ایده های برای فعالیت شبکه اجتماعی و معرفی صفحه های شبکه اجتماعی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ایده های برای فعالیت شبکه اجتماعی و معرفی صفحه های شبکه اجتماعی

با سلام.

در این تاپیک قصد داریم دو کار را به تنهایی یا با کمک شما انجام دهیم.

یکی ایده هایی که باعث فعالیت بهتر و گسترده تر در شبکه های اجتماعی شود.
و
دیگری معرفی پیج های رسمی و جذاب اسلامی - ایرانی - علمی است.

مهمترین کاری که در شبکه اجتماعی باید انجام بدهیم متصل شدن به مسلمانان و شیعیان کشورهاست. (با اولویت همسایگان)

[=Arial Narrow]خوب خوب خوب من اومدم با یک ترفند خفن که اگر خوب ازش استفاده کنیم و مطالب زیاد هم نزاریم راحت میتونیم یک چشمه قوی در شبکه های اجتماعی راه بندازیم. این به ذهن خودم رسید .

تا الان دیدید که متن هایی منتشر میشود که کلی نوشتنش زمان میبرد که اکثرا هم ضد دینی است
و خواستید هم در مقابل انها بیایستید اما دیدید که فرصت نوشتن و توان نوشتن ان را با گوشی ندارید.

کافی است شما در برنامه line عضو باشید . سپس با سایت خود line مراجعه کنید و نسخه کامپیوترش را نصب کنید.

براساس سیستم عامل کامپیوترتان یکی از موارد را انتخاب کنید.

البته در این میان نیاز است که ایدی لاین خود را از طریق گوشی در قسمت خودبرنامه لاین more_settings_accounts_email account registrion با ایمیل تایید کنید . بدین صورت که ایمیل خود را وارد میکنید و سپس رمزی را هم دو بار وارد میکنید.به ایمیل شما یک عدد ارسال میشود و این عدد را وارد میکنید. حال که ایدی لاینتان را در گوشی تایید ایمیل کردید . به مرحله نهایی بروید.اگر همه چیز را درست انجام دهید به این گزینه میرسید.

پس از ان نسخه لاین کامپیوتر را اجرا میکنید و همان ایمیل و پسورد را در قسمت login وارد میکنید.

پس از ان هر مطلبی که در اینترنت میبینید مفید است و صددرصد هم ملت میخونند copy میکنید و برای هر گروه یا هر شخصی در لاین paste میکنید.
فکر نکنم نیازی باشد که بگویم چطور مطالب را به سایر برنامه های چت گوشی انتقال دهید اما میگویم که کار را تکمیل کرده باشم.
پس از اتمام قرار دادن مطالب در لاین به سراغ گوشی خود بروید و مطالبی را که میخواهید انتخاب کنید و سپس ازشون در گوشی کپی بگیرید و در سایر برنامه ها همچون واتساپ و وایبر ... ارسال کنید.

برید حالشو ببرید اسکدینیها .
میدونم همین الان تو دلتون دارید میگید که چقدر خدا ما را دوست داشته که این پسر عضو اسک دین شده .

بله همین الان از اتاق فرمان به من اشاره میکنند که از کشورهای توسعه یافته دنیا برات دعوت نامه فرستادن.

بله این متن بالا را من کپی میکنم میبرم تو لاین برای یک نفر ارسال میکنم و بعد تو گوشی میرم و از اونجا هم کپیش میگیرم میزارم تو هر برنامه ای که دلم بخواهد.

البته بهتر است هر بار چندین متن را به لاین بفرستید.(خودتان پی میبرید چرا بهتر است هر بار که به لاین کامیپوتر وصل میشوید چندین متن را بجای یک متن کپی بگیرید)

.............

پ.ن:

برتری های واضح لاین نسخه کامپیوتر این است که شما ویدیو و صوت را با هر حجمی میتوانید در ان قرار دهید.
و البته از طریق نسخه کامپیوتری لاین میتوانید فایلهایی با هر پسوندی حتی با پسوند PDF و همچنین فایل های ورد و و ZIP را هم ارسال کنید.
البته امکان ارسال فایل APK وجود ندارد (زیرا نمیخواهند مسیری برای سودجویان اینترنتی باز شود) اما شما میتوانید فایل APK را ابتدا به ZIP تبدیل کنید و سپس انرا ارسال کنید.

[="Arial Narrow"][="DarkSlateGray"]

[SPOILER]این صفحه را در خود سایت حرم امام علی معرفی شده است[/SPOILER][/]

[="Arial Narrow"][="DarkSlateGray"]چنانچه به سایت حرم امام حسین بروید
در انجا صفحه اینستاگرام حرم امام حسین و صفحه فیسبوک و گوگل پلاس و توییتر حرم معرفی شده است .

[/]