جمع بندی حق کپی رایت نرم افزارهای خارجی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حق کپی رایت نرم افزارهای خارجی

[=&quot]سلام و عرض ادب جناب طاهر بزرگوار
میشه این سوال منو ارسال کنید؟

من تمام تاپیک ها رو در اسک دین در مورد کپی رایت خوندم . دیگه مالیخولیا گرفتم چون از این اصطلاحات کرک و قفل شکسته و اینا سر در نمیارم در ضمن نمیدونم هر نرم افزاری مال کدام کشور ست و ما قرارداد داریم باهاش یا نه[/]

[=&quot]مقلد رهبرام.فقط فهمیدم ویندوز اشکالی ندارد . در مورد آفیس و نرم افزارای گرافیکی و اینایی که موقع خرید رو هر کامپیوتری نصب هست،چی؟[/]
[=&quot]آنتی ویروس نود32 چی؟[/]
[=&quot]من جدید استفاده نکردم اما فکر کنم بعضی سایتها یوزر و پس وردشو میذارن نمیدونم میخرن یا چی کار میکنند.کلا من تو این وادی ها نیستم و از این چیزا سر در نمیارم.
[SPOILER]جواب در حد بلی یا خیر میخوام.میشه؟
[/][/SPOILER]
با تقدیم احترام و سپاس

• :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

یکی دیگه.;708422 نوشت:
سلام و عرض ادب جناب طاهر بزرگوار
میشه این سوال منو ارسال کنید؟

من تمام تاپیک ها رو در اسک دین در مورد کپی رایت خوندم . دیگه مالیخولیا گرفتم چون از این اصطلاحات کرک و قفل شکسته و اینا سر در نمیارم در ضمن نمیدونم هر نرم افزاری مال کدام کشور ست و ما قرارداد داریم باهاش یا نه

مقلد رهبرام.فقط فهمیدم ویندوز اشکالی ندارد . در مورد آفیس و نرم افزارای گرافیکی و اینایی که موقع خرید رو هر کامپیوتری نصب هست،چی؟
آنتی ویروس نود32 چی؟
من جدید استفاده نکردم اما فکر کنم بعضی سایتها یوزر و پس وردشو میذارن نمیدونم میخرن یا چی کار میکنند.کلا من تو این وادی ها نیستم و از این چیزا سر در نمیارم.
[SPOILER]جواب در حد بلی یا خیر میخوام.میشه؟
[/SPOILER]
با تقدیم احترام و سپاس

• :Gol:

سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

احوط اين است که در نسخه بردارى و تکثير نوارهاى کامپيوترى که در داخل توليد شده است، حقوق صاحبانشان از طريق کسب اجازه از آنان رعايت شود؛
و در مورد خارج کشور، تابع قرارداد است.

پی نوشت:
اجوبة الاستفتائات،احکام حقوق چاپ،مساله 1343
http://www.leader.ir/tree/view.php?parent=n4559&catid=11&lang=fa

موضوع قفل شده است