سردار سرتیپ دوم پاسدار شهيد حسين محمديان

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
سردار سرتیپ دوم پاسدار شهيد حسين محمديان

شهيد حسين محمديان سال 1340 در تهران در خانواده اي با اصالت و مذهبي چشم به جهان گشود . دوران تحصيل خود را با موفقيت پشت سر گذاشت و موفق به اخذ مدرك ديپلم شد .همراه تحصيل خود به كسب فضائل ومعنويات پرداخت . با تأثير پذيري مثبت از تربيت صحيح و اسلامي پدر و مادرش آمادگي لازم براي امور خير و كارهاي بزرگ را بدست آورد وي همراه با تحصيل و علم به كار هم مي پرداخت و در كنار همه اينها به رسالت بزرگش كه همانا فعالت بر عليه رژيم ستم شاهي بود مي پرداخت وي در پخش اعلاميه ها و نوارها ي حضرت امام (ره) نقش بسزايي داشت . پس از ماهها فعاليت شبانه روزي و شركت در اكثر تظاهرات و راهپيمائي ها، انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد و هوايي پاك و تازه روح و روان مردم را نوازش داد . شهيد حسين هم با فرصت استثنائي كه به دست آمده بود بدون هيچ درنگي با عشق وشور براي محافظت از انقلاب نوپاي اسلامي به استخدام رسمي كميته انقلاب اسلامي تهران در آمد ودر منطقه نارمك تهران مشغول انجام وظيفه شد .پس از چندي به جبهه هاي حق عليه باطل عزيمت نمود تا بار ديگر برادرانش هم گام و همسنگر شود و بر لشكر كفر و ستم بتازد . سرانجام شهيد حسين محمدياني در بيست و هشتمين روز آبان ماه سال 59 در خوزستان (سوسنگرد ) كه در جنگ هاي نا منظم زير نظر شهيد دكتر چمران فعاليت مي كرد و به درجه رفيع شهادت نائل آمد .
روحش شاد و يادش گرامي باد

[="#FF0000"]گوشه اي از وصيت نامه شهيد :[/]

پدر و مادر عزيزم مرا به خاطر تمام كوتاهي هايم ببخشيد شما به من خيلي محبت كرديد و شهامت شهادت را به من آموختيد من از اول انقلاب آرزوي شهيد شدن را داشتم .شهادت صفت هايي دارد كه قابل تفسير نيست هركسي كه اين راه را انتخاب مي كند به خداي خود نزديك تر مي شود بله من شهادت را با آغوش باز قبول مي كنم و مال و اندوخته اندكي هم دارم كه از پدر و مادرم مي خواهم هر طوري كه مي خواهند بين فقرا و در مسجد وقف كنند.