جمع بندی تعمیر موبایل و درست نشدن آن

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تعمیر موبایل و درست نشدن آن

درود
بنده یه آدم دست به خیری هستم که از پنج شیش سال پیش تا الآن گهگاهی دوست و آشنا موبایلشون نرم افزاری خراب میشه بی منت درست می کنم واسشون. سرم از قدیم تو این چیزا بوده، علاقه داشتم و واردم، مغازه ای چیزی ندارم.
یکسال و نیم پیش یکی از دوستان گوشی ویندوز موبایلش رو واسم میاره و توی بحث و گفت و گو بود که دیدم گوشیش خرابه و میشه با چند ساعت وقت درست ترش کرد. یه حسی هم بهم می گفت اون میدونه من تو این کارم و روش نمیشد ازم بخواد، واسه خودم بهش پیشنهاد دادم بیا گوشیت رو واست درست می کنم الکی پول نده بیرون.
گوشیش چند روزی دستم بود داشتم روش کار می کردم یه Rom ریختم روش، ولی متاسفانه گوشی دیگه بالا نیومد و روی لوگوی htc همچنان گیر می کنه.
معلوم نیست گوشی چش شده، هرجا بگید بردمش واسه تعمیرات ولی نمی تونن درستش کنن.
منتها این دوستم چون میدونست گوشیش خرابه و تاچش مشکل داره الآن فکر می کنه گوشیش درست نمیشه، و گفته هرطوری می دونی خودت یا درستش کن یا بفروشش، زیر 200 تومن هم نده.
منم دارم میرم خدمت، نمی دونم چیکار کنم!!
به در و دیوار زدم هیچکی بلد نیست درستش کنه، خیلی گشتم دنبال تعمیرش.. همچنین برای فروشش. نه تعمیر میشه نه به اون قیمت فروخته میشه.
الآن دین و حقی گردنمه؟ 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

bbehsan;717151 نوشت:
درود
بنده یه آدم دست به خیری هستم که از پنج شیش سال پیش تا الآن گهگاهی دوست و آشنا موبایلشون نرم افزاری خراب میشه بی منت درست می کنم واسشون. سرم از قدیم تو این چیزا بوده، علاقه داشتم و واردم، مغازه ای چیزی ندارم.
یکسال و نیم پیش یکی از دوستان گوشی ویندوز موبایلش رو واسم میاره و توی بحث و گفت و گو بود که دیدم گوشیش خرابه و میشه با چند ساعت وقت درست ترش کرد. یه حسی هم بهم می گفت اون میدونه من تو این کارم و روش نمیشد ازم بخواد، واسه خودم بهش پیشنهاد دادم بیا گوشیت رو واست درست می کنم الکی پول نده بیرون.
گوشیش چند روزی دستم بود داشتم روش کار می کردم یه Rom ریختم روش، ولی متاسفانه گوشی دیگه بالا نیومد و روی لوگوی htc همچنان گیر می کنه.
معلوم نیست گوشی چش شده، هرجا بگید بردمش واسه تعمیرات ولی نمی تونن درستش کنن.
منتها این دوستم چون میدونست گوشیش خرابه و تاچش مشکل داره الآن فکر می کنه گوشیش درست نمیشه، و گفته هرطوری می دونی خودت یا درستش کن یا بفروشش، زیر 200 تومن هم نده.
منم دارم میرم خدمت، نمی دونم چیکار کنم!!
به در و دیوار زدم هیچکی بلد نیست درستش کنه، خیلی گشتم دنبال تعمیرش.. همچنین برای فروشش. نه تعمیر میشه نه به اون قیمت فروخته میشه.
الآن دین و حقی گردنمه؟ 

سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

اگر آسیبی که وارد شده از طرف شخصی که آن را درست میکرده نبوده بلکه خرابی گوشی از خودش بوده ،شخص تعمیر کننده که گوشی را درست کرده ،ولی درست نشده ضامن نیست،ولی اگر خرابی مستند به شخصی است که داشته او را تعمیر می کرده باید خسارت وارده را جبران کند یا از صاحبش رضایت بگیرد.

پی نوشت:
رساله امام،احکام اجاره ،مسائل متفرقه،مساله 2200

شفا;718282 نوشت:
سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

اگر آسیبی که وارد شده از طرف شخصی که آن را درست میکرده نبوده بلکه خرابی گوشی از خودش بوده ،شخص تعمیر کننده که گوشی را درست کرده ،ولی درست نشده ضامن نیست،ولی اگر خرابی مستند به شخصی است که داشته او را تعمیر می کرده باید خسارت وارده را جبران کند یا از صاحبش رضایت بگیرد.

پی نوشت:
رساله امام،احکام اجاره ،مسائل متفرقه،مساله 2200

خب گوشی خراب بوده، زیر دست من که اومده خراب تر شده و دیگه روشن نشده. تو اینطور شرایطی تکلیف چیه؟

bbehsan;717151 نوشت:
یه Rom ریختم روش، ولی متاسفانه گوشی دیگه بالا نیومد و روی لوگوی htc همچنان گیر می کنه.

سلام، چه رامی ریختی؟ رام قبلیش رو داری؟ کرنل اش رو عوض کرده بودی؟

آنلاک کرده بودی؟ روت چه طور؟

هاله نور;718302 نوشت:
سلام، چه رامی ریختی؟ رام قبلیش رو داری؟ کرنل اش رو عوض کرده بودی؟

آنلاک کرده بودی؟ روت چه طور؟

سلام
این قضایا مال یک سال و نیم پیشه، خاطرم نیست چیکارش کردم.
یه ویندوز 7.8 یا 8 سعی کردم بریزم روش ولی دیگه ویندوز بالا نیومد و روی لوگوی htc گیر کرد.
کاری به کرنلش نداشتم.

هاردش رو هم عوض کردم ولی خوب نشد!
ولی گوشی همچنان سالمه و میاد بالا.
گذاشتمش تو ایسام برای مزایده، ببینم چی میشه.

bbehsan;718295 نوشت:
خب گوشی خراب بوده، زیر دست من که اومده خراب تر شده و دیگه روشن نشده. تو اینطور شرایطی تکلیف چیه؟

سلامی مجدد
جواب سوال منو کسی نیست بده؟

bbehsan;718295 نوشت:

سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

آن مقدار آسیبی که مستند به شما است ،را ضامن می باشید.

شفا;719129 نوشت:

سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

آن مقدار آسیبی که مستند به شما است ،را ضامن می باشید.

ممنوم از راهنماییتون. حتمن همینکارو می کنم.
موضوع قفل شده است