ایجاد سایت معرفی مد و لباس و کسب درآمد از آن چه حکمی دارد؟

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ایجاد سایت معرفی مد و لباس و کسب درآمد از آن چه حکمی دارد؟

با سلام و احترام

زدن سایتهایی که در آن به معرفی مد لباس، کیف و کفش و انواع آرایش پرداخته می شود ، چه حکمی دارد و کسب درآمد از آن حلال است یا حرام؟؟؟

باتشکر

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

reza24teh;715439 نوشت:

با سلام و احترام

زدن سایتهایی که در آن به معرفی مد لباس، کیف و کفش و انواع آرایش پرداخته می شود ، چه حکمی دارد و کسب درآمد از آن حلال است یا حرام؟؟؟

باتشکر

سلام علیکم

معرفی مد لباس، کیف و کفش و انواع آرایش از طریق سایت،اگر مفسده نداشته باشد یا اشاعه امر منکر نباشد، اشکالی ندارد.

شفا;716164 نوشت:
سلام علیکم

معرفی مد لباس، کیف و کفش و انواع آرایش از طریق سایت،اگر مفسده نداشته باشد یا اشاعه امر منکر نباشد، اشکالی ندارد.

سلامو احترام و ممنون از پاسختون

میشه یخورده ساده تر و کامل تر توضیح بدید که چه تصاویری مفسده و اشاعه امر منکر هستند؟ من نمیدونم که چه تصاویری مفسده و اشاعه امر منکر هستند میخواستم مرزش رو بدونم، که اگه تصویری مفسد بود با فتوشاپ اصلاحش کنم، لطفا ذکر کنید که کدوم قسمت ها دیده بشه مانعی نداره یا بالعکس. با تشکر

reza24teh;716182 نوشت:
سلامو احترام و ممنون از پاسختون

میشه یخورده ساده تر و کامل تر توضیح بدید که چه تصاویری مفسده و اشاعه امر منکر هستند؟ من نمیدونم که چه تصاویری مفسده و اشاعه امر منکر هستند میخواستم مرزش رو بدونم، که اگه تصویری مفسد بود با فتوشاپ اصلاحش کنم، لطفا ذکر کنید که کدوم قسمت ها دیده بشه مانعی نداره یا بالعکس. با تشکر

سلام علیکم

عکسهای برهنه و نیمه برهنه خانمها یا آقایان با حالت خاص که معمولا نگاه ریبه یا باعث تحریک قوای جنسی می شود دارای مفسده محسوب می شوند ، ومواردی را هم که شک دارید مفسده دارد یا نه اشکالی ندارد.

موضوع قفل شده است