نارضايتی از اين زندگی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نارضايتی از اين زندگی

سلام

وقتی شما این متن را می خوانید احتمالا من در آن دنیا هستم.
حقیقتش یک راه جدید پیدا کردم برای خودکشی و اون خوردن سم هست. پدر من در کار سموم کشاورزی است. از داخل مغازه اش پیدا کردم . دلیل انتخاب این راه این است که ترسش کمتر است زیرا سم بلافاصله اثر نمی کند.
حقیقت دیگر از عقده جنسی خسته شده ام. از عقده عاطفی و روانی خسته شدم. دیگر نمی توانم این کثافت دونی که اسمش را دنیا گذاشتند را تحمل کنم. دیگه نمی توانم حقارت را تحمل کنم. دیگه نمی توانم حسادت را تحمل کنم. دیگه نمی توانم خودارضایی را تحمل کنم. دیگه نمی توانم نگاه های معنا دار مردم را تحمل کنم. دیگه نمی توانم چهره ام را که مثل 35ساله ها شده تحمل کنم. دیگه نمی تونم زندگی بی پشتیبان را تحمل کنم. دیگه نمی توانم این که خدا بقیه رو دوست دارد و از من بدش می آید را تحمل کنم.
دیگه نمی تونم. دیگه نمی تونم. دیگه نمی تونم.

فشار این زندگی بسیار درد آور است. دیگه طاقت درد رو ندارم. دیگه نمی خوام کثیف باشم.
دیگه نمی خوام کثیف باشم.
دیگه نمی تونم کثیف باشم.
دیگه نمی خوام زندگی کنم.
این زندگی هیچی برای من ندارد پس بهتر است عطایش را به لقایش ببخشم. شاید اون دنیا بهتر باشد. شاید در آن دنیا کسی مجبور نباشد به خاطر بنیادی ترین نیازش دست به کثیف ترین کارها بزند.شاید در اون طرف یکی منتظر من نشسته و با لبخند ازمن استقبال می کند. شاید اون طرف یکی را پیدا کنم که مرا دوست بدارد. شاید اون طرف خدا با من مهربون تر باشد. شاید اون طرف چهره ی خسته مردم را نبینم. شاید اون طرف... .
نمی دانم چه بر سرم خواهد آمد اما هرچه هست از این کثافت دونی بهتر باشد. الان چد دقیقه ای است که سم را خورده ام . می گویند تا 1ساعت بعد اثر می کند. الان نمی دانید چه حال خوشی دارم.
تا چند دقیقه دیگر دراز می کشم و هیچ وقت ازخواب بیدار نمی شم. دیگر قرار نیست مادرم را ببینم. همینطور پدر و برادر وخواهرم را. دلم براشون ممکنه تنگ بشه اما دل اونا برام تنگ نمی شه.

این نامه را نوشتم که ازتون بخوام برام دعا کنید تا خدا اون طرف با من مهربانتر باشد. من خیلی به محبت احتیاج داشتم.برام دعا کنید اون طرف مثل این طرف نباشد.
الان هیچ کس خونمون نیست. احتمالا تا اون موقع که پدر و مادرم برسند من مرده ام. دوست داشتم ازشون خداحافظی می کردم. اما نمی تونم. چون احتمالا نمی گذارند.
از شما اعضای این سایت البته خدا حافظی می کنم.
راهکار های خوبی به من دادید اما راهکارهاتون مناسب من نیست.
خدا حافظ
برام دعا کنید.
دعا کنید موقع مرگ کمتر درد بکشم.
اگر تونستید یک نماز برام بخونید. می دونید مادر فامیلمان هیچ کس نیست که نمازش درست وحسابی باشد.

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

[="Times New Roman"]سلام علیکم و رحمه الله
پاسخ آغاز گر تاپیک بصورت خصوصی توسط کارشناس محترم داده شد.
(توجه : در حال حاضر ایشان در قید حیاط هستند....جای نگرانی نیست. الحمدلله:khandeh!::Gol::Kaf:)

موضوع قفل شده است