صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بین خدا و آبرو گیر کردم (کمک برای دورکردن دیگری از گناه با رابطه ای گناه آلود)

نوشته
    6
    حضور
    5 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    20

بین خدا و آبرو گیر کردم (کمک برای دورکردن دیگری از گناه با رابطه ای گناه آلود)

سلام دوستان عزیز لطفا مطلبو تا اخر بخونید و نظرات خودتونو از نظر انسانی و شرعی بیان کنید ممنون از همه
    میخوام یه ماجرایی رو براتون تعریف کنم که بین خدا و ابروی یکی گیر کردم
    یک فامیلی داریم که متاسفانه اونطور که من فهمیدم شوهرش خیلی اذیتش میکنه و خودش خیلی جوانو زیبا هست در عوض شوهرش سن گذشه و ....(در کل شوهرش نمیتونه راضیش کنه)
    و ظاهرا چندین سال پیش به زور خانواده تن به ازدواج داده و فرزند هم دارن
    چند مدت پیش خانم شماره منو گیر اورد که ماجرا ها داره و نیازی به تعریف نیست و ازم خواست که باهاش دوست بشم و در حد خواهر و برادر
    من قبول کردم همیشه بهم دردو دل میکرد از سختی هایی که کشیده و میکشه اما من واقعا از این کار عذاب وژدان داشتم شدید که دیگه ازش خواستم ادامه ندیم چون من نمیتونستم به یکی خیانت کنم خلاصه ایشون گفت که اگه من نباشم میره با یک غریبه ارتباط میزاره و ....
    من بخاطر ابروش و اینکه میدیدم با این کارو گرگای زمونه مطمئنن تو منجلاب می افته باز باهاش ادامه دادم لازم به ذکر هست تو اون مدت که نمیخواستم بهش جواب بدم دوبار این موضوع رو بهم ثابت کرد که با غریبه ارتباط میزاره
    خلاصه بعد یه مدت دوباره من دیگه نتونستم و کامل قطع رابطه کردم بعد چندین سال یه موقعیتی پیش اومد که باز همو دیدیم و یه چند ساعتی باهم همسفر بودیم البته اینم بگم توی این چند سال چندین بار بهم پیغام میداد که من یا فوش کاری میکردم یا ج نمیدادم
    بعد این مدت دوباره بهم پیغام داده و میگه اگه جوابشو ندم میره با فلانی رابطه جنسیو اینا ... یا اینکه خودکشی میکنه نه بخاطر من بخاطر اینکه خیلی اذیت میشه و نیاز شدید به محبت داره اینو راست میگه چون فامیله میشنوم که فلانی بیماری اعصاب گرفته الخصوص که یه چند ماه پیش عزیزترین کسشو از دست داد (فوت شد) منم واقعا دلم براش میسوزه از یک طرف اذیت شوهرش از طرف دیگه غم ازدست دادن عزیزترین کسش از طرف دیگه مشکلات شدید خانوادگیش از یه طرف مریضی پدش خیلی سخته و مطمئنم که نیاز شدید به محبت داره به خوشی داره و اگه این باز دستشو نگیرم میترسم به مجلاب بیوفته و تا اخر عمر من خودمو نمیبخشم
    ---------------------------------
    لطفا نظراتتونو در مورد اینکه ایا باهاش ادامه بدم ؟
    و اینکه چگونه باهاش رفتار کنم که بدون اینکه خودش بفهمه بکشمش سمت خدا (قبلا یه چند باری در مورد مرگ و عذاب بهش خواستم بگم که اصلا نخواست بشنوه )
    میخوام طوری بشه که هر مشکلی سرش اومد دیگه نره سمت گناه
    میترسم بیوفته دست ادم نااهل و بیاور درستش کن
    ---------------------------

2. صلوات ها 8

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 16 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58286

با نام و یاد دوست

بین خدا و آبرو گیر کردم (کمک برای دورکردن دیگری از گناه با رابطه ای گناه آلود)

کارشناس بحث: استاد نور

5. صلوات ها 4

نوشته
    4,850
    حضور
    47 روز 13 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17960

نقل قول نوشته اصلی توسط margman نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز لطفا مطلبو تا اخر بخونید و نظرات خودتونو از نظر انسانی و شرعی بیان کنید ممنون از همه
    میخوام یه ماجرایی رو براتون تعریف کنم که بین خدا و ابروی یکی گیر کردم
    یک فامیلی داریم که متاسفانه اونطور که من فهمیدم شوهرش خیلی اذیتش میکنه و خودش خیلی جوانو زیبا هست در عوض شوهرش سن گذشه و ....(در کل شوهرش نمیتونه راضیش کنه)
    و ظاهرا چندین سال پیش به زور خانواده تن به ازدواج داده و فرزند هم دارن
    چند مدت پیش خانم شماره منو گیر اورد که ماجرا ها داره و نیازی به تعریف نیست و ازم خواست که باهاش دوست بشم و در حد خواهر و برادر
    من قبول کردم همیشه بهم دردو دل میکرد از سختی هایی که کشیده و میکشه اما من واقعا از این کار عذاب وژدان داشتم شدید که دیگه ازش خواستم ادامه ندیم چون من نمیتونستم به یکی خیانت کنم خلاصه ایشون گفت که اگه من نباشم میره با یک غریبه ارتباط میزاره و ....
    من بخاطر ابروش و اینکه میدیدم با این کارو گرگای زمونه مطمئنن تو منجلاب می افته باز باهاش ادامه دادم لازم به ذکر هست تو اون مدت که نمیخواستم بهش جواب بدم دوبار این موضوع رو بهم ثابت کرد که با غریبه ارتباط میزاره
    خلاصه بعد یه مدت دوباره من دیگه نتونستم و کامل قطع رابطه کردم بعد چندین سال یه موقعیتی پیش اومد که باز همو دیدیم و یه چند ساعتی باهم همسفر بودیم البته اینم بگم توی این چند سال چندین بار بهم پیغام میداد که من یا فوش کاری میکردم یا ج نمیدادم
    بعد این مدت دوباره بهم پیغام داده و میگه اگه جوابشو ندم میره با فلانی رابطه جنسیو اینا ... یا اینکه خودکشی میکنه نه بخاطر من بخاطر اینکه خیلی اذیت میشه و نیاز شدید به محبت داره اینو راست میگه چون فامیله میشنوم که فلانی بیماری اعصاب گرفته الخصوص که یه چند ماه پیش عزیزترین کسشو از دست داد (فوت شد) منم واقعا دلم براش میسوزه از یک طرف اذیت شوهرش از طرف دیگه غم ازدست دادن عزیزترین کسش از طرف دیگه مشکلات شدید خانوادگیش از یه طرف مریضی پدش خیلی سخته و مطمئنم که نیاز شدید به محبت داره به خوشی داره و اگه این باز دستشو نگیرم میترسم به مجلاب بیوفته و تا اخر عمر من خودمو نمیبخشم
    ---------------------------------
    لطفا نظراتتونو در مورد اینکه ایا باهاش ادامه بدم ؟
    و اینکه چگونه باهاش رفتار کنم که بدون اینکه خودش بفهمه بکشمش سمت خدا (قبلا یه چند باری در مورد مرگ و عذاب بهش خواستم بگم که اصلا نخواست بشنوه )
    میخوام طوری بشه که هر مشکلی سرش اومد دیگه نره سمت گناه
    میترسم بیوفته دست ادم نااهل و بیاور درستش کن
    ---------------------------
    با سلام و عرض ادب

از نظر شرعی، ارتباط و گفتگوی با نامحرم درجایی که مفسده داشته باشد و محرک شهوت شود حرام است و با توجه به مفاسدی که در این نوع گفتگوها وجود دارد شما تکلیفی نسبت به ایشان ندارید می توانید ایشان را به مشاوره خانم راهنمایی کنید البته برای اطلاع بیشتر از مشاورین سایت هم کمک بگیرید.

موفق و موید باشید

7. صلوات ها 9

اناالعبد آنلاین نیست. همکار اجرایی بخش آرشیو و عرفانهای کاذب

علاقه
    هیچی ... کاش بتونم بنده باشم..هیچی نمیخوام دیگه
    نوشته
    1,049
    حضور
    37 روز 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    47
    صلوات
    7340

نقل قول نوشته اصلی توسط margman نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام ..
    امیدوارم نظرم مفید باشه ..

اول اینکه دوستی با نامحرم مخصوصا شوهر دار هم باشه ، حرامه...

ایشون الان میگن ممکنه خودکشی کنن و ... دو روز دیگه ممکنه تهدید کنن که باید باهاشون رابطه جنسی برقرار کنین یا اصلا شاید ازدواج کردین و ایشون اصرار کنن باید

رابطه خواهر برادری رو هنوز داشته باشین وگرنه پیامکهاتونو به شوهرش یا به خانومتون نشون میدن ...

داداش گلم آبروت میره ها ! ... اگه پیاماتو به شوهرش نشون بده چی؟ اگه بعد ازدواجت آبروتو ببره چی؟

تهدید یه روشه حالا ممکنه عملی کنه ممکنه نکنه .. اگر بره با یکی دوس بشه خودش تقصیر کاره نه شما .. یعنی شما برای این که با کسی نره رابطه برقرار کنه میخوای باهاش بمونی؟

اون مسئول اعمال خودشه .. شما چرا باعث میشی آخرت خودتو خراب کنی؟ دوستی با نامحرم .. دوستی با زن شوهر دار ..

برای اینکه چه کار کنین و ... ان شاءالله باید مشاور بگن .. از مشاوران خوب سایت میتونین کمک بگیرین
    ویرایش توسط اناالعبد : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ در ساعت ۱۸:۳۵
    طرح ترک رذائل اخلاقی و انجام فضائل اخلاقی برای نزدیکتر کردن ظهور امام زمان (عج) ... این هفته قرائت یک صفحه قرآن هر روز http://www.askdin.com/showthread.php...356#post819356

انسان
    هرچند هم که عبادتش بسیار باشد، نباید مغرور گشته و خیال کند که به کمال نهایی خویش راه یافته است، بلکه باید بداند که انسان تا زنده است، هدف تیر شیطان و نفس اماره است و درهرحال باید خود را ضعیف و محتاج به مدد و کمک حضرت حق ببیند.

9. صلوات ها 8

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

چرا این تاپیک به یکی از مشاورین ارجاع نشد؟

11. صلوات ها 6

علاقه
    خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا
    نوشته
    1,400
    حضور
    77 روز 39 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6565

خیانت شاخ و دم نداره
    معیارو ملاکم نداره بگی‌ تا این حد خیانت!!!!!! از این کمتر خیر....

مشکلات ایشون خیانتشو توجیه نمیکنه...
    شما هم بهتره به جای اینکه نگران اون باشین نگران خودتون باشین و پاکیتون....
    رابطه , رابطه است.... خواهر برادرم نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش توسط ترگل : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ در ساعت ۲۰:۱۵

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ و اُفــوِّضُ أمری إلَی الله إنّ ✿الله✿ بصیــــــــرٌ بالعباد Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    {。^◕‿◕^。}

13. صلوات ها 7

علاقه
    کامپیوتر
    نوشته
    1,839
    حضور
    26 روز 19 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    60
    صلوات
    12347

از همه شما خواهش میکنم کم خودمونو گول بزنیم ...کمتر گناه کنیم ....و بخواییم گناهامونو کاره خوب و انسانی جلوه بدیم

بخدا داری دروغ میگی تو اصلا نیتت خیر نیست تو اگه ادم با خدایی بودی حتی اون زن به خودش اجازه نمیداد بهت بگه

حالم از هر چی مرده بد ذات بهم میخوره و امیدوارم خدا حالشونو بگیره

ویرایش توسط guest : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ در ساعت ۲۳:۱۵ دلیل: یکم تند رفتم
    این روزها میگذرد... اما من از این روز ها نمیگذرم
    ♥مدیون من خواهید بود اگر در جایی از حرف و نظر من،ناراحت و دلخور شده باشید اما بخودم نگویید که ازشما عذرخواهی نموده و مرا ببخشید

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها

از همه شما خواهش میکنم کم خودمونو گول بزنیم ...کمتر گناه کنیم ....و بخواییم گناهامونو کاره خوب و انسانی جلوه بدیم

بخدا داری دروغ میگی تو اصلا نیتت خیر نیست تو اگه ادم با خدایی بودی حتی اون زن به خودش اجازه نمیداد بهت بگه

حالم از هر چی مرده بد ذات بهم میخوره و امیدوارم خدا حالشونو بگیره

دیگه قسم خدا رو چرا میخورید؟

16. صلوات ها 4

علاقه
    کامپیوتر
    نوشته
    1,839
    حضور
    26 روز 19 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    60
    صلوات
    12347

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrant نمایش پست ها
    دیگه قسم خدا رو چرا میخورید؟

واااااااااااااااااااااااا شما چرا کاسه داغتر از اش میشی

دوست داری یکی با زنت حرف بزنه چرا چون اینجور مردا نیتشون اگه خیر بود هیچوقت اینکارو نمیکردن

ویرایش توسط guest : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ در ساعت ۰۰:۰۹
    این روزها میگذرد... اما من از این روز ها نمیگذرم
    ♥مدیون من خواهید بود اگر در جایی از حرف و نظر من،ناراحت و دلخور شده باشید اما بخودم نگویید که ازشما عذرخواهی نموده و مرا ببخشید

18. صلوات

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها

واااااااااااااااااااااااا شما چرا کاسه داغتر از اش میشی

دوست داری یکی با زنت حرف بزنه چرا چون اینجور مردا نیتشون اگه خیر بود هیچوقت اینکارو نمیکردن
    من کار به اون ندارم
    میگم قسم نخورید

20. صلوات ها 4

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۴/۰۶/۱۵, ۱۳:۵۳ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری