صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: از حرم امام رضا (ع) تا منجلاب زنا

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,521
    حضور
    175 روز 1 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58315

از حرم امام رضا (ع) تا منجلاب زنا

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

سلام
    می خوام صادقانه در دل کنم حالم داغوووووووووووووووووووووو ووووووونه
    از 9 سالگی همیشه نمازم می خوندم و روزه ام هم می شدم
    تا 16 سالگی که یکبار توی حموم اصلا ناخوادآگاه بدون اینکه فیلمی دیده باشم یا کسی بهم گفته باشه(دوست و رفیقی هم نداشتم) بدون احساس استمنا کرده ام اصلا هم نمی دونستم که این کار گناه دارد و اصلا چی هست و .... ای کاش حداقل یه معلمی یا پدر و مادر یا کسی بهم گفته بود یا مدرسه 1 کتابی بهمون داده بود که چنین کاری گناهی بزرگی است چه عواقبی دارد و ... اگر می دانستم غیر ممکن بودن یعنی غیر ممکن بود سمت گناه برم غیرممکن.
    تا مدتی بود تا کم کم برای اولین بار فیلم مستهجنی که پدرم داشت رو مخفیانه دیدم برای اولین بار ....
    گذشت تا اینکه رفتم انجمن اسلامی خیلی جو خوب و دوستانه ای داشت هر 5 شنبه برگزار می شد کلا 5 شنبه ها روز شادی بود برام. جلسات خوبی داشت از خداشناسی و اثبات خدا تا دین و شهدا و سیاست و ... کلا فضای منو عوض می کرد تا حدی که به کوچک ترین اهنگی گوش نمی دادم اکثر نماز شب و نماز 200 رکعتی میخوندم و کوچکترین نگاهی به نامحرم و... همه چیز عالی و دوست داشتنی بود
    رفتم دانشگاه تهران اونجا به خاطر همین جو باعث شدم یکی از هم اتاقی هام که نماز خون بشه و پایبند کامل بشه و ... تا الان که داره دکترای حسابداری میگیره و الان من حسرت ایمان اون را دارم الان وقتی باهاش صحبت می کنم می بینم چه قدر انسان می تونه بزرگ و محکم و با تقوا باشه دمش گرم
    گذشت کم کم جو دانشگاه و خوابگاه روم تاثیر گذاشت وارد سایت ها ضد خدا و ... شدم و حالا دیگه به همه چیز شک داشتم به همه چیز ولی دلم همیشه با خدا بود
    رسیدم به سربازی توی سرباز خیلی پسر سر به زیری و کم رویی بودم ولی هم آسایشگاهی من توی سربازی اهل همه خلافی بودن تقریبا همه اونها از مواد بگیر تا موارد جنسی و ...
    من کم کم دوست داشتم تجربه کنم رابطه جنسی و ...
    وقتی اونها رو میدیم چه جوری عاشقانه با هم حرف می زنند یا می روند کنار هم و ...
    تا اینکه 1 روز یه زنی ... شماره موبایل خودشو به من داد (با این که دوست داشتم با جسن مخالف رابطه داشته باشم ولی هرگز هرگز به خاطر حیا و خجالت و کم رویی کوچکترین قدیم برای این کار بر نمی داشتم)
    هیچ وقت نمی بخشمش کثافت هم شرف خودشو نابود کرد هم کثافت منو منحرف کرد این خانم شوهر داشت و متاسفانه کاری که نباید بشه شد چندین مرتبه هم تکرار شد ای خدا با این که اونم نماز می خوند خیلی معتقد بود ... ولی به خاطر اعتیاد شوهرش و اینکه آرایشگاه داشت و اکثر زنا از دوست پسراشون تعریف می کردن و ... اونم مثل من هوس دوست کرده بود و به این منجلاب وارد شده بود

سربازی تموم شد بعد سرباز هم چند ماهی باهاش صحبت می کردم ولی دیگه ترسیدم گفتم حداقل تا قبل ازدواج مثل 1 جوان پاک زندگی کنم و رابطه رو کاملا قطع کردم هرچند 1هفته بعد قطع کردن کامل رابطه بابام گوشی امو دیدم بود با اس ها کلا ابروم رفت یعنی دیوانه شده بودند پدر و مادرم اصلا باور نمی کردم پسر مومن و باحیاشون اینجوری شده باشد بله کلا ابروی من رفت.و باعث ازاد واذیت خیلی برای پدر و مادر شد این فهمیدن هرچند 2 روز بعد کلا هیچ چیزی به روی من نیاوردن.اون دنیا که دیگه همه از کثافت کاری من خبر دار میشه ای وای از قیامت و رسوایی قیامت چه جوری باید جواب شوهر اون زن رو بدم...

گذشت دیگه واقعا تصمیم گرفته بودم که تا ازدواج جوانی پاکی رو داشته باشم همین ماه رمضانی خیلی ماه عالی بود چه روزه هایی خوب و لذت بخشی چه شب های قدر و دعای جوشن های لذت بخشی خیلی خوب بود ولی رمضان تمام شد و کم کم دوباره توی محیط کار و ... وسوسه می کردم جوری که حسرت اونهایی رو می خوردم که دوست جنس مخالف دارند ادم چقدر باید احمق باشه که حسرت گناه داشته باشه بله گذشت
    تا اینکه پدر و مادر رفتن مشهد هر چند اصرار کردن ولی من حال مشهد نداشتم یعنی آقا نطلبید ... خانواده رفتن و من تنها ماندم توی خانه

یک روز به خدا به صورت خیلی غیر عادی خیلی غیر عادی سردرد شدم توی سرکار زودتر از زمان مقرر از سرکار اومدم بیرون به صورت عجیب و اولین بار مستقیم نرفتم خونه و1 چهاراه رفتم بالاتر بی جهت بی اراده و عجیب و غریب و ... 1 زن بی حیایی دیدم که خیلی عجیب و غریب برای اولین بار دنبال اون رفتم و بهش شماره دادم(خودم باورم نمیشه من این کارها رو بکنم هنوزم باورم نمی شه من اینقدر عوضی هستم) بله این خانم هم شوهر دارد و من توی خونه تنها هستم ماشین بابام هم توی خونه هست و همه چیز محیا و اون هم به خاطر رسیدگی نکردن شوهرش بی توجهی شوهرش نیازی که شوهرش رفع نمی کرد با من دوست شد و من به جای اینکه توی حرم امام رضا باشم تو رختخواب زنا رفتم چقدر تفاوت داره ............... واییییییییییییییییییییییی ییییی

و الان که آتش شهوت فروکش کرده دیوانه وارد دارم حسرت پاکی می خورم دیوانه وارد حسرت جوانایی رو می خورم که پاک هستن و به قول قران به زنا نزدیک نمی شن زنا نباید نزدیک شدن یعنی نباید بهش فکر کرد نباید چشم رو ازاد گذاشت ولی من نکردم
    ای جوانای که پاک هستی به خودتون ببالید به قرآن قسم هیچ چیز توی زنای 10 دقیقه نیست هیچ چیز فقط پاکی و خدا ماندگاره کاش اینو من قبل زنا درک می کردم و پاک می موندم ای کاش
    ولی الان چیکار کنم نمی دانم و منتظرم که چنین عاقبیتی هم نصیب خودم و زنم بشوند که 1 انسان بی شرفی مثل من زن منو بدزد
    وای به حال ما زناکاران به خاطر شهوت به خاطر 10 دقیقه از ولایت خدا خارج می شیم
    امان از قیامت امان ییییی
    دیشب با دعای کمیل کلی گریه کردم و توبه کردم ولی ظهری دوباره جواب اس اون دادم
    وقتی وارد منجلاب میشی دیگه هرچقدر دسته و پا بزنی بیشتر داخلش میری
    دلم گرفته و داغون می دونم خدا از دستم ناراحته و حالا نمی تونم قطع کنم چیکار کننممممم

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات ها 14

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,521
    حضور
    175 روز 1 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58315

با نام و یاد دوست

از حرم امام رضا (ع) تا منجلاب زنا

کارشناسان بحث: استاد حامی و استاد نسیم رحمت

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳ در ساعت ۰۲:۰۸ دلیل: درج نام کارشناس پاسخگوی دوم

5. صلوات ها 9

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام بر شمادر پاسخ به اين سؤال توجه به نكات زير بسيار مهم است
    1) باور كنيم كه 124 هزار پيغمبر و 14 معصوم آمدند به ما بگويند كه اي انسان تو اراده و اختيار داري و اساسا به همين دليل كه مي تواني از فرشتگان هم با اين قدرت اراده بالاتر روي و جانشين خدا شوي مورد غبطه فرشتگان قرار گرفته اي.
    2) قرآن هم مي فرمايد شيطان فرداي قيامت نمي پذيرم كه او باني گناهان شما است شيطان مي گويد من اراده شما را سلب نكردم من فقط دعوت كردم ولي اين تو بودي كه با سر دويدي و اجابت كردي.
    3) عقلا مي گويند الاضطراب و بالاختيار لاينافي الاختيار: اين كه با اختيار خودتان را مضطر كنيد و اين با اختيار منافات ندارد. يعني اگر من بروم لب يك برج بيست طبقه و آويزان شوم و بعد از خستگي سقوط كنم درست است كه موقع سقوط واقعا نمي توانم و اراده ندارم خودم را نجات دهم ولي اين منافات با اين ندارد كه من اختيارا خودم را در چنين شرايطي قرار داده ام. بسياري از دستورات اسلام براي رويارويي با شهوت جنبه پيشگيرانه دارد ولي افراد كمي هستند كه به خداوندي خدا باور داشته باشند و بگويند او خالق ما است و به خير و صلاح مان آگاه است و دستورات را مو به مو انجام دهند از همه بدتر اين كه برخي دستورات ديني پيشگيرانه را تحجر، خشك مقدسي، اُمل بودن و...مي دانند و افراد مقيد را مسخره مي كنند.
    امروز در گروهي در يكي از شبكه هاي اجتماعي (لاين يا واتس آپ) كه اعضاي يك فاميل عضو بودند، فرد به ظاهر محترمي عكس هاي سكس براي مرد و زن فرستاده بود و اين را موضوع طنز و شوخي قرار داده بود وقتي عده اي به او اعتراض كرده بودند همسرش هم از او دفاع كرده بود و گفته بود كه نبايد اين قدر كم ظرفيت باشيد الان همه چشم و گوششان باز است. بايد بازتر از اين ها فكر كنيد.

وقتي ما در گزينش دوستان دقت نداريم
    زماني كه در ارتباط با نامحرم - فاميل و غريبه - حدود شرعي را كه خالقمان بيان كرده است رعايت نمي كنيم.
    هنگامي كه نسبت به موسيقي لهوي و تصاوير مبتذل و جوك هاي مبتذل عفاف نمي ورزيم.
    اختلاط دختر و پسر را روشنفكري تلقي مي كنيمو...اين يعني قرار دادن پنبه در كنار آتش.
    به قول فلاسفه «مقتضي موجود» و« مانع مفقود» است بنابراين آتش نگرفتن پنبه عجيب است و جاي سؤال دارد.
    4) بزرگان دين وقتي سخنان سطحي از دوستان خود بشنوند واقعا رنج مي برند دوست من! در سخنان خود فرمويد:« امام رضا نطلبيد.....» اين سخن سطحي را ما در محاوره هايمان به كار مي بريم و بايد از آن توبه كنيم؛
    مگر مي شود ائمه ما كه از جان خود فرزندان و كودكان خود براي هدايت ما دريغ نكرده اند ما را نطلبند؟

مگر مي شود ما توجه كنيم و آنها سراغي از ما نگيرند؟!مگر داستان اويس قرني فقط براي همان زمان بود؟! مگر نمي دانيم كه بعد منزل در سفر روحاني نيست؟!امام زمان - عجل الله تعالي فرجه الشريف - فرمودند ما از ياد شما غافل نيستم و نسبت به عنايت و رعايت شما اهمالكار نيستيم.بله ما همين كه توجه كنيم ائمه متوجه ما هستند و از اين بالاتر فرموده اند حتي سلامي كه شما مي كنيد جواب سلامي است كه ما به شما كرده ايم و شما حالت توجه به ما پيدا كرده ايد.

5) خب الان توفيق توبه پيدا كرده ايد. در روايات ما نعمت توبه برابر است با يك گنج معنوي خيلي غني و بزرگ. بنابراين شما قدر اين سرمايه معنوي را بدانيد و با شش دانگ حواس و با چنگ و دندان نسبت به حفظ آن دقت كنيد نگذار وسوسه هاي نفس و شيطان هاي جني و انسي شما را غافل كند و اين گنج به تاراج برود. هميشه اين سؤال را از خود بپرسيد كه آيا واقعا اجل به من فرصت مي دهد اگر دوباره گناه كنم توبه كنم؟نكنه در حالي در غسالخانه باشم كه غسل جنابت آن هم از زنا به گردنم باشد.

6) خداوند بدون هيچ شك و شبهه رحمتش از غضبش پيشي گرفته است ولي اگر ما حدود الهي را رعايت نكنيم و به ناموس مردم خيانت كنيم خداوند به اين خيانت ها آگاه است و او شديرترين عقاب كنندگان است.

7) به حديث توبه در 40 حديث امام خميني دقت كنيم تا جسارت نكنيم گوهر توبه خود را با سنگ گناه بشكنيم. معصوم فرمود وقتي بنده اي از گناهان توبه واقعي و نصوح كند. خداوند عاشقش مي شود اذا تاب العبد توبه نصوحا احبه الله، بعد خدا به فرشتگان و زمين و اعضا و جوارح اين فرد گناهكار دستور مي دهد كه گذشته او را از ياد ببرند و طوري كه اين فرد وارد محشر مي شود كه گويي اصلا گناهي نكرده است.

8)ياد گناهان گذشته نبايد به شما الهام كند كه آب كه از سر گذشت چه يك وجب چه صد وجب. بايد شما را تشويق كند كه خداوند را عاشق خود نگه داريد و اجاره ندهيد از چشم خدا و فرشتگان و ائمه بيفتيد. براي اين منظور داستان توبه كنندگان را مطالعه كنيد. اگر بازهم شرايط ازدواج تان فراهم نيست

• نيز مطالعه كنيد

http://www.askdin.com/thread50435.html

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ در ساعت ۰۱:۲۰
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 21

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    سلام
    می خوام صادقانه در دل کنم حالم داغوووووووووووووووووووووو ووووووونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    دیشب با دعای کمیل کلی گریه کردم و توبه کردم ولی ظهری دوباره جواب اس اون دادم
    وقتی وارد منجلاب میشی دیگه هرچقدر دسته و پا بزنی بیشتر داخلش میری
    سلام . متن رو که خوندم کلی منقلب شدم و به معنای واقعی کلمه درک کردم که چی میگی و توی چه شرایطی بودی و هستی برای همینم میخوام اولین حرمی که رفتم (من مشهدیم و خادم) به نیابت از تو برم و ازت میخوام حالا که امام رضا اینقدر دوستت داشت که یکیو مامور کرد به جات بره زیارتش تو هم جوابشو با جواب ندادن به اون خانم بدی ...

برای اینکه بتونی ترکش کنی لازم نیست تصمیم بگیری برای همیشه باهاش خداحافظی کنی و بیخیالش بشی چون سنگ بزرگ نشانه ی نزدنه! فردا صبح که از خواب بیدار شدی تصمیم بگیر فقط همین امروز رو تا شب به خاطر امام رضا صبر کنی و سراغ اون خانم نری. جواب دادنت رو با تاخیر بنداز. با خودت بگو امروز به امام رضا قول دادم و پای قولم هم میمونم واسه همین فردا جوابشو میدم یا فردا سر قرار میرم. (فکر نکنم تحمل کردن یک از صبح تا شب برای هیچ کس کار سختی باشه اگر هم سخت بود به خودت وعده ی فردا رو بده تا آروم بشی و بتونی تحمل کنی.... از امروز تا فردا خدا بزرگه تو سعی کن همین روزی که توش قرار داری رو بدون گناه سر کنی بقیشو بسپر به خدا.... خودش کمکت میکنه وقتی ببینه تو تلاشتو میکنی...
    این راه حلی که بت گفتم رو خودم امتحان کردم و تونستم گناهانی که بهش معتاد شده بودم رو به کلی ترک کنم... حتی اگر هم جواب نده بازم خوبه چون داری سعیتو میکنی و این برای خدا و امام رضا ع ارزشمنده پس مطمئن باش که کمکت میکنن.
    اگر جواب گرفتی منو هم دعا کن

هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

9. صلوات ها 14

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

سلام.
    من فقط یه راهکار به ذهنم میرسه ولی نمیدونم چقدر برای این کاربر عملی و موثر باشه...
    میخواستم بگم هروقت فکر گناه تو ذهنت بیاد وضو بگیر فقط یه صفحه قرآن بخون...بعد از اتمام قرآن بخوای سمت گناه هم بری با خودت میگی من الان داشتم کلام خدا رو میخوندم حالا برم گناه کنم؟،؟؟...شاید اینجوری اثر بازدارندگی از گناه برات داشته باشه
    یا بلند شو دو رکعت نماز بخون چون خدا در قرآن میگه ان الصلاه تنهی عن الفحشاء و المنکر

11. صلوات ها 15

نوشته
    16
    حضور
    2 روز 17 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    123

بسم الله الرحمن الرحیم
    یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

1- این باعث میشه ایمان ما ثابت بشه
    2-یه تجربه:اگر گناه کردن دوست ندارید رو راست به خدا بگید دوست ندارم خدا خودش کمک میکنه شک نکنید

واگر میل به گناه دارید بگید خدایا حلالش را به من بده
    یا تضرع وگریه بگو الهی وربی من لی غیرک
    همه ما گناه کاریم وخدا ارحم راحمین
    دلت شکست برای منم دعا کن

الهی و ربی من لی غیرک

13. صلوات ها 6

نوشته
    198
    حضور
    6 روز 9 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    19
    صلوات
    801

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها
    برای اینکه بتونی ترکش کنی لازم نیست تصمیم بگیری برای همیشه باهاش خداحافظی کنی و بیخیالش بشی چون سنگ بزرگ نشانه ی نزدنه!
    کسی که پیام را فرستادند مدت زیادی با آن خانم در ارتباط نبوده اند که وابستگی ایجاد شود.هر قدر این ارتباط طول بکشد وابستگی شدیدتر میشود و دل کندن هم سخت تر.
    توصیه ی من به ایشان این است که:
    به نظر من کلا آن خانم را فراموش کنید و شماره اش را از گوشیتان پاک کنید و خیلی بهتر که اصلا سیمکارت خود را عوض کنید و هر گونه راه ارتباطی با آن خانم را مسدود کنید تا زمینه های گناه برای شما بر چیده شود.

15. صلوات ها 5

نوشته
    198
    حضور
    6 روز 9 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    19
    صلوات
    801

چیزی که شاید بیشتر از همیشه به آن نیاز دارید:

هیچ وقت نمازاول وقت خود را ترک نکنید..

واستعینوابالصبر و الصلاه

17. صلوات ها 7

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.17 نمایش پست ها
    کسی که پیام را فرستادند مدت زیادی با آن خانم در ارتباط نبوده اند که وابستگی ایجاد شود.هر قدر این ارتباط طول بکشد وابستگی شدیدتر میشود و دل کندن هم سخت تر.
    توصیه ی من به ایشان این است که:
    به نظر من کلا آن خانم را فراموش کنید و شماره اش را از گوشیتان پاک کنید و خیلی بهتر که اصلا سیمکارت خود را عوض کنید و هر گونه راه ارتباطی با آن خانم را مسدود کنید تا زمینه های گناه برای شما بر چیده شود.
    خب بله اگر اراده ی این کار در شخص وجود داشته باشد توصیه اول من و همه هم همین است. منتهی بعضی وقت ها به هزار و یک دلیل نمیشه....دلیلش هم فقط وابستگی نیست
    مثلا تعویض سیم کارت مقدور نیست (لااقل برای من و خیلی های دیگه که شاغلیم و مشتری هامون شمارمون رو دارن)
    یا اگه شمارشو پاک کنه اون پیام میده و دوباره شمارشو به دست میاره
    یا شمارش رو حفظه و هرکار کنه از یادش نمیره
    یا مثلا آدرس خونشون رو دختره داره و اگه این جواب نده ممکنه بلند شه بیاد دم در و دوباره تحریکش میکنه...
    یا خود پسره آدرسه خونه دختره رو داره و هرکار کنه از یادش نمیره
    اینا همه دلایلی هست که نمیشه با یک کلمه "فراموش کنید" حلش کرد واسه همین اون روش رو بهش توصیه کردم

هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

19. صلوات ها 3

نوشته
    198
    حضور
    6 روز 9 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    19
    صلوات
    801

مثلا تعویض سیم کارت مقدور نیست (لااقل برای من و خیلی های دیگه که شاغلیم و مشتری هامون شمارمون رو دارن)
    خب یه پیام می فرستین به مشتری ها و میگین این شماره ی جدیده منه و اگر کارم داشتید با این شماره تماس بگیرید.(به این هم فکر نکنید که مردم چی میگن؟)
    یا اگه شمارشو پاک کنه اون پیام میده و دوباره شمارشو به دست میاره
    یا شمارش رو حفظه و هرکار کنه از یادش نمیره
    به خاطر همینم گفتم عوض کنند و خودشون ملزم کنند که دیگه تماس نگیرند باتوجه به اینکه عوض کردن سیم کارت مقداری دردسر دارد دیگه شخص به این فکر نمی کند که با سیمکارت جدید تماس بگیرد...

یا مثلا آدرس خونشون رو دختره داره و اگه این جواب نده ممکنه بلند شه بیاد
    به هر حال نباید به دل ترس راه داد...و با بهانه ها عمر را سپری کرد

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری