صفحه 9 از 9 نخست ... 789
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دیگه نمی تونم مجرد بمونم! دارم داغون میشم

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    6,686
    حضور
    358 روز 11 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    486
    صلوات
    22349

​سلام مجدد
    باتوجه به یک سری از پست ها خواستم یادآوری کنم

کاربران محترم لطفا در توضیحات و انتخاب کلمات دقت نظر داشته باشید
    قرار نیست جزئی ترین مسائل شخصی خودتون رو مطرح کنید

دیگه نمی تونم مجرد بمونم! دارم داغون میشم ملاک جنسيت کاربران انجمن به آنچه در پروفايل يا پستهاي خود بيان داشته اند مي باشد ، لذا حفظ حرمت و حريم گفتار و نوشتار بايد در تمامي بخشهاي انجمن با جنس مخالف رعايت گردد.

باتشکر

یاحق

ویرایش توسط اللیل والنهار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲ در ساعت ۱۸:۰۸
    درستکار آسوده است، بی گناه بی باک، خیانتکار ترسان و بدهکار هراسان است.
    امام حسین (ع)

دیگه نمی تونم مجرد بمونم! دارم داغون میشم

2. صلوات ها 5

نوشته
    40
    حضور
    14 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    114

باسلام
    به نظر من همه ما باید به این توجه کنیم هدف از اوردن ادم به این دنیا چیه ؟.ایا بعضی افریده شدن که خوشی بعضیایی دیگرو ببینو حسرت بخورن؟
    چیزی که من از ایات قران برداشت کردم هدف انسان بندگی خداس و هیچ ادمی بیهوده افریده نشده.اگه ما به زندگی معصومین نگاه کنیم و به سختی های زندگی اونام نگاه کنیم شاید یه کم اروم بشیم.
    مثلا امام حسین تو کربلا با سخت ترین شرایط شهید میشه یا امام حسن عسگری بیشتر عمرشو زندانی بوده .اما معصومین هیچوقت دست از بندگی خدا نکشیدن.
    منم نمی خوام به خواهر عزیزم بگم هیچ مشکلی نیس .بله شرایطت واقعا سخته.اما در هر شرایطی هستی خدارو فراموش نکن.ما به دنیا نیومدیم که مردم از ما خوششون بیاد .انسان تو این دنیا یه هدف داره اونم خداس.هیچوقت خودتو دست کم نگیر چون اصلا تو این دنیا چیزی که مهم نیس نظر و افکار مردمه راجب توه فقط نظر خدا مهمه.شمام بهتره وارد جامعه بشی یا تو خونه واسه خودت یه کاری انجام بدی که کسب درامد بشه .الان بزرگترین خطری که ممکنه باعث انحرافتون بشه بیکاریه .توکل بر خدا کنو یه کاری رو شروع کن مطمن باش از هیچی بهتره. ان شاء الله تموم مشکلاتت حل میشه

4. صلوات

نوشته
    122
    حضور
    5 روز 52 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    480

موافقم با شما ولی تجملات امروز خواسته های زیاد دختران امروزی باعث این شده که ازدواج که امری مقدسیت نادیده گرفته شود و نوجوان از راه های بسیار ناپسندیده نیاز های خود را نیز تامین کند یکی از دوستان بنده چند ماه پیش ازداوج کرد هفته بعد زن ایشان طلاق گرفت با دادگاه و وکیل این حرف ها 20 میلیون تومان هزینه پرداخت البته ناگفته نماند 3 بار ازدواج کرده اند ایشان که تمامی انها به این شکل طلاق گرفته و پولی زیاد به جیب زده اند .... البته ناگفته نماند تمامی دختران اینگونه نیستند ولی این کارها باعث شدند ریشه ازدواج سست شود ...

6. صلوات ها 3

نوشته
    125
    حضور
    8 روز 9 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    364

نقل قول نوشته اصلی توسط cena نمایش پست ها
    موافقم با شما ولی تجملات امروز خواسته های زیاد دختران امروزی باعث این شده که ازدواج که امری مقدسیت نادیده گرفته شود و نوجوان از راه های بسیار ناپسندیده نیاز های خود را نیز تامین کند یکی از دوستان بنده چند ماه پیش ازداوج کرد هفته بعد زن ایشان طلاق گرفت با دادگاه و وکیل این حرف ها 20 میلیون تومان هزینه پرداخت البته ناگفته نماند 3 بار ازدواج کرده اند ایشان که تمامی انها به این شکل طلاق گرفته و پولی زیاد به جیب زده اند .... البته ناگفته نماند تمامی دختران اینگونه نیستند ولی این کارها باعث شدند ریشه ازدواج سست شود ...
    کسی که 3 بار یک مشکل مشابه براش پیش اومده و از اشتباهات گذشته درس نگرفته میشه گفت خودش هم خیلی مقصر بوده!

8. صلوات ها 3

علاقه
    گل و شعر
    نوشته
    560
    حضور
    18 روز 15 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2656

سلام به شخصه چند مورد خواستگار در فضای مجازی داشتم

اما وقتی حسابی پیگیر شدم اختلاف سنی
    سواد
    شهر
    و ... باعث شده به نتیجه نسیم
    در عالم واقعی هم خیلی کم دو تا خواستگار مثلا اومدن که جور نشده
    اما من نظرم به عنوان یه فردی که زیاد اهل ریخت و پاش و خرج نیست اینه
    هر دو طرف خودشون میتونن به یه تفاهم نسبی برسن
    من قصدم ولخرجی نبوده و نیست

10. صلوات ها 3

علاقه
    خدا-قرآن-امامين حسن (ع)-حسين(ع)
    نوشته
    412
    حضور
    5 روز 19 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1520

نقل قول نوشته اصلی توسط 〖ηαgїηi〗 نمایش پست ها
    راستی
    یکی از راه های ارضای حس مادری داشتن حیوون خونگیه
    مخصوصا حیوونای مظلوم مثل جوجه هر نوع پرنده یا خرگوش
    اگه جا و حیاط هم داشته باشین هاپو انتخاب مناسبیه
    فقط باید خیلی مواظبشون باشید مثل بچه خودتون
    سلام
    خانم محترم نگهداری سگ ها در منزل از نظر اسلام نهی شده!
    سگ نجس است.اگر هزار بار هم بشوریش باز نجس است!
    باعث انواع بیماری ها بین انسان و حیوان می شود و باعث انتشار بین افراد دیگر!
    شما حس مقدس مادری را با نگهداری سگ و گربه یکی می دانید؟
    من مانده ام چرا آن سه نفر به نظر شما مثبت داده اند!!!!
    گمنامي تنها براي شهرت پرست ها درد آور است وگرنه همه اجر ها در گمنامي است(سيد شهيدان اهل قلم سيد مرتضي آويني)

12. صلوات ها 8

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    6,686
    حضور
    358 روز 11 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    486
    صلوات
    22349

باسلام
    کاربران محترم لطفا رعایت کنید.

دیگه نمی تونم مجرد بمونم! دارم داغون میشم حفظ حرمت کاربرا ديگر وظیفه همگانی بوده از این رو در صورت مشاهده هر گونه تمسخر، اعتراض، توهین و بي احترامي به كاربران، از سوی مديران یا مسئولان سايت، و یا سایر کاربران دیگر ، محدویت ایجاد خواهد شد.

باتشکر

یاحق

ویرایش توسط اللیل والنهار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ در ساعت ۲۰:۱۹
    درستکار آسوده است، بی گناه بی باک، خیانتکار ترسان و بدهکار هراسان است.
    امام حسین (ع)

14. صلوات ها 2

علاقه
    کتاب
    نوشته
    96
    حضور
    3 روز 5 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    176

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaker نمایش پست ها
    رفاهی که یاد و نامی از خدا و دوستان خدا درش نباشه از صد تا زندان و مصیبت کده بدتره ، اگه به خوب خوردن و خوابیدن باشه که چه فرقی میون ما و بقیه موجوداته ؟ پس اینهمه پیغمبر و کتاب آسمونی و اینهمه سر و صدا و بگیر و ببند و دستورالعمل و ... برای چیه ؟ برای اینه که بیشتر لذت ببرم ؟!
    نمیشه گفت و نمیخواهم بگم اونطرف دنیا همه کافرن ولی اینکه دلیل پیشرفت نکردن رو رابطه با خدا بدونیم مسخره ترین حرفیه که میشه زد !! خدایی که من رو خلق کرده ، خدایی که مهربان تر از پدر و مادر برای من هست .
    دعا بهترین سلاح مومن در دنیاست ، چقدر معصومین به دعا سفارش کردن و چقدر خاصیت براش گفته شده ... حالا یه نفر به هر دلیل حاجتش برآورده نشده دلیل میشه که اصل قضیه بره زیر سوال ؟ مثل این میمونه صدقه رو بندازم تو صندوق و برم وسط خیابون ، خوب معلومه که بلا سرم میاد ، پس این میون تکلیف عقلی که خدا به من داده چی میشه ؟ عقلی که اینقدر تو قرآن سرزنش شده نسبت به کسایی که تفکر نمیکنند و از عقل استفاده نمیکنن ، حتی دلیل خیلی از گناهان افراد رو هم استفاده نکردن از عقل میدونه .
    مثل این میمونه که بجای سیم چین از آچار بکس استفاده کنم ، خب 1000 سال هم بگذره کارم حل نمیشه . حکایت کسایی که میرن خواستگاری و در اولین اقدام میرن استخاره میکنن ، یعنی تحقیق و مشاوره و ... رو میگذارن کنار و میرن استخاره ، استخاره ای که در تعریفش میگن جایی که بین دو امر مردد شدید . حالا دعا هم نه اینکه ایرادی بهش وارد باشه اما باید در جای خودش استفاده بشه ، جای خودش هم اینه که با توکل و ذکر خدا حداکثر تلاش دنیایی و عُقلایی انجام بشه و بعد برای حصول نتیجه دعا کنیم . نه اینکه از اول بسم الله تا آخر دست روی دست و فقط دعا .... اسم این تنبلی و سستی و کوتاهی هست نه دعا کردن . اصلا مگه بندگی بدون دعا کردن هم میشه ؟ ، خدایا عاقبت ما رو به خیر کن ....

سلام به شما.بزرگوار شما یه قسمت از حرفای بنده رو انتخاب کردید و مطالبی را بیان میکنید که منظوربنده نیز اینها نیستند.در اینجا قصد بحث کردن در این مورد ندارم
    اما خلاصه و تیتروار بگویم من بطور کلی با دعا مخالفتی ندارم. چرا که در قرآن نیز سفارش شده است.... اما دعا نبایست وسیله ای باشد برای اینکه ما در مقابل عبادت و بندگی از خدا طلب مزد کنیم یا بنوعی طلبکار باشیم. حتی ممکنه دعا کردن و جواب نگرفتن باعث نوعی دلزدگی و نامیدی بشود وافرادی به خاطر لجبازی دیگر سمت عبادت و دعا نروند..... اینکه گفتم غربی ها در رفاه مادی هستند یعنی اینکه انها بدون دعا توانستن به نیازهای مادی خودشون به تکیه بر عقل و تجربه پاسخ بدهند پس ما هم چنین توانایی داریم. این را از این بابت میگویم که بیشتر در دعا کردن نیازها و خواسته های مادی درخواست میشوند

علاقه
    یکی دوتا نیستند :)
    نوشته
    4,888
    حضور
    149 روز 8 ساعت نامشخص
    دریافت
    72
    آپلود
    57
    گالری
    1826
    صلوات
    14503

علیرغم تذکرات مکرر متاسفانه کاربرانی قصد همکاری و همراهی ندارند،
    بنابراین تاپیک زودتر از موعد مقرر بسته می شود.

با پوزش از کاربرانی که حضور مفید و قصد کمک به پرسشگر را داشته اند ،

17. صلوات ها 3

علاقه
    یکی دوتا نیستند :)
    نوشته
    4,888
    حضور
    149 روز 8 ساعت نامشخص
    دریافت
    72
    آپلود
    57
    گالری
    1826
    صلوات
    14503

این تصویر به درخواست آقای شمس الضحی گذاشته شده است

با تشکر از ایشان

19. صلوات ها 3

صفحه 9 از 9 نخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۷/۰۵, ۱۹:۴۷ : 7

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری