انتشار تصاویر بی حجابی سطح شهر به هر بهانه ترویج فحشاست

تب‌های اولیه

20 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انتشار تصاویر بی حجابی سطح شهر به هر بهانه ترویج فحشاست

بسم الله الرحمن الرحیم

نسبت به رفتارهایی که انجام میدهیم اول تفکر کنیم بعد عمل .

ممکن هست عملی در ظاهر + باشد اما در کل اثار - داشته باشد
.
اگر میخوای بگی در شهر چه خبر هست !
خب همه میدانند در شهر چه خبر هست
نیازی به انتشار تصاویر بی حجابی نیست !

آیا انتشار چیزی رو که اکثریت روزانه دارند میبینند فحشا حساب میشه ؟
کی هست که بره تو خیابون و نبینه ؟

[="DarkSlateBlue"]

بپاخیزیم;716457 نوشت:
آیا انتشار چیزی رو که اکثریت روزانه دارند میبینند فحشا حساب میشه ؟

به متن دقت کنید . نوشته ترویج فحشاست نه خود فحشا.
ابوالفضل;716444 نوشت:
انتشار تصاویر بی حجابی و بد حجابی خود نوعی ترویج فحشاست .

بپاخیزیم;716457 نوشت:
کی هست که بره تو خیابون و نبینه ؟

دلیل نمیشه چیزی رو که تو خیابون همه میبینن کاری کنیم تو محیط مجازی هم ببینن[/]

دیگه گندشو در اوردن تو خیابون.من واقعا از اخر و عاقبت حجاب ترس دارم.اول شلوار لی تنگ.بعد ساپورت.بعد مانتو جلو باز.الان یه پیرهن یقه باز و شلوار و یه شنل ... خیلی دوس دارم باباهاشونو ببینم چه شکلی هستن پدر اینجور ادما.توی همین پیج"ازادی های یواشکی" هم خیلی این مسئله هست.کار با این چیزا حل نمیشه باید فکر اساسی کرد.

mohsen1990;716541 نوشت:
خیلی دوس دارم باباهاشونو ببینم چه شکلی هستن

آدم ن دیگه:khandeh!: فقط بی غیرت ن خیلی زیاد ....
من از نزدیک دیدم:ok:
یا به بچه هاشون آزادی بیش از حد میدن یا انقدررر بی جنم هستن که نمیتونن بهش بگن من از این طرز پوشش خوشم نمیاد
بعضیاشونم تحت تاثیر محیط ن و این چیزا رو روشن فکری باکلاسی و از این چیزا میدونن
یه عده م دیگه م هستن که اونا دیگه بیچاره ها از پس دختراشون برنمیان چون به هیچ صراطی مستقیم نیستن

ابوالفضل;716444 نوشت:
.
اگر میخوای بگی در شهر چه خبر هست !
خب همه میدانند در شهر چه خبر هست
نیازی به انتشار تصاویر بی حجابی نیست !

شایدم شما راست میگین ... ولی یه احتمال کوچیک بدین اون طرفم نیتش خیر بوده ...
شاید پررنگ کردن مسئله و اینکه عادی نشه واسه دیگران اینجور پوشش ها یا گوشزد به مسئولین و...
و الا به قول شما همه دیدن همه میدونن....

♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥;716549 نوشت:
شایدم شما راست میگین ... ولی یه احتمال کوچیک بدین اون طرفم نیتش خیر بوده ...
شاید پررنگ کردن مسئله و اینکه عادی نشه واسه دیگران اینجور پوشش ها یا گوشزد به مسئولین و...
و الا به قول شما همه دیدن همه میدونن....

با سلام

و سپاس از کسانی که نظر دادند ...
.

.

با یه مثالی مفهوم رو برسونم :

وارد یه کوچه بشیم ببینیم یه نفری یه گناهی مرتکب میشه .

یواشکی یه عکسی بگیریم

بعد به این و اون نشون بدیم که ایها الناس ببینید فلانی چه گناهی میکنه .. ای مردم شما از این کارا نکنید !

کار ما از اون کسی که گناه رو مرتکب شده اشتباه تره !
.
اینجاست که اون یه ذره نیت خیر که شما فرمودید اگر هم بوده باشد صفر میشه
چون اگر دیده هم باشید این تصاویر با یه سری لینک داغ معرفی میشوند

.

عوض اینکار من بیام در جامعه امرو نهی رو رواج بدم و همچنین اینکه پذیرش امر و نهی در بین افراد گسترش یابد کم کم از این گونه رفتارها کم میشه .
.

الان دو مشکل در جامعه هست :

1. امر و نهی کننده کم شده

2. مردم توان شنیدن امر و نهی رو ندارند ( مثل اینکه امر و نهی کننده خوخو هست)= اکثرا همین طوره و میخواد پدر طرف رو بکشه

ابوالفضل;716771 نوشت:
1. امر و نهی کننده کم شده

کم شده چون انقدررررر پررو شدن دیگه بهشون "تو" نمیشه گفت و هرکسی نمیتونه پا بزاره جلو... هرچند یکی از شرایط ش اصلا اینه مطمئن باشی روی طرف تاثیر میزاره یا در صورت بحث دلایل منطقی داری و کم نمیاری وسطش!!!

ابوالفضل;716771 نوشت:
مردم توان شنیدن امر و نهی رو ندارند

بله دقیقا...همون مثال معروفه که ادمی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه از خواب بیدار کرد...

ابوالفضل;716771 نوشت:
کار ما از اون کسی که گناه رو مرتکب شده اشتباه تره !

یعنی نظرتون در مورد پخش تصاویر استخرهای مختلط و آرایشگاههای زنانه که آرایشگر مرد اونا رو اداره میکردن و... هم همینه؟؟؟ خب اگه این چیزا افشا نشه واقعا شمای نوعی که اصلا حتی اطرافتونم از این خبرا نیست چه جوری میخواین بفهمین دقیقا چه خبره و زیر این پوست به ظاهر آرام شهر چه اتفاقاتی در جریانه؟؟؟ بالاخره اینها وظایف یه عده س دیگه ... تاوقتی اطلاع رسانی نشه شاید همچنان تو خواب غفلت واینکه همه چی آرومه ... به سر ببرن ولی اینجور خبرا تلنگریه واسه خیلیا!!!

من یه زمانی بود با اعضای خونواده م یا افرادی توی فامیل و اطرافیان حرف میزدم میگفتن فلان محیط خیلی سالمه ... بعد که چندتا مثال عینی میزدم واسشون باورشون نمیشد و فکر میکردن یا اغراقه یا شایعه ... و بعد من بهشون میگفتم شماها از اطرافتون خبر ندارین و همه ادمارو مث خودتون صاف و ساده میدونین و یا فکر میکنین همه از یه کار مشخص یه هدف مشخص تعیین شده دارن و اصلا به ذهنتون خطور نمیکنه این چیزا ...
خب حالا فکر کنین مسئولی که باید رسیدگی کنه یا جلوگیری کنه یا برخورد ..... مث همین ادما تو دنیای خودش باشه و بی خبر از همه جا اونوقت این کار خوبه یابد؟؟؟اینجوری که شما میگین هیچ خبر بدی رو نباید منتشر کنن که مردم یاد میگیرن و ترویج فحشا به حساب میاد!!

♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥;716841 نوشت:
یعنی نظرتون در مورد پخش تصاویر استخرهای مختلط و آرایشگاههای زنانه که آرایشگر مرد اونا رو اداره میکردن و... هم همینه؟؟؟ خب اگه این چیزا افشا نشه واقعا شمای نوعی که اصلا حتی اطرافتونم از این خبرا نیست چه جوری میخواین بفهمین دقیقا چه خبره و زیر این پوست به ظاهر آرام شهر چه اتفاقاتی در جریانه؟؟؟ بالاخره اینها وظایف یه عده س دیگه ... تاوقتی اطلاع رسانی نشه شاید همچنان تو خواب غفلت واینکه همه چی آرومه ... به سر ببرن ولی اینجور خبرا تلنگریه واسه خیلیا!!!

من یه زمانی بود با اعضای خونواده م یا افرادی توی فامیل و اطرافیان حرف میزدم میگفتن فلان محیط خیلی سالمه ... بعد که چندتا مثال عینی میزدم واسشون باورشون نمیشد و فکر میکردن یا اغراقه یا شایعه ... و بعد من بهشون میگفتم شماها از اطرافتون خبر ندارین و همه ادمارو مث خودتون صاف و ساده میدونین و یا فکر میکنین همه از یه کار مشخص یه هدف مشخص تعیین شده دارن و اصلا به ذهنتون خطور نمیکنه این چیزا ...
خب حالا فکر کنین مسئولی که باید رسیدگی کنه یا جلوگیری کنه یا برخورد ..... مث همین ادما تو دنیای خودش باشه و بی خبر از همه جا اونوقت این کار خوبه یابد؟؟؟اینجوری که شما میگین هیچ خبر بدی رو نباید منتشر کنن که مردم یاد میگیرن و ترویج فحشا به حساب میاد!!

اونایی که باید بدونند در شهر چه خبر هست میدونند ( اطلاع رسانی همون سطح شهر است و نیازی نیست در فضای مجازی هم برای بازدید بیشتر منتشر شوند)

اگر میخواهیم و هدف اطلاع رسانی در مورد شیوع فلان گناه هست نیازی به تصویر هم نیست

اگر هم مدرک باشد تصویر باید در جای مخصوص به خود و افرادی مخصوصی ارایه شود

دیگه تصویر انجام گناه رو نمی اییم قاب کنیم و مرکز شهر قرار بدیم .

چون این مساله خود نوعی قبح شکنی محسوب میشه

ابوالفضل;716844 نوشت:

مگه کسی اینکارو کرده؟؟؟
من منظورم تهران نبود... از اتفاقاتشم خبر ندارم....

ابوالفضل;716844 نوشت:
اونایی که باید بدونند در شهر چه خبر هست میدونند

خب چه ایرادی داره بقیه م آگاه بشن؟؟؟ حالا اون عکسای تار چی رو میخواد نشون بده؟؟؟ نهایتش می بیننو چند باری سرو به سمت چپ و راست تکون میدن :Nishkhand: سخت میگیرین ...
بعدشم شاید آگاهی یه عده نسبت به مسائل روز جامعه شون بیشتر بشه ....

ابوالفضل;716844 نوشت:

بااینکه هنوز قانع نشدم مردم از چندتا عکس تار چه چیزی میخواد دستگیرشون بشه ولی باشه حق با شماست فقط یه تیتر بزنن کافیه حتی شرح موضوعم ندن بهتره :offlow:شاید اشاعه گناه حساب بیاد کسی چه میدونه:khobam::Gig:

♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥;716851 نوشت:
مگه کسی اینکارو کرده؟؟؟
من منظورم تهران نبود... از اتفاقاتشم خبر ندارم....

گرامی بنده دارم مثال میزنم

وقتی فلان سایت داره تصاویر رو صید میکنه و میذاره برای زیاد شدن امار بازدید با لینک های داغ

مصداف همین قضیه هست که گفتم

.

خب چه ایرادی داره بقیه م آگاه بشن؟؟؟ حالا اون عکسای تار چی رو میخواد نشون بده؟؟؟ نهایتش می بیننو چند باری سرو به سمت چپ و راست تکون میدن سخت میگیرین ...
بعدشم شاید آگاهی یه عده نسبت به مسائل روز جامعه شون بیشتر بشه ....

دیگران مگه نمیدونن سطح شهر چه خبر هست گرامی ؟

mohsen1990;716541 نوشت:
خیلی دوس دارم باباهاشونو ببینم چه شکلی هستن پدر اینجور ادما

تو اصفهان تو یکی از پارکهاش رفیقم به یکی از این دخترهای قرطی گفت حجابش رو رعایت کنه، طرف پیچید گفت بابام دوست داره اینطور بگردم،:khandeh!:بعد رفیق دیگم بهش گفت بابات هم ایراد داره...

م.ح.;716887 نوشت:
تو اصفهان تو یکی از پارکهاش رفیقم به یکی از این دخترهای قرطی گفت حجابش رو رعایت کنه، طرف پیچید گفت بابام دوست داره اینطور بگردم،:khandeh!:بعد رفیق دیگم بهش گفت بابات هم ایراد داره...

دم رفیقت گرم.واقعا اینا باباهاشونم ایراد دارن.هم شهری در اومدیم :ok:

با نام خدا

یه نکته هم اینجا صریح بیان کنم :

اگر غیرت داری : این نیست که فقط توجه به خواهر مادر خودت کنی ! . .. .. ناموس برادر مسلمان مهم تر هست !

إنما المومنون إخوة فأصلحوا بین اخویکم و اتقوالله لعلکم ترحمون. (حجرات: 10)
.

.

ایا خواهر خودت با این وضع میومد بیرون ایا عکس میگرفتی و در سایت خودت منتشر میکردی ؟

که ای ایها الناس ببینید خواهر من چطور پوششی داره ؟
.

مگه کسی اینکارو کرده؟؟؟

ابوالفضل;716853 نوشت:
گرامی بنده دارم مثال میزنم

منظورم این نبود که واقعا کسی اینکارو کرده یانه؟؟؟ منظورم این بود یعنی در این حد بزرگه یا شما دارین بزرگش میکنین؟؟؟؟

ابوالفضل;716853 نوشت:
دیگران مگه نمیدونن سطح شهر چه خبر هست

اگه منظور فقط شهر تهرانه که هیچ همینجا بحث تمام ....
ولی اگه منظور کلی هست خیر همه نمیدونن...
شما تهرانو نگاه نکنین همه وضعیت حجابشون مشخصه تیپا مشخص تر و دیگه از شنیدن و دیدن هیچی نباید تعجب کنی!!!
توی شهری مثلا مث شهرما من بیام بگم یه تیپ خاص رو توی خیابون دیدم شاید بگن ماکه ندیدیم ماکه نشنیدیم!!!
بعضی وقتا این خبرا ، عکس اون چیزی که شما میگین رو دربرداره مثلا اگاهی ،قبول ندارین؟؟؟
مثال میزنم...
اینجا چیزایی که مد میشه تو تهران، بعد یکی دوماه اینجا تازه باب میشه!!! اون اوایل که ساپورت اومده بود خب اینجا هنوز نیومده بود یااگه اومده بود کسی نمی پوشید چون هنوز قبحش ریخته نشده بود!!! معمولا یه مد حالا نه چندان جالب!!!که میاد اول از طرف خیلیا حتی اهل مد پس زده میشه ولی بعد که قبحش ریخته شد فراگیر میشه ... اون اوایل عکساش توی نت منتشر شده بود و خب لااقل بین دوستای خودم طرفداری پیدا نکرده بود چون دیگه اونو خیلی بد و زننده میدونستن و همین عکسایی که شمامیگین باعث ترویج فحشا میشن باعث شد لااقل دوستای خودم نسبت به پذیرشش شک کنن و عقب نشینی کنن حالا بعدشو کار ندارم که اصولا تا یکی که پوشید بقیه م میدوون جانمونن...

ابوالفضل;716941 نوشت:
اگر غیرت داری : این نیست که فقط توجه به خواهر مادر خودت کنی !

فکر میکنم شما زیادی دارین غیرت به خرج میدین ... اگه منظور شما و من یکی باشه و همون عکسا باهمون وضعیت!!!
که ببخشید اینا اصن نمیفهمن غیرت چیه که باز بخوان ناراحت بشن!!!! وقتی خودشون فقط کم مونده یه تابلو بگیرن دستشون "" به من نگاه کنین"" دیگه غیرت روشون چه معنی ای میده؟؟؟ بعدشم اکثرا از خونواده هایی هستن که این چیزا این حرفا واسشون بی معنیه!!!
اون کسی هم که منتشر میکنه شاید فقط قصدش اطلاع رسانیه... به نظر منکه اشکال نداره :Nishkhand:
وقتی خودشون از خداشونه عکساشون همه جا باشه و این چیزا واسشون مهم نیست و اگه اتفاقی جایی م ببینن تنها فکری که میکنن اینه که تو عکس خوشگل افتادن یازشت!
شما چرا حرص الکی میزنین؟؟؟:khaneh:

♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥;717003 نوشت:
منظورم این نبود که واقعا کسی اینکارو کرده یانه؟؟؟ منظورم این بود یعنی در این حد بزرگه یا شما دارین بزرگش میکنین؟؟؟؟

فرض کنید که خانومی در خیابان فلان شهر و فلان منطقه ظاهر شده و فرض کنیم که 100 نفر دیده اند !

و باعث شده ذهن 50 نفر هم مشغول شود
.

فلانی هم عکسی ازش گرفته و گذاشته سایتش :

24 ساعت شبانه رو و از تمام شهرهای ایران بازدید کننده داره !
در تیپ های گوناگون
شخصیت های مختلفی
.

برخی گفته اند عجب تیپی !
برخی ها گفته اند عجب ..

خلاصه از پشت صحنه خبر ندارم
.

اینکه محدود بود در فلان منطقه فلان شهر اومد بازدید کننده 1000000 داشت

پس کار اون عکاس اشتباه بود

اگه منظور فقط شهر تهرانه که هیچ همینجا بحث تمام ....
ولی اگه منظور کلی هست خیر همه نمیدونن...
شما تهرانو نگاه نکنین همه وضعیت حجابشون مشخصه تیپا مشخص تر و دیگه از شنیدن و دیدن هیچی نباید تعجب کنی!!!
توی شهری مثلا مث شهرما من بیام بگم یه تیپ خاص رو توی خیابون دیدم شاید بگن ماکه ندیدیم ماکه نشنیدیم!!!
بعضی وقتا این خبرا ، عکس اون چیزی که شما میگین رو دربرداره مثلا اگاهی ،قبول ندارین؟؟؟
مثال میزنم...
اینجا چیزایی که مد میشه تو تهران، بعد یکی دوماه اینجا تازه باب میشه!!! اون اوایل که ساپورت اومده بود خب اینجا هنوز نیومده بود یااگه اومده بود کسی نمی پوشید چون هنوز قبحش ریخته نشده بود!!! معمولا یه مد حالا نه چندان جالب!!!که میاد اول از طرف خیلیا حتی اهل مد پس زده میشه ولی بعد که قبحش ریخته شد فراگیر میشه ... اون اوایل عکساش توی نت منتشر شده بود و خب لااقل بین دوستای خودم طرفداری پیدا نکرده بود چون دیگه اونو خیلی بد و زننده میدونستن و همین عکسایی که شمامیگین باعث ترویج فحشا میشن باعث شد لااقل دوستای خودم نسبت به پذیرشش شک کنن و عقب نشینی کنن حالا بعدشو کار ندارم که اصولا تا یکی که پوشید بقیه م میدوون جانمونن...

کلا تفسیری که می کنید جالب نیست
.

مثلا در فلان شهر بی حجابی زیاد هست . اینکه فلان فرد در فلان شهر دیگر بداند که در فلان شهر بی حجابی از حد گذاشته چه دردی دوا میکند ؟

بر فرض اگر ایجابی باشد که بداند ایا ضرورتی داره تصاویر رو هم منتشر کنیم ؟

با یه خبر مستند میکیم که در فلان شهر امار بی حجابی 30 درصد هست

فکر میکنم شما زیادی دارین غیرت به خرج میدین ... اگه منظور شما و من یکی باشه و همون عکسا باهمون وضعیت!!!
که ببخشید اینا اصن نمیفهمن غیرت چیه که باز بخوان ناراحت بشن!!!! وقتی خودشون فقط کم مونده یه تابلو بگیرن دستشون "" به من نگاه کنین"" دیگه غیرت روشون چه معنی ای میده؟؟؟ بعدشم اکثرا از خونواده هایی هستن که این چیزا این حرفا واسشون بی معنیه!!!
اون کسی هم که منتشر میکنه شاید فقط قصدش اطلاع رسانیه... به نظر منکه اشکال نداره
وقتی خودشون از خداشونه عکساشون همه جا باشه و این چیزا واسشون مهم نیست و اگه اتفاقی جایی م ببینن تنها فکری که میکنن اینه که تو عکس خوشگل افتادن یازشت!
شما چرا حرص الکی میزنین؟؟؟

خب فلان خانم طوری تربیت شده که نمیدونه حیا و غیرت چیه !
چون اون نمیدونه غیرت چیه

من نمی تونم زیر پا بذارم و منتشر کنم با این دلیل که اون نمیدونه چیه !

شاید من یه یاداوری کنم و از غفلت بیدار بشه

بگه درست میگید یه برادر روی خواهرش باید غیرت داشته باشه !
.

خب با دلایلی که در پست ها بالاتر و همین پست ذکر کردم هیچ ضرورتی نیست که اگر هم فرض کنیم نیت اطلاع رسانی هست تصاویر هم منتشر بشود

اونم نه یکی ! بعضا دیده شده که سایتی 30 تا منتشر کرده !

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

یکی از شرایط ش اصلا اینه مطمئن باشی روی طرف تاثیر میزاره

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

در شرایط ام به معروف مطئن باشیم که تاثیر می گذارد یا احتمال تاثیر بدهیم؟
اگر هم علم نداریم خودمون که حجاب داریم؟ علمش رو هم پیدا کنیم ان شاء الله

مسئولین؟
بنظرتون مردم به عنوان یک مسئول این صحنه ها را نمی بینند؟

کسی که می بیند مسئول است که امر به معروف و نهی از منکر کند
یا در قلب
یا در زبان
یا با دست

پس اولین مسئول من و شما هستیم که می بینیم.

در امر به معروف و نهی از منکر شرایط دیگری هم هست که سخن کوتاه باید کرد.

یا علی[/]

[="Purple"]

ابوالفضل;717251 نوشت:
خب با دلایلی که در پست ها بالاتر و همین پست ذکر کردم هیچ ضرورتی نیست که اگر هم فرض کنیم نیت اطلاع رسانی هست تصاویر هم منتشر بشود

اونم نه یکی ! بعضا دیده شده که سایتی 30 تا منتشر کرده !

خب باشه ... من قانع شدم درست میگین من تصورم این بود زیادی حساسیت به خرج میدین و میخواستم توضیحاتی بدم که خب اخرش خودم قانع شدم:khandeh!: خوبی بحث همینه دیگه گاهی از اشتباه درمیای گاهی باعث میشه یه جور دیگه نگاه کنی:Gol:[/]

[="Purple"]

رستگاران;717372 نوشت:
سلام

در شرایط ام به معروف مطئن باشیم که تاثیر می گذارد یا احتمال تاثیر بدهیم؟
اگر هم علم نداریم خودمون که حجاب داریم؟ علمش رو هم پیدا کنیم ان شاء الله

سلام نمیدونم من اینو جایی خوندم .... شما میگین اشتباهه؟؟؟
حجابو داریم زبونشو نداریم... یعنی اونم داریماااا زبونی که از پس بعضی از افراد بربیاد نداریم من شخصا ترجیح میدم تا زمانیکه به خودم وشخصیتم و اعتقادم علنا توهین نشده پاپیش نزارم!!!! امربه معروف واجب کفایی هس اینو که دیگه قبول دارین؟؟؟

رستگاران;717372 نوشت:
پس اولین مسئول من و شما هستیم که می بینیم.

من انقدرررررررررررر ادم دیدم که در برخورد بااینجور افراد مظلومم واقع شدن و تازه بقیه م ریختن سرش و از طرفش دفاع کردن که ترجیح میدم راهمو برم یا نهایت یه چیزی بلند بگم بشنون، علمم باشه ولی توانایی شو نداشته باشی یا توی خودت حس نکنی (من هنوز به این مراحل نرسیدم) بهتره جلو نری به نظرمن البته!!!!![/]

کسی که تصاویر بدحجابان رو منتشر میکنه کارش از اون بدحجاب بدتر هست !

چه چشم پوشیده و چه غیره !

چه با رضایت طرف چه بی رضایت طرف

ابوالفضل;716844 نوشت:
اگر میخواهیم و هدف اطلاع رسانی در مورد شیوع فلان گناه هست نیازی به تصویر هم نیست

اگر هم مدرک باشد تصویر باید در جای مخصوص به خود و افرادی مخصوصی ارایه شود

سلام .حرف حسابه . اشکار کردن گناه خودش گناهی مضاعفه چون قبح گناه می ریزه و عادی میشه حتی برای ما که باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم . این عادت برای ما نوعی استیصال به وجود اورده و این بلایی است که خدا بر ما نازل کرده چون امر به معروف و نهی از منکر را ترک کردیم ...