پسری با روحیاتی کاملا دخترانه

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پسری با روحیاتی کاملا دخترانه

با عرض سلام و خسته نباشید
حقیر محمدرضا دانشجو هواپیمایی کشوری و معلم قرآن و حدیث در گروه های دانش آموزی و دانشجویی هستم.
در طی برگذاری جلسات حلقه های صالحین در تهران در مسجد محل افرادی در جمع کردن اکثر بچه های محل به مسجد کمک کردند.
بعد از چند مدت متوجه تفاوت اخلاقی پسری 18 ساله بنام .... در طول برگزاری جلسات و اردوها شدم که تازه به محل آمده بودند.
از چند نفر از همسن های خودش خواهش کردم با او دوست شوند تا بتوانم از طریق انان علت را بیابم.
ماجرا کمی طولانی و فرصت شرح نیست
خلاصه متوجه شدم این پسر کاملا خصوصیات دخترانه دارد،چهره اش زیبا و معصوم ولی رفتارش...با در جریان دادن خوانواده که البته اهل مسجد هم نیستند متوجه شدم پسر آنها در ظاهر و جسم یک پسر ولی در باطن یک دختر است.از انها پرسیدم به روانپزشک و دکتر برده اید؟گفتند بله حتی دکتر داروهای هورمونی تجویز کرد که وضعیت بدتر و فرزندشان افسرده تر شد.
حال سوال من این است که با این پسر معصوم چگونه برخورد کنم؟اکنون او میداند که من قضیه را فهمیده ام و از او درباره تمایل به جنس مخالف پرسیدم که بشدت نهی و تقبیه کرد.حتی موضوع را به امام جماعت گفتم ولی سودی نداشت.
خود او میگوید دوست دارم پسری باشد که بتواند نیازهای روحی ام را ارضا کند.متاسفانه بعدها خودش گفت که در سال قبل در محله قبلیشان بدنبال پسری برای دوستی بوده که آن پسر به او تجاوز کرد.از خود ... پرسیدم شما مشکلی با این کار نداری گفت خیر نمیتوانم با خودم مقابله کنم.
این اولین پست من هست.اهل فضای مجازی زیاد نیستم بخاطر مشغله زیاد ولی چون در این انجمن اساتید جمع هستند از آنها تقاضای کمک عاجزانه دارم.
آیا راهی برای خارج کردن این فرد از این وضعیت وجود دارد؟
اگر بله لطفا یا جزئیات بفرمایید چگونه چون حقیر هرطور بود با علم اندک خودم نتوانستم.
نظر مقام معظم رهبری را جویا شدم که ایشان با عمل تغییر جنسیت فردی که کاملا در جسم مذکر است ولی روحیات زنانه دارد اشکال ندانسته اند.
باتشکر...و تشکر ویژه از استاد حامی

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

Yasin135;732108 نوشت:
با عرض سلام و خسته نباشید
حقیر محمدرضا دانشجو هواپیمایی کشوری و معلم قرآن و حدیث در گروه های دانش آموزی و دانشجویی هستم.
در طی برگذاری جلسات حلقه های صالحین در تهران در مسجد محل افرادی در جمع کردن اکثر بچه های محل به مسجد کمک کردند.
بعد از چند مدت متوجه تفاوت اخلاقی پسری 18 ساله بنام .... در طول برگزاری جلسات و اردوها شدم که تازه به محل آمده بودند.
از چند نفر از همسن های خودش خواهش کردم با او دوست شوند تا بتوانم از طریق انان علت را بیابم.
ماجرا کمی طولانی و فرصت شرح نیست
خلاصه متوجه شدم این پسر کاملا خصوصیات دخترانه دارد،چهره اش زیبا و معصوم ولی رفتارش...با در جریان دادن خوانواده که البته اهل مسجد هم نیستند متوجه شدم پسر آنها در ظاهر و جسم یک پسر ولی در باطن یک دختر است.از انها پرسیدم به روانپزشک و دکتر برده اید؟گفتند بله حتی دکتر داروهای هورمونی تجویز کرد که وضعیت بدتر و فرزندشان افسرده تر شد.
حال سوال من این است که با این پسر معصوم چگونه برخورد کنم؟اکنون او میداند که من قضیه را فهمیده ام و از او درباره تمایل به جنس مخالف پرسیدم که بشدت نهی و تقبیه کرد.حتی موضوع را به امام جماعت گفتم ولی سودی نداشت.
خود او میگوید دوست دارم پسری باشد که بتواند نیازهای روحی ام را ارضا کند.متاسفانه بعدها خودش گفت که در سال قبل در محله قبلیشان بدنبال پسری برای دوستی بوده که آن پسر به او تجاوز کرد.از خود ... پرسیدم شما مشکلی با این کار نداری گفت خیر نمیتوانم با خودم مقابله کنم.
این اولین پست من هست.اهل فضای مجازی زیاد نیستم بخاطر مشغله زیاد ولی چون در این انجمن اساتید جمع هستند از آنها تقاضای کمک عاجزانه دارم.
آیا راهی برای خارج کردن این فرد از این وضعیت وجود دارد؟
اگر بله لطفا یا جزئیات بفرمایید چگونه چون حقیر هرطور بود با علم اندک خودم نتوانستم.
نظر مقام معظم رهبری را جویا شدم که ایشان با عمل تغییر جنسیت فردی که کاملا در جسم مذکر است ولی روحیات زنانه دارد اشکال ندانسته اند.
باتشکر...و تشکر ویژه از استاد حامی

بسمه تعالی
با سلام و تحیت و نیز عرض خوش آمد خدمت شما برادر گرامی

اختلالات جنسی دارای اقسام متعددی است که از جمله آنها اختلال هویت جنسی است. اختلال هویت جنسی اختلالی است که فرد مبتلا، پذیرای جنسیت خود نیست و تمایل به انجام رفتارهای جنسیت مخالف خود دارد. تفاوت این اختلال با همجنس بازی این است که در این اختلال فرد از وضعیت و جنسیت خود رنج می برد اما افراد هموسکشوال(همجنس باز) ممکن است در حالی که پذیرای جنسیت خویش هستند، تمایل به برقرای ارتباط با جنس موافق خود داشته باشند. به عبارتی در افراد هموسکشوال، محوریت با ارتباط است اما در افراد ترنس محوریت با تغییر جنسیت است. در عین حال هر دو گروه بواسطه تجربه تعارضها و محدودیتها مستعد اضطراب و افسردگی هستند.

با لحاظ این نکته و بر حسب توضیحات جنابعالی، لازم است تا ابتدا نوع اختلال فرد مورد نظر تشخیص داده شود و بعد گامهای درمانی برداشته شود.
همانطور که اشاره نمودید باید گفت که درمان چنین اختلالی به آسانی امکان پذیر نیست ولی در عین حال باید به یک سکس تراپیست مجرب مراجعه شود. در این خصوص مراجعه به کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شهید بهشتی پیشنهاد می شود.

بنابراین تغییر وضعیت ایشان نیاز به مداخله تخصصی دارد و با حمایت و همراهی دیگران موضوع برطرف نخواهد شد. بله حمایت شما می تواند از میزان افسردگی ایشان کم کند. به منظور آشنایی بیشتر می توانید به http://www.askdin.com/post317377-107.html مراجعه بفرمایید

[="Tahoma"][="Black"]به نام خدا
سلام

پسرهايي كه اندكي ترسو بوده اند يا روحيات چندان مردانه اي نداشته اند با هنر هاي رزمي بعضا كمي گروهي قسمتي و تعدادي نيز تماما" تغيير يافته اند.حال نميدانم در مورد ايشان هم جواب مي دهد يا نه.(هنر نينجا از ايشان يك چريك تمام عيار ميسازد.رشته هاي رزمي با حركات محدود در تغيير روحيه زياد جواب نمي دهد.)[/]

چاره کار این است که این پسر مقید به احکام دین باشد . نماز اول وقت و قرائت قرآن درمان مشکل اوست

مرحوم كلينى از عطية بن المعزام روايت كرده كه وى گفت : در خدمت حضرت صادق عليه السلام بودم و از مردانى كه داراى مرض ( ابنه ) بوده و هستند ياد كردم . حضرت فرمود: ( زوال ) پسر ابليس با آنها مشاركت مى كند ايشان مبتلا به آن مرض مى شوند .

بايد بپذيريم كه قرار نيست همه مثل هم باشن، قرار نيست همه ي يك مدل روحيات داشته باشن، اگه اين افراد رو مسخره و تحقير نكنيم و بتوانند در فضاي آرام زندگي كنن مشكلي پيش نمي آيد هر گونه درماني هم قرار باشه انجام بشه درستش اينه كه با اختيار خود فرد انجام بشه نه تحميل و سرزنش

سلام خب آخرش خوب میشه یا اینکه با این روحیه تا اخر عمرشش تو جامعه هست و همه رو به گمراهی میکشونه

اخه من شنیدم اینها بعدا جذب گروههایی میشن که برا خودشون اسم و رسمی دارن!!!
درسته؟

موضوع قفل شده است