▃ ▄ ▅ ▆ ▇ بیا تحریمشون کنیم، میفهمی؟ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
▃ ▄ ▅ ▆ ▇ بیا تحریمشون کنیم، میفهمی؟ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃

[="Tahoma"]سلام دوستان
اگه مطالب اینفوگرافیک رو مطالعه کرده باشید فکر می‌کنم متوجه منظورم شده باشید و دیگه نیاز به توضیح اضافه نیست.
من میفهمم که تحریمیم!
ولی میگم بیا ما هم تحریمشون کنیم ... میفهمی؟

[="Tahoma"]تا یادم نرفته اینم بگم
هر کی پایه بود و خواست تو تحریم شرکت کنه با یه "مرگ بر اسرائیل" اعلام کنه تا هم قوت قلبی برای بقیه باشه و هم خاری بشه تو چشم اسرائیل و شرکاء.

[="Navy"]ما سالهاست تحریم کردیم .
جایی نوشابه ایرانی نداشته باشه نمیخرم. نستله نمیخرم . دنت با اینکه خیلی خوشمزس نمیخرم .
فقط فعلا در مورد آب معدنی یه مقدار زورم نرسیده
تو شهرکمون همه فقط آب معدنی کوکا و پپسی و دسانی و ... میارن
آخه آب معدنی چیه دیگه
حتی آب معدنی دماوند هم باید تحریم بشه چون تحت لیسانس اویان فرانسه هست که صهیونیستیه
البته خودشون میگن ما وابسته نیستیم به اونا
پس چرا اسمش رو قوطیا هست ؟
[/]

اگر اینها اینقدر بد و در حد گلوله و ... نمیدونم همینهایی که شما میگید هستند در تبلیقات محیطی مملکت اسلامی چه میکنند ؟
البته خودم شخصا هیچ کدام از اینهارو مصرف نمیکنم چون ذاتن برای سلامتی مضر هستند

نکته بعدی اینکه چرا فلسطینیه خودش شلوار گپ میپوشه و موبایل امریکایی صهیونیستی دستشه اخه:Nishkhand:

نه کوکا کولا نه هیچ شرکت خارجی ای بازار ایران رو بازار حساب نمیکنن
شما هم چه بگیری چه نگیری کل دنیا دارن میگیرن،توی خود فلسطین همین چندوقت پیش جشنواره ی مد و فشن بود جشنواره ی آبجو خوری و فسادشون هم که همیشه پابرجاست
اگه کالای ایرانی حتی نزدیک به کالای خارجی هم باشه قطعا ما کالای ایرانی رو میگیریم اما متاسفانه توی 90 درصد مواقع کالای ایرانی یا قیمتش بیشتره یا کیفیتش کمتره (جدای از بعضی محصولات مثل کوکاکولا و ...)

سید محمد جواد;707886 نوشت:
اگر اینها اینقدر بد و در حد گلوله و ... نمیدونم همینهایی که شما میگید هستند در تبلیقات محیطی مملکت اسلامی چه میکنند ؟
البته خودم شخصا هیچ کدام از اینهارو مصرف نمیکنم چون ذاتن برای سلامتی مضر هستند

نکته بعدی اینکه چرا فلسطینیه خودش شلوار گپ میپوشه و موبایل امریکایی صهیونیستی دستشه اخه:Nishkhand:

صهیونیست ها متحد ترین ادم های دنیا هستن
هر جا که باشن تمام تلاششون رو میکن که پول در بیارن و حتما به اسرائیل کمک مالی میکنن
این شرکت ها خیلی هاشون سرمایه گذار دولتی اسرائیل پشتشونه
حتی اگر صرف خرید گلوله نشه پولی که شما میدی (که میشه) بالاخره صرف آب و نون سرباز هاشون که میشه . همین هم حرومه
ضمنا در فتاوا داریم که رسوندن هرگونه سودی به دشمنان اسلام حرام است. و نمیگه اگه خرج گلوله بشه

در مورد جوان فلسطینی 3 نکته هست
1- شما همه جوانانشون رو دیدید که چی میپوشن ؟
2- فلسطین کاملا تحت محاصره هست و تمام اجناس تحت نظارت اسرائیل وارد میشه و ممکنه فقط تولیدات خودشو اجازه ورود بده
3- فرض کن یک جوان فلسطینی عقل نداره و اهمیت موضوع رو درک نمیکنه . مثل جوانان خودمون که با تمام بلاهایی که آمریکا و انگلیس سرمون آوردن بازم سنگ این دو کشور رو بهسینه میزن.

در نهایت توجه شمارو به این جستجوی گوگل جلب میکنم
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=boycott%20israel

جنبش تحریم اسرائیل یک جنبش جهانی هست و مسلمان و مسیحی نداره . حتی یهودیانی هستن که اسرائیل رو تحریم میکنن
ما خودمون هم یک موسسه تبلیغ تشیع در رم ایتالیا داریم (تنها موسسه شیعی رم) که یکی از فعالیت هامون تیلیغ تحریم اسرائیله و شدیدا هم به همین دلیل تحت فشار از طرف دولت قرار گرفتیم و بارها ریختن تو موسسه و کامپیوتر هارو ضبط کردن

شروین;707904 نوشت:

صهیونیست ها متحد ترین ادم های دنیا هستن
هر جا که باشن تمام تلاششون رو میکن که پول در بیارن و حتما به اسرائیل کک مالی میکنن
این شرکت ها خیلی هاشون سرمایه گذار دولتی اسرائیل پشتشونه
حتی اگر صرف خرید گلوله نشه پولی که شما میدی (که میشه) بالاخره صرف آب و نون سرباز هاشون که میشه . همین هم حرومه
ضمنا در فتاوا داریم که رسوندن هرگونه سودی به دشمنان اسلام حرام است. و نمیگه اگه خرج گلوله بشه

در مورد جوان فلسطینی 3 نکته هست
1- شما همه جوانانشون رو دیدید که چی میپوشن ؟
2- فلسطین کاملا تحت محاصره هست و تمام اجناس تحت نظارت اسرائیل وارد میشه و ممکنه فقط تولیدات خودشو اجازه ورود بده
3- فرض کن یک جوان فلسطینی عقل نداره و اهمیت موضوع رو درک نمیکنه . مثل جوانان خودمون که با تمام بلاهایی که آمریکا و انگلیس سرمون آوردن بازم سنگ این دو کشور رو بهسینه میزن.

در نهایت توجه شمارو به این جستجوی گوگل جلب میکنم
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=boycott%20israel

جنبش تحریم اسرائیل یک جنبش جهانی هست و مسلمان و مسیحی نداره . حتی یهودیانی هستن که اسرائیل رو تحریم میکنن
ما خودمون هم یک موسسه تبلیغ تشیع در رم ایتالیا داریم (تنها موسسه شیعی رم) که یکی از فعالیت هامون تیلیغ تحریم اسرائیله و شدیدا هم به همین دلیل تحت فشار از طرف دولت قرار گرفتیم و بارها ریختن تو موسسه و کامپیوتر هارو ضبط کردن

جواب بنده ندادین
این اجناس در ایران چه میکنند بعد 36 سال ؟
چرا مستقیم در رسانه عنوان نمیشه ؟
چرا تو هر سوپرمارکت هست ؟

[="Navy"]

سید محمد جواد;707908 نوشت:
جواب بنده ندادین
این اجناس در ایران چه میکنند بعد 36 سال ؟
چرا مستقیم در رسانه عنوان نمیشه ؟
چرا تو هر سوپرمارکت هست ؟

دوست عزیز من پاسخگوی بی کفایتی مسئولین نیستم
من مسئول اعمال خودم هستم .
مطمئن باشید دلیل حضور این محصولات پاک بودنشون نیست بله ناپاک بودن مسئولان هست[/]

شروین;707914 نوشت:
[="Navy"]

دوست عزیز من پاسخگوی بی کفایتی مسئولین نیستم
من مسئول اعمال خودم هستم .
مطمئن باشید دلیل حضور این محصولات پاک بودنشون نیست بله ناپاک بودن مسئولان هست

[/]

افرین دوست عزیز
در مملکت اسلامی یه مسلمان باید در برابر ناپاکی مسءولینش ساکت بشینه بچسبه به فلسطین؟نمیتونه 10%نیرویی که برای اونها میزاره برای داخل مملکت خودش بزاره؟
نمیگم شلوغ کاری و ....یه جنبش مدنی اعتراض یا پیشنهاد به نمایندگانی که انتخاب کردیم...
حرف شما جالبه شما داخل ول کردین چسبیدین به خارج کشور و ملت عرب

شرکت لادن هم درصدی زیادی از سهامش مربوط به عربستان هست ! دقت کنید چی میخورید ...

خب این خوبه که ما ازشون نخریم........
ولی فکر نکنم کل ایران نخرن!
و اگر کل ایران هم نخرن فک نکنم اونا مثه تحریمای ما بشینن دو دست بکوبن سرشون:Gig:
آب معدنی دماوندمونم اسرائیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Moteajeb!:
ما به علت کلر فراوان تو اب های لوله کشی تابستون چندین باکس آب معدنی دماوند میخرم اصلا لوله کشی نمیخوریم کیفیت آب معدنیش بی نظیره:Moteajeb!:
میگین آب معدنی دیگه بخر؟ (در گوشی بگم شرکت آب لوله کشیو میجوشونه سرد میکنه میشه آب تقطیر شده میده بهت فک میکنی آب معدنیه:Khandidan!:)
پولامو ریختم جیب اسرائییلیا:Ghamgin:
باید کیفیت داخلیم برد بالا!ناخود آگاه کسی نمیخره!
خب کوکاکولا بهترین نوشابه ایه ک میشناسم!
بقیه شرکتا قابل خوردن نیس!

[="Times New Roman"][="Black"]باز اینارو برق گرفت تاپیک زدن. :Gig:[/]

بچه محله امام رضا;708176 نوشت:

مردحسابی!
آب لوله کشی تهران که بهترین آب کشوره!

لوله آب رو باز کردیم ی روز! دیدیم شیر میاد! گفتم هذا من فضل الربی×!

اومدم شیر بخورم دیدم وا مزه اب میده! دیدم عه کلرش اینقدر زیاده سفید شده:Khandidan!:

ما ایرانیا آدمای برعکسی هستیم! خارج آب تصفیه کن دارن !یا ابای معدنی......
ایرانی میاد آب لوله کشی میخوره 60 سال! میگه وا؟برم پول اب معدنی بدم؟:Narahat:
60 سالش میشه یهو کلیه درد میگیره:khaneh: چند میلیون خرج میکنه! درد کلیه هم میکشه!

خب برادر من؟؟؟؟این چند میلیونو نصف قیمتشو میدادی جوونی آب سالم میخوردی! الان دردم نمیکشیدی!
متاسفانه جا نیوفتاده یکیم آب معدنی میخوره میگن این سوسول بازیا چیه...........