جمع بندی شیطان پرستی ؛ چرا؟

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شیطان پرستی ؛ چرا؟

سلام دوستان
از وقتی که فیلم هایی در مورد شیطان پرستی و مخصوصا فیلم ظهور و صحبت های استاد رائفی پور رو دیدم دیگه از اون به بعد که حدود دو سال میشه زندگی خوشی ندیدم.
همش فکر میکنم همه ادم های دنیا شیطاپرستن یا قدرتمندهای دنیا همینطور..اخه مگه میشه انسان عاقل اینکارو کنه؟
من دارم دیوونه میشم الان حدود دو ساله تو خودمن نگه میدارم اما این سوالات داره منو دیوانه میکنه..
استغفرالله مگه خدا دنیا رو نیافرید؟ مگه شیطان دشمن انسان نیست؟ چرا این ادمها عقل ندارن ؟ یا من عقل ندارم و اشتباه فکر میکنم که میدونم اینطور نیست همه انسان ها فطرتا خدا پرست هستیم پس استاد رائفی پور چی میگه همه سیاست مدارای امریکایی رو شیطان پرست گفته اخه مگه میشه؟ اونا هم دین دارن عقلانیت در اونجا حاکمه..ضمنا هر کی سمت شیطان بره خدا گفته به سرنوشت بدی دچار میشه اگه سیاست مدارای امریکایی شیطان پرست بودن که خدا اینا رو رئیس جمهور نمیکرد اصلا هم اگه خدا نمیکرد خلقت و افرینش خدا طوری هست اینجور ادمها از طبیعت و انسانیت بیرون میرن..پس این حرف اقای رائفی پور دروغ محضه

من نمیتونم قبول کنم اعوذ بالله شیطان خداست اخه اگه او بود که قدرت افریدن چیزی رو داشته بود؟ یا یک کتابی از جانب انسان هایی که پیامبر بودن ادعا کردن که خدایی یبکتا و پاک جهان را افرید و از او هست و هیچکس قبل او نبود و دنیا را نیافرید و همه انسان ها مخلوقات او هستند.
شما رو بخدا بهم اثبات کنین و بگین که همه ی مردمای دنیا خدا رو میپرستن...بگین که همه مردمهای دنیا از شیطان پرستی بیزارن..

من نگاهی کلی گرا دارم و دیدگاهی رو قبول می کنم که اکثریت جامعه پذیرفته باشن
احساس میکنم شیطان تو جلدم اومده شمارو به خدا کمکم کنین دارم خیلی اذیت میشم فکر های احمقانه ای به سراغم میاد دیگه کلافه شدم و رو مخم راه میرن...از دنیا زده شدم همش دعوا و درگیرم با خودم و عصبی شدم ..چهره زیبای دنیا برام تلخ شده...خدا بگم چیکارت نکنه رائفی پور...من نمیتونم باور کنم جامعه بین المللی شیطان پرستی رو قبول کرده باشه اخه دور از عقلانیت هست..در همه جای دنیا عقلانیت حاکم هست اگه دین دار هم نباشن نمیدونم اخه چجوری اینها به این موضوع روی اوردن
بگین که سیاستمدارای دنیا اصلا از شیطان پرستی بیزارن..اخه شدنی نیست مگه میشه انسان بدون خدا تکامل و رشد کنه؟
نمیتونم باور کنم این چیزا وجود داره
من نمیخوام مثل اون شیطان پرست ها باشم اون ها دیوانه هستن
تو روخدا یک جور بهم بگین و اثبات کنین که خدا حقه و این ها باطل هستن و هیچکاری نمیتونن بکنن
زندگیم پاشیده نه میتونم درس بخونم نه میتونم دانشگاهم برم.ترم قبلی به طور کل دانشگاه نرفتم و20 واحد امتحان رو ندادم از همه رفیقام و دنیام و خودم عقب افتادم.
خدا لعنت کنه اوناهایی که بازندگی مردم بازی میکنن

ضمنا بگم ادم مذهبی نبودم با این فیلم ها سمت دین رفتم و نماز میخوندم اما یواش یواش نمازم هم رفت کنار..خیلی افراط میکردم و نماز شب هم میخوندم... احساس میکنم شست و شوی مغزی شدم هر کاری که بقیه میکنن و تو ذهنم تجزیه و تحلیل میکنم اصلا دارم دیوانه میشم نمیدونم. خواهش میکنم اوضاع منو که فهمیدین یک راه حلی بدین خلاص بشم دیگه حتی به عقل خودم شک دارم و باورم نمیکنم و به خودم مطئمن نیستم و میگم شاید من اشتباه میکنم ..شماها بگین خواهشا ممنون

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد محراب

[=arial]با سلام
عرض ادب احترام
بزرگوار
این متن حضرتعالی زوایای مختلفی دارد که باید بررسی شود

1- وجود شیطان پرست ها
این مطلب مساله ای است که واقعیت دارد و نمی توان ان را کتمان کرد فرقه ای با این نام وجود دارد و برنامه و طرح برای ظلالت بشر دارد و سرسختانه هم کار می کنند و عضو گیری می کنند و انسانهای کمراه و بی دین را به خود جذب می نمایند

2-قدرت خداوند
سوالاتی از این دست که ایا خداوند توان مقابله با این فرقه را ندارد؟؟ نمی خواهد ؟؟ نمی تواند؟؟ و ......
خداوند جهان را بر طبق سلسله علت و معلولهایی خلق کرده است و بر مبنای همان علت و معلول ها اداره می کند و این سنت های الهی تا قیامت پابرجاست
همه انسان ها مخلوقات الهی اند و اکر خداوند اراده نماید همه این انسان ها و شیطان را نیست و نابود می کند چنان که انکار به وجود هم نیامده بودند ولی اراده خداوند بر این تعلق گرفته است که انسان ها در این عالم ازمایش شوند و طبق قدرت اختیار خویش راه سعادت و ظلالت را خودشان برگزینند و در قیامت هم پاسخگوی اعمال خود باشند
خداوند نمی خواهد انسان ها به زور و از روی جبر مطیع اوامر الهی باشند و لذا قدرت اختیار و تعقل و اندیشه به انسان داده است تا خودش تعقل نموده و با استفاده از اختیار خویش در مسیر سعادت قرار گیرد
شیطان از طرفی انسان را به خود می خواند و از طرف دیکر هم خداوند و فطرت انسان و این همه پیامبر انسان را می خواند این انسان است که باید در این بین مسیر را انتخاب نماید
خداوند نه این که نتواند بلکه نمی خواهد چون اراده اش بر امتحان انسانها تعلق گرفته است

ادامه دارددددددد

[=arial]3- عقل انسان
خداوند به انسان اختیار داده است این انسان است که باید مسیر را خودش انتخاب نماید
بله انسان ها از این قوه عاقله خود در مسیر اشتباه استفاده می نمایند به جای تعقل در نعمات الهی به جای اندیشه در مخلوقات الهی به جای تدبر در ایات الهی به دشمن خدا و انسان دل می سپارد
تبلیغ شیطان پرستان و حرکات و سکنات انها نه به معنای فراگیر شدن شیطان پرستی در عالم است و نه به معنای گمراه شدن همه انسانهاست که اگر هم چنین باشد ما نباید خود را گم بکنیم

4- رسالت انسان
هر انسانی در این عالم وظیفه و رسالتی دارد
خلق شده است تا به وظایف خود عمل نماید و رسالت خود را انجام دهد مهم این است که انسان راه و مسیر خود را بیابد و در این مسیر قدم بردارد
انسان خلق شده است تا زندگی نماید به روش های مختلف ازمایش شود و بندگی خدا نماید و در جهان ابدی به زندگی خویش ادامه دهد

5- اکثریت
انسان معتقد کسی است که وقتی به خدا و پیامبر و ائمه و در کل به دین اسلام علم پیدا کرد و بدان معتقد شد اگر همه انسانها و بشریت هم مقابل او بایستند همه شان را نفی نماید و از اعتقاد خود کوتاه نیاید
مگر اولیا الهی این گونه نبودند ؟
مگر پیامبران الهی این گونه نبودند؟
انسان معتقد ایمان خود را با اکثریت گره نمی زند بلکه به حق و باطل گره می زند
هیچ وقت و هیچ زمانی اکثریت ملاک حق و باطل نبودند و نیستند و نخواهند بود
پیامبر تنهای تنها برای تبلغ اسلام به راه افتاد
امام حسین(ع) با 72تن در مقابل هزاران نفر ایستاد

[=arial]

tanha022;709141 نوشت:
ضمنا بگم ادم مذهبی نبودم با این فیلم ها سمت دین رفتم و نماز میخوندم اما یواش یواش نمازم هم رفت کنار..خیلی افراط میکردم و نماز شب هم میخوندم... احساس میکنم شست و شوی مغزی شدم هر کاری که بقیه میکنن و تو ذهنم تجزیه و تحلیل میکنم اصلا دارم دیوانه میشم نمیدونم. خواهش میکنم اوضاع منو که فهمیدین یک راه حلی بدین خلاص بشم دیگه حتی به عقل خودم شک دارم و باورم نمیکنم و به خودم مطئمن نیستم و میگم شاید من اشتباه میکنم ..شماها بگین خواهشا ممنون

باز سلام

خداوند در قران می فرماید
الابذکر الله تطمین القلوب
دل ها به یاد خدا ارام می شود
مومن دل به خداوند می بندد و ایمان به غیب وعده های الهی دارد

ایمان مومن باید در مقابل این تندبادها باید قوی تر شود نه این که سست شود
خب دشمن است باشد باید کمر خم بکنیم؟؟ باید سست شویم؟؟؟
یا باید در مقابل دشمن کمر همت ببندیم و بیشتر کار بکنیم و تلاش بکنیم و ایمان خود را بیشتر بکنیم؟؟

به مدد دوستان خود برسید
اسلام را تبلیغ نمایید
دین خود را ادا نمایید
امر معروف نمایید
نهی از منکر نمایید
مردم را از عواقب شیطان پرستی باز دارید
اسلام ناب را کسترش بدهید

نه این که کم بیاورید
خب اگر قرار باشد هر کسی در مقابل دشمن کم بیاورد که ایثار و تلاش و جهاد و مقاومت و شهادت که معنا پیدا نمی کند
عزت و اقتدار و مقاومت و جهاد به مبارزه است

نه به خود و نه عقل خود شک نمایید
مطالعه نمایید در مورد مبانی و معارف دین اسلام
ایمان خود را قوی تر نمایید
در مقابل فرق و مذاهب انحرافی بایستید با تبلیغ دین اسلام
و از هیچ کس جز خدا هراس نداشته باشید
و بدانید که خداوند پشتیبان بنده کان مومن خود است

اگر نماز رو با دو تا سخنرانی شروع کنی با چند تا شک و تردید کنار بزاری همون بهتر که نخونی،

به نظرم رفتار شما در دین بیشتر هیجانی بوده و حالا که شدتش کم شده، سرد شدید.

tanha022;709141 نوشت:
شما رو بخدا بهم اثبات کنین و بگین که همه ی مردمای دنیا خدا رو میپرستن...بگین که همه مردمهای دنیا از شیطان پرستی بیزارن..

الان اون کسایی که تو هند موش و گاو می پرستن، خداپرستن؟ کسایی که انرژی رو خالق جهان می دونن خداپرستن؟

دنیا نه خوبه نه بد، شما دیدگاه سیاه و سفید داری، نمی تونی میانه نگاه کنی، یا همه رو بد می بینی یا خوب، نگاه شما به انسان ها میانه ای نداره.

من که فکر نمی کنم الان دین و خدا و... تو خیلی از مردم دنیا جایی داشته باشه،

tanha022;709141 نوشت:
تو روخدا یک جور بهم بگین و اثبات کنین که خدا حقه و این ها باطل هستن و هیچکاری نمیتونن بکنن

مثلا می خوان چه کار کنن، خدا رو شکست بدن، :khaneh:

رنگین;712103 نوشت:

الان اون کسایی که تو هند موش و گاو می پرستن، خداپرستن؟ کسایی که انرژی رو خالق جهان می دونن خداپرستن؟

دنیا نه خوبه نه بد، شما دیدگاه سیاه و سفید داری، نمی تونی میانه نگاه کنی، یا همه رو بد می بینی یا خوب، نگاه شما به انسان ها میانه ای نداره.

من که فکر نمی کنم الان دین و خدا و... تو خیلی از مردم دنیا جایی داشته باشه،

مثلا می خوان چه کار کنن، خدا رو شکست بدن، :khaneh:

اگه منطقی نگاه کنیم،هیچ کس خدا رو نمیپرسته بلکه اعتقادات خودشو میپرسته!

[=arial]

Masood11;712145 نوشت:

با سلام
عرض ادب و احترام
می شه منظورتان را بیشتر توضیح بفرمایید

Masood11;712145 نوشت:

آیاتی که خداوند در قرآن برای توصیف خودش قرار داده، اعتقاد من نسبت به خداست، نه کمتر نه بیشتر،

حالا شما اسمشو هر چی دوست داری بزار،

حرف شما از جهاتی درسته، و از جهاتی هم نه.

محراب;712171 نوشت:
[=arial]

با سلام
عرض ادب و احترام
می شه منظورتان را بیشتر توضیح بفرمایید

سلام
آقای الف میگه خدا با منه و هر اشتباهی دوست داشتم میتونم بکنم چون میبخشتم!! آقای ب میگه من نماز خوندم پس حق دارم مردمو هر جور دوست دارم به اصطلاح هدایت کنم!(که شامل بی احترامی و رسوایی و... هم میشه!!) و....!!
ما به تعداد کل انسانها ذهنیت متفاوت داریم!! ولی تقریبا بیشترشون پشت یه کلمه قایم میشن که اون خداست! این یعنی هرکس خدای خودشو ساخته و فقط به اون اعتقاد داره!!

[=arial]

Masood11;712342 نوشت:
آقای الف میگه خدا با منه و هر اشتباهی دوست داشتم میتونم بکنم چون میبخشتم!! آقای ب میگه من نماز خوندم پس حق دارم مردمو هر جور دوست دارم به اصطلاح هدایت کنم!(که شامل بی احترامی و رسوایی و... هم میشه!!) و....!!
ما به تعداد کل انسانها ذهنیت متفاوت داریم!! ولی تقریبا بیشترشون پشت یه کلمه قایم میشن که اون خداست! این یعنی هرکس خدای خودشو ساخته و فقط به اون اعتقاد داره!!

با سلام
عرض ادب احترام
نخیر بزرگوار این مطلب در مورد خدا و دین اسلام درست نیست
دین اسلام حق و باطل دارد
نمی شود که هر کسی هر خدایی را خواست برای خود برگزیند
چه کسی گفته هر کسی به حکم نماز خواندن هر کاری دلش خواست می تواند بکند؟؟؟
اسلام هم نگفته هر کاری بکن و هر اشتباهی را انجام بده می بخشمت اسلام چنین احکامی ندارد اگر قرار بر چنین رفتاری بود که این همه ایات عذاب و احکام عقاب نازل نمی شود
خداوند یکی بیشتر نیست و دلایل و براهین عقلی و نقلی یک خدا بیشتر را اثبات نمی کند

ولی اگر شما عزیز منظورتان این است که مردم توهم می کنند در تعیین مصداق بله به نظر حرفتان درست است
برخی توهمات ذهنی خود را خدا می پندارند و دچار اشتباهاتی می شوند ولی باز نمی شود این توهمات و جهالت ها را به پای اسلام ریخت

[=arial]باسلام

[=arial]جمع بندی[=arial]

[=arial]سوال
[=arial]
[h=2][=arial]شیطان پرستی ؛ چرا؟[/h][=arial]از وقتی که فیلم هایی در مورد شیطان پرستی و مخصوصا فیلم ظهور را دیدم همش فکر میکنم همه ادم های دنیا شیطاپرستن یا قدرتمندهای دنیا همینطور..اخه مگه میشه انسان عاقل اینکارو کنه؟مگه خدا دنیا رو نیافرید؟ مگه شیطان دشمن انسان نیست؟
من نگاهی کلی گرا دارم و دیدگاهی رو قبول می کنم که اکثریت جامعه پذیرفته باشن
کمک بکنید چه کار باید بکنم؟؟!؟!؟!؟

پاسخ

با سلام
عرض ادب احترام
بزرگوار
این متن حضرتعالی زوایای مختلفی دارد که باید بررسی شود

1- وجود شیطان پرست ها
این مطلب مساله ای است که واقعیت دارد و نمی توان ان را کتمان کرد فرقه ای با این نام وجود دارد و برنامه و طرح برای ظلالت بشر دارد و سرسختانه هم کار می کنند و عضو گیری می کنند و انسانهای کمراه و بی دین را به خود جذب می نمایند

2-قدرت خداوند
سوالاتی از این دست که ایا خداوند توان مقابله با این فرقه را ندارد؟؟ نمی خواهد ؟؟ نمی تواند؟؟ و ......
خداوند جهان را بر طبق سلسله علت و معلولهایی خلق کرده است و بر مبنای همان علت و معلول ها اداره می کند و این سنت های الهی تا قیامت پابرجاست
همه انسان ها مخلوقات الهی اند و اکر خداوند اراده نماید همه این انسان ها و شیطان را نیست و نابود می کند چنان که انکار به وجود هم نیامده بودند ولی اراده خداوند بر این تعلق گرفته است که انسان ها در این عالم ازمایش شوند و طبق قدرت اختیار خویش راه سعادت و ظلالت را خودشان برگزینند و در قیامت هم پاسخگوی اعمال خود باشند
خداوند نمی خواهد انسان ها به زور و از روی جبر مطیع اوامر الهی باشند و لذا قدرت اختیار و تعقل و اندیشه به انسان داده است تا خودش تعقل نموده و با استفاده از اختیار خویش در مسیر سعادت قرار گیرد
شیطان از طرفی انسان را به خود می خواند و از طرف دیکر هم خداوند و فطرت انسان و این همه پیامبر انسان را می خواند این انسان است که باید در این بین مسیر را انتخاب نماید
خداوند نه این که نتواند بلکه نمی خواهد چون اراده اش بر امتحان انسانها تعلق گرفته است
[=arial]3- عقل انسان
[=arial]خداوند به انسان اختیار داده است این انسان است که باید مسیر را خودش انتخاب نماید
بله انسان ها از این قوه عاقله خود در مسیر اشتباه استفاده می نمایند به جای تعقل در نعمات الهی به جای اندیشه در مخلوقات الهی به جای تدبر در ایات الهی به دشمن خدا و انسان دل می سپارد
تبلیغ شیطان پرستان و حرکات و سکنات انها نه به معنای فراگیر شدن شیطان پرستی در عالم است و نه به معنای گمراه شدن همه انسانهاست که اگر هم چنین باشد ما نباید خود را گم بکنیم

[=arial]4- رسالت انسان
هر انسانی در این عالم وظیفه و رسالتی دارد
خلق شده است تا به وظایف خود عمل نماید و رسالت خود را انجام دهد مهم این است که انسان راه و مسیر خود را بیابد و در این مسیر قدم بردارد
انسان خلق شده است تا زندگی نماید به روش های مختلف ازمایش شود و بندگی خدا نماید و در جهان ابدی به زندگی خویش ادامه دهد
[=arial]
[=arial]5- اکثریت
[=arial]انسان معتقد کسی است که وقتی به خدا و پیامبر و ائمه و در کل به دین اسلام علم پیدا کرد و بدان معتقد شد اگر همه انسانها و بشریت هم مقابل او بایستند همه شان را نفی نماید و از اعتقاد خود کوتاه نیاید
مگر اولیا الهی این گونه نبودند ؟
مگر پیامبران الهی این گونه نبودند؟
انسان معتقد ایمان خود را با اکثریت گره نمی زند بلکه به حق و باطل گره می زند
هیچ وقت و هیچ زمانی اکثریت ملاک حق و باطل نبودند و نیستند و نخواهند بود
پیامبر تنهای تنها برای تبلغ اسلام به راه افتاد
امام حسین(ع) با 72تن در مقابل هزاران نفر ایستاد

[=arial]خداوند در قران می فرماید
الابذکر الله تطمین القلوب
دل ها به یاد خدا ارام می شود
مومن دل به خداوند می بندد و ایمان به غیب وعده های الهی دارد

[=arial]ایمان مومن باید در مقابل این تندبادها باید قوی تر شود نه این که سست شود
خب دشمن است باشد باید کمر خم بکنیم؟؟ باید سست شویم؟؟؟
یا باید در مقابل دشمن کمر همت ببندیم و بیشتر کار بکنیم و تلاش بکنیم و ایمان خود را بیشتر بکنیم؟؟

[=arial]به مدد دوستان خود برسید
اسلام را تبلیغ نمایید
دین خود را ادا نمایید
امر معروف نمایید
نهی از منکر نمایید
مردم را از عواقب شیطان پرستی باز دارید
اسلام ناب را کسترش بدهید

نه این که کم بیاورید
خب اگر قرار باشد هر کسی در مقابل دشمن کم بیاورد که ایثار و تلاش و جهاد و مقاومت و شهادت که معنا پیدا نمی کند
عزت و اقتدار و مقاومت و جهاد به مبارزه است

[=arial]نه به خود و نه عقل خود شک نمایید
[=arial]مطالعه نمایید در مورد مبانی و معارف دین اسلام
ایمان خود را قوی تر نمایید
در مقابل فرق و مذاهب انحرافی بایستید با تبلیغ دین اسلام
و از هیچ کس جز خدا هراس نداشته باشید
و بدانید که خداوند پشتیبان بنده کان مومن خود است

موضوع قفل شده است