ازدواج با جن طبق فتوای آیت الله مکارم شیرازی

تب‌های اولیه

41 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ازدواج با جن طبق فتوای آیت الله مکارم شیرازی

سلام
میلاد امام مهربانی ها مبارک!

کاربر جنّ در این تاپیک در مورد متعه با جنیات سوال کرده بودند
http://www.askdin.com/thread50489.html

پاسخگوی محترم جناب سجاد فرمودند:

طبق نظر حضرت آیت الله مکارم شیرازی اگر ازدواج با جن ممکن باشد ، شرعا جایز است بنابراین او برای ادامه عقد موقت یا عقد دائم باید مجددا عقد بخواند.
بنده با استفاده از سامانه پاسخگویی آنلاین آیت الله العظمی مکارم شیرازی سوال کردم:

ارتباط با جن جایز است؟
پاسخ داده شد: اگر چه احضار جن، ممکن است ولي شرعا جايز نيست، و بسياري از مدعيان آن افرادي دروغگو يا خطاکارند.

سپس پرسیدم: حکم ازدواج با جن چیست؟

پاسخ داده شد: ازدواج با اجنه یک خیال واهی و بی اساس است.

و باز پرسیدم: در فرض سوال؛ ازدواج با جن جایز است یا حرام؟

پاسخ دادند: پاسخ همان است که ارسال شد

من که نفهمیدم چی شد؟ چطور در اون تاپیک کاربر جن؛ کارشناس محترم میفرمایند آیت الله مکارم ازدواج با جن را جایز میدانند؛ اما آیت الله مکارم اصل ارتباط با جن را حرام میدانند؟؟؟؟؟ مضافا اینکه منکه در مورد ازدواج با جن پرسیدم پاسخگو گفت: ازدواج با اجنه یک خیال واهی و بی اساس است.

لطفا دقیق و مستند تببین کنید.
باتشکر

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

user;723692 نوشت:
سلام
میلاد امام مهربانی ها مبارک!

کاربر جنّ در این تاپیک در مورد متعه با جنیات سوال کرده بودند
ازدواج دائم یا موقت با جن

پاسخگوی محترم جناب سجاد فرمودند:

طبق نظر حضرت آیت الله مکارم شیرازی اگر ازدواج با جن ممکن باشد ، شرعا جایز است بنابراین او برای ادامه عقد موقت یا عقد دائم باید مجددا عقد بخواند.
بنده با استفاده از سامانه پاسخگویی آنلاین آیت الله العظمی مکارم شیرازی سوال کردم:

ارتباط با جن جایز است؟
پاسخ داده شد: اگر چه احضار جن، ممکن است ولي شرعا جايز نيست، و بسياري از مدعيان آن افرادي دروغگو يا خطاکارند.

سپس پرسیدم: حکم ازدواج با جن چیست؟

پاسخ داده شد: ازدواج با اجنه یک خیال واهی و بی اساس است.

و باز پرسیدم: در فرض سوال؛ ازدواج با جن جایز است یا حرام؟

پاسخ دادند: پاسخ همان است که ارسال شد

من که نفهمیدم چی شد؟ چطور در اون تاپیک کاربر جن؛ کارشناس محترم میفرمایند آیت الله مکارم ازدواج با جن را جایز میدانند؛ اما آیت الله مکارم اصل ارتباط با جن را حرام میدانند؟؟؟؟؟ مضافا اینکه منکه در مورد ازدواج با جن پرسیدم پاسخگو گفت: ازدواج با اجنه یک خیال واهی و بی اساس است.

لطفا دقیق و مستند تببین کنید.
باتشکر

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

پاسخی که در آن تاپیک نقل شده از خود آیت الله مکارم شنیده شده و کاملا مستند است و دفتر معظم له نیز تأیید می کنند اما نکته ای که شما می فرمایید را نمی دانم مستندش چیست بهتر است دقیقا از همان افرادی که پاسخ داده اند بپرسید که دوباره تحقیق کنند و خدمت شما بیان کنند.

در پناه حضرت حق باشید[/]

باسلام
بنده از سایت آیت الله العظمی مکارم چنین استفتاء کردم:
باسلام و خسته نباشید
1- داشتن رابطه با جنیات جایز است؟
2- ازدواج (موقت یا دائم) با جنیات جایز است؟

پاسخ دادند:

کد رهگیری: 9406110073
:: با اهداء سلام و تحيت؛

پاسخ: 1- جن موجودي است ناپيدا و مطابق آنچه در قرآن آمده حقيقت دارد، اما بر خلاف پندار بعضي از عوام ، کاري به انسانها ندارد و آنچه در زبانها مشهور است غالبا زاييده خيالات است و کساني که مبتلا به اوهام هستند لازم است هرگز به آن فکر نکنند، و اگر در هر روز پنج مرتبه آية الکرسي را بخوانند آرامش بيشتري خواهند داشت.
2- ازدواج با اجنه یک خیال واهی و بی اساس است.

این استفتاء اینو میگه؛ شما یه چیز دیگه میفرمایید؛ من کلا گیج شدم؛ به کدوم عمل کنیم؟
لطفا روشن کنید.

[="Tahoma"][="Black"]

user;727295 نوشت:
باسلام
باسلام و خسته نباشید

پاسخ دادند:

پاسخ: 1- جن موجودي است ناپيدا و مطابق آنچه در قرآن آمده حقيقت دارد، اما بر خلاف پندار بعضي از عوام ، کاري به انسانها ندارد و آنچه در زبانها مشهور است غالبا زاييده خيالات است و کساني که مبتلا به اوهام هستند لازم است هرگز به آن فکر نکنند، و اگر در هر روز پنج مرتبه آية الکرسي را بخوانند آرامش بيشتري خواهند داشت.
این استفتاء اینو میگه؛ شما یه چیز دیگه میفرمایید؛ من کلا گیج شدم؛ به کدوم عمل کنیم؟
لطفا روشن کنید.

با عرض سلام و احترام

آن چه محل اختلاف است این استفتاء است که شما نقل فرمودید:

user;723692 نوشت:
ارتباط با جن جایز است؟

اما مستندی برای آن ذکر نکردید و در استفتاء اخیر هم چیزی دال بر عدم جواز احضار جن نبود.

قسمت دوم استفتاء یعنی در موضوع ازدواج با اجنه که موضوع تاپیک است تناقضی نیست بنده در تاپیک قبلی به نقل از دفتر معظم له عرض کردم که "اگر ممکن است ، شرعا مانعی ندارد" و در اینجا هم بیان شده که "یک خیال واهی و بی اساس است" یعنی غیر ممکن است و این دو عبارت منافاتی با هم ندارد!

در پناه حضرت حق باشید[/]

سلام
من مجددا اینگونه استفاده کردم

باسلام ابتداء از تکرار پرسش معذرت خواهی میکنم؛ دلیل تکرار این است که در استفتاء قبلی بنده درخواست تعیین حلال یا حرام داشتم، اما از حلیت یا حرمت در متن استفتاء سخنی به میان نیامده است. سوالم را دوباره تکرار میکنم؛ لطفا در فرض امکان؛ حلال یا حرام آن را مشخص کنید 1- آیا داشتن رابطه با جنیات جایز است؟ 2- آیا ازدواج (موقت یا دائم) با جنیات در فرض امکان جایز است؟ مجددا تکرار میکنم لطفا فقط در فرض امکان در دو مورد سوال شده؛ حلال یا حرام را مشخص کنید. و این پاسخ را نفرستید: 1- جن موجودي است ناپيدا و مطابق آنچه در قرآن آمده حقيقت دارد، اما بر خلاف پندار بعضي از عوام ، کاري به انسانها ندارد و آنچه در زبانها مشهور است غالبا زاييده خيالات است و کساني که مبتلا به اوهام هستند لازم است هرگز به آن فکر نکنند، و اگر در هر روز پنج مرتبه آية الکرسي را بخوانند آرامش بيشتري خواهند داشت. 2- ازدواج با اجنه یک خیال واهی و بی اساس است. باتشکر

پاسخ دادند:

کد رهگیری: 9406160161

پاسخ: حکم حلال یا حرام بر امری که ممکن نیست جاری نمی شود.

لطفا خودتون تبیین کنید من گیج شدم

خب دوست عزیز درست گفتن مثل اینکه برید استفتا کنید ازدواج با بیگانه فضایی جایز است یا خیر!
اول شما باید اثبات کنید جن در جهان میتواند همانند انسان موجودیت داشته باشد
درست است جن از موجودات خلقت است ولی اینکه در این حد موجودیت داشته باشد تقریبا 0درصد است و کاملا رد شده

ما قدیما یه همسایه داشتیم ، میگفتن بابابزرگشون با یه زن از جن ازدواج کرده !!

ما هم باورمون شده بود ازشون میترسیدیم :Nishkhand:.. یعنی واقعی نیست ؟؟

رابطه انسان و جن مثل رابطه ببر و شیر می مونه....شاید هر دو گربه سان باشند و بتوانند جفت شوند...اما واقعادو موجود متفاوت پیوندشان حرام اندر حرام است....مگه سره قناریه که انسان و جن ازدواج کنه...لابد بچشونم میشه جنسان....خدا در قران گفته هر که پیروی جن کند زیان کاره...اون بری ازدواج کنی...ما تو ازدواج با ادمش موندیم...اونوقت جن راضی بشه

[="Tahoma"][="DarkRed"]

user;727295 نوشت:
باسلام
باسلام و خسته نباشید

پاسخ دادند:

لطفا روشن کنید.

یعنی الان شما یه جن دم دستت داری و حاضره باهات ازدواج کنه و فقط لنگ حلال و حرام بودنش هستی؟!؟!؟!؟؟!؟[/]

بیشتر شما فکر میکنید این امر انجام شدنی نیست بلکه باید بگم کاملا انجام شدنی است شما ایمان به جن داشته باشید یا نداشته باشید این مهم نیست اونا وجود دارند به این داستان که تالیف حضرت حجته السلام والمسلمین حاج شیخ ابوعلی خداکرمی است توجه کنید...

ماجرایی واقعی درباره ی ازدواج جن با انسان نقل شده که از این قرار است:

این ماجرا بر گرفته از کتاب دانستنیهایی درباره جن میباشد. تالیف حضرت حجته السلام والمسلمین حاج شیخ ابوعلی خداکرمی

ماجرایی در تاریخ ۱۳۵۹ شمسی مطابق با ۱۹۸۰ میلادی ماه آوریل بوقوع پیوست، که اهالی کشور مصر به شهرهای نزدیک و روستا های مجا ور را به خود معطوف داشت ، و آنرا نویسنده معروف ، استاد اسماعیل ، در کتاب خود به نام ((انسان و اشباح جن)) چنین می نویسد:

مرد ۳۳ ساله ای ، به نام عبدالعزیز مسلم شدید ، ملقب به که در دوم راهنمایی ترک تحصیل کرده بود ، به نیروهای مسلح پیوست و در جنگ خونین جبهه ی کانال سو ئز ، به ستون فقراتش ترکش اصابت کرد واین مجروحیت او منجر به فلج شدن دو پایش گردید ، نا چار جبهه را ترک کرده به شهر خود بازگشت تا در کنار مادر و برادرانش با پای فلج به زندگی خود ادامه دهد.

در همان شب اول که از غم و اندوه رنج می برد، ناگاه زنی را دید که لباس سفید و بلندی پوشیده و سر را با پارچه سفیدی پیچیده، در اولین دیدار او همچون شبحی که بردیوار نقش بسته مشاهده کرد.زمانی نگذشت که همان شبح در نظرش مانند یک جسم جلوه نموده ، و به بستر (ابوکف) نزدیک شد و گفت:ای جوان اسم من (حاجت ) است و قادر هستم به زودی بیماری تو را درمان نمایم .

لکن به یک شرط که با دختر من ازدواج کنی. ابوکف جوابی نداد ، زیرا که وحشت ، قدرت بیان را از اوگرفته بود و اورا در عرق غوطه ورکرده بود. زن دوباره سخن خود را تکرار نمود ه اضافه کرد که من از نسل جن مومن هستم و قصد کمک به شما و به نوع انسانها را دارم ، و در همین حال از دیواری که بیرون آمده بود ناپدید شد .

ابو کف این قضیه را به کسی اظهار نکرد زیرا می ترسید او را به دیوانگی متهم سازند . باز شب دوم دوباره(حاجت) آمد و تقاضای شب اول را تکرار کرد ، ابو کف نتوانست جواب قاطعی بدهد . شب سوم باز آمد و گفت: تنها کسی که میتواند خوشبختی تو را فراهم کند دختر من است ، ابو کف مهلت خواست که در این خصوص فکر کند ، بعد تصمیم گرفت که اول شب ، در اتاقش را از داخل قفل کند و به رختخواب برود تا کسی نتواند وارو شود اما یکدفعه دید ( حاجت) ودخترش از درون دیوار عبور کردند و نزد او آمدند و تا صبح با او مشغول شب نشینی بودند .

در همان شب وقتی که ابوکف به چهره ی دختر نگاه کرد ، دید چهره ی جذاب ،بدن لطیف قد کشیده ، گردن بلند و مثل نقره می درخشید.رو کرد به (حاجت ) و گفت: ((من شرط شما را پذیرفتم )) ، (حاجت) وسیله ی عروسی را فراهم کرد . شب بعد با موسیقی و ساز و دهل عروسی را انجام دادند، در حالی که کسی از انسانها آن آواز را نمی شنیدند ، عروس را با این وضع وارد خانه کردند .(حاجت)عروس و داماد را به یکدیگر سپرد و از خانه بیرون رفت هنوز داماد عروسش را در بستر به آغوش نکشیده بود که احساس کرد پاهایش جان گرفته است.

.روز بعد هنگامی که مادر و برادران متوجه شدند که (ابوکف )سلامتی خود را بازیافته و با پای خود راه می رود خوشحال شدند لیکن او سر را به کسی نگفت.این شادی بطول نینانجامید،زیرا که به زودیروش و رفتار ابوکف تغییر کرد او در اتاقش می نشست و بجز موارد محدود بیرون نمی آمد.

تمام کارهای لازم را مانند غذا خوردن و استحمام را همانجا انجام می داد ،تمام روز و شبش را در پشت در سپری کرد.آخرالامر برادران متوجه شدندکه او با کسی که قابل رویت نیست صحبت می کند. گمان کردند که عقلش را از دست داده ،اما او با عروس زیبایش در عیش و نوش و خوشبختی بود.

عروسی زیبایش ؟؟:moteajeb::moteajeb::khobam:

cena;734425 نوشت:
بیشتر شما فکر میکنید این امر انجام شدنی نیست بلکه باید بگم کاملا انجام شدنی است شما ایمان به جن داشته باشید یا نداشته باشید این مهم نیست اونا وجود دارند به این داستان که تالیف حضرت حجته السلام والمسلمین حاج شیخ ابوعلی خداکرمی است توجه کنید...

ماجرایی واقعی درباره ی ازدواج جن با انسان نقل شده که از این قرار است:

این ماجرا بر گرفته از کتاب دانستنیهایی درباره جن میباشد. تالیف حضرت حجته السلام والمسلمین حاج شیخ ابوعلی خداکرمی

ماجرایی در تاریخ ۱۳۵۹ شمسی مطابق با ۱۹۸۰ میلادی ماه آوریل بوقوع پیوست، که اهالی کشور مصر به شهرهای نزدیک و روستا های مجا ور را به خود معطوف داشت ، و آنرا نویسنده معروف ، استاد اسماعیل ، در کتاب خود به نام ((انسان و اشباح جن)) چنین می نویسد:

مرد ۳۳ ساله ای ، به نام عبدالعزیز مسلم شدید ، ملقب به که در دوم راهنمایی ترک تحصیل کرده بود ، به نیروهای مسلح پیوست و در جنگ خونین جبهه ی کانال سو ئز ، به ستون فقراتش ترکش اصابت کرد واین مجروحیت او منجر به فلج شدن دو پایش گردید ، نا چار جبهه را ترک کرده به شهر خود بازگشت تا در کنار مادر و برادرانش با پای فلج به زندگی خود ادامه دهد.

در همان شب اول که از غم و اندوه رنج می برد، ناگاه زنی را دید که لباس سفید و بلندی پوشیده و سر را با پارچه سفیدی پیچیده، در اولین دیدار او همچون شبحی که بردیوار نقش بسته مشاهده کرد.زمانی نگذشت که همان شبح در نظرش مانند یک جسم جلوه نموده ، و به بستر (ابوکف) نزدیک شد و گفت:ای جوان اسم من (حاجت ) است و قادر هستم به زودی بیماری تو را درمان نمایم .

لکن به یک شرط که با دختر من ازدواج کنی. ابوکف جوابی نداد ، زیرا که وحشت ، قدرت بیان را از اوگرفته بود و اورا در عرق غوطه ورکرده بود. زن دوباره سخن خود را تکرار نمود ه اضافه کرد که من از نسل جن مومن هستم و قصد کمک به شما و به نوع انسانها را دارم ، و در همین حال از دیواری که بیرون آمده بود ناپدید شد .

ابو کف این قضیه را به کسی اظهار نکرد زیرا می ترسید او را به دیوانگی متهم سازند . باز شب دوم دوباره(حاجت) آمد و تقاضای شب اول را تکرار کرد ، ابو کف نتوانست جواب قاطعی بدهد . شب سوم باز آمد و گفت: تنها کسی که میتواند خوشبختی تو را فراهم کند دختر من است ، ابو کف مهلت خواست که در این خصوص فکر کند ، بعد تصمیم گرفت که اول شب ، در اتاقش را از داخل قفل کند و به رختخواب برود تا کسی نتواند وارو شود اما یکدفعه دید ( حاجت) ودخترش از درون دیوار عبور کردند و نزد او آمدند و تا صبح با او مشغول شب نشینی بودند .

در همان شب وقتی که ابوکف به چهره ی دختر نگاه کرد ، دید چهره ی جذاب ،بدن لطیف قد کشیده ، گردن بلند و مثل نقره می درخشید.رو کرد به (حاجت ) و گفت: ((من شرط شما را پذیرفتم )) ، (حاجت) وسیله ی عروسی را فراهم کرد . شب بعد با موسیقی و ساز و دهل عروسی را انجام دادند، در حالی که کسی از انسانها آن آواز را نمی شنیدند ، عروس را با این وضع وارد خانه کردند .(حاجت)عروس و داماد را به یکدیگر سپرد و از خانه بیرون رفت هنوز داماد عروسش را در بستر به آغوش نکشیده بود که احساس کرد پاهایش جان گرفته است.

.روز بعد هنگامی که مادر و برادران متوجه شدند که (ابوکف )سلامتی خود را بازیافته و با پای خود راه می رود خوشحال شدند لیکن او سر را به کسی نگفت.این شادی بطول نینانجامید،زیرا که به زودیروش و رفتار ابوکف تغییر کرد او در اتاقش می نشست و بجز موارد محدود بیرون نمی آمد.

تمام کارهای لازم را مانند غذا خوردن و استحمام را همانجا انجام می داد ،تمام روز و شبش را در پشت در سپری کرد.آخرالامر برادران متوجه شدندکه او با کسی که قابل رویت نیست صحبت می کند. گمان کردند که عقلش را از دست داده ،اما او با عروس زیبایش در عیش و نوش و خوشبختی بود.

من هیچ وقت نماینده ی مذهب نبودم ولی اینجا لازم میدونم که به نمایندگی از مذهب و همینطور علم بگم که اینا توهمان اون فرد بوده!!
یه قسمتیشم که خیلی تابلو داستانو خراب میکنه اینه که تمام این اتفاقات مخفیانه بوده و کسی خبر نداشته ولی داستانش به ما رسیده!!!!

ریاح;734363 نوشت:
یعنی الان شما یه جن دم دستت داری و حاضره باهات ازدواج کنه و فقط لنگ حلال و حرام بودنش هستی؟!؟!؟!؟؟!؟

نه
خدا رو چی دیدی...شاید یکی متقضای شد:khaneh:
در کل دوست دارم احکامشو بدونم.

آیت الله ناصری دولت آبادی هم ماجرایی را از قول شیخ ابوالحسن کروندی راجع به ازدواج با جن نقل کرده است که گویای این حقیقت است که ازدواج با جن ممکن است.
https://rasekhoon.net/media/show/362887/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%86/

[="Arial"][="Blue"]آقا ازدواج با جن حلال است . اما نمیدانم تعدد زوجات چی ؟ اونم جائزه ؟ کسی می دونه ؟
تازه نباید نادیده گرفت که الآن نیاز به این هست که بخاطر پیر شدن نسل ایرانی ها شعار فرزند کمتر زندگی بهتر دیگه بی معنی تلقی بشه و شعار « تا توانی بچه آور گر ز جن باشد همی » جاگزین بشه .:Nishkhand:
بهمین خاطر شاید کم کم فتوا ها به آن مسیر هدایت شده اند .:Moteajeb!:
[/]

user;727295 نوشت:

جلل خالق :Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:

مگه میخواین باهاش ازدواج کنین که میگین به کدوم عمل کنیم ؟ :Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:

ضمنا من تو سخنرانی استاد رائفی پور شندیم که ایشون طبق آیات میگن خدا ارتباط

با اجنه رو جایز ندونسته و این که پرده ای بین انسان و اجنه گذاشته تا باهم در ارتباط نباشن

نمیدونم حرف ایشون راسته یا نه ولی اگه راست باشه و خدا ارتباط با اجنه رو جایز ندونه پس باید ازدواج با اجنه هم جایز نباشه

من که دختره انسان قسمتم نمیشه.کاش یه جن پیدا بشه حداقل ناکام از دنیا نرم:khandeh!: فکرم نکنم توقع چیزی هم داشته باشه.دیگه نه مهریه میخاد نه خونه و....:Cheshmak:

[="Arial"][="Black"]این فقط یه ادعاست بدون کوچکترین شاهدی .. (داستان رو میگم) با خیلی از دیوونه ها هم حرف بزنی از اجنه و ازدواج با اونا میگن ولی آیا حرفش برا ما پذیرفته است ؟؟ عاقبت ازدواج با جن دیوانگی میشه در بین مردم[/]

Masood11;734966 نوشت:
من هیچ وقت نماینده ی مذهب نبودم ولی اینجا لازم میدونم که به نمایندگی از مذهب و همینطور علم بگم که اینا توهمان اون فرد بوده!!
یه قسمتیشم که خیلی تابلو داستانو خراب میکنه اینه که تمام این اتفاقات مخفیانه بوده و کسی خبر نداشته ولی داستانش به ما رسیده!!!!

سلام
نکته جالبیه
کلا از این داستان ها زیاده الان راوی این داستان چطور این جزئیات رو از داخل اتاق میدونه
اگر خوده مرده گفته که حرفش ادعاست در خود اسلام میگن دو شاهد عادل بیارید

حالا استارتر چرا اینقدر جدیه؟ واقعا خبریه؟ جنی مد نظر داره؟!!!!
به کدوم عمل کنیم رو که خوندم موندم!!! عجب بنده مومنی این ی حکمو گیر داده عمل کنه!!!!

عين الحيات;735774 نوشت:
آیت الله ناصری دولت آبادی هم ماجرایی را از قول شیخ ابوالحسن کروندی راجع به ازدواج با جن نقل کرده است که گویای این حقیقت است که ازدواج با جن ممکن است

این ویدئو رو قبلا دیده بودم
از آیت الله ناصری بعیده
بابا ناقل داستان ی نفره بدون شاهد
بچه های مشترک جن و انسانه کجان آدرس بدید ما بریم ببینیم
زنش جن بوده نفهمیده بوده؟ یهو قاطی میکنه میره تو بخاری!!!!!!

مرید الحسین (ع);735775 نوشت:
نمیدانم تعدد زوجات چی ؟ اونم جائزه ؟ کسی می دونه ؟

عزیز سلام
زن آدم میزاد از وسط نصفت میکنه بری دنبال زن دوم زن جنی به نظرت چیکار میکنه؟
اگر داداش ماداش داشته باشه چی؟:khandeh!:
البته بعد نیست کی به کی تو این مملکت یهو دیدی ازدواج با جنم داشتیم
دوره آخر زمانه!!!

هر کی جن رو دید، بره باهاش ازدواج کنه. به پای هم پیر شین!!!

mohsen1990;736067 نوشت:
من که دختره انسان قسمتم نمیشه.کاش یه جن پیدا بشه حداقل ناکام از دنیا نرم فکرم نکنم توقع چیزی هم داشته باشه.دیگه نه مهریه میخاد نه خونه و

این همه دختر!!!!!!
من تعجب میکنم از این حرف

[="Arial"][="Blue"]

جوجه اردک زشت;736574 نوشت:
زن آدم میزاد از وسط نصفت میکنه بری دنبال زن دوم زن جنی به نظرت چیکار میکنه؟

خب اون که هر چه به دستش بگیره به ما نمی خوره که ... مثل چوب و دمپایی و اینا . از ما رد میشه .:Nishkhand:
تازه هر اگه آدم بگیری نه اون اینو میبینه و این اون یکی را .
فوقش میبینن با یکی حرف میزنی میگن چی شده جنی شدی با خودت حرف میزنی ؟ لابد زن جنی هم میگه چی شده آدمی شدی ؟ همین ... هر دو سر کارن .:khaneh:[/]

مرید الحسین (ع);736598 نوشت:
خب اون که هر چه به دستش بگیره به ما نمی خوره که ... مثل چوب و دمپایی و اینا . از ما رد میشه .
تازه هر اگه آدم بگیری نه اون اینو میبینه و این اون یکی را .

آدم می تونه در خواب با زن جنیش در ارتباط باشه...روزا با زن آدمیش.شبا و در خواب با زن جنیش...:ok: توی همون خواب هم می تونه با زن جنیش یک ارتباط برقرار کنه(جماع داشته باشه)، یعنی برای فرزند آوری، منظورمه، دیدم می گم اینا رو، شوخی می کنم، شنیدم می گم:khandeh!:

mohsen1990;736659 نوشت:
دختر هست.دختری که با شرایط و وضعیت الان من کنار بیاد نیست.فقط پول میخان.خسته شدم از بس رفتم خواستگاری یا زنگ زدیم این طرف اونطرف .یادمه مطلب تو سایت بود.که یکی از علما گفته بود من به اندازه یه تیم فوتبال خواستگاری رفتم.من کم کم باید بگم به اندازه استادیوم ازادی رفتم از دخترا خواستگاری کردم.من یادمه قبلن همین که پسر خوب بود اهل مواد و دود و ... نبود دختر بهش میدادن.اما دخترا الان فقط پول.طرف باباش هیچی نداره.ولی از یه پسر 26 ساله انتظاراتی بیشتر از باباش داره.یعنی به معنای واقعی کلمه خسته شدم.

باور کردنش سخته
شاید شما سخت پسندید
و فقط از دخترایی خواستگاری میکنید که خواستگار زیاد دارند

اگر معیاراتون خیلی بالاست باید بگم که با خواستگاری رسمی نمیتوانید ازدواج کنید
باید قاپ خود دختره رو بدزدید
همین
هیچراه دیگه ایی نداره خودتو خسته نکن
دختر اگه پسرو بخواد خانوادشو رازی میکنه

یاحق

سجاد;725471 نوشت:
با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

سلام
سوال های عجیبی می پرسند:-/

نظر آیت الله خامنه ای چیست؟ آیا می شود با جن ازدواج کرد؟

قرآن مگر نمی گوید هو الذی خلق لکم" من انفسکم" ازواجا8->

سلام

mohsen1990;736067 نوشت:
من که دختره انسان قسمتم نمیشه.کاش یه جن پیدا بشه حداقل ناکام از دنیا نرم

یه چندتاشون اینجا عضو هستن پستهارو دقت کن شاید یافتی کدوم اعضای سایت جنن!x_x

همه پستهامون چتی شده و خارج تاپیک صبح همش پاک شده!:-"

[="Tahoma"][="Black"]

???;899915 نوشت:

سلام
سوال های عجیبی می پرسند:-/
قرآن مگر نمی گوید هو الذی خلق لکم" من انفسکم" ازواجا8->

با سلام

سؤال شما استفتاء شد در صورت دریافت پاسخ در اینجا درج می گردد.

موفق و سربلند باشید[/]

cena;734425 نوشت:
...

جوجه اردک زشت;736574 نوشت:

عين الحيات;735774 نوشت:
آیت الله ناصری دولت آبادی هم ماجرایی را از قول شیخ ابوالحسن کروندی راجع به ازدواج با جن نقل کرده است که گویای این حقیقت است که ازدواج با جن ممکن است.
https://rasekhoon.net/media/show/362887/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%86/

با سلام و احترام

چند سال پیش در کتابخانه، کتابی خواندم درباره داستان هایی واقعی از جن...

یکی از این داستان ها ازدواج یک مرد با جن بود و فرزند داشتند اما مشکل این بود که جوانک ابتدا نمی دانسته که زنش جن است ...

راوی داستان ها کسی بود که مورد رجوع مردم بود.

مردم وقتی با جن مشکل پیدا می کردند به این بنده خدا رجوع می کردند و ایشان خودش دست به قلم شده است و این وقایع را نوشته است.

و در داستان ازدواج مرد با جن، این راوی که خودش استاد بوده است وارد عمل می شود و مشکل این جوان را حل می کند ...

مشکلاتی که برای آن جوان ایجاد شده بود و من به یاد دارم :

ضعف و لاغری ... داشتن بچه جنی و اینکه بچه ها از آن کیست ؟ ... امکان اذیت کردن جن ...

سلام
جدای از مسائل فقهی و شرعی این موضوع
باید توجه داشت . جن و انسان دو موجود متفاوت از هم هستن
که انسان از نظر فیزیولوژیک جسمانی تفاوت های زیادی با جنبان دارد !
انسان از ماده و خاکی و جن ازآتش و مجردا ت و اصلا در وهله اول برای انسان امکان این امر میسر نیست
که خود بخواهد و بتواند همسر جنی برای خود اختیار کند !
و مهمترین اصل ارتباط با جنبان خطرات مهلکه ای را برای انسان به همراه دارد !
حالا چه برسد به ازدواج با آنها
فقط یک سئوال دارم
چگونه انسان متوجه می شود !
با یک جنی ازدواج کرده !
یعنی انسان در عالم واقع این امر برایش صورت می گیرد !
یا در قوه خیال و توهم برای وی مشتبه و یا تداعی می گردد!
پ.ن
البته این نکته هم نباید فراموش کرد
در امر ازدواج مهمترین مسئله هم کفه بودن است !
آیااین
امر در ازدواج با جنبان هم صادق است یا خیر ؟
و جنبان هم مرجع تقلید دارند یا خیر !
منظورجن های شیعه است !
ودر پایان
مباحث جن وقتی برای انسان معرفتی به دنبال نداشته باشد !
از نظر شرعی جایز است یا خیر ؟
با تشکر

می گم چرا چند ساله دختران ما ازدواج نمی کنند!!! نگو شیطون بلاهای جنی، قاپ پسرای ما رو دزدیدن... جل الخالق...

[="Tahoma"][="Black"]

???;899915 نوشت:

پاسخ دفتر معظم له چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

این دفتر فقط پاسخگوی سؤالات عام فقهی مورد ابتلا فعلی مکلفین است.

موفق و مؤید باشید

[/]

آرمین...;899994 نوشت:
سلام
جدای از مسائل فقهی و شرعی این موضوع
باید توجه داشت . جن و انسان دو موجود متفاوت از هم هستن
که انسان از نظر فیزیولوژیک جسمانی تفاوت های زیادی با جنبان دارد !
انسان از ماده و خاکی و جن ازآتش و مجردا ت و اصلا در وهله اول برای انسان امکان این امر میسر نیست
که خود بخواهد و بتواند همسر جنی برای خود اختیار کند !
و مهمترین اصل ارتباط با جنبان خطرات مهلکه ای را برای انسان به همراه دارد !
حالا چه برسد به ازدواج با آنها
فقط یک سئوال دارم
چگونه انسان متوجه می شود !
با یک جنی ازدواج کرده !
یعنی انسان در عالم واقع این امر برایش صورت می گیرد !
یا در قوه خیال و توهم برای وی مشتبه و یا تداعی می گردد!
پ.ن
البته این نکته هم نباید فراموش کرد
در امر ازدواج مهمترین مسئله هم کفه بودن است !
آیااین
امر در ازدواج با جنبان هم صادق است یا خیر ؟
و جنبان هم مرجع تقلید دارند یا خیر !
منظورجن های شیعه است !
ودر پایان
مباحث جن وقتی برای انسان معرفتی به دنبال نداشته باشد !
از نظر شرعی جایز است یا خیر ؟
با تشکر

باید گفت این طور نیست که انسان فقط از خاک و جن فقط از آتش خلق شده است...
بلکه انسان از خاک و آتش خلق شده است و لیکن جنس غالب خاک است و مقدار خاک بیشتر است از آتش در بدن آدم، واین حرارتی که در بدن انسان هست از همان آتش است. و نیز جنیان نیز از آتش و خاک خل شده اند و در ان ها جنس غالب آتش است و مقدار کمی خاک هم در افرینش انها به کار رفته است.اما این که از نظر فیزیولوژیک با یکدیگر تفاوت دارند چیزی هست که در طبیعت دیده شده است.دو گونه حیوان مختلف که با همدیگر جفت گیری کرده اند و صاحب فرزند شده اند.
مثلا اسب و الاغ که دو حیوان مختلف هستند ولی با هم جفت گیری میکنند و فرزند آن ها قاطر است...

سلام

نباید فراموش کرد . هر آنچه در خصوص ازدواج جن و انسان بیان می شود . تحت عنوان داستان می باشد !
یعنی حقیقت ندارند !
حال اگر حدیث و روایت ی هم اگر باشد !
باید دس از لحاظ سند و تایید آن ادله محکم وجود داشته باشد
جن تا متمثل به جسم نشود !!! چنین ازدواج هائی محال و غیر ممکن است
و بصورت همان داستان باقی می ماند !
مثل داستانها ژول ورن!

هر خرافه و دروغی را نباید باور کرد !
شکی نکنید
اگر چنین امری ممکن بود الان شاهد دفاتر خانه های ازدواج و طلاق انس و جن در جای جای کشور بودیم !

پ.ن
این امر خرافه است . خرافه و داستان
چون انسان از ماده و جن مجرد امکان ازدواج این دو مخلوق خدا غیر ممکن است !
شکی نیست . که جن و جود دارد ! و جز مسلمات است !
ااما

ازدواج با مرد و یا زن جن و بچه دار شدن ووو محاله ! شدنی نیست !
گاهی انسان دچار برخی امراض روحی و روانی همراه توهماتی می شود !
مث شیزوفرنی​ که دچار تو همان شنیداری و بصری می شود!!!
حالا تسخیر گرفتن جن توسط افرادی که متاسفانه برخی در امر شر از آنها استفاده می کنند !
وجود دارد !
و ارتباطی شاید بدین صورت که آنها هم هر انسانی نمی تواند !
تسخیر بکند . بلکه زیر نظر استادی در این امر محتمل است !
هر چند مخاطرات شدیدی هم برای فرد و یا خانواده داشته باشد !
که غیر قابل جبران است

آرمین...;901484 نوشت:

سلام

نباید فراموش کرد . هر آنچه در خصوص ازدواج جن و انسان بیان می شود . تحت عنوان داستان می باشد !
یعنی حقیقت ندارند !
حال اگر حدیث و روایت ی هم اگر باشد !
باید دس از لحاظ سند و تایید آن ادله محکم وجود داشته باشد
...
این امر خرافه است . خرافه و داستان
چون انسان از ماده و جن مجرد امکان ازدواج این دو مخلوق خدا غیر ممکن است !
شکی نیست . که جن و جود دارد ! و جز مسلمات است !
ااما

ازدواج با مرد و یا زن جن و بچه دار شدن ووو محاله ! شدنی نیست !

سلام،
اشتباه می‌کنید ... مخصوصاً وقتی فکر می‌کنید جنیان مجرد از ماده هستند ... بعد هم بخاطر اینکه این مطلب را محال می‌دانید با آنکه دلیل بر آن کم نیست که موثق هم باشد ... رویش فکر بکنید ولی اینکه راحت بگویید محال است وجهی ندارد ...
با تمام این اوصاف جنیان مؤمن به طور معمول تمایل خاصی به ارتباط پیدا کردن با نوع انسان ندارند و معمولاً جز در موارد ضرورت نزد انسان‌ها نمی‌روند، مثل جنیان مؤمنی که برای پرسیدن سؤالات شرعی خدمت مراجع تقلید می‌رفتند، یا مثل جنیانی که در بیابان از ایشان کمک خواسته می‌شود که وقتی گم می‌شوند نجاتشان دهند ... و کسی که همینطوری خودش بخواهد با جنیان ارتباط برقرار کند احتمالش خیلی زیاد است که جنیان کافر به دور او جمع شوند چون آن‌ها تمایل به این ارتباط دارند، به همین دلیل هر کسی که همینطوری تفریحی می‌خواهد وارد این میدان بشود بداند که تقریباً به احتمال خیلی زیاد باقی زندگی خودش و نزدیکانش را تباه خواهد کرد تا آنجا که دیگر روی آرامش را نخواهد دید، ارتباط برقرار کردن با جنیان اگر با خواست و اراده‌ی خودشان باشد خلاص شدن از آزار و اذیت‌هایشان دیگر دست خودشان نخواهد بود، مگر خداوند طور دیگری بخواهد ...
خلاصه اینکه اگر کسی می‌خواهد با مؤمنه‌ای ازدواج کند عقل حکم می‌کند به سراغ هم‌نوع خودش برود، آن هم وقتی شأن و مقام انسان مؤمن بالاتر از شأن و مقام جنّ مؤمن است، آنها حتی مؤمنانشان هم گاهی رفتاهای عجیب و غریبی دارند، شما اینطور فرض کنید که اختلاف فرهنگی بین نوع انسان و آن‌ها خیلی زیاد است، از آداب و سنت‌ها گرفته تا برخی رفتارهایی که در نوع انسان خیلی کمتر است ... باز هم آن‌ها هم همه مثل هم نیستند ولی در هر صورت احتیاط حکم عقل است و سری که درد نکند را هم دستمال نمی‌بندند ... آن هم که برخی از علما فتوا به حلال بودن این ازدواج داده‌اند بخصوص اگر زن از جنس انسان باشد و مرد از جنس جن باشد توصیه به ترک این ازدواج است، حالا یک خانواده باشند که به هر دلیل ارتباط با جنیان دارند و بخواهند ازدواج کنند این حکم برای آن‌هاست، نه اینکه یک نفر همینطوری راه بیفتد و بگوید می‌خواهم با جن ازدواج کنم حالا جن از کجا پیدا کنم و امثال آن ...

نقطه;901684 نوشت:

سلام،
اشتباه می‌کنید ... مخصوصاً وقتی فکر می‌کنید جنیان مجرد از ماده هستند ... بعد هم بخاطر اینکه این مطلب را محال می‌دانید با آنکه دلیل بر آن کم نیست که موثق هم باشد ... رویش فکر بکنید ولی اینکه راحت بگویید محال است وجهی ندارد ...
با تمام این اوصاف جنیان مؤمن به طور معمول تمایل خاصی به ارتباط پیدا کردن با نوع انسان ندارند و معمولاً جز در موارد ضرورت نزد انسان‌ها نمی‌روند، مثل جنیان مؤمنی که برای پرسیدن سؤالات شرعی خدمت مراجع تقلید می‌رفتند، یا مثل جنیانی که در بیابان از ایشان کمک خواسته می‌شود که وقتی گم می‌شوند نجاتشان دهند ... و کسی که همینطوری خودش بخواهد با جنیان ارتباط برقرار کند احتمالش خیلی زیاد است که جنیان کافر به دور او جمع شوند چون آن‌ها تمایل به این ارتباط دارند، به همین دلیل هر کسی که همینطوری تفریحی می‌خواهد وارد این میدان بشود بداند که تقریباً به احتمال خیلی زیاد باقی زندگی خودش و نزدیکانش را تباه خواهد کرد تا آنجا که دیگر روی آرامش را نخواهد دید، ارتباط برقرار کردن با جنیان اگر با خواست و اراده‌ی خودشان باشد خلاص شدن از آزار و اذیت‌هایشان دیگر دست خودشان نخواهد بود، مگر خداوند طور دیگری بخواهد ...
خلاصه اینکه اگر کسی می‌خواهد با مؤمنه‌ای ازدواج کند عقل حکم می‌کند به سراغ هم‌نوع خودش برود، آن هم وقتی شأن و مقام انسان مؤمن بالاتر از شأن و مقام جنّ مؤمن است، آنها حتی مؤمنانشان هم گاهی رفتاهای عجیب و غریبی دارند، شما اینطور فرض کنید که اختلاف فرهنگی بین نوع انسان و آن‌ها خیلی زیاد است، از آداب و سنت‌ها گرفته تا برخی رفتارهایی که در نوع انسان خیلی کمتر است ... باز هم آن‌ها هم همه مثل هم نیستند ولی در هر صورت احتیاط حکم عقل است و سری که درد نکند را هم دستمال نمی‌بندند ... آن هم که برخی از علما فتوا به حلال بودن این ازدواج داده‌اند بخصوص اگر زن از جنس انسان باشد و مرد از جنس جن باشد توصیه به ترک این ازدواج است، حالا یک خانواده باشند که به هر دلیل ارتباط با جنیان دارند و بخواهند ازدواج کنند این حکم برای آن‌هاست، نه اینکه یک نفر همینطوری راه بیفتد و بگوید می‌خواهم با جن ازدواج کنم حالا جن از کجا پیدا کنم و امثال آن ...

سلام
سپاسگزارم ار فرمایشات شما از لحاظ علمی خصوصا علم پزشکی یک خط بطلانی بر این قضیه می کشد !
و چنین امر را نشدنی و محال میداند !
ولی
شما ار لحاظ قرآنی یا روایت که دارای سند صحیح باشد !
می توانید این امر را اثبات کنید !
مصادیق چنین ازدواج را بفرمائيد
البته ن بصورت داستانها ی که موجود است !
بلکه به تائيد علما و مراجع هم رسیده باشد!
چون حتی احضار جن کار هرکسی نیست !
چه برسد به ازدواج !
و اگر بفرمائید
نحوه اختیار کردن همسر جنی به چه صورت است !
در واقع چ،گ ونه این امر صورت می گیرد !
موفق باشید

پ.ن
فقط ماندم نفع ازدواج با خانم جنی در چیست !
جز ترس و استرس و وحشت !

آرمین...;901687 نوشت:

سلام
سپاسگزارم ار فرمایشات شما از لحاظ علمی خصوصا علم پزشکی یک خط بطلانی بر این قضیه می کشد !
و چنین امر را نشدنی و محال میداند !
ولی
شما ار لحاظ قرآنی یا روایت که دارای سند صحیح باشد !
می توانید این امر را اثبات کنید !
مصادیق چنین ازدواج را بفرمائيد
البته ن بصورت داستانها ی که موجود است !
بلکه به تائيد علما و مراجع هم رسیده باشد!
چون حتی احضار جن کار هرکسی نیست !
چه برسد به ازدواج !
و اگر بفرمائید
نحوه اختیار کردن همسر جنی به چه صورت است !
در واقع چ،گ ونه این امر صورت می گیرد !
موفق باشید

پ.ن
فقط ماندم نفع ازدواج با خانم جنی در چیست !
جز ترس و استرس و وحشت !

سلام،
از نظر پزشکی هم هیچ خط بطلانی روی این مطلب نیست، گرچه پزشکی جزء علوم تجربی است و غالب متولیان آن به کل منکر وجود جن هستند، عده‌ای هم که اعتقادی به آن از طریق قرآن و روایات دارند کلاً وارد این وادی‌ها نمی‌شوند، برخی هم فکر می‌کنند جنیان مادی نیستند و تجرد مثالی دارند و به همین دلیل این مسائل را مانند شما در حالت معمولی غلط می‌دانند که البته آن‌ها هم دلیلی برای این نظر خودشان ندارند و صرفاً این مطلب را مانند یک نظریه در نظر می‌گیرند ...
با این وجود از آنجا که مخالف ازدواج با جنیان هستم و خطرش را بیش از منفعتش می‌دانم و خطر فراگیر شدن آن را بیش از خطرات فردی آن می‌دانم بیش از این روی آن بحث نمی‌کنم ... بحث‌هایم را به عنوان بحث در مورد ماهیت جنیان در نظر بگیرید و اینکه امکان ازدواج انسان با ایشان هست، یک بحث معرفتی، نه یک مشاوره‌ی ازدواج یا فقهی ...
روی این آیه هم اگر تمایل داشتید بیشتر فکر کنید:
وَإِذْ زَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ أَعْمَالَهُمْ وَقَالَ لَا غَالِبَ لَكُمُ الْيَوْمَ مِنَ النَّاسِ وَإِنِّي جَارٌ لَّكُمْ ۖ فَلَمَّا تَرَاءَتِ الْفِئَتَانِ نَكَصَ عَلَىٰ عَقِبَيْهِ وَقَالَ إِنِّي بَرِيءٌ مِّنكُمْ إِنِّي أَرَىٰ مَا لَا تَرَوْنَ إِنِّي أَخَافُ اللَّـهَ ۚ وَاللَّـهُ شَدِيدُ الْعِقَابِ

سجاد;900135 نوشت:
[="Tahoma"][="Black"]

پاسخ دفتر معظم له چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

این دفتر فقط پاسخگوی سؤالات عام فقهی مورد ابتلا فعلی مکلفین است.

موفق و مؤید باشید

[/]

با سلام

اصل بر حلیت است مگر خلافش ثابت شود...
یا برعکس

خب دلایلی در مورد ازدواج انسان با جن وجود داره.... همونجوریک بعضی علما نظرشون اینه که فرزندای حضرت آدم با جنیان و حوری ها ازدواج کردن و این بشر امروزی رو به وجود آوردن و اشکالی توی اون ندونستن

دوم اینکه تو بعضی احادیث هس که عده ای با اجنه رابطه داشتن مثلا یادمه تو حدیثی که راوی اون ابوبکر بود (به خاطر همین زیاد بهش استناد نمیکنم!) از پیامبر نقل شده بود که قوم کرد از جنیان هستن. به این نحو که 40 زن تو جزیره بودن و چهل مرد از جن باهاشون رابطه برقرار میکنن و از اون رابطه اولین نسل اکراد به وجود میاد...

یا تو کتاب دیگه ای ک فک کنم اسمش "داستان هایی در مورد جن " بود... داستان های متعددی در مورد رابطه ی جن و انسان آورده بود البته تو همون کتاب گفته بود که چون عنصر وجودی جن با انسان فرق داره به خاطر همین انسان معمولا تو این رابطه دووم نمیاره و میمیره (به خاطر حرارت بالای بدن جن )

البه این فقط از نظر جسمانی بود

از نظر ماورائی تو یکی از سخنرانی های آقای رائفی پور شنیدم که میگفتن وقتی کسی توی خواب محتلم میشه در واقع با یک جن رابطه برقرارکرده اماخارج از جهان انسانی و یا کسیه با همسرش رابطه داره در حالیکه داره به زن دیگه ای فکر میکنه در ماورا با یک جن رابطه برقرار کرده و ازش بچه دار هم میشه...

والله اعلم

خادم المهدي;902088 نوشت:
خب دلایلی در مورد ازدواج انسان با جن وجود داره.... همونجوریک بعضی علما نظرشون اینه که فرزندای حضرت آدم با جنیان و حوری ها ازدواج کردن و این بشر امروزی رو به وجود آوردن و اشکالی توی اون ندونستن

دوم اینکه تو بعضی احادیث هس که عده ای با اجنه رابطه داشتن مثلا یادمه تو حدیثی که راوی اون ابوبکر بود (به خاطر همین زیاد بهش استناد نمیکنم!) از پیامبر نقل شده بود که قوم کرد از جنیان هستن. به این نحو که 40 زن تو جزیره بودن و چهل مرد از جن باهاشون رابطه برقرار میکنن و از اون رابطه اولین نسل اکراد به وجود میاد...

یا تو کتاب دیگه ای ک فک کنم اسمش "داستان هایی در مورد جن " بود... داستان های متعددی در مورد رابطه ی جن و انسان آورده بود البته تو همون کتاب گفته بود که چون عنصر وجودی جن با انسان فرق داره به خاطر همین انسان معمولا تو این رابطه دووم نمیاره و میمیره (به خاطر حرارت بالای بدن جن )

[/HR]
[/HR]
البه این فقط از نظر جسمانی بود

از نظر ماورائی تو یکی از سخنرانی های آقای رائفی پور شنیدم که میگفتن وقتی کسی توی خواب محتلم میشه در واقع با یک جن رابطه برقرارکرده اماخارج از جهان انسانی و یا کسیه با همسرش رابطه داره در حالیکه داره به زن دیگه ای فکر میکنه در ماورا با یک جن رابطه برقرار کرده و ازش بچه دار هم میشه...

والله اعلم

سلام

برای تمامی این حرف ها نه سند قرآنی و یا روائی از اهل البیت ع وجود ندارد ط،
پس فقط در حد فرضیات است !

موضوع قفل شده است