از کجا همسر برای ازدواج موقت پیدا کنم؟

تب‌های اولیه

37 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
از کجا همسر برای ازدواج موقت پیدا کنم؟

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

با سلام
مراجع مي فرمايند اگر كسي به دليل نداشتن همسر به گناه بيفتد واجب است ازدواج - دائم يا موقت - كند.

من 25 ساله ام به دليل بيماري و نداشتن شرايط ازدواج دائم تا سال ها نمي توانم ازدواج دائم بكنم؛ براي يافتن همسر موقت چه طور بايد اقدام كنم؟ از كجا بدانم همسرم آلوده به بيماري مانند ايدز و... نيست؟

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

قبلا مركز مطالعات و پاسخ به شبهات (حوزه علميه) در بخش مشاوره و تربيت مشغول بودم.
روزي پزشكي تماس گرفتند و خيلي مؤدبانه گفتند
من جواني هستم مقيد و سالها است با هر سختي اي بود با اين همه اختلاط ناجوري كه در خانواده و دانشگاه بوده است خودم را حفظ كرده ام و......
گفتم خب ببخشيد ميشه ازتون بپرسم الان چه انتظاري از من داريد و براي چه تماس گرفته ايد؟
گفت: راستش براي درس خواندن نمي توانم تا سالها ازدواج كنم و شرايط و امكاناتم جور نيست.مي خواستم لطف كنيد براي ازدواج موقت موردي به من معرفي كنيد كه گناه نكنم.
گفتم: خب ورزش و... هنوز حرفم شروع نشده بود كه گفت به پير به پيغمبر نمي خواهم گناه هم كنم و آلوده شود. صبر و روزه و ورزش و فعاليت هاي ذهني و علمي و...هم جواب نمي دهد ديگر.
گفت: واقعا خيلي خوب است كه بين گناه جنسي دو ازدواج موقت دومي را انتخاب كرده ايد و خيلي عالي است كه از همان ابتدا دنبال ازدواج موقت راه نيفتاده ايد.
گفت: خب چه كنم؟
گفتم: خب اينجا كه تماس گرفته ايد يك مركز پژوهشي است و كار اجرايي نمي كند.
گفت: به خدا ثواب دارد. كاري كنيد تا من خودم را حفظ كنم و آلوده نشوم بعد از اين همه سختي.
گفت: ازدواج موقت هم مانند ازدواج دائم است بنگاه دارد در ازدواج دائم با پرس و جو كيس همتايي خود را مي يابيد در اين ازدواج همين طور.
لحن سخنش تغيير كرد و گفت: يعني كمك نمي كنيد؟!
گفتم: متوجه عرايض بنده نشديد؟ اينجا مركز پژوهشي است.
با عصبانيت داد زد: خودتون تموم كمال استفاده مي كنيد نوبت ما كه مي رسه اين حرف ها را مي زنيد و چند دري وري بارم كرد.
گفتم: هر چه دل تنگت خواهد بگو مثل ما آش نخورده و دهن سوخته است.

[="Tahoma"][="DarkGreen"]درباره ازدواج موقت به طور كامل بحث هاي زيادي شده و جنگ و خونريزي هاي زيادي صورت گرفته است
به نظرم بعد از به نتيجه رسيدن مذاكرات 6( 5+1) مخالفان و موافقان اين ازدواج بايد به توافقاتي برسند ولي خانم ها بايد يك جا بعد از توافق تحريم ها را برداند:Nishkhand:
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]اگر تسامحا بگوييم همه آقايان و خانم هاي متدين ازدواج موقت را با شروطي قبول دارند
سؤالي مطرح است كه براي همان عده كه واقعا لازم است اين ازدواج را داشته باشند و گناه نكنند چه راهكاري سراغ داريد؟
چه طوري افرادي كه ازدواج موقت به حد ضرورت برايش رسيده و اگر اين ازدواج را نكند گرفتار آلودگي مي شود (نه هوسراني) بايد كيس مطلوب را بيابد؟
راهكار شما چيست؟
افرادي كه تمايل ندارند اينجا مطلبي بنويسند مي توانند برايم خصوصي بفرستند بنده اينجا نقل قول مي كنم.
[/]

[="Navy"]به دفتر خانه های ازدواج و طلاق مراجعه کنید. معمولا دفتر خانه ها کار وساطت برای ازدواج موقت رو انجام میدهند. البته نه همه دفترخانه ها
فقط صیغه نامه محضری برای جلوگیری از تضییع حقوق خانم فراموش نشه
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]زبان بدن
معروف است كه فرد معتاد كه عطش مواد دارد متوجه مي شود كه چه كسي اهل مواد است اين فرد در يك مجلس ختم يا عروسي با مهماناني روبه رو مي شود كه بار اول است آنها را مي بيند
دقيقا يك ربع اول مي بينيد او نيست. بعدا متوجه مي شويد كه سريع شناسايي كرده كي ساقي است و با هم ديگر رفته براي خودسازي:Nishkhand:

يك روز يك مراجع حضوري داشتم كه تجربه ازدواج موقت داشت. در حين گفتگو بحث از بادي لنگويج شد. گفت چه بحث جالبي است. گفتم چه طور مگه؟
گفت: من به دلايلي نياز داشتم ازدواج موقت كنم. وقتي دنبال خانمي براي ازدواج موقت مي گشتم. شنيده بودم در مثلا بعد از ظهر 5شنبه در فلان قبرستان خانم هايي براي ازدواج موقت حاضر مي شوند. وقتي رفتم خانمي را ديدم كه يك لحظه نگاهي به من كرد. خيلي با حيا و عفاف از كنارم رد شد. سراغش رفتم و گفتم: خانم خيلي عذر مي خوام. خانم در حالي كه سرش را پايين گرفته بود منتظر سخنم بود. گفتم: من دنبال ازدواج مدت دارم مي خواستم ببينيم شما اين شرايط را داريد؟
خانم گفت: بله.
البته برخي از افراد هم دوهزارتومانيشان كج است و به سيگنال ها توجه ندارند. مردي بود كه نياز به ازدواج موقت داشت و به دليل فقر شديد و نداشتن امكانات و پدر مادر عليل نتوانسته بود ازدواج كند از من پرسيدم چه كنم؟ گفتم برو فلان جا. افرادي كه نياز به اين ازدواج داشته باشندمشخص است. اين آقا رفته بود ناشيانه به خانمي گفته بود ببخشيد شما شرايط ازدواج موقت را داريد: آن خانم هم رگباري فحش سيستر و مادر حواله اش كرده بود
....
البته بحثم زبان بدن بود و هرگز تجويز نمي كنم كسي اين طور به خانمي پيشنهاد ازدواج موقت بدهد.[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

شروین;709490 نوشت:
به دفتر خانه های ازدواج و طلاق مراجعه کنید. معمولا دفتر خانه ها کار وساطت برای ازدواج موقت رو انجام میدهند. البته نه همه دفترخانه ها

اين راه خيلي مطمئن است
در فايل مصاحبه با يك عاقد سخن از عاقدي است كه در استان اصفهان عملا در كارت خود زده ازدواج دائم و موقت. دلائل خود را بيان كرده است
به نظرم بد نيست سخنان اين عاقد را بخوانيد

يكي از نكاتي كه ايشان مي گفت بحث مسدود كردن سوء استفاده ها بود مي گفت: افراد شياد خانم هايي را به ازدواج موقت خود در مي اورند ولي چون مدرك و سندي ندارند و جايي هم ثبت نيست و زن هم از انگهاي عرفي مي ترسد اصلا نمي رود شكايت كند كه اين آقا مهريه ام را نمي دهد.
يا اين كه شكايت نمي كند كه اين آقا از من قرض گرفته و پولم را نمي دهد.[/]

[/]

شروین;709490 نوشت:
به دفتر خانه های ازدواج و طلاق مراجعه کنید. معمولا دفتر خانه ها کار وساطت برای ازدواج موقت رو انجام میدهند. البته نه همه دفترخانه ها

من در زمان جاهلیت دنبال این روش رفتم.بعضی از دفترخونه دار ها میخاستن کتکم بزنن.میگفتن مگه ما ****.من خودم دور و برم خیلی مطلقه میشناسم.که بعضیشون رابطه ی خوبی با من دارن.ولی خب ادم جرئت نمیکنه بهشون پیشنهاد بده.حتی من که بین رفیقام ادم پررویی هستم هم نمیتونم.البته در مورد قبلن میگم.الان که میدونم چه خطراتی داشت ازدواج موقت خوشحالم که انجام ندادم.و الان با خیال راحت ازدواج دائم میکنم.یکی از مضرات همین بیماری هست که راه حلش پیدا کردن مورد مناسب از بین فامیل هست.یکی بدیاش اینه که طرف مقابلت دیگه نخاست ادامه بده باهات .بعدش تو میمونی و یه تجربه و فکری که همش در مورد رابطت مشغوله و صحنه هاشوبه یادت میاره.اون موقع اگه نتونستی فرد دیگه ای را پیدا کنی لطمه میخوری.یکی دیگه از ضررهاش مربوط میشه به موقعی که ازدواج دائم کردی.میتونی تضمین بدی اون موقع تنوع طلب نمیشی؟!میتونی تضمین بدی همسرتو با همسرصیغه ایت مقایسه نکنی؟! و ...

[="Navy"]

mohsen1990;709497 نوشت:
من در زمان جاهلیت دنبال این روش رفتم.بعضی از دفترخونه دار ها میخاستن کتکم بزنن.میگفتن مگه ما ****.من خودم دور و برم خیلی مطلقه میشناسم.که بعضیشون رابطه ی خوبی با من دارن.ولی خب ادم جرئت نمیکنه بهشون پیشنهاد بده.حتی من که بین رفیقام ادم پررویی هستم هم نمیتونم.البته در مورد قبلن میگم.الان که میدونم چه خطراتی داشت ازدواج موقت خوشحالم که انجام ندادم.و الان با خیال راحت ازدواج دائم میکنم.یکی از مضرات همین بیماری هست که راه حلش پیدا کردن مورد مناسب از بین فامیل هست.یکی بدیاش اینه که طرف مقابلت دیگه نخاست ادامه بده باهات .بعدش تو میمونی و یه تجربه و فکری که همش در مورد رابطت مشغوله و صحنه هاشوبه یادت میاره.اون موقع اگه نتونستی فرد دیگه ای را پیدا کنی لطمه میخوری.یکی دیگه از ضررهاش مربوط میشه به موقعی که ازدواج دائم کردی.میتونی تضمین بدی اون موقع تنوع طلب نمیشی؟!میتونی تضمین بدی همسرتو با همسرصیغه ایت مقایسه نکنی؟! و ...

کاملا حق با شماست . به هیچ وجه کسی توصیه نمیکنم من هم . چون اگر کسی مثلا فقط برای یک بار اینکار رو بکنه که دردی ازش دوا نمیشه و در صورت طولانی شدن و یا تکرار اینکار باعث تنوع طلبی و بیماری فکری میشه . برای همین تا حد امکان نباید اینکار انجام بشه ولی یه وقت یک نفر دیگه راهی نداره و مجبوره .
در مورد دفتر خونه . بلا تشبیه بلا تشبیه شما سراغ مواد فروشم بری اولش میگیره حسابی کتکت میزنه .[/]

ای پرسشگر پول داری که پول ازدواج موقتتو بدی؟!پول اخونده که ثبت مهظریتون میکنه را بدی
یه چیز دیگه یادم رفت بگم.ای پرسشگر پول داری که پول ازدواج موقتتو بدی؟!پول اخونده که ثبت مهظریتون میکنه را بدی(البته اگه این مدلی باشه) خب لامصب پولتو جمع کن ازدواج دائم کن.البته اگه بدون پول پیدا کردی که خوبه.بیماریتونم میگفتین بد نبود.یکی مثل خودتونو پیدا کنین برای ازدواج دائم.واقعا پیدا نمیشه؟!تلاشتونو کردین!

[="Tahoma"][="DarkGreen"]كاش منم بيوه بودم
اول ماه مبارك امسال حاج آقايي اهل اصفهان با شوخي مي گفت: كاش من بيوه بودم. والا.
گفتم: جريان چيه؟!
گفت: ديروز يك آقايي با يك خانمي آمدند نزد من. آقا كارخانه داشت و اين خانم بيوه منشي او بود. آقا گفت: اين خانم تا حالا شرايط ازدواج را نداشته و واقعا من نمي خواستم درخواست ازدواج كنم چون ترسيدم من مانع خوشبختي او شوم.
الان مي بينم سال ها است مجرد است. به او گفتم شرايط كاري من با يك خانم نامحرم سخت است. تو هم كه شرايط مالي سختي داري. حاضرم تو را به عقد موقت خوشبختي خودم در آورم ولي اين عقد موقت باشد ولي مثلا 50 ساله باشد.
گفتم: تو كه ماشاالله مايه داريد چرا ازدواج دائم نمي كنيد؟!
گفت: چون نمي توانم شرايط عقد دائم را رعايت كنم مجبور اين طوري عقدش كنم. ولي خدا شاهد است براي او كم و كسري نمي گذارم.
متأسفانه بدبيني بودم تو دلم گفتم اين هم مي خواهد بدون مهريه خوب ايشان را عقد كند. به او گفتم خب شما كارخانه داريد مهريه او را چه مي دهيد. گفت: يك آپارتمان و تجهيزات كامل زندگي و يك دويست وشش. كه دويست وشش را همين الان به او مي دهم و سويچ را به او داد.

.................
الغرض:
گاهي شناسايي همسر مدت دار مربوط به محيط كار مي شود[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]دوستان لطف كنيد جواب پرسش را بدهيد و احتمالات ديگر را بحث نكنيد.
شما تصور كنيد براي يك مورد خاص كه همه تأييد مي كنند ازدواج موقت برايش ضرورت دارد اين فرد چگونه همسر موقت پيدا كند؟
[/]

بعضی ها طوری بحث میکنند انگار ازخدا بیشتر میفهمند

[="Tahoma"]

حامی;709504 نوشت:
چون نمي توانم شرايط عقد دائم را رعايت كنم

:Gig::Gig::Gig:
مثلا کدوم شرطشو نمی‌تونسته رعایت کنه؟!!

mohsen1990;709501 نوشت:
ای پرسشگر پول داری که پول ازدواج موقتتو بدی؟!پول اخونده که ثبت مهظریتون میکنه را بدی
یه چیز دیگه یادم رفت بگم.ای پرسشگر پول داری که پول ازدواج موقتتو بدی؟!پول اخونده که ثبت محضرتون میکنه را بدی(البته اگه این مدلی باشه) خب لامصب پولتو جمع کن ازدواج دائم کن.البته اگه بدون پول پیدا کردی که خوبه.بیماریتونم میگفتین بد نبود.یکی مثل خودتونو پیدا کنین برای ازدواج دائم.واقعا پیدا نمیشه؟!تلاشتونو کردین!

سلام بر شما
اولا پرسشگر ميگه من شرايط ازدواج را ندارم بنابراين پولش زياد نيست
ثانيا بسياري از عاقدان دفاتر ازدواج غير روحاني اند
ثالثا گاهي بيماران نمي توانند با هم ازدواج كنند. به خود افراد اسكيزوفرني ازدواج دائم و بچه دار شدن توصيه نمي شود حالا يك بيمار اسكيزوفرني برود با يك بيمار اسكيزوفرني ازدواج كند؟
[/]

[="Tahoma"]

حامی;709507 نوشت:
شما تصور كنيد براي يك مورد خاص كه همه تأييد مي كنند ازدواج موقت برايش ضرورت دارد اين فرد چگونه همسر موقت پيدا كند؟

اگه بیاد اینجا یه نیم ساعت دور حرم چرخ بزنه، خود بانوان محترم صیغه‌ای شکارش می‌کنند، یه روز با رفیقم وایستاده بودیم که یه دفعه یه خانمی اومد سراغمون و یه درخواست عجیب و غریب ازمون کرد!!!
منم با تعجب گفتم: نه خانم! نمی‌تونم چنین کاری کنم
بعد رفیقم گفت: فهمیدی جه کاره بود؟
منم گفتم: نه!
گفت: این از زنای صیغه‌ای بود!
منو بگی همینطوری مونده بودم:Moteajeb!:
بعد برام توضیح داد که اینا همین اطراف چرخ می‌زنن و منتظرن یکی بیاد ببردشون...
ظاهرا اونایی که اهلش هستن راه و چاهشو خوب بلدن، بهتره بره از اونا راهنمایی بگیره.

بچه محله امام رضا;709511 نوشت:
مثلا کدوم شرطشو نمی‌تونسته رعایت کنه؟!!

سلام هر چند از بحث دور مي شويم
ولي تصور كنيد همسايه عموي بنده را كه جواني را كه برادر بزرگ بيماري صرع شديد دارد و همسرش از او جدا شده است و افسرده شده است و بايد مهريه همسرش را هم بدهد. از سويي مادر پيرش مادرش دياليز مي شود ولي مادرش بيمه پدر مرحومش است و خودش به دليل مراقبت مشكلات مالي اين دو نمي تواند شغلي داشته باشد و كارهايي را كه پيدا مي كند به دليل بي نظمي زود به زود از دست مي دهد.

/////////////////
در اين تاپيك درباره مصاديقي صحبت كنيم كه همه اعتراف دارند كه ازدواج موقت براي اين فرد ضروري است. مگر اين كه حكم خدا را فراموش كنيم و به جاي خدا به اين جوان كه مي گويد نمي توانم با روزه و ورزش ديگه شهوتم را كنترل كنم و مدتي است به فكر فلان گناهانم يا درگير اين گناهان شده ام بگوييم:
شما باز هم گناه را بهتر از ازدواج موقت بدانيد. يا اين كه بگوييد اصلا حالا كه نمي تواني ازدواج دائم كني و شهوتت را هم كنترل برو بمير.

حامی;709512 نوشت:

سلام بر شما
اولا پرسشگر ميگه من شرايط ازدواج را ندارم بنابراين پولش زياد نيست
ثانيا بسياري از عاقدان دفاتر ازدواج غير روحاني اند
ثالثا گاهي بيماران نمي توانند با هم ازدواج كنند. به خود افراد اسكيزوفرني ازدواج دائم و بچه دار شدن توصيه نمي شود حالا يك بيمار اسكيزوفرني برود با يك بيمار اسكيزوفرني ازدواج كند؟

اتفاقا میخاستم ویرایش کنم و بنویسم بعضی از بیماریها چاره ای جز ازدواج موقت ندارند.بله حق باشماست.بالاخره ازدواج موقت یه جاهایی کاربرد داره.

بچه محله امام رضا;709515 نوشت:
اگه بیاد اینجا یه نیم ساعت دور حرم چرخ بزنه، خود بانوان محترم صیغه‌ای شکارش می‌کنند، یه روز با رفیقم وایستاده بودیم که یه دفعه یه خانمی اومد سراغمون و یه درخواست عجیب و غریب ازمون کرد!!!
منو بگی همینطوری مونده بودم
ظاهرا اونایی که اهلش هستن راه و چاهشو خوب بلدن، بهتره بره از اونا راهنمایی بگیره.

از اين دوست تون كه مترجم زبان اينها است بيشتر بپرسيد كه اينها چه مي گويند

من هم مثل شما ساده ام روزي با يك بنده خدايي مي رفتيم. خانمي نشسته بود جوراب و زيره مي فروخت و ترازو داشت گفت كمكم كنيد به خاطر بچه ي يتيمم كه شده چيزي بخريد؟
آن بنده خدا گفت فهميدي ؟
من هم گفتم: بله
گفت: خب منظورش چي بود؟
گفتم: منظورش اين اس كه شوهرش مرده.
گف:خخخخخخخخخخخخههه معلومه پاستوريزه اي. گفتم چرا؟ گفت بابا داره كد مي ده؟
با تعجب گفتم: كد؟!:Moteajeb!:يعني چه؟
گفت: يعني حاضرم متعه شوم[/]

[="Navy"]

حامی;709507 نوشت:
دوستان لطف كنيد جواب پرسش را بدهيد و احتمالات ديگر را بحث نكنيد.

یک جواب که همون دفتر خونه بود.
اگر کسی سایتی برای اینکار بشناسه که کارش در زمینه ازدواج موقته و البته مجوز هم نداره شما موافق معرفیش اینجا هستید ؟[/]

mohsen1990;709517 نوشت:
اتفاقا میخاستم ویرایش کنم و بنویسم بعضی از بیماریها چاره ای جز ازدواج موقت ندارند.بله حق باشماست.بالاخره ازدواج موقت یه جاهایی کاربرد داره.

من سال هاست در اين سايت فعاليت دارم
خانم هاي محترم زيادي وقتي مي بينند من در اين حكم واقعا كار مردان و جوانان هوسران را قبول ندارم و حسابي غربال مي زنم با نكاتي كه در اين باره مي گويم مخالفتي نمي كنند واقعا گاهي آدم مي ماند كه من كه هستم كه فردي را كه چاره اي ندارد به جز اين ازدواج محروم كنم.
مانند زني كه ازدواج كرده ولي تك فرزندش با عروسش رفته اند دنبال زندگي خودشان و زن اصرار دارد كه تو را خدا بياييم طبقه پايين زندگي كنيد من از تنهايي وحشت دارم و گرفتار توهم مي شوم. ولي اينها در سال به زور 12 بار به او سر مي زنند
حدود 15 سال به اميد ازدواج دائم صبر كرده ولي واقعا همسري نداشته است
خب واقعا خانم با انصاف و متدين كمي هست كه بگويد خب برود بميرد يا تنها بماند تا افسردگي اش شديد شود و...
اين مواردي كه مي گفتم يقيني است.[/]

بچه محله امام رضا;709515 نوشت:

منو بگی همینطوری مونده بودم:Moteajeb!:

لایک...این قضیه قم برام پیش اومده چون زیاد میرم نزدیکه به تهران...... بار اطراف حرم مثه این خیابونا ک زیر لب وایمیسن میگن پاستور قمار سیی دی؟:Khandidan!:
زیر لب میگفتن صیغه صیغه..اینا.......
جاش نیست این مسائل رو اینجا گفت ولی سخت نیست پیدا کردنش......
اینا ی بنگاه میخوان یارو بزنه پشت شیشه به ی صیغه ای نیازمندیم!

[="Tahoma"][="DarkGreen"]حاج آقاي بي ذوق
يكي از روحانيون است جناب مدير سايت مي شناسندش رشته تاريخ خوانده است از بس در كتابخانه ميماند قيافه اش هم تاريخي شده است يعني خيلي به جمال خودش هم نمي رسد. روزي در بين دانشجوياني كه سؤال كردند حاج آقا شما خودتان اهل صيغه نيستيد؟ يا نبوده ايد؟
گفت: باور كنيد مانده ام چگونه همين همسر دائمي را كه دارم اداره كنم و گاهي مي گويم اي كاش مي شد مجرد بود و حسابي تاريخ خواند و مطالعات تاريخي كرد.
چرا يك روز فلكه دور شهر قم ايستاده بودم منتظر تاكسي هوا خيلي هات و گرم بود كه يك خانمي اومد سراغم و گفت...
تو خماري بمانيد بعدا مي نويسم:Nishkhand:
[/]

monji-sec;709524 نوشت:
لایک...این قضیه قم برام پیش اومده چون زیاد میرم نزدیکه به تهران...... بار اطراف حرم مثه این خیابونا ک زیر لب وایمیسن میگن پاستور قمار سیی دی؟

براي اين كه دوستان باور كنند مي گويم
بعد از عمري زندگي در قم والله هرگز چنين موردي را نديده ام.
اتفاقي ممكن است. برخي بدشان نمي آيد قم و مشهد را خراب كنند ولي واقعا اين طوري نيست خانمي كه اين ازدواج را مي پذيرد متدين است وگرنه مي رفت سراغ روابط نامشروع زيادي كه الان در جامعه است اين خانم ها عفيف و باحيا هستند.
....
مگم نكه شما اهل مكاشفه هستيد و حور العين ديده ايد مانند علامه طباطبايي ( التماس دعا داريم اين لحظات آخر ما):Nishkhand:[/]

[="Tahoma"]

حامی;709521 نوشت:
از اين دوست تون كه مترجم زبان اينها است بيشتر بپرسيد كه اينها چه مي گويند

من هم مثل شما ساده ام روزي با يك بنده خدايي مي رفتيم. خانمي نشسته بود جوراب و زيره مي فروخت و ترازو داشت گفت كمكم كنيد به خاطر بچه ي يتيمم كه شده چيزي بخريد؟
آن بنده خدا گفت فهميدي ؟
من هم گفتم: بله
گفت: خب منظورش چي بود؟
گفتم: منظورش اين اس كه شوهرش مرده.
گف:خخخخخخخخخخخخههه معلومه پاستوريزه اي. گفتم چرا؟ گفت بابا داره كد مي ده؟
با تعجب گفتم: كد؟!يعني چه؟
گفت: يعني حاضرم متعه شوم

monji-sec;709524 نوشت:
لایک...این قضیه قم برام پیش اومده چون زیاد میرم نزدیکه به تهران...... بار اطراف حرم مثه این خیابونا ک زیر لب وایمیسن میگن پاستور قمار سیی دی؟

عجب!
پس تو همه شهرا همینجوریه؟!
ولی به قول جناب حامی ما خیلی پاستوریزه‌ایم!
متوجه پالس‌هایی که از طرف مقابل میاد نمیشیم
می‌تونیم حامی جان یه کاری کنیم، بریم با این رفیق من و اون بنده خدا که همراه شما بوده یه دیکشنری برای کسایی که نیاز دارن تهیه کنیم:Nishkhand:
انتشارتی هم من آشنا دارم، فکر کنم فروش کتاب هم بالا باشه:Cheshmak:
فکر بدی نیستا! هم یه پولی گیرمون میاد، هم یه ثوابی کردیم، کار یه سری از بندگان خدا را راه انداختیم:khaneh:

راستي
دوستان لحظات اخر اين ماه مبارك است
واقعا حيفم مياد كه داره تموم ميشه:Ghamgin:
مي دونم سخته تشنگي و گرسنگي و...با اين حال فضاي معنوي خوبي داره
چشماتون را ببنيد نفس عميقي بكشيد تصور كنيد به بارش رحمت الهي، نفس كشيدن و خواب هم عبادت است و.....
همه را دعا كنيد
بيماران
براي ازدواج دائم جوانان مجردان و افراد بيوه
كشور
بي كاران
اموات
شهدا
امام
براي فرج امام زمان هم اگر خواستيم دعا كنيم ظاهرا نيازي بهش نداريم وگرنه حال روزمان در دعا اين نبود:Ghamgin:

حامی;709528 نوشت:

براي اين كه دوستان باور كنند مي گويم
بعد از عمري زندگي در قم والله هرگز چنين موردي را نديده ام.
اتفاقي ممكن است. برخي بدشان نمي آيد قم و مشهد را خراب كنند ولي واقعا اين طوري نيست خانمي كه اين ازدواج را مي پذيرد متدين است وگرنه مي رفت سراغ روابط نامشروع زيادي كه الان در جامعه است اين خانم ها عفيف و باحيا هستند.
....
مگم نكه شما اهل مكاشفه هستيد و حور العين ديده ايد مانند علامه طباطبايي ( التماس دعا داريم اين لحظات آخر ما):Nishkhand:

وا به خدا خودم 2.3 بار بهم گفتن:Moteajeb!:
حالا شما میگی نه منم میگم نه وگرنه اصلا قصدم تخریب نیست چون کار بدی نیست ک!:Moteajeb!:

حامی;709482 نوشت:
قبلا مركز مطالعات و پاسخ به شبهات (حوزه علميه) در بخش مشاوره و تربيت مشغول بودم.
روزي پزشكي تماس گرفتند و خيلي مؤدبانه گفتند
من جواني هستم مقيد و سالها است با هر سختي اي بود با اين همه اختلاط ناجوري كه در خانواده و دانشگاه بوده است خودم را حفظ كرده ام و......
گفتم خب ببخشيد ميشه ازتون بپرسم الان چه انتظاري از من داريد و براي چه تماس گرفته ايد؟
گفت: راستش براي درس خواندن نمي توانم تا سالها ازدواج كنم و شرايط و امكاناتم جور نيست.مي خواستم لطف كنيد براي ازدواج موقت موردي به من معرفي كنيد كه گناه نكنم.
گفتم: خب ورزش و... هنوز حرفم شروع نشده بود كه گفت به پير به پيغمبر نمي خواهم گناه هم كنم و آلوده شود. صبر و روزه و ورزش و فعاليت هاي ذهني و علمي و...هم جواب نمي دهد ديگر.
گفت: واقعا خيلي خوب است كه بين گناه جنسي دو ازدواج موقت دومي را انتخاب كرده ايد و خيلي عالي است كه از همان ابتدا دنبال ازدواج موقت راه نيفتاده ايد.
گفت: خب چه كنم؟
گفتم: متوجه هستم حرف دلتون را بزنيد.

[/]

monji-sec;709534 نوشت:
وا به خدا خودم 2.3 بار بهم گفتن
حالا شما میگی نه منم میگم نه وگرنه اصلا قصدم تخریب نیست چون کار بدی نیست ک!

سلام
نه نگفتم فرمايش شما استباه است
گفتم موردي اين طوري شده است و بخت تان بلند است موقع افطار ما را هم دعا كنيد نظر كرده هستيد:Cheshmak:[/]

شروین;709522 نوشت:

اگر کسی سایتی برای اینکار بشناسه که کارش در زمینه ازدواج موقته و البته مجوز هم نداره شما موافق معرفیش اینجا هستید ؟

سلام
اخ نگو
اگر در ازدواج دائم كلاشي زياد است و افراد پاچه پاره دكان باز كرده اند اينجا ديگه هر روز جمعه بازار راه انداخته. مي دنيد چرا؟
افراد شياد افرادي - زن و مرد - را به دام مي اندازند هر طوري بتوانند بهره خود را مي گيرند و از سويي هم پول واسطه گري و... هم مي گيرند و عملا افراد كمي حاضر مي شوند دنبال مسائل حقوقي بروند.
هر چه راه لغزنده تر باشد رانندگي سخت تر است و احتياط بيشتري را مي طلبد.[/]

اصفهان دفتر ازدواجي بود نمي دونم مسؤولش پور سيف بود يا پور صيف يا سيف پور يا سيفي پور يا.... ايشان در دفترشان ثبت ازدواج موقت هم داشت و اعتقاد داشت
كه با ثبت اين ازدواج ها جلوي خيلي از آسيب ها را مي گيرم.
[/]

حامی;709546 نوشت:
اصفهان دفتر ازدواجي بود نمي دونم مسؤولش پور سيف بود يا پور صيف يا سيف پور يا سيفي پور يا.... ايشان در دفترشان ثبت ازدواج موقت هم داشت و اعتقاد داشت
كه با ثبت اين ازدواج ها جلوي خيلي از آسيب ها را مي گيرم.

طرف چهار راه تختی نبود احیانا ؟من چندسال پیش رفتم جمع کرده بود.

mohsen1990;709548 نوشت:
طرف چهار راه تختی نبود احیانا ؟من چندسال پیش رفتم جمع کرده بود.

سلام
اين بنده خداييكه من گفتم دفتر رسمي داره[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]روش جهت دهنده
دوست باجناقم تهران موسسه زبان دارد و مي گفت به خدا در طول سال حدود ده ها مورد دختر و حتي زن شوهر دار و بيوه از من مي خواهند با هم رابطه داشته باشيم
ميگفت گاهي كلاس هايم را تغيير مي دهند در كلاس آن خانم ها تدريس نمي كنم و با اين افراد سرد برخورد مي كنم....
خب اين روزها واقعا از اين نمونه زياد است به خصوص تهران حتي در خيابان ها كه راحت يك از سفارتخانه هاي خارجي ها مي آيند و سوار مي كنند مي برند
خب چراغي كه خانه روا ست به مسجد حرام است با اين تفاوت كه كسي كه شرايط ازدواج دائم را ندارد نه با هر كسي نه با زن شوهر دار و نه با دختر بلكه با خانم بيوه آن هم با تعهدات شرعي خاص و مهريه كسي را به عقد مدت دار آورد.
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]به دليل حفط تاپيك از بحث هاي حاشيه اي فعلا تاپيك را مي بندم
نظرات خود را ياداشت كنيد بعدا در تاپيك درج كنيد
[/]

موضوع قفل شده است