مردانگی را بگیرید و برایش اندام بسازید .

ای شهیدان! هنوز هم که هنوز است ، هر آب خنکی که می نوشیم ، به یاد لبهای خشکیده تان در شلمچه ، اشک می ریزیم.
    هنوز هم که هنوز است ، هر وقت غذا می خوریم پیش از آن با خاطره های شیرین شما دعای سفره می خوانیم .

هنوز هم که هنوز است تنها افتخارمان این است که روزی با شما بودیم . خوشحالم که هنوز با کسانی رفت و آمد دارم که چون خودم داغ دیده و تنهایند .
    خوشحالم که هنوز وقتی غروب می شود ، هر جا که باشم مرغ خیالم پر می گیرد و بر بام احساس می نشیند و به یاد سنگرهای خون آلود برای دلم نغمه سرایی می کند .

ای مردم ! ما همه خواهیم رفت . شما می مانید و راه ...
    تو را به جان امام نگذارید یاد امام و جبهه ها از دلها زدوده شود ...

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    خيالت از زمين راحت، كه حتي روز روشن نيست.
    كسي اينجا نميبينه، كه دنيا زير چشماته , يه عمره يادمون رفته، زمين دار مكافاته
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم
    خدايا وقت برگشتن، يه كم با من مدارا كن ,شنيدم گرمه آغوشت اگه ميشه منم جا كن...

11. صلوات ها 10

علاقه
    خداجونم , همسر عزیزم(seyyed_ali) ، دختر نازم (ریحانه سادات)
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    خيالت از زمين راحت، كه حتي روز روشن نيست.
    كسي اينجا نميبينه، كه دنيا زير چشماته , يه عمره يادمون رفته، زمين دار مكافاته
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم
    خدايا وقت برگشتن، يه كم با من مدارا كن ,شنيدم گرمه آغوشت اگه ميشه منم جا كن...

13. صلوات ها 11

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,199
    حضور
    144 روز 17 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3159
    صلوات
    44223

بنام خداوند عـــشق آفرین

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

15. صلوات ها 10

علاقه
    خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا
    نوشته
    1,401
    حضور
    77 روز 6 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6570

شهیدی ک نماز نمیخواند

تو گردان شایعه شد
    نماز نمی خونه

گفتن ..
    تو که رفیق اونی..بهش تذکر بده..

باور نکردم و گفتم ..

لابد می خواد ریا نشه..
    پنهانی می خونه.

وقتی دو نفری توی سنگر کمین جزیره ی مجنون.. بیست و چهار ساعت نگهبان شدیم

با چشم خودم دیدم که نماز نمی خواند! توی سنگر کمین.. در کمینش بودم
    تا سرحرف را باز کنم ..

گفتم بهش ک..
    ـ تو که برای خدا می جنگی.. حیف نیس نماز نخونی…

لبخندی زد و گفت ..
    یادم می دی نماز خوندن رو

ـ بلد نیسی ؟

ـ نه..تا حالا نخوندم

همان وقت داخل سنگر کمین.. زیر آتش خمپاره ی شصت دشمن..تا جایی
    که خستگی اجازه داد.. نماز خواندن را یادش دادم

توی تاریک روشنای صبح.. اولین نمازش را با من خواند. دو نفر نگهبان بعد با قایق پارویی که آمدند و جای ما را گرفتند. سوار قایق شدیم تا برگردیم. پارو زدیم و هور را شکافتیم

هنوز مسافتی دور نشده بودیم که خمپاره شصت توی آب هور خورد و پارو از دستش افتاد آرام که کف قایق خواباندمش.. لبخند کم رنگی زد.

با انگشت روی سینه اش صلیب کشید و چشمش به آسمان یکی شد . . .
    و با لبخند به شهادت رسید.

اری.. مسیحی بود که مسلمان شد و بعد از اولین نماز به فیض شهادت نائل شد....

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ و اُفــوِّضُ أمری إلَی الله إنّ ✿الله✿ بصیــــــــرٌ بالعباد Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    {。^◕‿◕^。}

17. صلوات ها 11

علاقه
    نوشته
    1,401
    حضور
    77 روز 6 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6570

خنده بر لب میزنم شاید شبیهت من شوم

من که میدانم خنده ات ..... از جنس این دنیا نبود

{。^◕‿◕^。}

19. صلوات ها 8

علاقه
    نوشته
    1,401
    حضور
    77 روز 6 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6570

آرام آمـــدی و مِهــــــرَت را بــِــــه دِلَــــم انداختـــی و ...

شیــــدایِ شیــــدایـــی ات شـــــدم ..

آخـَـر عجیــــب دل را می بــــری و گِـــــرِه مــی زنی

به چــــــادرِ خاکـــــیِ مـــــادر ... !

مَحــضِ رضـایِ ایـزدت ..

رفیــــــقِِ نیمـــــهِ راه نبــــاش،

همراهـــی ام کُــــن تا دَستــــم را بسپــــارم

به دســــتِ مـــــــادر ... : )

#مخاطب-خاص-:
    #شهید-زندگی-ام...

{。^◕‿◕^。}

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری