جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بهشت گمشده ایران - نزدیک تهران - دسترسی آسان ( تصاویر )

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

بهشت گمشده ایران - نزدیک تهران - دسترسی آسان ( تصاویر )

بنام خدا
    آدرس : بهشت زهرا تهران قطعه 44
    بیشتر شهدای این قطعه گمنام هستند و دری در بهشت زهرا تهران است . بهشت است بهشتی که مردم به راحتی از کنارش رد میشن اما نمیرن یه صفایی کنن .
    http://masjede-abalfazl.blogsky.com/.../28/post-1174/
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

2. صلوات ها 2

3.  

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

این متن توسط جناب شروین در تاپیک http://www.askdin.com/thread50510.html امده .
    دائم به یاد مرگ هستم . واقعا از 14-15 سالگی معتاد فکر مرگ هستم .نمیتونم به یادش نباشم . طوری که موسیقی من گوش دادن به سخنرانی های در مورد مرگ و قیامت و همچنین سیاحت غربه که تا الان 500 بار گوش دادمش . کامل حفظمش

تفریحم اینه تقریبا هر هفته میرم بهشت زهرا . میرم غسال خونه یه مرده رو انتخاب میکنم و دنبالش میرم تا دفنش کنن . (شاید بگید تو دیگه مغزت کپک زده) یا یه قبر پیدا میکنم غریبه . با صاحبش حرف میزنم .

جناب شروین بنده یک پیشنهاد دارم .
    به جای غسال خونه و راه افتادن دنبال ان و صحبت با او برو در قطعات شهدا و وقتت رو اونجا بگذرون . زیارت عاشورا رو اونجا بخون .
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

5. صلوات

نوشته
    719
    حضور
    23 روز 11 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    28
    صلوات
    3066

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزیم نمایش پست ها
    این متن توسط جناب شروین در تاپیک http://www.askdin.com/thread50510.html امده .
    دائم به یاد مرگ هستم . واقعا از 14-15 سالگی معتاد فکر مرگ هستم .نمیتونم به یادش نباشم . طوری که موسیقی من گوش دادن به سخنرانی های در مورد مرگ و قیامت و همچنین سیاحت غربه که تا الان 500 بار گوش دادمش . کامل حفظمش

تفریحم اینه تقریبا هر هفته میرم بهشت زهرا . میرم غسال خونه یه مرده رو انتخاب میکنم و دنبالش میرم تا دفنش کنن . (شاید بگید تو دیگه مغزت کپک زده) یا یه قبر پیدا میکنم غریبه . با صاحبش حرف میزنم .

جناب شروین بنده یک پیشنهاد دارم .
    به جای غسال خونه و راه افتادن دنبال ان و صحبت با او برو در قطعات شهدا و وقتت رو اونجا بگذرون . زیارت عاشورا رو اونجا بخون .
    اتفاقا گلزار شهدا هم میرم . خیلی صفا داره
    ولی جنبه سازندگی مرده هایی که تازه دارن دفن میشن قابل مقایسه با نشستن سر قبر قدیمی نیست حالا چه شهید چه غیر شهید
    البته نامردا غسالخونه رو بستن کلا برای دیدن
    چند وقت پیش یه مریض چادر سرش کرده رفته از غسالخونه زنونه فیلم گرفته پخش کرده . از اون موقع کلا مردونه و زنونرو بستن

ویرایش توسط شروین : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ در ساعت ۱۵:۳۶

7. صلوات ها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری