صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: در جواب کسانی که میگن چرا رهبر کاری نمی کنه؟

نوشته
    23
    حضور
    1 روز 23 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    94

اشاره در جواب کسانی که میگن چرا رهبر کاری نمی کنه؟

سلام خسته نباشید امیدوارم جای خوبی سوالم رو گفته باشم
    سوالم در مورد اینه که من میخوام به عنوان یه شخص انقلابی با مردممون صحبت کنم و اونا رو بتونم با صحبت کردن با دلیل قانع کنم

کسانی زیادی هستن که به رهبر عزیزمون گیر میدن و میگن
    چرا کاری نمیکنه؟
    مگه رهبر نیست چرا حرفش رو گوش نمیدن؟
    این همه دزدی و اختلاس چرا؟
    تا این حد که میگن اگه نمیتونه بره کنار؟

و این یه حقیقت تلخه که وقتی ما به عنوان کسانی که پشت رهبرمون ایستاده ایم اگه نتونیم جواب منطقی بدیم وضع خیلی بدتر از اینا میشه
    و من هر چی صحبت میکنم و میگم مثلا مسئولین تابع سخنان رهبری نیستند و بعضیاشون خوب نیستن و... و میگن چرا بر کنارشون نمیکنه؟
    یا میگن اگه این دزدی ها نبود الان ما با پولش میتونستیم نفری دویست میلیون داشته باشیم و بعد میگن چرا رهبر کاری نکرد؟
    و کلا در مورد همه چیز من میخوام باشون صحبت کنم و اونا میگن رهبر یه مملکته باید مشکلات رو حل کنه و من هر جوری که می خوام باشون صحبت کنم اونا یه حرفی مثل همین خرابیهایی که تو کشورمون هست میزنن و منم بشون میگم مشکل رهبرمون نیست و باز میگن اگه رهبره پس چرا کاری نمیکنه مثلا برکنارشون کنه یا.....
    حقیقتا من خیلی ناراحتم و فشار زیادی رو دارم تحمل میکنم که چرا نمیتونم باشون بحث کنم و اونا رو قانع کنم.
    لطفا بگین چیکار کنم
    ایا باید مطالعه کنم؟ ایا باید کاری کنم ؟
    در ظمن این تاپیک رو هم مطالعه کرده ام:
    http://www.askdin.com/group123-discussion2706.html#top ولی من اطلاعاتی بسیار بسیار بیشتر می خوام
    بی صبرانه منتظرتون هستم
    ویرایش توسط خاک سرشت : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ در ساعت ۱۹:۵۱

2. صلوات ها 8

3.  

نوشته
    169
    حضور
    8 روز 20 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    480

خیلی وقت ها پیش اومده ناخواسته وارد چنین بحثی شدم
    ولی واقعا هرچی فکر کردم جوابی نداشتم

دقیقا همین حرفا که :
    اگه رهبر واقعا رهبره ، پس باید طوری به مدیرا و زیر دستی ها نظارت کنه که مشکلات جامعه حل بشه
    اگه هم نمیتونه یا زیر دستی ها گزارش دقیق نمیدن و یا به حرفش گوش نمیدن پس چرا نمیره کنار

خیلی مشتاقم دلایل قانع کننده ای به این افراد بدم
    خانواده ای سه نفر بیمار لاعلاج دارد یعنی دکترها جوابشان کرده اند
    چقدر کرم دارید؟ یک سوره حمد - یا یه ختم صلوات - یا یه زیارت عاشورا - یا حتی فقط یه صلوات - یا هر چیز دیگه ای که میدونید تاثیر داره
    فکر کنید خدایی نکرده خانواده خودتونه . چیکار میکردید؟ - دستشون از همه جا کوتاهه - شما بزرگی کنید

5. صلوات ها 7

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

سوال بنده هم هست عزیزان.....
    رئیس جمهور زیاد قدرت نداره باز میشه قانع شد...
    ولی فک کنم رهبر قدرت تمام باشه تو جامعه...البته اطلاعات درستی ندارم تو سیاست ....
    ممنون میشم ی نظر کلی بگین در مقابلش ایستادگی کنیم....
    خیلی جاها این حرفارو میزنن آدم دفاعی نداره بکنه از رهبر و کشورش!
    ی توضیحی بدین تا بتونیم کوبنده جوابشون رو بدیم این افراد فرصت طلب رو
    بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

7. صلوات ها 4

علاقه
    جنگ نرم علیه دشمنان اسلام
    نوشته
    308
    حضور
    17 روز 2 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1266

سلام علیکم
    خوش حالم اینقدر دقدقه ی نظام و حضرت اقا رو دارید،جای سپاس و شکرگزاری دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdibe نمایش پست ها
    ایا باید مطالعه کنم؟ ایا باید کاری کنم ؟
    در ظمن این تاپیک رو هم مطالعه کرده ام:
    http://www.askdin.com/group123-discussion2706.html#top ولی من اطلاعاتی بسیار بسیار بیشتر می خوام
    بی صبرانه منتظرتون هستم

تقریبا بیشتر جواب در همون موضوع که بنده گذاشتم هست
    اما یه نظر کلی هست که میگه این کارا وظیفه رهبری نیست
    وظیفه ی دولت هاست،درست رهبری قدرت تمام است اما اگر رهبری در کار دولت ها دخالت کند چه فرقی با شاه دارد؟میگن حرف،حرف رهبر است و رییس جمهو اختیاری ندارد و اقا هر کاری بخوهد میکند.
    خب اگر اینکار هارو که رهبری بخواهد انجام دهد چرا دیگر رییس جمهور انتخاب میکنیم؟
    بگیم همه رو اقا انتخاب کنن و ادم های خوب بزاره

رهبری فقط میتواند تذکر دهد،اجرا دست دولت هاست اگرحضرت اقا در کار دولت دست ببرد به انتخاب مردم بی احترامی میشود به نظر مردم بی احترامی میشود یعنی که مردم دولتی ناشایست انتخاب کردن،شما فکر کن مثلا رییس جمهور فلان کار و دستور داده انجام دهد یکهو جضرت اقا بیاد بگوید انجام ندهید این کار درستی نیست،ببینید چه هم همه ای میشود در بین مردم!!!
    برای هر کاری یک وزارت، یک مسعول وجود داره
    این اختلاس ها رو قوه ی قضاییه باید خوب عمل کند و مجازات سخت قرار دهد تا کسی جرعت نکند انجام دهد قوه باید سفت بگیرد
    رهبری یا امام نمی تواند آدم بدها را قلع و قمع کند.اگر حضرت امام بنی صدر را زود قلع و قمع می کرد هیچکس نمی توانست در تاریخ به قانونمند بودن این کشور احترام بگذارد و می گفتند اینها هر کسی را که مطابق سلیقه-شان نباشد از دم تیغ می گذرانند. ولی بنی صدر را آنقدر نگه داشت تا حرمت قانون بالا رود تا در آینده بتوان به این قانون تمسک جست و اختلافات زیادی با قانون نباشد. خیلی‌ها انتظار داشتند که رهبری خلاف قانون عمل کند و انتخابات را باطل کند. آقا می فرمود چه دلیل قانونی ای وجود دارد ما این کار را کنیم. امام هم همین کار را کرد آقای‌هاشمی رفسنجانی می گفت من چند بار پیش امام گریه کردم که بنی صدر را عزل کنید ولی امام قبول نکرد. آخر هم فرمودند چون قدرت استیضاح دارید بروید و با استیضاح رئیس جمهور را عزل کنید. بنی صدر طرفدار داشت و اگر طرفداران خود را به خیابان می آورد. طرفداران او ۸۰ درصد بودند و طرفداران حزب الله ۲۰ درصد! اگر اینها به خیابان‌ها می آمدند تا مجلس شورای اسلامی کاری می کرد او قتل‌ها و شورش‌ها را انجام داده بود داشت از کشور خارج می شد.امام بنی صدر را طبق قانون عزل کردند. نگه داشتن بنی صدر توسط حضرت امام باعث بالا رفتن هوش مردم شد و آن‌ها رشد کردند در حالیکه امام با اشاره قبلا از بنی صدر حرف زده بود مردم باید می گرفتند.

به انهایی که چنین حرف یمزنن بگویید برن یه بار وظایف رهبری رو مطالعه بکنن بعد بیان بحث
    وظایف رهبری

امیرالمومنین یار خیانتکار خود را نمی-توانست اعدام کند.بخشی از مشکلات ما این است که مردم رشد کافی ندارند و بخشی مربوط به این است که برخی از مسئولین اول خوب اند ولی بعدا بد می شوند.
    پس چطور باید جلوی آدم‌های بد را گرفت؟ از طریق کودتا از بالا؟ نه از طریق هوشیاری مردم. لذا آقا به هوشیاری و بصیرت بسیار توجه دادند.در جواب آن جوانی که منتقد صدا و سیما بود باید بگویم درست است که صدا و سیما را رهبری گذاشته، امیرالمومنین و پیامبر هم خیلی‌ها را گذاشتند که رفتارهای بدی داشتند اما خودشان انتظار داشتند مردم جلوی آنها را بگیرند. اگر رئیس صدا و سیما هم آدم خوبی باشد مگر او می تواند فیلم بسازد؟ فیلم را فیلمنامه نویس داریم. ما چند تا فیلمنامه نویس داریم که عمیقا مسائل دینی را بفهمند و قدرت این را داشته باشند آنها را به یک مجموعه خوب تبدیل کنند؟ آقا که خود نمی تواند خودش فیلمنامه بنویسد. مگر آقا مثل شهید احمدی روشن متخصص مسائل هسته ای است یا مثل احمدی مقدم متخصص موشک است.اگر این‌ها نبودند مگر مقام معظم رهبری می توانست با ۳-۴ دستور موشک هوا کند؟! انتصاب بدون متخصص ممکن نیست.

حضرت امام خامنه ای:
    اگر انتخابات منتهی شود به انتخاب یک انسان شایسته‌ی وارسته‌ی باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادی،
    با این دو چیز،
    مقصود ملت ایران حاصل میشود.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

9. صلوات ها 6

علاقه
    جنگ نرم علیه دشمنان اسلام
    نوشته
    308
    حضور
    17 روز 2 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1266

قابل توجه دوستانی که مطالعه نکردن،حتما مطالعه فرمایید تا بیشتر جواب این سوال رو در اینجا بخوانید

حتما بخوانیددر جواب کسانی که میگن چرا رهبر کاری نمی کنه؟در جواب کسانی که میگن چرا رهبر کاری نمی کنه؟

اگر مقام معظم رهبری مشکلات را می دانند پس چرا انها را حل نمی کنند!!؟؟

اگر هم از مشکلات خبر ندارد که خیلی بد است،رهبرمملکت مشکلات را ندانند!!!

حضرت امام خامنه ای:
    اگر انتخابات منتهی شود به انتخاب یک انسان شایسته‌ی وارسته‌ی باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادی،
    با این دو چیز،
    مقصود ملت ایران حاصل میشود.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

11. صلوات ها 3

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,523
    حضور
    174 روز 19 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58299

با نام و یاد دوست

در جواب کسانی که میگن چرا رهبر کاری نمی کنه؟

کارشناس بحث: استاد کریم

13. صلوات

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdibe نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید امیدوارم جای خوبی سوالم رو گفته باشم
    سوالم در مورد اینه که من میخوام به عنوان یه شخص انقلابی با مردممون صحبت کنم و اونا رو بتونم با صحبت کردن با دلیل قانع کنم

کسانی زیادی هستن که به رهبر عزیزمون گیر میدن و میگن
    چرا کاری نمیکنه؟
    مگه رهبر نیست چرا حرفش رو گوش نمیدن؟
    این همه دزدی و اختلاس چرا؟
    تا این حد که میگن اگه نمیتونه بره کنار؟
    و این یه حقیقت تلخه که وقتی ما به عنوان کسانی که پشت رهبرمون ایستاده ایم اگه نتونیم جواب منطقی بدیم وضع خیلی بدتر از اینا میشه
    و من هر چی صحبت میکنم و میگم مثلا مسئولین تابع سخنان رهبری نیستند و بعضیاشون خوب نیستن و... و میگن چرا بر کنارشون نمیکنه؟
    یا میگن اگه این دزدی ها نبود الان ما با پولش میتونستیم نفری دویست میلیون داشته باشیم و بعد میگن چرا رهبر کاری نکرد؟
    و کلا در مورد همه چیز من میخوام باشون صحبت کنم و اونا میگن رهبر یه مملکته باید مشکلات رو حل کنه و من هر جوری که می خوام باشون صحبت کنم اونا یه حرفی مثل همین خرابیهایی که تو کشورمون هست میزنن و منم بشون میگم مشکل رهبرمون نیست و باز میگن اگه رهبره پس چرا کاری نمیکنه مثلا برکنارشون کنه یا.....
    حقیقتا من خیلی ناراحتم و فشار زیادی رو دارم تحمل میکنم که چرا نمیتونم باشون بحث کنم و اونا رو قانع کنم.
    لطفا بگین چیکار کنم
    با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان
    متاسفانه برخی وشاید اکثریت هنوز جایگاه رهبری را درست نشناخته اند، با وجود تقسیم وظایف هنوز هم برخی رهبری را متهم به دیکتاتوری می کنند واز طرف دیگر برخی می گویند چرا جلوی فسادها را نمی گیرد؟!
    رهبر مملکت در ارگانها وسازمانهای زیر مجموعه خود تلاش می کند بهترین افراد را انتخاب کند یعنی بهترین فرد موجود ودر طول مسئولیت نیز طبق قانون از جمله ماده110 قانون اساسی برعملکرد آنها نظارت داشته ونمی گذارد آنها از اصول وآرمانهای کشور عبور کنند. که یکی از مصادیق این مساله ارگانهای نظامی است که پیشرفت کشور در این زمنیه فوق العاده بوده است.
    یا در صدا وسیما هنوز هم صدا وسیمای ایران پاکترین است وخیلی از رذائل اخلاقی که در رسانه های دنیا امری عادی است هنوز در سایه رهبری نظام در رسانه های رسمی جمهوری اسلامی جایی ندارد. د رعین حال که ایده آل نیست چون بازیگر وهنر مند ارزشی کم است واینجا نباید تقصیر را گردن رهبر انداخت چون رهبر کلاس تربیت بازیگر ندارد ومتخصص این فن نیست که تک تک بازیگران را خود تربیت کند. بلکه باید دلسوزان این هنر تلاش کنند وکسانی از اهل دغدغه که در این زمینه استعداد وذوق دارند مثل شهید آوینی تلاش کنند تا هنر اسلامی احیاء شود.
    یا در مساله اقتصاد اگر بانک ها براساس قوانین مصوب کشور عمل کنند فساد اقتصادی پیش نمی آید ولی مشکل زمانی بوجود می آید که مسئولان خلاف قوانین وبر اساس روابط عمل می کنند وبرخی افراد در سیستم های بانکی رسوخ کرده وتسهیلات سرسام آور می گیرند یکی با رئیس بانک آشناست، دیگری توصیه شده یک مقام بالا است.
    رهبر مسئولیت دارد که نظارت داشته باشد تا قوانین درست اجرا شود عمل دیگر اینقدر نیروی ساخته شده بی غل وغش ندارد که همه کارمندان بانک ها را تامین کند ودر عین حال اگر قرار باشد همه این کارها را رهبر انجام دهد دیگر رئیس جمهور، نمایندگان مجلس ودیگر مسئولان برای چی انتخاب می شوند؟!
    بقیه موارد هم از این قبیل است.
    در عین حال که متاسفانه خیلی ها نیمه پر لیوان را نمی بینند. کشوری که خائنان داخلی دارد واز طرف دیگر کل دنیا عزم خود را بر نابودی آن قرار داده است. وانواع تحریمها بر او تحمیل می شود ولی همین کشور در صحنه های مختلف علمی وتکنولوژی پیشرفت کرده وبا بزرگترین وپیشرفته ترین کشورها مقابله می کند چرا دیده نمی شود وهمه اینها در سایه حسن مدیریت ولی فقیه است.
    حل مشکلان سران قوا که اگر کیاست ومدیریت رهبری نباشد برخی اوقات سایه هم را با تیر می زنند نمی گذارد کشور دچار هرج ومرج ونزاعهای سیاسی شود.
    مدیریت کشور وحفظ استقلال آن د رمقابل تهدیدهای داخلی که کم هم نیست خود افتخار دیگری در پرونده رهبری است.
    مدیریت فتنه های داخلی مثل 18 تیر سال 78 ویا فتنه 88 که قصد براندازی نظام ونابودی انقلاب اسلامی را داشتند با خرابکاری های عمومی از درخشان ترین جلوه های مدیریت رهبری است.
    هر کس قصد نقد و بررسی عملکرد دارد اولا باید خوبی ها وایرادات را با هم ببینید. بعد با د رنظر گرفتن استعداد داخلی وشرایط سیاسی و خرابکاری های موجود قضاوت کنند که آیا رهبری چقدر در مدیریت کشور موفق عمل کرده است.
    ویرایش توسط کریم : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ در ساعت ۱۰:۴۸
    إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

15. صلوات ها 5

علاقه
    خواب
    نوشته
    137
    حضور
    2 روز 17 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    292

من خودمم جونم واسه رهبری در میره و همش ازشون دفاع میکنم ولی واقعا جوابی واسه این سوال ندارم که لااقل خودمو قانع کنه

17. صلوات ها 2

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط hameda نمایش پست ها
    من خودمم جونم واسه رهبری در میره و همش ازشون دفاع میکنم ولی واقعا جوابی واسه این سوال ندارم که لااقل خودمو قانع کنه
    سلام
    جوابی که ما به سوال دادیم می توانید ایراد واشکالاتش را بیان کنید. من هم مثل شما جونم برای رهبری در میره ولی مساله از نظر شخص بنده حل شده است. ما وظیفه داریم جایگاه رهبری را برای مردم تبیین کنیم ودر عین حال خدمات ومدیریت ایشان در عرصه های مختلف وپیشرفت های صورت گرفته را بیان کنیم. وجلوی سیاه نمایی ها را بگیریم.
    إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

19. صلوات ها 3

لبیک یا علی النقی آنلاین نیست. همکار اجرایی دانستنیهای قران و اقوام و اشخاص

نوشته
    1,673
    حضور
    72 روز 15 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    60
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7565

بعضی ها بدون اجازه ی ماهواره حتی فکر هم نمی کنن!

الان میگن "اگه فلانی رهبره چرا به همه نظارت نمی کنه!!! چرا برکنارنمی کنه!!! چرا تذکر نمیده!!!! چرا چی چرا چی"

حالا کافیه رهبر، یکیو مستقیم برکنار کنه
    فوری همونها میگن :
    "عه! چرا رهبر داره تو همه چی دخالت می کنه! این که دیکتاتوریه!!! حتما اونو برداشته فامیلهاشو بذاره!!! اگه اینجوری نیست چرا اینو فقط برکنار کرد!؟ چرا اونو برکنار نکرد؟! اونم خلافکار بود دیگه!!!"
    و مزخرفاتی از این قبیل
    السلام علیک یا علی بن محمد - السلام علیک یا علی النقی الهادی
    اگر به سامره ام اوفتد گذر، سر و جان را -- کنم نثار به گنبدنمای حضرت هادی
    ز دست رفته شکیبم خدا کند که نصیبم -- شود زیارت صحن و سرای حضرت هادی
    ز خاک، عِطر بهشتی، پراکند اگر آید -- نسیمی از طرف سامرای حضرت هادی
    مرا رضایت ابن الرضا خوش است که دانم -- بُود رضای خدا در رضای حضرت هادی
    ----------------

...سریال ازدواج مرا در ""اینجا"" بخوانید...
    التماس دعا

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری