صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تبعیض در استفاده از توییتر و سایر سایتهای فیلتر شده

نوشته
    169
    حضور
    8 روز 20 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    480

اشاره تبعیض در استفاده از توییتر و سایر سایتهای فیلتر شده

چرا ما نمیتونیم بریم توییتر ؟
    ولی مقامات بالا میتونن عضو فیس بوک و توییتر و ... بشن؟
    ویرایش توسط مرید الحسین (ع) : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ در ساعت ۱۴:۳۹
    خانواده ای سه نفر بیمار لاعلاج دارد یعنی دکترها جوابشان کرده اند
    چقدر کرم دارید؟ یک سوره حمد - یا یه ختم صلوات - یا یه زیارت عاشورا - یا حتی فقط یه صلوات - یا هر چیز دیگه ای که میدونید تاثیر داره
    فکر کنید خدایی نکرده خانواده خودتونه . چیکار میکردید؟ - دستشون از همه جا کوتاهه - شما بزرگی کنید

2. صلوات ها 5

3.  

نوشته
    1,118
    حضور
    37 روز 21 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3880

نقل قول نوشته اصلی توسط rea1362 نمایش پست ها

صفحه توییتر رهبر معظم انقلاب در واکنش به کودک‌سوزی صهیونیست‌ها با انتشار عکس زیر نوشت: کودک کشی سیاست رژیم وحشی و گرگ صفت اسرائیل است.
    تبعیض در استفاده از توییتر و سایر سایتهای فیلتر شده

برچسب ها: عکس ، رهبر معظم انقلاب
    میشه فیلترشکنتونو بدین.توییتر فیلتره.میخام برم بقیه مطالب را هم بخونم.من اخر نفهمیدم سایتایی که فیلتر هستن بدن !خوبن!
    غم، مگر جز خاطر من، منزل و ماْوا نداری؟

خوش بیا...خوش بیا...آسوده بنشین، بر دلم
    گر جا نداری…!

5. صلوات ها 5

نوشته
    1,118
    حضور
    37 روز 21 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3880

ترس از اگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط darkalone نمایش پست ها
    حتما باید میلیاردی پول بدن روسیه یا هند نرم افزارهای فیلترینگ را بخرن.مردم روسیه و هند هم ادمای مظلوم و بیچاره ای هستن .اینجوری کمکشون میکنیم یه پولی هم دستشونو بگیره تا تو روحیشونم تاثیر منفی نذاره.اونا مثل لبنان و فلسطین نیستن که همینجوری پول کمک را قبول کنن.غیر مستقیم کمک میکنیم.

گر جا نداری…!

7. صلوات ها 4

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58316

با نام و یاد دوست

تبعیض در استفاده از توییتر و سایر سایتهای فیلتر شده

کارشناس بحث: استاد محراب

9. صلوات ها 6

نوشته
    1,294
    حضور
    38 روز 8 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4451

نقل قول نوشته اصلی توسط darkalone نمایش پست ها

با سلام
    عرض ادب و احترام
    بزرگوار ذکر چند نکته در این مجال برای درک بهتر مطلب ضروری است

1- نباید برخی تفاوت ها را تبعیض معنا نماییم خب من و شمای نوعی هم به انجام خیلی اعمال قادر نیستیم که مسئولین هستند مثلا دیدار با روءسای جمهور کشورها و نداشتن محافظ و موضع گیر سیاسی و.....
    ایا اینها دلیل بر این می شود که چرا انها می توانند این کار را بکنند و ما نمی توانیم؟؟ایا این تبعیض است؟؟؟
    این مساله تفاوت هاست نه تبعیض ها
    و انسان نباید نسبت به تفاوت ها ناراحت شده و یا اظهار نارضایتی نماید

2-قاعدتا وقتی فردی مسئول شد باید برای پیشبرد اهداف خود و تاثیرگذاری در مسایل سیاسی بر افکار عمومی و افکار سیاسیون باید از راهها و ابزارهایی استفاده نماید مخصوصا از راههایی که تاثیران بیشتر است فضای مجازی با گستردگی بیشتر و سرعت انتقال مطالب یکی از راههایی می تواند باشد که سیاسیون بر افکار سیاسیون و افکار عمومی تاثیر گذاشته و نظرات خود را بیان نمایند
    ایشان هم به عنوان حاکم نظام اسلامی چرا نباید از این فضا استفاده نمایند؟؟!!؟

3-بحث ممنوعیت استفاده از این شبکه های اجتماعی تالی فاسده ای دارد که می تواند افکار عمومی کشور را تحت الشعاع قرار دهد مسایلی مثل امنیت کشور و مسایل اخلاقی و..... خب وقتی دشمن از هر وسیله ای برای ضربه زدن به نظام و فرهنک کشور استفاده می کنید و این ابزار فقط و فقط در دست دشمن است هر طور که دلش بخواهد می تواند از ان استفاده نماید و در داخل کشور هم رقیبی برای ان نیست حکم عقل ممنوعیت یا محدودیت در استفاده عموم از ان است؟؟؟ نیست؟؟؟ شما خودتان هم مسئول بودید و می دیدید دشمن دارد از این ابزار بر علیه ملت شما استفاده کرده و ضربه به ملت می زند شما همین کار را نمی کردید؟؟؟؟ می کردید

4-حضور در فضای مجازی و بیان نظرات سیاسی مختص ایشان نیست و یادتان باشد ریس جمهور به برخی اعضاء کابینه نیز این اجازه را دادند که می توانند دراین فضاها حاضر باشند و به تبیین نظرات نظام اسلامی بپردازند و به قولی میدان را خالی ننمایند تا عرصه برای تاخت و تاز دشمن فراهم شود

5- برخی نظراتی چون منبع درامد شدن برا روسیه و هند و ......این و ان و ...مطالبی این چنینی دون شان جوانان این مرز وبوم است تحلیل مسایل این چنینی برای جوانان این کشور مساله پیچیده ای نیست امید است دوستان عزیزم این مسایل را به درستی تحلیل و تبیین نمایند

در هر صورت حاکمان نظام وظایفی دارند که بقیه افراد این رسالت و وظیفه را ندارند تفاوت هایی با مردم عادی دارند که نمی شود اسم ان را تبعیض نهاد

11. صلوات ها 7

نوشته
    1,118
    حضور
    37 روز 21 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3880

نقل قول نوشته اصلی توسط محراب نمایش پست ها

با سلام
    عرض ادب و احترام
    بزرگوار ذکر چند نکته در این مجال برای درک بهتر مطلب ضروری است

1- نباید برخی تفاوت ها را تبعیض معنا نماییم خب من و شمای نوعی هم به انجام خیلی اعمال قادر نیستیم که مسئولین هستند مثلا دیدار با روءسای جمهور کشورها و نداشتن محافظ و موضع گیر سیاسی و.....
    ایا اینها دلیل بر این می شود که چرا انها می توانند این کار را بکنند و ما نمی توانیم؟؟ایا این تبعیض است؟؟؟
    این مساله تفاوت هاست نه تبعیض ها
    و انسان نباید نسبت به تفاوت ها ناراحت شده و یا اظهار نارضایتی نماید

این موردی که فرمودین توی بقیه کشورها هم صدق میکنه؟!دارین دوتا چیزی را مثال میزنین که ربطی ندارن.توی هیچ جای دنیا افراد عادی نمیتونن با روسای جمهور دیگر کشورها ملاقات کنن یا بقیه کارایی که گفتین ولی میتونن دسترسی ازاد داشته باشن.پس این تبعیضه نه تفاوت.یعنی توییتر و فیسبوک را ساختن فقط برای مقامات!

2
    -قاعدتا وقتی فردی مسئول شد باید برای پیشبرد اهداف خود و تاثیرگذاری در مسایل سیاسی بر افکار عمومی و افکار سیاسیون باید از راهها و ابزارهایی استفاده نماید مخصوصا از راههایی که تاثیران بیشتر است فضای مجازی با گستردگی بیشتر و سرعت انتقال مطالب یکی از راههایی می تواند باشد که سیاسیون بر افکار سیاسیون و افکار عمومی تاثیر گذاشته و نظرات خود را بیان نمایند
    ایشان هم به عنوان حاکم نظام اسلامی چرا نباید از این فضا استفاده نمایند؟؟!!؟
    من اصلن کاری ندارم چرا ایشون استفاده میکنه.سوالم اینه چرا من استفاده نباید بکنم!مگه نمیخان از این طریق بر افکار تاثیر بزارن.من فکر ندارم!چرا من باید محروم باشم!

3
    -بحث ممنوعیت استفاده از این شبکه های اجتماعی تالی فاسده ای دارد که می تواند افکار عمومی کشور را تحت الشعاع قرار دهد مسایلی مثل امنیت کشور و مسایل اخلاقی و..... خب وقتی دشمن از هر وسیله ای برای ضربه زدن به نظام و فرهنک کشور استفاده می کنید و این ابزار فقط و فقط در دست دشمن است هر طور که دلش بخواهد می تواند از ان استفاده نماید و در داخل کشور هم رقیبی برای ان نیست حکم عقل ممنوعیت یا محدودیت در استفاده عموم از ان است؟؟؟ نیست؟؟؟ شما خودتان هم مسئول بودید و می دیدید دشمن دارد از این ابزار بر علیه ملت شما استفاده کرده و ضربه به ملت می زند شما همین کار را نمی کردید؟؟؟؟ می کردید
    وقتی من مسئول باشم و بدونم کارم درسته و هیچ خطایی نکردم چرا بترسم!دشمن هرچی هم بگه وقتی مردم با چشم خودشون دارن میبینن وضعیتو میفهمن دروغه!من نمیدونم خدا عقل را به ادم داده گفته اختیار هم داری میتونی گناه نکنی میتونی هم بکنی با خودته.پس چرا نمیزارن از اختیار خودمون استفاده کنیم و در شبکه های اجتماعی نریم.و اینجوری بزور میخان تحمیل کنن یه چیزیو!اگه اینجوری بود خدا هم به دست و پامون یه قفل میبست میگفت صلاحت نیست ممکنه گناه کنی!!!

4
    -حضور در فضای مجازی و بیان نظرات سیاسی مختص ایشان نیست و یادتان باشد ریس جمهور به برخی اعضاء کابینه نیز این اجازه را دادند که می توانند دراین فضاها حاضر باشند و به تبیین نظرات نظام اسلامی بپردازند و به قولی میدان را خالی ننمایند تا عرصه برای تاخت و تاز دشمن فراهم شود
    قبلن جواب دادم.

5
    - برخی نظراتی چون منبع درامد شدن برا روسیه و هند و ......این و ان و ...مطالبی این چنینی دون شان جوانان این مرز وبوم است تحلیل مسایل این چنینی برای جوانان این کشور مساله پیچیده ای نیست امید است دوستان عزیزم این مسایل را به درستی تحلیل و تبیین نمایند
    شما بگین.چرا وقتی فیلتر شکن هست بازم پول میدن فیلتر شکن میخرن!پولو دارن حروم میکنن خب!همیشه فیلتر شکن هست.مگه مجبورن یه پول بی زبونو حروم کنن.به جاش کارای مفید بکنن.این استراتژّیشون شکست خورده...
    در هر صورت حاکمان نظام وظایفی دارند که بقیه افراد این رسالت و وظیفه را ندارند تفاوت هایی با مردم عادی دارند که نمی شود اسم ان را تبعیض نهاد
    چرا فقط تو کشور من اینجوریه!مگه دسته خودم بوده تو ایران به دنیا بیام.درست میفرمایین مسئولین متفاوتن چرا بچه هاشون هم متفاوتن!اقازاده هاشون چرا میرن بلاد کفر!اهان یادم نبود بالاخره اونا هم باید با ما متفاوت باشن.الان مفهوم هرم قدرت فراماسونری و تبعیض یا به قول شما تفاوتا درک میکنم.
    ویرایش توسط محراب : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ در ساعت ۲۳:۰۸

گر جا نداری…!

13. صلوات ها 2

نوشته
    292
    حضور
    6 روز 3 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    999

جوابش بازی های کثیف سیاسی دوستان هستش
    فیسبوک و یوتیوب بزرگترین منابع آموزشی دنیا هستند این آقایون چرا میگن سایت های علمی فیلتر نمیشه؟یعنی من شعور ندارم بفهمم چی بده چی خوبه؟
    به همون دلیلی که سرعت اینترنت ما یک صدم کشورهای دیگه ست قیمت هامون 10 برابر بیشتر
    اوایل واقعا مشکلی با سایت های غیر اخلاقی نداشتم ولی الان هر سایت انگلیسی ای میرم فیلتر شده ست
    خوب ماهی بیست تومن بدم چیز پی ان بخرم خوبه؟این زورگیری توی روز روشن نیست؟
    الانم شروع کردن به فیلترینگ و مانیتورینگ هوشمند که کار از کار بدتر شده و افتضاح
    دوستان گرامی چرا دلواپس این چیزا نیستن؟چرا دلواپس رفاه مردم نیستن؟
    هیچوقت هم به فکرشون نمیرسه راه های دیگه ای هم هست،میشه به جای فیلتر فرهنگ سازی کرد که هوی فلانی نذار بچه ت بره اینترنت فیلم پورن و انیمه ی ه.ن.ت.ا.ی دانلود کنه
    الانم که قراره از روسیه و چین(مخصوصا چین که ید طولانی ای در **** بازی داره) مهندس بیارن که بیشتر فیلتر کنن
    اگه رسم مسلمونی اینه پس لطفا یکی راه جهنم رو به من نشون بده من میخوام برم جهنم

15. صلوات ها 7

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,134
    حضور
    136 روز 14 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19245

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabdi نمایش پست ها
    یعنی من شعور ندارم
    امیر جان سلام
    دقیقاً دلیلش همینه که ماها رو همه بیشعور میدونن! به قول شما سایتی که فیلم و عکس آنچنانی داره ، کاملاً منطقیه که فیلتر بشه
    اما سایت هایی فیلتر میشه که واقعاً برای من جای سؤاله

وقتی دنبال موضوعی به زبان انگلیسی میگردم ، تقریباً 90 تا 95
    درصد سایت ها فیلتر هستن!!!
    دلیلش رو که جستجو میکنم ، مثلاً توی اون سایت از فلان خوانندهء زن خارجی یه مطلبی نوشته شده یا یه عکس گذاشته شده!
    ما جوانهای ایرانی هم که هممون بی ظرفیتیم و بی شعور!!!
    لذا باید عکسه فیلتر بشه که ما احساساتی نشیم و فرداش نریم دنبال زن و دختر مردم!

این چه دید و تفکریه آخه؟! همش با دید تردید و تشویش به جوانها نگاه میشه

آن حرفی که بین مردم خریدار دارد حرف حق نیست
    بلکه حرفی است که با
    داد گفته شود. چه حق باشد ، چه نباشد

17. صلوات ها 4

نوشته
    1,294
    حضور
    38 روز 8 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4451

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1990 نمایش پست ها
    دارین دوتا چیزی را مثال میزنین که ربطی ندارن

باسلام
    بنده فرق تفاوت و تبعیض را توضیح دادم مراجعه نمایید

یعنی توییتر و فیسبوک را ساختن فقط برای مقامات!

سوالم اینه چرا من استفاده نباید بکنم!مگه نمیخان از این طریق بر افکار تاثیر بزارن.من فکر ندارم!چرا من باید محروم باشم!

نخیر اینها را برای مقامات نساختن
    ولی این شبکه ها یه طوری عادی برنامه ریزی نشده و هدایت نمی شود
    در همین شبکه ها هزاران طرفند و برنامه و تبلیغ و حرف و سخن غیرواقع را قرار می دهند تا امثال شما جوانان را از نظر فرهنکی و علمی و جنسی و ......تغییر دهند
    این واقعیتی است که چه قبول بکنید و چه نکنید هست
    نمی توانیم مثل کبک سرمان را در برف بکنیم و نبینیم اینها را.
    هر کسی هم بگوید نیست کسی است که خود را به خواب زده است و بنده بااو حرفی ندارم

وقتی من مسئول باشم و بدونم کارم درسته و هیچ خطایی نکردم چرا بترسم!

بحث ترس نیست که اگر باشد هم ترس همه جا بد نیست
    بحث این است که دشمن دشمن است
    دشمنی یعنی کسی که ی خواهد سر به تن من و تو نباشد
    دشمن برای فرهنک و تمدن و اداب و رسوم و دین و مذهب عقاید ایرانی جماعت برنامه دارد متوجهید؟؟؟
    دشمن فتنه می کند
    دشمن جو را به هم می زند
    دشمن وسوسه می کند
    دشمن جلوه گری می کند

دشمن هرچی هم بگه وقتی مردم با چشم خودشون دارن میبینن وضعیتو میفهمن دروغه

دشمن دشمنی مستقیم نمی کند تا همه بفهمند
    دشمن با تبلیغ و هزار جور برنامه و تبلغ و....حمله می کند
    دشمن با پنبه سر می برد
    دشمن فتنه می کند راست و دروغ را با هم قاطی می کند و وقتی همه سرگردان شدند کار خودش را می کند
    همه مثل شما عزیز توان تشخیص راست و دروغ را ندارند

اصلا کار تبلیغ چیست؟؟
    یا بورد کردن راست یا تغییر راست و دروغ
    خب اگر دشمن امد و با استفاده از همین رسانه های اجتماعی راست و دروغ را به هم زد و هویت ایرانی اسلامی مردم را تغییر داد چه کنیم؟؟

عزیز دل
    خودش می گوید که ما این کار را می کنیم
    در فلان کشور کردیم
    در فلان نکته دنیا کردیم
    خب خدا به ما در کنار اختیار- عقل هم داده است که وقتی دشمن دارد دشمنی می کند راه را ببند
    پیامبر با ان عظمت وقتی دید توان مقابله با هجمه دشمن را ندارد در خانه ماند و دور مدینه را خندق کند

عزیز برادر
    نمی شود و نمی توان دل پاک جوانان را به تیغ دشم سپرد
    نسل های اینده هیچ وقت از کشت و گذار و تفریح نکردن شما جوان ایرانی در این شبکه ها اجتماعی گله نمی کند ولی اکر دل و جان جوان و هم وطن را به دشمن دهیم فردا ملامتمان می کنند که چه بی عقل و بی شعور بودند که می دیدند دشمن حمله می کند و باز با همین شعارهای شما که عقل و اختیار داریم دل و جان به دشمن دادند

من نمیدونم خدا عقل را به ادم داده گفته اختیار هم داری میتونی گناه نکنی میتونی هم بکنی با خودته

خدا به انسان عقل داده بله درست
    ولی همه ایا از ان بهره مند اند؟؟؟
    پس این همه مشکلات افراد در جامعه چیست؟؟
    این همه بدبختی ها از کجا نشات می کیرد؟؟
    هوای نفس کجاست؟؟
    وسوسه شیطان کجاست؟؟؟
    همه به نظر شما تابع عقل اند؟؟؟
    واقعا ساده انگاری نیست این حرف شما که همه از عقل شان درست استفاده می کنند؟؟؟
    نه مردم ایران که مردم جهان این گونه اند غلبه هوی و هوس بر عقل همه بیشتر بوده و هست مخصوصا وقتی وسوسه شیطان تحریک کننده هم باشد
    در ضمن دشمن دشمنی می کند

این را فراموش نکنید؟؟

اخه این حرفها را بزنیم فریاد خواهید زد که کارشناس سایت به جوان ایرانی می کوید بی عقل !؟!؟!؟!
    به نظر شما عقل دارند همین هایی که سالانه چندین تن مواد شیمیای را به خاطر جلوه گری به صورت خود می مالند؟؟

به نظرتان عاقل اند انهایی که شلوارومانتو و لباس و .....را شب تلویزیون پخش نکرده صبح همه به تن کردهاند؟؟
    اینها کار دشمن نیست ؟؟؟

اگر عاقل اند پس چرا وقتی دشمن می گوید بابا من دارم باهات این کار را می کنم ولی باز این ها فعل دشمن را تکرار می کنند؟؟

به نظرتان عاقل اند برخی مسئولین کشور؟؟؟؟
    اکر عقل داشتند که این همه بدبختی نمی کشیدیم
    اکر عقل داشتند که این همه دروغ نمی شنیدیم

پس نفرماید همه عاقل اند که در همین عقل حرفها داریم!!!!!!

19. صلوات ها 6

نوشته
    1,294
    حضور
    38 روز 8 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4451

چرا فقط تو کشور من اینجوریه

با سلام
    خیر بزگوار
    فقط کشور شما این طوری نیست
    که اکر هم باشد اشکال ندارد
    چون فقط کشور شماست که در دنیا در مقابل ظلم و تکبر و استکبار ایستاده است
    درضمن شما جوا ایرانی را هیچ وقت باجوان دیگر کشورها مقایسه نکن
    در هیچ زمینه ای

درست میفرمایین مسئولین متفاوتن چرا بچه هاشون هم متفاوتن!اقازاده هاشون چرا میرن بلاد کفر!اهان یادم نبود بالاخره اونا هم باید با ما متفاوت باشن.الان مفهوم هرم قدرت فراماسونری و تبعیض یا به قول شما تفاوتا درک میکنم.

این سوء برداشت شماست و نظر بنده این نبود
    از طرفی بنده به هیچ عنوان با رانت و پارتی بازی و ....هیچ اقازاده ای موافق نبوده و نیستم به حول و قوه الهی نخواهم بود
    بنده هم ایرانی هستم مثل شما از این مساله ناراحت و بیشتر از شما هر جا که دست هم رسیده مخالفت کردم

پس حرفهای بنده را منحرف نفرمایید به طرف برداشت های خودتان

قضیه تفاوت مسئولین با مردم قضیه ای است معقول و مورد تایید عقل
    ولی قضیه اقازده ها و فساد ایشان را کسی تایید نمی کند

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)